100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

Szukasz Listy najlepszych dodatków Kodi 2023? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Rozpaczliwie znamy użytkowników, jeśli chodzi o instalację odpowiednich dodatków.

Z tego powodu stworzyliśmy najlepszy przewodnik po najlepszych dodatkach Kodi, który zapewnia najlepsze treści przesyłane strumieniowo (filmy, bajki, muzyka, programy telewizyjne, sport, filmy dokumentalne).

Aby jednak w pełni wykorzystać potencjał Kodi i jego dodatków, potrzebujesz niezawodnej usługi VPN, aby chronić Cię przed łowcami naruszeń praw autorskich podczas przesyłania strumieniowego pirackich treści.

Oto kilka niedrogich opcji, wśród których polecam PureVPN jako najlepszy, ponieważ zaczyna się od minimalnej kwoty 1,99 USD / mc. na abonament roczny, oferując bogatą ofertę usług.

Zarówno eksperci, jak i entuzjaści zalecają korzystanie z niezawodnej usługi VPN do strumieniowego przesyłania pirackich treści na Kodi. Pomaga zachować bezpieczeństwo i anonimowość powiadomień DMCA, jednocześnie uzyskując dostęp do materiałów chronionych prawem autorskim, poprzez ukrywanie swoich działań.
.Zabezpiecz swoje działania Kodi! &# 55357;&# 56832;

Contents

100% działające najlepsze dodatki Kodi na 2023 rok

 1. Lista najlepszych dodatków Kodi na 2023 r
 2. Najlepsze dodatki Kodi do filmów
 3. Najlepsze najlepsze dodatki Kodi do sportu
 4. Najlepsze dodatki Kodi do programów telewizyjnych na żywo
 5. Najlepsze rozszerzenia / dodatki Kodi do filmów
 6. Najlepsze dodatki Kodi do Firestick
 7. Najlepsze dodatki Kodi dla PPV
 8. Popularna muzyka Kodi Addons
 9. Najlepsze dodatki dla Androida Kodi
 10. Trening fitness i zdrowie Lista dodatków Kodi
 11. Najpopularniejsze dodatki z ograniczeniami geograficznymi
 12. Najlepsze dodatki pogodowe Kodi

Lista jest aktualizowana codziennie, więc możesz zastąpić nieaktualne rozszerzenia najnowszymi. Gdy zaczniesz korzystać z tych dodatków, gwarantujemy, że Twoje wrażenia filmowe / rozrywkowe osiągną zupełnie nowy poziom. Więc bez zbędnych ceregieli, rzućmy okiem na 100 najlepszych dodatków Kodi, które zdecydowanie powinieneś ZAINSTALOWAĆ!

Najlepsze dodatki Kodi na 2023 rok

Istnieje wiele dodatków Kodi z kilku kategorii. Ale pomożemy Ci znaleźć najlepszy dodatek do Kodi dla Ciebie.

* Poniżej wymieniono dodatki Kodi, które zostały dokładnie przetestowane i działają idealnie na 2023 rok.

 1. Przymierze
 2. Exodus
 3. SportsDevil
 4. Telewizja Ccloud
 5. Powstanie Neptuna
 6. Genesis Reborn
 7. Gurzil
 8. Łożysko
 9. Najazd
 10. Posejdon

Nowe dodatki Kodi

Kodi cieszy się ogromną rzeszą nożyc i programistów, co doprowadziło do jego ogromnej reputacji w świecie darmowej rozrywki. W związku z tym istnieje wiele nowych dodatków, które stale wkraczają na rynek, ale z powodu ogromnej liczby opcji – niektóre naprawdę wyróżniające się – mogą zostać pominięte. W świetle tego stworzyliśmy listę wszystkich hitów Kodi w ostatnich. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom w zakresie rozrywki. Adios!

Pokazuje ruch

Zupełnie nowy program Shows Motion to niezawodny i łatwy w obsłudze dodatek do wszystkich potrzeb w zakresie rozrywki. Oferuje wszystko, od klasyki po najnowsze wydania. Najlepsza część: odbierasz wysokiej jakości strumienie, które pozwalają oglądać na dużych ekranach. Jednocześnie możesz nawet znaleźć przeciętne linki do oglądania filmów wciąż dostępnych w kinach, dzięki czemu będziesz w stanie dotrzymać kroku przyjaciołom i członkom rodziny w przypadku hitów. Możesz pobrać dodatek z Pure Repository, który jest dostępny w słynnym BLAMO: http://repo.mrblamo.xyz

nowe dodatki do kodi

MediaSet 

jak dodać wideo Mediaset Addon na Kodi

Jak dodać zestaw Video Mediaset do Kodi w 4 krokach

Aby zainstalować Mediaset na XBMC, wykonaj następujące czynności:

 1. Na ekranie głównym kliknij Dodatki>Przeglądarka dodatkówIkona >Zainstaluj plik fromZip.
 2. Wybierz plik zip wtyczki Mediaset (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. Otrzymasz potwierdzenie instalacji Video Mediaset.
 4. Zestaw multimediów wideo powinien być teraz w sekcji Dodatki wideo.

Zdecydowanie zalecę użycie drugiej metody, a nie korzystanie z Abarepository Androida, ponieważ ma wiele problemów z funkcjonalnością. Próbowałem też go zainstalować, ale w końcu napotkałem problemy z instalacją Mediaset.

Bezinteresowny świeci

Selfless Lit firmy Altruistic to kolejne nowe rozszerzenie Kodi, które okazuje się niezwykle przydatne, szczególnie jeśli chodzi o oglądanie ulubionych treści. Po otwarciu dodatku masz trzy kategorie: filmy, programy telewizyjne i telewizja na żywo. Po wybraniu kategorii otrzymasz wiele sugestii w postaci podkategorii, dzięki czemu łatwiej znajdziesz to, czego szukasz. Istnieje nawet funkcja wyszukiwania dla maksymalnej wygody podczas nawigacji. Możesz pobrać dodatek z repozytorium Bookmark Lite: http://bliss-tv.com/lite/

SelfLess Lit Kodi addon

Król telewizji

Kolejny dodatek na liście dodatków do filmów / programów telewizyjnych, zupełnie nowy TV King by, to świetna opcja na uzyskanie dostępu do ogromnej bazy tytułów wszystkich gatunków. Dodatek wyróżnia się na tle konkurencji, dodając funkcję, która pozwala użytkownikom oglądać filmy, które ostatnio były dostępne w kinach. W szczęśliwe dni możesz nawet znaleźć wydruk z kamery HD. W przypadku innych wydań możesz mieć pewność, że znajdziesz wybór jakości, w tym 420p, 720p i 1080p. Możesz pobrać dodatek z repozytorium TV King: http://tvking.online/repo.

TV King Kodi Addon

Phoenix Reborn IPTV

Na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć o dodatku Phoenix Reborn, jako ulepszonej wersji hitowego widelca o tej samej nazwie. Nie należy tego jednak mylić z wcześniejszymi wersjami, ponieważ to rozszerzenie jest wyłącznie przeznaczone do dostarczania strumieni dla IPTV. Twórca bardzo się starał, aby wyglądał dokładnie tak, jak Phoenix, jedyny problem: ustawiono język na chorwacki. Jednak wybór kanałów ułatwia nawigację. Możesz pobrać dodatek z Tojelako Repo.

Dodatek kodi Phoenix Reborn IPTV

Kino Nevena

Kolejny niezawodny i łatwy w użyciu dodatek do listy nowych rozszerzeń, Nevena Cinema jest idealny do oglądania darmowych filmów, programów telewizyjnych, Live TV, Live Sports, a nawet Kids Boxset. Posiada funkcję wyszukiwania, która pozwala znaleźć filmy i programy telewizyjne na podstawie nazwisk aktorów i aktorek. Jest jeszcze jedna sekcja o nazwie 24/7, w której można znaleźć filmy z różnych gatunków: animacja, horror, akcja, komedia i lista jest długa. Dodatek można znaleźć w Tojelako Repo tutaj: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

Nevena Cinema Kodi Addon

Uran

Dostępny w repozytorium Blamo, Uran może wydawać się nieco nieodpowiedni (a może to tylko my, haha), ale bez wątpienia zyskał reputację jednego z najlepszych najnowszych dodatków do Kodi. Tym, co odróżnia rozszerzenie od konkurencji, jest możliwość przyznania użytkownikom opcji logowania Trakt. Dodanie konta premium Trakt zapewnia większą różnorodność dostępnych treści i lepszą jakość wideo, bez żadnych problemów z buforowaniem / przesyłaniem strumieniowym.

Uranus Kodi Addon

Exodus ITA

Podobnie jak Phoenix Reborn IPTV, Exodus ITA nie ma linków do oryginalnego widelca, ale można go nazwać wiarygodną repliką. Jedyna różnica polega na tym, że oprócz filmów i programów telewizyjnych można także oglądać telewizję na żywo. Jednak dodatek jest dostępny tylko w języku włoskim, co może utrudnić, jeśli nie jesteś native speakerem. Aby zmienić ustawienia, kliknij prawym przyciskiem myszy dodatek, przejdź do ustawień i pod “Generał” tab, zmień język na angielski. Możesz pobrać plik .zip dla dodatku tutaj: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

ExodusITA kodi addon

Matryca sportowa

Jeśli szukasz nowego dodatku do programu Sports, możesz wypróbować ten dodatek. Dodatek jest naprawdę niezwykły, oferuje płynną konstrukcję i prosty układ, który zawiera nawet listę wydarzeń PPV, którymi możesz się cieszyć. Należą do nich wydarzenia na żywo z zapasów, boksu, UFC, piłki nożnej i wielu innych. Jeśli masz zainstalowany AceStream, możesz nawet zyskać dodatkowe źródła dla wielu kanałów sportowych. Aby pobrać dodatek, musisz zainstalować Pure Repo znalezione w Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

Dodatek SportsMatrix kodi

Global Tec AIO

Jeden z najlepszych wszechstronnych dodatków Kodi, który dopiero niedawno pojawił się na rynku rozszerzeń, Global Tec ALO jest idealny dla wszystkich Twoich potrzeb rozrywkowych. Do wyboru masz siedem różnych kategorii, w tym komedię, Kids Hub, całodobową telewizję na żywo, muzykę, anime, filmy dokumentalne, programy telewizyjne, filmy i wiele innych. Gdy wszystko inne zawiedzie, sprawdź Global Tec, aby wyświetlić ulubione treści. Możesz zainstalować dodatek z Star Trec Repo znalezionego w GenTec: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Dodatek Global Tec AIz Kodi

Po prostu sport

Prosta, ale bardzo przydatna kreacja spełniająca wszystkie Twoje sportowe potrzeby, dodatek Just Sports Kodi oferuje całkiem komfort w strumieniowaniu twoich ulubionych kanałów, czy to związanych z piłką nożną, zapasami, wyścigami, boksem, czy innymi. W rzeczywistości po otwarciu dodatku będziesz musiał wybrać jedną z dwóch opcji: OneClick i Multilink. Pierwszy z nich oferuje najlepsze kanały sportowe, podczas gdy drugi daje całą listę kanałów z całego świata. Możesz pobrać dodatek z UKodi1 Repo.

