Najlepsza sieć VPN, która omija art. 13 / zakaz memów w UE

Rządy najczęściej mylą się w dzisiejszych czasach, nawet jeśli starają się postępować właściwie. Fala realizacji, która rozpoczęła się po skandalu z Cambridge Analytica związanym z Facebookiem, wysunęła się na pierwszy plan, dzięki czemu wielu polityków zdało sobie sprawę ze znaczenia cyberbezpieczeństwa w dzisiejszych czasach’wysoce zdigitalizowany świat.

To miało być dobre i wszystko szło w dobrym kierunku dzięki nowym przepisom RODO i wszystkim, ale jak zawsze, politycy często powodują więcej problemów niż przynoszą ulgę.

Niedawno UE przyjęła dyrektywę Unii Europejskiej w sprawie praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym. Prawodawstwo zasadniczo ma na celu wprowadzenie smyczy do treści udostępnianych w Internecie. Może to nie wydawać się problematyczne, ale dokładniejsze przyjrzenie się jej częściom, takim jak art. 11 i 13, może dokładnie powiedzieć, w jakim stopniu to prawo wpłynie na bezpłatny internet.

Od nałożenia na strony internetowe odpowiedzialności za samodzielne odfiltrowywanie treści chronionych prawem autorskim w ich witrynach lub płacenie za nie, w ten sposób skutecznie sygnalizując koniec takich rzeczy jak memy, aby strony agregujące, takie jak Google News, były zobowiązane do zapłaty za witryny, z których pochodzą wiadomości.

Bardziej precyzyjne aspekty tego prawa mówią nam nawet, że nowa dyrektywa może również wpływać na rzeczy tak przyjemne, jak publikowanie zdjęć z meczu sportowego w mediach społecznościowych nawet gifom na tych zawodach bez odpowiedniej zgody i wynagrodzenia.

Jeśli to prawo wejdzie w życie, co wydaje się najbardziej prawdopodobną możliwością egzekwowania prawa w ciągu 2 lat przewidzianych dla członków UE, może to być katastrofa dla wszystkich użytkowników Internetu mieszkających w UE.

Bez memów, bez zdjęć z wydarzeń sportowych, bez wiadomości, bez niczego! W ciągu 2 lat w UE Internet może stać się nijaki, jednak dzięki dyrektywie VPN nadal można uniknąć wpływu tej dyrektywy.!

Jak zawsze VPN to idealne narzędzie do obejścia kolejnego ataku na bezpłatny internet. Użytkownik może po prostu zalogować się do swojej sieci VPN, wybrać serwer poza UE i jak zwykle zająć się sprawami, neutralizując dyrektywy lub jego prawne skutki od wpływania na niego / ją.

Jak wybrać VPN dla tej dyrektywy?

Podczas gdy najlepsze sieci VPN są wybierane według ustalonych kryteriów, wybranie najlepszych dla tego zadania będzie wymagało nieco ulepszenia zwykłej listy kryteriów i uczynienia jej więcej, aby właściwie to ująć “Specyficzne dla UE”.

Oto najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed wybraniem mema VPN, który ominie tę dyrektywę podczas życia w UE:

Bezpieczna jurysdykcja

Jurysdykcje VPN mają w tym przypadku większe niż kiedykolwiek znaczenie. Zazwyczaj jurysdykcje mają znaczenie w przypadku VPN, ponieważ wiele krajów don’nie mają przepisów przyjaznych dla danych lub są częścią sojuszy.

Podczas gdy te dwa kryteria pozostają w mocy, do mieszanki należy dodać jedną trzecią. Oprócz sprawdzenia tych dwóch, musisz upewnić się, że twoja sieć VPN’jurysdykcja nie znajduje się w żadnym kraju UE.

Czy oferuje serwery spoza UE?

Będziesz także musiał sprawdzić, czy VPN oferuje wystarczającą liczbę serwerów poza UE, aby umożliwić skuteczne obejście obowiązujących ograniczeń.

