Najlepšie VPN na obchádzanie článku 13 / Zákaz zákazu obchodovania v EÚ

Vlády to v súčasnosti najčastejšie mýlia, aj keď sa snažia urobiť správnu vec. Vlna realizácie, ktorá sa začala po škandále Cambridge Analytica v súvislosti s Facebookom, prišla na popredné miesto, vďaka čomu si mnohí politici uvedomili dôležitosť kybernetickej bezpečnosti v dnešnej dobe’vysoko digitalizovaný svet.


Malo to byť dobré a podľa nových zákonov GDPR a všetkého sa všetko vyvíjalo správnym smerom, ale ako vždy, aj tak politici často spôsobujú viac problémov, než prinášajú úľavu..

EÚ nedávno schválila smernicu Európskej únie o autorských právach na jednotnom digitálnom trhu. Cieľom tohto právneho predpisu je v podstate poskytnúť vodítko k obsahu zdieľanému na internete. Môže to znieť problematicky, ale podrobnejší pohľad na jeho časti, ako napríklad články 11 a 13, vám môže povedať, do akej miery tento zákon ovplyvní internet zadarmo..

Od zodpovednosti webových stránok za to, že odfiltrujú akýkoľvek obsah chránený autorskými právami na svojich stránkach alebo za ne zaplatia, čím efektívne signalizujú koniec vecí, ako sú memy, aby agregačné weby, ako je Google News, boli povinné zaplatiť stránky, z ktorých zdroj spravodajstva pochádzajú..

Jemnejšie aspekty tohto zákona nám dokonca hovoria, že táto nová smernica by tiež mohla mať vplyv na veci také príjemné, ako je zverejňovanie obrázkov športového zápasu na sociálnych médiách, aby sa dokonca dali gif na týchto súťažiach bez riadneho schválenia a zaplatenia.

Ak tento zákon nadobudne účinnosť, čo sa javí ako najpravdepodobnejšia možnosť v priebehu dvoch rokov poskytnúť členom EÚ na jeho dodržiavanie, mohla by to byť úplná katastrofa pre všetkých používateľov internetu žijúcich v EÚ..

Žiadne memy, žiadne obrázky športových udalostí, žiadne novinky, žiadne správy! Internet môže v EÚ v nasledujúcich 2 rokoch zmiznúť, stále sa však môžete vyhnúť ovplyvneniu tejto smernice pomocou VPN!

Ako vždy, VPN sú perfektným nástrojom na obídenie ďalšieho útoku na bezplatný internet. Užívateľ sa môže jednoducho prihlásiť do svojej VPN, vybrať server mimo EÚ a robiť veci, ako obvykle, neutralizovať smernice alebo jeho zákonnosť, aby ho ovplyvnili..

Ako si vybrať VPN pre túto smernicu?

Zatiaľ čo Najlepšie VPN sa vyberajú na základe stanovených kritérií, výber tých najlepších pre túto úlohu bude vyžadovať, aby ste trochu vylepšili zoznam obvyklých kritérií a urobili ho viac, aby ste ho správne uviedli. “Špecifické pre EÚ”.

Tu sú najdôležitejšie faktory, ktoré budete musieť zvážiť pred výberom meme VPN na obídenie, na ktoré sa vzťahuje táto smernica počas pobytu v EÚ:

Bezpečná jurisdikcia

Sieť VPN Jurisdikcie sú na tomto dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Spravidla záleží na jurisdikciách v prípade sietí VPN, pretože mnohé krajiny to nerobia’Nemáte zákony na ochranu údajov alebo sú súčasťou aliancií.

Aj keď tieto dve kritériá zostávajú stanovené, do mixu je potrebné pridať tretie. Okrem kontroly týchto dvoch, musíte sa uistiť, že vaša VPN’jurisdikcia sa nenachádza v žiadnej krajine EÚ.

Poskytuje servery mimo EÚ?

Budete tiež musieť skontrolovať, či sieť VPN ponúka dostatok serverov mimo EÚ, aby bolo možné efektívne obísť platné obmedzenia.