Just Sports Kodi Addon

Kociak

Kolejny dodatek do listy dodatków do filmów / programów telewizyjnych, nowy dodatek Firecat to świetny wybór dla Twoich potrzeb rozrywkowych. Oprócz zapewniania strumieni HD teledysków, filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych, filmów, masz nawet sekcję Live TV, dzięki czemu nie przegapisz swoich ulubionych odcinków reality show i porannej telewizji. Jeśli chcesz pobrać dodatek, zainstaluj repozytorium UKodi1 lub pobierz pliki .zip bezpośrednio tutaj: http://ukodi1.com/_repo/

Dodatek Firecat Kodi

Zabytkowe

Tak jak sama nazwa, Vintage to elegancki dodatek, który dokłada wszelkich starań, aby zaoferować coś zarówno dla osób starszych, jak i początkujących. Rozszerzenie zapewnia użytkownikom dostęp do filmów, programów telewizyjnych, czatów i teleturniejów od lat 30. do 2023. Najlepsze ze wszystkich: otrzymujesz doskonałą jakość strumieni, co sprawia, że ​​oglądanie filmów jest jeszcze bardziej niesamowite . Aby pobrać dodatek, musisz zainstalować “Mój Razer” Repo: http://myrazer.me/repo/

Vintage Kodi Addon

Dubbed Anime

Dla wszystkich miłośników anime, którzy nie mogą znaleźć renomowanego źródła do oglądania swoich ulubionych filmów animowanych / programów telewizyjnych lub przeróbek mangi – możesz sprawdzić Dubbed Anime. Witryna jest przeznaczona do udostępniania wszystkich treści związanych z anime. Możesz znaleźć swój ulubiony według wyboru gatunku, funkcji wyszukiwania lub najnowszych odcinków. Dostępne są również kategorie w postaci różnych gatunków. Możesz zainstalować dodatek z repozytorium Blamo.

Nazywany anime kodi addon

Powtórna rozgrywka’s R Us

Choć nowy dodatek, Odtwórz’R US udało się zyskać sporo szumu na rynku, szczególnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy – dzięki szaleństwu UFC, Common Wealth Games, WrestleMania 34 i oczywiście teraz FIFA. Dzięki temu dodatkowi możesz mieć pewność, że znajdziesz transmisje na żywo ze wszystkich dyscyplin sportowych, a także ważne / działające linki do powtórek i najważniejszych wydarzeń. Jeśli chcesz zainstalować dodatek, musisz pobrać GenTec Repo: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Powtórki R Us kodi addon

Leżak

Wyrazy uznania dla niektórych zewnętrznych deweloperów Kodi za wybranie najbardziej lamistycznych, ale atrakcyjnych nazwisk w historii. Mam na myśli, co jest grane? Leżak? Haha brzmi zabawnie, ale w rzeczywistości jest całkiem przydatna. Dodatek jest wszechstronnym i wszechstronnym narzędziem do zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z rozrywką – filmów, programów telewizyjnych, sportu, telewizji na żywo, podcastów, gier i innych. Oferuje nawet niezwykłą jakość strumieni dla widzów, co dodatkowo zwiększa jego sympatię. Możesz pobrać dodatek z witryny Mr. and Mrs. Smith Repo: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

Leżak Kodi Addon

Kratos

Kolejny świetny dodatek do oglądania twoich ulubionych filmów / programów telewizyjnych, Kratos może wywodzić swoją nazwę od mitologicznej postaci, znanej również jako “Duch Sparty”, ale w rzeczywistości jest dość lekkomyślny i przyziemny, pomagając przecinaczom sznurków takim jak my znaleźć naszą ulubioną zawartość – bez wysiłku i kłopotów. Najlepsza część: dodatek ma nawet “Reflektor” kategoria, która zawiera najnowsze hity w filmach popularnych na całym świecie. Możesz pobrać dodatek z repozytorium UKodi1.

Dodatek Kodi do Kratos

Mad House Classics

Jak sama nazwa wskazuje, Mad House Classics poświęca się dostarczaniu filmów i programów telewizyjnych dla epoki naszych przodków. Jest to idealny wybór dla nas pokolenia tysiąclecia, którzy szukają urzekających treści od lat 50. do 90. Dzieląc cechy podobne do dodatku Vintage, Mad House Classics stanowi dobrą alternatywę dla oldie w tobie, żegnając się ze wszystkimi efektami CGI, które widzimy dzisiaj w branży. Aby uzyskać dodatek, zainstaluj Mad House Repo: https://mahousecm.com/madhouse/

Mad House Classics dodatek kodi

Najlepsze dodatki Kodi do filmów

Jeśli jesteś introwertykiem, który w wolnym czasie uwielbia oglądać filmy, Kodi zdecydowanie musi wydawać się błogosławieństwem. Rozszerzenia innych firm dostępne do pobrania zapewniają dostęp do ogromnej bazy danych treści, dzięki czemu nie przegapisz najnowszych wydań, klasycznych filmów i całych serii. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z listą najlepszych dodatków Kodi do filmów poniżej:

Zarówno eksperci, jak i entuzjaści zalecają korzystanie z najlepszej usługi Kodi VPN do przesyłania strumieniowego na Kodi. VPN pomaga zachować bezpieczeństwo i anonimowość na podstawie zawiadomień DMCA i innych przepisów dotyczących praw autorskich podczas uzyskiwania dostępu do materiałów chronionych prawem autorskim. Uzyskaj Kodi VPN

Dodatek Netflix

Korzystaj z NetfliXBMC na Kodi LEIA

 1. Otwórz aplikację Kodi LEIA i kliknij “Koło zębate” Ikona.
 2. Na liście ustawień kliknij “Menedżer plików”.
 3. Przewiń w dół i wybierz “Dodaj źródło”.
 4. Kliknij dwukrotnie “Żaden” i wpisz https://www.alelec.net/kodi w pasku adresu URL.
 5. Nadaj źródłu mediów nazwę (np. Alelec Repo) i kliknij “Dobrze”.
 6. Wróć do menu głównego Kodi i wybierz “Dodatki”.
 7. W lewym górnym rogu kliknij “Pakiet” symbol.
 8. Przewiń w dół i wybierz “Zainstaluj z pliku zip”.
 9. Kliknij wcześniej dodane źródło multimediów: Alelec Repo.
 10. Przewiń w dół i wybierz “repository.alelec.zip” plik.
 11. Wróć do poprzedniego menu i wybierz “Zainstaluj z repozytorium”.
 12. Wybierz Alelec Kodi Repo.
 13. Iść do “Dodatki wideo”.
 14. Wybierz “NetfliXBMC”.
 15. Uderz w “zainstalować” przycisk.
 16. Korzystaj z NetfliXBMC na Kodi LEIA.

Łożysko

Solidny zamiennik dla widelców Exodus, Covenant, Elysium i Genesis, Placenta jest częścią tego samego dzieła, o tym samym projekcie i wyglądzie. Choć nowy, dodatek zyskał już dobrą reputację dzięki płynnemu strumieniowaniu i wysokiej jakości listom filmów / programów telewizyjnych. Masz nawet dostępną funkcję wyszukiwania, aby natychmiast uzyskać dostęp do ulubionych. Możesz pobrać rozszerzenie z repozytorium Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

Placenta kodi addon

UniverseHD

Podobnie jak inne dodatki na liście, dodatek UniverseHD oferuje całkiem niezawodne rozszerzenie do oglądania filmów HD i programów telewizyjnych. Jedyną różnicą jest to, że rozszerza swoją bazę tytułów na filmy Bollywood. Jednocześnie masz dodatkową kategorię filmów 3D, którą możesz odtwarzać, jeśli masz telewizor z obsługą 3D i okulary. Zainstalowanie dodatku nie wymaga wiedzy o rakietach, a można je znaleźć w Universe (Galaxy Repository): http://Universe.worldkodi.com/

Universe HD kodi addon

Oculus

Dodatek Oculus może nie być tak atrakcyjny na pierwszy rzut oka, ale podobnie jak wiele innych rozszerzeń, wykorzystuje ten sam wygląd i wygląd z atrakcyjnym obrazem jako tło. Zapewnia użytkownikom ogromną listę filmów i programów telewizyjnych do oglądania w celu przedłużenia godzin rozrywki i zapewnienia, że ​​weekendy nigdy nie będą nudne. Tytuły są podzielone na popularne i najwyżej oceniane sekcje. Aby zainstalować dodatek, musisz użyć repozytorium znaków towarowych: http://tmbkodi.com/repo/

Oculus Kodi Addon

Złoty wiek

Golden Age, podobnie jak Vintage i Mad House Classics, poświęcony jest dostarczaniu klasycznych filmów z różnych kategorii, w tym horroru, dramatu, komedii, przygody, akcji, thrillera i wielu innych. Możesz nawet znaleźć tytuły z początku lat 20. XX wieku w dobrej jakości wideo (oczywiście czarno-białe). Pobieranie rozszerzenia jest również stosunkowo łatwe. Wystarczy załadować repozytorium zerowej tolerancji z tego adresu URL: http://repozip.zerotolerance.gq/

Golden Age Kodi Addon

Odkupienie

Odkupienie jest już na rynku dodatków już od dłuższego czasu. Jednak twórcy rozszerzenia niedawno wprowadzili nową aktualizację, która jeszcze bardziej poprawiła wrażenia podczas oglądania filmu z dodatku, dlatego wymienienie jest koniecznością. Od nowych wydań w jakości HD po tytuły w jakości 4K i 3D – masz wszystko dostępne w filmach i programach telewizyjnych. Możesz pobrać dodatek z Bucky Media Repo: http://buckymedia.ru/redaddon/

Redemption Kodi Addon

DigiBox

Digi Box może brzmieć jak coś z kreskówki Digimon, ale w rzeczywistości jest to kolejny popularny dodatek do filmów i programów telewizyjnych, który oferuje mnóstwo treści multimedialnych do obejrzenia BEZPŁATNIE i wygodnie. Podobnie jak w przypadku innych rozszerzeń, możesz wybierać z różnych zakresów gatunków.

DigiBox Kodi Addon

Exodus

Exodus to świetny wybór do oglądania filmów i programów telewizyjnych. Ma atrakcyjny interfejs użytkownika, który koreluje z Netflix. Możesz wyszukiwać filmy za pomocą wielu wyszukiwanych haseł. Jeśli masz problemy z instalacją dodatku lub otrzymujesz niedziałający błąd, przeczytaj nasz przewodnik tutaj.

Najlepsze dodatki Kodi do filmów

Aktualizacja 2023: Po zamknięciu najważniejszych repozytoriów mediów, takich jak Fusion i Colossal, pojawiło się wiele przypadków przeniesienia niektórych dodatków na inne zasoby. Chociaż Exodus został oficjalnie zamknięty, wielu użytkowników nadal może korzystać z dodatku z “Kodi Israel Repo”.

