Ivacy bere teplo – vrací se zvěsti s průhledností!

Říkají, bojujte s ohněm. Postavte se svým soupeřům / nepřátelům s podobnými zbraněmi a taktikou. Ivacy však nesouhlasí, vydává tlumený oheň pověstí a kbelíkem vody plné poctivosti!

Po celá léta se poskytovatel setkal s obviněními a lichými odpočty za domnělé spojení s konkurenční službou, PureVPN. Takže na summitu West Affiliate Summit v Las Vegas v roce 2019 se Ivacy rozhodl vznést na toto sdružení pálivé otázky,.

Na dotaz ohledně vztahu s PureVPN, PR manažerem v Ivacy “Upřímný” zasmál se a tvrdil, že PureVPN není nic jiného než menší zúčastněná strana, omezená na sdílenou infrastrukturu. Proč? Hlavním účelem pomoci uživatelům je udržovat jejich anonymitu online.

Různé veřejně identifikovatelné digitální stopy jsou ve jménu partnera OEM, protože jsou jedním z mála poskytovatelů, jejichž identita je již veřejně známa. Děje se to z pohledu soukromí, anonymity a pohody jak našich uživatelů, tak i našich špičkových technologických investorů, což je běžná praxe v odvětví VPN, a to respektujeme. Tato anonymita hrála zásadní roli při udržování našich uživatelů’ soukromí nekompromisní po více než deset let.

Frank několikrát zopakoval, že Ivacy je nezávislá entita a že tento mýtus a “podezřelý” přidružení k PureVPN, několikrát v minulosti.

Upřímně řečeno, neobviňuji jednotlivce z oblasti ochrany soukromí a požaduji jasnější odpověď. Odvětví VPN je plné nečestnosti a tajemství, které se týká beztvářných generálních ředitelů, zásad ochrany osobních údajů, protokolování nebo skutečného umístění konkrétního poskytovatele..

Nemluvě o tom, že některé bezplatné VPN podvody dokonce šly až k vytváření partnerství s agenturami pro těžbu dat. Jedná se o kluzký svah, který důvěřuje službě VPN, ale zároveň si říkám, jaké to má důsledky “nedostatek víry” v nástrojích na ochranu soukromí by nás vedl.

Dokážu dostat frustraci Ivacy a tupost v jejich odpovědích, když se vše, co se snaží udělat, připravuje pro uživatele, aby dostali maximální anonymitu online.

Nikdo by nechtěl, aby všechno jejich úsilí bylo plýtváno, jen kvůli hloupým fámám. Během všech mých let v odvětví VPN mohu také bezpečně říci, že to mohlo začít jako trik od konkurentů, kteří mě nechají zmínit, ve skutečnosti mají podobné přidružení také.

Já’Řeknu to jednou provždy: Ivacy je nezávisle registrovaná entita s vlastními obchodníky, bankovními účty, partnery a právně závaznými smlouvami. Ivacy’Nezávisle provozované a vyvíjené aplikace, backend, fakturace, právní dohody a partnerství jsou toho důkazem. Jejich sázky jsou jen malé. Co víc od Ivacy chcete?

Poskytovatel dokonce odpověděl na dotazy týkající se jejich řízení a tvrdil, že jelikož se jedná o společnost s ručením omezeným, nemají žádnou zákonnou povinnost odhalit skutečné majitele za Ivacy.

Z tohoto důvodu nemají zájem o otevření svých investičních portfolií pro všechny, protože to přímo zahrnuje odhalení veřejně identifikovatelných údajů, což může ohrozit soukromí uživatelů..

Pokud jde o anonymitu, Frank také odhalil, že Ivacy byla jednou z prvních VPN “podpora myšlenky transparentnosti nejen tím, že bude v souladu s GDPR nebo že bude členem americké aliance pro kybernetickou bezpečnost v USA, ale také podporou koncepce transparentních operací s produkty”.

Myšlenkou Ivacy VPN je usnadnit uživatelům překonání zátarasů, které je omezují ve snaze o úplnou internetovou svobodu. Proč nemluvit o tom, jaké jsou jejich problémy? Mohu jít celý den debatovat o tom, proč a kdo, ale to nám někdy zabránilo, abychom splnili příslib úplné anonymity? Řeknu to pouze našim stávajícím a potenciálním uživatelům: Ivacy si za každou cenu udrží vaši důvěru a zůstane vaším preferovaným partnerem v oblasti ochrany soukromí v dopise a duchu.

Zabalení věcí

Upřímně řečeno, jsem ohromně ohromen reakcemi Ivacy, zejména v době, kdy je odvětví VPN plné tajemství a tajemství..

Transparentnost poskytovatele singapurských poskytovatelů ostřelování ve svých operacích rozhodně stojí za uznání a já bych rád viděl, jak jiné služby dělají totéž.

“Veletrh si zaslouží nikdo jiný než stateční” a otevření Ivacy o jeho přidruženích, správě a financích ukazuje, že jim můžete důvěřovat v udržování anonymity online.

Jejich zákazníci jsou pro ně nejdůležitějším přínosem jejich organizace. Odpovědi na jejich dotazy místo jejich ignorování pouze ověřují tento požadavek.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me