7 labākie Krievijas VPN pakalpojumi – apiet interneta cenzūru, ceļojot pa Krieviju

Krievija lēnām, galu galā, pārvēršas nākamajā Ķīnā - pateicoties stingrajiem interneta cenzūras un datu saglabāšanas likumiem, kas neļauj lietotājiem brīvi un neierobežoti izpētīt tīmekli. Tas ir gandrīz tā, it kā nacionālisms būtu tik daudz apžilbinājis pilsoņus, ka viņi vairs nevēlas mijiedarboties ar tiem, kas atrodas citās valstīs. Kas ir ar visu šo atdalīšanu? Interneta apkopojums? Vissvarīgākais, kā jūs varat to pārvarēt? Šajā gadījumā tiek izmantots Krievijas VPN, kas palīdz apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai atbloķētu vietnes un tiešsaistes pakalpojumus. Izlasiet šo detalizēto rokasgrāmatu līdz labākais vpn.

Krievijas VPN

Jauns Krievijas VPN likums un kas tieši aizliegts Netizens?

Stājas spēkā 2017. gada 1. novembrī - jauns Krievijas likums diktē piekļuves ierobežošanu starpniekserveru izvairīšanās rīkiem, kas ietver anonimizatorus un VPN, padarot netizens grūtāk apiet interneta cenzūru. Tiem pakalpojumu sniedzējiem, kas darbojas šajā valstī, būs cieši jāsadarbojas ar Roskomnadzor (Krievijas plašsaziņas līdzekļu sargsuns) un jāizpilda visi viņa pieprasījumi.

Jauns Krievijas VPN likums

Tomēr joprojām ir diezgan daudz neskaidrību attiecībā uz likumu. Kamēr izvairīšanās no starpniekserveriem nav pilnībā aizliegts, Krievijas valdība ir pieprasījusi ierobežot piekļuvi aizliegtajām vietnēm ar šo rīku palīdzību. Pēc IT ekspertu domām, korporatīvie VPN saskaras ar atbrīvojumu no aizlieguma, taču joprojām nav skaidrs, kā Roskomnadzor atšķirs sabiedriskos un korporatīvos pakalpojumus.

Labākais Krievijas VPN

Eksperts Tor projektā, kas iet nosaukumā “Leonīds Jevdokimovs” nesen tika atklāts, sakot, ka šādus pakalpojumu sniedzējus faktiski nav iespējams diferencēt, ņemot vērā, ka tirgū ir izplatīti tūkstošiem vārdu, no kuriem katrs kalpo dažādiem mērķiem internetā.

FIFA pasaules kauss 2018 Krievijā - sākas īstā spēle

FIFA pasaules kauss 2018 notiek tepat aiz stūra, tas sākas šovasar, 14. jūnijā, kulmināciju noslēdzot ar 15. jūlija galīgo demonstrāciju Maskavā. Tā kā čempionāts ir nozīmīga saruna miljoniem cilvēku visā pasaulē, mēs noteikti varam gaidīt, ka cilvēki lidos pāri savai dzimtenei, lai apmeklētu Krieviju un piedāvātu savai iecienītajai komandai atbalstu. Tomēr vienīgā problēma ir tā, ka šie cilvēki, apmeklējot Krieviju, saskarsies ar daudziem interneta ierobežojumiem.

FIFA Pasaules kauss 2018 Krievijā

Bloķētas lietotnes, nepieejamas sociālo mediju vietnes, dzimto pilsētu ziņu vietņu nepieejamība - tās ir visas bieži sastopamās problēmas. Protams, jums būs pieejams bezmaksas publiskais Wi-Fi gandrīz katrā restorānā, krodziņā, bārā vai sabiedriskā vietā, bet kāda ir tā priekšrocība, ja nevarat apmeklēt vēlamās vietnes? Šie publiskie savienojumi var arī samazināt jūsu vispārējo datu drošību, jo tos var uzlauzt. Tāpēc pilsētā, kad norisinās FIFA Pasaules kausa izcīņa 2018. gadā, jums jāizmanto Fifa pasaules kausa VPN. Tālāk varat izlasīt mūsu detalizēto emuāru vietnē kā noskatīties fifa pasaules kausu 2018.

