AB’de Madde 13 / Meme Ban’ı Atlayacak En İyi VPN

Hükümetler bugünlerde, doğru olanı yapmaya çalışıyor olsalar bile, çoğunlukla yanlış anlıyorlar. Facebook'la ilgili Cambridge Analytica skandalının ön plana çıkmasından sonra başlayan aydınlanma dalgası, birçok politikacının günümüzde siber güvenliğin önemini fark etmesini sağladı’s sayısallaştırılmış dünya.

Bunun iyi bir şey olması gerekiyordu ve yeni GDPR yasaları ve hepsiyle doğru şeyler gidiyordu, ama her zamanki gibi politikacılar genellikle rahatlama getirdiklerinden daha fazla sorun yaratıyorlar.

Son zamanlarda, Dijital Tek Pazarda Telif Hakkı ile ilgili Avrupa Birliği Direktifi AB tarafından kabul edildi. Mevzuat temel olarak internette paylaşılan içeriğe tasma koymayı amaçlamaktadır. Sorunlu görünmeyebilir, ancak Madde 11 ve 13 gibi alt bölümlerine daha yakından bakmak, bu kanunun Ücretsiz interneti ne kadar etkileyeceğini söyleyebilir..

Çevrimiçi siteleri, sitelerinde telif hakkıyla korunan herhangi bir içeriği filtrelemekten sorumlu tutmak veya bunun için ödeme yapmak, böylece Google Haberler gibi toplayıcı sitelerin haber kaynağını aldıkları sitelere ödeme yapmasını sağlamak için memler gibi şeylerin sonunu etkili bir şekilde bildirmek.

Bu yasanın daha ince yönleri bize bu yeni Direktifin, uygun onay ve ödeme olmaksızın bu yarışmalarda giflere bile sosyal medyada bir spor karşılaşmasının resimlerini yayınlamak kadar eğlenceli şeyleri etkileyebileceğini bile söylüyor..

Bu yasa yürürlüğe girerse, AB üyelerine kanunun uygulanması için sağlanan 2 yıllık sürede en muhtemel olasılık gibi görünüyorsa, AB'de yaşayan tüm internet kullanıcıları için tamamen felaket olabilir.

Memeler yok, spor etkinliği resimleri yok, haber toplamaları yok, hiçbir şey yok! İnternet, AB'de önümüzdeki 2 yıl içinde tüm mülayim gidebilir, ancak yine de bir VPN kullanarak bu direktiften etkilenmekten kaçınabilirsiniz!

Her zaman olduğu gibi, VPN'ler ücretsiz internete başka bir saldırıyı atlamak için mükemmel bir araçtır. Bir kullanıcı VPN'ye giriş yapabilir, AB dışında bir sunucu seçebilir ve her zamanki gibi yönergeleri veya yasallıklarını etkisiz hale getirebilir..

Bu Yönerge için VPN Nasıl Seçilir?

En İyi VPN'ler belirlenmiş ölçütlerle seçilse de, bu görev için en iyilerini seçmek, normal ölçüt listesini biraz değiştirmenizi ve daha doğru hale getirmenizi ve doğru bir şekilde koymanızı gerektirir. “AB'ye Özgü”.

AB'de yaşarken bu direktiften etkilenmeyi atlamak için bir meme VPN seçmeden önce dikkate almanız gereken en önemli faktörler şunlardır:

Güvenli Yargı Yetkisi

VPN Yetkileri bu konuda her zamankinden daha önemli. Genellikle, VPN'lerde yargı bölgeleri önemlidir çünkü birçok ülke’Veri dostu yasalara sahip olmak veya ittifakların bir parçası olmak.

Bu iki ölçüt kalmaya devam ederken, bu karışıma üçüncü bir eklenmesi gerekiyor. Bu ikisini kontrol etmenin yanı sıra, VPN'nizin’yetki alanı herhangi bir AB ülkesinde değil.

AB Dışında Sunucular Sunuyor mu??

Ayrıca, bir VPN'nin yürürlükteki kısıtlamaların etkili bir şekilde atlanabilmesi için AB dışında yeterli sayıda sunucu sağlayıp sağlamadığını kontrol etmeniz gerekecektir..