  Najlepsze strony z torrentami i w 100% działające alternatywy zepsutych witryn

Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać następujące źródło mediów http://kdil.co/repo/. Znane jako “Kodi Israel”, repozytorium może pochwalić się najnowszą wersją dodatku Exodus, a także ogromną listą innych rozszerzeń. Gwarantuje to, że nie napotkasz problemów podczas instalacji.

1 kanał

1Channel należy do najlepszych dodatków Kodi do oglądania ekscytujących filmów / programów telewizyjnych. Pozwala nawet użytkownikom słuchać muzyki, szczycąc się ogromną biblioteką, na którą składają się stare / nowe słynne piosenki. Aby pobrać dodatek, zainstaluj repozytorium Kodi Israel i wyszukaj “PrimeWire”.

1 kanałowy kodi addon

Przymierze

Oryginalne Przymierze zostało zamknięte, co było alternatywą dla dodatku Exodus, ale dostępna jest dokładna alternatywa. Jest to kompletna replika widelca, zapewniająca bezproblemowe rozwiązanie do ponownego oglądania kanałów na żywo, programów telewizyjnych i filmów. Rozszerzenie było wcześniej dostępne na Colossus Repo. Po wyłączeniu możesz teraz zainstalować go z Kodi Israel.

Covenant Kodi Addon

Pobierz dodatek FANTASTIC (który jest podobnie jak przymierze) z Firestick Plusman Repo, wykonując następujące czynności:

 1. Uruchomić aplikacja Kodi Krypton i udać się do “Ustawienia”
 2. Z listy opcji, Kliknij na “Menedżer plików”
 3. Zwój w dół i Kliknij na “Źródło dodatkowe” opcja
 4. Wybierz “Żaden” i wchodzić: http://fspmkodi.com
 5. Nazwa źródło mediów “Firestick Plusman” i naciśnij OK
 6. Z głównego menu, udać się do dodatków i Kliknij na “Pakiet” symbol
 7. Wybierz  “Zainstaluj z pliku zip” opcja i Kliknij na Firestick Plusman
 8. Otworzy się nowe okno. Kliknij na “repository.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. Czekać aby repozytorium zostało pomyślnie zainstalowane i wróciło “Zainstaluj z repozytorium” menu
 10. Odnaleźć FANTASTYCZNY w kategorii dodatków wideo i naciśnij przycisk instalacji
 11. Cieszyć się po raz kolejny oglądam darmowe filmy / programy telewizyjne!

GURZIL

Ten nowy dodatek jest dostępny w repozytorium Smash. Jest to alternatywa dla rozszerzenia Exodus, stanowiąca dodatek do dodatku Przymierza. Ma ogromną listę filmów i programów telewizyjnych dostępnych do przesyłania strumieniowego. Ma ten sam układ co Exodus, z kilkoma drobnymi zmianami i zmianami stylu. Link do strumieni jest również całkiem dobry. Działają dobrze i pozostają spójne w dostarczaniu treści.

GURZIL kodi addon

Exodus

exodus kodi zniknął

 1. Otwórz Kodi i Kliknij na “Koło zębate” ikona do przejścia do Ustawień.
 2. Z listy ustawień konfiguracji wybierz “Menedżer plików”.
 3. Zwój w lewej kolumnie i Kliknij na “Dodaj źródło” opcja.
 4. Podwójne kliknięcie na none, aby wprowadzić adres URL źródła mediów, tj. http://kdil.co/repo
 5. Nazwa źródło mediów “Kodi Israel” i trafienie przycisk OK.
 6. Powrót do menu głównego i nawigować do “Dodatki”.  Kliknij na “Pakiet” symbol w lewym górnym rogu strony.
 7. Z listy opcji, nawigować do “Zainstaluj z pliku zip”.
 8. Odnaleźć źródło mediów, które dodałeś wcześniej, tj. Kodi Israel.
 9. Kliknij przycisk OK włączony “Kodil.zip” aby rozpocząć proces instalacji repozytorium.
 10. Czekać do zakończenia procesu pobierania i instalacji. Zobaczysz powiadomienie.
 11. Nawigować do “Zainstaluj z repozytorium” menu i Kliknij w repozytorium Kodi Israel.
 12. Głowa do “Dodatki wideo” Sekcja.
 13. Zwój w dół, aż znajdziesz “Exodus” dodatek.
 14. naciśnij przycisk instalacji.
 15. Poczekaj na “Zainstalowano dodatek” powiadomienie.
 16. Możesz teraz uzyskać dostęp “Exodus” z kategorii Dodatki wideo!

Sole

Stream All The Sources (w skrócie SALTS) to niezawodny dodatek Kodi, który pozwala użytkownikom przesyłać strumieniowo z ogromnej bazy danych filmów / programów telewizyjnych. Użytkownicy posiadający płatne konto Trakt mogą nawet uzyskać dostęp do szerszej kategorii gatunków. Chociaż nie jest to konieczne, synchronizacja z Traktem zapewni mnóstwo lepszych opcji oglądania. Możesz zainstalować rozszerzenie z Kodi Israel Repository.

Sole Kodi Addon

Bennu

Jeśli szukasz solidnego zamiennika hitowego dodatku Phoenix, nie ma lepszej opcji niż Bennu. Jest to nowa iteracja rozszerzenia zamykania, agregująca linki z setek różnych hostów, aby dostarczać użytkownikom wysokiej jakości treści. Możesz nawet uzyskać dostęp do niektórych oficjalnych kanałów telewizyjnych na żywo, które można oglądać legalnie, jeśli masz dostępną subskrypcję. Rozszerzenie jest dostępne w repozytoriach Super, Kodi Israel i Colossus.

bennu kodi addon

MetalliQ

Dostępny w repozytorium Noobs and Nerds, MetalliQ jest preferowanym wyborem dla widzów i entuzjastów filmów. Rozszerzenie zawiera imponującą bibliotekę multimediów, w której znajdują się klasyki, najczęściej oglądane, popularne, najnowsze i najlepsze filmy. Oprócz tego dodatek zapewnia nawet dostęp do programów telewizyjnych i muzyki w celu uzyskania najwyższej jakości rozrywki.

Dodatek kodi do MetalliQ

Fantastyczny

Wraz z ciągłym zamykaniem i ponownym pojawieniem się hitów, takich jak Bennu, Kolos, Exodus i Przymierze, prawie wszyscy w Kodisphere zaczęli panikować. W okolicznościach, którekolwiek z powyższych przestaje działać, dostępna jest bardzo odpowiednia i niesamowita wymiana. Pobierz dodatek FANTASTIC (podobnie jak Przymierze) z Firestick Plusman Repo.

Najlepsze dodatki Kodi dla telewizji na żywo

Jeśli wskakujesz na modę na sznurki, musisz się zastanawiać: “jak oglądać telewizję na żywo bez kabla?” Nie obawiaj się, rezygnacja z abonamentu telewizyjnego nie oznacza rezygnacji z korzyści płynących z rozrywki telewizyjnej. Oto niektóre z najlepszych dodatków Kodi, które można zainstalować, aby oglądać telewizję na żywo:

USTVNow

USTVNow oferuje wysoki poziom usług rozrywkowych. Zapewnia mniej kanałów w jakości HD. Aby rozpocząć, musisz subskrybować z oficjalnej strony USTVNow. Przeczytaj ten przewodnik, aby zapoznać się z samouczkiem instalacji i jak oglądać USTVNow. Odwiedź najnowszą wersję strony http://kdil.co/repo.

najlepsze dodatki Kodi do telewizji na żywo

Źródło

Dostępny w Radix Repo, dodatek jest wszechstronny dla treści. Oprócz dostępu do ogromnej listy filmów / programów telewizyjnych masz również dostęp do transmisji na żywo w celu uzyskania wiadomości i rozrywki. Oznacza to, że możesz zapomnieć o pominięciu swoich ulubionych wydarzeń sportowych, ponieważ masz nawet dostęp do BBC, NBC, CBC i wszystkich znanych nadawców.

Radix Kodi Addon

cCloud TV

Niewątpliwie dodatek cCloud TV jest najlepszym wyborem dla większości użytkowników, którzy chcą oglądać telewizję LIVE na platformie. Zapewnia aktualności, sport, wydarzenia oraz ogromną bibliotekę kanałów z całego świata. Możesz pobrać najnowszą wersję z Kodi Israel.

Czy wiesz, że możesz złapać całą EPL Live na cCloud TV Kodi bez żadnych kłopotów?

cCloud TV kodi addon

CNN 

Jeśli nigdy więcej nie chcesz przegapić żadnej transmisji, przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak oglądać CNN na Kodi.

 1. polizać “Koło zębate” Symbol wejścia do menu ustawień.
 2. Wybierz “Menedżer plików” z listy opcji.
 3. Kliknij “Dodaj źródło”.
 4. Wpisz http://www.goodfellasteam.com/Repository w pasku adresu URL i nazwij źródło multimediów “GoodFellas”.
 5. Wróć do ekranu głównego > Dodatki > Symbol opakowania.
 6. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” patka.
 7. Znajdź i wybierz źródło mediów GoodFellas.
 8. Kliknij dwukrotnie plik repository.goodfellas.zip
 9. Wróć do poprzedniej strony i wybierz “Zainstaluj z repozytorium”.
 10. Pobierz i zainstaluj Goodfellas 2.0 z repozytorium dodatków wideo.
 11. Po zainstalowaniu otwórz Goodfellas 2.0 i wybierz Kanały USA.
 12. Przewiń w dół i wybierz CNN HD.
 13. Oglądaj CNN na żywo na Kodi V17 (Krypton)!

Halow Live TV

Ten mega dodatek Kodi szybko udało się wygenerować całkiem dobrą reputację online, ponieważ umożliwia oglądanie telewizji na żywo na całym świecie w wielu kategoriach. Twórcy Halow są również bardzo aktywni na Twitterze, dzięki czemu możesz być na bieżąco z najnowszymi dodatkami i funkcjami.

Halow Live TV kodi addon

iPlayer WWW

Dodatek iPlayer WWW zapewnia szeroki zakres kategorii, w tym najważniejsze, radio / TV na żywo, listy programów, kategorie, funkcję wyszukiwania, funkcję czerwonego przycisku & więcej. Dodatek jest dostępny w repozytorium dodatków Kodi dostępnym domyślnie w każdej wersji centrum multimedialnego Kodi.

iPlayer WWW kodi addon

Ultra IPTV

Ultra IPTV, stworzony i dostępny w Cazlo, jest najlepszym wyborem do strumieniowego przesyłania telewizji na żywo z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Rozszerzenia zapewniają dostęp do sportów na żywo, wydarzeń, kanałów informacyjnych i wydarzeń PPV na całym świecie, skrobanie z różnych źródeł IPTV online.