Kibernoziegumi un digitālie noziegumi Krievijā

Līdzīgi kā lielākajā daļā valstu, Krievija kriminalizē visas darbības, kas saistītas ar nesankcionētu piekļuvi datora informācijai, ļaunprātīgas programmatūras izstrādi / izmantošanu / izplatīšanu, noteikumu pārkāpšanu, kas piemērojami aizsargātas datorinformācijas pārsūtīšanai, krāpšanu maksājumu karšu izmantošanā un citas hakeru darbības. Uzrauga Iekšlietu ministrija, Federālie drošības dienesti un pat tādi nozares regulatori kā Krievijas Centrālā banka, par šādiem pārkāpumiem soda naudas un cietuma laiki ir intensīvi!

Kibernoziegumi un digitālie noziegumi Krievijā

Kāpēc jums ir nepieciešams krievu VPN

Krievijas valdība ir ļoti invazīva visā savā praksē, sekojot saviem lietotājiem un dažādu iemeslu dēļ pat iekļauj melnajā sarakstā daudzu ārvalstu vietņu. Lielākoties jebkuras ziņas, kas parādās no ārvalstu avotiem, tiek aptumšotas, tāpat kā tādi pakalpojumi kā Google. Daudzas Krievijai kritiskas vietnes arī uzliek cenzūru, savukārt Ukrainas vietnes bloķē piekļuvi - notiekošā konflikta dēļ.

Ja tas būtu pietiekami slikti, valdība pat ir aizliegusi PORNOGRĀFIJU, kas ir mazliet nepatīkami un pārsteidzoši. Pateicoties jauno Jarovajas likumu ieviešanai, nākotnē viss tikai pasliktināsies, jo pilsoņi tiek pakļauti augsta līmeņa uzraudzībai. Visi šie ierobežojumi un biedējumi padara VPN izmantošanu valstī ļoti būtisku, lai nodrošinātu digitālo privātumu un brīvību.

Kāpēc jums ir nepieciešams krievu VPN

2014. gadā Krievija pat pieņēma likumu, kas prasīja, lai emuāru autori, kuriem ir daudz sekojošo (3000 vairāk, lai tie būtu specifiskāki), ievērotu tos pašus noteikumus, ko nosaka slaveni un uzņēmuma līmeņa plašsaziņas līdzekļi. Tas ietver viņu īstā vārda rakstīšanu un oficiālu reģistrēšanos Roskomnadzor. Turklāt jebkurš politiskais uzskats, kas pauž domstarpības par Krieviju, var būt ieslodzīts uz gadiem.

Tātad parasti ikvienam, kas dzīvo Krievijā, faktiski nav brīvības darīt to, ko viņi vēlas. Valdība kontrolē praktiski visu, kas tikai padara VPN izmantošanu valstī neticami svarīgu un noderīgu. Slēpjot savu IP adresi un liekot tai izskatīties tā, it kā jūs dzīvotu citā valstī, VPN ir tīri izdevīgi apmānīt vietējos ISP, valdības aģentūras un autortiesību pārkāpumu medniekus, kad viņi izmanto jebkādas darbības internetā - kuras var uzskatīt par nelikumīgām.

Labākais Krievijas VPN

5 labākais Krievijas VPN 2018. gadā

Ja vēlaties apiet visus bezjēdzīgos ierobežojumus, vienlaikus palielinot tiešsaistes privātumu - obligāti jāizvēlas labākais Krievijas VPN tirgū. Tas nozīmē, ka jums rūpīgi jāizanalizē visi pakalpojumu sniedzēji un jānovērtē to veiktspēja, uzticamība, atbalsts, cenas un servera pieejamība. Lai jums veicas, mēs esam šo uzdevumu nedaudz atvieglojuši, veicot pētījumu mūsu apmeklētāju vārdā. Tātad, bez papildu pievēršanās, apskatiet šo detalizēto rokasgrāmatu par labākajiem Krievijas VPN pakalpojumiem, kurā ietilpst:

Pakalpojumu sniedzēji Cena (USD) Features Rating Atlaide Apmeklējiet pakalpojumu sniedzēju

 1. Surfshark

  Surfshark

  USD 11,951,99Mēnesī

  • 800+ serveri 50+ valstīs
  • AES-256-GCM šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • Neierobežots vienlaicīgs savienojums
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticams 83% atlaižu apmeklējums vietnē
  Lasīt pārskatu

 2. PureVPN

  PureVPN

  USD 10,952.91Mēnesī

  • 2000 serveru vairāk nekā 140 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 5 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticama 73% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  USD 12,958.32Mēnesī

  • 3000 un vairāk serveru 94 valstīs
  • AES 256 bitu šifrēšana
  • 24/7 Tiešsaistes tērzēšana
  • Nav reģistrēšanas politikas
  • 3 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Uzticami 35% atlaide vietnes apmeklējumam
  Lasīt pārskatu

 4. Bezdarbība

  Bezdarbība

  USD 9,952.25Mēnesī

  • 1000 un vairāk serveru 100 vietās
  • 256 bitu standarta militāras pakāpes šifrēšana
  • Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir lielisks
  • Nulles žurnālu nodrošinātājs
  • Pieejami 5 multi-logins
  • Windows, Mac, Android, iOS lietotnes un Chrome paplašinājums

  Uzticami 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2.75Mēnesī

  • 3700 serveri 60 valstīs
  • 256 bitu AES šifrēšana
  • 24/7 tiešraide
  • Stingra politika bez žurnāla
  • 7 vienlaicīgi savienojumi
  • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile 77% atlaide Apmeklējiet vietni
  Lasīt pārskatu

ExpressVPN - uz privātumu vērsts pakalpojumu sniedzējs Krievijai

Atrodoties Britu Virdžīnu salās, ExpressVPN ir viens no labākajiem Krievijas VPN, kas piedāvā lieliskas lietotnes ar intuitīvu skatu un lietotājam draudzīgu dizainu. Pakalpojumu sniedzējs lielu uzmanību pievērš privātumam, lepojoties ar politiku, kurā nav žurnālu, kuru pat Turcijas iestādes nespēja pārspēt. Kad esat reģistrējies ar VPN, jūs pat piekļūstat vairāk nekā 1500 serveriem, spēcīgai OpenVPN šifrēšanai un tādām funkcijām kā Automātiska nogalināšanas slēdzis, trīs vienlaicīgi savienojumi, P2P / Torrenting un WebRTC aizsardzība.

ExpressVPN Krievijai

Plusi

 1. 256 bitu AES šifrēšana maksimālai drošībai Krievijā
 2. Serveri 84 pasaules valstīs.
 3. Nav lietošanas žurnālu, lai nodrošinātu maksimālu privātumu.
 4. Iespējota P2P / failu koplietošana.
 5. Intuitīvas vietējās lietotnes

Mīnusi

 1. Augsta vērtība, bet ne lēta.

Iegūstiet ExpressVPN

CyberGhost - piesaista labu anonimitāti tiešsaistē Krievijā

Rumānijā bāzētais CyberGhost ir vēl viens lielisks pakalpojumu sniedzējs, kas izmanto anonimitāti un atbloķē iespējas, lai piekļūtu neierobežotam internetam Krievijā. Lietotāji saņem spēcīgu drošību, izmantojot AES 256 bitu OpenVPN šifrēšanu. Jums pat ir iespēja vienlaikus izveidot savienojumu ar ne vairāk kā 5 ierīcēm. Vislabākā daļa no jums: jums ir 30 dienu bezmaksas naudas atdošanas garantija un 7 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

CyberGhost VPN Krievijai

Plusi

 1. 800+ serveri visā pasaulē vietņu atbloķēšanai Krievijā
 2. Vairāki savienojumi 5 ierīcēs
 3. Pieejams Chrome paplašinājums
 4. Pārredzamas mežizstrādes politikas
 5. Vietējās lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android

Mīnusi

 1. Ātrumi varētu būt labāki

Iegūstiet CyberGhost

IPVanish - pārsteidzošs privātums un drošība Krievijā

IPVanish, kas atrodas ASV, piedāvā pārsteidzošu privātumu un drošību lietotājiem Krievijā, nodrošinot milzīgu 1000+ serveru tīklu 60 pasaules valstīs. Jums pat ir vietējās lietotnes, kas pieejamas visām platformām - Linux, iOS, Android, Mac un Windows. Cenu noteikšana sākas ar USD 7,50 mēnesī, bet jums ir 7 dienu atgriešanas garantija. P2P / Torrenting maksimālai anonimitātei ir pat SOCKS5 starpniekserveris.

