İngiltere’de Kodi engelini kaldırmak ve İngilizce futbol canlı akışları izlemek

Kodi, filmler, TV şovları, belgeseller, animasyon da dahil olmak üzere büyük bir eğlence kanalları kütüphanesine ev sahipliği yapmıştır & çizgi film ve tabii ki herkes’s favori sporları. Kodi için kriket, futbol, ​​atletizm, Amerikan futbolu, Buz Hokeyi, UFC dahil olmak üzere çok sayıda resmi ve resmi olmayan spor akışı eklentileri var ve liste uzayıp gidiyor. En sevdiğiniz futbol maçlarını canlı olarak izlemek için İngiltere’de Kodi engellemesini nasıl kaldıracağınızla ilgili ayrıntılı kılavuzumuzu okuyun. Tüm akışlarınızı korumak için kodi için En İyi VPN’i ve en iyi vpn’yi kullanın.

İngiltere’de Yasak Kodi Kutuları

İngiltere, İngiltere Premier Ligi akış kanalları ile önceden yapılandırılmış Tam Yüklü Kodi kutularını resmi olarak yasaklayan ilk ülke olacak. 6 Mart 2017’de, 65 yaşındaki Malcolm Mayes’e Kodi kutularını her biri 1.000 £ için tam olarak yapılandırmak için 250.000 £ ceza verildi..

Telif hakkı sahipleri BTSport, Sky Sports ve Virgin Media, resmi Premier Lig akışlarını ücretsiz yayınlamak için kullanılan sunucuları engelleme talebinde de yasal onay aldı..

İngiltere'de kodi kutuları yasaklandı - bizim bakış açımız

İngiltere’de Kodi’nin Engelini Kaldırma ve Sınırların Dışında Eklentileri İzleme

Uyarı! Don’t Kodi VPN Kılavuzumuzu okumadan önce eklentiler yükleyin
Kodi ciddi bir incelemeye girdi. Yetkililer Kodi kullanıcılarını avlamak için kuyruklarında sıcaklar. Nasıl anonim kalacağınızı öğrenmek için Kodi için en iyi VPN’imize göz atın. En iyi Kodi eklentilerini nasıl kaldıracağınızı ve gizliliğinizi telif hakkı sahiplerinden nasıl koruyacağınızı öğrenin.

  NordVPN acuzat de șantaj, este dat în judecată de TorGuard

İngiltere'de kodi engellemesi nasıl kaldırılır

Futbol lig maçlarını izlemek için büyük akış kanallarına nasıl erişeceğinizi söylemeden önce,’sadece bir şeyi temizle, gerçek zamanlı bir gerçek kontrol olduğunu düşün, Kodi İngiltere’de yasaklanmadı. Önceden yapılandırılmış en iyi Kodi eklentileri yüklü Kodi kutularının artık ağır para cezasına eşlik ettikleri için satılması yasaklandı.

Coğrafi kısıtlamaları neredeyse anında atlayabilir ve sahip olduğunuz cihaza bağlı olarak Kodi’nin engellemesini kaldırabilirsiniz.’akış kutuları için biraz farklı Bu akıllı kesmek IP adresinizi diğer komşu Avrupa ülkelerinin adresleriyle gizlemenize olanak tanır (İngiltere’de ikamet ettiğiniz ve ülke dışına çıkmış olmanız koşuluyla) ve medya Merkezi. Aralarından seçim yapabileceğiniz 5’in üzerinde yüksek hızlı VPN hizmetini inceledik, web sitemizde daha fazla bilgi bulunurken ilk 5’imizin listesi’s Kodi VPN Reviews bölümü:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000’den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

İngiltere’de Windows’da Kodi Yasaklanmış Kanalların Engellemesi Nasıl Kaldırılır

Kodi Windows kullanıcıları’İngiltere’de işletim sistemi için diğer cihazlardan daha fazla destek olduğu için kendilerini en şanslı kabul edecekler. Kodi Windows için, kodi’nin engellemesini şu yollarla kaldırabilirsiniz:

 1. VPN hizmetinizi başlatın
 2. Lüksemburg, Hollanda vb. Bir sunucuya bağlanma.
 3. Kodi’yi başlat
 4. İstediğiniz eklentiye gidin ve Major Futbol Ligi Maçlarını canlı yayınlamaya başlayın!

