100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2020)

Hľadáte zoznam najlepších doplnkov Kodi z roku 2020? Ak áno, ste na správnom mieste. Poznáme zúfalstvo používateľov, pokiaľ ide o inštaláciu správnych doplnkov.

Z tohto dôvodu sme vytvorili dokonalého sprievodcu po špičkových doplnkoch Kodi, ktorý poskytuje najlepší streamovaný obsah (filmy, karikatúry, hudba, televízne programy, šport, dokumentárne filmy).

Na odomknutie plného potenciálu Kodi a jeho doplnkov však potrebujete spoľahlivú službu VPN, ktorá vás ochráni pred lovcami porušovania autorských práv pri streamovaní pirátskeho obsahu..

Tu je niekoľko lacných možností, medzi ktorými odporúčam PureVPN ako najlepší, pretože začína na minimálnej hodnote 1,99 $ / mesiac. na 1-ročný plán a zároveň ponúka službu nabitú funkciami.

Odborníci aj nadšenci odporúčajú používať spoľahlivú službu VPN na streamovanie pirátskeho obsahu na serveri Kodi. Pomáha udržiavať bezpečnosť a anonymitu oznámení DMCA a zároveň chráni vaše aktivity pred prístupom k materiálom chráneným autorskými právami.
.Zabezpečte svoje aktivity spoločnosti Kodi! &# 55357;&# 56832;

100% práca s najlepším doplnkom Kodi pre rok 2020

 1. Zoznam najlepších doplnkov pre kodi pre rok 2020
 2. Najlepšie doplnky pre filmy Kodi
 3. Najlepšie najlepšie doplnky pre Kodi pre šport
 4. Najlepšie doplnky pre Kodi pre živé televízne programy
 5. Najlepšie rozšírenia / doplnky pre Kodi pre videá
 6. Najlepšie doplnky pre Kodi pre Firestick
 7. Najlepšie doplnky pre Kodi pre PPV
 8. Populárna hudba Kodi Addons
 9. Najlepšie doplnky pre Android Kodi
 10. Zoznam doplnkov Kodi pre fitnes a zdravie
 11. Najvyššie geografické doplnky s obmedzením
 12. Najlepšie počasie Kodi Addons

Zoznam sa aktualizuje každý deň, takže zastarané rozšírenia môžete nahradiť najnovšími. Keď začnete tieto doplnky používať, zaručujeme, že váš zážitok z filmu alebo zábavy dosiahne úplne novú úroveň. Takže, bez ďalších okolkov, pozrime sa na 100 najlepších doplnkov Kodi, ktoré by ste určite mali nainštalovať!

Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi pre rok 2020

Existuje veľa doplnkov Kodi niekoľkých kategórií. Pomôžeme vám však nájsť najlepší doplnok pre kodi pre vás.

* Nižšie sú uvedené doplnky Kodi, ktoré boli dôkladne otestované a ktoré perfektne fungujú do roku 2020.

 1. zmluva
 2. exodus
 3. SportsDevil
 4. Ccloud TV
 5. Neptún povstáva
 6. Genesis Reborn
 7. Gurzil
 8. placenta
 9. vpád
 10. Poseidon

Nové doplnky Kodi

Kodi sa teší obrovskému sledovaniu nožníc a vývojárov káblov, čo viedlo k jeho obrovskej reputácii vo svete bezplatnej zábavy. Preto existuje veľa nových doplnkov, ktoré sa neustále dostávajú na trh, ale kvôli obrovskému množstvu možností – niektoré, ktoré skutočne vynikajú – sa môžu dostať na vedľajšiu koľaj. Na základe toho sme v poslednom čase vytvorili zoznam všetkých doplnkov hitov Kodi. Dúfame, že nájdete niečo, čo najviac vyhovuje vašim potrebám a požiadavkám na zábavu. Adios!

Zobrazuje pohyb

Úplne nový program Shows Motion je spoľahlivým a ľahko použiteľným doplnkom pre všetky vaše potreby v oblasti zábavy. Ponúka všetko od klasiky po najnovšie vydania, ktoré si môžete vychutnať. Najlepšia časť zo všetkých: dostanete kvalitné toky, ktoré umožňujú prezeranie na veľkých obrazovkách. Zároveň nájdete dokonca aj priemerné odkazy na sledovanie filmov, ktoré sú stále k dispozícii v divadlách, čo vám umožní držať krok so svojimi priateľmi a členmi rodiny v prípade hitov. Doplnok si môžete stiahnuť z úložiska Pure Repository, ktoré je k dispozícii vo vnútri známeho BLAMO: http://repo.mrblamo.xyz

nové kodi addony

Mediaset 

ako pridať addon videa mediaset na kodi

Ako pridať video mediaset do Kodi v 4 krokoch

Ak chcete nainštalovať program Mediaset na XBMC, postupujte takto:

 1. Na ploche kliknite na Add-ons>Prehliadač doplnkovikona >Nainštalujte súbor fromZip.
 2. Vyberte súbor ZIP doplnku Mediaset (video.videomediaset.v1.2.2).
 3. Dostanete potvrdenie o úspešnom nainštalovaní služby Video Mediaset.
 4. Video Mediaset by teraz mal byť v sekcii Doplnky videa.

Dôrazne odporúčam používať druhú metódu a nepoužívať Android Abarepository, pretože má viacero problémov s funkčnosťou. Pokúsil som sa nainštalovať cez to taky, ale čelil problémom s inštaláciou Mediaset na konci.

Nesebecký Sv

The Selfless Lit by Altruistic je ďalšie nové rozšírenie spoločnosti Kodi, ktoré sa ukázalo byť neuveriteľne užitočné, najmä pokiaľ ide o sledovanie vášho obľúbeného obsahu. Po otvorení doplnku máte tri kategórie: filmy, televízne programy a živé televízne programy. Po výbere kategórie dostanete množstvo návrhov vo forme podkategórií, ktoré uľahčia vyhľadanie toho, čo hľadáte. K dispozícii je dokonca aj vyhľadávacia funkcia pre maximálne pohodlie počas navigácie. Doplnok si môžete stiahnuť z úložiska Bookmark Lite: http://bliss-tv.com/lite/

Doplnok SelfLess Lit Kodi

TV King

Ďalším doplnkom v zozname doplnkov k filmu / televíznej relácii je zbrusu nový televízny program King King, ktorý je vynikajúcou možnosťou získania prístupu k obrovskej databáze titulov všetkých žánrov. Doplnok sa odlišuje od konkurencie pridaním funkcie, ktorá používateľom umožňuje dokonca vidieť filmy, ktoré sú nedávno k dispozícii v divadlách. V štastných dňoch môžete dokonca nájsť tlač vačky HD. Pri ďalších vydaniach môžete mať istotu, že nájdete výber v kvalitách vrátane 420p, 720p a 1080p. Doplnok si môžete stiahnuť z úložiska TV King: http://tvking.online/repo.

Doplnok TV King kodi

Phoenix Reborn IPTV

Na prvý pohľad môžete uvažovať o doplnku Phoenix Reborn ako vylepšenej verzii pre hitové vidlice s rovnakým názvom. Nemalo by sa to však zamieňať s predchádzajúcimi verziami, pretože toto rozšírenie je výlučne určené na poskytovanie streamov pre IPTV. Vývojár sa skutočne usilovne snažil, aby vyzeral presne ako Phoenix, jediný problém: jeho jazyk je nastavený na chorvátčinu. Výber kanálov však uľahčuje navigáciu. Doplnok si môžete stiahnuť z Tojelako Repo.

Doplnok doplnku Phoenix Reborn pre IPTV

Kino Nevena

Kino Nevena je ďalším spoľahlivým a ľahko použiteľným doplnkom do zoznamu nových rozšírení a je ideálne na sledovanie filmov zadarmo, televíznych relácií, živej televízie, živých športov a dokonca aj detského boxu. Má funkciu vyhľadávania, ktorá vám umožní nájsť filmy a televízne programy na základe mien hercov a herečiek. K dispozícii je aj ďalšia sekcia s názvom 24/7, v ktorej nájdete videá z rôznych žánrov: animácie, horory, akcie, komédia a zoznam pokračuje. Doplnok nájdete v repozitári Tojelako tu: http://sajt.000webhostapp.com/Kodi/tojelakorepo/

Doplnok kina Nevi Cinema Kodi

urán

Urán, ktorý je k dispozícii v repozitári Blamo, môže znieť trochu neprimerane (alebo možno to sme my, haha), ale jeho povesť je nepochybne jednou z najlepších najnovších doplnkov pre spoločnosť Kodi. Rozšírenie sa od konkurencie odlišuje iba tým, že umožňuje používateľom ponúkať prihlásenie do služby Trakt. Pridanie prémiového účtu Trakt ponúka väčší výber dostupného obsahu a lepšiu kvalitu videa bez problémov s vyrovnávaním a streamovaním.

Addón Urán kodi

Exodus ITA

Podobne ako IPTV Phoenix Reborn, ITA Exodus nemá žiadne odkazy na pôvodnú vidlicu, ale môže byť označená ako spoľahlivá replika. Jediný rozdiel, že okrem filmov a televíznych relácií si môžete tiež vychutnať živú televíziu. Doplnok je však k dispozícii iba v talianskom jazyku, čo môže veci sťažiť, ak nie ste rodeným hovorcom. Ak chcete zmeniť nastavenia, kliknite pravým tlačidlom myši na doplnok, choďte na nastavenia a pod “všeobecný” prejdite na angličtinu. Súbor doplnku .zip si môžete stiahnuť tu: https://androidaba.com/addons/repository/repository.stefanorepository-3.0.zip

Doplnok ExodusITA kodi

Športová matica

Ak hľadáte nový doplnok pre šport, môžete vyskúšať tento doplnok. Doplnok je skutočne pozoruhodný, ponúka hladký dizajn a jednoduché rozloženie, ktoré dokonca obsahuje zoznam udalostí PPV, ktoré si môžete vychutnať. Medzi ne patria živé podujatia Zápas, Box, UFC, Futbal a ďalšie. Ak máte nainštalovaný AceStream, môžete dokonca získať vylepšenie zdrojov pre mnoho športových kanálov. Na stiahnutie doplnku budete musieť nainštalovať aplikáciu Pure Repo, ktorá sa nachádza v Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

Doplnok SportsMatrix kodi

Global Tec AIO

Global Tec ALO, jeden z najlepších všestranných doplnkov spoločnosti Kodi, ktorý sa nedávno dostal na trh rozšírení, je dokonalým riešením pre všetky vaše potreby v oblasti zábavy. Máte na výber sedem rôznych kategórií, medzi ktoré patrí komédia, detské centrum, 24/7 živá televízia, hudba, anime, dokumentárne filmy, televízne programy, filmy a ďalšie. Ak zlyhajú všetky ostatné položky, pozrite si stránku Global Tec, kde si môžete zobraziť obľúbený obsah. Doplnok môžete nainštalovať z aplikácie Star Trec Repo, ktorá sa nachádza v GenTec: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Doplnok Global Tec AIz kodi

Len šport

Jednoduchý, ale vysoko užitočný výtvor na uspokojenie všetkých vašich športových potrieb, doplnok Just Sports Kodi ponúka pomerne pohodlie pri streamovaní vašich obľúbených kanálov, či už ide o futbal, zápas, preteky, box alebo iné. Po otvorení doplnku budete musieť vybrať z dvoch možností: OneClick a Multilink. Prvý prináša to najlepšie zo športových televíznych kanálov, zatiaľ čo druhý vám dáva celý zoznam kanálov z celého sveta. Doplnok si môžete stiahnuť z UKodi1 Repo.

