100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2023)

Hledáte nejlepší seznam Kodi Addons List 2023? Pokud ano, jste na správném místě. Známe zoufalství uživatelů, pokud jde o instalaci správných doplňků.

Z tohoto důvodu jsme vytvořili dokonalého průvodce pro nejlepší doplňky Kodi, který poskytuje nejlepší streamovací obsah (filmy, karikatury, hudbu, televizní pořady, sport, dokumenty).

Abyste však mohli plně využít potenciál Kodi a jeho doplňků, potřebujete spolehlivou službu VPN, která vás ochrání před lovci porušení autorských práv při streamování pirátského obsahu.

Zde jsou některé levné možnosti, mezi nimiž doporučuji PureVPN jako nejlepší, protože začíná na minimu 1,99 $ / měsíc. na 1-letý plán a zároveň nabízí službu nabitou funkcemi.

Experti i nadšenci doporučují používat spolehlivou službu VPN k streamování pirátského obsahu na Kodi. Pomáhá vám zůstat v bezpečí a anonymně z oznámení DMCA a zároveň zpřístupňovat materiál chráněný autorskými právy tím, že udržuje vaše aktivity skryté.
.Zabezpečte své aktivity společnosti Kodi! &# 55357;&# 56832;

Contents

100% pracovní nejlepší doplňky Kodi pro rok 2023

 1. Seznam nejlepších kodi doplňků pro rok 2023
 2. Nejlepší doplňky Kodi pro filmy
 3. Nejlepší nejlepší doplňky pro Kodi pro sport
 4. Nejlepší doplňky Kodi pro živé televizní pořady
 5. Nejlepší Kodi rozšíření / doplňky pro videa
 6. Nejlepší doplňky Kodi pro Firestick
 7. Nejlepší doplňky Kodi pro PPV
 8. Populární hudba Kodi Addons
 9. Nejlepší Android Kodi Addons
 10. Seznam fitness a zdravotních cvičení Seznam doplňků Kodi
 11. Top Geo Restricted Addons
 12. Nejlepší počasí Kodi Addons

Seznam je denně aktualizován, takže můžete zastaralá rozšíření nahradit novými. Jakmile začnete tyto doplňky používat, zaručujeme, že váš zážitek z filmu nebo zábavy dosáhne zcela nové úrovně. Takže, bez dalšího povyku, pojďme se podívat na 100 nejlepších doplňků Kodi, které byste měli určitě nainstalovat!

Nejlepší doplňky Kodi pro rok 2023

Existuje spousta doplňků Kodi několika kategorií. Pomůžeme vám však najít nejlepší kodi addon pro vás.

* Níže jsou uvedeny doplňky Kodi, které byly důkladně testovány a fungují perfektně pro rok 2023.

 1. Smlouva
 2. Exodus
 3. SportsDevil
 4. Ccloud TV
 5. Neptun Rising
 6. Genesis Reborn
 7. Gurzil
 8. Placenta
 9. Vpád
 10. Poseidon

Nové doplňky Kodi

Společnost Kodi má obrovské následky odřezávačů kabelů a vývojářů, což vedlo k její obrovské reputaci ve světě bezplatné zábavy. Jako takový existuje mnoho nových doplňků, které se neustále dostávají na trh, ale vzhledem k obrovskému množství možností – některé, které skutečně stojí – se mohou dostat na vedlejší linii. S ohledem na to jsme vytvořili seznam všech addonů Kodi hitů v poslední době. Doufáme, že najdete něco, co nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a požadavkům na zábavu. Adios!

Zobrazuje pohyb

Zcela nový program Shows Motion je spolehlivým a snadno použitelným doplňkem pro všechny vaše potřeby zábavy. Nabízí vše od klasiky po nejnovější vydání, abyste si ji mohli užít. Nejlepší část ze všeho: dostanete kvalitní toky, které umožňují prohlížení na velkých obrazovkách. Zároveň najdete i průměrné odkazy na sledování filmů, které jsou stále k dispozici v divadlech, a zajistíte tak, že budete moci držet krok se svými přáteli a členy rodiny v případě hitů. Doplněk si můžete stáhnout z úložiště Pure Repository, které je k dispozici uvnitř známého BLAMO: http://repo.mrblamo.xyz

nové kodi addony

MediaSet 

jak přidat addon videa mediaset na kodi

Jak přidat video Mediaset do Kodi ve 4 krocích

Chcete-li nainstalovat aplikaci Mediaset na XBMC, postupujte takto:

 1. Na domovské obrazovce klikněte Doplňky>Prohlížeč doplňkůikona >Nainstalujte soubor fromZip.
 2. Vyberte soubor zip pluginu Mediaset (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. Získáte potvrzení o úspěšné instalaci Video Mediaset.
 4. Video Mediaset by nyní mělo být v sekci Video Add-ons.

Velmi doporučuji používat druhou metodu a nepoužívat Android Abarepository, protože má mnoho problémů s funkčností. Zkoušel jsem to také nainstalovat, ale nakonec jsem měl problémy s instalací Mediasetu.

Nesobecká Sv

The Selfless Lit by Altruistic je další nové rozšíření Kodi, které se ukázalo být neuvěřitelně užitečné, zejména pokud jde o sledování vašeho oblíbeného obsahu. Po otevření doplňku máte tři kategorie: Filmy, televizní pořady a Živá televize. Jakmile vyberete kategorii, dostanete řadu návrhů ve formě podkategorií, což usnadní nalezení toho, co hledáte. K dispozici je dokonce i vyhledávací funkce pro maximální pohodlí během navigace. Doplněk si můžete stáhnout z úložiště Bookmark Lite: http://bliss-tv.com/lite/

SelfLess Lit Kodi addon

TV King

Dalším doplňkem v seznamu doplňků k filmu / televizním pořadům je zbrusu nový TV King by skvělou volbou pro získání přístupu k obrovské databázi titulů všech žánrů. Tento doplněk se odlišuje od konkurence přidáním funkce, která uživatelům umožňuje dokonce vidět filmy, které jsou nedávno k dispozici v divadlech. V šťastných dnech můžete dokonce najít tisk ve vysokém rozlišení. U ostatních vydání si můžete být jisti, že najdete výběr v kvalitách, včetně 420p, 720p a 1080p. Doplněk si můžete stáhnout z úložiště TV King: http://tvking.online/repo.

Doplněk TV King kodi

Phoenix Reborn IPTV

Na první pohled si můžete myslet na doplněk Phoenix Reborn jako vylepšenou verzi pro hitovou vidlici stejného jména. To však nelze zaměňovat s dřívějšími verzemi, protože toto rozšíření je určeno výhradně k poskytování streamů pro IPTV. Vývojář se opravdu snažil, aby vypadal přesně jako Phoenix, jediný problém: má svůj jazyk nastavený na chorvatštinu. Výběr kanálů však usnadňuje navigaci. Doplněk si můžete stáhnout z Tojelako Repo.

Phoenix Reborn IPTV kodi addon

Kino Nevena

Kino Nevena, další spolehlivý a snadno použitelný doplněk seznamu nových rozšíření, je ideální pro sledování filmů zdarma, televizních pořadů, živé televize, živých sportů a dokonce i dětského boxu. Má vyhledávací funkci, která vám umožní najít filmy a televizní pořady na základě jmen herců a hereček. K dispozici je i další sekce s názvem 24/7, kde najdete videa z různých žánrů: včetně animace, hororu, akce, komedie a seznam pokračuje. Doplněk naleznete v repozitáři Tojelako zde: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

Doplněk kina Nevena Kodi

Uran

Uran, který je k dispozici v repozitáři Blamo, může znít trochu nevhodně (nebo možná to jsme jen my, haha), ale jeho pověst je bezpochyby vyhlášena jako jeden z nejlepších nejnovějších doplňků pro Kodi. Rozšíření, které se liší od konkurence, je jeho schopnost poskytnout uživatelům možnost přihlášení do Trakt. Přidáte-li prémiový účet Trakt, získáte větší rozmanitost dostupného obsahu a lepší kvalitu videa bez problémů s vyrovnáváním / streamováním.

Doplněk Uranus kodi

Exodus ITA

Podobně jako Phoenix Reborn IPTV nemá Exodus ITA žádné odkazy na původní vidličku, ale lze ji označit jako spolehlivou repliku. Jediný rozdíl, že si kromě filmů a televizních pořadů můžete také vychutnat živou televizi. Doplněk je však k dispozici pouze v italském jazyce, což může ztěžovat práci, pokud nejste rodilým mluvčím. Chcete-li změnit nastavení, klepněte pravým tlačítkem na doplněk, přejděte k nastavení a pod “Všeobecné” kartu, přesuňte jazyk na angličtinu. Soubor doplňku .zip si můžete stáhnout zde: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

Doplněk ExodusITA kodi

Sportovní matice

Pokud hledáte nový doplněk pro sport, zkuste ho vyzkoušet. Doplněk je opravdu pozoruhodný, nabízí hladký design a jednoduché rozvržení, které dokonce uvádí seznam akcí PPV, abyste si je mohli užít. Patří mezi ně živé akce Zápas, Box, UFC, Fotbal a další. Pokud máte nainstalovaný AceStream, můžete dokonce získat více zdrojů pro mnoho sportovních kanálů. Pro stažení doplňku budete muset nainstalovat Pure Repo nalezené v Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

Doplněk SportsMatrix kodi

Globální Tec AIO

Global Tec ALO, jeden z nejlepších všestranných doplňků Kodi, který se teprve nedávno dostal na trh rozšíření, je ideální pro všechny vaše zábavní potřeby. Máte na výběr sedm různých kategorií, mezi něž patří komedie, dětský rozbočovač, živá TV 24/7, hudba, anime, dokumentární filmy, televizní pořady, filmy a další. Pokud se vše ostatní nezdaří, podívejte se na Global Tec pro zobrazení vašeho oblíbeného obsahu. Doplněk můžete nainstalovat ze Star Trec Repo nalezeného v GenTec: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Global Tec AIz kodi addon

Jen sport

Jednoduchý, ale vysoce užitečný výtvor pro splnění všech vašich sportovních potřeb, doplněk Just Sports Kodi nabízí docela pohodlí při streamování vašich oblíbených kanálů, ať už se to týká fotbalu, zápasů, závodů, boxu nebo jiných. Po otevření doplňku budete muset vybrat ze dvou možností: OneClick a Multilink. První z nich přináší to nejlepší ze sportovních televizních kanálů, zatímco druhý vám dává celý seznam kanálů z celého světa. Doplněk si můžete stáhnout z UKodi1 Repo.

