YouTube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh – Desítky ovlivněných kanálů interpreta VEVO

** Aktualizace o 10:28 hod. Pomocí nejlepší VPN - YouTube konečně odplatí. Odebráno “Despacito” video je zálohováno!

V překvapivém zvratu událostí bylo mnoho oficiálních kanálů celebrit VEVO YouTube HACKED! Ach ano, zdá se, že platforma pro streamování videa do hitů skutečně obsahuje bezpečnostní chyby. Přestože lidé stále debatují o tom, zda je “Chyba”, vyjasme si věci a řekneme vám, že NENÍ VÁM.

YouTube je příliš pokročilý na to, aby utrpěl drobnou chybu “ZMĚNĚNÉ TITULY”, a zmínili jsme se “Despacito” video bylo staženo, po dosažení 5 miliard známky? Ach ne, jak teď posloucháš svou oblíbenou skladbu? Haha, my’přikryl jsem tě. Užijte si tuto verzi.

** Aktualizace v 8:28: The “Despacito” video bylo znovu nahráno kanálem známým jako “”Turnaje Vainglory TV”. Jak jsme již dříve uvedli, YouTube je určitě HACKED!

YouTube VEVO Hacked - Co’s I když?

Zatímco celý hackerský únik je poněkud zábavný, jak vidíme, že se tituly neustále mění - věci začínají být vážně vážnější, protože některá z hackovaných videí vysílají protestní zprávu požadující svobodu v Palestině pomocí “FreePalestine” značky. Jiná videa měla dokonce název, který řekl “Seru na Illuminati”, ale zatím’je jasné, že hackeři jsou proti Izraeli. Mezi ovlivněné kanály patří:

 • Katy Perry
 • Vevo (Vevo)
 • Shakira (ShakiraVEVO)
 • Luis Fonsi (LuisFonsiVEVO)
 • Kaaris (KaarisOfficialVEVO)
 • Lacrim (LacrimMusicVEVO)
 • Taylor Swift (TaylorSwiftVEVO)
 • Maître Gims (MaitreGimsVEVO)
 • Post Malone (PostMaloneVEVO)
 • Chris Brown (ChrisBrownVEVO)
 • Selena Gomez (SelenaGomezVEVO)

…. Seznam neustále roste!

Youtube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh

Informace o Youtube Hackers Prosox & Kuroi’sh

To’je příliš brzy na to, abych řekl něco o hackerech, ale víme, že za pokus je zodpovědných alespoň šest osob: “Prosox”, “Kuroi’SH”, “Odstín”, “Akashi IT”, KiraRoot a Xepher.

Zatímco se zdá, že některé z nich způsobují problémy týkající se Palestiny a Iluminátů, nedávno jsme narazili na Tweet od společnosti Prosox, který tvrdí, že na webu pro sdílení videa existuje zranitelnost, která umožňuje změnu názvů.

To nás vede k tomu, abychom věřili, kdo jsou tito kluci, možná si jen hrávají s YouTube nebo odhalují a “Chyba”.

YouTube Hacked by Prosox & Kuroi & rsquo; sh - Desítky ovlivněných kanálů interpreta VEVO

Možné budoucí útoky hackerů Prosox & Kuroi’sh

Počkejte, mluvili jsme příliš brzy. V žádném případě tito kluci neodhalují chybu. Do prdele se dostal dvojnásob vážně. Hackerský účet se jménem “Kuroi’SH” zveřejnil tweet před sekundami a prohlásil, že pokud jejich úchyt na Twitteru nefunguje’Pokud se jim podaří získat 40 000 sledujících, budou hackovat NASA, Hubble NASA, Logan Paul a Jake Paul.

Udělám s tebou jednu výzvu. Pokud bychom tento den nezasáhli 40 000 sledujících, stáhnu @NASAHubble @NASA a @jakepaul @LoganPaul

- Kuroi'SH (@sh_kuroi) 10. dubna 2018

Phew ... Pokud si myslel, že se věci chýlí ke konci, ty’znovu se mýli! Dříve Kuroi’SH hrozilo hackerům NASA a překvapivě splnili svůj slib. Web byl před pěti dny kompromitován a od té doby se snaží obnovit. Tato skupina hackerů je určitě gutsy jako peklo. Dokonce označil NASA a zeptal se “Kde’s vaší bezpečností?”

Prosox & Kuroi & rsquo; sh nasa hack

Pro Tip: Vždy procházejte web pomocí služby VPN, takže veškerá vaše aktivita je anonymní & šifrované!

Jak opravit váš hackovaný účet YouTube

Pokud jste jedním z těch nešťastných jedinců, kteří byli zasaženi nedávným hackem na YouTube, můžete podniknout určité kroky k zajištění úplného zotavení nebo při minimálním zastavení škodlivé aktivity na vašem kanálu. Než však začneme, nezapomeňte provést tuto bezpečnostní kontrolu.

Pokud zjistíte, že se nemůžete přihlásit ke svému účtu YouTube, klikněte sem. Budete vyzváni, abyste odpověděli na několik otázek, abyste potvrdili, zda je váš účet váš. Nezapomeňte vyplnit všechny podrobnosti. Pokud je obnovení účtu úspěšné, okamžitě změňte heslo a postupujte podle níže uvedených tipů:

 1. Přidejte několik možností obnovení pro snadné přihlášení v budoucnu. To zahrnuje a “Telefon pro zotavení”, který patří POUZE k vám.
 2. Odstraňte předchozí e-mail přidaný do vašeho účtu a přidejte nový e-mail spojený s několika bezpečnostními opatřeními. Postupujte podle těchto tipů pro další ochranu.
 3. Získejte další vrstvu zabezpečení na svém kanálu YouTube přidáním dvoufázového ověření, které vyžaduje, abyste při přihlášení do svého účtu zadali kód..
 4. Zkontrolujte nastavení přeposílání / filtrování vašeho účtu a zablokujte neznámou IP adresu, která je aktuálně přihlášena.

Jak se příběh neustále vyvíjí, ujistěte se, že tento blog sledujete další aktualizace. Do té doby nám dejte vědět, co si myslíte v komentářích níže. Kdo si myslíte, že hackeři jsou? Co se snaží dokázat? Mění název YouTube pomocí hack kódu, který je tak jednoduchý?

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me