Len doplnok Sports kodi

Firecat

Ďalší doplnok k zoznamu doplnkov pre filmy a televízne programy, nový doplnok Firecat je skvelou voľbou pre vaše zábavné potreby. Okrem poskytovania streamov hudobných videí, dokumentov, televíznych relácií, filmov vo vysokom rozlíšení máte k dispozícii aj sekciu živého televízneho vysielania, vďaka ktorej si nenecháte ujsť svoje obľúbené epizódy reality a ranné televízie. Ak si chcete doplnok stiahnuť, nainštalujte úložisko UKodi1 alebo získajte súbory .zip priamo tu: http://ukodi1.com/_repo/

Doplnok Firecat kodi

vinobranie

Rovnako ako jeho meno, Vintage je elegantný doplnok, ktorý ide o kúsok ďalej tým, že ponúka niečo pre starých i nováčikov. Rozšírenie umožňuje používateľom prístup k filmom, televíznym programom, chatovým programom a herným programom, a to od 30. rokov do roku 2020. Najlepšia časť zo všetkých: dostanete vynikajúcu kvalitu streamov, vďaka ktorým je celý zážitok zo sledovania filmu ešte úžasnejší. , Ak si chcete doplnok stiahnuť, budete si musieť nainštalovať “Môj Razer” Repo: http://myrazer.me/repo/

Vintage kodi addon

Daboval Anime

Pre všetkých milovníkov anime, ktorí nenájdu seriózny zdroj na sledovanie vašich obľúbených animovaných filmov / televíznych relácií alebo manga reworks – možno by ste si mali vyskúšať program Dubbed Anime. Táto stránka je určená na poskytovanie všetkého obsahu súvisiaceho s anime. Svoj obľúbený nájdete podľa výberu žánru, funkcie vyhľadávania alebo najnovších epizód. K dispozícii sú aj kategórie vo forme rôznych žánrov. Doplnok môžete nainštalovať z úložiska Blamo.

Zaznamenaný doplnok Anime Kodi

replay’s R Us

Aj keď nový doplnok, Prehrať’s R USA sa podarilo získať na trhu celkom humbuk, najmä počas posledných niekoľkých mesiacov – vďaka šialenstvu UFC, hrám Common Wealth Games, WrestleMania 34 a samozrejme teraz FIFA. Vďaka tomuto doplnku sa môžete cítiť istí, že nájdete živé prenosy všetkých športov spolu s platnými / pracovnými odkazmi na záznamy a zvýraznenie. Ak chcete nainštalovať doplnok, budete si musieť stiahnuť GenTec Repo: http://gen-tec.co/gentecwiz/

Opakuje sa R ​​Us kodi addon

Lehátko

Kudos niektorým z týchto vývojárov tretích strán v spoločnosti Kodi za výber niektorých najatrivejších, ale atraktívnych mien v histórii. Čo s tým súvisí? Lehátko? Haha znie veselo, ale v skutočnosti je celkom užitočná. Doplnok je výkonný všestranný program pre všetky vaše potreby v oblasti zábavy od filmov, televíznych relácií, športu, živej televízie, podcastov, hier a ďalších. Divákom dokonca ponúka niektoré pozoruhodné toky kvality, čo ešte viac zvyšuje jeho pravdepodobnosť. Doplnok si môžete stiahnuť od pána a pani Smitha Repa: http://repo.mrandmrssmith.xyz/

Doplnok kresla pre stoličky

The Kratos

Ďalším skvelým doplnkom na sledovanie vašich obľúbených filmov / televíznych relácií môže Kratos pomenovať svoj názov podľa mytologického charakteru, známeho tiež ako “Duch Sparty”, ale je to vlastne celkom veselé a až na zem, čo pomáha vyrezávačom káblov, ako sme my, nájsť náš obľúbený obsah – bez námahy a ťažkostí. Najlepšia časť zo všetkých: doplnok dokonca obsahuje “svetlomet” kategória, ktorá obsahuje najnovšie hity vo filmoch, ktoré sa vyvíjajú po celom svete. Doplnok si môžete stiahnuť z úložiska UKodi1.

Doplnok Kratos kodi

Mad House Classics

Ako už názov napovedá, Mad House Classics sa venuje poskytovaniu filmov a televíznych programov pre éru našich predkov. Je to ideálna voľba pre nás, generáciu tisícročia, ktorá hľadá pútavý obsah od 50. do 90. rokov. Zdieľanie podobných čŕt ako doplnok Vintage, Mad House Classics slúži ako dobrá alternatíva pre starcov vo vašom vnútri a ponúka rozlúčenie so všetkými účinkami CGI, ktoré dnes vidíme v tomto odvetví. Ak chcete získať doplnok, nainštalujte Reprezentáciu Mad House: https://mahousecm.com/madhouse/

Add House doplnok Mad House Classics

Najlepšie doplnky Kodi pre filmy

Ak ste introvertom, ktorý miluje filmy vo vašom voľnom čase, potom sa Kodi určite musí javiť ako požehnanie. Rozšírenia tretích strán, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie, umožňujú prístup k obrovskej databáze obsahu, vďaka čomu nezmeškáte najnovšie vydania, klasické filmy a celé franšízy. Ďalšie informácie nájdete v zozname najlepších doplnkov Kodi pre filmy uvedených nižšie:

Experti aj nadšenci odporúčajú na streamovanie Kodi využívať najlepšiu službu Kodi VPN. Sieť VPN pomáha zostať v bezpečí a anonymne z oznámení DMCA a ďalších zákonov o autorských právach pri prístupe k materiálu chránenému autorskými právami.

Doplnok Netflix

Vychutnajte si používanie NetfliXBMC na Kodi LEIA

 1. Otvorte aplikáciu Kodi LEIA a kliknite na ikonu “Výbava” ikona.
 2. V zozname nastavení kliknite na “Správca súborov”.
 3. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku “Pridať zdroj”.
 4. Dvakrát kliknite na ikonu “nikto” a do panela s adresou URL zadajte https://www.alelec.net/kodi.
 5. Pomenujte zdroj médií (t. J. Alelec Repo) a kliknite na “ok”.
 6. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi a vyberte položku “Add-ons”.
 7. V ľavom hornom rohu kliknite na ikonu “balíček” symbol.
 8. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku “Inštalácia zo súboru ZIP”.
 9. Kliknite na zdroj médií, ktorý ste predtým pridali: Alelec Repo.
 10. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte ikonu “repository.alelec.zip” súbor.
 11. Vráťte sa do predchádzajúcej ponuky a vyberte položku “Inštalácia z úložiska”.
 12. Vyberte položku Alelec Kodi Repo.
 13. Ísť do “Doplnky videa”.
 14. vybrať “NetfliXBMC”.
 15. Zasiahnite “Inštalácia” gombík.
 16. Vychutnajte si používanie NetfliXBMC na Kodi LEIA.

placenta

Placenta, ktorá je náhradou za vidlice Exodus, Covenant, Elysium a Genesis, je súčasťou tej istej práce a môže sa pochváliť rovnakým dizajnom a výhľadom. Doplnok, hoci nový, už si vybudoval silnú povesť vďaka svojmu bezproblémovému streamovaniu a vysokokvalitnému zoznamu filmov / televíznych relácií. Máte dokonca k dispozícii funkciu vyhľadávania na okamžitý prístup k svojim obľúbeným. Rozšírenie môžete získať z úložiska Blamo: http://repo.mrblamo.xyz/

Doplnok Placenta kodi

UniverseHD

Podobne ako iné doplnky v zozname, UniverseHD Add-on dokáže ponúknuť pomerne spoľahlivé rozšírenie pre sledovanie HD filmov a televíznych relácií. Jediný rozdiel spočíva v tom, že rozširuje svoju databázu titulov na filmy Bollywood. Zároveň máte ďalšiu kategóriu 3D filmov, ktorú môžete prehrávať, ak máte 3D TV a nejaké okuliare. Inštalácia doplnku nevyžaduje žiadnu raketovú vedu a nájdete ho na Universe (Galaxy Repository): http://Universe.worldkodi.com/

Doplnok vesmírneho HD kodi

Oculus

Doplnok Oculus nemusí byť taký atraktívny na prvý pohľad, ale rovnako ako mnoho iných rozšírení využíva rovnaký vzhľad a vzhľad s atraktívnym obrázkom ako pozadie. Poskytuje používateľom obrovský zoznam filmov a televíznych relácií, pomocou ktorých môžete sledovať predĺženie zábavných hodín a zabezpečiť, aby víkendy nikdy nekončili nudou. Tituly sú rozdelené do populárnych a najlepšie hodnotených sekcií. Na inštaláciu doplnku budete musieť použiť úložisko ochranných známok: http://tmbkodi.com/repo/

Addon pre Oculus kodi

Zlatý vek

Zlatý vek, podobne ako klasika Vintage a Mad House Classics, sa venuje prinášaniu klasických filmov z rôznych kategórií vrátane hororu, drámy, komédie, dobrodružstva, akcie, thrilleru a ešte oveľa viac. Môžete dokonca nájsť tituly, ktoré siahajú do začiatku 20. rokov, v dobrej kvalite videa (samozrejme čiernobiele). Stiahnutie rozšírenia je tiež relatívne jednoduché. Musíte len načítať úložisko nulovej tolerancie z tejto adresy URL: http://repozip.zerotolerance.gq/

  IPVanish pomáha vnútornej bezpečnosti pri chytaní zločinca!

Addon doplnku Golden Age kodi

vykúpenie

Vykúpenie už existuje na trhu doplnkov už nejaký čas. Vývojári rozšírenia však nedávno zaviedli novú aktualizáciu, ktorá ďalej zlepšila zážitok zo sledovania filmov doplnku, preto je potrebné zmieniť sa o ňom. Od nových verzií v kvalite HD až po tituly v kvalite 4K a 3D máte všetko k dispozícii vo filmoch a televíznych reláciách. Doplnok si môžete stiahnuť z Bucky Media Repo: http://buckymedia.ru/redaddon/

Doplnok na doplnenie kódu Kodi

digiboxov

Digi Box môže znieť ako niečo z komiksu Digimon, ale v skutočnosti je to len ďalší bežný doplnok pre filmy a televízne programy, ktorý vám ponúka veľa mediálneho obsahu na sledovanie FREELY a pohodlne. Podobne ako v prípade iných rozšírení, máte možnosť vybrať si z rôznych žánrov.

Doplnok DigiBox kodi

exodus

Exodus je vynikajúcou voľbou na sledovanie filmov a televíznych relácií. Má príťažlivé užívateľské rozhranie, ktoré koreluje s Netflixom. Filmy môžete vyhľadávať pomocou viacerých hľadaných výrazov. Ak sa stretávate s problémami s inštaláciou doplnku alebo s chybou, ktorú nájdete, prečítajte si nášho sprievodcu tu.

