Najlepšie aplikácie Firestick 2020 – živé vysielanie pre filmy, relácie, športy a ďalšie!

..Od svojho uvedenia sa Firestick stal obľúbeným používateľom, pretože ponúka tisíce zábavných aplikácií, z ktorých si môžete vybrať. Od streamovania aplikácií, ako sú Netflix, Hulu a Amazon Prime, po bezplatné hudobné aplikácie, ako sú YouTube a Spotify, nie je v dnešnej dobe nič lepšie prispôsobené na domácu zábavu ako Firestick. A čo viac je to, že vo všetkých týchto aplikáciách môžete dokonca streamovať geograficky obmedzený obsah, ak používate firestick Best VPN. Ak chcete získať ďalšie informácie o najlepších aplikáciách pre Firestick, prečítajte si tohto komplexného sprievodcu o najlepších aplikáciách pre Firestick od BestVPN.co.!

Najlepšie aplikácie Firestick pre filmy a predstavenia v roku 2018:

Firestick je v súčasnosti jedným z najlepších streamovacích zariadení na trhu. Postavený spoločnosťou Amazon na svete’je najväčšou firmou v elektronickom obchode a stala sa silou, s ktorou sa dnes počíta vo svete domácej zábavy.

Jeho používanie je také jednoduché ako plug and play, pretože zariadenie je kompatibilné s takmer všetkými hlavnými televíznymi a mediálnymi zariadeniami. Najlepšie však na tomto zariadení je počet aplikácií, ktoré môžete na ňom spustiť.

Väčšina ostatných tyčiniek a zariadení na streamovanie, ako sú Roku a Chromecast, napriek tomu sú podobné’t Ponúka užívateľom s tak širokou škálou možností, pokiaľ ide o aplikácie, rovnako ako Firestick.

A viete čo’s najväčší úlovok tu je? Napriek tomu, že ste boli oficiálne zahrnutí do svojho vlastného obchodu s aplikáciami, môžete si tiež ľahko stiahnuť aplikácie z Obchodu Google Play s neuveriteľnou ľahkosťou, čo vám umožní rozšíriť svoj výber na oveľa širšie spektrum..

V tejto príručke vás prevediem najlepšími aplikáciami pre každú kategóriu na Firestick. Začnime teda s 8 najlepšími aplikáciami, platenými aj bezplatnými, pre filmy a relácie v roku 2018 na Firestick:

Najlepšie aplikácie s prvkami firestick

1. Netflix:

to’to nie je naozaj premýšľanie. Netflix je svet’je najdominantnejšou streamingovou platformou a už má hlavu a plecia nad všetkými ostatnými streamingovými službami, pokiaľ ide o ponúkaný obsah. Od antologického seriálu Black Mirror po historickú drámu The Crown, nie je na Netflixe nedostatok obsahu, takže táto aplikácia je pre vášho Firesticka nevyhnutnosťou. Je to platené, ale jeho predplatné nie je vôbec drahé.

Najlepšie aplikácie Firestick pre filmy a relácie

2. Hulu:

Ďalšia nová služba prichádzajúcich streamingov je Hulu trochu odlišná od služby Netflix v tom, že ponúka streamingovú knižnicu, ale vo svojich balíkoch služieb ponúka aj živé televízne kanály. Jeho oficiálna aplikácia je k dispozícii v obchode s aplikáciami Firestick a je jednou z najlepších platených aplikácií na streamovanie na platforme.

kodi firestick app

3. Kodi:

Ďalším krokom je spoločnosť Kodi, ktorá nie je sama o sebe službou streamovania, ale uľahčuje používateľom možnosti streamovania v oveľa väčšom množstve ako bežní poskytovatelia streamovania. Táto aplikácia ponúka stovky doplnkov a umožňuje vám robiť čokoľvek, od sledovania filmov až po vysielanie živých prenosov, Kodi nikdy nesklame. Aplikácia je zadarmo, ale doplnky tretích strán sa zvyčajne platia, ak chcete medzi nimi najlepšie.