VPN endüstrisinde, çoğu sağlayıcı sunucularının çoğunu Avrupa ve Kuzey Amerika'da sunmaktadır çünkü çoğu VPN kullanıcısı bu bölgelerde yaşamaktadır. Bununla birlikte, en iyi sağlayıcıların çoğu, seçiminizi yapmanızı kolaylaştırmak için bu bölgeler dışında yeterli sayıda sunucu sunar.

Yüksek Hızlar

VPN'ler, yoğun şifreleme ve bağlantınızı geçiren tüm protokoller nedeniyle hız kaybından muzdarip.

Ancak hız kaybı’t Çok yüksek ya da tüm deneyimi bozacaktır. AB kullanıcıları, bu durumda, konumlarından daha uzak, yani AB dışındaki sunuculara bağlanacaklar, bu yüzden onlara yeterince iyi bir internet kullanım deneyimi sunmak için daha iyi performans gösteren, en hızlı VPN'lere ihtiyaç duyacaklar.

Özel IP'ler

Bunu anlamak biraz karmaşık ama belki de bu bağlamda en önemlisidir. Sunucular iyidir ve yönerge altındaki yeni kısıtlamaları atlamak için kullanılabilir, ancak Adanmış IP sunucuları buradaki amacı çok daha fazla kullanır. Bunun nedeni, özel bir IP'nin birçok kullanıcı tarafından paylaşılan bir sunucudan çok daha kişiselleştirilmiş olmasıdır.

Geleneksel VPN sunucuları, her bağlandığınızda size genellikle farklı IP'ler atar, bu da sosyal medya sitelerinizle büyük miktarda çatışma oluşturabilir ve hatta hesaplarınızın devre dışı kalmasına neden olabilir.

Bunun üzerine,’adanmış bir IP'nin sosyal medya platformları ve diğer siteler tarafından algılanması daha az olasıdır, bu da çevrimiçi faaliyetlerinizle uğraşmadan devam etmenizi kolaylaştırır.

Bir VPN'nin sunduğu uygulamaların sayısı, ücretsiz deneme politikası, geri ödeme süresi vb.Gibi diğer faktörler önemlidir, ancak sağlayıcı yukarıda belirtilen tüm gereksinimleri işaretleyebilirse,’AB'de olmayan kullanıcılar için mükemmel’yeni direktiften etkilenmek istemiyorum.

AB'yi atlayacak en iyi VPN’s Yeni Direktif

VPN endüstrisi VPN'lerle doludur. Yüzlerce kişi var ve çoğu zaman hepsi aynı özellikleri, performansı ve güvenilirliği sunuyor gibi hissediyorlar.

VPN inceleme uzmanları olarak, bunun’t Her VPN diğeriyle aynı olmadığından ve her biri her göreve uygun olmadığından doğru.

Dava gibi özel konular veya gereksinimler için AB sorunu var’s İşi ​​mükemmel bir şekilde halledebilecek ve gerekli tüm özellikleri sunabilecek yeni direktif, belirli VPN'lerin seçilmesi gerekiyor.

İşte AB Direktifi / Madde 13 Yönetmeliklerini atlamak için en iyi 3 VPN için seçimim:

PureVPN

AB'de Madde 13 / Meme Ban'ı Atlayacak En İyi VPNHong Kong merkezli ve 2000'den fazla sunucu sunan bu VPN, bu durumda tercih etmek için bir sağlayıcı olarak belki de en iyi seçimdir.

Çoğu AB dışında olmak üzere 8 farklı konumda özel IP'ler sunarak, kullanıcıların direktif kapsamındaki kısıtlamaları bölgedeki herhangi bir yerden hızlı ve sabit hızlarla kolayca atlamasına olanak tanır..

PureVPN ayrıca geniş bir uygulama yelpazesi sunar, bu nedenle Android telefonunuzda YouTube izlemek veya Windows cihazınız üzerinden Facebook'ta bazı memeler göndermek istiyorsanız, sağlayıcıdan özel bir uygulama tüm popüler ve hatta bazı niş platformlarda kullanılabilir ve kullanılabilir.

