Najlepsze strony z torrentami i w 100% działające alternatywy zepsutych witryn

W związku z zaostrzaniem się przepisów dotyczących internetu z dnia na dzień dochodziło do poważnych ataków na strony P2P / Torrenting. Łowcy naruszeń praw autorskich starają się jak najlepiej zamknąć popularne witryny, takie jak “KickassTorrents” i TPB. Większość znanych stron z torrentami została zamknięta. KAT, jednak, podobnie jak nazwa, strona wciąż brutalnie kopie ich **, ponownie pojawiając się na nowych domenach – za każdym razem, gdy ktoś zostanie zdjęty!

KAT Torrents został zamknięty po tym, jak Apple Inc. złożyło skargę przeciwko swojemu właścicielowi, Artemowi Vaulinowi. Został oskarżony o dystrybucję pirackich treści o wartości ponad 1 miliarda dolarów za pośrednictwem serwera z siedzibą w Chicago. Apple zażądał Artem Vaulin’Kanadyjski dostawca usług internetowych (który był gospodarzem KAT’s serwer w Chicago), aby przekazać dane osobowe użytkownika, który pobrał album muzyczny iTunes. Od tego czasu liczne “klon” strony internetowe przejęły Internet. Ale te witryny są ograniczone geograficznie w głównych częściach świata, które mogą wymagać połączenia przez działającą sieć VPN w celu pobrania torrentów.

Wiele witryn torrentowych wymienionych w tym przewodniku lub w innych miejscach zostanie zablokowanych w Twoim regionie. Aby uzyskać dostęp do tych stron z torrentami, Surfshark VPN przydaje się z nieograniczonymi wieloma połączeniami, prywatnym wyciekiem DNS, funkcją przełączania zabójstw za jedyne 1,99 USD / m. Odwiedź Surfshark 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Contents

Oto niektóre z najlepszych stron z torrentami

1.      Dodatkowy Potok

Strony internetowe Torrent często padają ofiarą irytujących przepisów o naruszeniu praw autorskich, które powodują blokowanie hitów takich jak ExtraTorrent. Jednak nawet po wyłączeniu alternatywa Torrentz szybko uruchomiła się w innej domenie. Zanim ktokolwiek mógł się domyślić, witryna już wygenerowała stałą bazę użytkowników z wieloma torrentami do pobierania / udostępniania. Jest domem dla popularnych grup wydawniczych ETTV i ETRG, co oznacza, że ​​możesz go używać do oglądania filmów HD i programów telewizyjnych w dowolnym momencie, a także do pobierania programów, muzyki, dokumentów, anime itp..

dodatkowy torrent

2. RARBG

Uruchomiony w 2008 roku jako bułgarska strona śledząca, RARBG jest obecnie silną alternatywą dla Torrenta, której udało się wygenerować ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Pojawił się również w pierwszej dziesiątce stron w 2015 r., Przy czym wiele z nich korzysta ze strony internetowej do P2P / Torrenting szerokiej gamy treści. Jeśli powyższe rozwiązania zostaną zamknięte, RARBG jest dobrym wyborem do pobierania wszystkiego z książek, komiksów, programów telewizyjnych, oprogramowania, gier, filmów i muzyki. Możesz nawet zarejestrować się i stać się częścią społeczności RARBG.

  As 3 principais VPNs Pirate Bay em 2023 - Download de arquivos sem medo

rarbg

3. 1337X

Nie ma żadnych ograniczeń w możliwościach wyboru alternatyw dla Torrent. 1337x to kolejny przykład przebojowej witryny z torrentami, która wciąż wraca do Internetu, mimo że jest blokowana przez wyszukiwarki. Witryna działa teraz w nowej domenie, aby użytkownicy mogli pobierać / udostępniać torrenty. Dzięki łatwemu w użyciu i prostemu projektowi strony wyszukiwanie torrentów jest dziecinnie proste. Spowodowało to, że strona zyskała dość popularność wśród miłośników torrentów.

1337x

4. Popcorn Czas

Popcorn Time to twoje najlepsze rozwiązanie do pobierania torrentów do filmów / programów telewizyjnych, umożliwiając jednocześnie użytkownikom strumieniowe przesyłanie treści. Jest to wieloplatformowy, darmowy klient BitTorrent, który korzysta z odtwarzacza multimedialnego do uruchamiania treści z kilku stron z torrentami. Interfejs platformy jest wyjątkowo schludny i czysty. Filmy i programy telewizyjne są ułożone w miniatury i tytuły filmowe w podobny sposób jak Netflix.

czas popcornu

5. Lime Torrents

LimeTorrents to kolejna strona z torrentami, która ostatnio faluje w dziedzinie torrentów. Według wielu krytyków wygląda jak kopia LimeWire, ale zapewnia prostszy atrakcyjny interfejs użytkownika & nawigacja na stronie. Torrenty mają odpowiednie statystyki oferujące nasiona, rówieśników, zdrowie i statystyki pobierania w czasie rzeczywistym.

