En İyi Firestick Uygulamaları 2023 – Filmler, Şovlar, Spor ve Daha Fazlası için Canlı Akış!

..Firestick, tanıtımından bu yana, binlerce eğlence uygulaması arasından seçim yapan bir kullanıcı favorisi haline geldi. Netflix, Hulu ve Amazon Prime gibi akışlı uygulamalardan YouTube ve Spotify gibi ücretsiz müzik uygulamalarına kadar, bu günlerde ev eğlencesini güçlendirmek için bir Firestick’ten daha uygun bir şey yok. Ve dahası, firestick için En İyi VPN’i kullanırsanız, tüm bu uygulamalarda coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği bile aktarabilmenizdir. En iyi Firestick uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için BestVPN.co’nun En İyi Firestick Uygulamaları hakkındaki bu her şey dahil kılavuzu okuyun!

Contents

2023’de Filmler ve Şovlar için En İyi Firestick Uygulamaları:

Firestick şu anda piyasadaki en iyi akış cihazlarından biridir.’ın en büyük e-ticaret firması, bu gün ev eğlence dünyasında dikkate almak için bir güç haline gelmiştir.

Cihazın kullanımı neredeyse tüm büyük TV’lerle ve Medya cihazlarıyla uyumlu olduğundan, tak ve çalıştır kadar kolaydır. Ancak bu cihazla ilgili en iyi bölüm, üzerinde çalıştırabileceğiniz Uygulama sayısıdır.

Benzer olmasına rağmen, Roku ve Chromecast gibi diğer akış çubuklarının ve cihazların çoğu’t Uygulamalara gelince Firestick kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunar.

Ve ne biliyor musun’burada en büyük yakalamak mı? Resmi olarak kendi uygulama mağazasının kapsamına girmesine rağmen, Google Play Store’dan kolayca inanılmaz bir şekilde uygulama indirebilirsiniz, böylece seçim aralığınızı çok daha geniş bir yelpazeye çıkarmanıza izin verir.

Bu kılavuzda, sizi Firestick’teki her kategori için en iyi uygulamalardan geçireceğim. Bu yüzden 2023’de Firestick’teki filmler ve şovlar için hem ücretli hem de ücretsiz en iyi 8 uygulama ile başlayalım:

en iyi firestick uygulamaları

1. Netflix:

O’gerçekten bir beyinsiz. Netflix dünya’s en baskın akış platformu ve zaten sunulan içerik açısından diğer tüm akış hizmetlerinin üstünde baş ve omuz olduğunu. Antoloji serisi Black Mirror’dan tarihi dramaya The Crown’a kadar Netflix’te içerik eksikliği yok, bu yüzden bu uygulama Firestick’iniz için bir zorunluluktur. Ücretli, ancak aboneliği hiç pahalı değil.

Filmler ve Şovlar için En İyi Firestick Uygulamaları

2. Hulu:

Bir diğer gelecek akış hizmeti olan Hulu, Netflix’ten biraz farklıdır, çünkü bir akış kütüphanesi sunar, ancak hizmet paketlerinde canlı TV kanalları da sunar. Resmi uygulaması Firestick uygulama mağazasında mevcuttur ve platformdaki en yüksek ücretli ücretli akış uygulamalarından birine sahiptir.

kodi firestick uygulaması

3. Kodi:

Bir sonraki adım, özellikle kendi başına bir akış hizmeti olmayan Kodi’dir, ancak kullanıcılar için geleneksel akış sağlayıcılarından çok daha büyük miktarda akış seçeneklerini kolaylaştırır. Yüzlerce eklenti sunan bu uygulama, film izlemekten canlı spor yayınlarına kadar her şeyi yapmanıza izin verebilir, Kodi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Uygulama ücretsizdir ancak parti arasında en iyilerini istiyorsanız üçüncü taraf eklentileri genellikle ödenir.

showbox firestick uygulaması

4. Gösteri kutusu:

Android Cihazlar için en iyi puan alan ücretsiz akış uygulaması olan Showbox, kullanıcı eğlencesi ihtiyaçlarının çoğunu karşılamak için kapsamlı bir içerik portföyü sunar. Kapsadığı kategoriler filmler ve TV şovları ile ilgilidir. Uygulama henüz Firestick’te resmi olarak mevcut değil’s, ancak doğrudan APK dosyası aracılığıyla indirip yükleyebilir veya Google Play Store’dan almak için yandan yükleme yöntemini kullanabilirsiniz..

