Krypton ve FireStick için 2020’de Denenecek En İyi 5 Kodi Derisi

Kodi arasında hızla sevilen çevrimiçi akış yazılımı haline geldi “kordon kesiciler” & “kordon ağzı”. Kodi XBMC üzerinden video izleme, müzik dinleme, farklı programlar kullanma, fotoğraf slayt gösterileri izleme ve hatta Kodi'nizi medya merkezi için mevcut en iyi kaplamalarla özelleştirebilme gibi çok şey yapabilirsiniz. Bu yüzden, 2018'de Krypton için en iyi Kodi kaplamalarını bulma görevine girdim.

Uyarı! Don’t Kodi VPN Kılavuzumuzu okumadan önce eklentiler yükleyin
Kodi ciddi bir incelemeye girdi. Yetkililer Kodi kullanıcılarını avlamak için kuyruklarında sıcaklar. Nasıl anonim kalacağınızı öğrenmek için Kodi için en iyi VPN'imize göz atın. En iyi Kodi eklentilerini nasıl kaldıracağınızı ve gizliliğinizi telif hakkı sahiplerinden nasıl koruyacağınızı öğrenin.

En İyi Kodi Kripton Kaplamaları

Krypton için varsayılan haliç kaplaması, geliştiricilerin yazılımda yaptığı en iyi değişikliklerden biriydi, ancak kullanıcılar’ genellikle diğer ekran özelliklerini özelleştirirken Kodi Krypton'daki diğer kaplamaların kullanılmasını talep eder. İzin Vermek’2017'nin en iyi kodi kripton versiyonu 17 derisine geri sayımımızla başlayın:

1) Aeon Nox 5: Redux - En İyi Kodi Kripton Kaplaması

Muhtemelen en çekici olanlardan biri & bence en iyi Kodi Krypton kaplamaları “Aeon Nox 5: Redux”Kodi'de harika görsel değişiklikler sunuyoruz. Best Kodi eklentilerinizin tasarım görünümünü düzenleyebilir ve her farklı eklenti için arka planları değiştirebilirsiniz. Dış görünüm, varsayılan Metalik tema olan Kırmızı renk dahil üç renk temasında mevcuttur & Gri tema ve Turuncu tema.

aeon nox en iyi kodi kripton derileri

Aeon Nox 5'in kesinlikle seveceğiniz en çekici özelliği, eklentilerinize atayabileceğiniz değişken pencere görünümleridir. Ayrıca her farklı sayfayı kendi benzersiz görünümüne sahip olacak şekilde yapılandırabilirsiniz, örneğin her bir Çıkış kategorisi ve alt kategori sayfası için farklı bir görünüm atayabilirim.

aeon nox kodi kripton sürüm 17 cilt

Kodi Kripton Sürüm 17'de Aeon Nox 5: Redux Nasıl Kurulur

  1. Ana Ekranınızdan şu adrese gidin: sistem >Arayüz >Tıklayın cilt
  2. Daha Fazlasını Alın'ı tıklayın >kaydırma &bulmak Aeon 5 Nox: Redux, sonra tıklayın
  3. Kodi'nin yeni kaplamayı yüklemesine izin verin, tamamlandığında soracaktır “Bu değişikliği korumak isterseniz”, Evet'i tıklayın
  4. Şimdi Kodi'nizde Aeon 5 Nox olmalı

2) Metropolis Kodi Kripton Kaplaması

Kodi Kripton kaplamalarının bir diğer en önemli özelliği de Kodi eklenti deposu aracılığıyla da temin edilebilen ve Sistem menüsünden kurulabilen göz şekeri Metropolis kaplamasıdır. Metropolis, her özellik için metin, en iyi görüntü ve simgeler şeklinde medya yüklü güzel bir tasarıma sahiptir, Kodi Kripton'unuzun diğer tüm en iyi Kodi kripton kaplamalarıyla karşılaştırıldığında görünümünü tamamen değiştirir. Metropolis bir retro füzyonu sunuyor & izdiham veya haliç temalarına dayanan en homojen Kodi kripton derilerinden daha çekici bir görünüm veren modern unsurlar.

