5 najlepších zážitkov spoločnosti Kodi v roku 2020 pre Krypton a FireStick

Kodi sa rýchlo stala obľúbeným softvérom na online streamovanie “nožnice na šnúry” & “šnúry na šnúry”. Je tu toľko, že môžete robiť cez Kodi XBMC, vrátane sledovania videa, počúvania hudby, používania rôznych programov, sledovania fotografických prezentácií a dokonca prispôsobovania vášho Kodi pomocou najlepších vzhľadov dostupných pre mediálne centrum. V roku 2018 som sa preto pustil do misie nájsť najlepšie skiny Kodi pre Krypton.

Výstraha! Don’• Pred prečítaním sprievodcu sieťou Kodi VPN nainštalujte doplnky
Kodi sa dostal pod prísnu kontrolu. Úrady sú horúce na chvoste, aby prenasledovali používateľov Kodi. Pozrite sa na našu najlepšiu sieť VPN pre spoločnosť Kodi a zistite, ako zostať v anonymite. Naučte sa, ako odblokovať najlepšie doplnky spoločnosti Kodi a zabezpečiť si súkromie od držiteľov autorských práv.

Najlepšie skiny Kodi Krypton

Predvolený vzhľad ústí pre Krypton bol jednou z najlepších zmien, ktoré vývojári vykonali v softvéri, ale v používateľoch’ obyčajne vyžadujú použitie iných vzhľadov na Kodi Krypton pri prispôsobovaní ďalších funkcií displeja. nechať’s začatím odpočítavania najlepších verzií kodi krypton verzie 17 z roku 2017:

1) Aeon Nox 5: Redux – najlepší Kodi Krypton Skin

Možno jeden z najatraktívnejších & podľa môjho názoru najlepšie Kodi Krypton kože “Aeon Nox 5: Redux”ponúkajú niektoré veľké vizuálne zmeny v Kodi. Môžete tiež upraviť vzhľad svojho doplnku Best Kodi plus zmeniť pozadie pre každý iný doplnok. Vzhľad je k dispozícii v troch farebných témach vrátane predvolenej metalickej témy, červenej & Šedá téma a oranžová téma.

aeon nox najlepšie kodi kryptónové kože

Najatraktívnejšou črtou Aeon Nox 5, ktorú si určite zamilujete, sú rôzne pohľady na okno, ktoré môžete priradiť svojim doplnkom. Môžete tiež nakonfigurovať každú inú stránku tak, aby mala svoje vlastné jedinečné zobrazenie, napríklad pre každú kategóriu Exodus a stránku podkategórie môžem priradiť odlišné zobrazenie..

aeon nox kodi krypton verzia 17 skin

Ako nainštalovať Aeon Nox 5: Redux na Kodi Krypton, verzia 17

  1. Na ploche prejdite na systém >Rozhranie >cvaknutie Koža
  2. Kliknite na položku Získať viac >zvitok &Nájsť Aeon 5 Nox: Redux, potom naň kliknite
  3. Nechajte spoločnosť Kodi nainštalovať novú vrstvu, keď bude dokončená, bude sa to spýtať “Ak chcete túto zmenu zachovať”, kliknite na Áno
  4. Teraz by ste mali mať na vašom Kodi Aeon 5 Nox
  Los 100 mejores complementos de Kodi para películas y programas de televisión en vivo (Lista probada y verificada para 2020)

2) Metropolis Kodi Krypton Skin

Ďalšou vysoko hodnotenou kožou Kodi Krypton je pokožka očných cukroviniek Metropolis, ktorá je tiež k dispozícii prostredníctvom úložiska doplnkov Kodi a dá sa nainštalovať z ponuky Systém. Metropolis má prekrásny dizajn, ktorý obsahuje médiá vo forme textu, najlepších obrázkov a ikon pre každú funkciu, úplne mení vzhľad vášho Kodi Krypton v porovnaní so všetkými ostatnými najlepšími kodi kryptónmi. Metropolis ponúka spojenie retro & moderné prvky, ktoré mu dodajú atraktívnejší vzhľad ako väčšina homogénnych kryptonických kože Kodi postavených na spojovacích alebo ústí motívov.

metropola kodi krypton skin

Koža Metropolis ponúka skvelú kombináciu jednoduchých ikon s príslušnými obrázkami a atraktívnymi fontami. Pokožka Metropolis predstavuje vynikajúce vizualizácie, keď pristupujete k médiám vo svojich doplnkoch k videu, hudbe a programom. Každá mediálna položka sa zobrazí s vlastným hodnotením IMDB, súhrnným hodnotením a hodnotením prehliadača. Nájdete tiež popis vašich nastavení a systémovej ponuky.