Jen Sports kodi addon

Firecat

Nový doplněk Firecat je dalším doplňkem seznamu doplňků k filmům a televizním pořadům a je skvělou volbou pro vaše zábavní potřeby. Kromě poskytování streamování hudebních videí, dokumentů, televizních pořadů, filmů ve vysokém rozlišení, máte dokonce i sekci Živá televize, která vám zajistí, abyste si nenechali ujít své oblíbené epizody reality a ranní televizi. Pokud si chcete doplněk stáhnout, nainstalujte si úložiště UKodi1 nebo získejte soubory .zip přímo zde: http://ukodi1.com/_repo/

Doplněk Firecat kodi

Vinobraní

Stejně jako jeho jméno, Vintage je elegantní doplněk, který jde o kilometr navíc tím, že nabízí něco pro staré i nováčky. Rozšíření umožňuje uživatelům přístup k filmům, televizním pořadům, konverzacím a herním pořadům, a to od 30. let do roku 2023. Nejlepší část ze všeho: dostanete vynikající kvalitu streamů, díky nimž je zážitek z sledování filmu ještě úžasnější. . Chcete-li stáhnout doplněk, budete muset nainstalovat “Můj Razer” Repo: http://myrazer.me/repo/

Vintage kodi addon

Daboval Anime

Pro všechny milovníky anime, kteří nemohou najít seriózní zdroj pro sledování vašich oblíbených animovaných filmů / televizních pořadů nebo manga reworks – možná byste se měli podívat na Dubbed Anime. Tato stránka je určena k poskytování veškerého obsahu souvisejícího s anime. Oblíbenou najdete podle výběru žánru, funkce vyhledávání nebo podle nejnovějších epizod. K dispozici jsou také kategorie ve formě různých žánrů. Doplněk můžete nainstalovat z úložiště Blamo.

Daboval Anime kodi addon

Přehrát’s R Us

Ačkoli nový doplněk, Přehrát’s R USA se podařilo získat na trhu docela humbuk, zejména během posledních několika měsíců – díky šílenství UFC, hrám Common Wealth Games, WrestleMania 34 a samozřejmě nyní FIFA. Díky tomuto doplňku si můžete být jisti, že najdete živé přenosy všech sportů, spolu s platnými / pracovními odkazy na záznamy a zvýraznění. Pokud chcete doplněk nainstalovat, budete si muset stáhnout GenTec Repo: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Opakování R Us kodi addon

Lehátko

Kudos některým z těchto vývojářů třetích stran na společnosti Kodi za výběr některých nejjemnějších, ale atraktivních jmen v historii. Co s tím souvisí? Lehátko? Haha zní vesele, ale ve skutečnosti je docela užitečná. Doplněk je výkonný všestranný nástroj pro všechny vaše zábavní potřeby od filmů, televizních pořadů, sportu, živých televizí, podcastů, hraní her a dalších. Divákům dokonce nabízí některé pozoruhodné toky kvality, což dále zvyšuje jeho pravděpodobnost. Doplněk si můžete stáhnout od pana a paní Smithové Repo: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

Deck Chair kodi addon

Kratové

Další skvělý doplněk pro sledování vašich oblíbených filmů / televizních pořadů, může Kratos převzít jeho jméno z mytologického charakteru, také známý jako “Duch Sparty”, ale je to vlastně docela veselé a na Zemi, což pomáhá řezačům kabelů, jako jsme my, najít náš oblíbený obsah – bez úsilí a potíží. Nejlepší část ze všech: doplněk dokonce má “Reflektor” kategorie, která představuje nejnovější hity ve filmech, které jsou trendy po celém světě. Doplněk si můžete stáhnout z úložiště UKodi1.

Doplněk Kratos kodi

Mad House Classics

Jak název napovídá, Mad House Classics se věnuje poskytování filmů a televizních pořadů pro éru našich předků. Je to perfektní volba pro nás tisícileté generace, které hledají podmanivý obsah od 50. do 90. let. Mad House Classics sdílí podobné vlastnosti jako doplněk Vintage a je dobrou alternativou pro staré lidi ve vašem těle, rozloučí se se všemi efekty CGI, které dnes v oboru vidíme. Chcete-li získat doplněk, nainstalujte Mad House Repo: https://mahousecm.com/madhouse/

Mad House Classics kodi addon

Nejlepší doplňky Kodi pro filmy

Pokud jste introvert, který ve svém volném čase miluje binge-sledování filmů, pak se Kodi rozhodně musí zdát jako požehnání. Rozšíření třetích stran, která jsou k dispozici ke stažení, poskytují přístup k obrovské databázi obsahu, takže vám neuniknou nejnovější vydání, klasické filmy a celé franšízy. Další informace naleznete v seznamu nejlepších doplňků Kodi pro filmy níže:

Experti i nadšenci doporučují používat nejlepší Kodi VPN službu k streamování na Kodi. VPN pomáhá zůstat v bezpečí a anonymně z oznámení DMCA a dalších zákonů o autorských právech při přístupu k materiálu chráněnému autorskými právy. Získejte Kodi VPN

Doplněk Netflix

Užijte si používání NetfliXBMC na Kodi LEIA

 1. Otevřete aplikaci Kodi LEIA a klikněte na ikonu “Ozubené kolo” ikona.
 2. V seznamu nastavení klikněte na “Správce souborů”.
 3. Přejděte dolů a vyberte “Přidat zdroj”.
 4. Poklepejte na ikonu “Žádný” a do lišty URL zadejte https://www.alelec.net/kodi.
 5. Pojmenujte zdroj médií (tj. Alelec Repo) a klikněte na “OK”.
 6. Vraťte se do hlavní nabídky Kodi a vyberte “Doplňky”.
 7. V levém horním rohu klikněte na ikonu “Balík” symbol.
 8. Přejděte dolů a vyberte “Instalace ze souboru ZIP”.
 9. Klikněte na zdroj médií, který jste přidali dříve: Alelec Repo.
 10. Přejděte dolů a vyberte ikonu “repository.alelec.zip” soubor.
 11. Vraťte se do předchozí nabídky a vyberte “Instalace z úložiště”.
 12. Vyberte položku Alelec Kodi Repo.
 13. Jít do “Doplňky videa”.
 14. Vybrat “NetfliXBMC”.
 15. Uhoď “Nainstalujte” knoflík.
 16. Užijte si používání NetfliXBMC na Kodi LEIA.

Placenta

Placenta je solidní náhradou za vidlice Exodus, Covenant, Elysium a Genesis a je součástí stejné práce, která se může pochlubit stejným designem a výhledem. Ačkoli nový, tento doplněk si již vytvořil silnou pověst díky svému plynulému streamování a vysoce kvalitnímu seznamu filmů / televizních pořadů. Máte dokonce k dispozici vyhledávací funkci pro okamžitý přístup k vašim oblíbeným. Rozšíření můžete získat z úložiště Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

Addcent placenta kodi

UniverseHD

Podobně jako jiné doplňky v seznamu, UniverseHD Add-on dokáže nabídnout docela spolehlivé rozšíření pro sledování HD filmů a televizních pořadů. Jediným rozdílem je, že rozšiřuje svou databázi titulů na Bollywoodské filmy. Zároveň máte další kategorii 3D filmů, kterou můžete hrát, pokud máte 3D TV a nějaké brýle. Instalace doplňku nevyžaduje žádnou raketovou vědu a najdete ji na Universe (Galaxy Repository): http://Universe.worldkodi.com/

Doplněk Universe HD kodi

Oculus

Doplněk Oculus nemusí být tak atraktivní na první pohled, ale stejně jako mnoho dalších rozšíření používá stejný vzhled a design s přitažlivým obrazem jako pozadí. Poskytuje uživatelům obrovský seznam filmů a televizních pořadů, které mohou sledovat prodloužení zábavních hodin a zajistit, aby vaše víkendy nikdy nekončily nudou. Tituly jsou rozděleny do oblíbených a nejlépe hodnocených sekcí. K instalaci doplňku budete muset použít úložiště ochranných známek: http://tmbkodi.com/repo/

Addon pro Oculus kodi

Zlatý věk

Zlatý věk, podobný klasice Vintage a Mad House Classics, se věnuje tomu, aby vám přinesl klasické filmy z různých kategorií, včetně hororu, dramatu, komedie, dobrodružství, akce, thrilleru a ještě mnohem více. Můžete dokonce najít tituly, které sahají až do počátku dvacátých let, v dobré kvalitě videa (samozřejmě černobílé). Stažení rozšíření je také poměrně snadné. Stačí načíst úložiště nulové tolerance z této adresy URL: http://repozip.zerotolerance.gq/

Addon kodi Golden Age

Vykoupení

Vykoupení je na trhu doplňků již nějakou dobu. Vývojáři rozšíření však nedávno představili novou aktualizaci, která dále zlepšila zážitek z sledování filmu v doplňku, proto je nutné zmínit se o něm. Od nových verzí v kvalitě HD až po tituly ve 4K a 3D kvalitě máte vše k dispozici ve filmech a televizních pořadech. Doplněk si můžete stáhnout z Bucky Media Repo: http://buckymedia.ru/redaddon/

Redemption add add

DigiBox

Digi Box může znít jako něco z komiksu Digimon, ale ve skutečnosti je to jen další běžný filmový a televizní programový doplněk, který vám nabízí spoustu mediálního obsahu pro sledování FREELY a pohodlně. Podobně jako u jiných rozšíření máte možnost výběru z různých žánrů.

Doplněk DigiBox kodi

Exodus

Exodus je skvělou volbou pro sledování filmů a televizních pořadů. Má atraktivní uživatelské rozhraní, které koreluje s Netflixem. Filmy můžete prohledávat pomocí několika hledaných výrazů. Pokud čelíte problémům s instalací doplňku nebo problémem, který nefunguje, přečtěte si našeho průvodce zde.

  Il lato oscuro del settore VPN: tutte le VPN sono affidabili?

