Nejlepší VPN k přemostění článku 13 / zákazu Meme v EU

Vlády to v dnešní době nejčastěji mýlí, i když se snaží udělat správnou věc. Vlna realizace, která začala po skandálu Cambridge Analytica v souvislosti s Facebookem, vyšla na popředí, díky čemuž si mnozí politici uvědomili význam kybernetické bezpečnosti v dnešní době’vysoce digitalizovaný svět.

Měla to být dobrá věc a nové zákony GDPR a všechny se ubíhaly správným směrem, ale stejně jako vždy, politici často vytvářejí více problémů, než přinášejí úlevu..

EU nedávno schválila směrnici Evropské unie o autorských právech na jednotném digitálním trhu. Cílem legislativy je v zásadě dát vodítko obsahu, který je sdílen na internetu. To nemusí znít problematicky, ale podrobnější pohled na jeho části, jako jsou články 11 a 13, vám může konkrétně ukázat, do jaké míry tento zákon ovlivní internet zdarma..

Od zodpovědnosti online webů k odfiltrování veškerého obsahu chráněného autorskými právy na svých stránkách nebo k placení za něj, čímž efektivně signalizuje konec věcí, jako jsou memy, aby agregační weby, jako je Google News, mohly platit za stránky, ze kterých zdroj zpravodajství pocházejí..

Jemnější aspekty tohoto zákona nám dokonce říkají, že tato nová směrnice by také mohla mít vliv na věci, které jsou tak zábavné, jako je zveřejňování obrázků sportovních zápasů na sociálních médiích, aby dokonce i tyto gify na těchto soutěžích mohly bez řádného schválení a platit.

Pokud tento zákon vstoupí v platnost, což se jeví jako nejpravděpodobnější možnost ve dvouletém časovém horizontu poskytnutém členům EU k prosazování tohoto zákona, mohlo by to být naprostou katastrofou pro všechny uživatele internetu žijící v EU.

Žádné vzpomínky, žádné obrázky sportovních událostí, žádné novinky, žádné nic! Internet může v EU v příštích 2 letech zmizet, přesto se však můžete vyhnout tomu, aby byla touto směrnicí zasažena pomocí VPN!

Jako vždy jsou VPN perfektním nástrojem k obcházení dalšího útoku na internet zdarma. Uživatel se může jen přihlásit do své VPN, vybrat server mimo EU a jít o věcech, jako obvykle, neutralizovat směrnice nebo jeho zákonnosti, které by ho ovlivňovaly.

Jak si vybrat VPN pro tuto směrnici?

Zatímco nejlepší VPN jsou vybírána na základě stanovených kritérií, výběr nejlepších pro tento úkol bude vyžadovat, abyste vyladili obvyklý seznam kritérií a udělali to více, aby bylo správně uvedeno “Specifické pro EU”.

Zde jsou nejdůležitější faktory, které budete muset zvážit před výběrem meme VPN k obcházení, na který se tato směrnice vztahuje, když žijete v EU:

Bezpečná jurisdikce

Jurisdikce VPN na tomto záleží více než kdy jindy. V případě VPN obvykle záleží na jurisdikcích, protože mnoho zemí si to nedělá’Nemáte zákony přátelské k datům nebo jsou součástí aliancí.

Zatímco tato dvě kritéria zůstávají dána, do mixu je třeba přidat třetí. Kromě kontroly těchto dvou je třeba zajistit, aby vaše VPN’jurisdikce není uvnitř žádné země EU.

Nabízí to servery mimo EU?

Rovněž budete muset zkontrolovat, zda VPN nabízí dostatek serverů mimo EU, aby bylo možné účinně obejít stávající omezení.

V odvětví VPN nabízí většina poskytovatelů většinu svých serverů v Evropě a Severní Americe, protože většina uživatelů VPN žije v těchto regionech. Mnoho nejlepších poskytovatelů však nabízí dostatek serverů mimo tyto regiony, aby vám usnadnilo výběr.

Rychlé rychlosti

VPN trpí ztrátou rychlosti kvůli silnému šifrování a všem protokolům, kterými vaše připojení prochází.

Ale ztráta rychlosti by neměla’být příliš vysoko nebo zkazí celý zážitek. Uživatelé EU se v tomto případě budou připojovat k serverům dále od své polohy, tj. Mimo EU, takže budou potřebovat výkonnější a nejrychlejší VPN, aby jim nabídli dostatečně kvalitní používání internetu.

Vyhrazené adresy IP

To je trochu složité pochopit, ale je možná nejdůležitější v této souvislosti. Servery jsou dobré a lze je použít k obcházení nových omezení podle směrnice, ale vyhrazené adresy IP zde slouží mnohem více. Důvodem je, že vyhrazená adresa IP je mnohem přizpůsobenější než server, který sdílí mnoho uživatelů.

Běžné servery VPN vám často přiřadí, kdykoli se k nim připojíte, různé adresy IP, což může způsobit velké množství konfliktů s vašimi weby na sociálních sítích, což může dokonce vést k deaktivaci vašich účtů..

