NordVPN UK – 545 serverů pro Spojené království za pouhých 3,49 $ / měsíc

S tím, že se NordVPN stává nejlepší volbou pro většinu uživatelů, kteří chtějí získat soukromí online, je to obvykle první možnost, pokud jde o odblokování služeb, zapojení do torrentu NordVPN a streamování pirátského obsahu online. To platí zejména pro uživatele ve Velké Británii, kteří chtějí zažít internet bez cenzury nebo sledování, udržující svou identitu v bezpečí před hackery. Snažíte se zjistit, zda je používání NordVPN UK dobrou volbou? Pokračujte ve čtení této příručky pro specifické informace o regionu. Chcete-li získat úplný přehled o poskytovateli, podívejte se na tuto recenzi NordVPN!

Recenze NordVPN UK

Internetová cenzura se stala ve Spojeném království narůstajícím problémem, protože vláda ukládá řadu zákonů, které kriminalizují zveřejňování nebo držení určitých typů materiálů. Patří sem případy dětské pornografie, podněcování teroristických aktivit, porušování autorských zákonů nebo anglické ohováračské zákony. Vláda jako taková ukládá povinnost provádět dohled nad svými občany.

To znamená, že vše, co děláte online, je zaznamenáno / zaznamenáno a pravidelně kontrolováno vládními agenturami a lovci porušení autorských práv. Pouze používání služby, jako je NordVPN, může nabídnout úplnou ochranu před zvědavýma očima společností, které shromažďují informace, spolu s místními poskytovateli internetových služeb. Poskytovatel nabízí více než 545 britských serverů v zemi, z obrovského seznamu 5150+ serverů v 62 zemích.

NordVPN UK

To nejen pomáhá uživatelům zůstat anonymní, když používají služby ve Velké Británii, ale také pomáhá těm, kteří se nacházejí mimo zemi, odblokovat služby specifické pro region, jako jsou Amazon Instant Video, BBC iPlayer, ITV Hub, TVCatchup, Channel 4oD, All4, Channel5, nyní TV, STV přehrávač, UKTV Play, Sky Go, BT Sports, Premier Play, Sky Sports, TuneIn, Absolute Radio a Eurosport Player.

Nejlepší část ze všech: poskytovatel nabízí doporučenou serverovou stránku pro uživatele ve Velké Británii. Po procházení odkazem si všimnete “Upravte předvolby serveru” Jídelní lístek. Jednoduše vyberte Spojené království a poté vyberte typ serveru. Budete mít dvě možnosti: DoubleVPN, Standardní VPN, Dedikovaná IP, Zastaralé a P2P. Třetí nabídka umožňuje konfiguraci protokolů VPN. Možnosti zahrnují OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, IKEv2 / IPSec, HTTP Proxy (SSL), HTTP CyberSec Proxy (SSL), PPTP a L2TP / IPSec.

Recenze NordVPN UK

Důvody pro použití NordVPN ve Velké Británii

Kromě toho, že se ve Velké Británii vyhýbáme vládnímu dohledu, existuje mnoho dalších důvodů, proč používat NordVPN. Leží mezi top seznamem VPN, což je perfektní řešení pro využití zábavy odkudkoli na světě, bez omezení obsahových omezení. Zároveň vás chrání před legálními potížemi s aktivitami, které mohou být v rozporu s internetovými politikami Spojeného království. Mezi další důvody pro používání NordVPN ve Velké Británii patří:

  1. Obejít internetovou cenzuru - Pokud se nacházíte mimo Spojené království, ale musíte sledovat konkrétní televizní show / film / sportovní událost ze země, budete muset čelit geografickým omezením. Ty blokují přístup k webu nebo ke konkrétnímu obsahu. Použitím NordVPN a připojením k britskému serveru můžete snadno obejít internetovou cenzuru a geografická omezení.
  2. Zůstaňte v bezpečí, ať jste kdekoli - Všude, kam jdete po Velké Británii, vždy najdete dobré bary, restaurace a kavárny, kde se můžete ochladit, zatímco děláte svou práci nebo jednoduše procházíte Facebook. I když používání veřejné sítě Wi-Fi není na škodu, vystavujete se riziku phishingu, krádeže identity, kybernetického útoku a dalších hrozeb. Sítě VPN udržují vaši identitu skrytou a IP maskovanou za všech okolností.
  3. Zabezpečení více zařízení - NordVPN nabízí svým uživatelům možnost použít jedno předplatné na pěti různých zařízeních, aby vaše identita zůstala anonymní, ať jste kdekoli. Poskytovatel dokonce nabízí přizpůsobené Flash routery, které mají vlastní aplikaci NordVPN. Můžete je přimět, aby vytvořili silné připojení k VPN v celé vaší domácnosti. Servery lze měnit z nabídky routeru.
  4. Bezpečně sdílejte velké soubory - Většina lidí si neuvědomuje, že VPN vlastně představují virtuální soukromé sítě. To znamená, že je můžete skutečně použít k vytvoření vyhrazené sítě, která je k dispozici pouze vám nebo schválenému seznamu jednotlivců. To umožňuje snadné sdílení / přenos informací způsobem, který udržuje všechna data soukromá a bezpečná za všech okolností.

NordVPN UK - 545 serverů pro Spojené království za pouhých 3,49 $ / měsíc

NordVPN UK Cena

Uživatelé NordVPN musí platit pouze 11,95 $ měsíčně, což je považováno za poměrně drahé. Vždy však můžete jít za plány s lepší hodnotou. Pro nejlepší hodnotu si můžete dokonce vybrat jednoletý plán, který dává masivní 41% slevu.

NordVPN dokonce nabízí kuponové kódy, které umožňují potenciálním zákazníkům využít ještě lepší nabídky při registraci u poskytovatele.

