Ivacy Sıcağa Giriyor – Şeffaflık Glock ile Söylentilere Geri Dönüyor!

Ateşle ateşle savaş derler. Benzer silahlar ve taktiklerle rakiplerinizle / kötü isteklilerle yüzleşin. Ivacy, dürüstlük dolu bir kova ile söylentilerin loş ateşini söndürerek aynı fikirde değil!

Yıllardır, sağlayıcı bir rakip hizmet olan PureVPN ile sözde bağlantı hakkında suçlamalar ve garip kesintilerle karşılaştı. Bu nedenle, 2019 Las Vegas'taki Batı Affiliate Summit için Ivacy dernek hakkında yanan sorular almaya karar verdi..

PureVPN ile ilişki hakkında sorulduğunda, Ivacy'deki PR Müdürü “dürüst” PureVPN'in ortak altyapı ile sınırlı küçük bir paydaştan başka bir şey olmadığını iddia ederek kıkırdadı. Neden? Kullanıcılara yardımcı olmak için birincil amacı, çevrimiçi anonimliklerini korumak.

Kamusal olarak tanımlanabilir dijital ayak izlerinin çeşitliliği OEM ortağı adınadır, çünkü kimlikleri zaten kamuoyu bilgisi olan çok az sağlayıcıdan biridir. Bu, VPN endüstrisinde yaygın bir uygulama olan hem kullanıcılarımızın hem de yüksek profilli teknoloji yatırımcılarımızın gizlilik, anonimlik ve refah açısından yapılır ve buna saygı duyarız. Bu anonimlik kullanıcılarımızın korunmasında hayati bir rol oynamıştır’ on yıldan uzun bir süredir gizliliğinden ödün vermeyen.

Frank, Ivacy'nin bağımsız bir varlık olduğunu ve bu efsaneyi çürüttüklerini defalarca yineledi. “şüpheli” Geçmişte birkaç kez PureVPN ile bağlantı.

Dürüst olmak gerekirse, daha net bir cevap talep ederek gizlilik sektöründeki bireyleri suçlamıyorum. VPN endüstrisi, meçhul CEO'lar, gizlilik politikaları, günlük kaydı veya belirli bir sağlayıcının gerçek konumu ile ilgili sahtekârlık ve gizemlerle doludur..

Bahsetmemek gerekirse, bazı ücretsiz VPN dolandırıcıları, veri madenciliği ajanslarıyla ortaklıklar kuracak kadar ileri gitti. Bir VPN hizmetine güvenen kaygan bir eğimdir, ancak aynı zamanda bunun ne gibi etkileri olduğunu merak ediyorum “inanç eksikliği” gizlilik araçlarında bizi.

Ivacy'nin hayal kırıklığını ve yanıtlarındaki körlüğü alabilirim, yapmaya çalıştıkları tek şey kullanıcıların çevrimiçi olarak maksimum anonimlik almasının yolunu açmaktır.

Kimse sadece aptalca söylentiler yüzünden tüm çabalarını boşa harcamak istemez. VPN endüstrisindeki tüm yıllarımda, bunun, bahsetmeme izin veren rakiplerden bir hile olarak başlamış olabileceğini güvenle söyleyebilirim..

ben’Bunu bir kez ve herkes için söyleyeceğim: Ivacy, kendi tüccarları, banka hesapları, ortakları ve yasal olarak bağlayıcı sözleşmeleri olan bağımsız olarak kayıtlı bir kuruluştur. Ivacy’bağımsız olarak işletilen ve geliştirilen uygulamalar, arka uç, faturalandırma, yasal anlaşmalar ve ortaklıklar bu gerçeğin bir kanıtıdır. Bahisleri sadece küçük. Ivacy'den daha ne istiyorsun??

Sağlayıcı, özel bir limited şirket oldukları için Ivacy'nin arkasındaki gerçek sahiplerini açıklamak için yasal bir yükümlülüğü bulunmadığını iddia ederek, yönetimleriyle ilgili sorulara bile yanıt verdi..

Bu nedenle, herkesin görmesi için yatırım portföylerini açmakla ilgilenmezler, çünkü bu doğrudan kullanıcı gizliliğini riske sokabilecek genel olarak tanımlanabilir verileri açığa çıkarmayı içerir.

Anonimlik ile ilgili olarak Frank, Ivacy'nin ilk VPN'lerden biri olduğunu da açıkladı. “şeffaflık fikrinin sadece GDPR uyumlu olması ya da ABD Siber Güvenlik İttifakı'nın bir üyesi olması değil, aynı zamanda şeffaf ürün operasyonları kavramının desteklenmesi ile desteklenmesi”.

Ivacy VPN'nin arkasındaki fikir, kullanıcıların toplam internet özgürlüğü peşinde onları sınırlamaların üstesinden gelmelerini kolaylaştırmaktır. Neden onların sorunları hakkında konuşmuyorsunuz? Bütün gün neden ve kimin tartıştığını söyleyebilirim ama tam anonimlik vaadini vermemizi hiç engellemedi mi? Bunu sadece mevcut ve potansiyel kullanıcılarımıza söyleyeceğim: Ivacy her ne pahasına olursa olsun güveninizi koruyacak ve mektup ve ruh olarak tercih ettiğiniz gizlilik ortağınız olarak kalacaktır.

Şeyleri Sarmak

Dürüst olmak gerekirse, özellikle VPN endüstrisinin gizlilik ve gizemle dolu olduğu bir dönemde Ivacy'nin verdiği cevaplardan inanılmaz derecede etkilendim..

Singapur merkezli sağlayıcı, operasyonlarında şeffaflığı bombalayan kesinlikle tanınmaya değer ve diğer hizmetlerin de aynı şeyi yapmasını görmek istiyorum.

“Cesur olanlar hariç hiçbiri fuarı hak etmiyor” ve Ivacy, dernekleri, yönetimi ve finansları hakkında açılıyor, sizi çevrimiçi anonim tutmak için onlara güvenebileceğinizi gösteriyor.

Onlar için, müşterileri kuruluşlarının en önemli varlığıdır ve sorgularını görmezden gelmek yerine cevaplamak, sadece bu iddiayı doğrular.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me