Dodatek kodi Ultra IPTV

Mobdina

Mobdina to kolejny najlepszy wybór do oglądania telewizji na żywo. Oferuje możliwość korzystania z IPTV z USA, Wielkiej Brytanii i Meksyku. Jednocześnie dostępne są różne sekcje umożliwiające dostęp do transmisji sportowych na żywo, programów telewizyjnych, filmów i muzyki. Możesz pobrać dodatek z Play-on Monkey lub Kodi Israel.

Mobdina Kodi Addon

Najlepsze dodatki Kodi do filmów

W ciągu ostatnich kilku lat produkcja programów telewizyjnych wzrosła, a wielu reżyserów / producentów ciężko pracuje nad stworzeniem epickich serii, które nie tylko uzależniają, ale są niezwykle interesujące do oglądania. Ludzie tacy jak my po prostu nie mogą patrzeć na tak wysokiej jakości treści dostępne online. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego samego, zapoznaj się z listą najlepszych dodatków Kodi do programów telewizyjnych poniżej:

Flixanity

Flixanity to nowy podmiot w dziedzinie rozrywki Kodi. Oferuje ogromną bazę klasycznych filmów z najnowszymi filmami, umożliwiając jednocześnie użytkownikom bezpośrednie wyszukiwanie nowych odcinków. Możesz pobrać najnowszą wersję rozszerzenia z repozytorium Kodi Israel.

Najlepsze dodatki Kodi do programów telewizyjnych

Brytyjskie listy odtwarzania Turk

Wszyscy entuzjaści Kodi muszą poznać ten wspaniały dodatek. Listy odtwarzania Turk w Wielkiej Brytanii zapewniają pełną gamę popularnych programów telewizyjnych, w tym kreskówek i filmów dokumentalnych. Jest to najlepszy wybór do oglądania ulubionej serii, ponieważ rozszerzenie oferuje ogromną bibliotekę treści! Możesz go pobrać ze strony http://kdil.co/repo.

UK Turk Playlists kodi addon

Nemezys

Dostępny w repozytoriach Kodi Israel i Stream Army, Nemesis jest stosunkowo nowym dodatkiem do oglądania ulubionej rozrywki. Oferuje ogromną kolekcję filmów / programów telewizyjnych do obejrzenia ZA DARMO, a także daje dostęp do telewizji na żywo. Możesz także przesyłać strumieniowo kontrolę ruchu lotniczego, kanały skanera policyjnego oraz odtwarzać pliki muzyczne / książki audio.

Nemesis Kodi Addon

Kwazar

Quasar to kolejny najlepszy wybór do wykorzystania rozrywki. Dodatek oferuje wysokiej jakości i szybkie transmisje ulubionych filmów / programów telewizyjnych, a także pobiera informacje bezpośrednio z IMDB. Wykorzystuje torrenty do znajdowania treści. Możesz zainstalować dodatek z repozytorium Kodi Israel.

Quasar Kodi Addon

Bąbelki

Wykorzystując nowe podejście do przesyłania strumieniowego filmów, dodatek Bubbles Kodi integruje usługi przesyłania strumieniowego dla maksymalnej rozrywki. Za pomocą skrobania stron internetowych możesz znaleźć najlepsze cechy swoich ulubionych filmów / programów telewizyjnych. Możesz zainstalować dodatek z Bubbles Repo.

Bubbles kodi addon

GAIA

Dostępne w repozytorium Dimitrology, Gaia to nowa wersja dodatku Bubbles. Oferuje ogromny wybór filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych, filmów krótkometrażowych, kreskówek dla dzieci i innych narzędzi. Najlepsze ze wszystkich: rozszerzenie ma łatwy w obsłudze interfejs, a nawet oferuje integrację z usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak Real Debrid.

Dodatek Gaia Kodi

Najlepsze dodatki Kodi dla sportu

Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest zapomnienie o zakupie biletu na ulubiony sport lub brak dostępu do transmisji na trwające wydarzenie PPV. W tym miejscu pojawiają się dodatki Kodi, oferujące użytkownikom możliwość strumieniowego przesyłania sportu na żywo w zaciszu własnego domu. Jeśli chcesz oglądać swoje ulubione sporty na żywo ZA DARMO, sprawdź poniższe dodatki:

Dodatek NFL Game Pass Kodi

Niestety nie można używać dodatku NFL Game Pass Kodi bez wykupienia subskrypcji. Jeśli chcesz odblokować nieograniczoną zawartość do oglądania swoich ulubionych meczów, wglądu w najlepszych graczy i analizowania wiodących drużyn, musisz zapłacić 124,00 $.

Dodatek innej firmy “Elektra Vault” Instalacja

Jak oglądać NFL na Kodi Jarvis w wersji 16 lub niższej

 1. Otwórz Kodi i kliknij ikonę koła zębatego (Ustawienia)
 2. Wybierz “Menedżer plików” a następnie kliknij dwukrotnie “Dodaj źródło”
 3. Pojawi się okno, kliknij “Żaden” za dodanie adresu URL
 4. Wpisz adres URL repozytorium supremacji: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. Wróć do ekranu głównego, kliknij dodatki, a następnie “Pakiet” symbol
 6. Wybierz “Zainstaluj z pliku zip” opcja i znajdź “Zwierzchnictwo”
 7. Kliknij “repository.supremacy-1.2.zip” i poczekaj na zainstalowanie dodatku
 8. Wróć do ekranu głównego, kliknij dodatki, a następnie “Pakiet” symbol
 9. Wybierz “Zainstaluj z repozytorium” i wybierz “Repozytorium supremacji”
 10. Idź do “Dodatki wideo” i znajdź “Elektra Vault”
 11. Naciśnij przycisk instalacji!

Sports Guru

Prawdopodobnie jeden z najlepszych na liście dodatków, Sports Guru jest idealnym rozszerzeniem na wszystkie Twoje obserwacje sportowe. Masz do wyboru różne kategorie, w tym bieliznę bokserską, ligę piłkarską, sporty motorowe, X-Games, UFC, zapasy, rugby, MLB, NHL, NBA i piłkę nożną, a jednocześnie masz dostęp do transmisji z wydarzeń LIVE. Możesz pobrać dodatek od Caffeinated Mike’s Repozytorium i może być konieczne wprowadzenie numeru PIN, aby go użyć.

Sports Guru Kodi Addon

Supremacy Sports

Supremacy Sports n to kolejny nowy dodatek na liście dodatków Kodi, ale szybko stał się popularnym wyborem dla wielu, którzy chcą cieszyć się płynnym strumieniowaniem różnych wydarzeń sportowych, a także dostępem do wydarzeń Live PPV. Sekcje obejmują WWE, filmy sportowe, UKTV Sports, transmisje piłkarskie Reddit, wydarzenia na żywo, dokumenty piłkarskie, BT Sports i transmisje Ace. Dodatek wykorzystuje SportsDevil i Plexus z tyłu do przesyłania strumieniowego na żywo. Możesz pobrać dodatek z Supremacy Repository: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Supremacy Sports kodi addon

Przeciw

Dla tych użytkowników, którzy szukają dodatku, który zapewnia im dostęp do wszystkich najnowszych wydarzeń w walce MMA, możesz rozważyć zainstalowanie Versus. Dodatek ten słynie z dobrze dobranej akcji kick-boxingu w zaciszu własnego domu. Dzięki dostępowi do powtórek z poprzednich wydarzeń i najnowszych hitów PPV, Versus jest niewątpliwie rajem dla miłośników UFC.

W porównaniu do dodatku Kodi

Dodatek ESPN Kodi

Dodatek ESPN Kodi jest jednym z najlepszych dodatków Kodi, które umożliwiają oglądanie preferowanych wydarzeń sportowych bez żadnych kłopotów.

uwierzytelnianie kodi espn3

 1. Otwórz aplikację Kodi, a następnie wybierz Dodatki i kliknij instalator pakietu podany w lewym górnym rogu.
 2. Wybierz “Zainstaluj z repozytorium”>Repozytorium dodatków Kodi>Dodatki wideo.
 3. Kliknij “Dodatki wideo”, przewiń w dół do ‘ESPN 3’ i kliknij ‘ESPN 3’.
 4. Kliknij Zainstaluj.
 5. Poczekaj kilka chwil, aby otrzymać powiadomienie o włączeniu dodatku ESPN 3.
 6. Przejdź do ekranu głównego Kodi i wybierz zakładkę Dodatki po lewej stronie.
 7. Zobaczysz wszystkie dodatki wideo, w tym ESPN 3, które zainstalowałeś na ekranie.
 8. Kliknij ESPN 3, aby uzyskać dostęp do treści premium, konieczne będzie uwierzytelnienie za pośrednictwem operatora kablowego.
 9. Po zalogowaniu się wystarczy jedno kliknięcie, aby oglądać ESPN na Kodi bez kabla.

Po wykonaniu powyższego procesu instalacji oczekujemy, że będziesz wiedział, jak oglądać ESPN odpowiednio na Kodi 17.3.

Stream Engine

Jeśli chcesz wykorzystać sportową rozrywkę na żywo, nie ma lepszej opcji niż Stream Engine. Możesz oglądać wszystko, od sportu, filmów i programów telewizyjnych. Jednocześnie możesz także oglądać różne kanały, takie jak ESPN, Sky Sports, NBTV i inne. Dodatek jest dostępny w repozytorium Kodi Israel.

Najlepsze dodatki Kodi dla sportu

Rozbitek

Castaway to jeden z najszybszych sportowych dodatków do streamingu, znany z wysokiej jakości treści. Dostępny w Kodi Israel, pozwala użytkownikom oglądać transmisje sportowe na żywo i telewizję, jednocześnie umożliwiając dostęp do treści P2P. Możesz nawet wykorzystać ‘Sport na żądanie’ i dodaj wszystkie swoje ulubione kanały do “Mój rozbitek”. Ale chcesz zapewnić bezpieczeństwo w Internecie, łącząc się z najlepszą siecią VPN dla P2P.

Castaway Kodi Addon

NBC Sports Live

NBC Sports Live Extra jest dostępne na oficjalnej liście repozytoriów dodatków Kodi. Dlatego musisz autoryzować swoje urządzenie Kodi przed obejrzeniem czegoś na nim. Po zakończeniu możesz uzyskać dostęp do programowania na żywo, powtórek, najważniejszych wydarzeń i innych polecanych treści z sieci.

NBC Sports Live Kodi Addon

Atom Reborn

Jak sama nazwa wskazuje, Atom Reborn to nowa i ulepszona wersja starego rozszerzenia Atom. Jest wyposażony w ogromną bibliotekę dla sportów na żywo, kanałów IPTV, Kids TV i filmów / programów telewizyjnych. Dzięki temu nigdy nie przegapisz ulubionej rozrywki. Możesz pobrać dodatek tutaj.

Atom Reborn Kodi Addon

Niesamowite dodatki do anime, którymi można się cieszyć na Kodi

Jeśli jesteś fanem mangi i anime, Kodi też cię zapewni. Platforma oferuje ogromną kolekcję kreskówek HD i rozszerzeń Anime, w tym przesyłanych strumieniowo bezpośrednio przez torrenty. Poniżej znajduje się lista najnowszych dodatków Kodi, których możesz użyć do oglądania ulubionego anime!