Najlepšie doplnky Kodi pre filmy

Aktualizácia 2020: Po odstavení špičkových úložísk médií, ako sú Fusion a Colossal, sa vyskytlo veľa prípadov, keď sa niektoré doplnky presunuli na iné zdroje. Kým Exodus oficiálne vypol, mnoho používateľov si stále môže užívanie doplnku z internetu vychutnať “Kodi Israel Repo”.

Všetko, čo musíte urobiť, je zadať nasledujúci zdroj médií http://kdil.co/repo/. Uznávaný ako “Kodi, Izrael”, úložisko sa môže pochváliť najnovšou verziou doplnku Exodus a veľkým zoznamom ďalších rozšírení. To zaručuje, že počas inštalácie nebudete čeliť problémom.

1Channel

1Kanál patrí medzi najlepšie doplnky spoločnosti Kodi na sledovanie zaujímavých filmov / televíznych relácií. Umožňuje používateľom počúvať hudbu a môže sa pochváliť obrovskou knižnicou pozostávajúcou zo starých / nových slávnych piesní. Na stiahnutie doplnku nainštalujte úložisko Kodi Israel a vyhľadajte ho “PrimeWire”.

1kanálový doplnok kodi

zmluva

Pôvodný pakt bol vypnutý, čo bolo alternatívou k doplnku Exodus, ale je k dispozícii presná alternatíva. Je to úplná replika vidlice, ktorá poskytuje bezproblémové riešenie na opätovné sledovanie živých kanálov, televíznych relácií a filmov. Rozšírenie bolo predtým k dispozícii na Colossus Repo. Po jeho vypnutí ho teraz môžete nainštalovať z Kodi Israel.

Doplnok kodi Dohovoru

Prevezmite si doplnok FANTASTIC (čo je Ditto of Covenant) z aplikácie Firestick Plusman Repo podľa nasledujúcich krokov:

 1. odpálenie – aplikáciu Kodi Krypton a go na “nastavenie”
 2. Zo zoznamu možností, cvaknutie na “Správca súborov”
 3. zvitok dole a cvaknutie na internete “Add-Source” voľba
 4. vybrať “nikto” a vstúpiť: http://fspmkodi.com
 5. názov zdroj médií “Firestick Plusman” a stlačte OK
 6. Z hlavnej ponuky, go doplnky a cvaknutie na internete “balíček” symbol
 7. vybrať  “Inštalácia zo súboru zip” možnosť a cvaknutie na Firestick Plusman
 8. Otvorí sa nové okno. cvaknutie na “repository.Firestickplusman-0.1.2.zip”
 9. wait aby sa úložisko úspešne nainštalovalo a vrátilo “Inštalácia z úložiska” Ponuka
 10. Nájsť FANTASTIC v kategórii doplnkov videa a lis tlačidlo inštalácie
 11. Užite si to pozeranie filmov / televíznych relácií zadarmo!

GURZIL

Tento nový doplnok je k dispozícii v priečinku Smash Repository. Je to alternatíva k rozšíreniu Exodus, druhá za doplnkom Dohovoru. Má obrovský zoznam filmov a televíznych relácií, ktoré sú k dispozícii na streamovanie. To sa môže pochváliť rovnakým rozložením ako Exodus len s niekoľkými drobnými variáciami a zmenami štýlu. Odkaz na streamy je tiež celkom dobrý. Fungujú dobre a pri poskytovaní obsahu zostávajú konzistentné.

Doplnok GURZIL kodi

exodus

exodus kodi zmizol

 1. Otvorte program Kodi a cvaknutie na internete “Výbava” ikona pre navigáciu do Nastavenia.
 2. V zozname konfiguračných nastavení vyberte položku “Správca súborov”.
 3. zvitok dolu v ľavom stĺpci a cvaknutie na internete “Pridať zdroj” voľba.
 4. Dvojité kliknutie na žiadne, ak chcete zadať adresu URL zdroja médií, t. j. http://kdil.co/repo
 5. názov zdroj médií “Kodi, Izrael” a hit tlačidlo OK.
 6. spiatočný do hlavnej ponuky a navigáciu na “Add-ons”.  cvaknutie na internete “balíček” v ľavom hornom rohu stránky.
 7. Zo zoznamu možností, navigáciu na “Inštalácia zo súboru ZIP”.
 8. Nájsť zdroj médií, ktorý ste pridali skôr, t. j. Kodi Israel.
 9. cvaknutie tlačidlo OK zapnuté “Kodil.zip” na spustenie procesu inštalácie úložiska.
 10. wait pre dokončenie procesu sťahovania a inštalácie. Zobrazí sa upozornenie.
 11. Navigácia do “Inštalácia z úložiska” menu a cvaknutie o úložisku spoločnosti Kodi Israel.
 12. hlava do “Doplnky videa” časť.
 13. zvitok dole, kým nenájdete “exodus” add-on.
 14. lis tlačidlo inštalácie.
 15. Počkajte na “Nainštalovaný doplnok” oznámenia.
 16. Teraz máte prístup “exodus” z kategórie Doplnky videa!

soli

Stream All The Source (skrátene SALTS) je spoľahlivý doplnok Kodi, ktorý používateľom umožňuje streamovať z obrovskej databázy filmov / televíznych relácií. Používatelia, ktorí majú platený účet Trakt, môžu dokonca získať prístup k širšej kategórii žánrov. Aj keď to nie je potrebné, synchronizácia s Traktom vám poskytne veľa lepších možností zobrazenia. Rozšírenie môžete nainštalovať z úložiska Kodi Israel Repository.

addón solí kodi

Bennu

Ak hľadáte solídnu náhradu doplnku hit Phoenix, neexistuje lepšia možnosť ako Bennu. Ide o novú iteráciu pre rozšírenie vypínania, ktoré spája odkazy zo stoviek rôznych hostiteľov, aby používateľom poskytoval kvalitný obsah. Môžete dokonca získať prístup k niektorým oficiálnym živým televíznym kanálom, ktoré je možné sledovať, ak máte k dispozícii predplatné. Rozšírenie je k dispozícii na úložiskách Super, Kodi Israel a Colossus.

Bennu kodi addon

MetalliQ

MetalliQ je k dispozícii na úložisku Noobs and Nerds Repository a je preferovanou voľbou pre milovníkov divokého spánku a filmových nadšencov. Rozšírenie obsahuje pôsobivú mediálnu knižnicu, v ktorej sa nachádzajú klasické filmy, najsledovanejšie, najpopulárnejšie, najnovšie a najlepšie filmy. Okrem toho poskytuje doplnok dokonca prístup k televíznym programom a hudbe pre prémiovú zábavu.

Doplnok metalliQ kodi

fantastický

S neustálym vypínaním a opätovným objavovaním doplnkov o zásahy, ako sú Bennu, Colossus, Exodus a Covenant, takmer všetci v Kodisphere začali panikařit. V prípade, že niektoré z vyššie uvedených prestanú fungovať znova, je k dispozícii veľmi oprávnená a úžasná náhrada. Stiahnite si doplnok FANTASTIC (čo je kniha o Dohovore) z aplikácie Firestick Plusman Repo.

Najlepšie doplnky Kodi pre živé televízne vysielanie

Ak skáčete na šnúre na rezanie šnúr, musíte sa opýtať: “ako sa pozerať na živú televíziu bez kábla?” Neboj sa, ako vzdanie sa televízneho predplatného, ​​neznamená, že sa vzdáš výhod televíznej zábavy. Tu sú niektoré z najlepších doplnkov Kodi, ktoré si môžete nainštalovať na sledovanie živej televízie:

USTVNow

USTVNow ponúka skvelú úroveň zábavných služieb. Poskytuje menej kanálov vo vysokej kvalite rozlíšenia. Ak chcete začať, musíte sa prihlásiť na oficiálnu stránku USTVNow. Prečítajte si túto príručku, kde nájdete návod na inštaláciu a spôsob sledovania USTVNow. Najnovšie súbory na stiahnutie nájdete na stránke http://kdil.co/repo.

najlepšie kodi doplnky pre živé televízne vysielanie

koreň

Doplnok je k dispozícii na Radix Repo a predstavuje všestranný obsah. Okrem prístupu k obrovskému zoznamu filmov / televíznych relácií máte tiež prístup k živým prenosom správ a zábavy. To znamená, že môžete zabudnúť na stratenie obľúbených športových udalostí, pretože máte dokonca prístup k BBC, NBC, CBC a všetkým známym vysielateľom..

radix kodi addon

cCloud TV

Doplnok cCloud TV je nepochybne najlepšou voľbou pre väčšinu používateľov, ktorí si chcú vychutnať LIVE TV na platforme. Poskytuje správy, športy, udalosti a obrovskú knižnicu kanálov z celého sveta, aby ste si ju mohli užiť. Najnovšiu verziu si môžete stiahnuť z Kodi Israel.

Viete, že môžete celé EPL Live chytiť na televízore cCloud TV Kodi bez akýchkoľvek problémov?

cCloud TV kodi addon

CNN 

Ak už nikdy nechcete nechať ujsť jediné vysielanie, prečítajte si túto príručku, aby ste sa naučili, ako sledovať CNN v Kodi.

 1. lízať na “Výbava” Symbol pre vstup do ponuky nastavení.
 2. vybrať “Správca súborov” zo zoznamu možností.
 3. Kliknite na “Pridať zdroj”.
 4. Do panela s adresou URL zadajte adresu http://www.goodfellasteam.com/Repository a pomenujte zdroj médií “Goodfellas”.
 5. Návrat na hlavnú obrazovku > Add-ons > Symbol balenia.
 6. Vyberte ikonu “Inštalácia zo súboru zip” pútko.
 7. Vyhľadajte a vyberte zdroj médií GoodFellas.
 8. Dvakrát kliknite na súbor repository.goodfellas.zip
 9. Vráťte sa na predchádzajúcu stránku a vyberte položku “Inštalácia z úložiska”.
 10. Stiahnite si a nainštalujte Goodfellas 2.0 z archívu doplnkov videa.
 11. Po inštalácii otvorte Goodfellas 2.0 a vyberte USA Channels.
 12. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte položku CNN HD.
 13. Užite si sledovanie CNN naživo na Kodi V17 (Krypton)!

Halow Live TV

Tento doplnok mega Kodi dokázal rýchlo vytvoriť dobrú povesť online, pretože ľuďom umožňuje sledovať živé televízne vysielanie na celom svete vo viacerých kategóriách. Vývojári spoločnosti Halow sú veľmi aktívni aj na Twitteri, vďaka čomu budete v spojení s najnovšími doplnkami a funkciami.

Doplnok doplnku Halow Live TV

iPlayer WWW

Doplnok iPlayer WWW vám ponúka širokú škálu kategórií vrátane upozornení, živého rádia / televízie, zoznamov programov, kategórií, funkcie vyhľadávania, funkcie červeného tlačidla & viac. Doplnok je k dispozícii v úložisku doplnkov Kodi, ktorý je predvolene k dispozícii vo všetkých verziách mediálneho centra Kodi.

Doplnok pre iPlayer WWW pre kodi

Ultra IPTV

Ultra IPTV, vytvorený a dostupný na serveri Cazlo, je najlepšou voľbou na streamovanie živého televízneho vysielania odkiaľkoľvek a kdekoľvek. Rozšírenia vám umožňujú prístup k živým športom, udalostiam, spravodajským kanálom a udalostiam PPV po celom svete, ktoré sú dostupné online z rôznych zdrojov IPTV..