Nejlepší doplňky Kodi pro filmy

Aktualizace 2023: Po uzavření špičkových úložišť médií, jako je Fusion a Colossal, došlo k mnoha případům přesunů některých doplňků na jiné zdroje. Zatímco se Exodus oficiálně vypnul, mnoho uživatelů si stále může užívat doplněk z internetu “Kodi Israel Repo”.

Musíte pouze zadat následující zdroj médií http://kdil.co/repo/. Uznáno jako “Kodi Israel”, úložiště se může pochlubit nejnovější verzí doplňku Exodus a velkým seznamem dalších rozšíření. Tím zajistíte, že během instalace nebudete čelit problémům.

1 Kanál

1Channel patří mezi nejlepší doplňky Kodi pro sledování vzrušujících filmů / televizních pořadů. Umožňuje dokonce poslouchat hudbu a může se pochlubit obrovskou knihovnou, která se skládá ze starých / nových slavných písní. Chcete-li stáhnout doplněk, nainstalujte si úložiště Kodi Israel a vyhledejte jej “PrimeWire”.

1kanálový kodi addon

Smlouva

Původní smlouva byla vypnuta, což byla alternativa k doplňku Exodus, ale je k dispozici přesná alternativa. Je to úplná replika vidlice, která poskytuje bezproblémové řešení pro opětovné sledování živých kanálů, televizních pořadů a filmů. Rozšíření bylo dříve k dispozici na Colossus Repo. Po jeho vypnutí jej nyní můžete nainstalovat z Kodi Israel.

Doplněk kodi kodi

Stáhněte si doplněk FANTASTIC (což je Ditto of Covenant) z Firestick Plusman Repo podle následujících kroků:

 1. Zahájení aplikace Kodi Krypton a jít na “Nastavení”
 2. Ze seznamu možností, klikněte na “Správce souborů”
 3. Svitek dolů a klikněte na “Přidat zdroj” volba
 4. Vybrat “Žádný” a vstoupit: http://fspmkodi.com
 5. název zdroj médií “Firestick Plusman” a stiskněte OK
 6. Z hlavní nabídky, jít doplňky a klikněte na “Balík” symbol
 7. Vybrat  “Instalace ze souboru zip” možnost a klikněte na Firestick Plusman
 8. Otevře se nové okno. Klikněte na na “repozitář.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. Počkejte pro úspěšnou instalaci úložiště a návrat “Instalace z úložiště” Jídelní lístek
 10. Nalézt FANTASTIC v kategorii video doplňky a lis tlačítko instalace
 11. Užívat si sledování filmů zdarma / televizních pořadů ještě jednou!

GURZIL

Tento nový doplněk je k dispozici v úložišti Smash. Je to alternativa k rozšíření Exodus, druhá za doplněk Covenant. Má obrovský seznam filmů a televizních pořadů dostupných pro streamování. Může se pochlubit stejným rozvržením jako Exodus jen s několika malými variacemi a změnami stylu. Odkaz na proudy je také docela dobrý. Fungují dobře a zůstávají konzistentní v poskytování obsahu.

GURZIL addon kodi

Exodus

exodus kodi zmizel

 1. Otevřete Kodi a klikněte na “Ozubené kolo” ikona pro navigaci do Nastavení.
 2. Ze seznamu nastavení konfigurace vyberte “Správce souborů”.
 3. Svitek dole v levém sloupci a klikněte na “Přidat zdroj” volba.
 4. Dvojklik na žádné, chcete-li zadat adresu URL zdroje médií, tj. http://kdil.co/repo
 5. název zdroj médií “Kodi Israel” a udeřil tlačítko OK.
 6. Vrátit se do hlavního menu a navigovat na “Doplňky”.  Klikněte na na “Balík” v levém horním rohu stránky.
 7. Ze seznamu možností, navigovat na “Instalace ze souboru ZIP”.
 8. Nalézt zdroj médií, který jste přidali dříve, tj. Kodi Israel.
 9. Klikněte na tlačítko OK zapnuto “Kodil.zip” zahájit proces instalace úložiště.
 10. Počkejte pro dokončení procesu stahování a instalace. Zobrazí se upozornění.
 11. Navigovat do “Instalace z úložiště” menu a klikněte o úložišti Kodi Israel.
 12. Hlava do “Doplňky videa” sekce.
 13. Svitek dolů, dokud nenajdete “Exodus” doplněk.
 14. lis tlačítko instalace.
 15. Počkejte na “Doplněk nainstalován” oznámení.
 16. Nyní máte přístup “Exodus” z kategorie Video Add-ons!

Soli

Stream All The Sources (ve zkratce SALTS) je spolehlivý doplněk Kodi, který umožňuje uživatelům streamovat z obrovské databáze filmů / televizních pořadů. Uživatelé, kteří mají placený účet Trakt, mohou dokonce získat přístup k širší kategorii žánrů. I když to není nutné, synchronizace s Traktem vám poskytne spoustu lepších možností prohlížení. Rozšíření můžete nainstalovat z úložiště Kodi Israel Repository.

soli kodi addon

Bennu

Pokud hledáte spolehlivou náhradu doplňku hitů Phoenixu, není lepší volba než Bennu. Jedná se o novou iteraci pro rozšíření vypnutí, která spojuje odkazy ze stovek různých hostitelů, aby uživatelům poskytovala kvalitní obsah. Můžete dokonce získat přístup k některým oficiálním kanálům Live TV, které je možné sledovat, pokud máte k dispozici předplatné. Rozšíření je k dispozici v repozitářích Super, Kodi Israel a Colossus.

Bennu kodi addon

MetalliQ

MetalliQ je k dispozici na úložišti Noobs and Nerds Repository a je preferovanou volbou pro milovníky divokého spánku a filmové nadšence. Rozšíření obsahuje působivou knihovnu médií, která hostí klasiku, nejsledovanější, nejoblíbenější, nejnovější a nejsledovanější filmy. Kromě toho poskytuje doplněk dokonce přístup k televizním pořadům a hudbě pro prémiovou zábavu.

MetalliQ kodi addon

Fantastický

S neustálým vypínáním a opětovným objevováním doplňkových zásahů, jako jsou Bennu, Colossus, Exodus a Covenant, začala téměř všichni v Kodisphere panikařit. V případě, že některá z výše uvedených možností přestane znovu fungovat, je k dispozici velmi vhodná a úžasná náhrada. Stáhněte si doplněk FANTASTIC (což je Ditto of Covenant) z programu Firestick Plusman Repo.

Nejlepší doplňky Kodi pro živou televizi

Pokud skáčete na rozbíjejícím se šňůře, musíte se divit: “jak se dívat na živou televizi bez kabelu?” Neboj se, jako vzdání se televizního předplatného, ​​neznamená, že se vzdáváte výhod televizní zábavy. Zde jsou některé z nejlepších doplňků Kodi, které můžete nainstalovat pro sledování živé televize:

USTVNow

USTVNow nabízí skvělou úroveň zábavních služeb. Poskytuje méně kanálů ve vysoké kvalitě. Chcete-li začít, musíte se přihlásit k odběru z oficiálních webových stránek USTVNow. Přečtěte si tuto příručku, kde najdete návod k instalaci a jak sledovat USTVNow. Nejnovější stažení naleznete na adrese http://kdil.co/repo.

nejlepší kodi addony pro live tv

Základ

K dispozici na Radix Repo, doplněk je všestranný obsah. Kromě přístupu k obrovskému seznamu filmů / televizních pořadů máte také přístup k živým streamům pro zprávy a zábavu. To znamená, že můžete zapomenout na chybějící oblíbené sportovní akce, protože máte dokonce přístup k BBC, NBC, CBC a všem slavným provozovatelům vysílání.

doplněk radix kodi

cCloud TV

Doplněk cCloud TV je bezpochyby nejlepší volbou pro většinu uživatelů, kteří si chtějí vychutnat LIVE TV na platformě. Poskytuje zprávy, sport, události a obrovskou knihovnu kanálů z celého světa, kde si můžete užít. Nejnovější verzi si můžete stáhnout z Kodi Israel.

Víte, že můžete celý EPL Live zachytit na cCloud TV Kodi bez jakýchkoli potíží?

cCloud TV kodi addon

CNN 

Pokud už nikdy nechcete nechat ujít jediné vysílání, přečtěte si v této příručce, jak se dívat na CNN na Kodi.

 1. lízat na “Ozubené kolo” Symbol pro vstup do nabídky nastavení.
 2. Vybrat “Správce souborů” ze seznamu možností.
 3. Klikněte na “Přidat zdroj”.
 4. Do panelu adresy URL zadejte adresu http://www.goodfellasteam.com/Repository a pojmenujte zdroj médií “GoodFellas”.
 5. Návrat na domovskou obrazovku > Doplňky > Symbol balíčku.
 6. Vybrat “Instalace ze souboru zip” tab.
 7. Najděte a vyberte zdroj médií GoodFellas.
 8. Poklepejte na soubor repository.goodfellas.zip
 9. Vraťte se na předchozí stránku a vyberte “Instalace z úložiště”.
 10. Stáhněte si a nainstalujte Goodfellas 2.0 z úložiště doplňků videa.
 11. Po instalaci otevřete Goodfellas 2.0 a vyberte USA kanály.
 12. Přejděte dolů a vyberte možnost CNN HD.
 13. Užijte si sledování CNN naživo na Kodi V17 (Krypton)!

Halow Live TV

Tento doplněk mega Kodi se rychle podařilo generovat docela dobrou pověst online, protože lidem umožňuje sledovat živou televizi po celém světě v několika kategoriích. Vývojáři Halow jsou také velmi aktivní na Twitteru, což vás udržuje v souladu s nejnovějšími doplňky a funkcemi.

Halow Live TV kodi addon

iPlayer WWW

Doplněk iPlayer WWW vám nabízí širokou škálu kategorií včetně světel, živého rozhlasu / televize, seznamů programů, kategorií, funkce vyhledávání, funkce červeného tlačítka & více. Doplněk je k dispozici v úložišti doplňků Kodi, které je ve výchozím nastavení dostupné v každé verzi střediska médií Kodi.

Doplněk pro iPlayer WWW kodi

Ultra IPTV

Ultra IPTV, vytvořené a dostupné na Cazlo, je nejlepší volbou pro streamování živého televizního vysílání odkudkoli a odkudkoli. Rozšíření vám umožňují přístup k živým sportům, událostem, zpravodajským kanálům a událostem PPV po celém světě, stírání z různých zdrojů IPTV online.