ukážková aplikácia firestick

4. Showbox:

Najlepšie hodnotená bezplatná aplikácia na streamovanie zariadení s Androidom, Showbox ponúka komplexné portfólio obsahu na uspokojenie väčšiny potrieb zábavy používateľov. Kategórie, na ktoré sa vzťahuje, sa vzťahujú na filmy a televízne programy. Aplikácia zatiaľ nie je oficiálne k dispozícii na Firestick’s obchodom s aplikáciami, ale môžete si ho stiahnuť a nainštalovať buď priamo prostredníctvom súboru APK, alebo pomocou metódy bočného načítania a získať ho z Obchodu Google Play..

Pluto-TV pre firestick

5. Pluto TV:

Zadarmo poskytovatelia online televízneho vysielania don’nie je o nič lepší ako televízor Pluto. Jedná sa o špičkovú službu, ktorá ponúka vďaka svojej platforme neuveriteľných 100+ kanálov, a je perfektnou náhradou, ak hľadáte brúsenie káblov kedykoľvek. Pokiaľ ide o kanály Pluto, nie je na výber žiadny nedostatok možností. Služba v blízkej budúcnosti plánuje ešte viac diverzifikovať svoje kategórie. to’je bezplatná aplikácia a je oficiálne dostupná v obchode s aplikáciami Firestick.

crackle firestick app 2018

6. Praskanie:

Crackle, jedna z najlepších bezplatných zábavných aplikácií, ktoré sa majú hostiť v ekosystéme aplikácie Firestick, sa postupom času ukázala byť spoľahlivým zásahom medzi používateľmi zariadení. Crackle, vyvinutý spoločnosťou Sony, ponúka špičkový zábavný obsah. Patria sem filmy a televízne programy takmer všetkých druhov žánrov, ktoré používateľom umožňujú prístup k širšej obsahovej základni.

Má vyhradenú funkciu rodičovskej kontroly, ktorá vám dáva kontrolu nad tým, čo je k dispozícii na pozeranie v aplikácii. Vďaka tomu je neuveriteľne bezpečná voľba pre zdravú zábavu.

Jeho aplikácia je oficiálne uvedená v obchode s aplikáciami FireTV.

7. SlingTV:

Ak ste vrúcnym nožom na káble, pravdepodobne ste už teraz narazili na meno SlingTV. SlingTV ponúka špičkové živé kanály a niektoré skvelé cenové plány, ktoré vyhovujú všetkým druhom rozpočtov a potrebám, a teraz si upevnil svoje miesto jedného z najlepších poskytovateľov online televízie. Dokonca aj zápasy UFC sú na platforme ľahko dostupné spolu s ďalšími dôležitými zábavnými udalosťami.

prakový televízor

SlingTV je platená služba a jej aplikáciu nájdete ľahko v obchode App Store FireTV.

crunchyroll pre firestick aplikácie

8. CrunchyRoll:

Pre všetkých tých anime fanúšikov tam, CrunchyRoll je najlepšia služba, ktorú môžete zaregistrovať.

Japonský animovaný obsah dominuje možnosti zábavy v tejto skvelej aplikácii. Vždy však máte možnosť zmeniť jazyk podľa svojich preferencií. Ak máte k dispozícii obsah viac ako 15 000 hodín + hodiny, CrunchyRoll by mal byť určite nainštalovaný na zariadení Firestick.

Toto je platená služba a prichádza s dvojtýždňovým skúšobným plánom.

Firestick aplikácie pre filmy a televíziu: Autor’s odporúčanie:

Aj keď som určite veľký fanúšik všetkých druhov zábavy a skutočne obdivujem všetky tieto skvelé filmové a televízne aplikácie, ktoré som uviedol vyššie, aby som mohol uspokojiť svoju túžbu po získaní zdravého zábavného zážitku, medzi nimi existuje jedna aplikácia zoznam určite.