Doplnok Ultra IPTV pre kodi

Mobdina

Mobdina je ďalšou najlepšou voľbou pre sledovanie živej televízie. Ponúka vám možnosť vychutnať si IPTV z USA, Veľkej Británie a Mexika. Zároveň máte rôzne sekcie pre prístup k živým športom, televíznym programom, filmom a hudbe. Doplnok si môžete stiahnuť z Play-on Monkey alebo Kodi Israel.

Doplnok Mobdina kodi

Najlepšie doplnky Kodi pre videá

Počas posledných niekoľkých rokov sa výroba televíznych show zvýšila s mnohými režisérmi / producentmi, ktorí tvrdo pracujú na vytvorení epických franšíz, ktoré sa nielen ukázajú návykové, ale aj neuveriteľne zaujímavé sledovať. Ľudia, ako sme my, jednoducho nemôžu flákať pozornosť s takým kvalitným obsahom dostupným online. Ak chcete získať rovnaký prístup, prečítajte si zoznam najlepších doplnkov Kodi pre televízne programy uvedený nižšie:

Flixanity

Flixanity je novým účastníkom v oblasti zábavy spoločnosti Kodi. Môže sa pochváliť obrovskou databázou klasických filmov s najnovšími filmami a zároveň umožňuje používateľom priamo vyhľadávať nové epizódy. Najnovšiu verziu rozšírenia môžete získať z repozitára Kodi Israel.

Najlepšie doplnky pre Kodi pre televízne programy

Zoznamy skladieb vo Veľkej Británii

Všetci nadšenci značky Kodi musia poznať tento úžasný doplnok. Zoznamy skladieb vo Veľkej Británii poskytujú celý rad populárnych televíznych relácií vrátane karikatúr a dokumentárnych filmov. Je to najlepšia voľba pre sledovanie vašich obľúbených sérií, pretože rozšírenie sa môže pochváliť obrovskou knižnicou obsahu! Môžete si ho stiahnuť z http://kdil.co/repo.

Doplnok pre britské turk playlisty

nemesis

K dispozícii na úložiskách Kodi Israel a Stream Army, Nemesis je relatívne nový doplnok na sledovanie vašej obľúbenej zábavy. To sa môže pochváliť obrovskou zbierkou filmov / televíznych relácií sledovať FREELY, a tiež vám umožní prístup k živej televízii. Môžete tiež streamovať riadenie letovej prevádzky, kanály policajného skenera a prehrávať hudobné súbory / zvukové knihy.

Doplnok Nemesis kodi

Quasar

Quasar je ďalšou najlepšou voľbou pre využitie zábavy. Doplnok ponúka vysoko kvalitné a rýchle streamy vašich obľúbených filmov / televíznych relácií a zároveň vyvoláva informácie priamo z IMDB. Na vyhľadávanie obsahu používa torrenting. Doplnok môžete nainštalovať z repozitára Kodi Israel.

Doplnok Quasar kodi

Bubliny

Doplnok Bubbles Kodi s využitím nového prístupu k streamovaniu filmov integruje streamingové služby pre maximálnu zábavu. Prostredníctvom webového scrapingu môžete nájsť niektoré z najlepších vlastností svojich obľúbených filmov / televíznych relácií. Doplnok môžete nainštalovať z nástroja Bubbles Repo.

Doplnky bubliny kodi

GAIA

Gaia je k dispozícii prostredníctvom repozitára Dimitrology a je re-značkovou verziou doplnku Bubbles. Ponúka obrovský výber filmov, televíznych relácií, dokumentárnych filmov, krátkych filmov, karikatúr pre deti a ďalších nástrojov. Najlepšia časť zo všetkých: rozšírenie sa môže pochváliť ľahko použiteľným rozhraním a dokonca ponúka integráciu so streamovacími službami, ako je Real Debrid..

Doplnok Gaia Kodi

Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi pre šport

Posledné, čo potrebujete, je zabudnúť si kúpiť lístok na svoje obľúbené športy alebo neschopnosť získať prístup k prúdom na prebiehajúcu udalosť PPV. Tu prichádzajú doplnky Kodi, ktoré používateľom ponúkajú možnosť streamovať živé športy v pohodlí domova. Ak chcete sledovať svoje obľúbené živé športy ZDARMA, pozrite si tieto doplnky:

Doplnok NFL Game Pass Kodi

Doplnok NFL Game Pass Kodi nemôžete bohužiaľ použiť bez zakúpenia predplatného. Ak chcete odomknúť neobmedzený obsah na sledovanie obľúbených zápasov, získanie prehľadu o najlepších hráčoch a analýzu vedúcich tímov, musíte zaplatiť 124,00 dolárov.

Doplnok tretej strany “Elektra Vault” inštalácia

Ako sledovať NFL na Kodi Jarvis verzie 16 alebo nižšej

 1. Otvorte Kodi a kliknite na ikonu v tvare ozubeného kolieska (Nastavenia)
 2. vybrať “Správca súborov” a potom dvakrát kliknite na ikonu “Pridať zdroj”
 3. Zobrazí sa okno, kliknite na tlačidlo OK “nikto” na pridanie adresy URL
 4. Zadajte adresu URL úložiska Supremacy: http://supremacy.org.uk/zip/repo/
 5. Vráťte sa na hlavnú obrazovku, kliknite na doplnky a potom na ikonu “balíček” symbol
 6. Vyberte ikonu “Inštalácia zo súboru zip” možnosť a nájsť “nadvláda”
 7. Kliknite na “repository.supremacy-1.2.zip” a počkajte na inštaláciu doplnku
 8. Vráťte sa na hlavnú obrazovku, kliknite na doplnky a potom na ikonu “balíček” symbol
 9. vybrať “Inštalácia z úložiska” a vyberte si “Supremacy Repository”
 10. Choď na “Doplnky videa” a nájsť “Elektra Vault”
 11. Stlačte tlačidlo inštalácie!

Športový guru

Pravdepodobne jeden z najlepších v nedávnom zozname doplnkov, Sports Guru je ideálnym doplnkom na splnenie všetkých vašich športových pozorovaní. Máte na výber rôzne kategórie, medzi ktoré patrí boxerské spodné prádlo, futbalová liga, motorsports, X-hry, UFC, zápas, ragby, MLB, NHL, NBA a futbal, pričom budete mať prístup k prúdom pre LIVE udalosti. Doplnok môžete získať od spoločnosti Caffeinated Mike’s Úložisko a možno budete musieť zadať číslo PIN, aby ste ho mohli používať.

Športový doplnok Guru kodi

Supremacy Sports

Supremacy Sports n je ďalší nový doplnok v zozname doplnkov Kodi, ale rýchlo sa stal populárnou voľbou pre mnohých, ktorí si chcú vychutnať plynulé vysielanie rôznych športových udalostí spolu s prístupom k živým udalostiam PPV. Sekcie zahŕňajú WWE, športové filmy, UKTV Sports, Reddit Soccer Streams, živé udalosti, futbalové dokumenty, BT Sports a Ace Streams. Doplnok používa SportsDevil a Plexus vzadu na živé vysielanie. Doplnok môžete získať z úložiska Supremacy: http://supremacy.org.uk/zip/repo/

Doplnok Supremacy Sports pre kodi

Proti

Pre používateľov, ktorí hľadajú doplnok, ktorý im poskytuje prístup k najnovším v boji s MMA, môžete zvážiť inštaláciu verzie Versus. Doplnok je známy pre vynikajúce staromódne kick-boxové akcie v pohodlí domova. Vďaka prístupu k záznamom z minulých udalostí a najnovším blokovníkom PPV je Versus bezpochyby útočiskom milovníkov UFC..

Verzus kodi addon

ESPN Kodi Add-on

Doplnok ESPN Kodi je jedným z najlepších doplnkov Kodi, ktoré vám umožňujú sledovať vaše obľúbené športové udalosti bez problémov.

overenie kodi espn3

 1. Otvorte aplikáciu Kodi, potom vyberte položku Doplnky a kliknite na inštalačný program balíka uvedený v ľavom hornom rohu.
 2. vybrať “Inštalácia z úložiska”>Úložisko doplnkov Kodi>Doplnky videa.
 3. Kliknite na “Doplnky videa”, prejdite nadol na ‘ESPN 3’ a kliknite na ‘ESPN 3’.
 4. Kliknite na Inštalovať.
 5. Počkajte chvíľu, kým dostanete upozornenie s povolením doplnku ESPN 3.
 6. Prejdite na hlavnú obrazovku Kodi a na ľavej strane vyberte kartu Doplnky.
 7. Na obrazovke sa zobrazia všetky doplnky s videom vrátane ESPN 3.
 8. Kliknutím na ESPN 3 sa od poskytovateľa káblovej televízie vyžaduje autentifikácia na prístup k prémiovému obsahu.
 9. Po prihlásení stačí kliknúť na to, ako sledovať ESPN na Kodi bez kábla.

Po dokončení vyššie uvedeného procesu inštalácie očakávame, že budete vedieť, ako sledovať ESPN na serveri Kodi 17.3.

Prúdový motor

Ak chcete využiť živú športovú zábavu, neexistuje lepšia možnosť ako Stream Engine. Môžete sledovať všetko od športu, filmov a televíznych programov. Zároveň môžete sledovať aj rôzne kanály, ako sú ESPN, Sky Sports, NBTV a ďalšie. Doplnok je k dispozícii na repozitári Kodi Israel.

Najlepšie doplnky pre spoločnosť Kodi pre šport

stroskotanec

Castaway je jedným z najrýchlejších doplnkov pre športové prenosy známych pre svoj vysoko kvalitný obsah. Je k dispozícii na serveri Kodi Israel a umožňuje používateľom sledovať živé športy a televíziu a zároveň vám poskytuje prístup k obsahu P2P. Môžete dokonca využiť ‘Šport na požiadanie’ a pridajte všetky svoje obľúbené kanály “My Castaway”. Chceli by ste však zaistiť svoju bezpečnosť na internete pripojením k najlepšej sieti VPN pre P2P.

  Како поставити Коди на Амазон Фирестицк - Водич за почетнике

Addaway troaway kodi

NBC Sports Live

NBC Sports Live Extra je k dispozícii v oficiálnom zozname úložísk doplnkov Kodi. Preto musíte zariadenie Kodi autorizovať skôr, ako na ňom budete niečo sledovať. Po dokončení môžete zo siete získať prístup k živému programovaniu, záznamom, zvýrazneniam a ostatnému odporúčanému obsahu.

nbc sports live kodi addon

Atom Reborn

Ako už názov napovedá, Atom Reborn je nová a vylepšená verzia starého rozšírenia Atom. Je vybavený masívnou knižnicou pre živé športy, kanálmi IPTV, detskou televíziou a filmami / televíznymi programami. Vďaka tomu nikdy nezmeškáte svoju obľúbenú zábavu. Doplnok si môžete stiahnuť tu.

