Nejlepší aplikace Firestick 2020 – živé vysílání pro filmy, pořady, sporty a další!

..Od svého zavedení se Firestick stal oblíbeným uživatelem, protože nabízí tisíce zábavních aplikací, ze kterých si můžete vybrat. Od streamování aplikací, jako jsou Netflix, Hulu a Amazon Prime, po bezplatné hudební aplikace, jako jsou YouTube a Spotify, není v dnešní době nic lepšího k napájení domácí zábavy než Firestick. A co víc je, že ve všech těchto aplikacích můžete dokonce streamovat geo-omezený obsah, pokud používáte firestick jako nejlepší VPN. Další informace o nejlepších aplikacích pro Firestick naleznete v tomto úplném průvodci v Best Firestick Apps od BestVPN.co!

Nejlepší aplikace Firestick pro filmy a pořady v roce 2018:

Firestick je v současné době jedním z nejlepších streamovacích zařízení na trhu. Postaveno společností Amazon na světě’Je to největší elektronická obchodní firma, která se v dnešní době stala silou, se kterou lze počítat ve světě domácí zábavy.

Jeho používání je stejně snadné jako plug and play, protože zařízení je kompatibilní s téměř všemi hlavními televizními a mediálními zařízeními. Nejlepší částí tohoto zařízení je však počet aplikací, které na něm můžete spouštět.

Většina ostatních tyčinek a zařízení pro streamování, jako jsou Roku a Chromecast, přestože jsou podobné, ne’Nenabízí uživatelům tak širokou škálu možností, pokud jde o aplikace stejně jako aplikace Firestick.

A víš co?’je tu největší úlovek? Díky tomu, že jste byli oficiálně zastoupeni svým vlastním obchodem, můžete si také snadno stáhnout aplikace z Obchodu Google Play s neuvěřitelnou lehkostí, což vám umožní rozšířit výběr podle mnohem širšího spektra..

V této příručce vás provedu nejlepšími aplikacemi pro každou kategorii na Firestick. Začněme tedy s 8 nejlepšími aplikacemi, placenými i bezplatnými, pro filmy a pořady v roce 2018 na Firestick:

nejlepší firestick aplikace

1. Netflix:

To’je to opravdu žádný mozek. Netflix je svět’je nejdominantnější streamingovou platformou a je již hlavami a rameny nad všemi ostatními streamingovými službami, pokud jde o nabízený obsah. Od antologického seriálu Black Mirror po historické drama, The Crown, není na Netflixu žádný nedostatek obsahu, takže tato aplikace je pro vašeho Firesticka nutností. Je to placené, ale jeho předplatné není vůbec nákladné.

Nejlepší aplikace Firestick pro filmy a pořady

2. Hulu:

Hulu je další služba, která přichází a přichází, je trochu odlišná od služby Netflix v tom, že nabízí knihovnu streamování, ale ve svých balíčcích služeb také nabízí živé televizní kanály. Jeho oficiální aplikace je k dispozici v obchodě s aplikacemi Firestick a je jednou z nejlepších aplikací pro placené streamování na platformě.

kodi firestick app

3. Kodi:

Další je Kodi, která není sama o sobě službou streamování, ale usnadňuje uživatelům možnosti streamování v mnohem větším množství než běžní poskytovatelé streamování. Nabízí stovky doplňků, tato aplikace vám umožní dělat cokoli, od sledování filmů po streamování živých sportů, Kodi nikdy nezklame. Aplikace je zdarma, ale doplňky třetích stran jsou obvykle placeny, pokud chcete ty nejlepší z řady.

showbox firestick app

4. Showbox:

Showbox, nejlépe hodnocená bezplatná aplikace pro streamování zařízení Android, nabízí komplexní portfolio obsahu, které uspokojí většinu potřeb uživatelů zábavy. Kategorie, na které se vztahuje, se vztahují k filmům a televizním pořadům. Aplikace zatím není na Firesticku oficiálně dostupná’s obchodem s aplikacemi, ale můžete si jej stáhnout a nainstalovat buď přímo prostřednictvím souboru APK, nebo pomocí metody sideloading a získat jej z obchodu Google Play.

