5 labākie VPN Brazīlijai 2020: saglabājiet drošu internetu

Ir pieņemts jauns likums, kas garantē nepieredzētu drošības līmeni brazīliešiem tiešsaistē. Likums nosaka arī tiesības, kas lietotājiem ir tiešsaistē, un tiesības zināt, cik daudz datu vietnēs pašlaik ir par tām.

Tomēr likums vēl ir jāīsteno, un tas tiek nepārtraukti atlikts. Pa to laiku valdība ir sākusi plašu virkni represiju, kurās bieži minētas pretvalstiskas digitālās aktivitātes.

Vislabākais VPN savienojums Brazīlijā ir drošākais veids, kā nodrošināt savu anonimitāti tiešsaistē, saglabājot brīvu piekļuvi internetam..

Labākais VPN Brazīlijai

Labākie VPN pakalpojumi Brazīlijai 2020

 1. PureVPN: labākais VPN Brazīlijai. 18 īpaši Brazīlijas serveri pārliecinieties, ka lietotāji nekad nezaudē piekļuvi jebkuram saturam tiešsaistē, vienlaikus uzturoties drošībā visu diennakti, sasniedzot USD 2,91 mēnesī
 2. Surfshark: uzticama un ārkārtīgi pieejama. 1 serveris Brazīlijā. Maskēšanās režīmā jūsu tiešsaistes identitāte tiek paslēpta un jūsu interneta aktivitātes netiek izsekotas, sasniedzot USD 1,99 mēnesī
 3. ExpressVPN: VPN ar ātriem serveriem. 5 veltīti serveri Brazīlijā. Augsta veiktspēja nodrošina to, ka lietotāji varēs sērfot internetā bez nobīdes USD 8,32 mēnesī
 4. Ivacy: Atrisina visas straujākās problēmas. 3 vietējie Brazīlijas serveri. Lietotājiem nekad nebūs jāuztraucas par straumju ierobežojumiem, jo ​​šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina pastāvīgu atbalstu USD 2,25 mēnesī
 5. CyberGhost: labākais VPN satura atbloķēšanai. 14 Brazīlijas serveri emigrantiem. Ar visplašāko serveru izvēli tas nodrošina vienmērīgu un vienmērīgu pakalpojumu, kas pieejams tikai par USD 2,75 mēnesī

Kāpēc Brazīlijā izmantot VPN??

Virtuālais privātais tīkls (VPN) nodrošina lietotāju’interneta savienojums, kas nodrošina, ka viņu digitālā identitāte paliek anonīma, viņu tiešsaistes aktivitātes ir drošas pret uzlauzšanu un ka neviens tiešsaistes saturs netiek ierobežots.

Brazīlijai ir briesmīga cenzūras vēsture, un šī tendence ir izplatījusies arī tiešsaistē. Sākot ar žurnālistu arestu un mēmu aizliegšanu pret valsti’vadošā loma tiešsaistē, brazīlieši’ tiešsaistes brīvība pastāvīgi tiek apdraudēta.

Par laimi, Brazīlijā nav likumu, kas VPN izmantošanu padarītu nelikumīgu. Tādējādi lietotāji var turpināt piekļūt visiem ierobežota satura veidiem tiešsaistē, neticami izsekojot tiešsaistes darbībām tiešsaistē, izmantojot uzticamu VPN pakalpojumu sniedzēju..

5 labākie Brazīlijas VPN

Šeit ir 5 populārākās VPN iespējas Brazīlijā, kas sakārtotas, ņemot vērā cenu, serverus, saderību, kā arī to īpašos serverus.

1. PureVPN - 18 īpaši Brazīlijas serveri

 • Cena: 2,91 USD / mēn
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

PureVPN logotipsPureVPN vajadzētu būt labākajam risinājumam lietotājiem, kuri vēlas visus nepieciešamos drošības līdzekļus, ko piedāvā VPN, vienlaikus būdami par saprātīgu cenu..

Atrodoties ārpus Honkongas, PureVPN piedāvā saviem lietotājiem piekļuvi 2000+ serveriem 140 un vairāk valstīs. Turklāt lietotāji varēs izmantot arī 18 speciālus Brazīlijas serverus, ļaujot viņiem piekļūt visam ģeogrāfiski ierobežotam vietējam Brazīlijas saturam..

Tas ne tikai atbloķē Netflix, bet arī vairākas citas populāras straumēšanas vietnes, piemēram, BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu un Disney.+.

