Nejlepší stránky Torrent a 100% pracovní alternativy rozbitých webů

S tím, jak se zákony na internetu každým dnem zpřísňují, došlo k vážnému zásahu proti webům P2P / Torrenting. Lovci pro porušení autorských práv se snaží na nejvyšší úrovni vypnout populární weby, jako je “KickassTorrents” a TPB. Většina slavných míst pro torrenty byla uzavřena. KAT, ale stejně jako jeho název, web neustále kopí své ** velmi divoce a znovu se objevuje na nových doménách – pokaždé, když je někdo sundán!

KAT Torrents byl vypnut poté, co společnost Apple Inc. podala stížnost na svého majitele Artem Vaulina. Byl obviněn z distribuce pirátského obsahu v hodnotě přes 1 miliardu USD prostřednictvím serveru v Chicagu. Apple požadoval Artem Vaulina’s kanadský poskytovatel internetových služeb (který hostil KAT’s Chicago server) předat osobní údaje uživatele, který stáhl hudební album iTunes. Od té doby bylo mnoho “klonovat” webové stránky převzaly internet. Tyto weby jsou však ve velkých částech světa geograficky omezeny, což může vyžadovat připojení prostřednictvím funkční VPN pro stahování torrentů.

Ve vašem regionu bude blokováno mnoho torrentových webů uvedených v této příručce nebo kdekoli jinde. Aby bylo možné získat přístup k těmto torrentovým webům, Surfshark VPN se hodí s neomezeným vícenásobným připojením, soukromým únikem DNS, funkcí zabíjení za pouhých 1,99 $ / měsíc.

Contents

Zde jsou některé z nejlepších torrent stránek

1.      Další Torrent

Webové stránky Torrentu se často stávají oběťmi dráždivých zákonů o porušení autorských práv, které mají za následek blokování hitových platforem, jako je ExtraTorrent. Avšak i po jejím vypnutí se alternativa Torrentz rychle uvedla na jinou doménu. Než kdokoli mohl hádat, web již vytvořil stabilní uživatelskou základnu s mnoha stahováním / sdílením torrentů pravidelně. Je domovem populárních skupin ETTV a ETRG, což znamená, že je můžete použít ke sledování HD filmů a televizních pořadů kdykoli, spolu se stahováním programů, hudby, dokumentů, anime atd..

další torrent

2. RARBG

Společnost RARBG, která byla spuštěna v roce 2008 jako webová stránka bulharského trackera, nyní představuje silnou alternativu Torrentu, která dokázala po celém světě vytvořit obrovskou fanouškovskou základnu. Také se objevil na prvních desítkách webů roku 2015, přičemž mnoho z nich používá web pro P2P / Torrenting širokého spektra obsahu. Pokud se výše uvedená řešení vypnou, RARBG je dobrá volba pro stahování všeho z knih, komiksu, televizních pořadů, softwaru, her, filmů a hudby. Můžete se dokonce zaregistrovat a stát se součástí komunity RARBG.

  Beli Layanan VPN Teratas dengan Kartu Debit

rarbg

3. 1337x

Pro alternativy Torrent neexistují žádná omezení. 1337x je další příklad webové stránky s torrentem zásahů, který stále pokračuje v cestě zpět na internet, přestože je blokován z vyhledávačů. Stránka je nyní spuštěna v nové doméně, aby si uživatelé mohli stáhnout / sdílet torrent. Díky snadno použitelnému a jednoduchému designu stránek je hledání torrentů hračkou. To vedlo k tomu, že web získal docela popularitu mezi milovníky torrentu.

1337x

4. Popcorn Čas

Popcorn Time je vaše řešení číslo jedna pro stahování torrentů pro filmy / televizní pořady a zároveň umožňuje uživatelům streamovat obsah současně. Jedná se o multiplatformový bezplatný software BitTorrent, který používá multimediální přehrávač pro provozování obsahu několika torrent webových stránek. Rozhraní platformy je výjimečně čisté a čisté. Filmy a televizní pořady jsou rozloženy do miniatur a filmových titulů podobným způsobem jako Netflix.

popcorn čas

5. Vápno torrentů

LimeTorrents je další torrent web, který v poslední době vytváří vlny v oblasti torrentingu. Podle řady kritiků to vypadá jako kopie LimeWire, poskytuje však jednodušší atraktivní uživatelské rozhraní & navigace na webu. Torrenty mají řádné statistiky nabízející semena, vrstevníky, zdraví a statistiky stahování v reálném čase.