A to je Netflix.

Netflix je v súčasnosti číslo jedna služba streamovania a žiadna iná aplikácia alebo služba sa k nej nepribližuje. Ponúka neuveriteľné predstavenia, ako je Orange, New Black, The Crown, Black Mirror, Stranger Things a ďalšie, kvalita obsahu v tejto aplikácii je na úplne inej úrovni v porovnaní so zvyšnými menami uvedenými v tomto zozname..

Keby som mal na svojom zariadení Firestick vybrať jedinú aplikáciu, ktorá by sa týkala, určite by to bol Netflix. Dokonca aj cenové plány tejto služby sú mimoriadne cenovo dostupné pre používateľov s rôznymi potrebami v oblasti zábavy.

A ak nasadíte najlepšiu VPN pre Netflix na odblokovanie knižnice US Netflix, umožní vám to prístup k oveľa väčšej knižnici obsahu na webe, ako môžete robiť inak..

* Pri testovaní sme použili NordVPN na úspešné odblokovanie Netflix USA 

Najlepšie aplikácie Firestick 2020 - živé vysielanie pre filmy, relácie, športy a ďalšie!

Najlepšie aplikácie Firestick pre hudbu v roku 2018:

Hudba znie oveľa lepšie, keď môžete sledovať video, ktoré sprevádza určitú skladbu na veľkej obrazovke s vysokým rozlíšením, a to vám umožňuje dosiahnuť program Firestick. Generácia iPod je už dávno preč a dnes’svet je obrazovka rovnako dôležitá ako samotný zvuk, takže vyskúšajte a získajte prístup k úplne novému spôsobu, ako sa zabaviť hudbou prostredníctvom týchto úžasných najlepších aplikácií Firestick pre hudbu v roku 2018:

Najlepšie Firestick aplikácie pre hudbu

9. YouTube:

Kto nie’nevieš o YouTube? Je to absolútne nevyhnutné, ak chcete sledovať videá všetkého druhu a akéhokoľvek žánru. Čo však väčšina ľudí na tejto platforme ignoruje, je jej schopnosť ponúkať najkompletnejšiu sadu hudobných knižníc, ako máte k dispozícii inak, a to aj zadarmo.!

Od Evanesence po Nelly Furtado a od Michaela Jacksona’s Greatest Hits to the head búchanie stôp skupín ako ColdPlay a Linkin Park, YouTube to všetko má a jej aplikácia je ľahko dostupná na Firestick zadarmo!

Niektoré skladby môžu byť geograficky obmedzené, takže ak máte VPN pre spoločnosť Firestick, nikdy nebudete čeliť žiadnym obmedzeniam služby. Ale nemôžem vám povedať, ako môžete odstrániť všetky tie nepríjemné reklamy, ktoré sa môžu naraz objaviť kdekoľvek v službe kedykoľvek!

spotify app for firestick10. Spotify:

Ak ste ešte mali útočisko, musíte žiť posledných päť rokov pod skalou’Nepočula som o Spotify! Táto všestranná, neuveriteľne ovládateľná a zdravá hudobná aplikácia je teraz na svete’s hudobná služba číslo jedna v roku 2018!

Jeho aplikácia je ľahko dostupná v obchode s aplikáciami FireTV. Ale skutočnosť, že vám umožňuje synchronizovať všetky vaše zariadenia, ak sú na rovnakej sieti Wi-Fi, robí z pekla možnosť rozhodnúť sa, či ste fanúšikom hudobnej hudby!

Najlepšie na tom je, že to tak nie je’otravovať vás rôznymi druhmi reklám. Vďaka tomu je moja preferovaná aplikácia na stiahnutie a inštaláciu na prístup k piesňam a iným hudobným súborom v mojom Firestick!

Spotify je bezplatná služba, ale vyžaduje si zaregistrovanie a vytvorenie účtu.