W branży VPN większość dostawców oferuje większość swoich serwerów w Europie i Ameryce Północnej, ponieważ większość użytkowników VPN mieszka w tych regionach. Jednak wielu czołowych dostawców oferuje wystarczającą liczbę serwerów poza tymi regionami, aby ułatwić Ci dokonanie wyboru.

Szybkie prędkości

Sieci VPN cierpią z powodu utraty prędkości z powodu silnego szyfrowania i wszystkich protokołów, przez które przechodzą twoje połączenie.

Ale utrata prędkości nie powinna’nie będzie zbyt wysoka, bo zepsuje to całe doświadczenie. W tym przypadku użytkownicy z UE będą łączyć się z serwerami znajdującymi się dalej od ich lokalizacji, tj. Poza UE, więc będą potrzebować wydajniejszych i najszybszych sieci VPN, aby zapewnić im wystarczająco dobre wrażenia z korzystania z Internetu.

Dedykowane adresy IP

Jest to nieco skomplikowane do zrozumienia, ale być może najważniejsze w tym kontekście. Serwery są dobre i mogą być używane do ominięcia nowych ograniczeń wynikających z dyrektywy, ale serwer dedykowanych adresów IP ma tutaj znacznie większy cel. Wynika to z faktu, że dedykowany adres IP jest znacznie bardziej spersonalizowany niż serwer, który jest współużytkowany przez wielu użytkowników.

Konwencjonalne serwery VPN często przypisują różne adresy IP za każdym razem, gdy się z nimi łączysz, co może powodować wiele konfliktów z Twoimi serwisami społecznościowymi, a nawet doprowadzić do wyłączenia kont.

Na dodatek to’jest mniej prawdopodobne, że dedykowane adresy IP zostaną wykryte przez platformy mediów społecznościowych i inne strony, co ułatwia kontynuowanie aktywności online.

Ważne są inne czynniki, takie jak liczba aplikacji oferowanych przez VPN, zasady bezpłatnego okresu próbnego, okres zwrotu itp., Ale jeśli dostawca może spełnić wszystkie powyższe wymagania, to:’jest idealny dla tych użytkowników w UE, którzy tego nie robią’nie chcę być dotknięty nową dyrektywą.

Najlepsza sieć VPN do ominięcia UE’Nowa dyrektywa

Branża VPN jest zalana VPNami. Istnieją setki z nich i przez większość czasu wszyscy mają wrażenie, że wszyscy oferują dokładnie te same funkcje, wydajność i niezawodność.

Jako recenzenci VPN wiemy, że tak nie jest’To prawda, ponieważ nie każda sieć VPN jest taka sama jak druga i nie każda z nich jest odpowiednia do każdego zadania.

W przypadku szczególnych problemów lub wymagań, takich jak sprawa, dotyczy problemu UE’W nowej dyrektywie należy wybrać konkretne sieci VPN, które doskonale poradzą sobie z tym zadaniem i będą oferować wszystkie potrzebne funkcje.

Oto mój wybór trzech najlepszych VPN-ów, które omijają dyrektywę UE / przepisy art. 13:

PureVPN

Najlepsza sieć VPN, która omija art. 13 / zakaz memów w UETa sieć VPN z siedzibą w Hongkongu i oferująca ponad 2000 serwerów jest być może najlepszym wyborem jako dostawca w tym przypadku.

Oferuje dedykowane adresy IP w 8 różnych lokalizacjach, z których większość znajduje się poza UE, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo ominąć ograniczenia wynikające z dyrektywy z dowolnego miejsca w regionie dzięki szybkim, stałym prędkościom.

PureVPN oferuje również szeroką gamę aplikacji, więc jeśli chcesz oglądać YouTube na telefonie z Androidem lub wysyłać memy na Facebooku za pośrednictwem urządzenia z systemem Windows, dedykowana aplikacja od dostawcy jest dostępna i dostępna na wszystkich popularnych, a nawet niektórych niszowych platformach.