Pluto-TV pro firestick

5. Pluto TV:

Zdarma poskytovatelé online televizního vysílání don’t lépe než Pluto TV. Jedná se o špičkovou službu nabízející neuvěřitelných 100+ kanálů prostřednictvím své platformy a je perfektní náhradou, pokud hledáte broušení kabelů kdykoli. V televizi Pluto neexistuje žádný nedostatek možností, pokud jde o kanály. Služba plánuje v blízké budoucnosti ještě více diverzifikovat své kategorie. To’je bezplatná aplikace a je oficiálně dostupná v obchodě s aplikacemi Firestick.

crackle firestick app 2018

6. Praskání:

Crackle, jedna z nejlepších bezplatných zábavních aplikací, které mají být hostovány v ekosystému aplikace Firestick, se postupem času ukázala být jistě hitem u uživatelů zařízení. Crackle, vyvinutý společností Sony, obsahuje špičkový zábavní obsah. To zahrnuje filmy a televizní pořady téměř všech druhů žánrů, které uživatelům umožňují přístup k širší obsahové základně.

Má vyhrazenou funkci rodičovské kontroly, která vám dává kontrolu nad tím, co je k dispozici ke sledování v aplikaci. Díky tomu je to neuvěřitelně bezpečná volba pro zdravou zábavu.

Jeho aplikace je oficiálně uvedena v obchodě aplikace FireTV.

7. SlingTV:

Pokud jste horlivým řezačem šňůry, možná už jste určitě narazili na jméno SlingTV. SlingTV nabízí špičkové živé kanály a několik skvělých cenových plánů, které vyhovují všem druhům rozpočtů a potřeb, a nyní nyní upevňuje své místo jako jeden z nejlepších poskytovatelů online televizních služeb venku. Dokonce i UFC boje jsou snadno dostupné na platformě spolu s dalšími tak důležitými zábavními událostmi.

prak s televizí

SlingTV je placená služba a její aplikaci můžete snadno najít v obchodě FireTV.

crunchyroll pro firestick aplikace

8. CrunchyRoll:

Pro všechny ty anime fanoušky tam, CrunchyRoll je nejlepší služba, kterou se můžete zaregistrovat.

Japonský animovaný obsah dominuje možnostem zábavy v této skvělé aplikaci. Vždy však máte možnost změnit jazyk podle svých preferencí. S více než 15k + hodin obsahu k dispozici, CrunchyRoll by měl být určitě nainstalován na vašem Firestick.

Jedná se o placenou službu a přichází s dvoutýdenním zkušebním plánem.

Firestick Aplikace pro filmy a televizi: Autor’s doporučení:

I když jsem určitě velkým fanouškem všech druhů zábavy a opravdu obdivuji všechny tyto skvělé filmové a televizní aplikace, které jsem uvedl výše, abych mohl uspokojit mou touhu po získání zdravého zábavného zážitku, mezi nimi je jedna aplikace seznam určitě.

A to je Netflix.

Netflix je v současné době službou streamování číslo jedna a žádná jiná aplikace nebo služba se k ní nepřiblíží. Nabízí neuvěřitelné pořady, jako je Orange, The New Black, The Crown, Black Mirror, Stranger Things a další, kvalita obsahu v této aplikaci je na úplně jiné úrovni ve srovnání se zbytkem jmen uvedených v tomto seznamu..

Kdybych si vybral jedinou aplikaci, kterou mám na svém zařízení Firestick, pak by to byl bezpochyby Netflix. Dokonce i cenové plány této služby jsou velmi cenově dostupné pro uživatele s odlišnými potřebami zábavy.

A pokud nasadíte nejlepší VPN pro Netflix k odblokování americké knihovny Netflix, pak by vám to umožnilo přístup k mnohem větší knihovně obsahu na webu, než byste mohli jinak.

* V našem testování jsme NordVPN úspěšně odblokovali Netflix USA 

Nejlepší aplikace Firestick 2020 - živé vysílání pro filmy, pořady, sporty a další!