İtfaiye için Pluto-TV

5. Plüton TV:

Ücretsiz çevrimiçi televizyon akış sağlayıcıları don’t Pluto TV’den daha iyi olamaz. Bu, platformu aracılığıyla 100’den fazla kanal sunan birinci sınıf bir hizmettir ve yakında herhangi bir zamanda kablo kesmeye gitmek istiyorsanız mükemmel bir alternatiftir. Pluto TV’de, kanallar söz konusu olduğunda seçeneklerin dezavantajı yoktur. Hizmet, yakın gelecekte kategorilerini daha da çeşitlendirmeyi planlıyor. O’ücretsiz bir uygulama ve resmi olarak Firestick App Store’da mevcut.

crackle firestick uygulaması 2023

6. Crackle:

Firestick uygulaması eko-sisteminde barındırılacak en iyi ücretsiz eğlence uygulamalarından biri olan Crackle, zaman geçtikçe cihaz kullanıcılarına kesin bir hit olduğu kanıtlandı. Sony tarafından geliştirilen Crackle, en üst düzey eğlence içeriğine sahiptir. Bu, kullanıcıların daha geniş bir içerik tabanına erişmesini sağlayan neredeyse her türden film ve TV şovunu içerir..

  Os 7 melhores roteadores de tomate em 2023

Uygulamada nelerin izlenebileceğini kontrol eden özel bir ebeveyn kontrolü özelliğine sahiptir. Bu, sağlıklı eğlence için inanılmaz derecede güvenli bir seçenek haline getirir.

Uygulaması resmen FireTV uygulama mağazasında yer alıyor.

7. SlingTV:

Ateşli bir kablo kesici iseniz, o zamana kadar kesinlikle SlingTV ismiyle karşılaşmış olabilirsiniz. Hattın en iyi canlı kanallarını ve her türlü bütçeye ve ihtiyaca uygun bazı harika fiyatlandırma planları sunan SlingTV, şu anda en iyi çevrimiçi TV sağlayıcılarından biri olarak yerini sağlamlaştırdı. UFC dövüşleri bile diğer önemli eğlence etkinlikleriyle birlikte platformda kolayca bulunabilir.

sling-tv firestick

SlingTV ücretli bir hizmettir ve uygulamasını FireTV uygulama mağazasında kolayca bulabilirsiniz.

firestick uygulamaları için crunchyroll

8. Çıtır Rulo:

Orada tüm bu anime hayranları için, CrunchyRoll kaydolabileceğiniz en iyi hizmettir.

Japon animasyonlu içerik, bu harika uygulamadaki eğlence seçeneklerine hakim. Ancak dili her zaman tercihinize göre değiştirme seçeneğiniz vardır. 15k + saatten fazla içerik mevcut olduğunda, CrunchyRoll kesinlikle Firestick’inize yüklenmelidir.

Bu ücretli bir hizmettir ve 2 haftalık deneme planıyla birlikte gelir.

Filmler ve TV için Firestick Uygulamaları: Yazar’s tavsiyesi:

Kesinlikle her türlü eğlencenin büyük bir hayranıyım ve yukarıda listelediğim tüm bu harika film ve TV uygulamalarına gerçekten hayran kalırken, sağlıklı bir eğlence deneyimi edinme isteğimi tatmin etmeme izin verdim. liste kesinlikle.

Ve bu Netflix.