Doplnok Atom Reborn pre kodi

Úžasné doplnky Anime, ktoré si môžete vychutnať na serveri Kodi

Ak ste fanúšikom Manga a Anime, spoločnosť Kodi vás tiež chráni. Táto platforma sa môže pochváliť obrovskou zbierkou karikatúr HD a rozšírení Anime vrátane tých, ktoré sa vysielajú priamo prostredníctvom torrentov. Nižšie je uvedený zoznam najnovších doplnkov Kodi, ktoré môžete použiť na vychutnanie si obľúbeného anime!

AnimeGo

AnimeGo je jednou z našich najlepších možností na sledovanie seriálov a filmov Cartoon. Môže sa pochváliť obrovskou knižnicou obsahu z celého sveta, rozdelenou do kategórií: abecedný, najlepšie hodnotený a nedávno pridaný. K dispozícii je dokonca aj špecializovaná možnosť vyhľadávania na nájdenie všetkých Anime, ktoré chcete vidieť. Ak chcete nainštalovať doplnok, nahrajte tento súbor zip archívu do Kodi a potom zamierte k doplnkom Video.

najlepšie kodi anime addony

ToonMania

Po vypnutí karikatúr8 bolo ťažké sledovať vaše obľúbené anime online. ToonMania je alternatívou k vypnutiu rozšírenia, ale môže sa pochváliť širšou knižnicou. Odtiaľto môžete sledovať ktorúkoľvek karikatúru. Doplnok je k dispozícii na stiahnutie v úložisku spoločnosti Kodi Israel.

Doplnok ToonMania kodi

AnimeRam

Tento doplnok ponúka najnovšie epizódy a filmy zo série anime, ktoré sa pravidelne aktualizujú. Rozhranie zobrazuje iba dve kategórie: Najnovšie & Zoznam všetkých. Abecedne usporiadaná knižnica je VAST a máme na mysli! Máte dokonca možnosť vyhľadávania, aby ste rýchlo našli svoju obľúbenú sériu anime. Na stiahnutie a inštaláciu doplnku použite kdil.co/repo.

addon animeram kodi

AnimeHere

AnimeHere je ďalší skvelý doplnok Kodi od spoločnosti DKNight (tvorca spoločnosti AnimeGo). Ponúka lepšie zdroje knižnice, navigácie a streamovania, ale môže sa pochváliť podobným rozhraním ako AnimeGo. Máte kategórie Aktualizované Anime a Najlepšie Anime, ktoré vám umožnia sledovať všetky vaše obľúbené epizódy bez toho, aby ste ich museli hľadať. Doplnok môžete nainštalovať z DKNight Repo.

animehere kodi addon

Masterani

Masterani je úžasné stvorenie Alleidunu. Je to alternatíva doplnku pre webovú stránku s rovnakým názvom, ktorá používateľom umožňuje sledovať svoje obľúbené anime na serveri Kodi na maximálnej úrovni pohodlia. Môže sa pochváliť čistým vzhľadom a výhľadom a ponúka rýchle prúdy pre všetky anime filmy / televízne programy. Tu stiahnite súbor zip.

Addon Masterani kodi

9Anime

Vytvoril DxCx, 9Anime je replika webovej stránky .tv s rovnakým názvom. To sa môže pochváliť jednou z najväčších zbierok anime s tokmi, ktoré načítajú rýchlo a zoškrabať obsah z rôznych zdrojov. Doplnok môžete nainštalovať stiahnutím súboru zip tu a jeho priamym načítaním do Kodi!

9Anime addon kodi

FunimationNOW

FunimationNOW je úžasný anime doplnok Kodi, kde môžete sledovať videá SD a HD v závislosti od vašej šírky pásma. Všetok obsah anime je dabovaný v japončine a angličtine, ktorá pokrýva najväčšiu anime fan-base. Prémiová verzia bude mať nulovú vyrovnávaciu pamäť, aby ste mohli sledovať videá bez problémov. Doplnok môžete nainštalovať z oficiálneho úložiska doplnkov Kodi.

FunimationNOW add add add

KissAnime

KissAnime, ktorá prekvitá s knižnicou médií od najnovšieho obsahu po anime, zhromaždila medzi používateľmi Kodi obrovské poslucháčstvo. Je obľúbený pri sledovaní všetkých typov anime filmov / televíznych relácií, ale v poslednom čase rušivé používanie doplnkov CAPTCHA sťažilo používanie doplnku. Môžete ho nainštalovať z oficiálneho repozitára Kodi.

addon kissanime kodi

Crunchyroll

S viac ako 25 000 epizódami a 15 000 hodinami oficiálne licencovaného anime obsahu je CrunchyRoll poprednou globálnou destináciou pre japonský a ázijský anime obsah, ktorý odborníci preložia do viacerých jazykov. Doplnok môžete nainštalovať z oficiálneho úložiska doplnkov Kodi.

Doplnok CrunchyRoll kodi

AnimeFTW.tv

AnimeFTW.tv je vynikajúci doplnok pre tých, ktorí majú sladké zuby pre japonské animácie. Doplnok, ktorý je teraz naložený s viac ako 1400 sériami anime s titulkami a dabovanými verziami, vás môže ľahko zmeniť na malé dieťa. Môžete ho nainštalovať stiahnutím súboru zip odtiaľ a jeho manuálnym načítaním do Kodi.

AnimeFTW.tv kodi addon

Najlepšia zábava Doplnky pre deti Kodi Cartoon, ktoré sa budú milovať

Kodi je čistá zábava pre streaming fanúšikov po celom svete, bez ohľadu na vek alebo preferencie. Kým zvyčajne diskutujeme & zoznam doplnkov pre športy, filmy a televízne programy, je konečne čas ponúknuť najmenším chichotám. Nižšie sú uvedené najlepšie karikatúrne doplnky pre spoločnosť Kodi, ktoré budú deti milovať.

Cartoon HD Extra

Cartoon HD Extra, dostupný na SuperRepo, sa môže pochváliť vynikajúcou streamovacou knižnicou detí’s zábavou, spolu s populárnymi filmami a televíznymi programami. Najlepšie na tom všetkom je, že doplnok vytiahne obsah z vysoko spoľahlivých zdrojov, čo zaisťuje menej vyrovnávacej pamäte a vysokorýchlostné streamovanie!

Najlepšia zábava Doplnky pre deti Kodi Cartoon, ktoré sa budú milovať

Detské karikatúry

Kiddie Cartoons je k dispozícii na stiahnutie prostredníctvom repozitárov SuperRepo a Kodi Israel. Má niečo pre každé dieťa od dinosaura Barney po dobrodružstvá Barbie, doplnok je potešením pre mladých.!

Doplnok pre detské karikatúry

B99TV

B99TV ponúka obrovský výber karikatúr zozadu v 90. rokoch’s celou cestou k najnovším hitom. Od animovaných filmov, zábavy od spoločnosti Disney a zábavných televíznych programov pre deti, B99TV pravidelne aktualizuje svoju knižnicu zdrojov pre maximálny pôžitok. Doplnok si môžete stiahnuť z Kodi Israel Repo.

Doplnok B99TV pre kodi

polda’s karikatúry

Podobné ako B99TV, Bobby’s Karikatúry si zaslúžia svoje miesto medzi špičkovými doplnkami spoločnosti Kodi. Hoci doplnok nie je tak organizovaný ako B99TV, ponúka veľký výber zábavy pre deti aj pre dospelých. Získajte najnovšie aktualizácie rozšírenia od spoločnosti Kodi Israel alebo SuperRepo.

Bobbyho karikatúry kodi addon

Najlepšie doplnky pre Kodi pre Android

Ako multiplatformový softvér Kodi funguje hladko vo všetkých operačných systémoch Android a zariadeniach. Vďaka tomu môžu používatelia bez problémov streamovať svoje obľúbené filmy a televízne programy na svojich smartfónoch, tabletoch a dokonca aj na inteligentných televízoroch s Androidom. Nižšie uvádzame niekoľko doplnkov, ktoré by ste si určite mali vyskúšať na svojom telefóne:

Genesis Reborn

Genesis Reborn je nová a vylepšená verzia staršieho doplnku s rovnakým názvom. Aj keď je vypnutý, môžete nainštalovať program Genesis z repozitára Kodi Israel. Avšak pre najnovšiu verziu budete musieť použiť túto URL: http://jesusboxrepo.xyz/repo. Je to najlepšia voľba na streamovanie najnovších televíznych relácií a filmov na veľkých a malých obrazovkách Android.

Najlepšie doplnky pre Kodi pre Android

Ako nainštalovať program Genesis Reborn na server Kodi Krypton verzie 17 alebo novšej

 1. Spustite aplikáciu Kodi a kliknite na ikonu “Výbava” ikona.
 2. V zozname možností vyberte položku “Správca súborov”.
 3. Tu nájdete zoznam úložísk. Na konci kliknite na možnosť s názvom “Pridať zdroje”.
 4. Na obrazovke sa objaví okno, na ktoré musíte kliknúť ‘nikto’.
 5. Zadajte adresu URL pre repozitár Jesus Box: http://jesusboxrepo.xyz/repo/. Teraz zadajte názov zdrojov médií ‘Jesus Box’ a znova kliknite na tlačidlo OK.
 6. Vráťte sa do hlavnej ponuky Kodi a kliknite na “Add-ons”.
 7. V ľavom hornom rohu kliknite na ikonu Inštalátor balíka.
 8. Vyberte možnosť Inštalovať zo súboru ZIP > Jesus Box > repository.jesusboxtv-1.0.3 > Teraz počkajte na dokončenie inštalácie.
 9. Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska > Úložný priestor pre Ježiša > Doplnky videa > Teraz vyhľadajte a kliknite na Genesis Reborn.
 10. Stlačte tlačidlo inštalácie a vychutnajte si sledovanie televíznych programov / filmov ZADARMO.

elysium

Elysium je aktualizovaná verzia doplnku Zen s aktualizovaným kódom (k dispozícii na NaN Repo). To sa môže pochváliť rovnakým výhľadom a priťahuje odkazy na filmy a televízne programy, zatiaľ čo ich zobrazuje na pravej strane pre prehrávanie. Môže sa pochváliť obrovskou knižnicou obsahu, ktorá vám zaručí, že vám nikdy neunikne vaša obľúbená zábava.

Addón Elysium kodi

Projekt Falcon

Vytvoril nezávislý vývojár známy ako “AJ”, Projekt Falcon je univerzálny doplnok, ktorý umožňuje prístup k odkazom IPTV a televíznym programom / filmom na požiadanie. Medzi ďalšie oblasti patrí aj športová časť a špeciálna časť “Jej miesto” ktoré uspokoja ženský vkus. Ak chcete získať doplnok, musíte nainštalovať AJ Builds Repository.

Doplnok pre projekt Falcon Project

Filmy vo formáte 1080p

Ak chcete na svojom smartfóne alebo počítači s Androidom sledovať filmy v kvalite Full HD, určite by ste mali zvážiť použitie filmov s rozlíšením 1080p. Doplnok, ktorý vytvoril Dandy Media, sa môže pochváliť funkciou prehrávania jedným kliknutím, ktorá načíta videá neuveriteľne rýchlo. Rozšírenie môžete získať od spoločnosti Kodi Israel.