To snižuje náklady na 3,49 $ / měsíc. což činí 125,64 $ každých 36 měsíců! Stručně řečeno, přístup k jedné z nejlevnějších sítí VPN na trhu získáte od renomované služby se sídlem v Panamě (jednom z nejbezpečnějších míst na světě) po dobu 2 let. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit “2bezpečnost” při registraci nebo jednoduše klikněte na “Uplatnit kupón” tlačítko v červené barvě.

NordVPN UK Cena

Servery NordVPN UK

Jak již bylo zmíněno, NordVPN nabízí obrovskou databázi 530 serverů ve Velké Británii. Tato čísla jsou srovnatelná s celou sítí VPN některých poskytovatelů, jako je Surfshark, VyprVPN a Ivacy. Z tohoto důvodu se nemusíte starat o problémy s načtením serveru. Ve skutečnosti si můžete dokonce koupit vyhrazenou IP od společnosti NordVPN, pokud chcete zůstat zcela anonymní pro odblokování služeb VoD. Pokud jde o zabezpečení, nebyly v testu nalezeny žádné úniky veřejnosti nebo WebRTC v testu od společnosti Browser Leaks.

Servery NordVPN UK

Provedli jsme také test úniku DNS od společnosti Perfect Privacy, abychom zkontrolovali, zda existuje nějaká možnost, že vaše informace budou přístupné nebo dostupné místním poskytovatelům internetových služeb. Jak můžete vidět z výsledků níže, nic nenasvědčuje tomu, že by se naše oficiální poloha v Charlotte v Severní Karolíně v USA vyskytla. Test DNS ukázal, že jsme byli připojeni k jediné IP z M247 LTD London Infrastructure!

Jak se odhlásím od NordVPN

Pro uživatele, kteří si stále nejsou jisti používáním NordVPN ve Velké Británii, si klademe za cíl skartovat všechny vaše pochybnosti kompletní analýzou soukromí z IPLeak.net. Jak vidíte níže, připojili jsme se k serveru ve Velké Británii a po provedení testu se VPN podařilo skrýt naše skutečné umístění v USA. Veřejná IP adresa je z Velké Británie, spolu s IPv4 a DNS adresou, což znamená, že jsme připojeni k jedinému serveru ve Velké Británii.

Jaký port používá NordVPN

NordVPN UK - 545 serverů pro Spojené království za pouhých 3,49 $ / měsíc

NordVPN UK zkušební verze zdarma

Společnost NordVPN patří mezi jedny z mála na trhu, které nabízejí: záruku vrácení peněz a bezplatnou zkušební verzi. První z nich trvá 30 dní a druhý po dobu 7 dní, během nichž získáte přístup k úplným funkcím NordVPN, které zahrnují přístup k nativním aplikacím pro všechna zařízení / platformy, 5150 serverů ve více než 62 zemích, s dalšími nástroji, jako je DoubleVPN, ochrana před únikem DNS, rozdělení tunelů, přepínač zabíjení a další.

NordVPN UK zkušební verze zdarma

NordVPN UK Netflix

  1. Přihlaste se k odběru vhodného plánu na základě vašich rozpočtových potřeb a požadavků na soukromí.
  2. Chcete-li začít, stáhněte si příslušnou aplikaci NordVPN Netflix pro vaše zařízení / platformu.
  3. Nainstalujte software a zadejte uživatelské jméno a heslo pro svůj účet NordVPN.
  4. Spusťte aplikaci NordVPN a připojte se k serveru ve Velké Británii pro přístup k Netflix.
  5. Pokud jste zakoupili statickou adresu pro Netflix UK, vyberte možnost Dedicated IP.
  6. Užijte si streamování obrovského seznamu 442 televizních pořadů a 1586 filmových titulů!

NordVPN UK Netflix

NordVPN UK - 545 serverů pro Spojené království za pouhých 3,49 $ / měsíc

NordVPN UK FAQs

Pokud jde o používání služby NordVPN ve Velké Británii nebo o konfiguraci poskytovatele pro danou zemi, uživatelé mohou narazit na mnoho otázek. Níže upozorňujeme na některé z těch běžných, které dostáváme:

Jak se odhlásím od NordVPN?

Přihlaste se ke svému účtu zadáním svého uživatelského jména a hesla na webu NordVPN. Klikněte na “Můj účet” a poté na “Platby” volba. Uhoď “Zrušit předplatné” (ve spodní části seznamu). Po dokončení vyberte důvod zrušení a poté klikněte na ikonu “pokračovat” knoflík. A konečně, pro ověření opakovaného zrušení předplatného klikněte na žluté tlačítko!

Jaký port používá NordVPN?

Port NordVPN, který vybere pro připojení k serveru, závisí na typu zvoleného protokolu. Například pokud se rozhodnete pro OpenVPN, můžete použít oba: TCP a UDP porty. Podporují silnější šifrovací šifry a algoritmy a poskytují uživatelům nepřetržitou ochranu prostřednictvím AES-256-CBC s 2048bitovým klíčem DH. Pokud chcete torrentovat, podívejte se do doporučené příručky SOCKS5 Proxy o rychlejších rychlostech.

Zabalení věcí

Nakonec jsme se při používání serverů NordVPN UK pro odblokování služeb VoD nebo dokonce zapojení do P2P / Torrenting nevyskytli žádné problémy. I když provádíte testy těsnosti, neexistovaly žádné náznaky našeho skutečného umístění v USA. Naši zástupci ve Velké Británii nám také poskytli dobré recenze pro službu v zemi a uvedli, že byli schopni snadno odblokovat zahraniční služby, jako je American Netflix, pomocí NordVPN.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me