metropolis kodi kripton cildi

Metropolis kaplaması, uygun görüntüler ve çekici yazı tipleri ile basit simgelerin parlak bir karışımını sunar. Metropolis görünümü, video, müzik ve program eklentilerinizde medyanıza eriştiğinizde mükemmel görselleştirmeler sunar. Her medya öğesi kendi IMDB derecelendirmeleri, özet ve görüntüleyici derecelendirmeleriyle görüntülenir. Ayrıca ayarlarınız ve sistem menünüz için açıklama bulacaksınız.

Metropolis Kodi Kripton Sürüm 17 Skin

İncelikle tasarlandı & basitliği göz önünde bulundurarak, Metropolis muhtemelen Kodi Krypton kullanıcıları için en iyi cilttir’ gezinmek kolay ama animasyonlu bir arayüz gibi. Metropolis kaplamasında 7 farklı çekici tema ve gerçekten harika simgeler arasında geçiş yapabilirsiniz & resim sekmeleri kesinlikle büyülüdür. Güzel UI'nin yanı sıra Metropolis, eklenti görüntüleri, poster fan sanatı, galeri görüntüleri ve Kodi içindeki çeşitli menülerin görünümünü değiştirme gibi birçok özelliği değiştirmenize izin verir.’s arayüzü.

metropolis standart ayarı

3) AMBER Kodi Kripton Kaplaması

Kodi Krypton için Amber derisi, ünlü medya merkezinin mobil versiyonuna devasa bir yaşam havasıdır. Kodi Gotham ve üstü sürümleriyle uyumlu olan Amber cildi, stil ve hızın mükemmel bir sinerjisidir. Hafif cilt, kullanımı kolay menüleri ile olağanüstü kişiselleştirme sunarken, 4 farklı renkte tema sunarken, varsayılan rustik tasarım benim favorim.

amber kodi kripton cildi

Amber cildinin en büyük avantajı dokunmatik ekranlı cihazlardır ve mobil cihazda Kripton'u kullandıysanız, & düğmeler sadece içler acısıdır. Amber, Krypton'a (özellikle mobil), ekran kaydırma ve dokunma kolaylığını sıralamanın yanı sıra şık bir görünüm verir..

amber kodi kripton sürüm 17 cilt

4) Birlik Kodi Kripton Kaplaması

Google'dan ilham alındı’s Materyal Tasarımı, Unity Kodi'deki Android telefon ekranınıza çok benziyor. Şık menüler ve mükemmel menü geçişleri, cildi Kodi Krypton için en iyi 5 kaplamaya indirir. Birlik sadece benzersizdir ve diğer Kodi kripton kaplamalarına benzemez..

birlik kodi kripton cilt

O’Android cihazlarda Kodi kullanan Android kullanıcıları için harika bir arayüz, ayrıca özelleştirilmiş arka planlar, simgeler, pencere ekranları ve menüler de yapabilirsiniz. Basit yazı tiplerini kullanma Unity skin, Kodi medya yürütücünüze daha net ve canlı bir görünüm sunar. Haliçten değiştiğiniz anda Unity'nin masaüstünü ferah hale getirdiğini göreceksiniz.

birlik kodi kripton sürüm 17 cilt

birlik kodi kripton arka plan

5) Mimik Kodi Kripton Kaplaması

Mimic, daha büyük yazı tiplerine ve ekran simgelerine sahip başka bir Haliç ilham kaynağıdır. Mimic, Kodi Android kullanıcıları ve daha büyük ekran temalarını sevenler için mükemmel bir temadır. Mimic, yanlış tıklama yaşamadan dokunmatik cihazlarınızda dolaşmayı kolaylaştırır ve hızlandırır. Fark ettiğim bir diğer parlak yön, Mimik cildinin Haliç veya Confluence'dan çok daha hızlı olması, ekranlar arasında kaymanın fark edeceğiniz çok sıvı olması.
mimik kodi kripton cildi

