Najlepšie stránky Torrent a 100% pracovné alternatívy rozbitých stránok

So sprísnením právnych predpisov týkajúcich sa internetu každý deň došlo k závažným zásahom proti webovým serverom P2P / Torrenting. Lovci porušovania autorských práv sa snažia na najvyššej úrovni vypnúť populárne weby, ako sú “KickassTorrents” a TPB. Väčšina známych miest pre torrenty bola uzavretá. KAT však, rovnako ako jeho názov, stránka neustále kopí svoje ** pekne a znovu sa objavuje na nových doménach - zakaždým, keď sa niekto stiahne!

KAT Torrents bol zastavený po tom, čo spoločnosť Apple Inc. podala sťažnosť na svojho majiteľa Artem Vaulina. Obvinili ho z distribúcie pirátskeho obsahu v hodnote viac ako 1 miliarda dolárov prostredníctvom servera v Chicagu. Apple požadoval Artem Vaulina’s kanadským poskytovateľom internetových služieb (ktorý hostil KAT’s Chicago server) na odovzdanie osobných údajov užívateľa, ktorý si stiahol hudobný album iTunes. Odvtedy početné “clone” webové stránky prevzali internet. Tieto weby sú však vo veľkých častiach sveta geograficky obmedzené, čo si môže vyžadovať stiahnutie cez pracovnú sieť VPN na stiahnutie torrentov.

Veľa oblastí torrentov uvedených v tejto príručke alebo inde bude blokovaných vo vašom regióne. S cieľom získať prístup k týmto torrent serverom prichádza Surfshark VPN po ruke s neobmedzeným počtom pripojení, privátnym únikom DNS, funkciou prepínača zabíjania iba za 1,99 USD / mesiac.Visit Surfshark30 dní záruka vrátenia peňazí

Tu sú niektoré z najlepších torrent stránok

1.      extra bystrina

Webové stránky Torrent sa často stávajú obeťami podráždenia zákonov o porušení autorských práv, ktoré vedú k blokovaniu hitových platforiem ako ExtraTorrent. Avšak aj po jej vypnutí sa alternatíva Torrentz rýchlo uviedla na inú doménu. Skôr ako niekto mohol hádať, stránka už vygenerovala stabilnú používateľskú základňu s mnohými pravidelnými sťahovaniami a zdieľaním. Je domovom populárnych vydávacích skupín ETTV a ETRG, čo znamená, že ich môžete kedykoľvek použiť na sledovanie HD filmov a televíznych relácií, ako aj na sťahovanie programov, hudby, dokumentov, anime atď..

extra torrent

2. RARBG

Spoločnosť RARBG bola spustená v roku 2008 ako webová stránka bulharského monitorovacieho centra a teraz predstavuje silnú alternatívu Torrentu, ktorá dokázala vytvoriť obrovskú fanúšikovskú základňu na celom svete. Vystúpila tiež na prvých desiatich stránkach roku 2015, pričom mnoho z nich využívalo webovú stránku na P2P / Torrenting širokého spektra obsahu. Ak sa vyššie uvedené riešenia vypnú, RARBG je dobrou voľbou na stiahnutie všetkého z kníh, komiksu, televíznych relácií, softvéru, hier, filmov a hudby. Môžete sa dokonca zaregistrovať a stať sa súčasťou komunity RARBG.

rarbg

3. 1337x

Pre alternatívy Torrentu neexistujú žiadne obmedzenia. 1337x je ďalší príklad webovej stránky s prístupom do torrentu, ktorá sa stále vracia na internet, napriek tomu, že je blokovaná vyhľadávacími nástrojmi. Stránka je teraz spustená v novej doméne, aby si používatelia mohli stiahnuť / zdieľať torrent. Vďaka ľahko použiteľnému a jednoduchému dizajnu stránky je hľadanie torrentov hračkou. To viedlo k tomu, že webová stránka získala medzi obľubami milovníkov torrentu celkom popularitu.

1337x

4. Popcorn čas

Popcorn Time je vaše riešenie číslo jedna pre sťahovanie torrentov pre filmy / televízne programy a zároveň umožňuje užívateľom streamovať obsah súčasne. Ide o multiplatformový bezplatný softvér BitTorrent, ktorý používa multimediálny prehrávač na spúšťanie obsahu niekoľkých webových stránok s torrentom. Rozhranie platformy je mimoriadne čisté a čisté. Filmy a televízne programy sú usporiadané do miniatúr a filmových titulov podobným spôsobom ako Netflix.

popcorn čas

5. Vápno Torrenty

LimeTorrents je ďalší torrent web, ktorý v poslednej dobe vytvára vlny v oblasti torrentingu. Podľa mnohých kritikov to vyzerá ako kópia LimeWire, poskytuje však jednoduchšie atraktívne užívateľské rozhranie & navigácia na webe. Torrenty majú náležitú štatistiku, ktorá ponúka semená, rovesníci, zdravie a štatistiky sťahovania v reálnom čase.