Kromě toho je to’je méně pravděpodobné, že vyhrazená IP bude detekována platformami sociálních médií a dalšími weby, což vám usnadní snahu pokračovat ve své činnosti online beze změny.

Další faktory jsou důležité, jako je počet aplikací, které VPN nabízí, zásady bezplatné zkušební doby, doba vrácení peněz atd., Ale pokud poskytovatel může zaškrtnout všechny výše uvedené požadavky, pak je’je ideální jít pro ty uživatele v EU, kteří to nedělají’Nechci být ovlivněn novou směrnicí.

Nejlepší VPN obejít EU’s Nová směrnice

Odvětví VPN je zaplaveno VPN. Stovky z nich existují a většinu času se všichni cítí, jako by všichni nabízeli stejné funkce, výkon a spolehlivost.

Jako recenzenti VPN víme, že to není’Je pravda, že ne každá VPN je stejná jako druhá a ne každá z nich je vhodná pro každý úkol.

V případě zvláštních problémů nebo požadavků, jako je tomu v případě, je problém EU’s Nová směrnice, musí být vybrány konkrétní VPN, které zvládnou práci dokonale a nabízejí všechny potřebné funkce.

Zde je můj výběr pro 3 nejlepší VPN, které obejdou směrnici EU / nařízení podle článku 13:

PureVPN

Nejlepší VPN k přemostění článku 13 / zákazu Meme v EUTato VPN se sídlem v Hongkongu a nabízející více než 2000 serverů je možná nejlepší volbou pro poskytovatele, kteří se v tomto případě rozhodnou.

Nabízí vyhrazené adresy IP na 8 různých místech, z nichž většina je mimo EU, což uživatelům umožňuje snadno obejít omezení podle směrnice z jakéhokoli místa v regionu rychlou a stálou rychlostí.

PureVPN také nabízí širokou škálu aplikací, takže pokud si chcete na svém telefonu se systémem Android sledovat YouTube nebo posílat některé memy na Facebooku pomocí zařízení Windows, slouží specializovaná aplikace od poskytovatele a je k dispozici na všech populárních a dokonce i některých specializovaných platformách.

Robustní zabezpečení ve formě vojenského šifrování, podpora protokolu OpenVPN, zabíjení přepínačů a nulové úniky IP, činí uživatele anonymním a chrání jej před jakoukoli invazí nebo špionáží při připojení. Absolutní nutnost v tomto případě, kdy se EU / členské země budou snažit sledovat a omezovat mnoho vašich pohybů na internetu.

Podpora chatu je také docela dobrá, což vám umožní projít se procesem instalace a instalace aplikací nebo dokonce vyhrazené adresy IP.

Jedinou nevýhodou je, že jeho vyhrazená IP je k dispozici pouze jako doplněk s obvyklými cenovými plány za dalších 1,99 $ měsíčně. Ale obvykle, PureVPN’Cenové plány jsou poměrně cenově dostupné a v průběhu roku dokonce běží více obchodů, takže by to nemělo’t být problém pro uživatele.

Profesionálové

 1. Vyhrazená IP k dispozici na místech mimo EU
 2. Umístěný v Hongkongu
 3. Více klientských aplikací
 4. Vysoký počet serverů mimo EU
 5. Zásady nulových protokolů, podpora chatu a stabilní rychlost

Nevýhody

 1. Vyhrazené adresy IP jsou k dispozici pouze jako doplněk k obvyklým cenovým plánům, nikoli samostatně

Surfshark

Nejlepší VPN k přemostění článku 13 / zákazu Meme v EUPřestože tento poskytovatel nemá vyhrazené adresy IP, je pro vás stále jednou z nejlepších možností jako VPN pro obcházení problémů se směrnicemi EU.

Surfshark sídlí na Britských Panenských ostrovech, což je neuvěřitelně bezpečné místo bez velkých zákonů o uchovávání dat. Mohlo by to znít tak, že toto místo spadá do působnosti britských zákonů, a tedy i právních předpisů EU, ale BVI ne’• Pracujte podle těchto zákonů, přestože jste ředitelstvím říše.

Jeho serverový park, i když je omezen na 800 serverů, což je mnohem méně než někteří jiní poskytovatelé, má mimo Evropu dostatek serverů, aby bylo zajištěno, že se budete moci kdykoli připojit k IP mimo EU bez obav.

Nejlepší část o Surfshark je, jak snadné je používat. Její aplikace jsou rozhraní pouze jedním kliknutím, kde je k navázání připojení zapotřebí jednoduché kliknutí. Surfshark je ideální pro nováčky, což je v tomto konkrétním vydání mnoho.