V odvetví VPN ponúka väčšina poskytovateľov väčšinu svojich serverov v Európe a Severnej Amerike, pretože väčšina používateľov VPN žije v týchto regiónoch. Mnoho najlepších poskytovateľov však ponúka dostatok serverov mimo týchto regiónov, aby vám uľahčili výber.

Vysoké rýchlosti

VPN trpia stratou rýchlosti kvôli silnému šifrovaniu a všetkým protokolom, cez ktoré vaše pripojenie prechádza.

Ale strata rýchlosti by sa nemala’byť príliš vysoký alebo to pokazí celý zážitok. Používatelia EÚ sa v tomto prípade budú pripájať k serverom vzdialeným od ich umiestnenia, t. J. Mimo EÚ, takže budú potrebovať najrýchlejšie fungujúce VPN s lepšou výkonnosťou, aby im ponúkli dostatočne dobrý spôsob používania internetu..

Určené adresy IP

Rozumie sa to trochu komplikovane, ale v tomto kontexte je to pravdepodobne najdôležitejšie. Servery sú dobré a môžu sa použiť na obídenie nových obmedzení podľa smernice, ale účelové servery IP tu slúžia oveľa viac. Dôvodom je skutočnosť, že vyhradená adresa IP je omnoho viac prispôsobená ako server, ktorý zdieľajú mnohí používatelia.

Konvenčné servery VPN vám často priraďujú rôzne adresy IP vždy, keď sa k nim pripojíte, čo môže spôsobiť veľké množstvo konfliktov s vašimi webmi v sociálnych sieťach, čo môže dokonca viesť k znefunkčneniu vašich účtov..

Na vrchole tohto, to’je menej pravdepodobné, že vyhradená adresa IP bude detekovaná platformami sociálnych médií a inými webmi, čo vám uľahčí pokračovanie v nezmenenom stave s vašimi aktivitami online.

Ďalšie faktory sú dôležité, ako je počet aplikácií, ktoré ponúka VPN, jej zásady bezplatnej skúšobnej verzie, lehota na vrátenie platby atď., Ale ak poskytovateľ môže zaškrtnúť všetky vyššie uvedené požiadavky, potom’je ideálne ísť pre tých používateľov v EÚ, ktorí nie’Nechcem sa touto novou smernicou dotknúť.

Najlepšie VPN obísť EÚ’s Nová smernica

Odvetvie VPN je zaplavené sieťami VPN. Stovky z nich existujú a väčšinu času sa všetci cítia, akoby ponúkali rovnaké vlastnosti, výkon a spoľahlivosť..

Ako recenzenti VPN vieme, že to tak nie je’Je pravda, že nie každá sieť VPN je rovnaká ako druhá a nie každá z nich je vhodná pre každú úlohu.

V prípade osobitných otázok alebo požiadaviek, ako je tento prípad, je problémom EÚ’s Nová smernica, je potrebné zvoliť konkrétne VPN, ktoré dokážu prácu dokonale zvládnuť a ponúknuť všetky potrebné funkcie.

Tu je moja voľba, aby sa tri najlepšie VPN obchádzali podľa smernice EÚ / nariadení podľa článku 13:

PureVPN

Najlepšie VPN na obchádzanie článku 13 / Zákaz zákazu obchodovania v EÚTáto sieť VPN so sídlom v Hongkongu a ponúkajúca viac ako 2000 serverov je pravdepodobne najlepšou voľbou poskytovateľa, ktorý sa v tomto prípade rozhodne zvoliť.

Ponúka špecializované adresy IP na 8 rôznych miestach, z ktorých väčšina je mimo EÚ, čo používateľom umožňuje obchádzať obmedzenia podľa smernice z ktoréhokoľvek miesta v regióne rýchlymi a stabilnými rýchlosťami..

PureVPN tiež ponúka širokú škálu aplikácií, takže ak si chcete na svojom telefóne s Androidom pozerať YouTube alebo poslať nejaké memy na Facebooku cez vaše zariadenie Windows, slúži špecializovaná aplikácia od poskytovateľa a je k dispozícii na všetkých populárnych a dokonca aj na niektorých špecializovaných platformách.