Ayrıca basit menüleri ve çeşitli menülerdeki simgelerin düzenlenmesini seviyorum. Ayarlar menüsündeki her simge, aşağıdaki ekran görüntülerinde görebileceğiniz gibi, seçeneğin altındaki alt menüleri görüntüler. Eklentilere göz atarken, eklentinin kısa bir açıklaması simgeye eşlik eder & adlandırın. ben’Mimic beni gerçekten çok etkiledi’Android telefonumdaki akıcı arayüz, kaydırma daha iyi ve simgeleri bir kez net olarak görebiliyorum.

mimic kodi kripton sürüm 17 cilt

Kodi Kripton Kaplamaları İndir Bağlantılar

Aeon Nox 5: Kodi Kripton Görünümü Download Link

Metropolis Kodi Kripton Kaplaması Download Link

Amber Kodi Kripton Kaplaması Download Link

Unity Kodi Kripton Görünümü Download Link

Mimic Kodi Kripton Görünümü İndirme Bağlantısı

Firestick için En İyi Kodi Kaplamaları

Açık kaynaklı yapısı sayesinde Kodi son derece özelleştirilebilir olduğunu kanıtlıyor. Geniş eklenti / sihirbaz koleksiyonu ile medya oynatıcıyı gereksinimlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. En iyi Kodi kriptonunu bile indirip yükleyebilirsiniz “deriler”, benzersiz ve olağanüstü bir görünüm sağlamak için kriptonun yazı tiplerini, görünümünü ve renklerini değiştiren.

Son zamanlarda piyasaya sürülen Amazon Fire TV 4K ile Kodi firestick Skins'in kullanılabilirliği de artıyor. Daha iyi donanım ve teknolojiye sahip olan AFTV, yoğunlaştırılmış grafiklere sahip temalarda spor yapma becerisine sahiptir. Daha fazla uzatmadan, aşağıdaki Firestick için en iyi XBMC kaplamalarına bakalım:

1. şeffaflık amazon fire tv cilt

Ana hedefi şeffaflığı ve kullanım kolaylığını arttırmak olan fan-art cilt. Bu cilt, önceki XBMC temalarının stilini taklit eder ve şık medya oynatma cihazlarının ve modern oturma odalarının büyük görüntülerini görüntüler. Hatta kullanıcıların kendi fan-sanatlarını kullanmalarına izin veren dikey bir menü sistemine sahiptir. Bu seçenek, resme bayılan ve ekranı hayal eden Amazon Fire TV kullanıcıları için en uygun seçenektir.

Firestick için En İyi Kodi Kaplamaları

Saydamlık, medya koleksiyonlarınızın görünümünü kişiselleştirmek ve dosyalarınız için birden fazla görüntü görüntülemek için ekstra özellik sağlamanın yanı sıra tüm Kodi özelliklerini de destekler. Geliştirici zaten önceden yapılandırılmış ve yazılımın sunduğu tüm farklı olanaklara sahiptir.

Şeffaflık Amazon Fire TV Skin

2. Titan Amazon Fire TV Teması

AFTV için Titan kaplaması, medya içeriğine anında erişmesi gerekenler içindir. Yazılımın tüm görünümünü kolaylaştırır, daha az seçenek ve özelleştirmeler sayesinde daha az karışık bir ortam sağlar. Titan, döşenmiş blok görünümüyle Windows 10'a benzer bir görünüme sahiptir.

Titan Amazon Fire TV Teması

Varsayılan ayarlarında, dış görünümde ana ekranda yalnızca iki satıra kategorize edilmiş simgeler bulunur. Biri ayarları, eklentileri, YouTube'u ve diğeri medya kitaplıklarınızda görüntüler. Ekranın alt ortasında benzer akıllı telefonlarda bir güç düğmesi var.