Surfshark nabízí všechny špičkové bezpečnostní funkce, jako je nerozbitné šifrování na vojenské úrovni a přepínač zabíjení, spolu se specializovanými bezpečnostními funkcemi, jako je adblocker, takže pokud se obejdete směrnici EU a oddáte se, můžete si ji určitě důvěřovat, abyste ji chránili před úřady. omezené činnosti, jako je meme-ing.

Ceny jsou velmi přijatelné, možná nejlevnější vpn mezi nejlepšími poskytovateli, pokud vezmeme v úvahu jeho nejlepší plán, tj. Dvouletý obchod. Obchod vás bude stát jen $ 1,99 / měsíc, což je vážně levné vzhledem k funkcím a výkonu, ke kterému získáte přístup, jako je podpora chatu, aplikace Firestick a další.

Profesionálové

 1. 800 serverů, z nichž mnoho je mimo EU
 2. Zabezpečené zásady Zero logs
 3. Snadné použití a nastavení
 4. Nabízeno více klientských aplikací
 5. Podpora chatu je dostatečná
 6. Vyšší než průměrné rychlosti s nízkou rychlostí ping
 7. Levné cenové plány

Nevýhody

 1. Pro obcházení směrnice EU nebyla nabízena žádná vyhrazená IP

ExpressVPN

Nejlepší VPN k přemostění článku 13 / zákazu Meme v EUV jiných případech by tato VPN byla zařazena na první místo, ale kvůli nedostatku vyhrazené funkce IP a kvůli vysoké ceně by to’je moje třetí nejlepší VPN pro obcházení směrnice EU.

ExpressVPN je nejlepší VPN v oboru, pokud jde o rychlosti, výkon, spolehlivost, zabezpečení a integritu. Její politika nulových protokolů byla doposud několikrát ověřena, zejména v případě ruského velvyslance v Turecku.

Z ní nebyly nikdy hlášeny žádné úniky IP a jeho bezpečnostní funkce jsou podle špičkových průmyslových standardů.

Má nejrozmanitější knihovnu řešení problémů mezi všemi VPN, s výukovými videi a pomáhá průvodcům téměř ve všech tématech souvisejících s VPN, od nastavení VPN na routeru až po zvýšení rychlosti prostřednictvím změn protokolů.

Ztráta rychlosti je obvykle menší než 20%, což vede k neuvěřitelnému prohlížení a streamování.

Umístil v BVI jako Surfshark, ExpressVPN’Vzhledem k jurisdikci je to zvláště bezpečné pro všechny, kdo se chtějí obejít novou směrnicí o dusnění, která byla nedávno přijata v EU.

Jediným hlavním problémem, který má, je jeho vysoká cenová značka, která je ve srovnání se zbytkem VPN na tomto seznamu cenově výhodná alespoň 3–4krát. Jeho nejlepší plán vás bude stát 8,32 $ / měsíc.

Profesionálové

 1. Nejlepší úložiště podpory v oboru
 2. Nejrychlejší rychlosti pro dálkový serverový chmel
 3. Nevypadá’neuchovávejte si protokoly
 4. Nebyly zaznamenány žádné úniky DNS nebo WebRTC
 5. Umístěný v BVI

Nevýhody

 1. Drahé cenové plány
 2. Nebyly nabízeny žádné vyhrazené adresy IP

Vyhrál pouze VPN’• Udělejte, pokud opravdu chcete obejít směrnici EU

Síť VPN je bezpochyby nezbytná k obcházení zákazu EU, protože jste nevyhazovali svoji IP adresu mimo EU, vyhráli jste’t být schopen překonat problémy zvýšeného sledování internetového provozu, které budou sledovat mnoho vašich aktivit na internetu, v souladu s předpisy podle směrnice.

Budete také muset použít VPN k odblokování mnoha webů, které budou definitivně zablokovány, jakmile se směrnice stane právním, závazným zákonem, jako je například Zprávy Google..

Existuje však mnoho dalších věcí, na které budete muset být opatrní, pokud vážně chcete obejít zákaz, využívat internet zdarma a při tom vás neovlivní žádné právní problémy:

 1. Pokud budete i nadále používat obvyklé účty sociálních médií, i když používáte síť VPN, budete na úřady a weby, které se snaží dělat věci,’není povoleno podle směrnice. Je tomu tak proto, že VPN mají skrýt vaši identitu online a pokud přistupujete ke svým skutečným účtům, vystavujete se světu. To je naprostá hloupost a to’Proto vám doporučujeme vytvořit nové účty na všech takových sociálních stránkách a pokračovat v omezených činnostech.
 2. Pro další bezpečnostní krytí vám doporučujeme používat síť Tor i po zapnutí VPN. To je jistota a vaše soukromí bude posíleno

Závěr

Můžeš’t jen magicky přeji novou směrnici EU nebo některý z jejích podzákonů, jako je článek 13. Brzy se stanou součástí práva a součástí reality, takže místo toho, abyste se jich zbavili, musíte se naučit, jak se vyhnout jejich zasažení prostřednictvím připojení k IP mimo EU, tj. prostřednictvím důvěryhodné služby VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me