YouTube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh – Dziesiątki dotkniętych kanałów artysty VEVO

** Aktualizacja o 10:28 przez Best VPN - YouTube w końcu podejmuje działania odwetowe. Usunięte “Despacito” film został ponownie utworzony!

W zaskakujący sposób wydarzenia zhakowano wiele oficjalnych sławnych kanałów YouTube VEVO! O tak, wygląda na to, że platforma do strumieniowego przesyłania wideo rzeczywiście ma luki w zabezpieczeniach. Chociaż ludzie wciąż zastanawiają się, czy to jest “pluskwa”, pozwól nam to wyjaśnić i powiedzieć, że Z pewnością NIE JEST.

YouTube jest zbyt zaawansowany, by mieć niewielki błąd “ZMIENIONE TYTUŁY”, i czy wspominaliśmy “Despacito” film został zdjęty po osiągnięciu 5 miliardów? O nie, jak teraz posłuchasz swojego ulubionego utworu? Haha, my’zapewniłem cię. Ciesz się tą wersją.

** Aktualizacja o 8:28: The “Despacito” film został ponownie przesłany przez kanał znany jako “”Vainglory Tournaments TV”. Jak już wspomnieliśmy, YouTube został zdecydowanie zhakowany!

YouTube VEVO Hacked - What’s Going On Though?

Podczas gdy cała eskapada hakerska jest dość zabawna, ponieważ widzimy, że tytuły zmieniają się konsekwentnie - z każdą minutą sprawy stają się coraz poważniejsze, ponieważ niektóre z zaatakowanych filmów wideo zawierają wiadomość o proteście z prośbą o wolność w Palestynie za pomocą “Wolna Palestyna” tagi. Inne filmy miały nawet tytuł “Pieprzyć iluminatów”, ale na razie to’jasne jest, że hakerzy są anty-Izraelowi. Dotknięte kanały obejmują:

 • Katy Perry
 • Vevo (Vevo)
 • Shakira (ShakiraVEVO)
 • Luis Fonsi (LuisFonsiVEVO)
 • Kaaris (KaarisOfficialVEVO)
 • Lacrim (LacrimMusicVEVO)
 • Taylor Swift (TaylorSwiftVEVO)
 • Maître Gims (MaitreGimsVEVO)
 • Post Malone (PostMaloneVEVO)
 • Chris Brown (ChrisBrownVEVO)
 • Selena Gomez (SelenaGomezVEVO)

… .I lista ciągle rośnie!

Youtube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh

Informacje na temat Youtube Hackers Prosox & Kuroi’sh

To’jest zbyt wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć o hakerach, ale wiemy, że za próbę odpowiada co najmniej sześć osób: “Prosox”, “Kuroi’SH”, “Cień”, “Akashi IT”, KiraRoot i Xepher.

Chociaż niektóre z nich wydają się powodować problemy związane z Palestyną i Iluminatami, niedawno natrafiliśmy na tweeta od Prosox, który twierdzi, że istnieje luka w witrynie udostępniania wideo, która pozwala na zmianę tytułów.

To prowadzi nas do przekonania, że ​​kimkolwiek są ci faceci, mogą po prostu zadzierać z YouTube lub ujawniać “pluskwa”.

YouTube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh - Dziesiątki dotkniętych kanałów artysty VEVO

Możliwe przyszłe ataki hakerów Prosox & Kuroi’sh

Och, czekaj, rozmawialiśmy trochę za wcześnie. W żaden sposób ci faceci nie ujawniają błędu. Cholera właśnie stała się podwójnie poważna. Konto hakera o nazwie “Kuroi’SH” opublikował tweet kilka sekund temu, ogłaszając, że jeśli ich uchwyt na Twitterze nie działa’nie uda się zdobyć 40 000 obserwujących, zhakują NASA, NASA Hubble, Logan Paul i Jake Paul.

Zrobię z wami jedno wyzwanie. Jeśli tego dnia nie trafimy 40 000 obserwujących, zdejmę @NASAHubble @NASA i @jakepaul @LoganPaul

- Kuroi'SH (@sh_kuroi) 10 kwietnia 2018 r

Uff ... Jeśli myślałeś, że wszystko się kończy, to ty’ponownie się mylę! Wcześniej Kuroi’SH zagroził włamaniem się do NASA i, co zaskakujące, dotrzymali obietnicy. Witryna została przejęta około pięć dni temu i od tego czasu próbuje się odzyskać. Ta grupa hakerów z pewnością jest odważna jak diabli. Oznaczył nawet NASA i zapytał “Gdzie’twoje bezpieczeństwo?”

Prosox & Kuroi & rsquo; sh nasa hack

Wskazówka: zawsze przeglądaj Internet za pomocą usługi VPN, aby cała Twoja aktywność była anonimowa & zaszyfrowane!

Jak naprawić zhakowane konto YouTube

Jeśli jesteś jedną z tych niefortunnych osób, które ucierpiały w wyniku niedawnego włamania do YouTube'a, możesz podjąć pewne kroki, aby zapewnić całkowite odzyskanie lub przynajmniej powstrzymanie złośliwej aktywności na swoim kanale. Zanim zaczniemy, pamiętaj o sprawdzeniu zabezpieczeń.

Jeśli okaże się, że nie możesz zalogować się na swoje konto YouTube, kliknij tutaj. Zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań w celu potwierdzenia, czy konto jest twoje. Nie zapomnij wypełnić wszystkich szczegółów. Jeśli odzyskiwanie konta zakończy się powodzeniem, natychmiast zmień hasło i postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Dodaj wiele opcji odzyskiwania, aby łatwo się zalogować w przyszłości. Obejmuje to a “Telefon pomocniczy”, który należy TYLKO do ciebie.
 2. Usuń poprzednią wiadomość e-mail dodaną do konta i dodaj nową, połączoną z wieloma środkami bezpieczeństwa. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, aby uzyskać dodatkową ochronę.
 3. Uzyskaj kolejną warstwę bezpieczeństwa na swoim kanale YouTube, dodając weryfikację dwuetapową, która wymaga podania kodu podczas logowania na konto.
 4. Sprawdź ustawienia przekazywania / filtrowania swojego konta i zablokuj nierozpoznany adres IP, który jest aktualnie zalogowany.

W miarę rozwoju historii upewnij się, że śledzisz tego bloga, aby uzyskać więcej aktualizacji. Do tego czasu daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej. Jak myślisz, kim są hakerzy? Co próbują udowodnić? Zmienia tytuł YouTube za pomocą kodu hakerskiego, który jest tak prosty?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me