Netflix şu anda bir numaralı akış hizmetidir ve başka hiçbir uygulama veya hizmet buna yaklaşmaz. Turuncu gibi inanılmaz şovlar sunan Yeni Siyah, Taç, Siyah Ayna, Stranger Things ve daha fazlası, bu uygulamadaki içeriğin kalitesi, bu listede belirtilen isimlerin geri kalanına kıyasla başka bir seviyede..

Firestick cihazımda yapılacak tek uygulamayı seçseydim, şüphesiz Netflix olurdu. Bu hizmetin fiyatlandırma planları bile, farklı eğlence gereksinimlerine sahip kullanıcılar için son derece uygun fiyatlı.

Ayrıca, Netflix için En İyi VPN’yi ABD Netflix kütüphanesinin engellemesini kaldırmak için dağıtırsanız, sitede başka türlü yapabileceğinizden çok daha büyük bir içerik kütüphanesine erişmenize izin verir..

* Testimizde, Netflix ABD’yi başarıyla kaldırmak için NordVPN kullandık 

En İyi Firestick Uygulamaları 2023 - Filmler, Şovlar, Spor ve Daha Fazlası için Canlı Akış!

2023’de Müzik için En İyi Firestick Uygulamaları:

Geniş bir HD ekranda belirli bir müzik parçasına eşlik eden videoyu izleyebildiğinizde müzik çok daha iyi ses çıkarır ve Firestick’in bunu başarmasını sağlar. İPod üretimi artık çoktan gitti ve bugün’dünyasında, ekran sesin kendisi kadar önemlidir, bu yüzden 2023’de Müzik için bu şaşırtıcı, En İyi Firestick uygulamaları aracılığıyla müzikle eğlenmenin yepyeni bir yoluna erişmeye çalışın:

Müzik için En İyi Firestick Uygulamaları

9. YouTube:

Kim yapmaz’YouTube’u bilmiyor musunuz? Herhangi bir türden ve herhangi bir türden video izlemek tıkırtı istiyorsanız, mutlak bir temel haline gelir. Ancak çoğu insanın bu platformda görmezden geldiği şey, başka türlü erişebileceğinizden en eksiksiz müzik kütüphanesini sunma yeteneğidir ve bu da ücretsizdir.!

Evanesence’den Nelly Furtado’a ve Michael Jackson’dan’ColdPlay ve Linkin Park gibi grupların en çok izlenen şarkılarına en çok hit yapan YouTube, hepsine sahip ve uygulaması Firestick’te ücretsiz olarak mevcut!

Bazı şarkılar coğrafi olarak kısıtlanabilir, bu nedenle Firestick için bir VPN’niz varsa, hizmette hiçbir zaman herhangi bir kısıtlamayla karşılaşmazsınız. Ancak, herhangi bir zamanda hizmetin herhangi bir yerinde aniden ortaya çıkabilen tüm bu rahatsız edici reklamlarla nasıl baş edebileceğinizi söyleyemem.!

firestick için spotify uygulaması10. Spotify:

Hâlâ yaşıyorsanız, son 5 yıldır bir kayanın altında yaşıyor olmalısınız’t Duydum! Bu her şey dahil, inanılmaz manevra kabiliyeti yüksek ve sağlıklı müzik uygulaması artık dünya’2023’de bir numaralı müzik hizmeti!

Uygulamasını FireTV uygulama mağazasında kolayca bulabilirsiniz. Ancak, aynı Wi-Fi Ağındaysa tüm cihazlarınızı senkronize etmenize izin verdiği gerçeği, bir diehard müzik hayranıysanız, tercih etmek için bir seçenek cehennemi yapar!

Bu konuda en iyi yanı,’t Her türlü reklamda sizi rahatsız eder. Bu, Firestick’imdeki şarkılara ve diğer müzik dosyalarına erişmek için indirmeyi ve yüklemeyi tercih ettiğim uygulama yapıyor!

Spotify ücretsiz bir hizmettir ancak kaydolmanızı ve hesap açmanızı gerektirir.

