YouTube Prosox & Kuroi & rsquo; sh tarafından saldırıya uğradı – Düzinelerce VEVO Sanatçı Kanalını Etkiledi

** En iyi VPN ile saat 10: 28'de güncelleme - YouTube nihayet misilleme yapıyor. Kaldırıldı “despacito” video geri döndü!

Şaşırtıcı bir şekilde, birçok resmi ünlü VEVO YouTube kanalı HACKED! Oh evet, hit video akışı platformunun gerçekten güvenlik açıkları var gibi görünüyor. İnsanlar hala bunun bir “böcek”, şeyleri temizleyelim ve size BELİRSİZ DEĞİL olduğunu söyleyelim.

YouTube, küçük bir hataya maruz kalmayacak kadar gelişmiş “DEĞİŞEN BAŞLIKLAR”, ve bahsettik mi “despacito” milyar değerine ulaştıktan sonra video kaldırıldı mı? Oh hayır, şimdi en sevdiğin parçayı nasıl dinleyeceksin? Haha, biz’seni korudum. Bu sürümü duymanın keyfini çıkarın.

** Güncelleme 08:28: “despacito” video, olarak bilinen bir kanal tarafından yeniden yüklendi “”Vainglory Turnuvaları TV”. Daha önce belirttiğimiz gibi, YouTube kesinlikle HACKED!

YouTube VEVO Saldırıya Uğradı - Ne’s Gerçi Devam Ediyor?

Saldırı kaçışının tamamı oldukça komik olsa da, başlıkların sürekli değiştiğini gördüğümüz için - işler haksızlaşıyor, çünkü saldırıya uğramış videoların bazıları Filistin'de “Özgür Filistin” etiketleri. Diğer videoların bile bir başlığı vardı “Siktir et illuminati”, ama şimdilik’bilgisayar korsanlarının İsrail karşıtı olduğu açıktır. Etkilenen kanallar şunları içerir:

 • Katy Perry
 • Vevo (Vevo)
 • Shakira (ShakiraVEVO)
 • Luis Fonsi (LuisFonsiVEVO)
 • Kaaris (KaarisOfficialVEVO)
 • Lacrim (LacrimMusicVEVO)
 • Taylor Swift (TaylorSwiftVEVO)
 • Maître Gims (MaitreGimsVEVO)
 • Post Malone (PostMaloneVEVO)
 • Chris Brown (ChrisBrownVEVO)
 • Selena Gomez (SelenaGomezVEVO)

… Ve liste büyümeye devam ediyor!

Youtube Prosox & Kuroi & rsquo; sh tarafından hacklendi

Youtube Hackerları Prosox Hakkında Bilgi & Kuroi’sh

O’bilgisayar korsanları hakkında bir şey söylemek için henüz çok erken, ancak girişimden sorumlu en az altı kişinin olduğunu biliyoruz: “Prosox”, “Kuroi’SH”, “Gölge”, “Akashi BT”, KiraRoot ve Xepher.

Bazıları Filistin ve İlluminati ile ilgili sorunlar getirmiş gibi görünse de, yakın zamanda Prosox'tan video paylaşım sitesinde başlıkların değiştirilmesine izin veren bir güvenlik açığı olduğunu söyleyen bir Tweet ile karşılaştık..

Bu bizi bu adamların kim olduğuna inanmaya yönlendiriyor, YouTube ile uğraşıyor veya “böcek”.

YouTube Prosox & Kuroi & rsquo; sh tarafından saldırıya uğradı - Düzinelerce VEVO Sanatçı Kanalını Etkiledi

Hacker Prosox'un Gelecekteki Olası Saldırıları & Kuroi’sh

Oh bekleyin, biraz erken konuşmuştuk. Bu adamlar hiçbir şekilde bir hata ortaya çıkarmazlar. Kahretsin iki kat daha ciddileşti. Bilgisayar korsanı hesabı adıyla gidiyor “Kuroi’SH” saniye önce bir tweet yayınladılar.’40.000 takipçi kazanmayı başaramazlarsa NASA, NASA Hubble, Logan Paul ve Jake Paul'ü hackleyecekler.

Sizinle bir mücadele yapacağım çocuklar. Bu gün 40.000 takipçiye ulaşmasaydık @NASAHubble @NASA ve @jakepaul @LoganPaul'u indireceğim

- Kuroi'SH (@sh_kuroi) 10 Nisan 2018

Vay be… Eğer bir şeyin sona erdiğini düşünüyorsanız,’yanılıyoruz! Daha önce, Kuroi’SH, NASA'yı hacklemekle tehdit etti ve şaşırtıcı bir şekilde sözlerini yerine getirdiler. Site yaklaşık beş gün önce ele geçirildi ve o zamandan beri iyileşmeye çalışıyor. Bu hacker grubu kesinlikle cehennem gibi cesur. NASA'yı bile etiketledi ve sordu “Nerede’senin güvenliğin?”

Prosox & Kuroi & rsquo; sh nasa kesmek

Profesyonel İpucu: Tüm etkinliğinizin anonim olması için web'e her zaman bir VPN hizmetiyle göz atın & şifrelenmiş!

Saldırıya uğramış YouTube Hesabınız Nasıl Onarılır

Son YouTube hackinden etkilenen talihsiz kişilerden biriyseniz, tam kurtarma sağlamak veya kanalınızdaki en azından kötü niyetli etkinliklerin durdurulması için atabileceğiniz belirli adımlar vardır. Daha önce başlıyoruz, bu Güvenlik Kontrolü'nü yaptığınızdan emin olun.

YouTube hesabınıza giriş yapamayacağınızı fark ederseniz, burayı tıklayın. Hesabın size ait olup olmadığını doğrulamak için bazı soruları yanıtlamanız istenecektir. Tüm detayları doldurmayı unutmayın. Hesap kurtarma işleminiz başarılı olursa, hemen şifrenizi değiştirin ve aşağıdaki ipuçlarını izleyin:

 1. İleride kolayca oturum açmak için bir dizi kurtarma seçeneği ekleyin. Bu a'yı içerir “Kurtarma Telefonu”, SADECE sana ait.
 2. Hesabınıza eklenen önceki e-postayı kaldırın ve birden çok güvenlik önlemiyle birlikte yeni bir e-posta ekleyin. Ek koruma için bu ipuçlarını izleyin.
 3. Hesabınızda oturum açarken bir kod girmenizi gerektiren 2 Adımlı Doğrulama'yı ekleyerek YouTube kanalınızda başka bir güvenlik katmanı edinin.
 4. Hesabınızın yönlendirme / filtre ayarlarını kontrol edin ve şu anda oturum açmış olan tanınmayan IP adreslerini engelleyin.

Hikaye gelişmeye devam ettikçe, daha fazla güncelleme için bu blogu takip etmeye devam ettiğinizden emin olun. O zamana kadar, aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin. Bilgisayar korsanlarının kim olduğuna inanıyorsunuz? Neyi kanıtlamaya çalışıyorlar? Bir YouTube başlığını kesmek koduyla değiştirmek bu kadar basit?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me