Robustné zabezpečenie vo forme šifrovania na vojenskej úrovni, podpory protokolu OpenVPN, zabíjania prepínačov a nulových únikov IP spôsobuje, že používateľ je anonymný a chráni ho pred akoukoľvek inváziou alebo špionážou pri pripojení. Absolútna nevyhnutnosť v tomto prípade, keď sa EÚ / členské krajiny budú snažiť monitorovať a obmedziť mnohé z vašich krokov na internete.

Podpora chatu je tiež celkom dobrá, čo vám umožní prebehnúť proces nastavenia a inštalácie aplikácií alebo dokonca vyhradenej adresy IP.

Jedinou nevýhodou je, že jeho vyhradená IP je k dispozícii iba ako doplnok k obvyklým cenovým plánom za ďalších 1,99 USD mesačne. Ale zvyčajne, PureVPN’Cenové plány sú pomerne prijateľné a dokonca v priebehu roka prebiehajú viaceré obchody, takže by to nemalo byť’t byť problémom pre používateľov.

Pros

 1. Určené IP k dispozícii na miestach mimo EÚ
 2. So sídlom v Hongkongu
 3. Viac klientskych aplikácií
 4. Vysoký počet serverov mimo EÚ
 5. Zásady nulových protokolov, podpora chatu a stabilné rýchlosti

Zápory

 1. Určené adresy IP sú k dispozícii iba ako doplnok k obvyklým cenovým plánom, nie samostatne

Surfshark

Najlepšie VPN na obchádzanie článku 13 / Zákaz zákazu obchodovania v EÚNapriek tomu, že nemá pridelené adresy IP, tento poskytovateľ je pre vás stále jednou z najlepších možností ako VPN na obchádzanie problémov so smernicami EÚ.

Surfshark je založený na Britských Panenských ostrovoch, neuveriteľne bezpečnom mieste bez veľkých zákonov o uchovávaní údajov. Mohlo by sa zdať, že toto miesto je v kompetencii britských zákonov, a teda zákonov EÚ, ale BVI don’t pôsobiť podľa týchto zákonov napriek tomu, že je riaditeľstvom ríše.

Jeho serverový park, napriek tomu, že je obmedzený na 800 serverov, čo je oveľa menej ako v prípade iných poskytovateľov, má mimo Európy dostatok serverov, aby ste sa mohli kedykoľvek bez obáv pripojiť k IP mimo EÚ..

Najlepšie na surfsharku je, ako ľahko sa používa. Jeho aplikácie sú rozhraniami iba na jedno kliknutie, pri ktorých je na začatie pripojenia potrebné jednoduché kliknutie. Surfshark je ideálny pre nováčikov, čo je v tomto konkrétnom čísle veľa.

Surfshark ponúka všetky špičkové bezpečnostné funkcie, ako je nerozbitné šifrovanie na vojenskej úrovni a prepínač zabíjania, spolu s doplnkovými bezpečnostnými funkciami, ako je napríklad blokovanie adblocker, takže v prípade obchádzania smernice EÚ a oddávania sa im môžete určite dôverovať, aby ste ju ochránili pred orgánmi. obmedzené činnosti, ako je meme-ing.

Ceny sú mimoriadne prijateľné, pravdepodobne najlacnejšie medzi najlepšími poskytovateľmi, ak vezmeme do úvahy ich najlepší plán, t. J. Dvojročný obchod. Dohoda vás bude stáť iba 1,99 dolárov mesačne, čo je skutočne lacné vzhľadom na funkcie a výkon, ku ktorému získate prístup, ako je podpora chatu, aplikácia Firestick, okrem iných.

Pros

 1. 800 serverov, z ktorých mnohé sú mimo EÚ
 2. Bezpečná politika Zero logs
 3. Jednoduché použitie a nastavenie
 4. Ponúkaných viac klientskych aplikácií
 5. Podpora chatu je primeraná
 6. Vyššie ako priemerné rýchlosti s nízkou rýchlosťou ping
 7. Lacné cenové plány

Zápory

 1. Na obídenie smernice EÚ sa neponúka žiadna vyhradená IP

ExpressVPN

Najlepšie VPN na obchádzanie článku 13 / Zákaz zákazu obchodovania v EÚV iných prípadoch by táto VPN bola zaradená na prvé miesto, ale kvôli nedostatku vyhradenej funkcie IP a kvôli vysokej cene by to’je moja tretia najlepšia VPN na obídenie smernice EÚ.