AnimeGo

AnimeGo to jeden z naszych najlepszych wyborów do oglądania seriali i filmów animowanych. Oferuje ogromną bibliotekę treści z całego świata, podzieloną na kategorie: alfabetyczną, najwyżej ocenianą i ostatnio dodaną. Istnieje nawet dedykowana opcja wyszukiwania umożliwiająca znalezienie dowolnego anime, który chcesz zobaczyć. Aby zainstalować dodatek, załaduj ten plik zip repozytorium do Kodi, a następnie skieruj się w stronę dodatków wideo.

  Opera VPN-Alternativen - 5 ausgezeichnete Opera VPN-Ersatzprogramme | BestVPN.co

najlepsze dodatki anime Kodi

ToonMania

Po wyłączeniu Cartoons8 trudno było oglądać swoje ulubione anime online. ToonMania jest alternatywą dla rozszerzenia zamykania, ale ma szerszą bibliotekę. Tutaj możesz obejrzeć każdą kreskówkę. Dodatek jest dostępny do pobrania w repozytorium Kodi Israel.

ToonMania Kodi Addon

AnimeRam

Ten dodatek oferuje najnowsze odcinki seriali anime i filmy, które są regularnie aktualizowane. Interfejs wyświetla tylko dwie kategorie: Najnowsze & Lista wszystkich. Alfabetycznie skategoryzowana biblioteka to VAST, a to znaczy! Masz nawet opcję wyszukiwania, aby szybko znaleźć swoją ulubioną serię anime. Użyj kdil.co/repo, aby pobrać i zainstalować dodatek.

Animeram Kodi Addon

AnimeHere

AnimeHere to kolejny genialny dodatek Kodi od DKNight (twórcy AnimeGo). Oferuje lepszą bibliotekę, nawigację i źródła strumieniowe, ale oferuje podobny interfejs do interfejsu AnimeGo. Masz najnowsze kategorie Anime i Top Anime, aby oglądać wszystkie swoje ulubione odcinki bez konieczności ich wyszukiwania. Możesz zainstalować dodatek z DKNight Repo.

animehere kodi addon

Masterani

Masterani to niesamowite dzieło Alleidun. Jest to dodatkowa alternatywa dla strony internetowej o tej samej nazwie, pozwalająca użytkownikom oglądać swoje ulubione anime na Kodi, na najwyższym poziomie wygody. Oferuje czysty wygląd i perspektywę oraz oferuje szybkie transmisje dla wszystkich filmów anime / programów telewizyjnych. Pobierz plik zip stąd.

Dodatek Masterani Kodi

9Anime

Utworzona przez DxCx, 9Anime jest repliką witryny .tv o tej samej nazwie. Zawiera jedną z największych kolekcji anime ze strumieniami, które ładują się szybko i zgarniają treści z różnych źródeł. Możesz zainstalować dodatek, pobierając plik zip tutaj i ładując go bezpośrednio do Kodi!

9Anime kodi addon

FunimationNOW

FunimationNOW to niesamowity dodatek anime Kodi, w którym można oglądać filmy SD i HD, w zależności od przepustowości. Cała treść anime jest dubbingowana w języku japońskim i angielskim, co obejmuje największą grupę fanów anime. Wersja premium będzie miała zero buforowania, aby oglądać filmy w bezproblemowy sposób. Możesz zainstalować dodatek z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

FunimationNOW kodi addon

KissAnime

Rozkwitająca z biblioteką multimediów od starej do najnowszej zawartości anime, KissAnime zgromadziła ogromną rzeszę użytkowników Kodi. Jest ulubionym do oglądania wszelkiego rodzaju filmów anime / programów telewizyjnych, ale ostatnio natrętne CAPTCHA utrudniają korzystanie z dodatku. Możesz zainstalować go z oficjalnego repozytorium Kodi.

kissanime kodi addon

CrunchyRoll

Z ponad 25 000 odcinków i 15 000 godzin oficjalnie licencjonowanych treści anime, CrunchyRoll jest wiodącym na świecie miejscem dla japońskich i azjatyckich treści anime, przetłumaczonych na wiele języków przez profesjonalistów. Możesz zainstalować dodatek z oficjalnego repozytorium dodatków Kodi.

CrunchyRoll Kodi Addon

AnimeFTW.tv

AnimeFTW.tv to świetny dodatek dla osób lubiących japońskie animacje. Dodatek jest teraz pełen ponad 1400 serii anime z napisami i wersjami dubbingowanymi, dzięki czemu z łatwością zmienisz się w małe dziecko. Możesz go zainstalować, pobierając plik zip stąd i ładując go ręcznie do Kodi.

AnimeFTW.tv Kodi Addon

Najlepsze zabawy Kodi Cartoon Addons Kids Will Love

Kodi to czysta rozrywka dla fanów przesyłania strumieniowego na całym świecie, bez względu na wiek i preferencje. Podczas gdy zwykle rozmawiamy & lista dodatków do sportu, filmów i programów telewizyjnych, nadszedł czas, aby zaoferować chichoty najmłodszym. Poniżej znajdują się najlepsze dodatki do kreskówek na Kodi, które pokochają dzieci.

Cartoon HD Extra

Dostępny w SuperRepo, Cartoon HD Extra może pochwalić się wspaniałą biblioteką streamingową dla dzieci’rozrywka, a także popularne filmy animowane i programy telewizyjne. Najlepsza część: dodatek pobiera treści z wysoce niezawodnych źródeł, co zapewnia mniejsze buforowanie i szybkie przesyłanie strumieniowe!

Najlepsze zabawy Kodi Cartoon Addons Kids Will Love

Kreskówki dla dzieci

Kiddie Cartoons, dostępne do pobrania za pośrednictwem repozytoriów SuperRepo i Kodi Israel, znane jest z absolutnie niesamowitej, podzielonej na kategorie biblioteki kreskówek i tytułów anime. Ma coś dla każdego dziecka, od dinozaura Barneya po przygody Barbie, dodatek jest gratką dla najmłodszych!

Kiddie Cartoons Kodi Addon

B99TV

B99TV oferuje ogromny wybór kreskówek z lat 90’aż do najnowszych hitów. Od filmów animowanych, rozrywki Disneya i zabawnych programów telewizyjnych dla dzieci, B99TV regularnie aktualizuje swoją bibliotekę źródeł w celu zapewnienia maksymalnej przyjemności. Możesz pobrać dodatek z Kodi Israel Repo.

Dodatek kodi B99TV

Konstabl’s Kreskówki

Podobne do B99TV, Bobby’s Cartoons zasługuje na swoje miejsce wśród najlepszych dodatków do kreskówek Kodi. Chociaż nie jest tak zorganizowany jak B99TV, dodatek oferuje duży wybór rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pobierz najnowsze aktualizacje rozszerzenia od Kodi Israel lub SuperRepo.

Bobby & rsquo; s Cartoons kodi addon

Najlepsze dodatki Kodi dla Androida

Jako oprogramowanie wieloplatformowe Kodi działa płynnie na wszystkich systemach operacyjnych i urządzeniach z Androidem. Dzięki temu użytkownicy mogą bezproblemowo przesyłać strumieniowo ulubione filmy i programy telewizyjne na smartfony, tablety, a nawet telewizory Smart z systemem Android. Poniżej znajduje się kilka dodatków, które zdecydowanie powinieneś wypróbować na swoim telefonie:

Genesis Reborn

Genesis Reborn to nowa i ulepszona wersja starszego dodatku o tej samej nazwie. Chociaż został zamknięty, nadal możesz zainstalować Genesis z repozytorium Kodi Israel. Jednak w najnowszej wersji będziesz musiał użyć tego adresu URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo. Jest to najlepszy wybór do przesyłania strumieniowego najnowszych programów telewizyjnych i filmów na dużych i małych ekranach Androida.

Najlepsze dodatki Kodi dla Androida

Jak zainstalować Genesis Reborn na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Uruchom aplikację Kodi i kliknij “Koło zębate” Ikona.
 2. Z listy opcji wybierz “Menedżer plików”.
 3. Tutaj zobaczysz listę repozytoriów. Na koniec kliknij opcję o nazwie “Dodaj źródła”.
 4. Na ekranie pojawi się okno, w którym należy kliknąć ‘Żaden’.
 5. Wprowadź adres URL repozytorium Jesus Box: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. Teraz wpisz nazwę źródeł medialnych ‘Jesus Box’ i ponownie kliknij OK.
 6. Wróć do menu głównego Kodi i kliknij “Dodatki”.
 7. Kliknij ikonę Instalatora pakietów znajdującą się w lewym górnym rogu.
 8. Wybierz opcję Instaluj z pliku zip > Jesus Box > repository.jesusboxtv-1.0.3 > Teraz poczekaj na zakończenie instalacji.
 9. Wybierz Zainstaluj z repozytorium > Repozytorium skrzynki Jezusa > Dodatki wideo > Teraz znajdź i kliknij Genesis Reborn.
 10. Naciśnij przycisk instalacji i ciesz się oglądaniem programów telewizyjnych / filmów ZA DARMO.

Elizjum

Elysium to ulepszona wersja dodatku Zen ze zaktualizowanym kodem (dostępna w NaN Repo). Ma taką samą perspektywę i wciąga linki do filmów i programów telewizyjnych, jednocześnie wyświetlając je po prawej stronie, abyś mógł grać. Oferuje ogromną bibliotekę treści, dzięki czemu nigdy nie przegapisz ulubionej rozrywki.

Elysium Kodi Addon

Projekt Falcon

Utworzony przez niezależnego programistę znanego jako “AJ”, Falcon Project to wszechstronny dodatek, który zapewnia dostęp do łączy IPTV i programów telewizyjnych / filmów na żądanie. Dodatkowe obszary obejmują również sekcję sportową i specjalną “Jej miejsce” który zaspokaja gusta kobiet. Aby uzyskać dodatek, musisz zainstalować repozytorium kompilacji AJ.

Falcon Project kodi addon

Filmy 1080p

Jeśli chcesz oglądać filmy w jakości Full HD na smartfonie lub komputerze z Androidem, zdecydowanie powinieneś rozważyć użycie filmów 1080p. Stworzony przez Dandy Media, dodatek posiada funkcję odtwarzania jednym kliknięciem, która ładuje filmy niezwykle szybko. Możesz otrzymać rozszerzenie od Kodi Israel.