Vápno Torrenty sleduje podobné rozhranie ako rozhranie KickAssTorrents vrátane kategorizovaného vyhľadávania, ponuky rýchleho prehľadávania a veľmi známeho zoznamu trendov torrentov na domovskej stránke, ako je KAT. Web tiež ponúka vyhradenú stránku venovanú trendom, vynikajúce časté otázky, najnovšie torrent správy, funkciu cloudového vyhľadávania a exkluzívnu sekciu pre torrent klientov..

vápno torrenty

6. EZTV

Ak ste fanúšikmi skutočných sezón, potom EZTV je to pravé miesto pre vás. EZTV je nedávny prírastok k torrentovacím webom, ktoré ponúkajú obrovskú knižnicu televíznych relácií, ktoré vám umožňujú denne objavovať obľúbené televízne programy. Webová stránka poskytuje nielen kvalitné torrenty so značnými semenami, ale tiež odporúča používať nástroje na ochranu osobných údajov, aby sa predišlo upozorneniam o porušení & právne kroky.

EZTV

EZTV tiež ponúka členom kategorizovaný zoznam sezónnych prehliadok, špecializované fórum, dobre udržiavané FAQ a obrovskú komunitu sejačiek. & leechers. Dostupnosť torrentov je veľmi dobrá, s množstvom semien dostupných pre väčšinu prehliadok a torrenty sú vždy v dobrom zdravotnom stave.

7. Torrent Reactor

Teraz nie je možné porovnávať, že sú zakázané všetky súbory KickAssTorrents, ExtraTorrent a TPB. Torrent Reactor je ideálnym miestom na nájdenie najnovších a najpopulárnejších torrentov so zdravím. Torrent Reactor je vynikajúci zdroj na sťahovanie filmov a televíznych relácií, ale dajte si pozor na adware & spyware.

8. Projekt Torrent

torrent projekt

Torrent Project je pomerne nová služba indexovania, ale tento nováčik tu nie je, aby sa usadil v malých ligách. Projekt Torrent, ktorý je založený na obrovskej knižnici s 9,8 miliónmi torrentov, sa rýchlo stal závisťou autorských práv. TorrentProject nie je hostiteľom torrentov zo svojich vlastných serverov, skôr sa chová ako vyhľadávací nástroj, ktorý vyhľadáva výsledky z iných služieb indexovania torrentov, ako sú TPB, KAT, SumoTorrents, Torrent Reactor a ďalšie. Na 8. mieste v našom zozname najlepších alternatív torrentu.

Zrkadlá / Alternatívy pre pirátske zálivy

pirátske zrkadlo

Ak je hlavná webová stránka TPB.org vypnutá, pri sťahovaní torrentov sa vždy môžete spoľahnúť na klonovacie domény. Aj keď niektoré z nich môžu spôsobiť problémy a zaťaženie neuveriteľne pomaly, väčšina z nich ponúka rovnakú úroveň kompatibility a funkčnosti ako pôvodné stránky. Ak chcete začať s P2P / Torrenting okamžite, tu je zoznam najlepších klonov a zrkadlových webov Pirate Bay:

 1. ThePirateBayOnline
 2. Thepiratebay.asia
 3. Thepiratebay.fun
 4. Thepiraybay.co.in
 5. Thepiratebay.wtf
 6. Thepiratebay.pet
 7. Thepiratebay.rocks

Alternatívy KickassTorrents

tu sú niektoré alternatívne stránky ku KAT:

 1. Kickasstorrent.to
 2. Tor-cr.org
 3. kat.am
 4. Kat.li (aka Kat.how)
 5. katcr.co
 6. kickass.cd

Najlepšie alternatívy ExtraTorrent

 1. isoHunt
 2. Rarbg
 3. 1337x
 4. YTS (Stiahnite si torrent v 720p a 1080p)
 5. Zooqle
 6. EZTV
 7. Torrent Reactor
 8. Projekt Torrent
 9. The Pirate Bay

Najlepšie TorrentHound alternatívy

 • PopCorn Time
 • TorLock
 • Seedpeer
 • Torrents.Me
 • Nyaa.Si
 • LimeTorrents
 • RuTracker
 • Torrentz2
 • Zooqle
 • isoHunts