Nejlepší aplikace Firestick pro hudbu v roce 2018:

Hudba zní mnohem lépe, když můžete sledovat video, které doprovází určitý hudební kus na velké obrazovce HD, a to je to, co vám Firestick umožňuje. Generace iPod je již dávno pryč a dnes’svět je obrazovka stejně důležitá jako samotný zvuk, takže zkuste získat přístup k úplně novému způsobu, jak se bavit hudbou prostřednictvím těchto úžasných, nejlepších firemních aplikací pro hudbu v roce 2018:

Nejlepší Firestick aplikace pro hudbu

9. YouTube:

Kdo ano’Nevíte o YouTube? Je to naprosto nezbytné, pokud chcete sledovat videa všeho druhu a z jakéhokoli žánru. Co však většina lidí na této platformě ignoruje, je její schopnost nabídnout nejkompletnější sadu hudební knihovny, než k níž máte přístup, a to i zdarma.!

Od Evanesence k Nelly Furtadové a od Michaela Jacksona’s Greatest Hits to the head bouchání skladeb kapel jako ColdPlay a Linkin Park, YouTube to všechno má a jeho aplikace je snadno dostupná na Firestick zdarma!

Některé skladby mohou být omezeny geograficky, takže pokud máte VPN pro Firestick, nikdy nebudete čelit jakýmkoli omezením služby. Ale nemohu vám říct, jak můžete odstranit všechny ty nepříjemné reklamy, které se mohou najednou objevit kdekoli ve službě kdykoli!

Spotify aplikace pro firestick10. Spotify:

Museli jste žít pod skálou posledních 5 let, pokud stále máte’Neslyšel jsem o Spotify! Tato all-inclusive, neuvěřitelně ovladatelná a zdravá hudební aplikace je nyní světem’s hudební služba číslo jedna v roce 2018!

Jeho aplikace je snadno dostupná v obchodě aplikace FireTV. Ale skutečnost, že vám umožňuje synchronizovat všechna vaše zařízení, pokud jsou na stejné síti Wi-Fi, je jednou z možností, jak se rozhodnout, pokud jste fanouškem hudební hudby!

Nejlepší na tom je, že to tak není’bug vás s nejrůznější reklamy vůbec. Díky tomu je moje preferovaná aplikace ke stažení a instalaci pro přístup k písním a jiným hudebním souborům v mém programu Firestick!

Spotify je bezplatná služba, ale vyžaduje přihlášení a vytvoření účtu.

Nejlepší aplikace Firestick pro sport v roce 2018:

Sporty všeho druhu jsou nábožensky sledovány po celém světě. Od hlavních fotbalových lig až po zápasy na vysoké úrovni není nic, co by mohlo poskytnout lepší adrenalinovou náladu a učinit váš den užitečným, než strhující sportovní soutěž mezi dvěma vysoce konkurenčními subjekty. Streamování vám umožní nikdy nechat ujít žádnou oblíbenou sportovní událost, jakou jste kdy zažili!

Sledování sportů na obrazovce HD prostřednictvím streamování nyní váš Amazon Firestick výrazně usnadnil, ale pro zajištění nejlepšího přístupu ke všem hlavním sportovním událostem musíte zjistit, které aplikace vám budou poskytovat ty nejlepší služby. Zde jsou tři nejlepší aplikace Firestick pro sport v roce 2018!

Nejlepší Firestick aplikace pro sport11. Mobdro:

Pokud by někdy existovala zdravá bezplatná služba pro streamování sportů, pak by to Mobdro muselo být. Mobdro se živými sportovními událostmi z celého světa exponenciálně roste jako konečná služba pro milovníky sportu.

Mobdro pracuje na předpokladu stálého zajištění nejlepší živé akce ze světa sportu. Aplikace neustále hledá takové toky. Jakmile takový tok najde, poskytne jej svým předplatitelům. A chlapec to dělá s dokonalostí, nebo co!

Aplikace není k dispozici v obchodě s aplikacemi Firestick. Musíte si ji buď stáhnout ze svých webových stránek, nebo si ji stáhnout pomocí aplikace Downloader. Další informace o tom, jak to provést, naleznete v příručce Nejlepší VPN pro firmy Firestick.

Mobdro také nabízí prémiovou verzi, díky které je služba zdarma!

ESPN pro firestick apps 201812. ESPN:

ESPN, jedno z nejznámějších jmen na světě sportovní zábavy, je nejlépe placená sportovní aplikace, kterou si můžete na Amazon Firestick zabezpečit. Díky vyhrazeným kanálům a možnostem streamování pro nesmírně širokou škálu sportovních událostí z celého světa má ESPN špičkovou službu, která nadále vládne nejvyšší.