1080p Filmy Kodi Addon

TUBITV 

Dodatek TUBITV Kodi jest dostępny w SuperRepo. Możesz go zainstalować, dodając repozytorium w Kodi, a następnie instalując rozszerzenie z listy dodatków wideo.

tubi tv kodi video addon

Jak zainstalować TUBITV na Kodi Krypton w wersji 17 lub wyższej

 1. Uruchomić Kodi V17 i wprowadź ustawienia przez kliknięcie na “Koło zębate” Ikona.
 2. Zobaczysz listę opcji systemowych. Kliknij na ostatni zatytułowany “Menedżer plików”.
 3. Przewiń poniżej i Kliknij na “Dodaj źródło”.
 4. Podwójne kliknięcie na “Żaden” i wchodzić http://srp.nu w polu adresu URL.
 5. Nazwa źródło mediów “SuperRepo” i Kliknij na przycisku OK.
 6. Wróć do menu Kodi, Kliknij na “Dodatki” a następnie “Pakiet” symbol w lewym górnym rogu.
 7. Z listy opcji, Wybierz “Zainstaluj z pliku zip”.
 8. Przewiń w dół, aż zobaczysz źródło mediów, które wcześniej nazwałeś, tj. “SuperRepo”.
 9. Wybierz Krypton > Wszystko > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. Poczekaj na zakończenie instalacji, powrót do “Przeglądarka dodatków”, Wybierz “Zainstaluj z repozytorium”.
 11. Z listy repozytoriów, Wybierz “SuperRepo All [Krypton] [V7]”.
 12. Nawigować do “Dodatki wideo”.
 13. Przewijaj w dół, aż znajdziesz “TUBITV”.
 14. naciśnij przycisk instalacji.

Poradniki NaN

Obsługiwane przez repozytorium Noobs and Nerds, dodatek zapewnia dostęp do samouczków wideo dotyczących funkcji, ustawień, sprzętu i usług czatu na żywo Kodi. Zapewnia także rozwiązywanie problemów i poprawki dla różnych błędów Kodi, a jednocześnie oferuje kompletne przewodniki dla Kodi na Androida, Linux, Raspberry PI, Xbox i Windows.

NaN Tutorials Kodi Addon

Powtórki piłkarskie

Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, ten dodatek jest właśnie dla Ciebie. Dostępny za pośrednictwem repozytorium Noobs and Nerds, pozwala użytkownikom oglądać filmy międzynarodowe & klubowe mecze piłki nożnej, a także najważniejsze informacje i transmisje z dawnych mistrzostw i wyzwań.

Football Replays kodi addon

Imperialne strumienie

Dostępny w Kodi Israel Repo, dodatek Imperial Streams jest kolejnym naszym ulubionym, jeśli chodzi o nieograniczoną transmisję strumieniową filmów / programów telewizyjnych. Oferuje ogromną bazę danych klasyków, najwyżej ocenianych i najczęściej oglądanych treści. Na pewno spodoba ci się dostępna różnorodność.

Imperial Streams Kodi Addon

Najlepsze dodatki Kodi do Firestick

Nic nie przebije uczucia oglądania ulubionych programów telewizyjnych / filmów na Amazon Firestick TV. Tutaj przydają się dodatki Kodi do Firestick, które działają zgodnie z platformą’funkcje s. Możesz nie tylko cieszyć się rozrywką w pełnym wymiarze godzin, ale także wszechstronnością wybierać spośród setek gatunków.

Posejdon

Dodatek Poseidon Kodi szybko zyskał wielką renomę na rynku, jako najlepsze źródło do oglądania filmów i programów telewizyjnych na platformie medialnej typu open source. Dostępny na Kdil.co/repo, ma przyjazny dla użytkownika design i regularnie aktualizuje swoją listę świeżymi filmami. Sekcje są podzielone na kategorie, w tym wielkich reżyserów, w teatrach, laureatów Oscara, aktorów, gatunków i lat.

Najlepsze dodatki Kodi do Firestick

Klub wideo HEVC

HEVC to dodatek Kodi, który dzieli filmy na jakość HD, w tym Blu-ray, 3D, 720p i 1080p, co pomaga osobom o ograniczonej prędkości Internetu cieszyć się dobrą transmisją strumieniową. Aplikacja czerpie inspirację z kodeka wideo znanego jako H.256. Główną zaletą korzystania z tego dodatku jest to, że zapewnia wideo HD za ułamek wielkości. Filmy Full HD mają tylko 300 MB na plik.

HEVC Video Club Kodi Addon

Najlepsze dodatki Kodi dla PPV

Walki takie jak Floyd Mayweather vs. Conor McGregor zwiększyły szum i sympatię kanałów, stron internetowych i aplikacji obsługujących pay-per-view. Jako otwarta platforma rozrywkowa Kodi również nie pozostaje w tyle. Wielu programistów pracuje nad wydaniem niezawodnych dodatków, aby cieszyć się transmisją PPV na żywo. Niektóre z najlepszych obejmują:

Planeta MMA

Jak sama nazwa wskazuje, ten dodatek do Kodi daje dostęp do treści strumieniowych związanych z zapasami MMA i wydarzeniami UFC. Oferuje ogromną kolekcję programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i wydarzeń na żywo, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnej okazji. Możesz także przeglądać kalendarz UFC, wyszukiwać, oglądać Fight Night Live, uzyskiwać dostęp do UFC Openload, MMA Openload i pionierów MMA. Możesz nawet oglądać filmy z YouTube bezpośrednio, a także filmy związane z MMA.

najlepsze dodatki do kodi za pay per view

SportsDevil

Dodatek Sports Devil jest idealny do uzyskania dostępu do ogromnych wydarzeń PPV, ponieważ oferuje ogromny wybór kanałów, w tym NBC, CBC, Sky Sports, BT Sports i wiele innych, od amerykańskiego przez południowoamerykański po europejski. Możesz pobrać dodatek z Kodi Israel Repo.

SportsDevil Kodi Addon

Jak zainstalować SportsDevil na Kodi

Instalacja SportsDevil na Kodi zajmuje kilka minut, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem krok po kroku, a my’Uruchomię Cię w mniej niż 7 minut:

 • Uruchom Kodi
 • Najedź kursorem na System > Kliknij Menedżer plików > Dodaj źródło
 • W pasku ścieżki wpisz http://fusion.tvaddons.ag (możesz też skopiować to wklej)
 • W polu Nazwa wpisz Połączenie a następnie kliknij Gotowe
 • Wróć do ekranu głównego, a następnie kliknij System > Kliknij AddOns > Kliknij Zainstaluj z pliku zip
 • Wybierz Połączenie > repozytoria xbmc > język angielski > przewiń w dół & Kliknij ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • Wróć do poprzedniego menu i teraz kliknij zainstaluj z repozytorium > Nieoficjalne repozytorium sportowe diabłów > Dodatki wideo > Sports Devil > zainstalować
 • Poczekaj na zainstalowanie wtyczki i wyświetlenie opcji Włączone przed SportsDevil
 • Wróć do ekranu głównego > Wideo > Dodatki wideo > Sports Devil
 • Powinieneś teraz zobaczyć pełną listę opcji przesyłania strumieniowego dostępnych w SportsDevil

Dodatek SportsDevil został pomyślnie zainstalowany na Kodi i możesz go uruchomić w dowolnym momencie, klikając Wideo>Dodatki>SportsDevil.

SportsMania

Sports Mania to kolejny hit, który pozwala uzyskać dostęp do transmisji na żywo z hitowych wydarzeń PPV, niezależnie od rodzaju. Rozszerzenie jest idealne dla fanatyków sportu, zapewniając mnóstwo treści dla sportu. Możesz pobrać rozszerzenie z SuperRepo: http://srp.nu.

SportsMania Kodi Addon

Live Hub

Jeśli powyższe opcje nie działają, zawsze możesz rozważyć użycie Live Hub. Dodatek umożliwia użytkownikom dostęp do treści blokowanych geograficznie w Wielkiej Brytanii, jednocześnie dając użytkownikom możliwość grania w pakiety APK na Androida, w tym strumienie Mobdro dla wydarzeń PPV na żywo. Kliknij GEO zablokowany, aby uzyskać dostęp do Freeview, BBC, TVPlayer i całej listy innych kanałów.

Live Hub Kodi Addon

Najlepsze dodatki Kodi dla indyjskich filmów i programów telewizyjnych Bollywood

Jeśli jesteś fanem filmów / programów telewizyjnych Bollywood, to Kodi też cię obejmuje. Można znaleźć wiele dodatków innych firm, które zapewniają dostęp do wszelkiego rodzaju treści Desi z Pakistanu i Indii. Sprawdź listę poniżej, aby uzyskać więcej informacji:

Zem TV

Jeśli interesuje Cię oglądanie treści desi, Zem TV jest jednym z najlepszych dodatków dostępnych w Kodi Israel do uprawiania sportu z Azji Południowo-Wschodniej, filmów / seriali z Indii i dramatów z Pakistanu. Jednak zyskuje również popularność, ponieważ pozwala ludziom na całym świecie oglądać ulubione kanały sportowe. Aby pobrać dodatek bezpośrednio przez plik zip, kliknij tutaj.

Najlepsze dodatki Kodi dla indyjskich filmów i programów telewizyjnych Bollywood

 1. Uruchomić aplikację Kodi V17 i przejdź do ustawień przez kliknięcie na “Koło zębate” Ikona.
 2. Z listy konfiguracji, Wybierz “Menedżer plików”.
 3. Zwój w lewej kolumnie i Kliknij na “Dodaj źródło”.
 4. Wchodzić http://kdil.co/repo w polu adresu URL, Nazwa źródło mediów “Kodi Israel”, i naciśnij dobrze.
 5. Powrót do menu głównego i Kliknij na “Dodatki”.
 6. Kliknij na “Pakiet” symbol w lewym górnym rogu strony.
 7. Z listy opcji, Wybierz “Zainstaluj z pliku zip”.
 8. Odnaleźć  “Kodi Israel” źródło mediów, które dodałeś wcześniej i Kliknij na tym.
 9. Aby zainstalować repozytorium, podwójne kliknięcie na “Kodil.zip”.
 10. Czekać dla “Zainstalowano dodatek” powiadomienie i Kliknij na “Zainstaluj z repozytorium”.
 11. Z listy repozytoriów, Wybierz “www.kodisrael.co.il Repozytorium”.
 12. Zwój w dół i Kliknij na “Dodatki wideo”.
 13. Odnaleźć  “ZemTV.com” dodatek i Kliknij na tym.
 14. Trafienie  “zainstalować” przycisk i Wybierz Najnowsza wersja.
 15. Czekać dla “Zainstalowano dodatek” powiadomienie.
 16. Możesz teraz uzyskać dostęp do ZemTV.com z kolekcji dodatków wideo!.

Viewster

Dodatek Viewster jest dostępny do pobrania w oficjalnym repozytorium Kodi. Jest to rozszerzenie premium, które zapewnia dostęp do najnowszych filmów / programów telewizyjnych Bollywood z jednego miejsca. Dodatek oferuje również listę popularnych gatunków do wyboru.

Viewster Kodi Addon

OmniMovs

Jeśli szukasz dodatku, który zapewnia dostęp do filmów / programów telewizyjnych Bollywood i Hollywood w jednym miejscu, OmniMovs jest idealny. W ten sposób możesz zaspokoić pragnienie niektórych treści desi, jednocześnie ciesząc się listą klasycznych / hitowych filmów amerykańskich. Możesz pobrać dodatek z Kodi Israel.

