NordVPN UK – 545 serwerów dla Wielkiej Brytanii za jedyne 3,49 USD / miesiąc

Ponieważ NordVPN staje się najlepszym wyborem dla większości użytkowników, którzy chcą uzyskać prywatność online, jest to zwykle pierwsza opcja, jeśli chodzi o odblokowanie usług, angażowanie się w torrentowanie NordVPN i przesyłanie pirackich treści online. Jest to szczególnie ważne dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, którzy chcą korzystać z Internetu bez cenzury i śledzenia, chroniąc swoją tożsamość przed hakerami. Czy zastanawiasz się, czy skorzystanie z NordVPN UK jest dobrym rozwiązaniem? Kontynuuj czytanie tego przewodnika, aby uzyskać informacje specyficzne dla regionu. Aby uzyskać pełny przegląd dostawcy, sprawdź tę recenzję NordVPN!

NordVPN UK Review

Cenzura internetowa staje się coraz większym problemem w Wielkiej Brytanii, ponieważ rząd nakłada szereg przepisów kryminalizujących publikację lub posiadanie określonych rodzajów materiałów. Należą do nich przypadki pornografii dziecięcej, podżeganie do działań terrorystycznych, łamanie praw autorskich lub angielskie prawo o zniesławieniu. W związku z tym rząd nakłada obowiązek nadzorowania swoich obywateli.

Oznacza to, że wszystko, co robisz online, jest rejestrowane / rejestrowane i regularnie sprawdzane przez agencje rządowe i łowców naruszeń praw autorskich. Tylko korzystanie z usług takich jak NordVPN może zapewnić pełną ochronę przed wścibskimi oczami firm zbierających informacje, a także lokalnych dostawców usług internetowych. Dostawca oferuje ponad 545 serwerów w Wielkiej Brytanii w kraju, z ogromnej listy ponad 5150 serwerów w 62 krajach.

NordVPN UK

To nie tylko pomaga użytkownikom zachować anonimowość podczas korzystania z usług w Wielkiej Brytanii, ale także pomaga osobom zlokalizowanym poza tym krajem w odblokowaniu usług specyficznych dla regionu, takich jak Amazon Instant Video, BBC iPlayer, ITV Hub, TVCatchup, Channel 4oD, All4, Channel5, teraz TV, odtwarzacz STV, UKTV Play, Sky Go, BT Sports, Premier Play, Sky Sports, TuneIn, Absolute Radio i Eurosport Player.

Najlepsze ze wszystkich: dostawca oferuje również zalecaną stronę serwera dla użytkowników w Wielkiej Brytanii. Po przewinięciu łącza zauważysz “Dostosuj preferencje serwera” menu. Po prostu wybierz Zjednoczone Królestwo, a następnie wybierz typ serwera. Będziesz miał dwie opcje: DoubleVPN, Standard VPN, Dedykowane IP, Obfuscated i P2P. Trzecie menu pozwala skonfigurować protokoły VPN. Dostępne opcje to OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, IKEv2 / IPSec, HTTP Proxy (SSL), HTTP CyberSec Proxy (SSL), PPTP i L2TP / IPSec.

NordVPN UK Review

Powody korzystania z NordVPN w Wielkiej Brytanii

Oprócz unikania nadzoru rządowego w Wielkiej Brytanii istnieje wiele innych powodów, aby korzystać z NordVPN. Znajduje się na szczycie listy VPN, która jest idealnym rozwiązaniem do korzystania z rozrywki z dowolnego miejsca na świecie, bez problemów związanych z ograniczeniami treści. Jednocześnie pozwala uniknąć kłopotów prawnych z działaniami, które mogą być sprzeczne z polityką internetową Wielkiej Brytanii. Inne powody korzystania z NordVPN w Wielkiej Brytanii to:

  1. Omiń cenzurę internetową - Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, ale chcesz obejrzeć określony program telewizyjny / film / wydarzenie sportowe z kraju, będziesz musiał stawić czoła ograniczeniom geograficznym. Te blokują ci dostęp do strony internetowej lub określonych treści. Korzystając z NordVPN i łącząc się z serwerem w Wielkiej Brytanii, możesz łatwo ominąć cenzurę internetową i ograniczenia geograficzne.
  2. Bądź bezpieczny, gdziekolwiek jesteś - Gdziekolwiek jesteś w Wielkiej Brytanii, zawsze możesz znaleźć dobre bary, restauracje i kawiarnie, w których można się zrelaksować, wykonując swoją pracę lub po prostu przeglądając Facebook. Korzystanie z publicznej sieci Wi-Fi nie jest szkodliwe, ale narażasz się na ataki typu phishing, kradzież tożsamości, cyberstalking i inne zagrożenia. VPN utrzymują twoją tożsamość w ukryciu, a adres IP cały czas jest ukryty.
  3. Bezpieczne wiele urządzeń - NordVPN oferuje użytkownikom możliwość korzystania z jednej subskrypcji na pięciu różnych urządzeniach, aby zachować anonimowość Twojej tożsamości, gdziekolwiek jesteś. Dostawca oferuje nawet niestandardowe routery Flash, które mają własną aplikację NordVPN. Możesz je zmusić do ustanowienia silnego połączenia VPN w całym domu. Serwery można zmienić z menu routera.
  4. Bezpieczne udostępnianie dużych plików - Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że VPN to w rzeczywistości wirtualne sieci prywatne. Oznacza to, że możesz ich użyć do stworzenia dedykowanej sieci, która jest dostępna tylko dla Ciebie lub zatwierdzonej listy osób. Pozwala to na łatwe udostępnianie / przesyłanie informacji w sposób zapewniający prywatność i bezpieczeństwo przez cały czas.

NordVPN UK - 545 serwerów dla Wielkiej Brytanii za jedyne 3,49 USD / miesiąc

NordVPN UK Cena

Użytkownicy NordVPN muszą płacić tylko 11,95 USD miesięcznie, co jest uważane za dość drogie. Zawsze możesz jednak wybrać plany o lepszej wartości. Aby uzyskać najlepszą wartość, możesz nawet wybrać plan roczny, który daje ogromne 41% zniżki.

NordVPN oferuje nawet kody kuponów, które pozwalają potencjalnym klientom wykorzystać jeszcze lepsze oferty podczas rejestracji u dostawcy.

Obniża to koszty do 3,49 USD / mc. co daje 125,64 $ co 36 miesięcy! Krótko mówiąc, zyskujesz dostęp do jednej z najtańszych stawek VPN na rynku dzięki renomowanej usłudze z siedzibą w Panamie (jedna z najbezpieczniejszych lokalizacji na świecie) od 2 dobrych dobrych lat. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść “2 bezpieczeństwo” podczas rejestracji lub po prostu kliknij “Zrealizuj kupon” przycisk w kolorze czerwonym.

NordVPN UK Cena

Serwery NordVPN w Wielkiej Brytanii

Jak wspomniano wcześniej, NordVPN oferuje ogromną bazę danych 530 serwerów w Wielkiej Brytanii. Liczby te są porównywalne do całych sieci VPN niektórych dostawców, takich jak Surfshark, VyprVPN i Ivacy. W związku z tym nie musisz się martwić problemami z ładowaniem serwera. W rzeczywistości możesz nawet kupić dedykowany adres IP od NordVPN, jeśli chcesz pozostać całkowicie anonimowy w celu odblokowania usług VoD. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, w teście z wycieków przeglądarki nie znaleziono wycieków publicznych ani WebRTC.

Serwery NordVPN w Wielkiej Brytanii

Przeprowadziliśmy również test szczelności DNS z Perfect Privacy, aby sprawdzić, czy istnieje jakakolwiek możliwość, że Twoje informacje będą dostępne dla lokalnych dostawców usług internetowych. Jak widać z poniższych wyników, nic nie wskazuje na naszą oficjalną amerykańską lokalizację Charlotte w Karolinie Północnej. Test DNS wykazał, że jesteśmy podłączeni do jednego adresu IP z M247 LTD London Infrastructure!