Najlepšie aplikácie Firestick pre šport v roku 2018:

Športy všetkého druhu sú nábožensky sledované po celom svete. Od hlavných futbalových líg až po zápasy na vysokej úrovni neexistuje nič, čo by mohlo poskytnúť lepšiu adrenalínovú horúčku a urobiť váš deň užitočným ako strhujúce športové súťaže medzi dvoma vysoko konkurenčnými subjektmi. Streamovanie vám umožní nikdy nezmeškať svoju obľúbenú športovú udalosť!

Amazon Firestick vám teraz výrazne uľahčil sledovanie športu na HD obrazovke prostredníctvom streamovania, ale aby ste zaistili najlepší prístup ku všetkým hlavným športovým udalostiam, musíte zistiť, ktoré aplikácie vám budú najlepšie slúžiť. Tu sú tri najlepšie aplikácie Firestick pre šport v roku 2018!

Najlepšie Firestick aplikácie pre šport11. Mobdro:

Ak by niekedy existovala nezávadná služba bezplatného vysielania pre športy, potom Mobdro to musí byť. Mobdro vysielané živé športové udalosti z celého sveta exponenciálne rastie ako konečná služba pre milovníkov športu..

Mobdro pracuje na predpoklade, že bude neustále zabezpečovať najlepšiu živú akciu zo sveta športu. Aplikácia neustále hľadá takéto toky. Akonáhle nájde taký prúd, doručí ho svojim účastníkom. A chlapec robí túto prácu s dokonalosťou alebo čo!

Aplikácia nie je k dispozícii v obchode s aplikáciami Firestick. Musíte si ho buď stiahnuť zo svojich webových stránok, alebo ho stiahnuť pomocou aplikácie Downloader. Viac informácií o tom, ako to urobiť, nájdete v našej príručke Najlepší VPN pre podnikateľov.

Mobdro tiež ponúka prémiovú verziu, vďaka ktorej je služba bezplatná!

ESPN pre firestick apps 201812. ESPN:

ESPN, jedno z najznámejších mien na svete športovej zábavy, je najlepšie platená športová aplikácia, ktorú si môžete zaistiť v Amazon Firestick. Vďaka vyhradeným kanálom a možnostiam streamingu pre nesmierne širokú škálu športových udalostí z celého sveta má ESPN špičkovú službu, ktorá naďalej vládne najvyššou úrovňou..

ESPN ponúka nielen živé športové prenosy, ale aj najlepšiu analýzu pred a po stretnutí, špeciálne športové dokumenty, rozhovory a ešte oveľa viac, čo z neho robí veľmi komplexnú platformu, ak chcete sledovať viac než len hru.!

ESPN je platená služba, ktorá je dodávaná s bezplatným plánom na týždeň. Aplikácia je oficiálne predstavená v obchode s aplikáciami Amazon a dá sa stiahnuť neuveriteľne ľahko!

13. FuboTV:

Napriek tomu, že spoločnosť FuboTV je poskytovateľom IPTV, ktorý uspokojuje všetky žánre, ponúka aj neuveriteľné rozbitie exkluzívnych športových kanálov! Je to vysoko spoľahlivá možnosť, ktorá vám zaistí príjemné televízne zážitky vo vašom Firestick!

fubotv pre ufc firestick

FuboTV bola v posledných mesiacoch na vrchole svojej hry! Poskytovateľ streamoval populárne udalosti, ako sú UFC 230, Svetový pohár Fifa ‘18 okrem iného.

Toto je platená služba a jej oficiálna aplikácia je k dispozícii v obchode App Store FireTV!

PlutoTV je v niektorých častiach sveta obmedzený, ak sa nachádzate v niektorej z týchto krajín, zvážte použitie VPN na odblokovanie služby vo vašom FireTV!

