Ako odblokovať Kodi vo Veľkej Británii a pozerať anglické futbalové živé prenosy

Kodi je domovom obrovskej knižnice zábavných kanálov vrátane filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov, animácií & karikatúry a samozrejme všetci’obľúbené športy. Existuje veľké množstvo oficiálnych aj neoficiálnych doplnkov pre streaming športov pre spoločnosť Kodi vrátane doplnkov pre kriket, futbal, atletiku, americký futbal, ľadový hokej, UFC a zoznam pokračuje a ďalej. Prečítajte si podrobný návod, ako odblokovať Kodi vo Veľkej Británii, aby ste mohli sledovať svoje obľúbené futbalové zápasy v priamom prenose. Na zabezpečenie všetkých vašich tokov použite najlepšiu VPN a najlepší vpn pre kodi.

Kodi boxy zakázané vo Veľkej Británii

Spojené kráľovstvo sa stane prvou krajinou, ktorá oficiálne zakáže schránky Fully Loaded Kodi s predkonfiguráciou kanálov anglickej Premier League. Dňa 6. marca 2017 bola 65-ročnému Malcolmovi Mayesovi udelená pokuta vo výške 250 000 GBP za predaj úplne nakonfigurovaných škatúľ Kodi za 1 000 GBP za každé.

Držitelia autorských práv BTSport, Sky Sports a Virgin Media dostali tiež zákonné povolenie požadovať blok serverov, ktoré sa používajú na bezplatné vysielanie oficiálnych streamov Premier League..

kodi boxy zakázané vo Veľkej Británii - naša perspektíva

Ako odblokovať doplnky Kodi a pozerať sa na doplnky vo Veľkej Británii

Výstraha! Don’• Pred prečítaním sprievodcu sieťou Kodi VPN nainštalujte doplnky
Kodi sa dostal pod prísnu kontrolu. Úrady sú horúce na chvoste, aby prenasledovali používateľov Kodi. Pozrite sa na našu najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi a zistite, ako zostať v anonymite. Naučte sa, ako odblokovať najlepšie doplnky spoločnosti Kodi a zabezpečiť si súkromie od držiteľov autorských práv.

  IPVanish Membantu Keamanan Dalam Negeri dalam Menangkap Tersangka Pidana!

Ako odblokovať kodi vo Veľkej Británii

Než začneme hovoriť o tom, ako získať prístup k hlavným streamingovým kanálom na sledovanie futbalových zápasov, nechajte’Je to niečo jasné, považujte to za kontrolu skutočností v reálnom čase, spoločnosť Kodi nie je vo Veľkej Británii zakázaná. Škatule Kodi nabité vopred nakonfigurovanými najlepšími doplnkami Kodi sú teraz zakázané predávať, pretože sprevádzajú statnú pokutu.

Geografické obmedzenia môžete obísť takmer okamžite a odblokovať Kodi v závislosti od zariadenia, ktoré vlastníte’sa trochu líšia pre streamingové boxy Tento šikovný hack vám umožňuje skryť vašu IP adresu s inou susednou európskou krajinou (Vzhľadom na to, že ste rezidentom Spojeného kráľovstva a odišli ste z krajiny) a máte prístup k hranicným kanálom Kodi vo svojich sieťach. mediálne centrum. Skontrolovali sme viac ako 5 vysokorýchlostných služieb VPN, z ktorých si môžete vybrať, tu je zoznam našich top 5, zatiaľ čo viac nájdete na našej webovej stránke.’s Časť Kodi VPN Recenzie:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

Ako odblokovať kanály zakázané spoločnosťou Kodi v systéme Windows vo Veľkej Británii

Používatelia systému Kodi Windows’vo Veľkej Británii sa budú považovať za najšťastnejších, pretože existuje väčšia podpora pre operačný systém ako akékoľvek iné zariadenie. V prípade systému Kodi Windows môžete kodi odblokovať pomocou:

 1. Spustite službu VPN
 2. Pripojte sa k serveru v Luxemburgu, Holandsku atď.
 3. Spustite program Kodi
 4. Prejdite na požadovaný doplnok a začnite vysielať stávky na zápasy Major Football League naživo!

Ako odblokovať kanály Kodi zakázané kanály vo Veľkej Británii pomocou smerovača

Odblokovanie mimo hraníc Futbalové streamy na Kodi Boxes vo Veľkej Británii si vyžadujú, aby ste nakonfigurovali službu VPN na smerovači. Nezabudnite nikdy nastaviť VPN na routeri poskytovateľa (zvyčajne to tak nie je)’nedovolím). Môžete postupovať podľa nášho sprievodcu, ako nastaviť VPN na smerovači, s našim sprievodcom tu (nezabudnite použiť server v blízkosti Spojeného kráľovstva, zvážte jeden z Luxembursko, Nórsko, Švédsko, Nemecko, Holandsko).

V prípade, že máte problém s odblokovaním kodi vo Veľkej Británii, pošlite nám váš smerovač & model a pokúsime sa vám poskytnúť dokonalého sprievodcu nastavením.

Po nakonfigurovaní siete VPN na smerovači ju jednoducho reštartujte a potom:

 1. Spustite program Kodi
 2. Prejdite na Videá
 3. Streamujte svoje obľúbené futbalové streamy vo Veľkej Británii bez väčších problémov!

Prečo Kodi EPL kanály IPTV toky blokované programom SkyTV

Po mnohých kontroverziách to spoločnosť Sky Sports oficiálne nazývala a získala zákonné povolenie na zákaz všetkých serverov, ktoré sa používajú na bezplatný prenos IPTV tokov zápasov EPL. Sky mala v súčasnej dobe možnosť zakázať jeden server naraz, čo by vysielateľovi umožnilo pohybovať sa na iný server a začnite znova streamovať.

Prečo Kodi kanály IPTV toky blokované programom SkyTV

Tentoraz je oficiálnym partnerom EPL a držiteľom autorských práv EPL’s online streaming berie veci vážne. Po neustálom porušovaní autorských práv britský súd predaj zakázal & použitie úplne načítaných boxov Kodi, ktoré majú kanály vopred nakonfigurované a pripravené na použitie jednoduchým zapojením do televízora.

Prečo Kodi futbalové kanály IPTV prúdy blokované BT Infinity

BTSport je tiež oficiálnym partnerom & držiteľ autorských práv anglickej Premier League spolu so SkySports. Spoločnosť BTSport tiež zakáže všetky servery používané na vysielanie pre všetkých zákazníkov využívajúcich širokopásmové služby BT Infinity. Keďže všetci používatelia BT Infinity sú na IP adresách vo Veľkej Británii, ich aktivity sa budú monitorovať a keď budú mať prístup k Kodi EPL streamovaniu, ISP odmietne prístup k serveru.

Kodi kanály blokované BT Infinity a pokutovými pokutami

Stručne

Dúfam, že máte tieto hlavné streamingové kanály na sledovanie videa UK UK odblokované skrytím za inou IP adresou. Len pre prípad, že sa tak nestalo’t pracovať pre vás, dajte nám vedieť a my urobíme maximum pre zničenie týchto geo-obmedzení a odblokovanie Kodi vo Veľkej Británii. Ak sa vám článok páčil, jednoducho stlačte jedno zo sociálnych tlačidiel a teraz ho zdieľajte. Pomôžte všetkým svojim priateľom odblokovať svoje obľúbené futbalové prúdy na serveri Kodi a vychutnajte si svoje hry neobmedzene.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me