Lime Torrents korzysta z interfejsu podobnego do interfejsu KickAssTorrents, w tym wyszukiwania podzielonego na kategorie, szybkiego menu przeglądania i bardzo znanej listy popularnych torrentów na stronie głównej, takiej jak KAT. Strona oferuje również dedykowaną stronę trendów, genialne FAQ, najnowsze wiadomości o torrentach, funkcję wyszukiwania w chmurze oraz ekskluzywną sekcję dla klientów torrent.

wapno torrenty

6. EZTV

Jeśli jesteś prawdziwym fanatykiem sezonu, EZTV jest miejscem dla Ciebie. EZTV to najnowszy dodatek do stron z torrentami, oferujący ogromną bibliotekę programów telewizyjnych, umożliwiającą codzienne odkrywanie ulubionych programów telewizyjnych. Witryna nie tylko zapewnia wysokiej jakości torrenty ze znacznymi nasionami, ale także zaleca korzystanie z narzędzi ochrony prywatności w celu uniknięcia powiadomień o naruszeniu praw & postępowanie prawne.

eztv

EZTV oferuje również członkom uporządkowaną listę programów sezonowych, dedykowane forum, zadbane FAQ i ogromną społeczność rozsiewaczy torrent & pijawki. Dostępność torrentów jest bardzo dobra, z dużą ilością nasion dostępnych dla większości programów, a torrenty zawsze mają świetne zdrowie.

7. Reaktor torrentowy

Nie ma teraz porównywalnego, że KickAssTorrents, ExtraTorrent i TPB są zbanowane. Torrent Reactor to idealne miejsce do znalezienia najnowszych i najbardziej popularnych torrentów o dobrym zdrowiu. Torrent Reactor jest doskonałym źródłem do pobierania filmów i programów telewizyjnych, ale uważaj na oprogramowanie reklamowe & programy szpiegujące.

  Cómo reducir el retraso en los juegos en línea

8. Projekt Torrent

projekt torrent

Torrent Project to dość nowa usługa indeksowania, ale nowicjuszy nie ma tutaj, aby osiedlić się w małych ligach. Wspierany przez ogromną bibliotekę 9,8 miliona torrentów, Torrent Project szybko stał się przedmiotem zazdrości trolli chronionych prawem autorskim. TorrentProject nie hostuje torrentów z własnych serwerów, działa raczej jak wyszukiwarka, która odpytuje wyniki z innych usług indeksowania torrentów, takich jak TPB, KAT, SumoTorrents, Torrent Reactor i inne. Miejsce 8 na naszej liście najlepszych alternatywnych torrentów.

Lustra / Alternatywy w Pirate Bay

lustro w zatoce piratów

Jeśli główna strona TPB.org nie działa, możesz zawsze polegać na klonowaniu domen do pobierania torrentów. Chociaż niektóre mogą sprawiać trochę problemów i ładować się niezwykle wolno, większość z nich oferuje ten sam poziom kompatybilności i funkcjonalności jak oryginalna strona. Jeśli chcesz od razu zacząć korzystać z P2P / Torrenting, oto lista najlepszych klonów i stron lustrzanych Pirate Bay:

 1. ThePirateBayOnline
 2. Thepiratebay.asia
 3. Thepiratebay.fun
 4. Thepiraybay.co.in
 5. Thepiratebay.wtf
 6. Thepiratebay.pet
 7. Thepiratebay.rocks

Alternatywy KickassTorrents

oto kilka alternatywnych stron dla KAT:

 1. Kickasstorrent.to
 2. Tor-cr.org
 3. kat.am
 4. Kat.li (alias Kat.how)
 5. katcr.co
 6. kickass.cd

Najlepsze alternatywy ExtraTorrent

 1. ISOhunt
 2. Rarbg
 3. 1337x
 4. YTS (Pobierz torrenty tylko w 720p i 1080p)
 5. Zooqle
 6. EZTV
 7. Torrent Reactor
 8. Projekt Torrent
 9. The Pirate Bay

Najlepsze alternatywy dla TorrentHound

 • Czas PopCorn
 • TorLock
 • Seedpeer
 • Torrents.Me
 • Nyaa.Si
 • LimeTorrents
 • RuTracker
 • Torrentz2
 • Zooqle
 • isoHunts