Ultra IPTV kodi addon

Mobdina

Mobdina je další nejlepší volbou pro sledování živé televize. Nabízí vám možnost využívat IPTV z USA, Velké Británie a Mexika. Zároveň máte různé sekce pro přístup k živým sportům, televizním pořadům, filmům a hudbě. Doplněk si můžete stáhnout z Play-on Monkey nebo Kodi Israel.

Doplněk Mobdina kodi

Nejlepší doplňky Kodi pro videa

Během několika posledních let se produkce televizních pořadů zvýšila a mnoho režisérů / výrobců tvrdě pracovalo na vytvoření epických franšíz, které se nejen ukázaly návykové, ale i neuvěřitelně zajímavé sledovat. Lidé, jako jsme my, prostě nedokážou sledovat s tak kvalitním obsahem dostupným online. Pokud chcete získat přístup ke stejnému obsahu, přečtěte si níže uvedený seznam nejlepších doplňků Kodi pro televizní pořady:

Flixanity

Flixanity je novým účastníkem v oblasti zábavy společnosti Kodi. Může se pochlubit obrovskou databází klasických filmů až po nejnovější filmy a zároveň umožňuje uživatelům vyhledávat nové epizody přímo. Nejnovější verzi rozšíření získáte z repozitáře Kodi Israel.

Nejlepší doplňky Kodi pro televizní pořady

Seznamy britských turků

Všichni nadšenci Kodi potřebují znát tento úžasný doplněk. Seznamy skladeb UK Turk poskytují celou řadu populárních televizních pořadů, včetně karikatur a dokumentů. Je to nejlepší volba pro sledování vašich oblíbených seriálů, protože rozšíření se může pochlubit obrovskou knihovnou obsahu! Můžete si ji stáhnout z http://kdil.co/repo.

UK Turk Playlists kodi addon

Nemesis

K dispozici v úložištích Kodi Israel a Stream Army, Nemesis je relativně nový doplněk pro sledování vaší oblíbené zábavy. To se může pochlubit obrovskou sbírkou filmů / televizních pořadů sledovat FREELY, a také vám umožní přístup k živé televizi. Můžete také streamovat řízení letového provozu, kanály policejního skeneru a přehrávat hudební soubory / zvukové knihy.

Doplněk Nemesis kodi

Quasar

Quasar je další nejlepší volbou pro využití zábavy. Doplněk nabízí vysoce kvalitní a rychlé streamování vašich oblíbených filmů / televizních pořadů a zároveň načítá informace přímo z IMDB. K vyhledávání obsahu používá torrenting. Doplněk můžete nainstalovat z repozitáře Kodi Israel.

Doplněk Quasar kodi

Bubliny

Doplněk Bubbles Kodi s využitím nového přístupu k streamování filmů integruje streamingové služby pro maximální zábavu. Prostřednictvím webového scrapingu můžete najít některé z nejlepších vlastností svých oblíbených filmů / televizních pořadů. Doplněk můžete nainstalovat z funkce Bubbles Repo.

Bubliny kodi addon

GAIA

Gaia je k dispozici prostřednictvím repozitáře Dimitrology a je re-brandovanou verzí doplňku Bubbles. Nabízí obrovský výběr filmů, televizních pořadů, dokumentů, krátkých filmů, dětských kreslených filmů a dalších nástrojů. Nejlepší část ze všeho: rozšíření se může pochlubit snadno použitelným rozhraním a dokonce nabízí integraci se streamovacími službami, jako je Real Debrid.

Addon Gaia Kodi

Nejlepší doplňky pro Kodi pro sport

Poslední věcí, kterou potřebujete, je zapomenout si koupit lístek na své oblíbené sporty nebo nemůžete získat přístup k streamům na probíhající PPV akci. Zde přicházejí doplňky Kodi, které uživatelům nabízejí možnost streamování živých sportů v pohodlí domova. Pokud chcete sledovat své oblíbené živé sporty ZDARMA, podívejte se na tyto doplňky níže:

Doplněk NFL Game Pass Kodi

Doplněk NFL Game Pass Kodi bohužel nemůžete použít bez zakoupení předplatného. Pokud chcete odemknout neomezený obsah pro sledování vašich oblíbených zápasů, získávání informací o nejlepších hráčích a analýzu vedoucích týmů, musíte zaplatit 124,00 $.

Doplněk třetích stran “Elektra Vault” Instalace

Jak sledovat NFL na Kodi Jarvis verze 16 nebo nižší

 1. Otevřete Kodi a klikněte na ikonu ve tvaru ozubeného kola (Nastavení)
 2. Vybrat “Správce souborů” a poté poklepejte na “Přidat zdroj”
 3. Objeví se okno, klikněte na “Žádný” pro přidání adresy URL
 4. Zadejte adresu URL úložiště Supremacy: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. Vraťte se na domovskou obrazovku, klikněte na doplňky a poté na “Balík” symbol
 6. Vybrat “Instalace ze souboru zip” možnost a najít “Svrchovanost”
 7. Klikněte na “repository.supremacy-1.2.zip” a počkejte na instalaci doplňku
 8. Vraťte se na domovskou obrazovku, klikněte na doplňky a poté na “Balík” symbol
 9. Vybrat “Instalace z úložiště” a zvolte “Supremacy Repository”
 10. Jdi “Doplňky videa” a najít “Elektra Vault”
 11. Stiskněte tlačítko instalace!

Sportovní Guru

Pravděpodobně jeden z nejlepších v nedávném seznamu doplňků, Sports Guru je ideálním doplňkem pro splnění všech vašich sportovních sledování. Můžete si vybrat z několika kategorií, mezi něž patří Boxerské spodní prádlo, Fotbalová liga, Motorsports, X-Games, UFC, Zápas, Ragby, MLB, NHL, NBA a Fotbal, zatímco budete mít přístup k streamům pro LIVE události. Doplněk můžete získat od kofeinového Mikea’s Úložiště a možná budete muset zadat číslo PIN, abyste jej mohli použít.

Sportovní doplněk Guru kodi

Supremacy Sports

Supremacy Sports n je další nový doplněk v seznamu doplňků Kodi, ale rychle se stal populární volbou pro mnoho lidí, kteří si chtějí užít plynulé streamování různých sportovních akcí, spolu s přístupem k Live PPV událostem. Sekce zahrnují WWE, sportovní filmy, UKTV sporty, Reddit fotbalové proudy, živé události, fotbalové dokumenty, BT sporty a Ace Streams. Doplněk používá SportsDevil a Plexus vzadu pro živé vysílání. Doplněk můžete získat z úložiště Supremacy: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Doplněk Supremacy Sports pro kodi

Proti

Pro ty uživatele, kteří hledají doplněk, který jim poskytuje přístup ke všem nejnovějším v boji s MMA, můžete zvážit instalaci verze Versus. Doplněk je známý tím, že v pohodlí vašeho domova přináší skvělou staromódní akci kick-boxu. Díky přístupu k záznamům z minulých událostí a nejnovějším PPV blockbusterům je Versus bezpochyby útočištěm pro milovníky UFC.

Versus kodi addon

ESPN Kodi Add-on

ESPN Kodi add-on je jedním z nejlepších doplňků Kodi, které vám umožní sledovat vaše oblíbené sportovní události bez jakýchkoli potíží..

autentizace kodi espn3

 1. Otevřete aplikaci Kodi, poté vyberte Doplňky a klikněte na instalační program balíčku uvedený v levém horním rohu.
 2. Vybrat “Instalace z úložiště”>Úložiště doplňků Kodi>Doplňky videa.
 3. Klikněte na “Doplňky videa”, přejděte dolů na ‘ESPN 3’ a klikněte na ‘ESPN 3’.
 4. Klikněte na Instalovat.
 5. Počkejte několik okamžiků, než obdržíte oznámení o aktivaci doplňku ESPN 3.
 6. Přejděte na domovskou obrazovku Kodi a na levé straně vyberte kartu Doplňky.
 7. Uvidíte všechny doplňky videa včetně ESPN 3, které jste nainstalovali na obrazovku.
 8. Kliknutím na ESPN 3 budete vyzváni k ověření prostřednictvím kabelového poskytovatele pro přístup k prémiovému obsahu.
 9. Po přihlášení jste pouhým kliknutím na to, jak sledovat ESPN na Kodi bez kabelu.

Po provedení výše uvedeného procesu instalace očekáváme, že budete vědět, jak sledovat ESPN na Kodi 17.3, resp.

Streamovací motor

Pokud chcete využít živou sportovní zábavu, není lepší volba než Stream Engine. Můžete sledovat vše od sportu, filmů a televizních pořadů. Zároveň můžete sledovat různé kanály, jako jsou ESPN, Sky Sports, NBTV a další. Doplněk je k dispozici na repozitáři Kodi Israel.

Nejlepší doplňky pro Kodi pro sport

Odvrhnout

Castaway je jedním z nejrychlejších doplňků pro sportovní streaming, známý pro svůj vysoce kvalitní obsah. Je k dispozici na serveru Kodi Israel a umožňuje uživatelům sledovat živé sporty a televizi a zároveň vám poskytuje přístup k obsahu P2P. Můžete dokonce využít ‘Sports on Demand’ a přidejte všechny své oblíbené kanály “My Castaway”. Chtěli byste však zajistit vaši internetovou bezpečnost připojením k nejlepší VPN pro P2P.

Doplněk k trošce kodi

NBC Sports Live

NBC Sports Live Extra je k dispozici v oficiálním seznamu úložišť doplňků Kodi. Proto musíte zařízení Kodi autorizovat, než na něm budete něco sledovat. Jakmile to uděláte, můžete získat přístup k živému programování, záznamům, zvýrazněním a jinému vybranému obsahu ze sítě.

nbc sports live kodi addon

Atom Reborn

Jak název napovídá, Atom Reborn je nová a vylepšená verze staré rozšíření Atom. Je vybaven masivní knihovnou pro živé sporty, kanály IPTV, programy Kids TV a filmy / televizní pořady. Tím zajistíte, že nikdy nezmeškáte svou oblíbenou zábavu. Doplněk si můžete stáhnout zde.