OmniMovs Kodi Addon

Snag Films

Snag Films to centrum filmów / programów telewizyjnych z całego świata. Oprócz dostępu do rozrywki Bollywood, można nawet znaleźć koreańskie dramaty, seriale arabskie, filmy afrykańskie i wiele więcej różnorodności. Możesz pobrać dodatek z oficjalnego repozytorium Kodi.

Snag Films dodatek kodi

Najlepsze dodatki Kodi do treningu fitness i zdrowia

Skoncentrowanie się na swoim zdrowiu i utrzymaniu sprawności jest niezbędne, aby przetrwać w dzisiejszych czasach’trudne i szybkie życie. Ponieważ ludzie wokół ciebie dosłownie płoną energią do pracy, musisz starać się zachować jak najlepszą kondycję. Tutaj przydają się dodatki Kodi do fitnessu. Możesz łatwo uzyskać dostęp do transmisji na żywo i programów telewizyjnych, aby regularnie ćwiczyć fitness, zapewniając aktywność i zdrowie.

Ares Fitness

Jeśli jesteś miłośnikiem fitnessu lub dopiero zaczynasz swoją podróż do zdrowszego stylu życia, na pewno spodoba ci się dodatek Ares Fitness. Od ćwiczeń rozgrzewających, rozciągających, relaksujących po ćwiczenia interwałowe o wysokiej intensywności; masz mnóstwo treści do obejrzenia. To prawie tak, jakby mieć własną bibliotekę wskazówek i porad dotyczących ćwiczeń za naciśnięciem jednego przycisku.

  Beli Perkhidmatan VPN Atas dengan Kad Debit

Najlepsze dodatki Kodi do treningu fitness i zdrowia

BAMF TV

BAMF TV jest znany z absolutnie niesamowitej, podzielonej na kategorie biblioteki programów i filmów fitness. Ma coś dla każdego poziomu sprawności od tych, którzy rozpoczynają swoją podróż na skrajną stronę. Możesz znaleźć wszystkie najnowsze treści fitness w dodatku BAMF TV Kodi, którego nigdy nie znajdziesz nigdzie indziej. Pobierz plik zip tutaj, aby zainstalować dodatek.

Dodatek kodi BAMF TV

Najlepsze dodatki Kodi do muzyki MP3 Radio

Nie ma nic lepszego niż słuchanie muzyki w jakości HD, aby spędzać wolny czas, imprezować z przyjaciółmi lub po prostu próbując odwrócić uwagę od pewnych rzeczy w życiu. Na szczęście Kodi obsługuje wszelkiego rodzaju rozrywkę. Jeśli szukasz najlepszych dodatków Kodi do słuchania muzyki, spójrz poniżej. Świetnie się bawisz strumieniując muzykę wysokiej jakości.

BeatZ

Jeśli jesteś uzależnionym od muzyki i lubisz słuchać wielu gatunków, dodatek BeatZ dostępny w repozytorium Stream Army jest właśnie dla Ciebie. Od stylów takich jak hip-hop, rap, pop, jazz po nowsze gatunki ambient, dubstep, EDM, moombahton, trap, deephouse, progressive, trance i chillstep – masz wiele kategorii do słuchania. Ten dynamiczny dodatek zaktualizuje również wybrane utwory muzyczne, gdy tylko się zmienią.

Najlepsze dodatki Kodi do muzyki MP3 Radio

Strumienie MP3

Strumienie MP3 to kolejny świetny dodatek Kodi dla miłośników muzyki. Pobiera informacje z lastfm i udaje mu się aktualizować wykresy. Uzyskujesz dostęp do dużej kolekcji piosenek, które obejmują różne gatunki, listy najlepszych billboardów i niedocenianych artystów, dzięki czemu nie przegapisz żadnych nowych i niesamowitych utworów. Masz nawet możliwość zapisywania utworów i tworzenia własnej listy odtwarzania.

Strumienie MP3 Kodi Addon

TuneIn Radio

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki i lubisz słuchać porannych audycji radiowych, przekonasz się, że dodatek TuneIn Radio jest całkiem interesujący. Jest dość podobny do aplikacji na Androida / iOS o tej samej nazwie i pozwala użytkownikom znaleźć stacje radiowe z całego świata.

TuneIn Radio kodi addon

Najlepsze dodatki pogodowe Kodi

Szukasz sposobów, aby być na bieżąco z pogodą? Jeśli tak, możesz rozważyć zainstalowanie dodatków pogodowych na Kodi. Poniżej znajduje się lista trzech najlepszych na rynku.

Weather Underground

Ten dodatek należy do kategorii API. Aby regularnie otrzymywać informacje o pogodzie w Twojej okolicy, musisz odwiedzić witrynę Weather Underground. Po zalogowaniu otrzymasz kod, który da ci pewną liczbę aktualizacji dziennie. Jeśli chcesz aktualizować częściej, dostępne są pakiety dostosowane do różnych potrzeb. Możesz pobrać dodatek bezpośrednio z oficjalnego repozytorium Kodi.

Najlepsze dodatki pogodowe Kodi

Wieśniak! Pogoda

Wieśniak! Pogoda jest rozszerzeniem innym niż API, co oznacza, że ​​nie musisz dokonywać żadnych subskrypcji, aby uzyskać dostęp do aktualizacji. Działa całkiem dobrze w określaniu właściwej pogody w prawie każdym obszarze na świecie. Podobnie jak rozszerzenie Weather Underground, możesz znaleźć Yahoo! Pogoda w oficjalnym repozytorium Kodi. To eliminuje problemy z dodawaniem repozytoriów innych firm.

Wieśniak! Pogoda Kodi Addon

OpenWeatherMap Extended

Jeśli powyższe opcje nie sprawdzą się dla Ciebie, rozsądnie jest wybrać dodatek OpenWeatherMap Extended. Jest to hybryda dwóch stylów, która spełnia potrzeby zarówno preferowanych użytkowników interfejsu API, jak i użytkowników innych niż API. Niektórzy twierdzą, że oferuje to, co najlepsze z obu światów, i zdecydowanie zgadzamy się z tym poglądem. Podobnie do powyższych opcji, możesz pobrać dodatek bezpośrednio z oficjalnego repozytorium Kodi.

OpenWeatherMap Extended kodi addon

Najlepsze dodatki do konserwacji i systemu Kodi

Ponieważ Kodi jest dostępny na ogromnej liście platform, potrzebujesz narzędzia konserwacyjnego, aby wyczyścić pamięć podręczną, usunąć miniatury / pakiety i co jakiś czas tworzyć kopie zapasowe danych. Aby wykonać te ważne zadania, opracowaliśmy listę najlepszych dodatków konserwacyjnych Kodi.

Utworzyć kopię zapasową

Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest utrata wszystkich danych i dodatków podczas aktualizacji Kodi do nowej wersji. W tym miejscu pojawiają się dodatki, takie jak Kopia zapasowa, które nie tylko pozwalają zainstalować najnowszą wersję oprogramowania, ale także przywracają wszystkie dodatki, kompilacje i kreatory z poprzedniej wersji. Możesz pobrać rozszerzenie bezpośrednio z oficjalnego repozytorium Kodi.

Najlepsze dodatki do konserwacji i systemu Kodi

Indygo

Dostępny w Kodi Israel i SuperRepo, Indigo jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich twoich problemów, czy to komunikatów o błędach, problemów z buforowaniem, problemów z awariami i innych. Dodatek oferuje pełny zestaw narzędzi diagnostycznych i naprawczych, dzięki którym możesz przywrócić Kodi w dobrym stanie.

Indigo Kodi Addon

Kreator Merlina

Dostępny w Merlin Repo i oficjalnym Kodi, dodatek jest idealny do czyszczenia pamięci podręcznej, usuwania miniatur i czyszczenia pakietów. Przyspiesza transmisję wideo, poprawiając wrażenia kinowe. Pobierz dodatek, jeśli wystąpią jakiekolwiek opóźnienia lub problemy z buforowaniem.

Kreator Merlina Kodi Addon

Automatyczna aktualizacja biblioteki

Jeśli szukasz rozszerzenia, które automatycznie aktualizuje wszystkie repozytoria i rozszerzenia w zaplanowanym czasie, to Auto Aktualizacja biblioteki jest idealnym wyborem. Całkowicie odświeży twoją listę dodatków, jednocześnie usuwając linki / źródła, które obecnie nie działają.

Biblioteka Auto Update dodatek kodi

Najlepsze Geo Ograniczone Dodatki Kodi

Korzystając z Kodi, natkniesz się na kilka dodatków, które zazwyczaj są ograniczone geograficznie do niektórych lokalizacji. Aby uzyskać dostęp, będziesz musiał użyć najlepszej sieci VPN dla usługi kodi do szyfrowania ruchu i maskowania adresu IP. Ponieważ wydaje się, że jesteś w innej lokalizacji, pobieranie i instalowanie dodatków nie stanowi już problemu. Oto niektóre z najlepszych dodatków ograniczonych geograficznie dostępnych w Kodi.

 1. Ultimate IPTV
 2. Elizjum
 3. Genesis Reborn
 4. Pegaz
 5. Alluc
 6. Specto
 7. Kwazar

Zarówno eksperci, jak i entuzjaści zalecają korzystanie z usługi VPN Kodi do strumieniowego przesyłania na Kodi. VPN pomaga zachować bezpieczeństwo i anonimowość na podstawie zawiadomień DMCA i innych przepisów dotyczących praw autorskich podczas uzyskiwania dostępu do materiałów chronionych prawem autorskim. Uzyskaj Kodi VPN

Dodatki Kodi, które już nie działają w 2023 roku

W tym czasie napisałem ten blog, było mnóstwo dodatków, które działały poprawnie. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy represje przeciwko Kodi doprowadziły do ​​zmiany sytuacji. Agencje rządowe i poszukiwacze praw autorskich pracują dzień i noc nad pozbyciem się repozytoriów i rozszerzeń, stawiając znak zapytania czy kodi jest wystarczająco bezpieczne? Spowodowało to, że wiele znanych dodatków kodi nie działa. Obejmują one:

Dodatek Triton Kodi

Tryton

Triton jest znany jako zamiennik słynnego dodatku Elysium. Choć jest nowicjuszem, udaje mu się zapewnić różnorodność i wygodę użytkownikom, jeśli chodzi o znajdowanie linków HD do filmów i programów telewizyjnych, które można łatwo odtwarzać z dowolnej platformy. Dzięki zaktualizowanej bazie danych możesz mieć pewność, że znajdziesz wszystkie swoje ulubione w dodatku. Następnie możesz dodać je do swojego “Mój Triton” listę lub spójrz na listę hitów, aby uzyskać lepsze sugestie. Dodatek można znaleźć w repozytorium Bezdusznym: https://soullessbuilds.com/repo/