Askeri düzeyde şifreleme, OpenVPN protokol desteği, kill anahtarı ve sıfır IP sızıntısı şeklinde sağlam güvenlik, kullanıcıyı anonim hale getirir ve bağlantıda herhangi bir istiladan veya casusluktan korur. AB / üye ülkelerin internetteki birçok hareketinizi izlemeye ve kısıtlamaya çalışacağı bu durumda mutlak bir gereklilik.

Sohbet desteği, uygulamaların kurulumunu ve kurulum sürecini ve hatta özel IP'yi geçmenize izin veren oldukça iyidir..

Bununla ilgili tek dezavantajı, özel IP'sinin sadece aylık 1,99 $ / ay için normal fiyatlandırma planları ile bir eklenti olarak kullanılabilmesidir. Ancak genellikle, PureVPN’s fiyatlandırma planları oldukça uygun ve hatta yıl boyunca çalışan birden fazla anlaşma vardır, bu yüzden gerekir’kullanıcılar için çok sorun değil.

Artıları

 1. AB dışındaki yerlerde özel IP kullanılabilir
 2. Hong Kong merkezli
 3. Birden çok istemci uygulaması
 4. AB dışındaki çok sayıda sunucu
 5. Sıfır günlük politikası, Sohbet desteği ve Kararlı Hızlar

Eksileri

 1. Özel IP'ler, ayrı ayrı değil, yalnızca normal fiyatlandırma planlarına sahip bir eklenti olarak kullanılabilir

Surfshark

AB'de Madde 13 / Meme Ban'ı Atlayacak En İyi VPNÖzel IP'lere sahip olmamasına rağmen, bu sağlayıcı yine de AB yönergesi sorunlarını atlamak için bir VPN olarak sizin için en iyi seçeneklerden biridir..

Surfshark, büyük veri saklama yasaları olmayan inanılmaz derecede güvenli bir yer olan İngiliz Virgin Adaları'nda bulunuyor. Burası İngiliz yasalarının ve dolayısıyla AB yasalarının gözetimi altında gibi görünebilir, ancak BVI don’İmparatorluğun müdürlüğü olmasına rağmen bu yasalar uyarınca faaliyet göstermeme.

Sunucu parkı, diğer sağlayıcılardan çok daha az olan 800 sunucu ile sınırlı olmasına rağmen, endişelenmeden AB dışındaki bir IP'ye her zaman bağlanabilmenizi sağlamak için Avrupa dışında yeterli sunucuya sahiptir..

Surfshark'ın en iyi yanı, kullanımının ne kadar kolay olduğudur. Uygulamaları, sadece bir tıklama arabirimleridir, burada bir bağlantı başlatmak için basit bir tıklama gerekir. Surfshark, bu özel sayıdaki yeni başlayanlar için mükemmeldir..

Adblocker gibi niş güvenlik özellikleri ile birlikte kırılmaz askeri sınıf şifreleme ve kill switch gibi tüm üst düzey güvenlik özellikleri sunan Surfshark, AB yönergesini atlayıp izin verirseniz kesinlikle yetkililerinizden korumak için ona güvenebilirsiniz. meme-ing gibi kısıtlı faaliyetler.

Fiyatlar son derece uygun, belki de en iyi sağlayıcılar arasında en ucuz vpn düşünürsek, en iyi planını düşünürsek, yani 2 yıllık anlaşma. Anlaşma sadece 1,99 $ / ay'a mal olacak, bu da sohbet desteği, diğerleri arasında Firestick uygulaması gibi erişebileceğiniz özellikler ve performans göz önüne alındığında oldukça ucuz.

Artıları

 1. 800 Sunucu, bunların çoğu AB dışında
 2. Güvenli, Sıfır günlük politikası
 3. Kullanımı ve kurulumu kolay
 4. Sunulan birden fazla istemci uygulaması
 5. Sohbet desteği yeterli
 6. Düşük ping hızları ile ortalamadan daha yüksek hızlar
 7. Cheap fiyatlandırma planları

Eksileri

 1. AB direktifini atlamak için özel bir IP önerilmedi

ExpressVPN

AB'de Madde 13 / Meme Ban'ı Atlayacak En İyi VPNDiğer durumlarda, bu VPN en üst sırada yer alacaktı, ancak özel IP özelliğinin bulunmaması ve yüksek fiyatlı olması nedeniyle’AB direktifini atlamak için 3. en iyi VPN'im.

