5 nejlepších Kodi skins, které můžete vyzkoušet v roce 2020 pro Krypton a FireStick

Kodi se rychle stala oblíbeným online streamovacím softwarem “nůžky na šňůry” & “šňůry”. Je toho tolik, že můžete dělat přes Kodi XBMC, včetně sledování videa, poslechu hudby, používání různých programů, sledování prezentací fotografií a dokonce i přizpůsobování vašeho Kodi s nejlepšími vzhledy dostupnými pro mediální centrum. V roce 2018 jsem se tedy vydal na misi s cílem najít nejlepší skiny Kodi pro Krypton v roce 2018.

Varování! Don’• Nainstalujte doplňky před přečtením našeho průvodce Kodi VPN Guide
Kodi se dostal pod přísnou kontrolu. Úřady jsou horké na ocasu, aby pronásledovaly uživatele Kodi. Podívejte se na naši nejlepší VPN pro Kodi a zjistěte, jak zůstat anonymní. Naučte se, jak odblokovat nejlepší doplňky Kodi a jak zajistit soukromí od držitelů autorských práv.

Nejlepší skiny Kodi Krypton

Výchozí vzhled ústí pro Krypton byl jednou z nejlepších změn, které vývojáři provedli v softwaru, ale uživatelé’ obvykle vyžadují použití jiných vzhledů na Kodi Krypton při přizpůsobení dalších funkcí zobrazení. Nechat’Začněte s naším odpočítáváním nejlepších kodi kryptonových verzí 17 skinů roku 2017:

1) Aeon Nox 5: Redux – Nejlepší Kodi Krypton Skin

Možná jeden z nejatraktivnějších & podle mého názoru nejlepší skiny Kodi Krypton “Aeon Nox 5: Redux”nabízí některé skvělé vizuální změny v Kodi. Můžete také upravit návrhové zobrazení svých nejlepších doplňků Kodi plus změnit pozadí pro každý jiný doplněk. Vzhled je k dispozici ve třech barevných tématech včetně výchozího metalického motivu, červeného & Šedé téma a oranžové téma.

aeon nox nejlepší kodi krypton skiny

Nejatraktivnějším rysem Aeon Nox 5, který si určitě zamilujete, jsou různé pohledy na okna, které můžete přiřadit svým doplňkům. Můžete také nakonfigurovat každou jinou stránku tak, aby měla své vlastní jedinečné zobrazení, například mohu přiřadit různé pohledy pro každou kategorii a podkategorii Exodus..

aeon nox kodi krypton verze 17 skin

Jak nainstalovat Aeon Nox 5: Redux na Kodi Krypton verze 17

  1. Na domovské obrazovce přejděte na Systém >Rozhraní >klikněte Kůže
  2. Klikněte na Získat další >svitek &nalézt Aeon 5 Nox: Redux, pak na něj klikněte
  3. Nechte společnost Kodi nainstalovat nový vzhled, až bude dokončen, zeptá se “Pokud chcete tuto změnu zachovat”, klikněte na Ano
  4. Nyní byste měli mít na svém Kodi Aeon 5 Nox

2) Metropolis Kodi Krypton Skin

Další nejlépe hodnocenou kůží Kodi Krypton je oční bonbónová kůže Metropolis, která je také k dispozici prostřednictvím úložiště doplňků Kodi a lze ji nainstalovat z nabídky systému. Metropolis má krásný design nabitý médii ve formě textu, nejlepších obrázků a ikon pro každou funkci, zcela mění vzhled vašeho Kodi Krypton ve srovnání se všemi ostatními nejlepšími Kodi kryptonovými skiny. Metropolis nabízí fúzi retro & moderní prvky, které mu dávají přitažlivější vzhled, než většina homogenních kůží Kodi krypton postavených na soutoku nebo ústí.

metropole kodi krypton kůže

Vzhled Metropolis nabízí skvělou kombinaci jednoduchých ikon s odpovídajícími obrázky a atraktivními fonty. Při přístupu k médiím ve vašich doplňcích k videu, hudbě a programům představuje kůže Metropolis vynikající vizualizace. Každá mediální položka se zobrazí s vlastním hodnocením IMDB, souhrnem a hodnocením prohlížeče. Najdete zde také popis nastavení a systémové nabídky.