Vápno Torrenty sleduje podobné rozhraní jako rozhraní KickAssTorrents, včetně kategorizovaného vyhledávání, rychlé nabídky procházení a velmi známého seznamu trendů torrentů na domovské stránce, jako je KAT. Web také nabízí vyhrazenou trendovou stránku, brilantní FAQ, nejnovější torrent zprávy, funkci cloudového vyhledávání a exkluzivní sekci pro torrent klienty.

vápno torrenty

6. EZTV

Pokud jste skutečnou sezonní show fanatiků, pak EZTV je místo pro vás. EZTV je nedávný přírůstek k torrentovacím webům nabízejícím obrovskou knihovnu televizních pořadů, která vám umožní denně vyhledávat oblíbené televizní pořady. Web nejen poskytuje kvalitní torrenty se značnými semeny, ale také doporučuje používat nástroje ochrany osobních údajů, aby nedošlo k oznámení o porušení předpisů & legální akce.

eztv

EZTV také nabízí členům kategorizovaný seznam sezónních pořadů, specializované fórum, dobře udržované FAQ a obrovskou komunitu secích strojů & pijavice. Dostupnost torrentů je velmi dobrá, se spoustou semen pro většinu představení plus torrentů je vždy v dobrém zdravotním stavu.

7. Torrent Reaktor

Nyní není srovnatelné, že jsou KickAssTorrents, ExtraTorrent a TPB zakázány. Torrent Reactor je ideálním místem k nalezení nejnovějších a nejtrendovanějších torrentů s dobrým zdravím. Torrent Reactor je skvělý zdroj pro stahování filmů a televizních pořadů, ale pozor na adware & spyware.

  Opera VPN-Alternativen - 5 ausgezeichnete Opera VPN-Ersatzprogramme | BestVPN.co

8. Torrent Project

torrent projekt

Torrent Project je poměrně nová služba indexování, ale tento nováček není tu, aby se usadil v malých ligách. Díky velké knihovně 9,8 milionu torrentů se Torrent Project rychle stal závistí autorských trolů. TorrentProject není hostitelem torrentů ze svých vlastních serverů, spíše se chová jako vyhledávač, který dotazuje výsledky z jiných služeb indexování torrentů, jako jsou TPB, KAT, SumoTorrents, Torrent Reactor a další. Na 8. místě v našem seznamu nejlepších alternativ torrentu.

Zrcadla / alternativy pro pirátské zátoky

pirátské zrcadlo

Pokud je hlavní web TPB.org vypnutý, můžete se při stahování torrentů vždy spolehnout na klonové domény. Přestože některé mohou způsobit malé potíže a zatížení neuvěřitelně pomalu, většina z nich nabízí stejnou úroveň kompatibility a funkčnosti jako původní web. Pokud chcete začít s P2P / Torrenting okamžitě, zde je seznam nejlepších klonů a zrcadlových webů Pirate Bay:

 1. ThePirateBayOnline
 2. Thepiratebay.asia
 3. Thepiratebay.fun
 4. Thepiraybay.co.in
 5. Thepiratebay.wtf
 6. Thepiratebay.pet
 7. Thepiratebay.rocks

Alternativy KickassTorrents

Zde jsou některé alternativní stránky KAT:

 1. Kickasstorrent.to
 2. Tor-cr.org
 3. kat.am
 4. Kat.li (aka Kat.how)
 5. katcr.co
 6. kickass.cd

Nejlepší alternativy ExtraTorrent

 1. ISOhunt
 2. Rarbg
 3. 1337x
 4. YTS (Stahujte torrenty pouze v rozlišení 720p a 1080p)
 5. Zooqle
 6. EZTV
 7. Torrent Reactor
 8. Torrent Project
 9. The Pirate Bay

Nejlepší TorrentHound Alternativy

 • PopCorn Time
 • TorLock
 • Secí stroj
 • Torrenty.Me
 • Nyaa.Si
 • LimeTorrents
 • RuTracker
 • Torrentz2
 • Zooqle
 • isoHunts