Yönlendiriciyi Kullanarak İngiltere’de Kodi Kutuları Yasaklı Kanalların Engelini Kaldırma

İngiltere’deki Kodi Kutularındaki futbol akış kanalları, bir yönlendiricideki VPN hizmetini yapılandırmanızı gerektirir. VPN’yi asla sağlayıcı yönlendiricisine kurmayı unutmayın (normalde’t izin ver). Buradaki rehberimizle VPN’nizi bir yönlendiriciye nasıl kuracağınıza ilişkin kılavuzumuzu takip edebilirsiniz (İngiltere’ye yakın bir sunucu kullanmayı unutmayın, Lüksemburg, Norveç, İsveç, Almanya, Hollanda).

İngiltere’de kodi engellemesinin nasıl kaldırılacağı konusunda bir sorununuz varsa, yönlendiricinizin üreticisini bize gönderin & modeli ve size mükemmel bir kurulum kılavuzu sunmaya çalışacağız.

VPN’i yönlendiricide yapılandırdıktan sonra, yeniden başlatmanız yeterlidir:

 1. Kodi’yi başlat
 2. Videolara Git
 3. İngiltere’deki favori futbol akış kanallarınızı çok fazla sorun yaşamadan yayınlayın!

Kodi EPL Neden SkyTV Tarafından Engellenen IPTV Akışlarını Kanallandırıyor?

Çok fazla tartışmadan sonra, Sky Sports resmi olarak aradı ve EPL maçlarının IPTV akışlarını ücretsiz olarak sunmak için kullanılan tüm sunucuları yasaklamak için yasal onay aldı.Önceki, Sky yayıncının hareket etmesine izin verecek bir seferde bir sunucuyu yasaklama yeteneğine sahipti. başka bir sunucuya bağlanın ve tekrar akışa başlayın.

Kodi Neden IPTV Akışlarını SkyTV Tarafından Engelledi?

Bu kez resmi EPL ortağı ve EPL’nin telif hakkı sahibi’s online akış konuları ciddiye aldı. Telif haklarının sürekli ihlalinden sonra, bir İngiltere mahkemesi satışı yasakladı & önceden TV’ye takılarak kullanıma hazır yapılandırılmış kanalları olan tam yüklü Kodi kutularının kullanımı.

Neden Kodi Futbol Kanalları BT Infinity Tarafından Engellenen IPTV Akışları

BTSport aynı zamanda resmi ortaktır & SkySports ile birlikte İngiltere Premier Ligi’nin telif hakkı sahibi. BTSport ayrıca BT Infinity geniş bant servisini kullanarak tüm müşteriler için yayın yapmak üzere kullanılan tüm sunucuları yasaklayacaktır. Tüm BT Infinity kullanıcıları İngiltere IP adreslerinde bulundukları için faaliyetleri izlenecek ve Kodi EPL akışına eriştiklerinde ISS sunucuya erişimi reddedecek.

BT Infinity ve Penaltı Cezaları Tarafından Engellenen Kodi Kanalları

Kısaca

Umarım bu büyük yayın kanallarını farklı bir IP adresinin arkasına saklanarak İngiltere Futbolu’nun engellemesini kaldırırsınız. Her ihtimale karşı’Sizin için çalışmayın, bize bildirin ve bu coğrafi kısıtlamaları ezmek ve Kodi’nin İngiltere’de engellemesini kaldırmak için elimizden geleni yapacağız. Makaleyi beğendiyseniz, sosyal düğmelerden birine basın ve şimdi paylaşın. Tüm arkadaşlarınızın Kodi’deki en sevdikleri Futbol akışlarını engellemelerine yardımcı olun ve oyunlarınızın sınırsız tadını çıkarın.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me