Metropolis kodi krypton verzia 17 skin

Navrhnuté s jemnosťou & Vzhľadom na jednoduchosť je Metropolis pravdepodobne najlepšou pokožkou pre používateľov Kodi Krypton’ ktorí majú radi jednoduché navigačné, ale animované rozhranie. V pokožke Metropolis môžete meniť medzi 7 rôznymi atraktívnymi motívmi a skutočne skvelými ikonami & obrázkové karty sú úplne kúzelné. Okrem krásneho používateľského rozhrania vám Metropolis umožňuje vyladiť množstvo funkcií vrátane doplnkových obrázkov, grafiky fanúšikov plagátov, obrázkov z galérie a zmeniť zobrazenie rôznych ponúk v ponuke Kodi.’s rozhranie.

štandardné nastavenie metropoly

3) AMBER Kodi Krypton Skin

Jantárová pokožka pre Kodi Krypton je masívnym životným vniknutím do mobilnej verzie slávneho mediálneho centra. Kompatibilná s verziami Kodi Gotham a vyššími, koža Amber je vynikajúcou synergiou štýlu a rýchlosti. Ľahká pokožka ponúka výnimočné prispôsobenie vďaka svojim ľahko použiteľným ponukám, pričom ponúka témy v 4 rôznych farbách, pričom predvoleným rustikálnym dizajnom je môj obľúbený.

jantárová kodi kryptónová koža

Najväčšou výhodou kože Amber je oproti zariadeniam s dotykovou obrazovkou, a ak ste použili Krypton v mobile, súhlasíte, navigácia & tlačidlá sú jednoducho poľutovaniahodné. Amber dáva kryptonu (najmä mobilnému) elegantný vzhľad a okrem toho triedenie, ktoré uľahčuje rolovanie a klepanie dotykovou obrazovkou.

jantárová kodi kryptón verzie 17

4) Unity Kodi Krypton Skin

Inšpirovaný spoločnosťou Google’s Material Design, Unity vyzerá podobne ako obrazovka telefónu s Androidom na zariadení Kodi. Štýlové ponuky a vynikajúce prechody z ponuky zakomponujú pokožku do našich 5 najlepších vzhľadov pre Kodi Krypton. Jednota je jednoducho jedinečná a nemá podobnosť s inými kožami Kodi kryptónu.

jednota kodi kryptónová koža

to’Je to vynikajúce rozhranie pre používateľov systému Android, ktorí používajú zariadenie Kodi na zariadeniach s Androidom, a navyše si môžete prispôsobiť pozadie, ikony, zobrazenia okien a ponuky. Používanie jednoduchých písiem Unity skin ponúka vášmu prehrávaču médií Kodi jasnejší a živší vzhľad. Akonáhle prejdete z ústí, všimnete si, že Unity robí plochu tak, aby vyzerala priestranne

  100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2020)

unity kodi krypton verzia 17 skin

jednota kodi kryptón pozadia

5) Mimic Kodi Krypton Skin

Mimic je ďalšia pokožka inšpirovaná ústím s väčšími typmi písma a ikonami displeja. Mimic je vynikajúca téma pre používateľov systému Kodi Android a tých, ktorí milujú väčšie motívy displeja. Mimic uľahčuje a zrýchľuje chodenie po dotykových zariadeniach bez falošných kliknutí. Ďalším brilantným aspektom, ktorý som si všimol, bolo, že mimická pokožka je omnoho rýchlejšia ako ústí riek alebo sútoku..
napodobňuje kodi kryptónovú pokožku