Atom Reborn kodi addon

Úžasné doplňky Anime, které si můžete užít na Kodi

Pokud jste fanouškem Manga a Anime, společnost Kodi vás také chránila. Tato platforma se může pochlubit obrovskou sbírkou karikatur HD a rozšíření Anime, včetně těch, která se streamují přímo prostřednictvím torrentů. Níže je uveden seznam nejnovějších doplňků Kodi, které můžete použít pro vychutnání svého oblíbeného anime!

AnimeGo

AnimeGo je jednou z našich nejlepších možností pro sledování seriálů a filmů Cartoon. Může se pochlubit obrovskou knihovnou obsahu z celého světa, rozdělenou do kategorií: abecední, nejlépe hodnocené a nedávno přidané. K dispozici je dokonce i specializovaná možnost vyhledávání pro nalezení Anime, které chcete vidět. Chcete-li doplněk nainstalovat, nahrajte tento soubor zip úložiště do Kodi a pak se vydejte směrem k Video Add-ons.

  The 3 Pirate Bay VPN Terbaik pada tahun 2023- Muat Turun Fail Tanpa Takut

nejlepší kodi anime addony

ToonMania

Po ukončení karikatury8 bylo obtížné sledovat vaše oblíbené anime online. ToonMania je alternativou k rozšíření vypnutí, ale může se pochlubit širší knihovnou. Odtud můžete sledovat jakýkoli a každý kreslený film. Doplněk je k dispozici ke stažení v úložišti Kodi Israel.

Doplněk ToonMania kodi

AnimeRam

Tento doplněk nabízí nejnovější epizody anime a filmy, které jsou pravidelně aktualizovány. Rozhraní zobrazuje pouze dvě kategorie: Poslední & Seznam všech. Abecední kategorizovaná knihovna je VAST a máme na mysli! Máte dokonce možnost vyhledávání, abyste rychle našli svou oblíbenou anime sérii. Ke stažení a instalaci doplňku použijte kdil.co/repo.

addon animeram kodi

AnimeHere

AnimeHere je další skvělý doplněk Kodi od společnosti DKNight (tvůrce AnimeGo). Nabízí lepší zdroje pro knihovnu, navigaci a streamování, ale může se pochlubit podobným rozhraním jako AnimeGo. Máte poslední aktualizované kategorie Anime a Top Anime, abyste mohli sledovat všechny své oblíbené epizody, aniž byste je museli hledat. Doplněk můžete nainstalovat z DKNight Repo.

animehere kodi addon

Masterani

Masterani je úžasný výtvor Alleidunu. Jedná se o doplňkovou alternativu pro web se stejným názvem, který uživatelům umožňuje sledovat své oblíbené anime na Kodi na nejvyšší úrovni pohodlí. Může se pochlubit čistým vzhledem a výhledem a nabízí rychlé proudy pro všechny anime filmy / televizní pořady. Stáhněte si zip soubor odtud.

Addon Masterani kodi

9Anime

Vytvořil DxCx, 9Anime je replika stejného jména .tv webové stránky. Může se pochlubit jednou z největších sbírek anime s proudy, které načítají rychle a škrábají obsah z různých zdrojů. Doplněk můžete nainstalovat stažením souboru ZIP zde a přímým načtením do Kodi!

9Anime addon kodi

FunimationNOW

FunimationNOW je úžasný anime Kodi add-on, kde můžete sledovat SD a HD videa, v závislosti na vaší šířce pásma. Veškerý obsah anime je označován v japonštině a angličtině, což zahrnuje největší anime fan-base. Prémiová verze bude mít nulovou vyrovnávací paměť pro sledování videí bezproblémovým způsobem. Doplněk můžete nainstalovat z oficiálního úložiště doplňků Kodi.

FunimationNOW add add add

KissAnime

KissAnime, která vzkvétá v knihovně médií od nejstaršího po nejnovější obsah anime, shromáždila mezi uživateli Kodi obrovské následování. Je oblíbený pro sledování všech typů anime filmů / televizních pořadů, ale v poslední době rušivé CAPTCHA zkomplikovaly používání doplňku. Můžete jej nainstalovat z oficiálního repozitáře Kodi.

kissanime kodi addon

CrunchyRoll

S více než 25 000 epizodami a 15 000 hodin oficiálně licencovaného anime obsahu je CrunchyRoll předním globálním cílem japonského a asijského obsahu anime, který profesionálové přeložili do několika jazyků. Doplněk můžete nainstalovat z oficiálního úložiště doplňků Kodi.

Doplněk CrunchyRoll kodi

AnimeFTW.tv

AnimeFTW.tv je skvělý doplněk pro ty, kteří mají sladké zuby pro japonské animace. Nyní naložený s více než 1400 anime s titulky a dabovanými verzemi, doplněk vás snadno přemění v malé dítě. Můžete jej nainstalovat stažením souboru zip odtud a jeho manuálním načtením do Kodi.

AnimeFTW.tv kodi addon

Nejlepší zábava Kodi Cartoon Addons Kids Love

Kodi je čistá zábava pro streamování fanoušků po celém světě, bez ohledu na věk nebo preference. Zatímco obvykle diskutujeme & seznam doplňků pro sport, filmy a televizní pořady, je konečně čas nabídnout malým dětem chichotání. Níže jsou uvedeny nejlepší doplňky pro Kodi, které budou děti milovat.

Cartoon HD Extra

K dispozici na SuperRepo, Cartoon HD Extra se může pochlubit vynikající streamovací knihovnou dětí’s zábavou, spolu s populárními kreslenými filmy a televizními pořady. Nejlepší část ze všeho: doplněk přitahuje obsah z vysoce spolehlivých zdrojů, což zajišťuje méně vyrovnávací paměti a vysokorychlostní streamování!

Nejlepší zábava Kodi Cartoon Addons Kids Love

Kreslené děti

Kiddie Cartoons je k dispozici ke stažení prostřednictvím repozitářů SuperRepo a Kodi Israel. Má něco pro každé dítě od dinosaura Barney po dobrodružství Barbie, doplněk je potěšením pro mladé!

Kiddie Kreslené kodi addon

B99TV

B99TV nabízí obrovský výběr kreslených filmů z 90. let’s celou cestou k novějším hitům. Od animovaných filmů, zábavy Disney a zábavných dětských televizních pořadů B99TV pravidelně aktualizuje svou knihovnu zdrojů pro maximální potěšení. Doplněk si můžete stáhnout z Kodi Israel Repo.

B99TV addon kodi

Bobby’s Karikatury

Podobné jako B99TV, Bobby’s Karikatury si zaslouží své místo mezi nejlepšími doplňky značky Kodi. Ačkoli není tak organizovaný jako B99TV, doplněk nabízí velký výběr zábavy pro děti i pro dospělé. Získejte nejnovější aktualizace rozšíření od společnosti Kodi Israel nebo SuperRepo.

Bobbyho komiksový doplněk

Nejlepší doplňky Kodi pro Android

Jako multiplatformový software Kodi funguje hladce ve všech operačních systémech Android a zařízeních. Díky tomu mohou uživatelé snadno streamovat své oblíbené filmy a televizní pořady na svých chytrých telefonech, tabletech a dokonce i na chytrých televizorech se systémem Android. Níže uvádíme několik doplňků, které byste si určitě měli vyzkoušet v telefonu:

Genesis Reborn

Genesis Reborn je nová a vylepšená verze staršího doplňku se stejným názvem. I když se vypne, můžete Genesis nainstalovat z repozitáře Kodi Israel. Pro nejnovější verzi však budete muset použít tuto adresu URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo. Je to nejlepší volba pro streamování nejnovějších televizních pořadů a filmů na velkých i malých obrazovkách Android.

Nejlepší doplňky Kodi pro Android

Jak nainstalovat Genesis Reborn na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Spusťte aplikaci Kodi a klikněte na ikonu “Ozubené kolo” ikona.
 2. Ze seznamu možností vyberte “Správce souborů”.
 3. Zde uvidíte seznam repozitářů. Na konci klikněte na možnost nazvanou “Přidat zdroje”.
 4. Na obrazovce se objeví vyskakovací okno, na které musíte kliknout ‘Žádný’.
 5. Zadejte adresu URL pro Jesus Box Repo: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. Nyní zadejte název zdrojů médií ‘Ježíš Box’ a znovu klikněte na OK.
 6. Vraťte se do hlavní nabídky Kodi a klikněte na “Doplňky”.
 7. V levém horním rohu klikněte na ikonu Installer Package.
 8. Vyberte Instalovat ze souboru ZIP > Ježíš Box > repository.jesusboxtv-1.0.3 > Nyní počkejte na dokončení instalace.
 9. Vyberte Instalovat z úložiště > Úložiště Ježíšova boxu > Doplňky videa > Nyní najděte a klikněte na Genesis Reborn.
 10. Stiskněte tlačítko instalace a užijte si sledování televizních pořadů / filmů ZDARMA.

elysium

Elysium je upgradovaná verze doplňku Zen s aktualizovaným kódem (k dispozici na NaN Repo). To se může pochlubit stejným výhledem a přitahuje odkazy na filmy a televizní pořady, zatímco je zobrazuje na pravé straně pro přehrávání. Může se pochlubit obrovskou knihovnou obsahu, která vám zajistí, že nikdy nezmeškáte svou oblíbenou zábavu.

Addon Elysium kodi

Projekt Falcon

Vytvořil nezávislý vývojář známý jako “AJ”, Projekt Falcon je univerzální doplněk, který umožňuje přístup k odkazům IPTV a televizním pořadům / filmům na vyžádání. Další oblasti zahrnují také sportovní sekci a speciální “Její místo” které uspokojí ženský vkus. Chcete-li získat doplněk, musíte nainstalovat úložiště AJ Builds Repository.

Doplněk pro projekt Falcon Project

Filmy 1080p

Pokud chcete sledovat filmy v kvalitě Full HD na svém smartphonu nebo stolním počítači Android, měli byste určitě zvážit použití filmů 1080p. Doplněk vytvořený společností Dandy Media se může pochlubit funkcí přehrávání jedním kliknutím, která načítá videa neuvěřitelně rychle. Rozšíření můžete získat od společnosti Kodi Israel.