Doplnok pre filmy s rozlíšením 1080p

TUBITV 

Doplnok TUBITV Kodi je k dispozícii na serveri SuperRepo. Môžete ho nainštalovať pridaním úložiska v Kodi a následnou inštaláciou rozšírenia zo zoznamu doplnkov videa.

tubi tv kodi addon videa

Ako nainštalovať TUBITV na Kodi Krypton, verzia 17 alebo vyššia

 1. odpálenie Kodi V17 a zadajte nastavenia pomocou klikanie na internete “Výbava” ikona.
 2. Zobrazí sa zoznam systémových možností. cvaknutie na posledný názov “Správca súborov”.
 3. Prejdite nižšie a cvaknutie na “Pridať zdroj”.
 4. Dvojité kliknutie na “nikto” a vstúpiť http://srp.nu do poľa URL.
 5. názov zdroj médií “SuperRepo” a cvaknutie na tlačidlo OK.
 6. Návrat do ponuky Kodi, cvaknutie na “Add-ons” a potom “balíček” v ľavom hornom rohu.
 7. Zo zoznamu možností, vybrať “Inštalácia zo súboru ZIP”.
 8. Posuňte zobrazenie nadol, kým neuvidíte zdroj médií, ktorý ste predtým pomenovali, t. “SuperRepo”.
 9. vybrať kryptón > všetko > “superrepo.kodi.krypton.all-0.07.04.zip”.
 10. Počkajte na dokončenie inštalácie, spiatočný na “Doplnkový prehliadač”, vybrať “Inštalácia z úložiska”.
 11. Zo zoznamu úložísk, vybrať “Všetky SuperRepo [Krypton] [V7]”.
 12. Prejdite na “Doplnky videa”.
 13. Pokračujte v posúvaní, kým nenájdete “TUBITV”.
 14. lis tlačidlo inštalácie.

Návody NaN

Vďaka doplnku Noobs a Nerds poskytuje doplnok prístup k videonávodom o funkciách, nastaveniach, hardvéri a službách živého chatu Kodi. Poskytuje tiež riešenie problémov a opravy rôznych chýb Kodi a ponúka kompletné príručky pre Kodi pre Android, Linux, Raspberry PI, Xbox a Windows..

Doplnok NaN Tutorials

Futbalové zápasy

Ak ste fanúšikom futbalu, potom je tento doplnok práve pre vás. Je k dispozícii na serveri Noobs a Nerds Repo a umožňuje používateľom sledovať medzinárodné vysielanie & klub futbalové zápasy, spolu s zdôrazňuje a prúdov pre staré majstrovstvá a výzvy.

Football Replays kodi addon

Imperial Streams

Doplnok Imperial Streams, ktorý dodáva Kodi Israel Repo, je ďalšou z našich obľúbených obáv, pokiaľ ide o potešenie neobmedzeného streamovania filmov / televíznych relácií. Ponúka obrovskú databázu klasických, najlepšie hodnotených a najsledovanejších obsahov. Určite si užijete rozmanitosť, ktorá je k dispozícii.

Doplnok Imperial Streams kodi

Najlepšie doplnky pre Kodi pre Firestick

Pocit sledovania obľúbených televíznych programov alebo filmov na televízii Amazon Firestick vám nemôže nič prekonať. Tu sa hodia doplnky Kodi pre Firestick, ktoré fungujú v súlade s platformou’s funkciami. Vychutnajte si nielen zábavu na plný úväzok, ale aj univerzálnosť výberu zo stovky žánrov.

Poseidon

Doplnok Poseidon Kodi si rýchlo získal vynikajúcu reputáciu na trhu ako najlepší zdroj sledovania filmov a televíznych relácií na otvorenej mediálnej platforme. Je k dispozícii na Kdil.co/repo a môže sa pochváliť užívateľsky príjemným dizajnom a pravidelne aktualizuje svoj zoznam pomocou čerstvých filmov. Sekcie sú rozdelené do kategórií vrátane veľkých režisérov, divadiel, víťazov Oscaru, hercov, žánrov a rokov..

Najlepšie doplnky pre Kodi pre Firestick

Video klub HEVC

HEVC je doplnok Kodi, ktorý rozdeľuje filmy do kvality HD vrátane Blu-ray, 3D, 720p a 1080p, čo pomáha ľuďom s obmedzenou rýchlosťou internetu vychutnať si dobré streamovanie. Aplikácia sa inšpiruje videokodekom známym ako H.256. Hlavnou výhodou použitia tohto doplnku je to, že poskytuje HD video za zlomok veľkosti. Filmy vo vysokom rozlíšení HD sú len 300 MB na súbor.

Doplnok pre kodek HEVC Video Club

Najlepšie doplnky pre Kodi pre PPV

Zápasy ako Floyd Mayweather vs. Conor McGregor zvýšili humbuk a pravdepodobnosť kanálov, webových stránok a aplikácií, ktoré podporujú pay-per-view. Kodi ako platforma pre zábavu a zábavu nezodpovedá. Existuje mnoho vývojárov pracujúcich na vydávaní spoľahlivých doplnkov, aby ste si mohli vychutnať živé vysielanie PPV. Medzi najlepšie patria:

Planet MMA

Ako už názov napovedá, tento doplnok pre spoločnosť Kodi vám poskytuje prístup k obsahu toku, ktorý sa týka wrestlingu MMA a udalostí UFC. Môže sa pochváliť obrovskou zbierkou televíznych relácií, dokumentárnych filmov a živých udalostí, vďaka čomu nikdy nezmeškáte pri jednej príležitosti. Môžete si tiež prezerať kalendár UFC, vykonávať vyhľadávanie, sledovať Fight Night Live, pristupovať k UFC Openload, MMA Openload a Priekopníci MMA. Môžete dokonca sledovať videá YouTube priamo spolu s filmami súvisiacimi s MMA.

najlepšie kodi addony za platenie za zobrazenie

SportsDevil

Doplnok Sports Devil je ideálny na získanie prístupu k veľkým udalostiam PPV, pretože sa môže pochváliť obrovským sortimentom kanálov, medzi ktoré patria NBC, CBC, Sky Sports, BT Sports a množstvo ďalších od amerických po juhoamerické až európske. Doplnok si môžete stiahnuť z Kodi Israel Repo.

addon sportsdevil kodi

Ako nainštalovať SportsDevil na Kodi

Inštalácia SportsDevil na Kodi trvá niekoľko minút, postupujte podľa nášho sprievodcu krok za krokom a my’Spustím beh za menej ako 7 minút:

 • Spustite program Kodi
 • Vznášať sa nad systém > cvaknutie Správca súborov > Pridať zdroj
 • Na paneli cesty zadajte typ http://fusion.tvaddons.ag (môžete to skopírovať aj vložiť)
 • Do poľa Názov zadajte fúzie a potom kliknite na tlačidlo Hotovo
 • Vráťte sa na hlavnú obrazovku a kliknite na systém > cvaknutie addons > cvaknutie Inštalácia zo súboru ZIP
 • vybrať fúzie > úložisko xbmc > Angličtina > posunúť nadol & cvaknutie ‘unofficialsportsdevil-1.X.X.zip’  
 • Vráťte sa do predchádzajúcej ponuky a teraz kliknite na tlačidlo inštalácia z úložiska > Neoficiálne športové diabolské úložisko > Doplnky videa > Športový diabol > Inštalácia
 • Počkajte, kým sa doplnok nainštaluje a ukáže sa Povolené pred SportsDevil
 • Vráťte sa na domovskú obrazovku > videá > Doplnky videa > Športový diabol
 • Teraz by ste mali vidieť úplný zoznam možností streamovania dostupných na SportsDevil

Doplnok SportsDevil bol úspešne nainštalovaný na serveri Kodi a tento doplnok môžete spustiť kedykoľvek kliknutím na videá>Add-ons>SportsDevil.

SportsMania

Sports Mania je ďalším doplnkom prístupu k získaniu prístupu k živým prúdom udalostí PPV, bez ohľadu na typ. Rozšírenie je ideálne pre športových fanúšikov, ktorí poskytujú veľa obsahu pre šport. Rozšírenie môžete stiahnuť z SuperRepo: http://srp.nu.

Doplnok SportsMania pre kodi

Live Hub

Ak vyššie uvedené možnosti nefungujú, môžete vždy zvážiť použitie služby Live Hub. Doplnok umožňuje používateľom prístup k geoblokovanému obsahu vo Veľkej Británii a zároveň dáva používateľom možnosť hrať živé APK Android vrátane streamov Mobdro pre živé PPV udalosti. Kliknutím na GEO zamknuté získate prístup k programom Freeview, BBC, TVPlayer a celému zoznamu ďalších kanálov.

Doplnok Live Hub kodi

Najlepšie doplnky pre kodi Bollywood pre indické filmy a televízne programy

Ak ste fanúšikom filmov / televíznych relácií Bollywood, potom vás spoločnosť Kodi tiež venovala. Nájdete mnoho doplnkov tretích strán, ktoré poskytujú prístup k všetkým druhom obsahu Desi z Pakistanu a Indie. Ďalšie informácie nájdete v zozname nižšie:

Zem TV

Ak vás zaujíma obsah desi, potom je Zem TV jedným z najlepších doplnkov dostupných pre spoločnosť Kodi Israel, kde si môžete vychutnať športy z juhovýchodnej Ázie, filmy / seriály z Indie a drámy z Pakistanu. Získava však aj obľubu, pretože umožňuje ľuďom na celom svete sledovať svoje obľúbené športové kanály. Ak chcete doplnok stiahnuť priamo prostredníctvom súboru zip, kliknite sem.

Najlepšie doplnky pre kodi Bollywood pre indické filmy a televízne programy

 1. odpálenie aplikáciu Kodi V17 a prejdite na nastavenia pomocou klikanie na internete “Výbava” ikona.
 2. Zo zoznamu konfigurácií, vybrať “Správca súborov”.
 3. zvitok dolu v ľavom stĺpci a cvaknutie na “Pridať zdroj”.
 4. vstúpiť http://kdil.co/repo do poľa URL, názov zdroj médií “Kodi, Izrael”, a lis OK.
 5. spiatočný do hlavnej ponuky a cvaknutie na “Add-ons”.
 6. cvaknutie na internete “balíček” v ľavom hornom rohu stránky.
 7. Zo zoznamu možností, vybrať “Inštalácia zo súboru zip”.
 8. Nájsť  “Kodi, Izrael” zdroj médií, ktorý ste pridali skôr a cvaknutie na to.
 9. Inštalácia repo, dvojité kliknutie na “Kodil.zip”.
 10. wait pre “Nainštalovaný doplnok” oznámenie a cvaknutie na “Inštalácia z úložiska”.
 11. Zo zoznamu repozitárov, vybrať “www.kodisrael.co.il Úložisko”.
 12. zvitok dole a cvaknutie na “Doplnky videa”.
 13. Nájsť  “ZemTV.com” doplnok a cvaknutie na to.
 14. hit  “Inštalácia” tlačidlo a vybrať najnovšiu verziu.
 15. wait pre “Nainštalovaný doplnok” oznámenia.
 16. Teraz máte prístup na ZemTV.com zo svojej zbierky doplnkov Video!.
  So reduzieren Sie Verzögerungen beim Online-Gaming

Viewster

Doplnok Viewster je k dispozícii na stiahnutie v oficiálnom úložisku Kodi. Jedná sa o prémiové rozšírenie, ktoré vám umožňuje prístup k najnovším filmom / televíznym programom Bollywood z jedného miesta. Doplnok tiež ponúka zoznam obľúbených žánrov, ktoré si môžete vybrať.