Metropolis kodi krypton verze 17 skin

Navrženo s jemností & s ohledem na jednoduchost je Metropolis pravděpodobně nejlepší pleť pro uživatele Kodi Krypton’ kteří mají rádi snadnou navigaci, ale animované rozhraní. V kůži Metropolis můžete přepínat mezi 7 různými atraktivními tématy a opravdu skvělými ikonami & grafické karty jsou naprosto magické. Kromě krásného uživatelského rozhraní vám Metropolis umožňuje vyladit spoustu funkcí, včetně doplňkových obrázků, grafiky fanoušků plakátů, obrázků z galerie a změny zobrazení různých nabídek v Kodi.’s rozhraní.

standardní nastavení metropole

3) AMBER Kodi Krypton Skin

Jantarová kůže pro Kodi Krypton je masivním životním vdechnutím do mobilní verze oslavovaného mediálního centra. Kompatibilní s verzemi Kodi Gotham a vyššími, kůže Amber je vynikající synergií stylu a rychlosti. Lehká kůže nabízí výjimečné přizpůsobení díky svým snadno použitelným nabídkám a zároveň nabízí témata ve 4 různých barvách, výchozí rustikální design je můj oblíbený.

amber kodi krypton skin

Největší výhodou kůže Amber je oproti zařízením s dotykovou obrazovkou, a pokud jste použili Krypton v mobilu, souhlasíte, navigace & tlačítka jsou jen žalostná. Amber dává Kryptonu (zejména mobilnímu) elegantní vzhled a třídění, které usnadňuje rolování na dotykové obrazovce a klepání.

amber kodi krypton verze 17 skin

4) Unity Kodi Krypton Skin

Inspirováno společností Google’s Materiál Design, Unity vypadá podobně jako obrazovka telefonu Android na Kodi. Stylové nabídky a vynikající přechody v nabídce zakomponují pokožku do našich 5 nejlepších vzhledů pro Kodi Krypton. Jednota je prostě jedinečná a nemá podobnost s ostatními skiny Kodi krypton.

unity kodi krypton skin

To’Je to skvělé rozhraní pro uživatele Androidu, kteří používají zařízení Kodi na zařízeních Android, a navíc si můžete přizpůsobit pozadí, ikony, okna a nabídky. Použití jednoduchých písem Vzhled Unity nabízí jasnější a živější vzhled přehrávače médií Kodi. Jakmile přecházíte z ústí, všimnete si, že Unity způsobí, že plocha vypadá prostorně

unity kodi krypton verze 17 skin

jednota kodi krypton pozadí

5) Mimic Kodi Krypton Skin

Mimic je další skin inspirovaný ústí s většími písmeny a ikonami zobrazení. Mimic je skvělé téma pro uživatele Kodi Android a pro ty, kteří milují větší témata zobrazení. Mimic usnadňuje a zrychluje chod na dotykových zařízeních bez falešných kliknutí. Dalším brilantním aspektem, který jsem si všiml, bylo, že Mimic skin je mnohem rychlejší než Estuary nebo Confluence..
napodobující kodi kryptonovou kůži

Také se mi líbí jednoduché ikony a uspořádání ikon v různých nabídkách. Každá ikona v nabídce nastavení zobrazuje podnabídky pod možností, jak můžete vidět na obrázcích níže. Při procházení doplňků doprovází ikona stručný popis doplňku & název. Já’Mimic mě opravdu zaujal’s tekutinovým rozhraním na mém telefonu Android, rolování je lepší a vidím ikony zřetelně jednou.

mimický kodi krypton verze 17 kůže

Odkazy na stažení Kodi Krypton Skins

Aeon Nox 5: Odkaz ke stažení Kodi Krypton Skin

Odkaz ke stažení Metropolis Kodi Krypton Skin

Odkaz ke stažení Amber Kodi Krypton Skin

Odkaz ke stažení Unity Kodi Krypton Skin

Odkaz ke stažení Mimic Kodi Krypton Skin

5 nejlepších Kodi skins pro Firestick

Díky své povaze open-source se Kodi osvědčuje jako velmi přizpůsobitelný. Díky rozsáhlé sbírce doplňků / průvodců si můžete přehrávač médií přizpůsobit podle svých požadavků. Můžete si dokonce stáhnout a nainstalovat nejlepší kodi krypton “kůže”, které přepínají písma, výhled a barvy kryptonu, aby vytvořily jedinečný a mimořádný vzhled.

Nyní, s nedávno vydanou Amazon Fire TV 4K, roste také dostupnost blesků Skiny Kodi. Díky lepšímu hardwaru a technologii má AFTV kompetenci sportovních graficky náročných témat – aniž by se pění. Takže bez dalšího povyku se podívejme na nejlepší skiny XBMC pro Firestick níže:

1. Průhlednost Amazon Fire TV Skin

Fan-art skin s hlavním cílem podporovat průhlednost a snadné použití. Tato kůže napodobuje styl dřívějších témat XBMC a zobrazuje velké obrázky stylových zařízení pro přehrávání médií a moderních obývacích pokojů. Dokonce se může pochlubit vertikálním systémem nabídek, který umožňuje uživatelům využívat jejich vlastní fan-umění. Tato volba je nejvhodnější pro ty uživatele Amazon Fire TV, kteří zbožňují kresby a představí si displej.

Nejlepší skiny Kodi pro Firestick

Průhlednost kromě toho, že poskytuje dodatečnou možnost přizpůsobení vzhledu vašich sbírek médií a zobrazování více obrázků pro vaše soubory, také podporuje všechny funkce Kodi. Vývojář již předkonfiguroval a zahrnul všechny různé vybavení, které software nabízí.