A nejen živé sportovní přenosy, ESPN nabízí nejlepší analýzu před a po utkání, speciální sportovní dokumenty, rozhovory a mnohem více, což z něj činí vysoce komplexní platformu, pokud chcete sledovat více než jen hru!

ESPN je placená služba, která je dodávána s týdenním zkušebním plánem zdarma. Aplikace je oficiálně uvedena v obchodě s aplikacemi Amazon a lze ji stáhnout s neuvěřitelnou lehkostí!

13. FuboTV:

Navzdory tomu, že je poskytovatelem IPTV, který vyhovuje všem žánrům, nabízí FuboTV také neuvěřitelné roztříštění exkluzivních sportovních kanálů! Jedná se o vysoce spolehlivou možnost, která vám poskytne Firestick zdravý televizní zážitek!

fubotv pro ufc firestick

FuboTV byla v posledních měsících na vrcholu své hry! Poskytovatel streamoval populární události jako UFC 230, Fifa World Cup ‘18 mimo jiné.

Jedná se o placenou službu a její oficiální aplikace je k dispozici v obchodě aplikace FireTV!

PlutoTV je v některých částech světa omezen, pokud jste v jedné z těchto zemí, zvažte použití VPN k odblokování služby ve vašem FireTV!

Nejlepší aplikace Firestick pro bezpečnost na internetu:

Mezi mnoha různými výše uvedenými aplikacemi, jako jsou Netflix, Hulu, FuboTV, ESPN a dokonce i mnoho dalších, je geo-omezeno, což znamená, že’t jejich úplnou nebo částečnou službu mimo určité geografické hranice. Existuje však způsob, jak tato omezení obejít, a to prostřednictvím služby VPN!

A i když tam jsou stovky služeb VPN, ne každý z nich je vhodný pro fungování s vaším Amazon Firestick, protože to vyžaduje určitou sadu funkcí, které může nabídnout jen několik poskytovatelů. Chcete-li se dozvědět více o takových funkcích a o VPN vhodných pro tuto platformu, přečtěte si tuto komplexní recenzi o VPN pro Firestick zde.

Zde uvádíme seznam nejlepších 3 aplikací VPN pro vaše zařízení Amazon Firestick!

14. PureVPN:

Pokud hledáte pro svůj Firestick rychlou, spolehlivou a důležitější, levnou VPN službu, pak PureVPN je perfektní služba, která uspokojí vaše potřeby. PureVPN nabízí jednu z nejrozšířenějších serverových infrastruktur se servery ve více než 160 zemích po celém světě, možnosti odblokování Netflix v USA a BBC iPlayer, speciální funkce, jako je split tunneling a mnohem více.!

Nejlepší aplikace Firestick pro bezpečnost na internetu

Má speciální aplikaci Firestick pro zvýšení uživatelského pohodlí a její nejlevnější plán přichází za pouhých 1,65 $ / měsíc!

Nejlepší aplikace Firestick 2020 - živé vysílání pro filmy, pořady, sporty a další!

15. ExpressVPN:

ExpressVPN je v současné době velmi dobře přijímanou službou VPN v tomto odvětví a VPN je stejně robustní, jak přicházejí. ExpressVPN má skvělou pověst tím, že nabízí nejobsáhlejší výkon funkcí na všech platformách zařízení. Mezi její oblíbené funkce patří funkce 2000+, vyhrazená aplikace pro Firestick, exkluzivní instalační průvodci, podpora živého chatu a další!

ExpressVPN pro Firestick

Jeho nejlevnější plán nyní nabízí 49% slevu! Díky tomu můžete získat službu za pouhých 6,67 $ měsíčně v 15měsíčním zvláštním plánu!

Nejlepší aplikace Firestick 2020 - živé vysílání pro filmy, pořady, sporty a další!

16. NordVPN:

S více než 5000 servery nabízenými po celém světě a působivými funkcemi pro odblokování zůstává NordVPN špičkovou službou VPN, která si získala důvěru uživatelů po celém světě. NordVPN nabízí svým uživatelům některé z nejpůsobivějších bezpečnostních prvků, včetně Double VPN a Onion over VPN. Proto je ve srovnání s ostatními na tomto seznamu velmi rozmanitým poskytovatelem služeb.