IPVanish VPN Krievijai

Plusi

 1. 40 000+ IP’s un vairāk nekā 1000 VPN serveru
 2. 7 dienu naudas atdošanas garantija
 3. SOCKS5 Starpniekserveris un Kill Switch
 4. Pieņem kriptovalūtas
 5. Vietējās lietotnes visām platformām

Mīnusi

 1. Atrodas ASV

Iegūstiet IPVanish

NordVPN - uzlabotas iespējas maksimālai aizsardzībai tiešsaistē

Atrodas Panamā (viena no drošākajām vietām pasaulē), un NordVPN lepojas ar politiku bez žurnāliem un nodrošina militārām vajadzībām paredzētu 256 bitu AES šifrēšanu maksimālai drošībai Krievijā. Tajā pašā laikā tas piedāvā visas uzlabotās funkcijas, lai jūsu identitāte būtu anonīma. atbloķējot vietnes un cenzētās lapas. Tās ietver automātisko iznīcināšanas slēdzi, DNS noplūdes / IPv6 aizsardzību, slepeno režīmu, Toru un Double Hop! Jūs arī izmantojat lētas cenas. Ja jūs nolemjat doties uz 3 gadu plānu, jūs maksājat tikai USD 3,49 mēnesī!

NordVPN Krievijai

Plusi

 1. 4205 serveri 62 valstīs atbloķēšanai Krievijā
 2. Lēta 2 gadu cena augstas vērtības pakalpojumu sniedzējam
 3. Pieejami P2P / Torrenting iespējotie serveri
 4. DoubleVPN funkcija maksimālai privātumam
 5. DDOS aizsardzība un slepens režīms

Mīnusi

 1. Mēneša cenas ir dārgas

Iegūstiet NordVPN

VyprVPN - ātrs ātrums vietņu straumēšanai / atbloķēšanai Krievijā

VyprVPN ir Šveicē reģistrēts pakalpojumu sniedzējs, kas pieder ASV uzņēmumam ar nosaukumu “Zelta varde”. Tas piedāvā izcilu pakalpojumu par saprātīgām cenām - USD 9,95 mēnesī. Pamatcenu saņemšanai jūs varat piekļūt 700+ serveriem vairāk nekā 70 pasaules valstīs, kā arī 30 dienu atmaksu un vairākkārtēju pieteikšanos 5 ierīcēs. Jums pat ir “Hameleonu tehnoloģija” pieejams maksimāli ērtai vietnei P2P / Torrenting un atbloķēšana.

VyprVPN Krievijai

Plusi

 1. Hameleona protokols par ierobežojumu apiešanu Krievijā
 2. NAT ugunsmūris un DPI aizsardzība pret anonimitāti
 3. 30 dienu atmaksa un 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma izmēģinājums
 4. Vienlaicīgi atbalsta pieteikšanos 5 ierīcēs
 5. Lielisks ātrums straumēšanai / straumēšanai

Mīnusi

 1. Trūkst Bitcoin maksājumu atbalsta

Iegūstiet VyprVPN

Kā iestatīt krievu VPN četros vienkāršos soļos

 1. Abonējiet jebkuru Krievijas VPN pakalpojumu sniedzēju no iepriekšminētajiem nosaukumiem
 2. Lejupielādējiet savai platformai paredzēto lietojumprogrammu, apmeklējot tās vietni
 3. Lietotnē ievadiet lietotājvārdu un paroli
 4. Izveidojiet savienojumu ar serveri Krievijā (ja vēlaties kaut kam piekļūt valstī no citurienes) vai ASV serveri (ja vēlaties apiet cenzūru).