Nejlepší NYAA alternativy k sledování Anime

Legendární web NYAA torrenty byl stažen 1. května 2023 po zahájení sedmiletého boje s japonskými trolly o autorských právech. NYAA byla ústředním bitTorrentovým centrem pro jihovýchodní Asii, především Anime & Jihokorejské filmy

Nejlepší seznam alternativ NYAA

 1. Horriblesubs.info
 2. Pantsu NYAA
 3. Shanaproject.com
 4. TheHylia.com
 5. RUTracker
 6. Anime-Sharing
 7. Tokio Toshokan

Nejlepší herní torrent stránky

Chybí vám stahování her z vašeho oblíbeného torrentového serveru? I když možná budete muset projít trochu potíží s “instalace”, Protože jdeš spíše o pirátství než o nákup, stojí za to úsilí navíc. Takže, bez dalšího povyku, zde je seznam nejlepších herních torrentů:

 1. GazelleGames
 2. Stáhnout hry torrentů
 3. ISO Hunt
 4. SeedPeer
 5. Stažení PCGames
 6. TorrentsGames
 7. TorrentBees
 8. CroTorrents
 9. Hry Torrenty
 10. Hry TorrentSnack
 11. Ocean of Games
 12. Balení FitGirl

Důležitost používání VPN online

Pro ty z vás, kteří hádají, jak se FBI dokázala dostat do rukou na jednoho z nejžádanějších a nejtajnějších lidí na planetě, možná to bude zajímavé. Artem Vaulin, majitel a správce KickassTorrents, vytvořil jednoduchý HUMAN ERROR! Udělal malý nákup na Apple iTunes s IP adresou použitou pro správu jeho webových stránek a uvedl na Facebooku.

  NordVPN UK - 545 serveurs pour le Royaume-Uni en seulement 3,49 $ / mois

Věděl, že tato jediná chyba skončí celý život, protože ISP a Facebook pokračovaly v potvrzování osobních údajů spojených s IP adresou s FBI. Brzy byl obviněn ze čtyřnásobného amerického trestního obžaloby za praní peněz a nelegální distribuci filmů a hudby v hodnotě 1 miliardy dolarů, což nepočítá desítky a miliony generované z příjmů z reklamy.

Přestože je Vaulin v současné době mimo vězení, po několika těžkých letech (uvolněných na kauci ve výši 108 000 $) nemůže nikdy opustit zemi. Tomu všemu by se dalo zabránit, kdyby pouze Vaulin přemýšlel o použití služby VPN k maskování své IP adresy a zbavení podezření z vyšetřovatelů FBI. Pokud to neprokáže, jak důležité jsou VPN pro torrenting, pak nevíme, co bude!

Ve vašem regionu bude blokováno mnoho torrentových webů uvedených v této příručce nebo kdekoli jinde. Aby bylo možné získat přístup k těmto torrentovým webům, Surfshark VPN se hodí s neomezeným vícenásobným připojením, soukromým únikem DNS, funkcí zabíjení za pouhých 1,99 $ / měsíc.

Závěr:

Torrenting vám umožňuje přístup k požadovaným mediálním souborům, které uspokojí téměř všechny žánry, od filmů po hry a od softwaru po hudbu, takže’Je nezbytně nutné, abyste místo shunningu této aktivity úplně kvůli uzavření některých cenných serverů Torrenting, jako je Torrenthound, víte více o nejlepších alternativách těchto webů, abyste udrželi svoji hru Torrenting silnější než kdykoli předtím!

Tato příručka byla o nejlepších alternativách Torrenthoundů a skládala se z těch nejlepších ze stovek existujících venku. Nezapomeňte však na dvě věci: za prvé, že určitě potřebujete dedikovanou VPN, která vás zajistí při Torrentingu, a za druhé, že Torrenting je na každém zařízení trochu odlišný a můžete to zřetelně vidět v našem torrentu v příručce pro iOS, takže zkuste být více specifické pro platformu, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků.

Pokud jste měli problémy s některou z alternativ uvedených zde, zmíňte ji v podprocesu komentářů níže, ráda bych se zavázala při změně průvodce po ověření platnosti problému. Nechat’Snažíme se vybudovat silnější, bezpečnější, spolehlivější a legálnější svět Torrentingu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me