Nordvpn na výstřel

Jedinou nevýhodou této VPN je to, že není’Ještě nenabízí specializovanou aplikaci Firestick. Pokud ji chcete použít ve vašem Firesticku, musíte ji nainstalovat pomocí metody sideloading.

Jeho nejlevnější cenové plány nabízejí uživateli službu za pouhých 3,49 $ / měsíc!

Nejlepší aplikace Firestick 2020 - živé vysílání pro filmy, pořady, sporty a další!

Firestick apps Reddit Recenze:

Někdy vás moc překvapí, a to byla jen jedna z těch velmi příležitostí. Když jsem se obrátil na Reddit, abych zkontroloval názory uživatelů na nejlepší aplikace Firestick podle preferencí uživatele, kupodivu jsem zjistil, že web k tématu mlčí..

Všechno, co jsem v tomto tématu na Redditu našel, byla některá selektivní vlákna na témata, jako jsou alternativy Mobdro. Některé komentáře byly vyřazeny z těchto vláken a jsou uvedeny níže:

Komentář z diskuze Christian_Lloyd_’s komentář z diskuse "Aplikace jako Mobdro?".

Dalším poněkud relatibilním vláknem na toto téma bylo téma, ve kterém lidé diskutovali o metodách postranního zatížení. Zde jsem vytvořil několik komentářů z tohoto vlákna:

Komentář z diskuze Impulse215’s komentář z diskuse "[Otázka] Které aplikace můžete postoupit na Firestick a jsou funkční?".

Komentář z diskuze angelboy65’s komentář z diskuse "[Otázka] Které aplikace můžete postoupit na Firestick a jsou funkční?".

Kromě toho jsem nenašel nic, ani vzdáleně související s tématem Reddit. Myslím, že se budete muset spokojit s analýzou uvedenou v této příručce. Můžete také přijít s vlastními návrhy k tématu v tématu vlákno níže!

Nezapomeňte se podívat na našeho nejnovějšího reddit vpn průvodce.

Nejčastější dotazy týkající se aplikací Amazon Firestick:

Jaký druh kanálů můžete získat pomocí FireStick?

Prostřednictvím aplikací Firestick. máte mimo jiné přístup ke všem druhům živých televizních, filmových a sportovních kanálů

Existuje měsíční poplatek za Firestick?

Ne, za Firestick se neplatí žádný měsíční poplatek. Za zakoupení zařízení stačí zaplatit jednou a to je vše. Budete však muset zaplatit jakékoli předplatné za službu, ke které přistupujete prostřednictvím svého Amazon Firestick

Jaké aplikace jsou k dispozici ve Firesticku?

Firestick nabízí všechny druhy aplikací, od sportu po hudbu a od softwaru po weby pro streamování filmů. Nabízí také živé televizní aplikace, v bezplatných i placených kategoriích.

Co jsou Jailbroken Firesticks?

Program Jailbroken Firesticks může stahovat aplikace, které nejsou součástí FireTV’s oficiálním obchodem s aplikacemi! Všechna zařízení Firesticks a FireTV mohou být jailbroken, pokud víte, jak to udělat správně. Metoda Sideloading je nejvýhodnější metoda spolehlivého útěku z vězení.

Závěr:

Amazon Firestick je bezpochyby nejlepším streamovacím zařízením! A to’s, protože nabízí mnohem více funkcí a kompatibilitu. než jeho současníci. Od nejlepších aplikací pro živé televizní kanály po živé sportovní aplikace a aplikace pro streamování hudby můžete doslova získat jakoukoli aplikaci, která bude nainstalována a nakonfigurována na vašem zařízení Firestick, což vám umožní neuvěřitelně zvýšit hodnotu, kterou z tohoto zařízení zabezpečíte!

Výše uvedené seznamy aplikací jsou pouze nejlepší aplikace pro každý žánr, na který jsem se v tomto seznamu zaměřil. Ale to’Není to tak, protože na Firesticku existují stovky dalších aplikací, které nabízejí širokou škálu služeb.

Zkontrolujte je a pokud najdete něco zajímavého, které může být uvedeno v našich seznamech výše, uveďte je prosím do vlákna níže! Budu více než šťastný, že se s vámi budu zabývat tímto tématem a upravím mé seznamy, pokud shledám, že je vaše aplikace dostatečně relevantní!

Zapněte Streaming World v ohni s Firestickem od dnešního dne!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me