1080p Movies addon kodi

TUBITV 

Doplněk TUBITV Kodi je k dispozici na SuperRepo. Můžete jej nainstalovat přidáním úložiště v Kodi a následnou instalací rozšíření ze seznamu doplňků videa.

trubi tv kodi addon videa

Jak nainstalovat TUBITV na Kodi Krypton verze 17 nebo vyšší

 1. Zahájení Kodi V17 a zadejte nastavení pomocí klepnutím na “Ozubené kolo” ikona.
 2. Zobrazí se seznam systémových možností. Klikněte na na poslední s názvem “Správce souborů”.
 3. Přejděte níže a klikněte na “Přidat zdroj”.
 4. Dvojklik na “Žádný” a vstoupit http://srp.nu do pole URL.
 5. název zdroj médií “SuperRepo” a klikněte na tlačítku OK.
 6. Návrat do nabídky Kodi, klikněte na “Doplňky” a pak “Balík” symbol v levém horním rohu.
 7. Ze seznamu možností, vybrat “Instalace ze souboru ZIP”.
 8. Přejděte dolů, dokud neuvidíte zdroj médií, který jste dříve pojmenovali, tzn. “SuperRepo”.
 9. Vybrat Krypton > Všechno > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. Počkejte na dokončení instalace, vrátit se na “Doplňkový prohlížeč”, vybrat “Instalace z úložiště”.
 11. Ze seznamu repozitářů, vybrat “Vše SuperRepo [Krypton] [V7]”.
 12. Navigovat do “Doplňky videa”.
 13. Pokračujte posouváním dolů, dokud nenajdete “TUBITV”.
 14. lis tlačítko instalace.

Návody NaN

Díky doplňku Noobs a Nerds poskytuje doplněk přístup k videonávodům pro funkce, nastavení, hardware a živé chatové služby Kodi. Poskytuje také odstraňování problémů a opravy různých chyb Kodi a nabízí kompletní průvodce Kodi pro Android, Linux, Raspberry PI, Xbox a Windows.

NaN Tutorials kodi addon

Fotbalové zápasy

Pokud jste fanouškem fotbalu, pak je tento doplněk určen právě pro vás. Je k dispozici přes Noobs a Nerds Repo, umožňuje uživatelům sledovat mezinárodní & klubové fotbalové zápasy spolu s upozorněním a proudem pro staré mistrovství a výzvy.

Fotbal opakuje kodi addon

Císařské proudy

Doplněk Imperial Streams, který je k dispozici od společnosti Kodi Israel Repo, je další z našich oblíbených, pokud jde o potěšení z neomezeného streamování filmů / televizních pořadů. Nabízí obrovskou databázi klasických, nejlépe hodnocených a nejsledovanějších obsahů. Určitě si užijete rozmanitost, která je k dispozici.

Doplněk Imperial Streams pro kodi

Nejlepší doplňky Kodi pro Firestick

Pocit sledování vašich oblíbených televizních pořadů / filmů na vaší Amazon Firestick TV nic nepřekoná. Zde se hodí doplňky Kodi pro Firestick, které fungují v souladu s platformou’s rysy. Můžete si užít nejen zábavu na plný úvazek, ale také univerzálnost výběru ze stovky žánrů.

Poseidon

Doplněk Poseidon Kodi si na trhu rychle získal skvělou pověst jako nejlepší zdroj pro sledování filmů a televizních pořadů na open-source mediální platformě. K dispozici na Kdil.co/repo a může se pochlubit uživatelsky přívětivým designem a pravidelně aktualizuje svůj seznam čerstvými filmy. Sekce jsou rozděleny do kategorií, včetně velkých režisérů, do divadel, vítěze Oscaru, herců, žánrů a let.

Nejlepší doplňky Kodi pro Firestick

HEVC Video Club

HEVC je doplněk Kodi, který rozděluje filmy do HD kvality včetně Blu-ray, 3D, 720p a 1080p, což pomáhá těm, kteří mají omezenou rychlost internetu, těšit se z dobrého streamování. Aplikace čerpá inspiraci z video kodeku známého jako H.256. Hlavní výhodou použití tohoto doplňku je to, že poskytuje HD video za zlomek velikosti. Filmy ve vysokém rozlišení HD jsou pouze 300 MB na soubor.

HEVC Video Club kodon addon

Nejlepší doplňky Kodi pro PPV

Souboje jako Floyd Mayweather vs. Conor McGregor zvýšily humbuk a podobnost kanálů, webových stránek a aplikací, které podporují pay-per-view. Kodi jako otevřená mediální a zábavní platforma nezaniká. Existuje mnoho vývojářů pracujících na uvolnění spolehlivých doplňků, abyste si mohli užívat živé vysílání PPV. Mezi ty nejlepší patří:

Planet MMA

Jak název napovídá, tento doplněk pro společnost Kodi vám poskytuje přístup k obsahu proudu souvisejícím s MMA zápasem a událostmi UFC. Může se pochlubit obrovskou sbírkou televizních pořadů, dokumentárních filmů a živých událostí, díky čemuž vám nikdy neunikne při jedné příležitosti. Můžete si také prohlédnout kalendář UFC, provádět vyhledávání, sledovat Fight Night Live, přistupovat k UFC Openload, MMA Openload a Průkopníci MMA. Můžete dokonce sledovat videa na YouTube přímo spolu s filmy souvisejícími s MMA.

nejlepší kodi addony za placení za zhlédnutí

SportsDevil

Doplněk Sports Devil je ideální pro získání přístupu k velkým událostem PPV, protože se může pochlubit obrovským sortimentem kanálů, mezi něž patří NBC, CBC, Sky Sports, BT Sports a řada dalších od amerických po jihoamerické až evropské. Doplněk si můžete stáhnout z Kodi Israel Repo.

addon sportsdevil kodi

Jak nainstalovat SportsDevil na Kodi

Instalace SportsDevil na Kodi trvá několik minut, postupujte podle našeho průvodce krok za krokem a my’Dostanu běh za méně než 7 minut:

 • Spusťte Kodi
 • Vznášet se nad Systém > klikněte Správce souborů > Přidat zdroj
 • Na panelu cesty zadejte typ http://fusion.tvaddons.ag (můžete to také zkopírovat vložit)
 • Do pole Název zadejte Fúze a potom klikněte na Hotovo
 • Vraťte se na domovskou obrazovku a klikněte na Systém > klikněte AddOns > klikněte Instalace ze souboru ZIP
 • Vybrat Fúze > úložiště xbmc > Angličtina > posunout dolů & klikněte ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • Vraťte se do předchozí nabídky a nyní klikněte na nainstalovat z úložiště > Neoficiální sportovní ďábelské úložiště > Doplňky videa > Sportovní ďábel > Nainstalujte
 • Vyčkejte, než se plug-in program nainstaluje a ukáže se stav Enabled před SportsDevil
 • Vraťte se na domovskou obrazovku > Videa > Doplňky videa > Sportovní ďábel
 • Nyní byste měli vidět úplný seznam možností streamování dostupných na SportsDevil

Doplněk SportsDevil byl úspěšně nainstalován na Kodi a tento doplněk můžete spustit kdykoli kliknutím Videa>Doplňky>SportsDevil.

SportsMania

Sports Mania je dalším hit-add-on pro získání přístupu k živým proudům hitů PPV událostí, bez ohledu na typ. Rozšíření je ideální pro sportovní fanatiky a poskytuje spoustu obsahu pro sport. Rozšíření si můžete stáhnout z SuperRepo: http://srp.nu.

Doplněk SportsMania pro kodi

Live Hub

Pokud výše uvedené možnosti nefungují, můžete vždy použít Live Hub. Doplněk umožňuje uživatelům přístup k geo blokovanému obsahu ve Velké Británii a zároveň dává uživatelům možnost hrát Android APK včetně streamů Mobdro pro živé PPV události. Kliknutím na GEO zamčené získáte přístup k Freeview, BBC, TVPlayer a celému seznamu dalších kanálů.

Doplněk Live Hub kodi

Nejlepší doplňky pro Kodi pro bollywoodské indické filmy a televizní pořady

Pokud jste fanouškem Bollywoodských filmů / televizních pořadů, pak vás Kodi také pokryla. Najdete mnoho doplňků třetích stran, které poskytují přístup k nejrůznějším druhům obsahu Desi z Pákistánu a Indie. Další informace naleznete v níže uvedeném seznamu:

Zem TV

Pokud vás zajímá sledování obsahu desi, pak je Zem TV jedním z nejlepších doplňků dostupných na Kodi Israel, kde si můžete užívat sporty z jihovýchodní Asie, filmy / seriály z Indie a dramata z Pákistánu. Získává však také popularitu, protože umožňuje lidem po celém světě sledovat své oblíbené sportovní kanály. Chcete-li doplněk stáhnout přímo prostřednictvím souboru zip, klikněte sem.

Nejlepší doplňky pro Kodi pro bollywoodské indické filmy a televizní pořady

 1. Zahájení aplikaci Kodi V17 a přejděte k nastavení pomocí klepnutím na “Ozubené kolo” ikona.
 2. Ze seznamu konfigurací, vybrat “Správce souborů”.
 3. Svitek dole v levém sloupci a klikněte na “Přidat zdroj”.
 4. Vstoupit http://kdil.co/repo do pole URL, název zdroj médií “Kodi Israel”, a lis OK.
 5. Vrátit se do hlavního menu a klikněte na “Doplňky”.
 6. Klikněte na na “Balík” v levém horním rohu stránky.
 7. Ze seznamu možností, vybrat “Instalace ze souboru zip”.
 8. Nalézt  “Kodi Israel” zdroj médií, který jste přidali dříve a klikněte na to.
 9. Chcete-li nainstalovat repo, dvojklik na “Kodil.zip”.
 10. Počkejte pro “Doplněk nainstalován” oznámení a klikněte na “Instalace z úložiště”.
 11. Ze seznamu repozitářů, vybrat “www.kodisrael.co.il Úložiště”.
 12. Svitek dolů a klikněte na “Video doplňky”.
 13. Nalézt  “ZemTV.com” doplněk a klikněte na to.
 14. Udeřil  “Nainstalujte” tlačítko a vybrat poslední verze.
 15. Počkejte pro “Doplněk nainstalován” oznámení.
 16. Nyní můžete přistupovat k ZemTV.com ze své sbírky doplňků videa!.

Prohlížeč

Doplněk Viewster je k dispozici ke stažení v oficiálním úložišti Kodi. Jedná se o prémiové rozšíření, které vám umožňuje přístup k nejnovějším filmům / televizním pořadům Bollywood z jednoho místa. Doplněk také nabízí seznam oblíbených žánrů, které si můžete vybrat.

