Jak odblokować Kodi w Wielkiej Brytanii i oglądać transmisje na żywo z angielskiej piłki nożnej

Kodi jest domem dla ogromnej biblioteki kanałów rozrywkowych, w tym filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych, animacji & bajki i oczywiście wszyscy’ulubione sporty. Istnieje wiele oficjalnych i nieoficjalnych dodatków do streamingu sportowego dla Kodi, w tym do krykieta, piłki nożnej, lekkiej atletyki, futbolu amerykańskiego, hokeja na lodzie, UFC, a lista jest długa. Przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik na temat odblokowywania Kodi w Wielkiej Brytanii, aby oglądać ulubione mecze piłki nożnej na żywo w akcji. Użyj Best VPN i najlepszej VPN dla Kodi, aby zabezpieczyć wszystkie swoje strumienie.

Zakazane pudełka Kodi w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania stanie się pierwszym krajem, który oficjalnie zablokuje w pełni załadowane skrzynki Kodi wstępnie skonfigurowane z angielskimi kanałami strumieniowymi Premier League. 6 marca 2017 r. 65-letni Malcolm Mayes otrzymał karę w wysokości 250 000 funtów za sprzedaż w pełni skonfigurowanych pudełek Kodi za 1000 funtów każda.

Właściciele praw autorskich BTSport, Sky Sports i Virgin Media otrzymali również prawne zezwolenie na żądanie zablokowania serwerów, które są wykorzystywane do bezpłatnego nadawania oficjalnych strumieni Premier League.

pudełka kodi zakazane w Wielkiej Brytanii - nasza perspektywa

Jak odblokować Kodi i oglądać dodatki poza granicami w Wielkiej Brytanii

Ostrzeżenie! Don’t zainstaluj dodatki przed przeczytaniem naszego Przewodnika Kodi VPN
Kodi poddano surowej kontroli. Władze gorączkowo ścigają użytkowników Kodi. Sprawdź naszą najlepszą sieć VPN dla Kodi, aby dowiedzieć się, jak zachować anonimowość. Dowiedz się, jak odblokować najlepsze dodatki Kodi i zabezpieczyć swoją prywatność przed właścicielami praw autorskich.

jak odblokować kodi w Wielkiej Brytanii

Zanim zaczniemy mówić Ci, jak uzyskać dostęp do głównych kanałów przesyłania strumieniowego do oglądania meczów ligi Footbal, pozwól’po prostu coś wyjaśnij, rozważ to sprawdzenie faktów w czasie rzeczywistym, Kodi nie jest zbanowana w Wielkiej Brytanii. Pudełka Kodi załadowane wstępnie skonfigurowanymi najlepszymi dodatkami Kodi są teraz zakazane od sprzedaży, ponieważ towarzyszą im wysokie grzywny.

Możesz niemal natychmiast ominąć ograniczenia geograficzne i odblokować Kodi w zależności od posiadanego urządzenia’jest trochę inny w przypadku urządzeń streamingowych Ten sprytny hack pozwala ukryć swój adres IP w dowolnym sąsiednim kraju europejskim (biorąc pod uwagę, że jesteś rezydentem Wielkiej Brytanii i wyjechałeś z tego kraju) i uzyskać dostęp do kanałów poza granicami Kodi na swoim Centrum multimedialne. Przejrzeliśmy ponad 5 szybkich usług VPN do wyboru, oto lista naszych 5 najlepszych, a więcej można znaleźć na naszej stronie internetowej’s Sekcja recenzji Kodi VPN:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

Jak odblokować zakazane kanały Kodi w systemie Windows w Wielkiej Brytanii

Użytkownicy Windows Kodi’w Wielkiej Brytanii uznają się za najszczęśliwszych, ponieważ obsługa systemu operacyjnego jest większa niż w przypadku innych urządzeń. W systemie Windows Kodi możesz odblokować kodi poprzez:

 1. Uruchom usługę VPN
 2. Połącz się z serwerem w Luksemburgu, Holandii itp.
 3. Uruchom Kodi
 4. Przejdź do żądanego dodatku i zacznij na żywo transmitować mecze Major Football League Matches!

Jak odblokować zablokowane kanały Kodi w Wielkiej Brytanii za pomocą routera

Odblokowanie poza granicami Piłkarskie kanały przesyłania strumieniowego na Kodi Boxes w Wielkiej Brytanii wymagają skonfigurowania usługi VPN na routerze. Pamiętaj, aby nigdy nie konfigurować sieci VPN na routerze dostawcy (zwykle tak nie jest’pozwalam). Możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem na temat konfigurowania sieci VPN na routerze, korzystając z naszego przewodnika tutaj (pamiętaj, aby użyć serwera w pobliżu Wielkiej Brytanii, rozważ jeden z Luksemburg, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Holandia).

Jeśli masz problem z odblokowaniem kodi w Wielkiej Brytanii, prześlij nam swoją markę routera & model, a my postaramy się zapewnić Ci doskonały przewodnik konfiguracji.

Po skonfigurowaniu VPN na routerze, po prostu uruchom go ponownie, a następnie:

 1. Uruchom Kodi
 2. Idź do filmów
 3. Przesyłaj strumieniowo ulubione kanały transmisji strumieniowej w piłce nożnej w Wielkiej Brytanii bez większych problemów!

Dlaczego Kodi EPL śledzi strumienie IPTV zablokowane przez SkyTV

Po wielu kontrowersjach Sky Sports oficjalnie to nazwało i uzyskało prawne zezwolenie na banowanie wszystkich serwerów, które są wykorzystywane do dostarczania strumieni IPTV meczów EPL za darmo. Wcześniej Sky miało możliwość zablokowania jednego serwera na raz, co pozwoliłoby nadawcy na przeniesienie na innym serwerze i zacznij ponownie streamować.

Dlaczego Kodi przesyła strumienie IPTV zablokowane przez SkyTV

Tym razem oficjalny partner EPL i właściciel praw autorskich EPL’Internetowe przesyłanie strumieniowe potraktowało sprawy poważnie. Po ciągłym naruszaniu jego praw autorskich sąd w Wielkiej Brytanii zakazał sprzedaży & korzystanie z w pełni załadowanych urządzeń Kodi, które mają wstępnie skonfigurowane kanały gotowe do użycia po podłączeniu do telewizora.

Dlaczego kanały piłkarskie Kodi blokują strumienie IPTV zablokowane przez BT Infinity

BTSport jest także oficjalnym partnerem & właściciel praw autorskich angielskiej Premier League wraz z SkySports. BTSport zablokuje również wszystkie serwery używane do nadawania dla wszystkich klientów korzystających z usługi szerokopasmowej BT Infinity. Ponieważ wszyscy użytkownicy BT Infinity mają adresy IP w Wielkiej Brytanii, ich działania będą monitorowane, a kiedy uzyskają dostęp do strumieniowego przesyłania strumieniowego Kodi EPL, dostawca usług internetowych odmówi dostępu do serwera.

Kanały Kodi zablokowane przez BT Infinity i kary pieniężne

W skrócie

Mam nadzieję, że masz te główne kanały przesyłania strumieniowego do oglądania brytyjskiej piłki nożnej odblokowanej przez ukrycie się za innym adresem IP. Na wszelki wypadek’działamy dla Ciebie, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby zniszczyć te ograniczenia geograficzne i odblokować Kodi w Wielkiej Brytanii. Jeśli podoba Ci się ten artykuł, kliknij jeden z przycisków społecznościowych i udostępnij go teraz. Pomóż wszystkim znajomym odblokować ich ulubione transmisje piłkarskie na Kodi i ciesz się grami bez ograniczeń.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me