Průhlednost Amazon Fire TV Skin

2. Titan Amazon Fire TV Skin

Titan skin pro AFTV je určen pro ty, kteří vyžadují okamžitý přístup k jejich mediálnímu obsahu. Usnadňuje celý výhled softwaru a podporuje méně zmatené nastavení – díky menším možnostem a přizpůsobením. Titan má podobný vzhled jako Windows 10 a může se pochlubit kachlovými bloky.

Titan Amazon Fire TV Skin

Ve výchozím nastavení má vzhled na domovské obrazovce pouze ikony rozdělené do dvou řádků. Jeden zobrazuje nastavení, doplňky a YouTube a další pořady ve vašich mediálních knihovnách. Podobně jako chytré telefony je v dolní části obrazovky tlačítko napájení.

Titan Amazon Fire TV Skin 2017

3. Kůže mlhoviny Amazon Fire Fire

Pokud hledáte pro Světlou tématickou pleť pro Kodi na Fire TV, mlhovina je určitě tou pravou volbou. Toto pozoruhodné a výjimečné téma podporuje PlexBMC a nabízí schopnost vytvářet vlastní zkratky, přidávat ohromující kresby a poskytovat skutečný zážitek z kina. Může se pochlubit snadno použitelným a srozumitelným rozhraním – díky použití miniatur pro každý výběr / kategorii / nastavení.

Nebula Amazon Fire TV Skin

Vzhled a dojem je neuvěřitelně atraktivní. Díky jednoduché kategorizaci a možnostem zobrazení je nalezení dobrého filmu nebo televizního pořadu k sledování velmi snadné. Tento vzhled také podporuje další widgety, Live TV / PVR, dotykovou podporu, VideoExtras, TvTunes a cdArt..

Nebula Amazon Fire TV Skin 2017

4. Arctic: Zephyr Skin pro Amazon Fire TV

Tato kůže Kodi pro Fire TV je neuvěřitelná. Jedná se o třetí iteraci arktického tématu od jurialmunkey. Pleť se může pochlubit elegantním a čistým systémem menu s intuitivním a citlivým pocitem. Kůže je nejvhodnější pro Amazon Fire TV, nabízející zcela přehledný a snadno použitelný apel. Informace o mediálním obsahu jsou umístěny ve spodní části obrazovky.

Arctic: Zephyr Skin pro Amazon Fire TV

Můžete okamžitě přistupovat ke stovkám filmů a televizních pořadů v jednom řádku s minimální navigací potřebnou pro pohyb v obsahu. Stejně jako ostatní skiny Amazon kodi nepodporuje stolní PC a vyzývá uživatele, aby využívali dálkové ovládání AFTV. Díky okolnímu pozadí ve stylu cloudu vypadá tato kůže ve srovnání s ostatními jedinečně.

Arctic: Zephyr Skin pro Amazon Fire TV 2017

5. fTV Skin by Hitcher

FTV Skin by hitcher je jednou z nejpozoruhodnějších Kodi Skins dostupných pro Firestick. Vyniká mimo jiné díky tomu, že váš Kodi vypadá přesně jako rozhraní Fire TV! Pokud se podíváte na níže uvedený snímek obrazovky, bude obtížné rozlišit AFTV’s rozhraní s kůží.

V rámci oblíbených položek máte rychlý přístup k často přístupným doplňkům. Díky jednoduchému ovládání můžete také získat okamžitý přístup k televizním pořadům, aplikacím, fotografiím, videím a hudbě. Kudos do stopařů pro dokonalé sestavení všech detailů AFTV až po malé nuance.

fTV Skin by Hitcher

Využít kůži’s plným potenciálem, budete potřebovat dálkové ovládání se standardními tlačítky (menu, vzad, vpřed, rychle, zastavení, pauza, přehrávání, výběr a směry). Nepodporuje vstup dotykem nebo myší. Cizí jazyky také v současné době nejsou k dispozici.

fTV Skin by Hitcher 2017

Nejlepší odkazy na stažení Kodi Firestick Skins

  1. Odkaz na stažení průhlednosti kůže
  2. Odkaz ke stažení Titan Skin
  3. Odkaz ke stažení na mlhovině
  4. Arctic: Zephyr Skin Download Link
  5. fTV Skin by Hitcher Odkaz ke stažení

Uvidíme se brzy

Doufám, že se vám líbilo odpočítávání těch nejlepších skinů pro Kodi Krypton. Další úžasné doplňky Kodi, průvodce, Nejlepší iptv pro kodi triky a tipy nás brzy navštíví. Pokud se vám líbí naše odpočítávání nejlepších Kodi skiny pro Krypton, nezapomeňte si tento článek oblíbit a sdílet.

Související článek: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me