Páči sa mi tiež jednoduché ikony a usporiadanie ikon v rôznych ponukách. Každá ikona v ponuke nastavení zobrazuje podponuky pod možnosťou, ako môžete vidieť na obrázkoch nižšie. Pri prehliadaní doplnkov ikona sprevádza stručný popis doplnku & názov. ja’Mimic na mňa skutočne zapôsobil’s tekutinovým rozhraním na mojom telefóne s Androidom, posúvanie je lepšie a ikony vidím zreteľne raz.

napodobňuje krypton kryptonu verzie 17

Odkazy na stiahnutie Kodi Krypton Skins

Aeon Nox 5: Odkaz na stiahnutie Kodi Krypton Skin

Odkaz na stiahnutie metropoly Kodi Krypton Skin

Odkaz na stiahnutie Amber Kodi Krypton Skin

Odkaz na stiahnutie aplikácie Unity Kodi Krypton Skin

Odkaz na stiahnutie Mimic Kodi Krypton Skin

5 najlepších vzhľadov spoločnosti Kodi pre spoločnosť Firestick

Vďaka svojej povahe otvoreného zdroja sa Kodi ukazuje ako mimoriadne prispôsobiteľný. Vďaka rozsiahlej zbierke doplnkov a sprievodcov si môžete prehrávač médií prispôsobiť podľa svojich požiadaviek. Môžete si dokonca stiahnuť a nainštalovať najlepší kodi kryptón “skins”, ktoré prepínajú písma, vzhľad a farby kryptónu, aby vytvorili jedinečný a mimoriadny vzhľad.

Teraz, s nedávno vydaným Amazon Fire TV 4K, sa zvyšuje dostupnosť hasičov Skins Kodi. Vďaka lepšiemu hardvéru a technológii má televízor AFTV kompetencie v oblasti športovo graficky náročných tém – bez toho, aby sa penu dostal. Takže, bez ďalších okolkov, poďme sa pozrieť na najlepšie skiny XBMC pre Firestick nižšie:

1. Transparentnosť Amazon Fire TV Skin

Fan-art skin s hlavným cieľom podpory transparentnosti a ľahkého použitia. Táto pokožka napodobňuje štýl predchádzajúcich tém XBMC a zobrazuje veľké obrázky štýlových zariadení na prehrávanie médií a moderných obývacích izieb. Môže sa pochváliť aj vertikálnym systémom ponúk, ktorý používateľom umožňuje využívať svoje vlastné fan-umenie. Táto voľba je najvhodnejšia pre používateľov Amazon Fire Fire, ktorí zbožňujú kresby a obrázky.

Najlepšie skiny Kodi pre spoločnosť Firestick

Transparency okrem poskytovania ďalšej možnosti prispôsobenia vzhľadu svojich zbierok médií a zobrazovania viacerých obrázkov pre vaše súbory podporuje aj všetky funkcie Kodi. Vývojár už vopred nakonfiguroval a zahrnul všetky rôzne vybavenie, ktoré ponúka softvér.

Priehľadnosť Amazon Fire TV Skin

2. Titan Amazon Fire TV Skin

Titan skin pre AFTV je určený tým, ktorí vyžadujú okamžitý prístup k svojmu mediálnemu obsahu. Zjednodušuje celý výhľad softvéru a podporuje menej zmätené nastavenie – vďaka menším možnostiam a prispôsobeniam. Titan má podobný vzhľad ako Windows 10 a môže sa pochváliť kachľovým blokom.

  Cum deblochezi Kodi în Marea Britanie și urmărești live fotbal în engleză

Titan Amazon Fire TV Skin

V predvolenom nastavení má vzhľad na domovskej obrazovke iba ikony rozdelené do dvoch riadkov. Jeden zobrazuje nastavenia, doplnky a YouTube a ďalšie relácie vo vašich mediálnych knižniciach. Podobným spôsobom ako v prípade smartfónov sa v dolnej časti obrazovky nachádza vypínač napájania.

