FRITZ! Kutu VPN

FRITZ! Kutusu temelde bir yönlendiricidir. Almanya’da,’şu anda pazarın% 68’inden fazlasıyla Almanya’da en çok kullanılan DSL tüketici ekipmanıdır..

Bir yönlendiricinin temel işlevi, ev veya ofis ağınızdaki farklı cihazlara internet bağlantısı sağlamaktır. Onlarla halka açık Wifi erişim noktaları bile oluşturabilirsiniz.

Ancak siber güvenlik bugünlerde büyük bir endişe kaynağı haline geldiğinden, bir Frtizbox VPN son derece önemli hale geldi.

VPN’ler, sizin tarafınızdan gönderilen ve alınan internet verilerine güvenli, şifreli bağlantılar sunarak çevrimiçi dünyada en üst düzeyde gizlilik elde etmenizi sağlar.

FRITZ! Box VPN’i kurarak, bu yönlendiriciye bağlı tüm cihazlarınızın bu güvenli bağlantıyı otomatik olarak almasını sağlayabilirsiniz..

Contents

FRITZ! Box ile VPN – Protokol Uyumluluğu & genel bakış

Kutu VPN sadece IPSec protokolü ile çalışır, bu nedenle bu protokolü sunan ve altında kararlı ağlar çalıştırabilen bir VPN almanız gerekir.

IPSec, IP ağları üzerinden güvenli iletişim yapmanız gerektiğinde kullanılır. Bir sunucuya bağlantı kurmak için anahtarlar üreten SSH’nin aksine, IPSec noktadan noktaya bağlantılar kullanır.

IPSec Modları

Bu protokol en iyi şekilde kalıcı bağlantılar kurmanız gereken ortamlarda uyarlanır’ara sıra değişmek zorunda değilim.

Tek bir VPN yazılımı buraya güvenli bir şekilde tünel kurabilir.

IPSec bir seferde 8 adede kadar bağlantıyı yönetebilir, bu da farklı bir ağınız varsa harikadır.

FRITZ! Box ile VPN Kullanmak Neden Faydalı??

FRITZ! Box VPN kurulumu yapmayanlar için zor olabilir’Yönlendiriciye veya DSL cihazına VPN kurmak karmaşık bir işlem olduğundan çok fazla teknik bilgiye sahip olmak.

Dahası, Android veya Windows gibi cihazlarda VPN kurmak nispeten kolaydır, çünkü kurulum işleminin büyük bir kısmı olmadan kolayca indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz VPN uygulamalarınız vardır.

FRITZBOX! Yönlendirici

Ancak burada büyük bir dezavantajla karşılaşacaksınız, çünkü özel bir uygulama aracılığıyla tek bir cihaz kurulumunda bir VPN yalnızca bu cihazı güvence altına alacak.

Bunun da ötesinde, VPN’yi farklı cihazlarda ayrı ayrı ayarlayarak VPN sağlayıcınızın sunduğu eşzamanlı bağlantı sınırını kolayca tüketeceksiniz.

FRITZ! Kutusunu kurarak! VPN istemcisi, VPN’nin güvenlik kapağını tüm cihazlara genişletebileceksiniz.

FRITZ! Box VPN kullanmanın diğer avantajları, sadece cihazları değil ağları da bağlayabilmeniz ve ayrı kanallardaki veriler üzerinde kolayca ve güvenli bir şekilde çalışmanıza izin verebilmenizdir.

Bu, özellikle küçük bir şirketiniz olduğunda ve farklı akışlarla yayılan kaynaklara bağlanmak için büyük ölçekli VPN profillerini göze alamadığında kullanışlı olur.

  NordVPN UK - 545 servidores para o Reino Unido em apenas US $ 3,49 / mês

VPN FRITZ! Kutusunu kullandığınızda, şifrenizin iyi bir güce sahip olduğundan emin olmanız gerekir, çünkü güvenliğin geri kalanı oldukça sağlam olduğundan herkesin yararlanabileceği tek güvenlik açığıdır..

FRITZ! Box VPN, yalnızca OpenVPN kadar güvenli olmayabilir, ancak güvenlik açığı olmayan ve yönlendirici ile VPN sunucuları arasındaki güvenli bağlantıları mükemmel bir şekilde garanti edebilen IPSec protokolüyle çalışır..

Önerilen kimlik doğrulamasını başlatırsanız, DES veya TripleDES şifreleme seçeneklerine sahip olursunuz, ancak ikincisine gitmenizi tavsiye ederiz. Ağır şifreleme yükü nedeniyle daha yavaş olabilir, ancak’kolayca nüfuz edilemez.