Viewster kodi addon

OmniMovs

Pokud hledáte doplněk, který umožňuje přístup k filmům / televizním pořadům Bollywood a Hollywood na jednom místě, pak je OmniMovs perfektní. Tímto způsobem můžete splnit svou touhu po určitém obsahu a zároveň si vychutnat seznam klasických / hitových amerických filmů. Doplněk si můžete stáhnout z Kodi Israel.

Doplněk OmniMovs pro kodi

Snag Films

Snag Films je centrem pro filmy / televizní pořady z celého světa. Kromě získání přístupu k zábavě Bollywood najdete dokonce korejská dramata, arabské seriály, africké filmy a mnohem více rozmanitosti. Doplněk si můžete stáhnout z oficiálního úložiště Kodi.

Doplněk Snag Films kodi addon

Nejlepší doplňky pro Kodi pro fitness a zdraví

Zaměření na vaše zdraví a udržování kondice je pro přežití v dnešní době nezbytností’s tvrdým a rychlým životem. S lidmi kolem vás doslova slibujícími energii do práce se musíte snažit, abyste se udrželi co nejlépe fit. Zde se hodí doplňky pro Kodi pro fitness. Můžete snadno přistupovat k živým proudům a televizním pořadům pro pravidelné fitness rutiny a zajistit tak, abyste zůstali aktivní a zdraví.

  Banka Kartı ile En İyi VPN Hizmetlerini Satın Alın

Ares Fitness

Pokud jste fitness fanoušek nebo právě začínáte cestu ke zdravějšímu životnímu stylu, určitě si doplněk Ares Fitness zamilujete. Od zahřívacích cvičení, protahování, ochlazování až po intervalová cvičení s vysokou intenzitou; máte spoustu fitness obsahu, který můžete sledovat. Je to skoro jako mít vlastní knihovnu tréninkových tipů a rad pouhým stisknutím tlačítka.

Nejlepší doplňky pro Kodi pro fitness a zdraví

BAMF TV

BAMF TV je známá svou absolutně úžasnou kategorizovanou knihovnou fitness televizních pořadů a filmů. Má něco pro každou úroveň fitness od těch, kteří začínají svou cestou k extrémní straně. V doplňku BAMF TV Kodi najdete veškerý nejnovější fitness obsah, který nikde jinde nenajdete. Stáhněte si soubor zip a nainstalujte si doplněk.

Doplněk BAMF TV kodi

Nejlepší Kodi doplňky pro hudební MP3 Radio

Není nic jako poslouchat hudbu v kvalitě HD a trávit volný čas, pořádat párty s přáteli nebo se prostě snažit odvrátit mysl od některých věcí v životě. Naštěstí společnost Kodi podporuje všechny druhy zábavy, které si můžete užít. Pokud hledáte nejlepší doplňky Kodi pro poslech hudby, podívejte se níže. Budete mít skvělý čas streamování vysoce kvalitní hudby.

BeatZ

Jste-li závislí na hudbě a rádi posloucháte množství žánrů, pak je doplněk BeatZ, který je k dispozici v repozitáři Stream Army, právě pro vás. Od stylů, jako je hip-hop, rap, pop, jazz, až po novější ambientní, dubstep, EDM, moombahton, pasti, deephouse, progresivní, trance a chillstep žánry, můžete poslouchat mnoho kategorií. Tento dynamický doplněk také aktualizuje vaše výběr hudby, jakmile se změní.

Nejlepší Kodi doplňky pro hudební MP3 Radio

Streamy MP3

MP3 Streams je další skvělý doplněk Kodi pro milovníky hudby. Vytáhne své informace z lastfm a dokáže udržovat grafy aktuální. Získáte přístup k velké sbírce písní, které zahrnují různé žánry, seznamy nejlepších billboardů a podceňovaných umělců, takže vám neuniknou žádné nové a úžasné skladby. Máte dokonce možnost ukládat skladby a vytvářet si vlastní seznam skladeb.

Doplněk MP3 Streams pro kodi

TuneIn Radio

Pokud jste hudební blázen, který rád poslouchá tyto ranní rozhlasové show, najdete doplněk TuneIn Radio docela zajímavý. Je to docela podobné aplikaci pro Android / iOS se stejným názvem a umožňuje uživatelům vyhledávat rozhlasové stanice z celého světa.

Doplněk TuneIn Radio kodi

Nejlepší počasí Kodi Addons

Hledáte způsoby, jak zůstat informováni o počasí? Pokud ano, možná budete chtít zvážit instalaci doplňků počasí na Kodi. Níže je uveden seznam tří nejlepších na trhu.

Počasí v podzemí

Tento doplněk spadá do kategorie API. Chcete-li dostávat pravidelné informace o počasí ve vaší oblasti, musíte navštívit web Weather Underground. Jakmile se přihlásíte, obdržíte kód, který vám poté poskytne určitý počet aktualizací za den. Pokud chcete aktualizace pravidelně, jsou k dispozici balíčky pro různé potřeby. Doplněk si můžete stáhnout přímo z oficiálního úložiště Kodi.

Nejlepší počasí Kodi Addons

Yahoo! Počasí

Yahoo! Počasí je rozšíření bez API, což znamená, že k získání přístupu k aktualizacím nemusíte provádět žádné předplatné. Funguje docela dobře při určování správného počasí téměř ve všech oblastech světa. Podobně jako rozšíření Weather Underground najdete Yahoo! Počasí v oficiálním úložišti Kodi. Tím se zbaví potíží s přidáváním repozitářů třetích stran.

Yahoo! Počasí addon kodi

OpenWeatherMap Extended

Pokud výše uvedené možnosti pro vás nefungují, je moudré zvolit si doplněk OpenWeatherMap Extended. Jedná se o hybrid dvou stylů, který vyhovuje potřebám preferovaných uživatelů API i Non-API. Někteří říkají, že nabízí to nejlepší z obou světů, a my s touto představou rozhodně souhlasíme. Podobně jako u výše uvedených možností si můžete doplněk stáhnout přímo z oficiálního úložiště Kodi.

OpenWeatherMap Rozšířený doplněk pro kodi

Nejlepší Kodi údržba a systémové doplňky

Vzhledem k tomu, že Kodi je k dispozici na obrovském seznamu platforem, potřebujete nástroj údržby pro vymazání mezipaměti, odstranění miniatur / balíčků a občas zálohování dat. Abychom splnili tyto zásadní úkoly, sestavili jsme seznam nejlepších doplňků pro údržbu Kodi.

Záloha

Poslední věc, kterou potřebujete, je ztráta všech dat a doplňků, když váš Kodi aktualizuje na novou verzi. Zde přicházejí doplňky, jako je Backup, což vám umožní nejen nainstalovat nejnovější verzi softwaru, ale také obnoví všechny vaše doplňky, sestavení a Průvodců v předchozí verzi. Rozšíření si můžete stáhnout přímo z oficiálního repozitáře Kodi.

Nejlepší Kodi údržba a systémové doplňky

Indigo

Indigo je k dispozici na serverech Kodi Israel a SuperRepo a je tím nejlepším řešením všech vašich problémů, ať už se jedná o chybové zprávy, problémy s vyrovnávací pamětí, havarující problémy a další. Doplněk nabízí kompletní sadu diagnostických a opravných nástrojů, které vám pomohou vrátit Kodi do zdravého stavu.

Indigo kodi addon

Průvodce Merlinem

Doplněk, který je k dispozici na Merlin Repo a oficiálním Kodi, je ideální pro vymazání mezipaměti, odstranění miniatur a čištění balíčků. Urychluje vaše streamování videa a zvyšuje váš filmový zážitek. Stáhněte si doplněk, pokud dojde k nějakému zpoždění nebo ukládání do vyrovnávací paměti.

merlin wizard kodi addon

Automatická aktualizace knihovny

Pokud hledáte rozšíření, které automaticky aktualizuje všechna úložiště a rozšíření v naplánovaném čase, pak je automatická aktualizace knihovny ideální volbou. Seznam doplňků zcela obnoví a zároveň odstraní odkazy / zdroje, které momentálně nefungují.

Automatická aktualizace knihovny doplněk

Top Geo Restricted Kodi Addons

Při používání Kodi narazíte na několik doplňků, které mají sklon být omezena na určitá místa. Abyste získali přístup, budete muset používat nejlepší VPN pro kodi službu pro šifrování vašeho provozu a maskování vaší IP adresy. Vzhledem k tomu, že se nacházíte na jiném místě, stahování a instalace doplňků již nadále není problémem. Zde jsou některé z nejlepších geo-omezených doplňků dostupných na Kodi.

 1. Ultimate IPTV
 2. elysium
 3. Genesis Reborn
 4. Pegasus
 5. Alluc
 6. Specto
 7. Quasar

Odborníci i nadšenci doporučují používat streamovanou službu Kodi VPN pomocí služby Kodi VPN. VPN pomáhá zůstat v bezpečí a anonymně z oznámení DMCA a dalších zákonů o autorských právech při přístupu k materiálu chráněnému autorskými právy. Získejte Kodi VPN

Doplňky Kodi, které již v roce 2023 přestanou fungovat

Během doby, kdy jsem psal tento blog, bylo spousty doplňků, které fungovaly správně. V posledních několika měsících však zásah proti společnosti Kodi vedl k tomu, že se věci změnily úplně jinak. Vládní agentury a lovci autorských práv pracují ve dne i v noci na tom, jak se zbavit repozitářů a rozšíření, uvedení otazníku je kodi dostatečně bezpečné? To má za následek, že mnoho slavných kodi addonů nefunguje. Tyto zahrnují:

Triton addon addon

Triton

Triton je známý jako náhrada za slavný doplněk Elysium. Ačkoli je nováček schopen poskytnout uživatelům rozmanitost a pohodlí, pokud jde o hledání HD odkazů pro filmy a televizní pořady, které lze snadno přehrát z jakékoli platformy. Díky aktualizované databázi můžete mít jistotu, že najdete všechny své oblíbené položky v doplňku. Pak je můžete přidat do svého “Můj Triton” seznam, nebo se podívejte na Hit List pro lepší návrhy. Doplněk naleznete na repozitáři Souless: https://soullessbuilds.com/repo/