Najlepšie aplikácie Firestick pre bezpečnosť na internete:

Spomedzi mnohých vyššie spomenutých aplikácií, ako sú Netflix, Hulu, FuboTV, ESPN a dokonca aj mnoho ďalších aplikácií, sú geograficky obmedzené, čo znamená, že’t ich úplné alebo čiastočné poskytovanie služieb mimo určitých geografických hraníc. Existuje však spôsob, ako obísť tieto obmedzenia, a to prostredníctvom služby VPN!

Aj keď tam sú stovky služieb VPN, nie každý z nich je vhodný na fungovanie s vašim Amazon Firestick, pretože to vyžaduje určitú sadu funkcií, ktoré môže ponúknuť len niekoľko poskytovateľov. Ak sa chcete dozvedieť viac o takýchto funkciách a sieťach VPN vhodných pre túto platformu, prečítajte si túto komplexnú recenziu o sieťach VPN pre Firestick tu.

Tu uvádzam zoznam troch najlepších aplikácií VPN pre vaše zariadenie Amazon Firestick!

14. PureVPN:

Ak hľadáte rýchlu, spoľahlivú a dôležitejšiu lacnú službu VPN pre váš Firestick, potom je PureVPN perfektnou službou, ktorá uspokojí vaše potreby. PureVPN ponúka jednu z najrozšírenejších serverových infraštruktúr so servermi vo viac ako 160 krajinách po celom svete, možnosti odblokovania Netflix v USA a BBC iPlayer, špeciálne funkcie, ako napríklad rozdelené tunelovanie a oveľa viac.!

Najlepšie aplikácie Firestick pre bezpečnosť na internete

Má vyhradenú aplikáciu Firestick pre väčšie pohodlie používateľov a jej najlacnejší plán prichádza iba za 1,65 dolárov mesačne!

Najlepšie aplikácie Firestick 2020 - živé vysielanie pre filmy, relácie, športy a ďalšie!

15. ExpressVPN:

V súčasnosti je služba ExpressVPN veľmi dobre prijímanou službou VPN v tomto odvetví rovnako robustná ako sieť VPN. ExpressVPN má vynikajúcu povesť tým, že ponúka naj robustnejší výkon funkcií na všetkých platformách zariadení. Medzi funkcie označené hviezdičkou patria funkcie viac ako 2000, vyhradená aplikácia pre Firestick, exkluzívnych sprievodcov inštaláciou, podpora živého chatu a ďalšie!

ExpressVPN pre Firestick

Jeho najlacnejší plán ponúka zľavu 49%! Vďaka tomu môžete získať službu za pouhých 6,67 dolárov mesačne v 15-mesačnom špeciálnom pláne!

Najlepšie aplikácie Firestick 2020 - živé vysielanie pre filmy, relácie, športy a ďalšie!

16. NordVPN:

S viac ako 5 000 servermi ponúkanými na celom svete a pôsobivými funkciami odblokovania zostáva NordVPN špičkovou službou VPN, ktorá získala dôveru používateľov na celom svete. Spoločnosť NordVPN ponúka svojim používateľom niektoré z najpôsobivejších bezpečnostných prvkov vrátane služieb Double VPN a Onion over VPN. Preto je v porovnaní so zvyškom na tomto zozname veľmi rozmanitým poskytovateľom služieb.

Nordvpn na paľbu

Jedinou nevýhodou tejto VPN je to, že nie’Zatiaľ neponúkajte špeciálnu aplikáciu Firestick. Ak ho chcete použiť na vašom Firestick, musíte ho nainštalovať pomocou metódy sideloading.

Jeho najlacnejšie cenové plány ponúkajú túto službu používateľovi iba za 3,49 dolárov mesačne!

Najlepšie aplikácie Firestick 2020 - živé vysielanie pre filmy, relácie, športy a ďalšie!

Firestick apps Reddit Recenzie:

Niekedy vás silne prekvapí a toto bola len jedna z tých veľmi príležitostí. Keď som sa obrátil na spoločnosť Reddit, aby som skontroloval názory používateľov na najlepšie aplikácie Firestick podľa preferencií používateľov, kupodivu som zistil, že web k danej téme mlčí..