Focus kodi addon

Skupiać

Jeśli chcesz skupić się nigdzie indziej, ale na ekranie przed tobą, ten dodatek jest doskonałym wyborem dla twoich przyzwyczajeń do oglądania. W przeciwieństwie do innych dodatków do filmów, programiści regularnie aktualizują bibliotekę multimediów, zapewniając, że masz dużo treści, abyś był zajęty i trzymał się ekranu codziennie. Jeśli chcesz zainstalować dodatek, musisz pobrać repozytorium Lock Down: http://repo.lockdown.in/

Dodatek kodi do Kwantowego (Sanktuarium)

Kwantowe (Sanktuarium)

Quantum to wszechstronne rozszerzenie dostępne w repozytorium Kodi Israel. Ma ogromną bibliotekę, w tym oba kanały IPTV & Treści VoD dla wszystkich. Są nawet bajki dla dzieci, sekcja sportowa, wiele sekcji IPTV i przewodnik telewizyjny do wyboru. O co jeszcze możesz prosić?

wschodzące fale Kodi Addon

Rising Tides

Rising Tides to kolejny znany dodatek Kodi, który pozwala użytkownikom na przesyłanie strumieniowe treści na żywo. Po instalacji można znaleźć kategorie filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych, IPTV raju, filmów, programów sportowych, wydarzeń PPV na żywo, piłki nożnej na żywo i setek kanałów. Jest to najlepszy wybór do przesyłania strumieniowego na żywo, ale wymaga, aby zarówno Sports Devil, jak i F4M Tester znalazły się na liście dodatków Kodi. Możesz pobrać i zainstalować rozszerzenie z następującego repozytorium: http://mullafabz.net.rw/Repository

suprabox kodi addon

SupraBox

SupraBox, dostępny w repozytorium Looking Glass, jest niedocenianym dodatkiem do telewizji na żywo. Zwykle umożliwia dostęp do różnych kanałów IPTV, ale zawiera również wszystko, od filmów, programów telewizyjnych, sportu i różnych innych sekcji. Możesz znaleźć filmy w jakości 1080P, a nawet w jakości Blu-Ray.

Przesylka

Przesylka

Dostępny w repozytorium Sport Xplosion dodatek Deliverance zyskał ogromną popularność na rynku rozszerzeń sportowych na żywo. Jest to najlepszy zamiennik dla CastAway i SportsDevil, jeśli przestaną działać. Masz ogromną bibliotekę wydarzeń sportowych z najważniejszymi wydarzeniami i transmisjami na żywo.

Feniks

Aktualizacja 2023: Kodi zdecydowanie przeżywa ciężką próbę jednego uderzenia po drugim w swoim niezwykłym programie telewizyjnym / dodatkach do streamingu filmów. Phoenix, jedno z najpopularniejszych źródeł treści, oficjalnie zamknęło sklep. Według TorrentFreak deweloper postanowił podjąć to działanie w celu ochrony przed niedawnymi procesami rządowymi i rozprawami.

Ustawa oświadczyła również, że osoby zamieszczające nielegalne treści trafią do więzienia. Dzięki temu żegnamy się z Phoenixem. Dziękujemy za udostępnienie szeroko zorganizowanej biblioteki multimediów dla rozrywki. Jeśli chcesz zapoznać się z pełną gamą multimediów, zdecydowanie zalecamy rozważenie tego dodatku.

Phoenix oferuje szeroko zorganizowaną bibliotekę medialną, która z pewnością spełni oczekiwania miłośników telewizji do pewnego stopnia. Najlepszą rzeczą w tym dodatku jest to, że widzowie mają dostęp i oglądają tysiące filmów, programów telewizyjnych i wiele więcej. Przeczytaj nasz przewodnik na temat instalacji Phoenix na Kodi.

XMovies8

XMovies8 kodi addon

Zaktualizuj grudzień 2023 r: XMovies8 był wcześniej dostępny zarówno w repozytoriach Fusion, jak i MetalKettle. Jednak po panice w branży Kodi w następstwie postępowań sądowych dotyczących znanych programistów dodatek już nie działa. Próbowaliśmy znaleźć rozszerzenie w innych repozytoriach, ale ponieważ nie ma dostępnej pomocy technicznej – użycie dodatku jest prawie niemożliwe.

Zawsze możesz jednak używać innych dodatków, takich jak Disney + i Netflix, do strumieniowego przesyłania dobrych filmów / programów telewizyjnych w dowolnym miejscu i czasie. XMovies8 był wcześniej dostępny zarówno w repozytoriach Fusion, jak i MetalKettle, dopóki oba nie zostały niedawno usunięte. Nie możesz już korzystać z dodatku, ponieważ oba repozytoria są teraz offline. Istnieje szansa, że ​​MetalKettle może powrócić zgodnie z KodiTips.

Navi X Sports

Zaktualizuj grudzień 2023 r: Każda dobra rzecz musi się skończyć. Po dziesięciu latach udanej pracy, słynny dodatek Kodi, Navi X przestał działać. Powód wyłączenia jest taki sam dla wielu popularnych rozszerzeń. Deweloperzy nie chcieli być powiązani z żadnymi sporami / problemami prawnymi, zwłaszcza po specjalnej uwadze, jaką Kodi otrzymuje od łowców praw autorskich z całego świata.

Jako zamiennik możesz zawsze używać cCloud TV do strumieniowego przesyłania sportu i rozrywki na żywo. Navi X zapewnia dostęp do uzależnionego od sportu w fantastyczny i uroczy sposób. Po użyciu tego interaktywnego dodatku Kodi możesz przesyłać strumieniowo i oglądać różne kanały sportowe na żywo. Ten dodatek udostępnia również informacje o najczęściej oglądanych kanałach w ciągu ostatnich 24 godzin.

Acestreams Addon For Streaming Sports On Kodi

Zaktualizuj grudzień 2023 r: Acestreams to kolejna znana nazwa na liście sportowych transmisji strumieniowych. Umożliwia przesyłanie strumieniowe HD dla wszystkich kanałów sportowych. W rezultacie użytkownicy mogą uzyskać najlepszą rozrywkę sportową na żywo. Jednak po zamknięciu repozytorium Fusion, Acestreams Sports również się zamknęło.

Użytkownicy nie mogą już używać rozszerzenia do strumieniowego przesyłania sportu. Jeśli chcesz oglądać transmisje na żywo z kanałów sportowych, możesz rozważyć użycie dodatków sportowych Stream Engine i Cast Away. Fani sportu Kodi sądzą, że nowy dodatek wreszcie jest w stanie zaspokoić ich potrzeby związane z transmisją strumieniową, no cóż, pechowcy to’nie jest dodatkiem. To’jest coś jeszcze lepszego!

AceStreams to platforma medialna dla “nowe pokolenie” zaprojektowany, aby pobrać więcej źródeł dla transmisji strumieniowych na żywo Dodatki Kodi szczególnie przydatne do transmisji sportowych. Prawdziwa gratka dla fanów sportu, którzy po prostu pokochają jakość i wydajność strumieni Ace. Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć linki i pliki skrótu AceStreams, oto kilka fajnych grup Reddit do naśladowania:

 1. Reddit MMAStreams
 2. Reddit Soccer Streams
 3. Reddit NFL Streams
 4. Reddit NBA Streams
 5. Reddit Boxing Stream
 6. Źródłowe łącza telewizyjne – ponad 1000 źródeł AceStreams

FTV (FilmOn TV)

Aktualizacja z listopada 2023 r: Po usunięciu repozytorium Fusion wszystkie dodatki hostowane przez TVADDONS zostały wycofane lub przeniesione do innych repozytoriów. Słynny dodatek FilmOn TV lub FTV również spotkał ten sam los i ostatecznie został przerwany. Niestety nie mogłem’t znaleźć inne repozytoria obsługujące FTV.

Po usunięciu repozytorium Fusion wszystkie dodatki hostowane przez TVADDONS zostały wycofane lub przeniesione do innych repozytoriów. Słynny dodatek FilmOn TV lub FTV również spotkał ten sam los i ostatecznie został przerwany. Niestety nie mogłem’t znaleźć inne repozytoria obsługujące FTV.

Anime-IPTV

Zaktualizuj grudzień 2023 r: Dodatek Anime-IPTV był bardzo popularny w początkowych dniach. Powstało dzięki połączeniu i współpracy kilku różnych dodatków do anime. Ponieważ jednak dostępnych jest już tyle opcji oglądania anime, rozszerzenie nie wydaje się wystarczająco uważne. Niestety dodatek nie jest już dostępny w żadnym repozytorium.

Anime-IPTV powstało dzięki połączeniu i współpracy kilku różnych dodatków anime. Jego unikalna funkcja jest łatwa w nawigacji, mimo że jej opcje menu nie są w języku angielskim. Nadal możesz znaleźć dowolne filmy, klikając ikonę wyszukiwania.

Od czasu do czasu możesz znaleźć kilka złych linków, ale biorąc pod uwagę jakość i dostępność filmów, Anime-IPTV pokonuje wiele dodatków Kodi.

Inne najlepsze dodatki Kodi, które przestały działać

 1. Strumienie Dojo
 2. t.f.a
 3. Prędkość
 4. Żniwiarz
 5. ZEN
 6. One242415
 7. Veetle
 8. KOK
 9. PONOWNIE UKTV
 10. VidTime
 11. Pleks
 12. Instalator dodatków

Podsumowanie

Oczekujemy, że będziesz cieszyć się niesamowitym doświadczeniem Kodi dzięki 100 najlepszym dodatkom Kodi. Dużo czasu zajęło nam skompilowanie tej listy i przetestowanie każdego rozszerzenia. Jeśli masz jakieś pytania / pytania, nie wahaj się upuścić komentarza poniżej. Co najważniejsze, podziel się tym artykułem ze znajomymi / członkami rodziny. Pamiętaj, że przed pobraniem dodatków kodi stron trzecich, upewnij się, że’Działa najszybsza usługa VPN, aby zapobiec wszelkiego rodzaju cyberatakom. Dowiedz się więcej o tym, jaka jest tania usługa VPN, którą możesz łatwo uzyskać.

Śledź nas na Twitterze i bądź na bieżąco.

Śledź @Bestvpnco

Похожие статьи

 • 100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

  Szukasz Listy najlepszych dodatków Kodi 2023? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Znamy desperację użytkowników, jeśli chodzi o…

 • 100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

  Szukasz Listy najlepszych dodatków Kodi 2023? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Znamy desperację użytkowników, jeśli chodzi o…

 • 100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

  Szukasz Listy najlepszych dodatków Kodi 2023? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Znamy desperację użytkowników, jeśli chodzi o…

 • 100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

  Szukasz Listy najlepszych dodatków Kodi 2023? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Znamy desperację użytkowników, jeśli chodzi o…

 • 100 najlepszych dodatków Kodi do filmów i programów telewizyjnych na żywo (lista przetestowana i zweryfikowana na 2023 r.)

  Szukasz Listy najlepszych dodatków Kodi 2023? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Znamy desperację użytkowników, jeśli chodzi o…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me