ExpressVPN, hızlar, performans, güvenilirlik, güvenlik ve bütünlük açısından sektördeki en iyi VPN'dir. Sıfır günlük politikası, özellikle Rusya'daki Türkiye Büyükelçisi ile ilgili davada şu ana kadar birçok kez onaylanmıştır.

Bundan hiçbir IP sızıntısı bildirilmemiştir ve güvenlik özellikleri en üst düzey endüstri standartlarına uygundur.

Eğitici videolarla tüm VPN'ler arasında en çeşitli sorun giderme kütüphanesine sahiptir ve bir protokolde VPN'yi kurmaktan protokolleri değiştirerek hızlarınızı artırmak için VPN'lerle ilgili hemen hemen her konuda kılavuzlara yardımcı olur..

Hız kaybı genellikle% 20'den azdır, bu da inanılmaz tarama ve akış deneyimi sağlar.

Surfshark gibi BVI'de bulunan ExpressVPN’yetki alanı, son zamanlarda AB'de kabul edilen yeni boğulma direktifini atlamak isteyen herkes için özellikle güvenli hale getiriyor.

Sahip olduğu tek büyük sorun, yüksek fiyat etiketi, bu listedeki VPN'nin geri kalanına kıyasla en az 3-4 kat yüksek fiyatlı olmasıdır. En iyi planı size ayda 8.32 $ mal olacak.

Artıları

 1. Sektördeki en iyi destek deposu
 2. Uzun mesafe sunucu atlamaları için En Yüksek Hızlar
 3. doesn’günlük tutmamak
 4. DNS veya WebRTC sızıntısı kaydedilmedi
 5. BVI merkezli

Eksileri

 1. Pahalı fiyatlandırma planları
 2. Adanmış IP yok

Yalnızca bir VPN Kazandı’AB Direktifinden Etkilenmeyi Gerçekten Atlamak İstiyorsanız Yapın

Hiç şüphesiz IP'nizi AB dışına taklit etmeden AB yasağını atlamak için bir VPN gereklidir,’Direktif kapsamındaki yönetmeliklere uygun olarak, internetteki faaliyetlerinizin çoğunu izleyecek artan internet trafiği gözetimi konularını aşabilmek.

Ayrıca, Direktif yasal hale geldiğinde kesinlikle engellenecek birçok sitenin engellemesini kaldırmak için bir VPN kullanmanız gerekecektir..

Ancak, yasağı atlamak, ücretsiz internetin tadını çıkarmak ve bunu yaparken herhangi bir yasal sorundan etkilenmemek istiyorsanız, dikkatli olmanız gereken birçok şey vardır:

 1. Her zamanki sosyal medya hesaplarınızı kullanmaya devam ederseniz, bir VPN kullanırken bile, yetkililer ve siteler tarafından’direktif uyarınca izin verilmez. Bunun nedeni, VPN'lerin kimliğinizi çevrimiçi olarak gizlemesi gerekiyor ve gerçek hesaplarınıza erişirseniz, kendinizi dünyaya maruz bırakıyorsunuz. Bu tamamen aptallık ve’bu tür tüm sosyal sitelerde yeni hesaplar oluşturmanızı ve kısıtlı etkinliklere devam etmenizi öneriyorum.
 2. Ek güvenlik kapsamı için, VPN'nizi açtıktan sonra bile Tor ağını kullanmanızı tavsiye ederim. Bu ekstra emin olmak ve gizliliğinizi güçlendirmek için

Sonuç

Yapabilirsin’t Yeni AB Direktifini veya 13. Madde gibi alt kanunlarından herhangi birini sihirli bir şekilde istemiyorum. Yakında hukukun ve gerçekliğin bir parçası olacaklar, bu yüzden onlardan nefret etmek yerine, bunlardan etkilenmeyi nasıl atlayacağınızı öğrenmelisiniz. AB dışındaki IP'lere bağlanma, yani güvenilir bir VPN hizmeti üzerinden.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me