Solidne bezpieczeństwo w postaci szyfrowania na poziomie wojskowym, obsługa protokołu OpenVPN, przełącznik zabicia i zerowe wycieki IP, czyni użytkownika anonimowym, chroniąc go przed inwazją lub szpiegowaniem połączenia. Bezwzględna konieczność w tym przypadku, w którym UE / kraje członkowskie będą próbowały monitorować i ograniczać wiele twoich ruchów w Internecie.

Obsługa czatu jest również całkiem dobra, umożliwiając przejście przez proces konfiguracji i instalacji aplikacji lub nawet dedykowanego adresu IP.

Jedyną wadą jest to, że dedykowane IP jest dostępne tylko jako dodatek do zwykłych planów cenowych za dodatkowe 1,99 USD miesięcznie. Ale zwykle PureVPN’Plany cenowe są dość przystępne, a nawet w ciągu roku ma wiele transakcji, więc nie powinno’będzie dużym problemem dla użytkowników.

Plusy

 1. Dedykowany adres IP dostępny w lokalizacjach poza UE
 2. Z siedzibą w Hongkongu
 3. Wiele aplikacji klienckich
 4. Duża liczba serwerów poza UE
 5. Zero logów, wsparcie na czacie i stabilne prędkości

Cons

 1. Dedykowane adresy IP są dostępne tylko jako dodatek do zwykłych planów cenowych, a nie osobno

Surfshark

Najlepsza sieć VPN, która omija art. 13 / zakaz memów w UEPomimo braku dedykowanych adresów IP, ten dostawca nadal jest jedną z najlepszych opcji dla Ciebie jako VPN do omijania problemów z dyrektywą UE.

Surfshark ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, niezwykle bezpiecznej lokalizacji bez żadnych poważnych przepisów dotyczących zatrzymywania danych. Może się wydawać, że to miejsce podlega brytyjskiemu prawu, a zatem prawu UE, ale BVI don’t działają zgodnie z tymi przepisami, mimo że są dyrekcją imperium.

Park serwerów, mimo że jest ograniczony do 800 serwerów, czyli znacznie mniej niż niektórzy inni dostawcy, ma wystarczającą liczbę serwerów poza Europą, aby zapewnić, że zawsze możesz połączyć się z adresem IP poza UE bez większego niepokoju.

Najlepsze w Surfshark jest to, jak łatwy w użyciu. Jego aplikacje to interfejsy jednym kliknięciem, gdzie wystarczy jedno kliknięcie, aby nawiązać połączenie. Surfshark jest idealny dla początkujących, których w tym konkretnym wydaniu będzie wielu.

Oferując wszystkie najważniejsze funkcje bezpieczeństwa, takie jak niezniszczalne szyfrowanie wojskowe i przełącznik zabicia, a także niszowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak adblocker, Surfshark jest nieprzenikniony, więc możesz na pewno zaufać temu, aby chronić swoje przed władzami, jeśli obejdziesz dyrektywę UE i oddasz się ograniczone działania, takie jak zapamiętywanie.

Ceny są niezwykle przystępne, być może najtańszy VPN wśród najlepszych dostawców, jeśli weźmiemy pod uwagę jego najlepszy plan, czyli 2-letnią ofertę. Umowa będzie kosztować zaledwie 1,99 USD miesięcznie, co jest naprawdę tanie, biorąc pod uwagę funkcje i wydajność, do których będziesz mieć dostęp, np. Obsługa czatu, aplikacja Firestick i wiele innych..

Plusy

 1. 800 serwerów, z których wiele poza UE
 2. Bezpieczna, zerowa polityka logów
 3. Łatwy w użyciu i konfiguracji
 4. Oferowanych jest wiele aplikacji klienckich
 5. Wsparcie czatu jest wystarczające
 6. Wyższe niż średnie prędkości przy niskim wskaźniku ping
 7. Tanie plany cenowe

Cons

 1. Brak dedykowanego adresu IP w celu obejścia dyrektywy UE

ExpressVPN

Najlepsza sieć VPN, która omija art. 13 / zakaz memów w UEW innych przypadkach ta VPN zostałaby sklasyfikowana na szczycie, ale z powodu braku dedykowanej funkcji IP i ze względu na wysoką cenę, to’s moja trzecia najlepsza sieć VPN do ominięcia dyrektywy UE.

