Ivacy berie teplo – vracia sa zvesti s Transparency-Glock!

Hovoria, že bojujte s ohňom. Postavte sa svojim protivníkom / zlým priaznivcom podobnými zbraňami a taktikou. Ivacy však nesúhlasí, zaháňa slabý oheň klebiet a vedro vody naplnenej čestnosťou!


Po celé roky sa poskytovateľ stretol s obvineniami a zvláštnymi odpočtami za domnelé spojenie s konkurenčnou službou PureVPN. Takže na samite West Affiliate Summit v Las Vegas v roku 2019 sa spoločnosť Ivacy rozhodla vziať si na združenie horúce otázky..

Na otázku o vzťahu s PureVPN, PR manažérom spoločnosti Ivacy “úprimný” zasmial sa tvrdením, že PureVPN nie je ničím menším ako zainteresovaným subjektom a obmedzuje sa na spoločnú infraštruktúru. Prečo? Hlavným cieľom je pomôcť používateľom udržiavať ich anonymitu online.

Rôzne verejne identifikovateľné digitálne stopy sú v mene partnera OEM, pretože sú jedným z mála poskytovateľov, ktorých identita je už známa verejnosti. Deje sa tak z pohľadu súkromia, anonymity a pohody našich používateľov a našich špičkových investorov v oblasti technológií, čo je v odvetví VPN bežné, a to rešpektujeme. Táto anonymita hrala dôležitú úlohu pri udržiavaní našich používateľov’ súkromie bez kompromisov viac ako desať rokov.

Frank niekoľkokrát zopakoval, že Ivacy je nezávislá entita a že tento mýtus a “podozrivý” pridruženie k PureVPN, niekoľkokrát v minulosti.

Úprimne povedané, neobviňujem jednotlivcov v súkromnom sektore a žiadam o jasnejšiu odpoveď. Odvetvie VPN je plné nečestnosti a záhad, ktoré sa týkajú generálnych riaditeľov bez tváre, zásad ochrany osobných údajov, protokolovania alebo skutočného umiestnenia konkrétneho poskytovateľa..

Nehovoriac o tom, že niektoré bezplatné VPN podvody dokonca zašli až tak ďaleko, že vytvárajú partnerstvá s agentúrami na získavanie údajov. Je to klzký svah, ktorý dôveruje službe VPN, ale zároveň som zvedavý, aké to má dôsledky “nedostatok viery” v nástrojoch ochrany osobných údajov by nás viedla.

Môžem dostať frustráciu z nešťastia a tuposť v ich odpovediach, keď sa všetko, čo sa snažia urobiť, pripraví na cestu pre svojich používateľov, aby dostali maximálnu anonymitu online..

Nikto by nechcel všetko úsilie vynaložiť na mrhanie, len kvôli hlúpe zvesti. Počas všetkých mojich rokov v odvetví VPN môžem tiež bezpečne povedať, že to mohlo začať ako trik od konkurentov, ktorí ma nechajú spomenúť, ktorí majú v skutočnosti tiež podobné pridruženie..

ja’Poviem to raz a navždy: Ivacy je nezávisle registrovaná entita s vlastnými obchodníkmi, bankovými účtami, partnermi a právne záväznými zmluvami. zažívacie’Dôkazom toho sú nezávisle prevádzkované a vyvíjané aplikácie, backend, fakturácia, právne dohody a partnerstvá. Ich podiely sú iba malé. Čo viac od Ivacy chcete?

Poskytovateľ dokonca odpovedal na otázky týkajúce sa ich riadenia a tvrdil, že keďže ide o spoločnosť s ručením obmedzeným, nemajú žiadnu zákonnú povinnosť odhaliť skutočných vlastníkov, ktorí stoja za Ivacy..

Z tohto dôvodu nemajú záujem otvoriť svoje investičné portfólio pre každého, pretože to priamo znamená odhalenie verejne identifikovateľných údajov, ktoré môžu ohroziť súkromie používateľov..

Pokiaľ ide o anonymitu, Frank tiež odhalil, že Ivacy bola jednou z prvých VPN “podpora myšlienky transparentnosti nielen tým, že bude v súlade s GDPR alebo že bude členom aliancie USA pre kybernetickú bezpečnosť, ale aj podporou koncepcie transparentných operácií s výrobkami”.

Myšlienka Ivacy VPN je umožniť používateľom prekonať prekážky, ktoré ich obmedzujú v snahe o úplnú slobodu internetu. Prečo nehovoriť o svojich problémoch? Môžem ísť celý deň diskutovať o tom, prečo a kto, ale niekedy nám to zabránil splniť prísľub úplnej anonymity? Naším existujúcim a potenciálnym používateľom to len poviem: Ivacy za každú cenu udrží vašu dôveru a zostane vašim preferovaným partnerom v oblasti súkromia v liste a duchu.

Zabalenie vecí

Úprimne povedané, som ohromne ohromený odpoveďami poskytnutými spoločnosťou Ivacy, najmä v čase, keď je odvetvie VPN plné tajomstiev a záhad..

Transparentnosť poskytovateľa služieb založeného na singapurskej burze sa určite oplatí uznať a bol by som rád, keby ostatné služby urobili to isté..

“Nikto okrem odvážnych si zaslúži veľtrh” a otváranie Ivacy o jeho združeniach, správe a financiách ukazuje, že im môžete veriť, že vás budú udržiavať v anonymite online.

Ich zákazníci sú pre nich najdôležitejšou devízou ich organizácie. Odpovede na ich otázky namiesto ich ignorovania jednoducho overia tento nárok.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me