Populārākie Krievijas VPN serveri

Populārākie VPN Serveru skaits
ExpressVPN 5 serveri
HideMyAss 12 serveri
NordVPN 22 serveri
VyprVPN 2 serveri

2 labākie krievu VPN bezmaksas

Atrodot labāko Krievijas VPN, daudzi lietotāji var meklēt BEZMAKSAS risinājumus. Lai arī jūs, iespējams, nesaņemsit tādu pašu vērtību kā no premium klases kolēģiem, ir daži pakalpojumi, kas Krievijā nodrošina papildu drošību, nodrošinot augstāko drošību un privātumu. Starp labākajiem, kas piedāvā izcilu sniegumu, ir:

Windscribe - lietotājam draudzīgas lietotnes ar uzlabotām drošības funkcijām

Kanādā bāzētais Windscribe ir pilnībā nodrošināts VPN pakalpojums, kurā ir gan bezmaksas, gan maksas plāni. Balstoties uz BEZMAKSAS pakalpojumu, tas piedāvā ievērojamu savienojumu ar 11 serveriem visā pasaulē, kā arī 10 GB joslas platuma ierobežojumu mēnesī. Tomēr jums ir iespēja izveidot savienojumus ar tik daudzām ierīcēm, cik vēlaties. Par papildu 5 GB joslas platumu jūs varat tvītot par pakalpojumu sociālajās platformās.

2 labākie krievu VPN bezmaksas

Plusi

 1. Iebūvēta reklāmu / izsekotāju bloķēšanas funkcija
 2. Caurspīdīga mežizstrādes politika
 3. 10 GB datu ierobežojums bezmaksas plānā
 4. P2P / Torrenting iespējotie serveri
 5. Neierobežots vienlaicīgs savienojums

Mīnusi

 1. Nepieciešams darbs klientu atbalsta jomā

Krievijas VPN klients

Krievijas VPN klients parasti ir lietotne / programmatūra, ko izmanto klēpjdatoros / datoros / planšetdatoros / viedtālruņos, lai piekļūtu VPN un tā daudzajām funkcijām. Tas lietotājiem ļauj ērti pārslēgties uz serveriem, vienkārši nospiežot pogu. Neizmantojot uzticamu krievu VPN klientu, jūs saskarsities ar lielām grūtībām, atbloķējot vietnes un iegūstot piekļuvi neierobežotam internetam.

Krievijas VPN klients

Krievijas VPN Android

Ja jūs meklējat Krievijas VPN pakalpojumus, ko izmantot Android ierīcēs, tad faktiski varat reģistrēties pie jebkura no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem. Katrs no viņiem piedāvā īpašas lietotnes visām platformām, kurās ietilpst viedtālruņi ar Android. Vienkārši apmeklējiet vietni un dodieties uz “Lejupielādēt” sadaļā vienkārši instalējiet programmatūru no Google Play veikala.

Krievijas VPN tvaikam

Steam, bez šaubām, ir viena no labākajām šobrīd tirgū pieejamajām spēļu programmām, kas piedāvā plašu maksas un bezmaksas lietotāju izvēli. Atkarībā no atrašanās vietas lielākajai daļai lietotāju var nākties maksāt dažādas cenas par to pašu vislabāk pārdoto un jaunākajām spēlēm. Piemēram, spēlēm ASV var būt augstāka cena Krievijā. Šeit ienāk Krievijas VPN, kas maina jūsu atrašanās vietu, tādējādi ļaujot jums iegādāties spēli par lētāku cenu!

Lietu iesaiņošana

Diemžēl interneta likumi visā pasaulē kļūst arvien stingrāki un stingrāki. Kas sāka aizstāvēt “Vārda brīvība” tagad lēnām kļūst kontrolēts un dominē tie, kas atrodas lieljaudas un regresīvās valdībās / režīmos, ieskaitot Krieviju. Ja vēlaties apiet muļķīgos ierobežojumus un cenzūru, noteikti pierakstieties pie kāda no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem. Lūdzu, komentējiet zemāk, ja rodas kādas problēmas / problēmas!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me