2023’de Spor için En İyi Firestick Uygulamaları:

Dünyada her türlü spor dinsel olarak takip edilmektedir. Büyük futbol liglerinden yüksek seviyeli dövüşlere kadar, daha yüksek bir adrenalin acele edebilecek ve gününüzü rekabetçi iki varlık arasındaki perçinli bir spor yarışmasından daha değerli kılacak hiçbir şey yoktur. Ve akış, en sevdiğiniz spor etkinliklerini asla kaçırmamanıza izin verdi!

  100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

Akışla HD ekranda spor izlemek Amazon Firestick’iniz için çok daha kolay hale geldi, ancak tüm önemli spor etkinliklerine en iyi şekilde erişebilmeniz için hangi uygulamaların size en iyi hizmeti vereceğini anlamanız gerekir. İşte 2023’de Spor için en iyi üç Firestick uygulaması!

Spor için En İyi Firestick Uygulamaları11. Mobdro:

Spor için sağlıklı bir ücretsiz akış hizmeti olsaydı Mobdro olmalı. Dünyanın dört bir yanından canlı spor etkinlikleri düzenleyen Mobdro, spor meraklıları için nihai hizmet olarak katlanarak artıyor.

Mobdro, spor dünyasından en iyi canlı aksiyonu tutarlı bir şekilde sağlama öncülünde çalışır. Uygulama sürekli bu tür akışları aramaya devam ediyor. Böyle bir akış bulduğunda, abonelerine hizmet eder. Ve oğlan bu işi mükemmellikle ya da!

Uygulama, Firestick uygulama mağazasında mevcut değildir. Onu web sitesinden indirmeniz veya Downloader Uygulaması üzerinden yüklemeniz gerekir. Bunun nasıl yapılacağı hakkında daha fazla bilgi için En İyi Firestick VPN’i kılavuzumuzu okuyun.

Mobdro ayrıca hizmet reklamını ücretsiz yapan premium bir sürüm sunuyor!

Firestick uygulamaları için ESPN 202312. ESPN:

Spor eğlencesi dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan ESPN, Amazon Firestick’inizde güvence altına alabileceğiniz en iyi ücretli spor uygulamasıdır. Dünyanın dört bir yanından çok çeşitli spor etkinlikleri için özel kanallar ve akış seçenekleriyle ESPN, üstünlüğünü sürdürmeye devam eden üst düzey bir hizmete sahiptir.

Ve sadece canlı spor akışı değil, ESPN en iyi maç öncesi ve maç sonrası analizi, özel spor belgeselleri, röportajları ve çok daha fazlasını sunar, sadece oyundan daha fazlasını izlemek istiyorsanız oldukça kapsamlı bir platform haline getirir.!

ESPN, ücretsiz haftalık deneme planıyla birlikte gelen ücretli bir hizmettir. Uygulama resmi olarak Amazon uygulama mağazasında yer alıyor ve inanılmaz bir şekilde indirilebilir!

13. FuboTV:

Tüm türlere hitap eden bir IPTV sağlayıcısı olmasına rağmen, FuboTV ayrıca özel spor kanallarının inanılmaz bir şekilde dağılmasını sunuyor! Firestick’inize sağlıklı bir TV deneyimi sunmak son derece güvenilir bir seçenektir!

ufc firestick için fubotv

FuboTV son aylarda oyunun zirvesinde! Sağlayıcı, UFC 230, Fifa Dünya Kupası gibi popüler etkinlikleri yayınladı ‘18 diğerleri arasında.

Bu ücretli bir hizmettir ve resmi uygulaması FireTV uygulama mağazasında mevcuttur!

PlutoTV dünyanın bazı bölgelerinde sınırlıdır, bu ülkelerden birinde olursanız, FireTV’nizdeki hizmetin engelini kaldırmak için bir VPN kullanmayı düşünün!