FrtizBox için En İyi VPN!

FrtizBox ile çalışacak kadar uygun bir VPN için, oyun güvenliği ve performans açısından zirvede.

VPN, yönlendiricileri dahili olarak destekleyebilmeli ve kullanıcının FrtizBox’ta VPN ile başlayabilmesi için canlı sohbet yardımı ile birlikte kolay kurulum kılavuzları sunmalıdır..

Hızların da tutarlı olması gerekir, çünkü FrtizBox yönlendiricileri genellikle birden fazla cihaz tarafından ve her türlü gecikmenin sistem verimsizlikleri yaratacağı küçük ofis alanlarında kullanılır..

En iyi ve en kararlı hızları elde etmek için Almanya’daki en iyi performansa sahip bir VPN alabilmeniz sizin için son derece uygun olacaktır.

Ancak en önemlisi VPN, IPSec’i FRITZ! Box yönlendiricileri yalnızca bu protokolü desteklediğinden.

Bu ve diğer faktörleri analiz ettikten sonra, 2023’da En İyi FRITZ! Box VPN olarak bu sağlayıcıları buldum:

FRITZ! Kutusu olarak ExpressVPN! VPN: Şiddetle Tavsiye Edilir!

ExpressVPN, bu tür özel yönlendiricilerle mükemmel uyumluluk için en iyi performansı, hızları ve güvenliği sunduğu için FRITZ!.

ExpressVPN şu anda dünya çapında 3000’den fazla sunucudan oluşan bir ağ parkına sahiptir ve FRITZ!.

FrtizBox için ExpressVPN!

Tüm sektördeki en iyi canlı sohbet desteğine sahiptir ve AVM tarafından sunulan herhangi bir yönlendirici sürümünde IPsec destekli protokol ile FritxBox kurmanıza izin verebilir.

FRITZ! Kutu’s TripeDES şifreleme ExpressVPN kendi tarafından iyi iltifat edilecektir’AES-256 askeri sınıf şifreleme, tüm ağınızın güvenliğini daha da güçlendirir.

Box VPN’den geçen çalışma alanınızdan hiçbir iletişimin saklanmamasını sağlayan sıfır günlük ilkesine bağlı.

ExpressVPN’s en iyi planı, yüksek olan 8.32 $ / ay’a mal olacak, ancak’Pahalı ve önemli yönlendiricinizle performansın veya güvenliğin herhangi bir yönünden taviz vermek istemiyorsanız, bu anlaşma yönetilebilir görünüyor.

  5 nejlepších Kodi skins, které můžete vyzkoušet v roce 2023 pro Krypton a FireStick

Bir FRITZ! Box VPN olarak Surfshark:

Bu yeni sağlayıcı harika bir FRITZ! Box VPN olduğunu kanıtlayabilir, çünkü yönlendiricinize istikrarlı hizmet sunmak için uygun fiyatlı bir VPN arıyorsanız, Surfshark abone olmanız gereken kişi.

En iyi planında ayda sadece 1,99 ABD doları karşılığında Surfshark, uygun bir Frtizbox VPN olması için gereken tüm önemli özellikleri sunar.

FrtizBox için Surfshark VPN!

İlk olarak, FrtixBox yönlendiricilerine maksimum uyumluluğu genişleterek askeri düzeyde şifreleme ve IPSec protokol desteği sunar.

Hızlı ve istikrarlı hızları uzaktan erişim bağlantı kontrollerini çok kolay bir şekilde tamamlayabildiğinden, hafif servisi Windows için FRITZ! Box VPN için mükemmel olabilir.

Surfshark’canlı sohbet desteği, FRITZ! box VPN kurulumundaki giriş alanlarını doldurmak için gereken tüm bilgileri sunmanın yanı sıra gerektiğinde kurulum yardımı sunar.

800’den fazla büyüyen sunucu ağıyla, FRITZ! Box kullanan küçük ofis ağlarında gecikme olmadan güvenilir VPN erişiminden emin olabilirsiniz..

FRITZ! Box Tüm Popüler Cihazlar için VPN Uyumluluğu & işletim sistemi

İster Android ister iOS için FRITZ! Box VPN isteyin, yönlendirici bu bağlantıları desteklediğinden bunu kolayca yapabilirsiniz..

FRITZ! Box Windows için VPN, tüm cihazlar arasında en iyi şekilde desteklenir, ancak bu AVM yönlendirici aralığının bağlantıları uzaktan başlatmanıza, ayarlamanıza ve yönetmenize izin verebilecek özel erişim araçları vardır..