Doplnok prehliadača kodi

OmniMovs

Ak hľadáte doplnok, ktorý umožňuje prístup k filmom / televíznym programom Bollywood a Hollywood, na jednom mieste, OmniMovs je perfektný. Týmto spôsobom môžete splniť svoju túžbu po určitom obsahu a zároveň si vychutnať zoznam klasických / hitových amerických filmov. Doplnok si môžete stiahnuť z Kodi Israel.

Doplnok OmniMovs pre kodi

Snag Films

Snag Films je centrom pre filmy / televízne programy z celého sveta. Okrem získania prístupu k zábavám Bollywood nájdete dokonca kórejské drámy, arabské série, africké filmy a oveľa viac rozmanitosti. Doplnok si môžete stiahnuť z oficiálneho úložiska Kodi.

Doplnok Snag Films kodi addon

Najlepšie doplnky pre Kodi pre fitness a zdravie

Sústredenie sa na vaše zdravie a udržiavanie kondície je dnes nevyhnutnosťou pre prežitie’s tvrdým a rýchlym tempom života. S ľuďmi okolo vás doslova oslavujúcimi energiu pre prácu, musíte sa snažiť, aby ste sa udržali čo naj fit. Tu sa hodia doplnky pre Kodi pre fitness. Môžete ľahko pristupovať k živým prúdom a televíznym programom, aby ste si mohli pravidelne udržiavať fitnes, čím zostanete aktívni a zdraví.

Ares Fitness

Ak ste fitness fanúšik alebo práve začínate svoju cestu k zdravšiemu životnému štýlu, určite sa vám bude páčiť doplnok Ares Fitness. Od zahrievacích cvičení, rozťahovania, ochladzovania až po intervalové cvičenia s vysokou intenzitou; máte veľa obsahu na sledovanie kondície. Je to skoro ako mať vlastnú knižnicu tipov a rád na cvičenie stlačením jediného tlačidla.

Najlepšie doplnky pre Kodi pre fitness a zdravie

BAMF TV

Televízia BAMF je známa svojou absolútne úžasnou kategorizovanou knižnicou fitness televíznych programov a filmov. Má niečo pre každú úroveň zdatnosti od tých, ktorí začínajú svoju cestu na krajnú stranu. V doplnku BAMF TV Kodi nájdete všetok najnovší fitness obsah, ktorý nikde inde nenájdete. Stiahnite si súbor zip a nainštalujte doplnok.

Doplnok BAMF TV kodi

Najlepšie doplnky pre Kodi pre hudbu vo formáte MP3

Nie je nič ako počúvanie hudby v HD kvalite, aby ste trávili voľný čas, párty s priateľmi alebo sa jednoducho snažili odvrátiť svoju myseľ od niektorých vecí v živote. Našťastie spoločnosť Kodi podporuje všetky druhy zábavy, ktoré si môžete vychutnať. Ak hľadáte najlepšie doplnky Kodi na počúvanie hudby, pozrite sa nižšie. Budete mať skvelý čas na streamovanie vysoko kvalitnej hudby.

Beatz

Ak ste závislí na hudbe a radi počúvate množstvo žánrov, potom je doplnok BeatZ, ktorý je k dispozícii na repozícii Stream Army, práve pre vás. Od štýlov, ako sú hip-hop, rap, pop, jazz, po novšie ambientné, dubstep, EDM, moombahton, pasce, deephouse, progresívne, trance a chillstep žánre, máte k dispozícii veľa kategórií. Tento dynamický doplnok tiež aktualizuje vaše výbery hudby, len čo sa zmenia.

Najlepšie doplnky pre Kodi pre hudbu vo formáte MP3

MP3 streamy

MP3 Streams je ďalší skvelý doplnok Kodi pre milovníkov hudby. Vytiahne svoje informácie z lastfm a dokáže priebežne aktualizovať grafy. Získate prístup k veľkej zbierke skladieb, medzi ktoré patria rôzne žánre, najlepšie zoznamy billboardov a podceňovaní umelci, takže vám neuniknú žiadne nové a úžasné skladby. Máte dokonca možnosť ukladať skladby a vytvárať si vlastný zoznam skladieb.

Doplnok MP3 Streams pre kodi

TuneIn Radio

Ak ste hudobný blázon, ktorý rád počúva rozhlasové relácie skoro ráno, nájdete doplnok TuneIn Radio celkom zaujímavý. Je to podobné aplikácii s rovnakým názvom pre Android / iOS a umožňuje používateľom nájsť rozhlasové stanice z celého sveta.

Doplnok TuneIn Radio kodi

Najlepšie počasie Kodi Addons

Hľadáte spôsoby, ako zostať informovaní o počasí? Ak je to tak, potom by ste mali zvážiť inštaláciu doplnkov pre počasie do Kodi. Nižšie je uvedený zoznam troch najlepších na trhu.

Počasie Underground

Tento doplnok patrí do kategórie API. Ak chcete dostávať pravidelné informácie o počasí vo vašej oblasti, musíte navštíviť webovú stránku Weather Underground. Po prihlásení dostanete kód, ktorý vám po prihlásení poskytne určitý počet aktualizácií za deň. Ak chcete aktualizácie pravidelne, sú k dispozícii balíčky pre rôzne potreby. Doplnok si môžete stiahnuť priamo z oficiálneho úložiska Kodi.

Najlepšie počasie Kodi Addons

Yahoo! počasie

Yahoo! Počasie je rozšírenie bez rozhrania API, čo znamená, že na získanie prístupu k aktualizáciám nemusíte robiť žiadne predplatné. Funguje to celkom dobre pri určovaní správneho počasia takmer vo všetkých oblastiach sveta. Podobne ako v prípade rozšírenia Weather Underground nájdete Yahoo! Počasie v oficiálnom repozitári Kodi. Tým sa zbavíte ťažkostí s pridávaním repozitárov tretích strán.

Yahoo! Počasie kodi addon

OpenWeatherMap Extended

Ak vyššie uvedené možnosti pre vás nefungujú, je múdre sa rozhodnúť ísť s doplnkom OpenWeatherMap Extended. Je to kríženec dvoch štýlov, ktorý vyhovuje potrebám preferovaných používateľov API aj Non-API. Niektorí hovoria, že ponúka to najlepšie z oboch svetov a my s touto predstavou určite súhlasíme. Podobne ako vyššie uvedené možnosti si môžete doplnok stiahnuť priamo z oficiálneho úložiska Kodi.

OpenWeatherMap Rozšírený doplnok pre kodi

Najlepšia údržba systému Kodi a systémové doplnky

Pretože Kodi je k dispozícii na obrovskom zozname platforiem, potrebujete nástroj na údržbu, aby ste vyčistili vyrovnávaciu pamäť, vymazali miniatúry / balíčky a občas zálohovali svoje údaje. Aby sme splnili tieto dôležité úlohy, zostavili sme zoznam najlepších doplnkov údržby Kodi.

zálohovanie

Posledné, čo potrebujete, je strata všetkých údajov a doplnkov, keď sa váš Kodi aktualizuje na novú verziu. Tu prichádzajú doplnky, ako napríklad Backup, čo vám umožní nielen nainštalovať najnovšiu verziu softvéru, ale obnoví aj všetky vaše doplnky, zostavenia a sprievodcov v predchádzajúcej verzii. Rozšírenie si môžete stiahnuť priamo z oficiálneho repozitára Kodi.

Najlepšia údržba systému Kodi a systémové doplnky

indigo

Indigo je k dispozícii na serveroch Kodi Israel a SuperRepo a je tým najlepším riešením všetkých vašich problémov, či už ide o chybové správy, problémy s vyrovnávaním pamätí, zlyhania a iné. Doplnok ponúka kompletnú sadu diagnostických a opravárskych nástrojov, pomocou ktorých môžete zariadenie Kodi vrátiť do zdravého stavu.

Indigo kodi addon

Sprievodca Merlinom

Doplnok, ktorý je k dispozícii na serveri Merlin Repo a oficiálnom spoločnosti Kodi, je ideálny na vymazanie vyrovnávacej pamäte, odstránenie miniatúr a čistenie balíkov. Urýchľuje vaše streamovanie videa, čím zvyšuje váš zážitok z filmu. Ak máte nejaké problémy s oneskorením alebo vyrovnávaním, stiahnite si doplnok.

merlin wizard kodi addon

Automatická aktualizácia knižnice

Ak hľadáte rozšírenie, ktoré automaticky aktualizuje všetky úložiská a rozšírenia v plánovanom čase, potom je automatická aktualizácia knižnice tou najlepšou voľbou. Úplne obnoví váš zoznam doplnkov a odstráni odkazy / zdroje, ktoré v súčasnosti nefungujú.

Doplnok Automatická aktualizácia knižnice

Najvyššie Geo Doplnky pre doplnok Kodi

Pri používaní systému Kodi narazíte na niekoľko doplnkov, ktoré sú zvyčajne geograficky obmedzené na určité miesta. Aby ste získali prístup, musíte na šifrovanie prenosu a maskovanie vašej adresy IP použiť najlepšiu službu VPN pre kodi. Keďže sa zdá, že sa nachádzate na inom mieste, sťahovanie a inštalácia doplnkov už naďalej nie je problémom. Tu sú niektoré z najlepších geograficky obmedzených doplnkov dostupných na serveri Kodi.

 1. Ultimate IPTV
 2. elysium
 3. Genesis Reborn
 4. Pegas
 5. Alluc
 6. SPECT
 7. Quasar

Odborníci aj nadšenci odporúčajú používať službu Kodi VPN na streamovanie v sieti Kodi. Sieť VPN pomáha zostať v bezpečí a anonymne z oznámení DMCA a ďalších zákonov o autorských právach pri prístupe k materiálu chránenému autorskými právami.