Jak wypisać się z NordVPN

Dla użytkowników, którzy nadal nie są pewni korzystania z NordVPN w Wielkiej Brytanii, staramy się rozwiać wszystkie twoje wątpliwości dzięki pełnej analizie prywatności z IPLeak.net. Jak widać poniżej, połączyliśmy się z serwerem w Wielkiej Brytanii i po przeprowadzeniu testu VPN skutecznie ukrył naszą prawdziwą lokalizację w USA. Publiczny adres IP pochodzi z Wielkiej Brytanii wraz z adresem IPv4 i DNS, co oznacza, że ​​jesteśmy połączeni z jednym serwerem w Wielkiej Brytanii.

Z jakiego portu korzysta NordVPN

NordVPN UK - 545 serwerów dla Wielkiej Brytanii za jedyne 3,49 USD / miesiąc

Bezpłatna wersja próbna NordVPN UK

NordVPN należy do nielicznych na rynku, oferując zarówno gwarancję zwrotu pieniędzy, jak i darmowy okres próbny. Pierwszy z nich trwa 30 dni, a drugi przez 7 dni, podczas których uzyskasz dostęp do pełnych funkcji NordVPN, które obejmują dostęp do aplikacji natywnych na wszystkie urządzenia / platformy, 5150 serwerów w ponad 62 krajach, z innymi narzędziami, takimi jak DoubleVPN, DNS Leak Protection, Split Tunneling, Kill Switch i więcej.

Bezpłatna wersja próbna NordVPN UK

NordVPN UK Netflix

  1. Zapisz się na odpowiedni plan w oparciu o twoje potrzeby budżetowe i wymagania dotyczące prywatności.
  2. Pobierz odpowiednią aplikację NordVPN Netflix na swoje urządzenie / platformę, aby rozpocząć.
  3. Zainstaluj oprogramowanie i wprowadź nazwę użytkownika i hasło do konta NordVPN.
  4. Uruchom aplikację NordVPN i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby uzyskać dostęp do Netflix.
  5. Wybierz opcję Dedykowany adres IP, jeśli zakupiłeś statyczną wersję dla Netflix UK.
  6. Ciesz się strumieniowaniem ogromnej listy 442 programów telewizyjnych i 1586 tytułów filmowych!

NordVPN UK Netflix

NordVPN UK - 545 serwerów dla Wielkiej Brytanii za jedyne 3,49 USD / miesiąc

NordVPN UK FAQ

Jeśli chodzi o korzystanie z NordVPN w Wielkiej Brytanii lub konfigurowanie dostawcy dla kraju, użytkownicy mogą napotkać wiele pytań. Poniżej przedstawiamy niektóre z najczęściej zadawanych pytań:

Jak wypisać się z NordVPN?

Zaloguj się do swojego konta, wprowadzając nazwę użytkownika i hasło na stronie NordVPN. Kliknij na “Moje konto” kartę, a następnie w “Płatności” opcja. Uderz w “Anuluj subskrypcje” przycisk (na dole listy). Po zakończeniu wybierz przyczynę anulowania, a następnie kliknij przycisk “kontyntynuj” przycisk. Na koniec, aby zweryfikować cykliczne anulowanie subskrypcji, kliknij żółty przycisk!

Z jakiego portu korzysta NordVPN?

Port wybrany przez NordVPN do połączenia z serwerem zależy od wybranego protokołu. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na OpenVPN, możesz użyć obu portów: TCP i UDP. Obsługują silniejsze szyfry i algorytmy szyfrujące, zapewniając użytkownikom ochronę 24/7 za pośrednictwem AES-256-CBC z 2048-bitowym kluczem DH. Jeśli chcesz torrent, sprawdź przewodnik SOCKS5 Proxy, aby uzyskać informacje na temat zalecanych portów, aby uzyskać większe prędkości.

Podsumowanie

Ostatecznie nie napotkaliśmy żadnych problemów w korzystaniu z brytyjskich serwerów NordVPN do odblokowywania usług VoD, a nawet angażowania się w P2P / Torrenting. Nawet podczas przeprowadzania testów szczelności nic nie wskazywało na naszą prawdziwą lokalizację w USA. Nasi przedstawiciele w Wielkiej Brytanii również dali nam dobre recenzje dotyczące usługi w tym kraju, mówiąc, że mogli łatwo odblokować zagraniczne usługi, takie jak amerykański Netflix, korzystając z NordVPN!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me