NordVPN UK – 545 serverov pre Spojené kráľovstvo za pouhých 3,49 dolárov mesačne

Keďže sa NordVPN stáva najlepšou voľbou pre väčšinu používateľov, ktorí chcú získať súkromie online, je to zvyčajne prvá možnosť, pokiaľ ide o odblokovanie služieb, zapojenie sa do torrentu NordVPN a streamovanie pirátskeho obsahu online. Platí to najmä pre používateľov vo Veľkej Británii, ktorí chcú zažiť internet bez cenzúry alebo sledovania, pričom svoju totožnosť chránia pred hackermi. Pokúšate sa zistiť, či je používanie NordVPN UK dobrou voľbou? Pokračujte v čítaní tejto príručky pre informácie týkajúce sa jednotlivých regiónov. Ak chcete získať úplný prehľad o poskytovateľovi, pozrite si túto recenziu spoločnosti NordVPN!

Prehľad NordVPN UK

Internetová cenzúra sa v Spojenom kráľovstve stala čoraz väčším problémom, pretože vláda ukladá množstvo zákonov, ktoré kriminalizujú zverejňovanie alebo držbu určitých druhov materiálov. Patria sem prípady detskej pornografie, podnecovania teroristických aktivít, porušovania autorských práv alebo anglického zákona o ohováraní. Vláda preto zaväzuje vykonávať dohľad nad svojimi občanmi.

To znamená, že všetko, čo robíte online, je zaznamenávané / zaznamenávané a pravidelne kontrolované vládnymi agentúrami a poľovníkmi za porušenie autorských práv. Iba použitie služby, ako je NordVPN, môže poskytnúť úplnú ochranu pred zvedavými očami spoločností, ktoré zhromažďujú informácie, spolu s miestnymi poskytovateľmi internetových služieb. Poskytovateľ ponúka viac ako 545 britských serverov v krajine, z obrovského počtu 5150+ serverov v 62 krajinách.

NordVPN UK

Pomáha to nielen používateľom zostať v anonymite pri používaní služieb vo Veľkej Británii, ale tiež pomáha tým, ktorí sa nachádzajú mimo krajiny, odblokovať služby špecifické pre daný región, napríklad Amazon Instant Video, BBC iPlayer, ITV Hub, TVCatchup, Channel 4oD, All4, Channel5, Now TV, STV Player, UKTV Play, Sky Go, BT Sports, Premier Play, Sky Sports, TuneIn, Absolute Radio a Eurosport Player.

Najlepšia časť zo všetkých: poskytovateľ ponúka odporúčanú stránku servera pre používateľov vo Veľkej Británii. Po posúvaní sa nad odkazom si všimnete “Upravte predvoľby servera” Ponuka. Jednoducho vyberte Spojené kráľovstvo a potom vyberte typ servera. Budete mať dve možnosti: DoubleVPN, štandardnú VPN, vyhradenú IP, zahmlenú a P2P. Tretia ponuka umožňuje konfiguráciu protokolov VPN. Možnosti zahŕňajú OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, IKEv2 / IPSec, HTTP Proxy (SSL), HTTP CyberSec Proxy (SSL), PPTP a L2TP / IPSec.

Prehľad NordVPN UK

Dôvody použitia NordVPN vo Veľkej Británii

Okrem zabránenia vládnemu dohľadu v Spojenom kráľovstve existuje mnoho ďalších dôvodov na používanie systému NordVPN. Patrí medzi špičkové zoznamy VPN, ktoré sú dokonalým riešením na využitie zábavy odkiaľkoľvek na svete, bez problémov s obmedzením obsahu. Zároveň vás chráni pred legálnymi problémami s dopúšťaním sa aktivít, ktoré môžu byť v rozpore s internetovými politikami Spojeného kráľovstva. Medzi ďalšie dôvody používania NordVPN vo Veľkej Británii patria:

  1. Vynechajte internetovú cenzúru - Ak sa nachádzate mimo Spojeného kráľovstva, ale musíte pozerať konkrétnu televíznu reláciu / film / športovú udalosť z danej krajiny, budete musieť čeliť geografickým obmedzeniam. Zablokujú vám prístup na webovú stránku alebo konkrétny obsah. Použitím NordVPN a pripojením na britský server môžete ľahko obísť cenzúru internetu a geografické obmedzenia.
  2. Zostaňte v bezpečí, nech ste kdekoľvek - Všade, kam cestujete po Veľkej Británii, vždy nájdete dobré bary, reštaurácie a kaviarne, v ktorých sa môžete ochladiť, zatiaľ čo robíte svoju prácu alebo si jednoducho prezeráte Facebook. Aj keď pri používaní verejnej siete Wi-Fi nedochádza k žiadnym škodám, vystavujete sa riziku phishingu, krádeže identity, cyberstalkingu a ďalších hrozieb. Sieť VPN udržuje vašu identitu skrytú a IP je zakrytá za všetkých okolností.
  3. Zabezpečenie viacerých zariadení - NordVPN ponúka svojim užívateľom možnosť používať jedno predplatné na piatich rôznych zariadeniach, aby vaša identita zostala anonymná, nech ste kdekoľvek. Poskytovateľ dokonca ponúka prispôsobené smerovače Flash, ktoré majú svoju vlastnú aplikáciu NordVPN. Môžete ich prinútiť, aby vytvorili silné pripojenie k sieti VPN v celej vašej domácnosti. Servery je možné meniť z ponuky smerovača.
  4. Bezpečne zdieľajte veľké súbory - Väčšina ľudí si neuvedomuje, že VPN vlastne znamenajú virtuálne súkromné ​​siete. To znamená, že ich môžete skutočne použiť na vytvorenie vyhradenej siete, ktorá je k dispozícii iba vám alebo schválenému zoznamu jednotlivcov. To umožňuje ľahké zdieľanie / prenos informácií spôsobom, ktorý udržuje všetky údaje v súkromí a v bezpečí.

NordVPN UK - 545 serverov pre Spojené kráľovstvo za pouhých 3,49 dolárov mesačne

NordVPN UK Cena

Používatelia NordVPN musia platiť iba 11,95 dolárov mesačne, čo sa považuje za pomerne drahé. Vždy však môžete ísť za plány s lepšou hodnotou. Za najlepšiu cenu si môžete dokonca zvoliť jednoročný plán, ktorý poskytuje masívnu 41% zľavu.

NordVPN dokonca ponúka kupónové kódy, ktoré umožňujú potenciálnym zákazníkom pri registrácii s poskytovateľom využiť ešte lepšie ponuky.

To znižuje náklady na 3,49 dolárov / mesiac. čo predstavuje 125,64 dolárov každých 36 mesiacov! Stručne povedané, prístup k jednej z najlacnejších sadzieb VPN na trhu získate od renomovanej služby so sídlom v Paname (jedno z najbezpečnejších miest na svete) na 2 roky dobré celé roky. Jediné, čo musíte urobiť, je vstúpiť “2ysecurity” pri registrácii alebo jednoducho kliknite na ikonu “Uplatniť kupón” tlačidlo v červenej farbe.

NordVPN UK Cena

Servery NordVPN UK

Ako už bolo spomenuté, spoločnosť NordVPN ponúka obrovskú databázu 530 serverov vo Veľkej Británii. Tieto čísla sú porovnateľné s celými sieťami VPN niektorých poskytovateľov, ako sú napríklad Surfshark, VyprVPN a Ivacy. Nemusíte sa preto obávať problémov s načítaním servera. V skutočnosti si môžete dokonca kúpiť vyhradenú IP adresu od spoločnosti NordVPN, ak chcete zostať úplne anonymní pri odblokovaní služieb VoD. Pokiaľ ide o bezpečnosť, v teste spoločnosti Browser Leaks neboli nájdené žiadne úniky verejnosti alebo WebRTC.

Servery NordVPN UK

Vykonali sme tiež test úniku DNS z prostredia Perfect Privacy, aby sme skontrolovali, či existuje nejaká možnosť, že vaše informácie budú prístupné alebo prístupné miestnym poskytovateľom internetových služieb. Ako vyplýva z výsledkov uvedených nižšie, nič nenasvedčuje o našom oficiálnom umiestnení v Charlotte v Severnej Karolíne v USA. Test DNS ukázal, že sme boli pripojení k jedinej IP z M247 LTD London Infrastructure!