Titan Amazon Fire TV Skin 2017

3. Pokožka Amazon Fire Fire TV

Ak hľadáte svetelnú tematickú pokožku pre Kodi na Fire TV, hmlovina je určite tou pravou voľbou. Táto pozoruhodná a výnimočná téma podporuje PlexBMC a ponúka možnosť vytvárať vlastné skratky, pridávať ohromujúce umelecké diela a poskytovať skutočný zážitok z kina. Môže sa pochváliť ľahko použiteľným a zrozumiteľným rozhraním – vďaka použitiu miniatúr pre každý výber / kategóriu / nastavenie.

Nebula Amazon Fire Fire Skin

Vzhľad a dojem je neuveriteľne atraktívny. Vďaka jednoduchej kategorizácii a zobrazovaniu možností je nájdenie dobrého filmu alebo televíznej relácie na pozeranie mimoriadne ľahké. Tento vzhľad tiež podporuje ďalšie widgety, Live TV / PVR, dotykovú podporu, VideoExtras, TvTunes a cdArt..

Nebula Amazon Fire TV Skin 2017

4. Arktída: Zephyr Skin pre Amazon Fire TV

Táto pokožka Kodi pre televíziu Fire je viac ako neuveriteľná. Je to tretia iterácia arktickej témy z jurialmunkey. Pokožka sa môže pochváliť elegantným a čistým systémom menu s intuitívnym a vnímavým pocitom a je najvhodnejšia pre Amazon Fire TV, ktorá ponúka úplne prehľadný a ľahko použiteľný apel. Informácie o mediálnom obsahu sa nachádzajú v dolnej časti obrazovky.

Arctic: Zephyr Skin pre Amazon Fire TV

Okamžitý prístup k stovkám filmov a televíznych relácií v jednom riadku s minimálnou navigáciou potrebnou na pohyb vo vašom obsahu. Rovnako ako iné skiny Amazon kodi nepodporuje stolové PC a vyzýva používateľov, aby využívali diaľkové ovládanie AFTV. Vďaka prostrediu v štýle cloudu vyzerá táto pokožka v porovnaní s ostatnými jedinečnou.

Arctic: Zephyr Skin pre Amazon Fire TV 2017

5. fTV Skin by Hitcher

FTV Skin by hitcher je jednou z najpozoruhodnejších Kodi Skins, ktorá je k dispozícii pre Firestick. Vyniká okrem iných možností tým, že robí váš Kodi presne tak, ako rozhranie Fire TV! Ak sa pozriete na snímku obrazovky nižšie, bude ťažké rozlíšiť AFTV’s rozhraním s kožou.

V rámci obľúbených položiek máte rýchly prístup k často prístupným doplnkom. Vďaka jednoduchému ovládaniu získate okamžitý prístup k televíznym programom, aplikáciám, fotografiám, videám a hudbe. Kudos na stopovač pre dokonalé zostavenie všetkých detailov AFTV až po malé nuansy.

fTV Skin od Hitcher

Využívať pokožku’s plným potenciálom, budete potrebovať diaľkové ovládanie so štandardnými tlačidlami (menu, vzad, vpred, rýchlo, zastavenie, pauza, prehrávanie, výber a smery). Nepodporuje dotykový alebo myšový vstup. Cudzie jazyky nie sú v súčasnosti k dispozícii.

fTV Skin od Hitcher 2017

Najlepšie odkazy na stiahnutie produktu Kodi Firestick Skins

  1. Odkaz na stiahnutie fólie Transparency Skin
  2. Odkaz na stiahnutie pokožky Titan
  3. Odkaz na stiahnutie hmloviny
  4. Odkaz na stiahnutie Arctic: Zephyr Skin
  5. Odkaz na stiahnutie fTV Skin od Hitcher

Čoskoro sa vidíme opäť

Dúfam, že ste si užili odpočítavanie najlepších skinov pre Kodi Krypton. Pre ďalšie úžasné doplnky Kodi, príručky, Najlepšie iptv pre kodi triky a tipy nás čoskoro navštívime. Ak sa vám páči naše odpočítavanie najlepších Kodi skinov pre Krypton, nezabudnite tento článok páčiť a zdieľať.

Súvisiaci článok: Acestream Kodi

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me