Ivacy bierze ciepło – wraca do plotek z przezroczystością!

Mówią, walcz z ogniem ogniem. Zmierz się z przeciwnikami / złymi życzeniami z podobną bronią i taktyką. Ivacy jednak się nie zgadza, gasiąc słaby ogień plotek, używając wiadra z wodą wypełnioną uczciwością!

Od lat dostawca spotyka się z oskarżeniami i dziwnymi wnioskami na temat domniemanego związku z usługą konkurenta, PureVPN. Dlatego podczas szczytu West Affiliate w Las Vegas w 2019 roku Ivacy postanowiła odpowiedzieć na palące pytania dotyczące stowarzyszenia.

Zapytany o związek z PureVPN, PR Manager w Ivacy “Szczery” zachichotał, twierdząc, że PureVPN był jedynie drobnym interesariuszem, ograniczonym do wspólnej infrastruktury. Dlaczego? Głównym celem pomocy użytkownikom jest zachowanie anonimowości w Internecie.

Różnorodne publicznie identyfikowalne ślady cyfrowe są na nazwisko partnera OEM, ponieważ są jednym z niewielu dostawców, których tożsamość jest już znana opinii publicznej. Odbywa się to z punktu widzenia prywatności, anonimowości i dobrego samopoczucia zarówno naszych użytkowników, jak i naszych głośnych inwestorów technologicznych, co jest powszechną praktyką w branży VPN, i szanujemy to. Ta anonimowość odegrała istotną rolę w utrzymaniu naszych użytkowników’ prywatność bez kompromisów od ponad dekady.

Frank kilkakrotnie powtórzył, że Ivacy jest niezależnym bytem i że obalili ten mit “podejrzany” przynależność do PureVPN, kilka razy w przeszłości.

Szczerze mówiąc, nie obwiniam osób z sektora prywatności, domagając się jaśniejszej odpowiedzi. Branża VPN jest pełna nieuczciwości i tajemnic dotyczących beztwarzowych dyrektorów generalnych, zasad ochrony prywatności, rejestrowania lub faktycznej lokalizacji konkretnego dostawcy.

Nie wspominając o tym, że niektóre bezpłatne oszustwa VPN posunęły się nawet do nawiązania współpracy z agencjami eksploracji danych. Jest to śliskie zbocze ufające usłudze VPN, ale jednocześnie zastanawiam się, jakie to ma konsekwencje “brak wiary” w prywatności poprowadzą nas narzędzia.

Mogę dostrzec frustrację Ivacy i bezczelność ich odpowiedzi, kiedy wszystko, co starają się zrobić, to utorować drogę dla użytkowników, aby uzyskać maksymalną anonimowość w Internecie.

Nikt nie chciałby, aby wszystkie ich wysiłki poszły na marne, tylko z powodu głupich plotek. Przez wszystkie lata w branży VPN mogę również spokojnie powiedzieć, że to mogło się zacząć jako sztuczka od konkurentów, którzy pozwolą mi wspomnieć, w rzeczywistości również mają podobne powiązania.

ja’Powiem to raz na zawsze: Ivacy jest niezależnym podmiotem posiadającym własnych handlowców, rachunki bankowe, partnerów i prawnie wiążące umowy. Ivacy’Niezależnie obsługiwane i rozwijane aplikacje, backend, fakturowanie, umowy prawne i partnerstwa są tego dowodem. Ich stawki są niewielkie. Czego więcej chcesz od Ivacy?

Dostawca odpowiedział nawet na pytania dotyczące zarządzania, twierdząc, że ponieważ są spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, nie mają prawnego obowiązku ujawnienia prawdziwych właścicieli Ivacy.

W związku z tym nie są zainteresowani otwieraniem swoich portfeli inwestycyjnych, aby wszyscy mogli je zobaczyć, ponieważ wiąże się to bezpośrednio z ujawnieniem danych umożliwiających identyfikację publiczną, co może zagrozić prywatności użytkowników.

Jeśli chodzi o anonimowość, Frank ujawnił również, że Ivacy była jedną z pierwszych sieci VPN “wspieranie idei przejrzystości nie tylko poprzez przestrzeganie RODO lub członkostwo w amerykańskim sojuszu na rzecz bezpieczeństwa cybernetycznego, ale także przez wspieranie koncepcji przejrzystych operacji na produktach”.

Ideą Ivacy VPN jest ułatwienie użytkownikom przezwyciężenia przeszkód ograniczających ich w dążeniu do całkowitej wolności w Internecie. Dlaczego nie porozmawiać o swoich problemach? Mogę cały dzień debatować, dlaczego i kto, ale czy kiedykolwiek uniemożliwił nam dotrzymanie obietnicy całkowitej anonimowości? Powiem to tylko naszym obecnym i potencjalnym użytkownikom: Ivacy za wszelką cenę podtrzyma Twoje zaufanie i pozostanie preferowanym partnerem w zakresie prywatności w duchu.

Podsumowanie

Szczerze mówiąc, jestem pod ogromnym wrażeniem odpowiedzi udzielonych przez Ivacy, szczególnie w czasach, gdy przemysł VPN jest pełen tajemnicy i tajemnic.

Singapurski dostawca chroniąc przejrzystość swoich operacji jest zdecydowanie wart uznania i chciałbym, aby inne usługi robiły to samo.

“Nikt oprócz odważnych nie zasługuje na sprawiedliwość” a Ivacy otwarcie o swoich stowarzyszeniach, zarządzaniu i finansach pokazuje, że możesz im zaufać w utrzymaniu anonimowości w Internecie.

Dla nich ich klienci są najważniejszym zasobem ich organizacji, a odpowiadanie na ich pytania zamiast ich ignorowania, tylko weryfikuje to roszczenie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me