Titan Amazon Fire TV Cilt 2017

3. Bulutsusu Amazon Fire TV Skin

Fire TV'de Kodi için hafif temalı bir cilt arıyorsanız, Bulutsusu kesinlikle doğru seçenektir. Bu olağanüstü ve istisnai tema PlexBMC'yi destekler ve özel kısayollar oluşturma, çarpıcı sanat eserleri ekleme ve gerçek bir Sinema deneyimi sunma yeteneği sunar. Her seçim / kategori / ayar için küçük resim kullanımı sayesinde kullanımı ve anlaşılması kolay bir arayüze sahiptir..

Bulutsusu Amazon Fire TV Teması

Görünüm ve his inanılmaz derecede çekici. Basit sınıflandırma ve görüntüleme seçenekleri sayesinde, izlemek için iyi bir film veya TV şovu bulmak son derece kolaydır. Bu dış görünüm ayrıca ek widget'ları, Canlı TV / PVR, dokunma desteğini, VideoExtras, TvTunes ve cdArt'ı destekler.

Bulutsusu Amazon Fire TV Skin 2017

4. Arctic: Amazon Fire TV için Zephyr Skin

Fire TV için bu Kodi kaplaması inanılmaz ötesinde. Jurialmunkey'den Arctic temasının üçüncü yinelemesi. Sezgisel ve duyarlı bir his ile temiz ve temiz bir menü sistemine sahip olan cilt, Amazon Fire TV için en uygun olanıdır ve oldukça karmaşık ve kullanımı kolay bir çekicilik sunar. Ortam içeriği bilgileri ekranın altında bulunur.

Arctic: Amazon Fire TV için Zephyr Skin

İçeriğinizde gezinmek için gereken minimum gezinme özelliğiyle yüzlerce filme ve TV şovuna tek bir satırda anında erişebilirsiniz. Diğer Amazon kodi kaplamaları gibi, masaüstü bilgisayarı desteklemez ve kullanıcılardan AFTV uzaktan kumandasını kullanmalarını ister. Ortam bulut stili arka planı sayesinde, bu cilt diğerlerine göre benzersiz görünüyor..

Arctic: Amazon Fire TV 2017 için Zephyr Skin

5. fTV Cilt Hitcher tarafından

Sonuna kadar en iyiyi bırakarak, fitch Skin by hitcher, Firestick için mevcut en dikkat çekici Kodi Kaplamalarından biridir. Kodi'nizi tam olarak Fire TV arabirimine benzeterek diğer seçenekler arasında öne çıkıyor! Aşağıdaki ekran görüntüsüne bakarsanız, AFTV'yi ayırt etmek zor olacaktır’cilt ile arayüz.

Sık kullanılanlar altındaki sık erişilen eklentilere hızlı erişiminiz vardır. Basit kontroller sayesinde TV şovlarına, uygulamalara, fotoğraflara, videolara ve müziklere anında erişebilirsiniz. Kudos, AFTV'nin tüm detaylarını küçük nüanslara kadar mükemmel bir şekilde birleştirmek için otostop çekecek.

fTV Cilt Hitcher tarafından

Cildi kullanmak için’Tam potansiyele sahipse, standart düğmelere sahip bir uzaktan kumandaya ihtiyacınız olacaktır (menü, geri sarma, ileri, hızlı, durdur, duraklat, oynat, seç ve yönler). Dokunmatik veya Fare girişini desteklemez. Yabancı diller şu anda mevcut değil.

FTV Skin by Hitcher 2017

En iyi Kodi Firestick Kaplamaları İndir Bağlantılar

  1. Şeffaflık Dış Görünüş Bağlantısı
  2. Titan Skin Download Bağlantısı
  3. Bulutsu İndirme Bağlantısı
  4. Arctic: Zephyr Cilt İndir Bağlantı
  5. Hitcher tarafından fTV Skin Download Link

Yakında tekrar görüşmek üzere

Umarım Kodi Krypton için en iyi kaplamaları geri sayımdan zevk aldınız. Daha şaşırtıcı Kodi eklentileri, kılavuzları, kodi hileleri ve ipuçları için en iyi iptv yakında bizi tekrar ziyaret edin. Krypton için en iyi Kodi kaplamalarının geri sayımını beğendiyseniz makaleyi beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makale: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me