Najlepsze alternatywy NYAA do oglądania anime

Legendarna witryna torrentów NYAA została zdjęta 1 maja 2023 r. Po trwającej 7 lat walce z japońskimi trollami autorskimi. NYAA było centralnym centrum BitTorrent dla rozrywki w Azji Południowo-Wschodniej, przede wszystkim w Anime & Filmy z Korei Południowej

Najlepsza lista alternatyw NYAA

 1. Horriblesubs.info
 2. Pantsu NYAA
 3. Shanaproject.com
 4. TheHylia.com
 5. RUTracker
 6. Udostępnianie anime
 7. Tokyo Toshokan

Najlepsze gry torrentowe

Nie możesz pobrać darmowych gier ze swojej ulubionej strony z torrentami? Chociaż może być konieczne trochę kłopotów z “instalacja”, ponieważ zamiast piractwa kupujesz piratów, dodatkowy wysiłek jest tego wart. Więc bez zbędnych ceregieli, oto lista najlepszych stron z torrentami:

 1. GazelleGames
 2. Pobierz Gry Torrenty
 3. ISO Hunt
 4. SeedPeer
 5. Pobieranie gier PC
 6. TorrentsGames
 7. TorrentBees
 8. CroTorrents
 9. Gry Torrenty
 10. Gry TorrentSnack
 11. Ocean gier
 12. FitGirl przepakowuje

Znaczenie korzystania z VPN Online

Dla tych z was, którzy zgadują, w jaki sposób FBI było w stanie zdobyć jednego z najbardziej poszukiwanych i skrytych ludzi na planecie, może być to interesujące. Artem Vaulin, właściciel i administrator KickassTorrents, zrobił prosty BŁĄD LUDZKI! Dokonał niewielkiego zakupu na Apple iTunes z adresem IP używanym do zarządzania jego witryną i był na liście na Facebooku.

  VPN Endüstrisinin Karanlık Tarafı - Tüm VPN'lere Güvenilir mi?

Nie wiedział, że ten jeden błąd zrujnuje mu całe życie, ponieważ dostawcy usług internetowych i Facebook potwierdzili dane osobowe powiązane z adresem IP z FBI. Wkrótce został oskarżony o czterokrotne oskarżenie karne w USA za pranie pieniędzy i nielegalną dystrybucję filmów i muzyki o wartości 1 miliarda dolarów, co nie uwzględnia dziesiątek i milionów wygenerowanych z przychodów z reklam.

Chociaż Vaulin jest obecnie w więzieniu, po kilku trudnych latach (zwolniony za kaucją w wysokości 108 000 $), nie jest w stanie opuścić kraju. Można tego wszystkiego uniknąć, gdyby tylko Vaulin pomyślał o użyciu usługi VPN do maskowania swojego adresu IP i pozbycia się podejrzanych śledczych FBI. Jeśli to nie udowodni, jak ważne są sieci VPN dla torrentów, to nie wiemy, co to będzie!

Wiele witryn torrentowych wymienionych w tym przewodniku lub w innych miejscach zostanie zablokowanych w Twoim regionie. Aby uzyskać dostęp do stron z torrentami, Surfshark VPN przydaje się z nieograniczoną liczbą połączeń, prywatnym wyciekiem DNS, funkcją przełączania zabójstw za jedyne 1,99 USD / m. Odwiedź Surfshark 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Wniosek:

Torrenting pozwala na dostęp do wymaganych plików multimedialnych odpowiadających prawie wszystkim gatunkom, od filmów po gry i od oprogramowania po muzykę, więc’imperatyw, aby zamiast całkowicie unikać tej aktywności z powodu zamknięcia niektórych cennych stron Torrenting, takich jak Torrenthound, wiesz więcej na temat najlepszych alternatyw dla tych stron, aby Twoja gra Torrenting była silniejsza niż kiedykolwiek!

Ten przewodnik dotyczył najlepszych alternatyw Torrenthound i składał się z najlepszych spośród setek, które istnieją. Pamiętaj jednak o dwóch rzeczach, po pierwsze, że zdecydowanie potrzebujesz dedykowanej sieci VPN, aby zabezpieczyć Cię podczas torrentowania, a po drugie, że torrentowanie jest nieco inne na każdym urządzeniu i możesz to wyraźnie zobaczyć w naszym przewodniku po torrentach na iOS, więc staraj się być bardziej specyficzne dla platformy, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Jeśli miałeś problemy z którąkolwiek z wymienionych tu alternatyw, wspomnij o tym w poniższym wątku komentarza, chętnie zmienię przewodnik po sprawdzeniu ważności problemu. Pozwolić’staramy się budować silniejszy, bezpieczniejszy, niezawodny i legalny świat Torrentingu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me