ExpressVPN jest najlepszą siecią VPN w branży pod względem szybkości, wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i integralności. Jego polityka zerowych dzienników była do tej pory wielokrotnie weryfikowana, szczególnie w przypadku ambasadora Rosji w Turcji.

Nigdy nie zgłoszono wycieków adresów IP, a jego funkcje bezpieczeństwa są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi.

Posiada najbardziej zróżnicowaną bibliotekę rozwiązywania problemów spośród wszystkich sieci VPN, z filmami instruktażowymi i pomaga w prowadzeniu prawie każdego tematu związanego z sieciami VPN, od konfiguracji VPN na routerze w celu zwiększenia prędkości poprzez zmianę protokołów.

Utrata prędkości wynosi zwykle mniej niż 20%, co zapewnia niesamowite wrażenia podczas przeglądania i przesyłania strumieniowego.

Znajduje się w BVI, jak Surfshark, ExpressVPN’Dzięki jurysdykcji jest to szczególnie bezpieczne dla wszystkich osób, które chcą ominąć nową duszącą dyrektywę przyjętą niedawno w UE.

Jedynym poważnym problemem jest wysoka cena, ponieważ jest co najmniej 3-4 razy droższa w porównaniu do reszty VPN na tej liście. Najlepszy plan kosztuje 8,32 USD miesięcznie.

Plusy

 1. Najlepsze repozytorium wsparcia w branży
 2. Najszybsze prędkości do przeskoków serwerów na duże odległości
 3. Nie’t prowadzić dzienniki
 4. Nie odnotowano wycieków DNS ani WebRTC
 5. Z siedzibą w BVI

Cons

 1. Drogie plany cenowe
 2. Nie są oferowane dedykowane adresy IP

Wygrał tylko VPN’t Zrób, jeśli naprawdę chcesz uniknąć bycia dotkniętym przez dyrektywę UE

VPN jest niewątpliwie niezbędny do ominięcia zakazu w UE, ponieważ bez fałszowania adresu IP poza IP, wygrałeś’być w stanie ominąć kwestie zwiększonego nadzoru ruchu internetowego, który śledzi wiele twoich działań w Internecie, zgodnie z przepisami dyrektywy.

Będziesz także musiał korzystać z VPN, aby odblokować wiele witryn, które z pewnością zostaną zablokowane, gdy dyrektywa stanie się legalna, wiążące prawo, takie jak Google News.

Jest jednak wiele innych rzeczy, na które musisz uważać, jeśli poważnie zamierzasz ominąć zakaz, cieszyć się bezpłatnym dostępem do Internetu i nie mają na to wpływu żadne problemy prawne:

 1. Jeśli nadal będziesz korzystać ze swoich zwykłych kont w mediach społecznościowych, nawet podczas korzystania z sieci VPN, władze i strony próbują robić takie rzeczy,’nie jest dozwolone zgodnie z dyrektywą. Wynika to z faktu, że VPN mają ukrywać Twoją tożsamość online, a jeśli uzyskasz dostęp do swoich prawdziwych kont, sam wystawiasz się na świat. To jest kompletna głupota i tak dalej’dlatego zalecamy tworzenie nowych kont na wszystkich takich portalach społecznościowych i kontynuowanie ograniczonych działań.
 2. Aby uzyskać dodatkową ochronę, radzę korzystać z sieci Tor nawet po włączeniu VPN. Ma to na celu zwiększenie pewności i zachowanie prywatności

Wniosek

Możesz’po prostu magicznie życzyć sobie nowej dyrektywy UE lub któregokolwiek z jej przepisów podrzędnych, takich jak art. 13. Wkrótce staną się one częścią prawa i częścią rzeczywistości, więc zamiast ich obrzydzać, musisz nauczyć się, jak ominąć ich wpływ poprzez łączenie się z adresami IP poza UE, tj. za pośrednictwem wiarygodnej usługi VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me