İnternet Güvenliği için En İyi Firestick Uygulamaları:

Yukarıda bahsedilen Netflix, Hulu, FuboTV, ESPN gibi birçok farklı uygulama arasında ve hatta birçoğu coğrafi olarak kısıtlanmıştır, bu da’t Tam veya kısmi hizmetlerini belirli coğrafi sınırların dışında yürütmek. Ancak bu kısıtlamaları aşmanın bir yolu var ve bu bir VPN hizmeti aracılığıyla!

Ve orada yüzlerce VPN hizmeti olsa da, aralarındaki herkes Amazon Firestick’inizle çalışmaya uygun değildir, çünkü bunu yapmak için sadece birkaç sağlayıcının sunabileceği belirli bir dizi özellik gerekir. Bu tür özellikler ve bu platforma uygun VPN’ler hakkında daha fazla bilgi için, Firestick için VPN hakkındaki bu kapsamlı incelemeyi buradan okuyun.

Burada, Amazon Firestick cihazınız için En İyi 3 VPN uygulamalarını listeliyorum!

14. PureVPN:

Firestick’iniz için hızlı, güvenilir ve daha da önemlisi ucuz bir VPN hizmeti arıyorsanız, PureVPN ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir hizmettir. Dünya çapında 160’tan fazla ülkedeki sunucularla en yaygın sunucu altyapılarından birini sunan Netflix ABD ve BBC iPlayer engelleme yetenekleri, bölünmüş tünelleme ve çok daha fazlası gibi özel özellikler, şu anda pazardaki en iyi hizmetler arasında!

İnternet Güvenliği için En İyi Firestick Uygulamaları

Artan kullanıcı kolaylığı için özel bir Firestick uygulaması vardır ve en ucuz planı ayda sadece 1,65 $ ‘dır.!

En İyi Firestick Uygulamaları 2023 - Filmler, Şovlar, Spor ve Daha Fazlası için Canlı Akış!

15. ExpressVPN:

Şu anda sektörde oldukça iyi karşılanan bir VPN hizmeti olan ExpressVPN, geldikleri kadar sağlam bir VPN’dir. ExpressVPN, tüm cihaz platformlarında en sağlam özellik performansını sunmak konusunda büyük bir üne sahiptir. Yıldızlı özellikleri arasında 2000+ özellik, Firestick için özel uygulama, özel kurulum kılavuzları, canlı sohbet desteği ve daha fazlası yer alıyor!

  Einrichten von Kodi auf Amazon Firestick - Anfängerhandbuch

Firestick için ExpressVPN

En ucuz planı şimdi% 49 indirim sunuyor! Bu sayede, 15 aylık özel bir planla ayda 6.67 $ gibi düşük bir fiyata hizmet alabilirsiniz!

En İyi Firestick Uygulamaları 2023 - Filmler, Şovlar, Spor ve Daha Fazlası için Canlı Akış!

16. NordVPN:

Dünya çapında 5000’den fazla sunucunun sunulduğu ve etkileyici engelleme kaldırma yetenekleriyle NordVPN, dünya çapında kullanıcıların güvenini kazanan en üst düzey bir VPN hizmeti olmaya devam ediyor. NordVPN, kullanıcıları için Çift VPN ve VPN Üzerinden Soğan da dahil olmak üzere en etkileyici güvenlik özelliklerinden bazılarını sunmaktadır. Bu nedenle, bu listedeki geri kalanlara kıyasla çok çeşitli bir hizmet sağlayıcısıdır.

Firestick için Nordvpn

Bu VPN’nin tek dezavantajı,’Henüz özel bir Firestick uygulaması sunmuyor. Firestick’inizde kullanmak istiyorsanız, yan yükleme yöntemiyle yüklemeniz gerekir.

En ucuz fiyatlandırma planları kullanıcıya hizmeti sadece 3,49 $ / ay!

En İyi Firestick Uygulamaları 2023 - Filmler, Şovlar, Spor ve Daha Fazlası için Canlı Akış!

Firestick apps Reddit Yorumlar:

Bazen çok şaşırırsınız ve bu o olaylardan sadece biriydi. Kullanıcı tercihlerine göre en iyi Firestick uygulamalarındaki kullanıcı görüşlerini kontrol etmek için Reddit’e döndüğümde, siteyi garip bir şekilde konu hakkında sessiz buldum.