Turklāt, lai atbalstītu 5 vienlaicīgas ierīces, lietotāji var arī vienmēr aizsargāt savas iekurtās un viedās mājas ierīces, pateicoties savam PureVPN savienojumam..

PureVPN izmanto AES-256 bitu šifrēšanu, kuru atbalsta standarta OpenVPN protokols, kā arī papildu atbalstu citiem protokoliem, piemēram, PPTP, L2TP, IKEv2 un IPSec.

Citas funkcijas, kas papildina lietotājus’ vispārējā drošība un drošība internetā ietver dalītu tunelēšanu, speciālus IP, straumju aizsardzību ar dziļo pakešu pārbaudi (DPI)..

Plusi

 • 18 īpaši Brazīlijas serveri.
 • 5 vienlaicīgi savienojumi.
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija.
 • Atbloķē Netflix, Hulu un Disney+

Mīnusi

 • Lietotāja saskarni varētu uzlabot.

Lai uzzinātu vairāk par PureVPN, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu šeit.

2. Surfshark - 2 veltīti serveri Brazīlijai

 • Cena: USD 1,99 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.4

1-Surfshark-LogoSurfshark regulāri ir īpaši piedāvājumi un piedāvājumi, padarot to par visdraudzīgāko iespēju apsvērt, ciktāl tas attiecas uz jūsu maku..

Atrodoties Britu Virdžīnu salās, lietotāji var cerēt uz piekļuvi 1040+ serveriem vairāk nekā 60 valstīs. Tajos ietilpst arī 2 īpaši Brazīlijas serveri, kas emigrantiem var ļaut piekļūt vietējam Brazīlijas saturam, kad vien viņi to dara’atkal ārpus valsts.

To var vienlaikus izmantot neierobežotās ierīcēs, vienlaikus pilnībā saderīgi Windows, Mac, iOS, Android un Linux lietotājiem.

Surfshark atbalsta arī PPTP, L2TP, IKEv2, IPsec un OpenVPN protokolus, un tas ir aprīkots ar standarta AES-256-GCM šifrēšanu, nodrošinot jums nozares standarta aizsardzību ar īpaši pieņemamu ātrumu.

Noslēptais modelis jūsu anonimitāti tiešsaistē pārceļ uz nākamo līmeni, slēpjot jūsu darbības internetā pat no sava ISP.

Plusi

 • 2 Īpaši Brazīlijas serveri.
 • Atbalsts neierobežotām ierīcēm.
 • Savietojams ar Windows, Mac, Android un iOS.
 • Nepieteikšanās politika.

Mīnusi

 • Jāuzlabo klientu apkalpošana.

Lai uzzinātu vairāk par Surfshark, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu šeit.

3. ExpressVPN - 4 ātri serveri Brazīlijai

 • Cena: USD 8,32 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

5-ExpressVPN-logotipsExpressVPN ir ideāla izvēle, ja jūs’Pateicoties ātrajam serveru klāstam, jums ir apnicis kompromitēt ātrumu, lai iegūtu lielāku drošību tiešsaistē.

Atrodoties ārpus Britu Virdžīnu salām, lietotāji var piekļūt 3000+ serveriem 160 vietās 94 valstīs. Tajos ietilpst īpaši 4 Brazīlijas serveri, kas padara neticami ērtu piekļuvi vietējam saturam no ārpuses emigrantiem.

Tas piedāvā atbalstu 5 multi-logins, kā arī AES-256-CBC šifrēšanas izmantošanai, izmantojot OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 un PPTP protokolus..

Lietotāji iegūst arī īpašas un funkcionālas lietotnes, kas tiek atbalstītas Fire TV un Apple TV. Turklāt lietotāji arī piekļūst tīkla bloķēšanai - automatizētai slejas pārslēgšanai, kas efektīvi ierobežo visu jūsu tīklu, ja tā atklāj, ka ir pārtraukts jūsu interneta savienojums..

Plusi

 • 4 īpaši Brazīlijas serveri.
 • 5 vienlaicīgi savienojumi.
 • Tīkla bloķēšana (labākais automatizētās iznīcināšanas slēdzis).
 • Atbalsta bitcoin un citas kriptovalūtas.

Mīnusi

 • Dārgākā VPN opcija.

Lai uzzinātu vairāk par ExpressVPN, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu šeit.

4. Ivacy - 2 droši Brazīlijas serveri

 • Cena: USD 2,25 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 5.0

Ivacy logoIvacy ir VPN nodrošinātājs, kas var garantēt visdrošāko savienojumu visiem jūsu straumēm vai, ja vēlaties piekļūt valstīm, kurās ir stingri interneta likumi.