Ancak Mac’ler için böyle bir tesis yoktur, bu nedenle devam etmek için harici bir araca ihtiyacınız vardır. Mac’te FRITZ! Box VPN hizmetini kurmak için önerilen en iyi araç, Apple’dan kolayca satın alabileceğiniz VPN yardımcı aracıdır’s resmi uygulama mağazaları.

VPN sağlayıcınız canlı sohbet desteği sunuyorsa kurulum işleminde de size rehberlik edebilir.

FRITZ! Box Cihazlarına VPN Kurulumu

FRITZ! Kutusunun birçok farklı yönlendirici varyasyonu vardır, bu nedenle her biri için bir VPN kurmak için bir kılavuz sunmak mümkün değildir, çünkü her biri için kurulum işlemi farklı ve benzersizdir..

Bununla birlikte, FRITZ! Box 7590, dikkat çekici bir Easy Connect özelliğine sahip olduğu için bir VPN kurmak için en kolay olanıdır. Diğerleri’AVM’nin bir başka en iyi performans gösteren yönlendirici varyasyonu olan FRITZ! box 7540 gibi bir özelliğe sahip.

FRITZ! Box 7590 üzerinde çok basit bir adım adım VPN kurulum süreci boyunca size rehberlik edeyim:

 • Bir kere sen’kutu hesabınıza giriş yaptınız ve Paylaşımlara gidin > VPN > VPN Bağlantısı Ekle
 • Şimdi tıklayın “Bu FRITZ! Kutusunu bir şirket VPN’sine bağlayın “
 • Sonra tıklayın” Sonraki “
 • Şimdi önemli veri alanlarını VPN hizmetiniz tarafından sağlanan bilgilerle doldurmanız gerekecek
 • İlk alanda “VPN kullanıcı adı”, ismini vermen gerekecek
 • Sonra tarla için “VPN şifresi” güvenli bir şifre oluşturun’kolayca tahmin edilemez.
 • VPN’inizin XAUTH’u destekleyip desteklemediği yalnızca VPN yöneticiniz tarafından onaylanabilir. Temel olarak, bunu IPSec Protokolünün bir sürümü olarak düşünebilirsiniz. Şimdi, seçeneği etkinleştirmeden önce, VPN hizmetinizin kullanıcı kimlik bilgilerini girmeniz gerekecektir. Onları girin ve devam edin.
 • Ardından, bağlanmak istediğiniz VPN ağından sunucunun tam sabit IP adresini girmeniz gerekecektir. Bu alana çağrılacak “internet adresi”
 • Şimdi VPN’nin IP Ağına girin. Bu size VPN yöneticiniz tarafından söylenebilir.
 • Aynı şey başlıklı alan için de geçerli “Alt ağ maskesi”. Bu ayrıca VPN yöneticiniz tarafından sağlanacaktır.
 • Tüm bu ayrıntıları doğru doldurmadan daha fazla ilerleyemeyeceğinizi unutmayın
 • Şimdi başlıklı bir seçenek göreceksiniz “VPN bağlantısını kalıcı tutun”. Etkinleştirmek için üzerine tıklayın. Eğer yapmazsan’t Bu seçeneği etkinleştirdiğinizde, yönlendirici ağda bir saat hiçbir etkinlik görmediğinde VPN bağlantınız devre dışı bırakılır. Bu seçeneğin etkinleştirilmesi, bir bağlantı başarısız olsa bile, yönlendiricinin kendisi tarafından otomatik olarak yedeklenmesini sağlar.
 • Tıklayarak kalan girişleri yetkilendirmeye devam edin “tamam”
  7 najlepszych routerów pomidorowych w 2023 roku

Sonuç

FRITZ! Box kullanıcıları için VPN’ler, ağı güvence altına almak için genişletilmiş güvenlik ve gizlilik dışında birçok amaca hizmet edebilir. Dünya genelinde kullanıcılar, akış sitelerinin ve Torrent’in güvenli bir şekilde engellenmesi için VPN’ler kullanıyor. FRITZ! Box kullanıcıları da aynı şeyi yapabilir.

ExpressVPN, şu anda ayda 8.32 $ ile en iyi FRITZ! Box VPN’dir çünkü AVM tarafından sunulan neredeyse tüm FRITZ! Box cihazlarıyla en yüksek uyumluluğu ve kararlılığı sunar.

Bu VPN, FRITZ! Kutunuzdaki deneyiminizi artırabilir ve kullanılabilirliğini daha iyi ve daha güvenli hale getirebilir, bu yüzden şimdi bir tane kurun ve mümkün olan en kısa sürede tahakkuk eden tüm avantajlarla kendinizi garanti edin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me