Zaostřete na kodi addon

Soustředit se

Pokud chcete, aby vaše zaměření nezůstalo nikde jinde, ale obrazovka před vámi, je tento doplněk skvělou volbou pro vaše zvyky při sledování binge. Na rozdíl od jiných filmových doplňků vývojáři pravidelně aktualizují knihovnu médií a zajišťují, že máte spoustu obsahu, který vás bude neustále zaměstnávat a uvíznout na obrazovce každý den. Pokud chcete doplněk nainstalovat, budete si muset stáhnout uzamčení úložiště: http://repo.lockdown.in/

Quantum (Sanctuary) kodi addon

Quantum (Sanctuary)

Quantum je univerzální rozšíření, dostupné prostřednictvím úložiště Kodi Israel. Má rozsáhlou knihovnu, která zahrnuje oba kanály IPTV & Obsah VoD, pro každého. K dispozici jsou dokonce i karikatury pro děti, sportovní sekce, více sekcí IPTV a průvodce televizí. Co jiného si můžete přát?

stoupající příliv kodi addon

Rostoucí příliv a odliv

Rising Tides je další slavný doplněk Kodi, který uživatelům umožňuje streamovat živý obsah. Po instalaci najdete kategorie dokumentů, televizních pořadů, IPTV nebe, filmů, sportovních pořadů, živých PPV akcí, živého fotbalu a stovek kanálů. Je to nejlepší volba pro vaše potřeby v přímém přenosu, ale vyžaduje, aby byly do seznamu doplňků Kodi zahrnuty Sports Devil a F4M Tester. Rozšíření si můžete stáhnout a nainstalovat pomocí následujícího úložiště: http://mullafabz.net.rw/Repository

suprabox kodi addon

SupraBox

SupraBox je k dispozici v úložišti Looking Glass a je podhodnoceným doplňkem Live TV. Obvykle umožňuje přístup k různým kanálům IPTV, ale také obsahuje vše od filmů, televizních pořadů, sportu a různých dalších sekcí. Najdete videa v 1080P a dokonce i v kvalitě Blu-Ray.

Vysvobození

Vysvobození

Doplněk Deliverance, který je k dispozici na repozitáři Sport Xplosion, získal na trhu živých sportovních rozšíření obrovskou popularitu. Je to nejlepší náhrada za CastAway a SportsDevil, pokud přestanou fungovat. Máte masivní knihovnu sportovních akcí s upozorněním a živými přenosy.

Phoenix

Aktualizace 2023: Kodi rozhodně prochází drsnou záplatou s jednou ranou za druhou na jejich pozoruhodných doplňcích pro televizní show / filmy. Phoenix, jeden z nejpopulárnějších zdrojů obsahu, oficiálně uzavřel obchod. Podle TorrentFreak se vývojář rozhodl podniknout tuto akci na ochranu proti nedávným vládním soudním sporům a zásahům.

Návrh zákona také prohlásil, že lidé, kteří zveřejňují nezákonný obsah, půjdou do vězení. Tímto se rozloučíme s Phoenixem. Děkujeme, že jste dali rozsáhle organizovanou knihovnu médií pro zábavu. Pokud chcete prozkoumat celou škálu médií, je vysoce doporučeno zvážit tento doplněk.

Phoenix nabízí rozsáhle organizovanou knihovnu médií, která určitě přijde s očekáváním milovníků televize do jisté míry. Nejlepší na tomto addonu je to, že diváci mají přístup k tisícům filmů, televizních pořadů a mnohem více. Přečtěte si našeho průvodce, jak nainstalovat phoenix na kodi.

XMovies8

XMovies8 addon kodi

Aktualizujte prosinec 2023: XMovies8 byl dříve k dispozici prostřednictvím repozitářů Fusion i MetalKettle. Nicméně, po panice v Kodi průmyslu po soudních případech na slavné vývojáře, add-on již nefunguje. Pokusili jsme se najít rozšíření na jiných úložištích, ale protože není k dispozici žádná podpora – použití doplňku je téměř nemožné.

Pro streamování dobrých filmů / televizních pořadů však můžete kdykoli a kdekoli použít vždy další doplňky, jako jsou Disney + a Netflix. XMovies8 byl dříve k dispozici v repozitářích Fusion a MetalKettle, dokud nebyly oba nedávno zničeny. Doplněk již nemůžete použít, protože obě úložiště jsou nyní offline. Je možné, že se MetalKettle vrátí podle KodiTips.

Navi X Sports

Aktualizujte prosinec 2023: Každá dobrá věc musí skončit. Po deseti úspěšných letech provozu, slavném doplňku Kodi, Navi X již není funkční. Důvod vypnutí je stejný jako u mnoha populárních rozšíření. Vývojáři nechtěli být spojeni s žádnými právními spory / problémy, zejména po zvláštní pozornost, kterou Kodi dostává od lovců autorských práv z celého světa.

Jako náhradu můžete vždy použít cCloud TV pro streamování živých sportů a zábavy. Navi X poskytuje fantastický a rozkošný přístup speciálně ke sportovnímu závislému. Po použití tohoto interaktivního doplňku Kodi můžete streamovat a sledovat různé sportovní kanály naživo. Tento doplněk také svým divákům poskytuje informace o nejvíce sledovaných kanálech za posledních 24 hodin.

Doplněk Acestreams pro streamování sportů na Kodi

Aktualizujte prosinec 2023: Acestreams je další slavné jméno v seznamu doplňků pro sportovní přenosy. Umožňuje streamování HD pro všechny druhy sportovních kanálů. Výsledkem bylo, že uživatelé mohli dostávat maximální živou sportovní přenosovou zábavu. Po uzavření úložiště Fusion se však Acestreams Sports také vypne.

Uživatelé již nemohou rozšíření používat pro streamování sportů. Pokud si chcete užít živé přenosy sportovních kanálů, možná budete chtít zvážit použití sportovních doplňků Stream Engine a Cast Away. Sportovní fanoušci Kodi si myslí, že nový doplněk je konečně tu, aby vyřešil své streamingové potřeby, ale nešťastní kluci to’není doplněk. To’je něco ještě lepšího!

AceStreams je mediální platforma pro “nová generace” Navrženo pro načtení více zdrojů pro vaše živé vysílání Doplňky Kodi zvláště užitečné pro sportovní streamování. Skutečný zážitek je zde pro sportovní fanoušky, kteří si jednoduše zamilují kvalitu a výkon Ace Streams. Pokud jste přemýšleli, kde získat odkazy AceStreams a hashové soubory, následuje několik skvělých skupin Reddit:

 1. Reddit MMAStreams
 2. Reddit Soccer Streams
 3. Reddit NFL Streams
 4. Reddit NBA Streams
 5. Reddit Boxing Stream
 6. Zdrojové TV odkazy – 1 000+ zdrojů AceStreams

FTV (FilmOn TV)

Aktualizujte listopad 2023: Po odstranění úložiště Fusion byly všechny doplňky hostované společností TVADDONS buď ukončeny, nebo přesunuty do jiných úložišť. Renomovaný doplněk FilmOn TV nebo FTV také utrpěl stejný osud a byl nakonec ukončen. Bohužel jsem nemohl’nenajdete žádné další úložiště, které hostí FTV.

Po odstranění úložiště Fusion byly všechny doplňky hostované společností TVADDONS buď zastaveny, nebo přesunuty do jiných úložišť. Renomovaný doplněk FilmOn TV nebo FTV také utrpěl stejný osud a byl nakonec ukončen. Bohužel jsem nemohl’nenajdete žádné další úložiště, které hostí FTV.

Anime-IPTV

Aktualizujte prosinec 2023: Anime-IPTV add-on byl docela populární během jeho počátečních dnů. Stalo se to kombinací a spoluprací několika různých anime doplňků. Protože však již existuje tolik možností sledování Anime, zdá se, že rozšíření se nedostalo dostatečné pozornosti. Bohužel tento doplněk již není k dispozici v žádném úložišti.

Anime-IPTV vznikla s kombinací a spoluprací několika různých anime doplňků. Jeho jedinečná funkce se snadno naviguje, přestože její možnosti nabídky nejsou v angličtině. Kliknutím na ikonu vyhledávání stále najdete všechna videa.

Někdy můžete najít několik špatných odkazů, ale s ohledem na kvalitu a dostupnost videí poráží Anime-IPTV mnoho doplňků Kodi..

Další nejlepší doplňky Kodi, které přestaly fungovat

 1. Dojo Streams
 2. t.f.a
 3. Rychlost
 4. Žací stroj
 5. ZEN
 6. One242415
 7. Veetle
 8. BOB
 9. UKTV ZNOVU
 10. VidTime
 11. Plex
 12. Instalátor doplňků

Zabalení věcí

Očekáváme, že budete mít s těmito 100 nejlepšími doplňky Kodi strhující zážitek pro Kodi. Sestavení tohoto seznamu a testování každého rozšíření nám zabralo hodně času. Máte-li jakékoli dotazy / dotazy, neváhejte a vypusťte komentář níže. A co je nejdůležitější, klidně se o článek podělte se svými přáteli / členy rodiny. Vezměte na vědomí, že před stažením doplňků kodi třetích stran se ujistěte, že jste’pracujeme s nejrychlejší službou VPN, aby se zabránilo jakýmkoli druhům počítačových útoků. Další informace o levné službě VPN, kterou lze snadno získat.

Sledujte nás na Twitteru a zůstaňte informováni.

Sleduj @Bestvpnco

Похожие статьи

 • 100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2023)

  Hledáte nejlepší seznam Kodi Addons List 2023? Pokud ano, jste na správném místě. Známe zoufalství uživatelů, pokud jde o…

 • 100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2023)

  Hledáte nejlepší seznam Kodi Addons List 2023? Pokud ano, jste na správném místě. Známe zoufalství uživatelů, pokud jde o…

 • 100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2023)

  Hledáte nejlepší seznam Kodi Addons List 2023? Pokud ano, jste na správném místě. Známe zoufalství uživatelů, pokud jde o…

 • 100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2023)

  Hledáte nejlepší seznam Kodi Addons List 2023? Pokud ano, jste na správném místě. Známe zoufalství uživatelů, pokud jde o…

 • 100 nejlepších doplňků Kodi pro filmy a živé televizní pořady (testovaný a ověřený seznam pro rok 2023)

  Hledáte nejlepší seznam Kodi Addons List 2023? Pokud ano, jste na správném místě. Známe zoufalství uživatelů, pokud jde o…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me