Ivacy ir ideāls VPN nodrošinātājs lietotājiem, kuriem nepieciešami straumi, lai netraucēti piekļūtu saturam tiešsaistē.

Ivacy, kas atrodas ārpus Singapūras, saviem lietotājiem var piedāvāt vairāk nekā 1000 serverus vairāk nekā 100 valstīs. Divkāršie atdalītie Brazīlijas serveri emigrantiem ļauj ērti turpināt skatīties iecienīto vietējo saturu, ja viņi to dara’re kādreiz ārpus valsts.

Tas atbalsta 5 vienlaicīgus savienojumus, šifrējot tos ar AES-256-GCM šifrēšanu papildus L2TP un IKeV2 protokoliem, lai pievienotu papildu drošību.

Tā izcilā iezīme ir lietotne IvacyPrime, racionalizēta lietojumprogramma, kas nozarē ir slavena ar to, ka tā apiet Ķīnas lielo ugunsmūri..

Plusi

 • 2 Īpaši Brazīlijas serveri.
 • 5 vienlaicīgi savienojumi.
 • IvacyPrime lietotne VoD atbloķēšanai.
 • Sadalīts tunelis mocīšanai.

Mīnusi

 • Jāuzlabo tehniskais atbalsts.

Lai uzzinātu vairāk par slepenību, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu šeit.

5. CyberGhost - 14 ātrākie Brazīlijas serveri

 • Cena: USD 2,75 mēnesī
 • Trustpilot vērtējums: 4.7

9-CyberGhost-LogoTur’s nav neviena cita VPN opcija, kas varētu atbilst CyberGhost, kad tiek atbloķēts visvairāk satura internetā.

Tā atrodas ārpus Rumānijas’Tā kā 6000+ serveru klāsts 90+ valstīs nodrošina, ka lietotājiem vienmēr tiek sabojāta izvēle, kad runa ir par piekļuvi visam saturam tiešsaistē. 14 atdalītie Brazīlijas serveri ārējiem lietotājiem un emigrantiem ļauj ērti piekļūt vietējam ģeogrāfiski ierobežotam saturam, ja viņi kādreiz vēlas.

Piedāvājot 7 multi-logins, tas lietotājiem piedāvā savienojumus ar AES-256 bitu šifrēšanu, kas nāk ar RSA-4096 atslēgu un SHA384 hash autentifikācijai..

NoSpy datu centrs (veltīts serveris, kas izmanto īpašu augšupielādi, lai stiprinātu 256 bitu šifrēšanu) ir līdz šim labākā īpašība, kā arī piedāvā pilnīgu atbalstu viņu Nvidia Shield televizoram un tādām spēļu ierīcēm kā PS4 un Xbox One..

Plusi

 • 14 īpaši Brazīlijas serveri.
 • 7 vienlaicīgi savienojumi.
 • Piešķir lietotājiem piekļuvi NVidia Shield TV.
 • NoSpy datu centrs ar speciālu augšupsaiti.

Mīnusi

 • Savienojuma ātrums dažreiz var nokavēties.

Lai uzzinātu vairāk par CyberGhost, izlasiet mūsu detalizēto pārskatu šeit.

Kas ir Brazīlija’s Privātuma likumi?

Brazīlijā tādus jautājumus kā datu aizsardzība, tiešsaistes privātums, kā arī sodi datu pārkāpumu gadījumā risina Brazīlijas Vispārīgais datu aizsardzības likums, oficiāli pazīstams kā Federālais likums Nr. 13.709 / 2018..

Ir bijuši daži likumā iestrādāti noteikumi, tostarp Nacionālās datu aizsardzības iestādes izveidošana, kā arī visa likuma atlikšana’izpildāmība.

Šīs likumdošanas rezultātā lietotājiem būs nepieredzēti daudz iespēju kontrolēt, kā viņi dalās ar saviem datiem, kā arī iegūt tiesības pieprasīt, cik daudz informācijas viņu valsts valdība var izsekot viņu digitālajām darbībām..

Vai jūsu digitālās aktivitātes Brazīlijā ir drošas??

Šis jaunais likums bija paredzēts, lai risinātu jautājumu par Brazīlijas primitīvo attieksmi’Pašreizējie privātuma likumi ir. Lai arī likums ir paredzēts, lai aizkavētu spraugas tiešsaistes drošībā, vairākas publikācijas ir norādījušas uz nepilnībām, kas joprojām rada draudus lietotāju anonimitātei.