Ako zruším odber služby NordVPN

Pre používateľov, ktorí si stále nie sú istí používaním NordVPN vo Veľkej Británii, sa snažíme skryť všetky vaše pochybnosti pomocou kompletnej analýzy ochrany osobných údajov od IPLeak.net. Ako vidíte nižšie, pripojili sme sa k serveru vo Veľkej Británii a po vykonaní testu sa VPN podarilo skryť naše skutočné umiestnenie v USA. Verejná adresa IP je adresa z Veľkej Británie, spolu s adresami IPv4 a DNS, čo znamená, že sme pripojení k jednému serveru vo Veľkej Británii..

Aký port používa NordVPN

NordVPN UK - 545 serverov pre Spojené kráľovstvo za pouhých 3,49 dolárov mesačne

Skúšobná verzia zdarma pre NordVPN

Spoločnosť NordVPN patrí medzi málo na trhu, ktoré ponúka: záruku vrátenia peňazí a bezplatnú skúšobnú verziu. Prvá trvá 30 dní a druhá 7 dní, počas ktorých získate prístup k úplným funkciám NordVPN, medzi ktoré patrí prístup k natívnym aplikáciám pre všetky zariadenia / platformy, 5150 serverov v 62+ krajinách, s ďalšími nástrojmi, ako sú DoubleVPN, ochrana pred únikom DNS, rozdelenie tunelov, prepínač zabíjania a ďalšie.

Skúšobná verzia zdarma pre NordVPN

NordVPN UK Netflix

  1. Prihláste sa na odber vhodného plánu na základe vašich rozpočtových potrieb a požiadaviek na súkromie.
  2. Ak chcete začať, stiahnite si príslušnú aplikáciu NordVPN Netflix pre svoje zariadenie / platformu.
  3. Nainštalujte softvér a zadajte používateľské meno a heslo pre svoj účet NordVPN.
  4. Spustite aplikáciu NordVPN a pripojte sa k serveru vo Veľkej Británii, kde získate prístup k sieti Netflix.
  5. Vyberte možnosť Určená adresa IP, ak ste zakúpili statický údaj pre server Netflix UK.
  6. Užite si streamovanie obrovského zoznamu 442 televíznych relácií a 1586 filmových titulov!

NordVPN UK Netflix

NordVPN UK - 545 serverov pre Spojené kráľovstvo za pouhých 3,49 dolárov mesačne

NordVPN UK - najčastejšie otázky

Pokiaľ ide o používanie služby NordVPN vo Veľkej Británii alebo o konfiguráciu poskytovateľa pre krajinu, používatelia sa môžu stretnúť s mnohými otázkami. Ďalej uvádzame niektoré z bežných otázok, ktoré dostávame:

Ako zruším odber služby NordVPN?

Prihláste sa do svojho účtu zadaním svojho používateľského mena a hesla na webovej stránke NordVPN. Klikni na “Môj účet” a potom na “platby” voľba. Zasiahnite “Zrušiť odber” (v dolnej časti zoznamu). Po dokončení vyberte dôvod zrušenia a potom kliknite na ikonu “ďalej” Tlačidlo. Nakoniec kliknite na žlté tlačidlo a overte svoje opakované zrušenie predplatného!

Aký port používa NordVPN?

Port NordVPN, ktorý vyberie pre pripojenie k serveru, závisí od typu protokolu, ktorý vyberiete. Napríklad, ak sa rozhodnete pre OpenVPN, môžete použiť oba: TCP a UDP porty. Podporujú silnejšie šifrovacie šifry a algoritmy a poskytujú používateľom nepretržitú ochranu prostredníctvom AES-256-CBC s 2048-bitovým DH kľúčom. Ak chcete torrentovať, prečítajte si príručku SOCKS5 Proxy, kde nájdete informácie o odporúčaných portoch, kde nájdete vyššie rýchlosti.

Zabalenie vecí

Nakoniec sme nemali žiadne problémy s používaním serverov NordVPN UK na odblokovanie služieb VoD alebo dokonca zapojenie sa do P2P / Torrenting. Aj keď vykonávate testy tesnosti, neexistovali žiadne náznaky o našom skutočnom mieste v USA. Naši zástupcovia vo Veľkej Británii nám tiež poskytli dobré recenzie na službu v krajine a uviedli, že boli schopní ľahko odblokovať zahraničné služby ako American Netflix pomocou služby NordVPN.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me