Doplnky spoločnosti Kodi, ktoré už v roku 2020 prestanú fungovať

V čase, keď som písal tento blog, existovalo množstvo doplnkov, ktoré fungovali správne. V posledných mesiacoch však zásah proti spoločnosti Kodi viedol k tomu, že veci sa zmenili úplne inak. Vládne agentúry a lovci autorských práv pracujú vo dne iv noci na zbavení úložísk a rozšírení, umiestnenie otáznika je dosť bezpečné? To viedlo k nefunkčnosti mnohých známych doplnkov kodi. Tie obsahujú:

Doplnok Triton kodi

Triton

Triton je známy ako náhrada za slávny doplnok Elysium. Aj keď je nováčik schopný poskytnúť používateľom rôznorodosť a pohodlie, pokiaľ ide o nájdenie HD prepojení pre filmy a televízne programy, ktoré sa dajú ľahko prehrať z akejkoľvek platformy. Vďaka aktualizovanej databáze si môžete byť istí, že v doplnku nájdete všetky svoje obľúbené položky. Potom ich môžete pridať do svojho “Môj Triton” zoznam, alebo sa pozrite na zoznam prístupov, kde nájdete lepšie návrhy. Doplnok nájdete na repozitári Souless: https://soullessbuilds.com/repo/

Zamerajte doplnok Kodi

ohnisko

Ak chcete, aby vaše zameranie neostávalo nikde inde, ale obrazovka pred vami, tento doplnok je skvelou voľbou pre vaše zvyky pri sledovaní nárazov. Na rozdiel od iných filmových doplnkov vývojári pravidelne aktualizujú mediálnu knižnicu, čím zabezpečujú, že máte veľa obsahu, aby ste boli neustále zaneprázdnení a prilepili sa na obrazovku každý deň. Ak chcete doplnok nainštalovať, budete si musieť stiahnuť uzamknutie úložiska: http://repo.lockdown.in/

Kvantový (Sanctuary) kodi addon

Quantum (Sanctuary)

Quantum je univerzálne rozšírenie, ktoré je k dispozícii prostredníctvom úložiska Kodi Israel. Má rozsiahlu knižnicu vrátane oboch kanálov IPTV & VoD obsah pre každého. K dispozícii sú dokonca aj karikatúry pre deti, športová sekcia, viac sekcií IPTV a televízny sprievodca, z ktorého si môžete vybrať. Čo iného môžete požiadať?

stúpajúci príliv kodi addon

Rastúce prílivy a odlivy

Rising Tides je ďalší slávny doplnok Kodi, ktorý používateľom umožňuje streamovať živý obsah. Po inštalácii nájdete kategórie dokumentárnych filmov, televíznych programov, IPTV neba, filmov, športových predstavení, živých PPV udalostí, živého futbalu a stoviek kanálov. Je to najlepšia voľba pre vaše potreby živého vysielania, ale vyžaduje, aby boli do zoznamu doplnkov Kodi zahrnuté aj Sports Devil a F4M Tester. Rozšírenie si môžete stiahnuť a nainštalovať pomocou nasledujúceho úložiska: http://mullafabz.net.rw/Repository

suprabox kodi addon

SupraBox

SupraBox je k dispozícii v úložisku Looking Glass a je podhodnoteným doplnkom Live TV. Spravidla umožňuje prístup k rôznym kanálom IPTV, ale tiež obsahuje všetko od filmov, televíznych relácií, športu a rôznych ďalších častí. Nájdete videá vo formáte 1080P a dokonca aj v kvalite Blu-Ray.

vyslobodenie

vyslobodenie

Doplnok Deliverance, ktorý je k dispozícii na repozitári Sport Xplosion, získal na trhu živých športových rozšírení obrovskú popularitu. Je to najlepšia náhrada za CastAway a SportsDevil, ak prestanú fungovať. Máte rozsiahlu knižnicu športových podujatí s vrcholmi a živými prenosmi.

Fénix

Aktualizácia 2020: Kodi určite prechádza drsnou záplatou s jednou ranou za druhou na svojich pozoruhodných doplnkoch pre televízne programy / filmy. Phoenix, jeden z najpopulárnejších zdrojov obsahu, oficiálne uzavrel obchod. Podľa spoločnosti TorrentFreak sa vývojár rozhodol prijať túto akciu na ochranu pred nedávnymi vládnymi súdnymi spormi a zásahmi.

Návrh zákona tiež vyhlásil, že ľudia, ktorí zverejňujú nezákonný obsah, pôjdu do väzenia. Týmto sa rozlúčime s Phoenixom. Ďakujeme, že ste dostali rozsiahle usporiadanú knižnicu médií pre zábavu. Ak chcete preskúmať celú škálu médií, dôrazne sa odporúča zvážiť tento doplnok.

Phoenix ponúka rozsiahle organizovanú knižnicu médií, ktorá určite príde s očakávaním milovníkov televízie do istej miery. Najlepšie na tomto doplnku je to, že diváci majú prístup k tisícom filmov, televíznych relácií a oveľa viac a sledovať ich. Prečítajte si našu príručku o tom, ako nainštalovať fénix na kodi.

XMovies8

Doplnok kódov XMovies8

Aktualizácia decembra 2017: XMovies8 bol predtým k dispozícii prostredníctvom repozitárov Fusion aj MetalKettle. Avšak, po panike v priemysle Kodi po súdnych sporoch o slávnych vývojárov, doplnok už nefunguje. Pokúsili sme sa nájsť rozšírenie na iných úložiskách, ale keďže nie je k dispozícii žiadna podpora – používanie doplnku je takmer nemožné.

Na vysielanie dobrých filmov / televíznych relácií však môžete kedykoľvek a kdekoľvek použiť vždy ďalšie doplnky, ako sú Disney + a Netflix. XMovies8 bol predtým k dispozícii prostredníctvom repozitárov Fusion a MetalKettle, až kým neboli nedávno stiahnuté. Doplnok už nemôžete používať, pretože obe úložiská sú teraz offline. Je možné, že MetalKettle sa môže vrátiť podľa KodiTips.

Navi X Sports

Aktualizácia decembra 2017: Každá dobrá vec musí dosiahnuť koniec. Po desiatich úspešných rokoch prevádzky, slávnom doplnku Kodi, už nie je Navi X funkčný. Dôvod vypnutia je rovnaký pre mnohé populárne rozšírenia. Vývojári nechceli byť zapojení do žiadnych právnych sporov / problémov, najmä po osobitnej pozornosti, ktorú dostáva Kodi od lovcov autorských práv z celého sveta..

Ako náhradu môžete vždy používať cCloud TV na vysielanie živých športov a zábavy. Program Navi X poskytuje fantastický a rozkošný prístup špecificky pre športovcov. Po použití tohto interaktívneho doplnku Kodi môžete vysielať a sledovať rôzne športové kanály naživo. Tento doplnok poskytuje divákom informácie o najviac sledovaných kanáloch za posledných 24 hodín.

Doplnok Acestreams pre streamingové športy na Kodi

Aktualizácia decembra 2017: Acestreams je ďalšie známe meno v zozname doplnkov pre športové prenosy. Umožňuje streamovanie v HD pre všetky druhy športových kanálov. Výsledkom je, že užívatelia by mohli získať skvelú živú prenosovú prenosovú zábavu. Po uzavretí úložiska Fusion sa však Acestreams Sports tiež vypne.

Používatelia už nemôžu rozšírenie používať na streamovanie športových prenosov. Ak si chcete užiť živé prenosy športových kanálov, mali by ste zvážiť použitie športových doplnkov Stream Engine a Cast Away. Športoví fanúšikovia Kodi si myslia, že nový doplnok je tu konečne na vyriešenie jeho potrieb v oblasti streamovania, ale bohužiaľ, chlapci. to’nie je to add-on. to’je niečo ešte lepšie!

AceStreams je mediálna platforma pre “Nová generácia” navrhnuté tak, aby načítalo viac zdrojov pre vaše živé vysielania Doplnky Kodi zvlášť užitočné pre športové vysielanie. Skutočným zážitkom je tu pre fanúšikov športu, ktorí si jednoducho zamilujú kvalitu a výkon Ace Streams. Ak ste uvažovali o tom, kde získať odkazy AceStreams a súbory hash, tu je niekoľko skvelých skupín Reddit, ktoré je potrebné sledovať:

 1. Reddit MMAStreams
 2. Reddit Soccer Streams
 3. Reddit NFL Streams
 4. Reddit NBA Streams
 5. Reddit Boxing Stream
 6. Zdrojové TV odkazy – 1 000+ zdrojov AceStreams

FTV (FilmOn TV)

Aktualizácia novembra 2017: Po odstránení archívu Fusion boli všetky doplnky hostené spoločnosťou TVADDONS buď zastavené, alebo presunuté do iných úložísk. Renomovaný filmový doplnok FilmOn alebo FTV tiež utrpel rovnaký osud a bol nakoniec prerušený. Bohužiaľ, nemohol som’nenájdu iné úložisko, ktoré je hostiteľom FTV.

Po odstránení archívu Fusion boli všetky doplnky hostené spoločnosťou TVADDONS buď prerušené, alebo presunuté do iných úložísk. Renomovaný filmový doplnok FilmOn alebo FTV tiež utrpel rovnaký osud a bol nakoniec prerušený. Bohužiaľ, nemohol som’nenájdu iné úložisko, ktoré je hostiteľom FTV.

Anime-IPTV

Aktualizácia decembra 2017: Anime-IPTV doplnok bol počas svojich prvých dní veľmi populárny. Vzniklo kombináciou a spoluprácou niekoľkých rôznych doplnkov anime. Keďže však na sledovanie Anime je už k dispozícii toľko možností, zdá sa, že rozšíreniu sa nevenovala dostatočná pozornosť. Bohužiaľ, doplnok už nie je k dispozícii v žiadnom úložisku.

Anime-IPTV vznikol kombináciou a spoluprácou niekoľkých rôznych doplnkov anime. Jeho jedinečná funkcia sa ľahko naviguje napriek tomu, že jej možnosti ponuky nie sú v angličtine. Kliknutím na ikonu vyhľadávania stále nájdete všetky videá.

Tu a tam nájdete niekoľko zlých odkazov, ale vzhľadom na kvalitu a dostupnosť videí, Anime-IPTV porazila mnoho doplnkov Kodi.

Ďalšie najlepšie doplnky spoločnosti Kodi, ktoré prestali fungovať

 1. Dojo Streams
 2. t.f.a
 3. rýchlosť
 4. žacie stroj
 5. ZEN
 6. One242415
 7. Veetle
 8. BOB
 9. UKTV ZNOVU
 10. VidTime
 11. Plex
 12. Inštalátor doplnku

Zabalenie vecí

Očakávame, že s týmito 100 najlepšími doplnkami pre kodi budete mať strhujúci zážitok pre spoločnosť Kodi. Zostavenie tohto zoznamu a testovanie každého rozšírenia nám trvalo veľa času. Ak máte nejaké otázky alebo otázky, neváhajte a vynechajte komentár nižšie. Najdôležitejšie je, že môžete pokojne zdieľať článok so svojimi priateľmi / členmi rodiny. Upozorňujeme, že pred stiahnutím doplnkov kodi tretích strán sa uistite, že ste’pracujete s najrýchlejšou službou VPN, aby ste predišli akýmkoľvek druhom počítačových útokov. Prečítajte si viac informácií o lacnej službe VPN, ktorú môžete ľahko získať.

Sledujte nás na Twitteri a zostaňte informovaní.

Sledujte @Bestvpnco

Похожие статьи

 • 100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2020)

  Hľadáte zoznam najlepších doplnkov Kodi z roku 2020? Ak áno, ste na správnom mieste. Poznáme zúfalstvo používateľov, pokiaľ ide o…

 • 100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2020)

  Hľadáte zoznam najlepších doplnkov Kodi z roku 2020? Ak áno, ste na správnom mieste. Poznáme zúfalstvo používateľov, pokiaľ ide o…

 • 100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2020)

  Hľadáte zoznam najlepších doplnkov Kodi z roku 2020? Ak áno, ste na správnom mieste. Poznáme zúfalstvo používateľov, pokiaľ ide o…

 • 100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2020)

  Hľadáte zoznam najlepších doplnkov Kodi z roku 2020? Ak áno, ste na správnom mieste. Poznáme zúfalstvo používateľov, pokiaľ ide o…

 • 100 najlepších doplnkov Kodi pre filmy a živé televízne programy (testovaný a overený zoznam na rok 2020)

  Hľadáte zoznam najlepších doplnkov Kodi z roku 2020? Ak áno, ste na správnom mieste. Poznáme zúfalstvo používateľov, pokiaľ ide o…

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me