Kopš 2018. gada’Vispārējās vēlēšanās pašreizējā valdība regulāri ir izvēlējusies atklātu cenzūru un satura ierobežošanu tiešsaistē. Turklāt emuāru autori un žurnālisti ir kļuvuši par upuru arestiem, kas veikti, pamatojoties uz “aizdomīgas aktivitātes tiešsaistē pret valsti”.

Tādos gadījumos kā šis ir ļoti ieteicams lietotājiem izvēlēties uzticamu VPN pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka viņu piekļuve bezmaksas internetam netiek pārtraukta. Turklāt tas arī pasargās lietotājus no jebkāda veida uzraudzības.

Kā iegūt Brazīlijas IP adresi?

Labs un uzticams VPN pakalpojums, iespējams, dos jums iespēju izvēlēties no tūkstošiem serveru, kas atrodas simtos dažādu valstu, tajā skaitā Brazīlijā..

Jūs varētu vēlēties Brazīlijas IP adresi, lai piekļūtu vietējam saturam, kas var būt ģeogrāfiski bloķēts.

Lai iegūtu Brazīlijas IP adresi, rīkojieties šādi:

 1. Abonējiet uzticamu VPN pakalpojumu, ieteicamā izvēle ir PureVPN.Kā iegūt Brazīlijas IP adresi
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni PureVPN izvēlētajā ierīcē.
 3. Ievadiet pieteikšanās akreditācijas datus un atlasiet Brazīlijas serveri.Brazīlijas VPN
 4. Padariet to jūs’esat izvēlējies atbilstošo režīmu, t.i., interneta brīvību.
 5. Vienreiz tu’Kad esat izveidojis savienojumu, turpiniet pārlūkot un straumēt visu savu iecienīto Brazīlijas saturu.

FAQ: Labākie Brazīlijas VPN 2020

Kas’s ir labākais bezmaksas VPN Brazīlijai?

Lietotāji var izvēlēties no simtiem bezmaksas VPN internetā.

Tomēr šiem bezmaksas pakalpojumiem ir problēmas, kas ietver ātruma samazināšanu, lielus atvienošanas līmeņus un nekādas garantijas par žurnālu neturēšanu. Ņemot vērā Brazīliju’Iepriekšējos gadījumos ar vajāšanām ieteicams izvēlēties maksas pakalpojumu, kas negarantē žurnālu reģistrēšanu.

Kā es varu iegādāties VPN??

VPN pirkšana ir vienkāršs process. Vienkārši dodieties uz to pakalpojumu vietni, kuri, jūsuprāt, vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Atkarībā no budžeta varat izvēlēties no vairākiem plāniem. Pēc tam jūs varat izrakstīties un norēķināties ar debetkarti / kredītkarti vai Paypal.

Pēc tam savu kontu varat izmantot vairākās ierīcēs.

Vai es varu izmantot Paypal, lai nopirktu VPN??

Jā, visas iepriekš uzskaitītās iespējas ļaus jums izvēlēties no dažādām maksājumu iespējām, piemēram, debetkartēm / kredītkartēm, bitcoin un Paypal.

Kas’s ir labākais VPN Brazīlijas serverim?

Lietotāji varēs izmantot lielāko daļu labāko VPN pakalpojumu, lai izveidotu savienojumu ar simtiem serveru visā pasaulē, ieskaitot Brazīliju.

Mēs ļoti iesakām izmantot PureVPN, jo tam ir 18 veltīti serveri tieši skaistā Sanpaulu pilsētā Brazīlijā. Lietotāji var izveidot savienojumu ar šiem serveriem no visas pasaules un piekļūt visam vietējam Brazīlijas saturam, kuru viņi vēlas.

Secinājums

Nesen Brazīlijā ir pieaudzis ierobežojumu un uzraudzības apjoms internetā. Vairāki pilsoņi ir arestēti un notiesāti uz cietumu par viņu digitālajām darbībām.

VPN var lietotājiem sniegt tik nepieciešamo anonimitāti un piekļuvi nepārtrauktam un bezmaksas internetam. PureVPN būtu labākais risinājums, lai Brazīlijā nodrošinātu sev pilnīgu tiešsaistes brīvību.

Surfshark ir vēl viena gudra iespēja, kas var dot jums piekļuvi vairākām svarīgām funkcijām un nodrošināt jūs drošību tiešsaistē, uzturoties stingrā budžetā.

Komentējiet zemāk, lai darītu mums zināmu savu pieredzi ar šiem VPN pakalpojumu sniedzējiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me