Reddit’te bu konuda bulabildiğim tek şey Mobdro alternatifleri gibi konularda bazı seçici konulardı. Bu konulardan bazı yorumlar alınmıştır ve aşağıda belirtilmiştir:

Tartışmadan yorum yapma Christian_Lloyd_’tartışmadan yorum "Mobdro benzeri uygulamalar?".

Konuyla ilgili bir diğer göreceli konu, insanların yan yükleme yöntemlerini tartıştığı bir konuydu. Aşağıda bu konudan bazı yorumlar ürettim:

Tartışma yorumu Impulse215’tartışmadan yorum "[Soru] Hangi uygulamalar Firestick üzerinde sideload ve işlevsel?".

Tartışmadan yorum angelboy65’tartışmadan yorum "[Soru] Hangi uygulamalar Firestick üzerinde sideload ve işlevsel?".

Bunun dışında Reddit’teki konuya uzaktan bile yakın bir şey bulamadım. Bu yüzden sanırım bu kılavuzda sunulan analizden memnun olmalısınız. Aşağıdaki yorum dizisinde konu hakkında kendi önerilerinizi de bulabilirsiniz.!

En son reddit vpn kılavuzumuza göz atmayı unutmayın.

Amazon Firestick uygulamaları hakkında SSS:

FireStick ile Ne Tür Kanallar Alabilirsiniz?

Firestick uygulamaları aracılığıyla. diğerlerinin yanı sıra her türlü Canlı TV, film ve spor kanallarına erişebilirsiniz

Firestick için Aylık Ücret Var mı?

Hayır, Firestick için aylık bir ücret yoktur. Cihazı satın almak için sadece bir kez ödeme yapmanız yeterlidir. Ancak, Amazon Firestick’iniz aracılığıyla eriştiğiniz bir hizmetin aboneliği için ödeme yapmanız gerekecektir.

Firestick’te Hangi Uygulamalar Mevcut?

Firestick, spordan müziğe ve yazılımdan film akışı sitelerine kadar her türlü uygulamayı sunar. Ayrıca ücretsiz ve ücretli kategorilerde canlı TV uygulamaları sunar.

Jailbroken Firesticks Nedir?

Jailbroken Firesticks, FireTV’de bulunmayan uygulamaları yandan yükleyebilir’s resmi uygulama mağazası! Nasıl doğru yapılacağını biliyorsanız, tüm Firesticks ve FireTV cihazları jailbreak yapabilir. Yandan yükleme yöntemi Firesticks’i güvenilir bir şekilde jailbreak için en çok tercih edilen yöntemdir.

Sonuç:

Amazon Firestick, şüphesiz en iyi akış cihazı! Ve şu’çünkü çok daha fazla özellik ve uyumluluk sunuyor. çağdaşlarından daha fazla. En iyi canlı TV kanalları uygulamalarından canlı spor ve müzik akışı uygulamalarına kadar, Firestick’inize yüklenecek ve yapılandırılacak herhangi bir uygulamanın tam anlamıyla bu cihazdan koruduğunuz değeri inanılmaz bir şekilde artırmanıza olanak tanır!

Yukarıda belirtilen uygulama listeleri, bu listede odaklandığım her tür için sadece en iyi uygulamalardır. Ama bu’Firestick’te çok çeşitli hizmetler sunan yüzlerce başka uygulama olduğu için değil.

Onları kontrol edin ve yukarıdaki listelerimizde yer alabilecek ilginç bir şey bulursanız, lütfen aşağıdaki yorum dizisinde bunlardan bahsedin! Uygulamanızı yeterince alakalı bulursam sizinle bu konuyla ilgilenmekten ve listelerimi değiştirmekten memnuniyet duyarım!

Bugünden itibaren Firestick’inizle Akış Dünyasını Ateşe Alın!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me