YouTube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh – Ovplyvnené desiatky kanálov interpreta VEVO

** Aktualizácia o 10:28 hod. O najlepšiu VPN - YouTube konečne odplatí. Odstránené “Despacito” video sa zálohuje!

V prekvapivom slede udalostí bolo veľa oficiálnych kanálov VEVO YouTube s celebritami HACKED! Ach áno, zdá sa, že platforma na streamovanie videozáznamov má skutočne zraniteľné miesta v zabezpečení. Ľudia stále diskutujú o tom, či je “ploštice”, vyjasnime si veci a povieme ti, že NIE JE NIEKTORÉ.

YouTube je príliš pokročilý na to, aby utrpel malú chybu “ZMENENÉ TITULY”, a spomenuli sme “Despacito” video bolo stiahnuté po dosiahnutí 5 miliárd známok? Ach nie, ako si teraz vypočuješ svoju obľúbenú skladbu? Haha, my’dostal som ťa pokryť. Užite si túto verziu.

** Aktualizácia o 8:28: “Despacito” video bolo znova odovzdané kanálom známym ako “”Turnaje o plachtenie TV”. Ako sme už uviedli, služba YouTube bola určite HACKED!

YouTube VEVO Hacked - Čo’s Aj keď?

Celý hackerský únik je síce dosť smiešny, pretože vidíme, že sa názvy neustále menia - do minúty sa to stáva dosť vážnym, pretože niektoré z hackovaných videí vysielajú protestnú správu požadujúcu slobodu v Palestíne pomocou “FreePalestine” tagy. Ostatné videá mali dokonca názov, ktorý povedal “Kurva Illuminati”, ale zatiaľ’je jasné, že hackeri sú proti Izraelu. Medzi ovplyvnené kanály patria:

 • Katy Perry
 • Vevo (Vevo)
 • Shakira (ShakiraVEVO)
 • Luis Fonsi (LuisFonsiVEVO)
 • Kaaris (KaarisOfficialVEVO)
 • Lacrim (LacrimMusicVEVO)
 • Taylor Swift (TaylorSwiftVEVO)
 • Maître Gims (MaitreGimsVEVO)
 • Post Malone (PostMaloneVEVO)
 • Chris Brown (ChrisBrownVEVO)
 • Selena Gomez (SelenaGomezVEVO)

…. Zoznam neustále rastie!

Youtube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh

Informácie o serveri Youtube Hackers Prosox & Kuroi’sh

to’je príliš skoro na to, aby sme hovorili o hackeroch, ale vieme, že za pokus sú zodpovední najmenej šiesti jednotlivci: “Prosox”, “Kuroi’SH”, “odtieň”, “Akashi IT”, KiraRoot a Xepher.

Zatiaľ čo sa zdá, že niektoré z nich spôsobujú problémy týkajúce sa Palestíny a Iluminátov, nedávno sme narazili na Tweet od Prosoxu, ktorý tvrdí, že na webe na zdieľanie videa existuje zraniteľnosť, ktorá umožňuje zmenu názvov..

To nás vedie k domnienke, nech sú títo chlapci iba v službe YouTube, alebo odhaľujú a “ploštice”.

YouTube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh - Ovplyvnené desiatky kanálov interpreta VEVO

Možné budúce útoky hackerov Prosox & Kuroi’sh

Počkajte, hovorili sme príliš skoro. V žiadnom prípade títo chlapci neodhaľujú chybu. Do prdele, dostal som to vážne. Účet hackerov je uvedený pod menom “Kuroi’SH” zverejnil tweet pred niekoľkými sekundami, v ktorom vyhlásil, že ak ich úchyt na Twitteri nefunguje’Ak nedokážu získať 40 000 sledovateľov, budú hackovať NASA, Hubble NASA, Logan Paul a Jake Paul.

Urobím s vami jednu výzvu. Ak by sme tento deň nezasiahli 40 000 sledovateľov, stiahnem sa @NASAHubble @NASA a @jakepaul @LoganPaul

- Kuroi'SH (@sh_kuroi) 10. apríla 2018

Phew ... Ak si myslel, že sa veci chýlia ku koncu, ty’znovu sa mýliť! Skôr, Kuroi’SH hrozil hackerstvom NASA a prekvapivo splnil svoj sľub. Táto stránka bola napadnutá približne pred piatimi dňami a odvtedy sa snaží obnoviť. Táto skupina hackerov je určite pekelná ako peklo. Dokonca označil NASA a požiadal ju “Kde’s vašou bezpečnosťou?”

Prosox & Kuroi & rsquo; sh nasa hack

Tip: Vždy prehliadajte web pomocou služby VPN, aby bola vaša aktivita anonymná & šifrovaný!

Ako opraviť váš hacknutý účet YouTube

Ak ste jedným z tých nešťastných jednotlivcov, ktorých sa dotkol nedávny hack YouTube, existujú určité kroky, ktoré môžete podniknúť na zabezpečenie úplného zotavenia alebo na minimum zastavenie škodlivej činnosti vo vašom kanáli. Predtým však začneme túto bezpečnostnú kontrolu.

Ak zistíte, že sa nemôžete prihlásiť do svojho účtu YouTube, kliknite sem. Budete vyzvaní, aby ste odpovedali na niektoré otázky, aby ste potvrdili, či je váš účet váš. Nezabudnite vyplniť všetky podrobnosti. Ak je obnovenie účtu úspešné, okamžite zmeňte svoje heslo a postupujte podľa pokynov nižšie:

 1. Pridajte niekoľko možností obnovenia na jednoduché prihlásenie v budúcnosti. To zahŕňa a “Telefón na obnovenie účtu”, ktorý patrí IBA vám.
 2. Odstráňte predchádzajúci e-mail pridaný do svojho účtu a pridajte nový e-mail, ktorý je spojený s viacerými bezpečnostnými opatreniami. Ak chcete získať ďalšiu ochranu, postupujte podľa týchto tipov.
 3. Pridajte do svojho kanála YouTube ďalšiu úroveň zabezpečenia pridaním dvojstupňového overenia, ktoré vyžaduje zadanie kódu pri prihlásení do účtu.
 4. Skontrolujte nastavenia preposielania a filtrovania svojho účtu a zablokujte všetky nerozpoznané adresy IP, ktoré sú aktuálne prihlásené.

Ako sa príbeh neustále vyvíja, pre ďalšie aktualizácie nezabudnite sledovať tento blog. Dovtedy nám dajte vedieť, čo si myslíte v komentároch nižšie. Kto si myslíte, že hackeri sú? Čo sa snažia dokázať? Mení titul YouTube na jednoduchom hackerskom kóde?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me