ExpressVPN je najlepšia VPN v tomto odvetví, pokiaľ ide o rýchlosť, výkon, spoľahlivosť, bezpečnosť a integritu. Jeho politika nulových záznamov bola doteraz potvrdená viackrát, najmä v prípade ruského veľvyslanca v Turecku.

Z nej nikdy neboli hlásené žiadne úniky IP a všetky jeho bezpečnostné funkcie zodpovedajú najvyšším priemyselným štandardom.

Má najrozmanitejšiu knižnicu na riešenie problémov vo všetkých sieťach VPN, s inštruktážnymi videami a pomáha sprievodcom takmer vo všetkých témach týkajúcich sa sietí VPN, od nastavenia VPN na smerovači a zvyšovania rýchlosti prostredníctvom zmien protokolov..

Strata rýchlosti je zvyčajne menšia ako 20%, čo vytvára neuveriteľný zážitok z prehliadania a streamovania.

Nachádza sa v BVI ako Surfshark, ExpressVPN’Vďaka svojej jurisdikcii je to zvlášť bezpečné pre všetkých, ktorí sa chcú obísť novú smernicu o dusňovaní, ktorá nedávno prešla v EÚ.

Jediným hlavným problémom, ktorý má, je jeho vysoká cena, ktorá je najmenej 3 až 3-krát cenovo výhodná v porovnaní so zvyškom VPN v tomto zozname. Jeho najlepší plán vás bude stáť 8,32 dolárov mesačne.

Pros

 1. Najlepšie úložisko podpory v priemysle
 2. Najrýchlejšia rýchlosť pre serverový chmel na veľké vzdialenosti
 3. nemá’t viesť denníky
 4. Nezaznamenali sa žiadne úniky DNS alebo WebRTC
 5. So sídlom v BVI

Zápory

 1. Drahé cenové plány
 2. Neboli ponúkané žiadne špeciálne adresy IP

Vyhral iba VPN’• Urobte to, ak naozaj chcete obísť smernica EÚ

Sieť VPN je nepochybne nevyhnutná na obídenie zákazu EÚ, pretože bez toho, aby ste svoju IP adresu podviedli IP mimo EÚ, ste vyhrali’t byť schopný prekonať otázky zvýšeného dohľadu nad internetovým prenosom, ktorý bude sledovať mnohé z vašich aktivít na internete, v súlade s nariadeniami podľa smernice.

Budete tiež musieť použiť VPN na odblokovanie mnohých webových stránok, ktoré budú určite zablokované, keď sa smernica stane právne záväzným zákonom, ako sú napríklad Správy Google..

Existuje však mnoho ďalších vecí, na ktoré musíte byť opatrní, ak vážne chcete obísť zákaz, využívať internet zadarmo a počas konania ho neovplyvnia žiadne právne problémy:

 1. Ak budete naďalej používať svoje obvyklé účty sociálnych médií, aj keď používate sieť VPN, budú vás úrady a stránky, ktoré sa pokúšajú robiť veci, ktoré vás zaujímajú, chytiť’nie je povolené podľa smernice. Je to tak preto, že VPN majú skryť vašu identitu online a ak máte prístup k svojim skutočným účtom, vystavujete sa svetu. To je úplná hlúposť a to’Preto vám odporúčam vytvoriť nové účty na všetkých takýchto sociálnych stránkach a pokračovať v obmedzených činnostiach.
 2. Kvôli dodatočnému zabezpečeniu vám odporúčam používať sieť Tor aj po zapnutí siete VPN. Je to mimoriadne bezpečné a vaše súkromie zostane posilnené

záver

Môžeš’len si magicky prajeme novú smernicu EÚ alebo niektorý z jej podzákonov, ako je článok 13. Čoskoro sa stanú súčasťou zákona a súčasťou reality, takže namiesto toho, aby ste sa ich zbavili, musíte sa naučiť, ako obísť ich prostredníctvom pripojenie k IP mimo EÚ, tj prostredníctvom dôveryhodnej služby VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me