Najlepšie alternatívy NYAA na sledovanie Anime

Legendárna webová stránka torrentov NYAA bola stiahnutá 1. mája 2017 po tom, čo sa uskutočnil sedemročný boj s japonskými autorskými trolmi. NYAA bola centrálnym centrom bitTorrentu pre juhovýchodnú Ázijskú zábavu, predovšetkým Anime & Juhokórejské filmy

Zoznam najlepších alternatív NYAA

 1. Horriblesubs.info
 2. Pantsu NYAA
 3. Shanaproject.com
 4. TheHylia.com
 5. RUTracker
 6. anime zdieľanie
 7. Tokio Toshokan

Najlepšie hry Torrent stránky

Chýba vám stiahnutie bezplatných hier z vášho obľúbeného torrent servera? Aj keď možno budete musieť prejsť trochu problémov s “inštalácia”, Keďže ide skôr o pirátstvo než o nákup, stojí za to vynaložiť ďalšie úsilie. Takže, bez ďalších okolkov, tu je zoznam najlepších hier Torrent stránky:

 1. GazelleGames
 2. Hry na stiahnutie Torrenty
 3. ISO Hunt
 4. SeedPeer
 5. PCGames-Download
 6. TorrentsGames
 7. TorrentBees
 8. CroTorrents
 9. Hry Torrenty
 10. Hry TorrentSnack
 11. Oceán hier
 12. Balenie FitGirl

Dôležitosť používania VPN online

Pre tých z vás, ktorí hádajú, ako sa FBI dokázala dostať do rúk jedného z najžiadanejších a najtajnejších ľudí na planéte, sa vám to môže zdať zaujímavé. Artem Vaulin, majiteľ a správca KickassTorrents, urobil jednoduchý ĽUDSKÝ CHYB! Urobil malý nákup na Apple iTunes s IP adresou použitou na správu svojej webovej stránky a uvedenou na Facebooku.

Vedel len málo, táto jediná chyba by skončila celý jeho život, pretože poskytovatelia internetových služieb a Facebook ďalej potvrdzovali osobné údaje spojené s IP adresou s FBI. Čoskoro bol obvinený zo štvornásobného trestného stíhania v USA za pranie špinavých peňazí a nezákonnú distribúciu filmov a hudby v hodnote 1 miliardy dolárov, čo nepočíta desiatky a milióny vygenerované z výnosov z reklamy..

Aj keď je Vaulin v súčasnosti mimo väzenia, po niekoľkých ťažkých rokoch (prepustený na kauciu 108 000 dolárov) nemôže nikdy opustiť krajinu. Tomu všetkému by sa dalo zabrániť, keby iba Vaulin premýšľal o použití služby VPN na maskovanie svojej adresy IP a zbavil sa podozrivých vyšetrovateľov FBI. Ak to nepreukáže, aké dôležité sú VPN pre torrenting, potom nevieme, čo bude!

Veľa oblastí torrentov uvedených v tejto príručke alebo inde bude blokovaných vo vašom regióne. S cieľom získať prístup k týmto torrent serverom prichádza Surfshark VPN po ruke s neobmedzeným počtom pripojení, privátnym únikom DNS, funkciou prepínača zabíjania iba za 1,99 USD / mesiac.Visit Surfshark30 dní záruka vrátenia peňazí

záver:

Torrenting vám umožňuje prístup k požadovaným mediálnym súborom, ktoré uspokojujú takmer všetky žánre, od filmov po hry a od softvéru po hudbu, takže’Je nevyhnutné, aby ste namiesto úplného vyhýbania sa tejto aktivite kvôli uzavretiu niektorých cenných stránok typu Torrenting, ako je Torrenthound, viete viac o najlepších alternatívach týchto stránok, aby bola vaša hra Torrenting silnejšia ako kedykoľvek predtým.!

Táto príručka sa týkala najlepších Torrenthound alternatív a pozostávala z tých najlepších zo stoviek, ktoré existujú. Nezabúdajte však na dve veci: po prvé, že vás určite potrebuje vyhradená sieť VPN, ktorá vás zaistí pri Torrentingu, a po druhé, že Torrenting je na každom zariadení trochu iný a viditeľne to vidíte v našom sprievodcovi Torrenty na iOS, takže skúste byť viac špecifická pre platformu s cieľom získať najlepšie výsledky.

Ak ste mali problémy s niektorou z uvedených alternatív, spomeňte ju v vlákne komentárov nižšie, bol by som s potešením zaviazať sa zmeniť príručku po skontrolovaní platnosti problému. nechať’sa snaží vybudovať silnejší, bezpečnejší, spoľahlivejší a legálnejší svet Torrentingu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me