Všetko, čo som na tejto téme našiel na Reddite, boli niektoré selektívne témy týkajúce sa tém, ako sú alternatívy Mobdro. Z týchto vlákien boli vyradené niektoré pripomienky a uvedené nižšie:

Komentár z diskusie Christian_Lloyd_’s komentár z diskusie "Aplikácie ako Mobdro?".

Ďalším trochu relativným vláknom na túto tému bolo vlákno, v ktorom ľudia diskutovali o metódach vedľajšieho zaťaženia. Z tohto vlákna som uviedol niekoľko poznámok:

Komentár z diskusie Impulse215’s komentár z diskusie "[Otázka] Ktoré aplikácie môžete postúpiť na Firestick a sú funkčné?".

Komentár z diskusie angelboy65’s komentár z diskusie "[Otázka] Ktoré aplikácie môžete postúpiť na Firestick a sú funkčné?".

Okrem toho som nenašiel nič vzdialene súvisiace s témou Reddit. Takže si myslím, že sa budete musieť uspokojiť s analýzou uvedenou v tejto príručke. Môžete tiež prísť s vlastnými návrhmi na túto tému v vlákne komentárov nižšie!

Nezabudnite sa pozrieť na nášho najnovšieho sprievodcu reddit vpn.

Časté otázky týkajúce sa aplikácií Amazon Firestick:

Aký druh kanálov môžete získať pomocou FireStick?

Prostredníctvom aplikácií Firestick. okrem iného máte prístup k všetkým druhom živých televíznych, filmových a športových kanálov

Existuje mesačný poplatok za Firestick?

Nie, za Firestick sa neplatí žiadny mesačný poplatok. Za zakúpenie zariadenia stačí zaplatiť iba raz a to je všetko. Budete však musieť zaplatiť za každé predplatné za službu, ku ktorej pristupujete prostredníctvom svojho Amazon Firestick

Aké aplikácie sú k dispozícii na Firestick?

Firestick ponúka všetky druhy aplikácií od športu po hudbu a od softvéru po webové stránky na streamovanie filmov. Ponúka tiež živé televízne aplikácie v bezplatných a platených kategóriách.

Čo sú Jailbroken Firesticks?

Program Jailbroken Firesticks môže sťahovať aplikácie, ktoré nie sú súčasťou FireTV’s oficiálnym obchodom s aplikáciami! Všetky zariadenia Firesticks a FireTV môžu byť zlomené, ak viete, ako na to. Metóda Sideloading je najvýhodnejšou metódou spoľahlivého útek z väzenia Firesticks.

záver:

Amazon Firestick je bezpochyby najlepším streamovacím zariadením! A to’s, pretože ponúka omnoho viac funkcií a kompatibilitu. ako jeho súčasníci. Od najlepších aplikácií na živé televízne kanály až po živé športové aplikácie a aplikácie na streamovanie hudby môžete doslova získať akúkoľvek aplikáciu na inštaláciu a konfiguráciu na vašom Firestick, čo vám umožní neuveriteľne zvýšiť hodnotu, ktorú zabezpečíte z tohto zariadenia!

Vyššie uvedené zoznamy aplikácií sú iba najlepšie aplikácie pre každý žáner, na ktorý som sa v tomto zozname zamerala. Ale to’nie je to tak, pretože na Firesticku existujú stovky ďalších aplikácií, ktoré ponúkajú širokú škálu služieb.

Skontrolujte ich, a ak nájdete niečo zaujímavé, čo sa môže objaviť v našich zoznamoch vyššie, uveďte ich prosím do vlákna nižšie! Ak sa mi zdá, že vaša aplikácia je dostatočne relevantná, viac sa s vami spojím s touto témou a upravím moje zoznamy!

Zapnite Streaming World v ohni s Firestick od dnešného dňa!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me