Najlepsze usługi VPN dla Tajlandii: 5 zaufanych i przetestowanych aplikacji na 2020 rok

Bezpieczeństwo w Internecie stało się trudnym tematem w Tajlandii, szczególnie po zamachu stanu w 2014 r’etat. Obywatele zostali aresztowani, ukarani grzywną i torturowani za ich działalność w Internecie.

W takim środowisku niezawodna sieć VPN jest kluczowym narzędziem dla większości Tajów. Nie tylko zwiększa użytkownika’bezpieczeństwo i anonimowość w Internecie, ale umożliwia im także dostęp do zabronionych treści.

Dlatego dla wielu mieszkańców Tajlandii posiadanie sieci VPN jest koniecznością. Poniżej wymieniłem niektóre z najlepszych VPN dla Tajlandii, po ich ocenie na podstawie wielu czynników.

Najlepsza sieć VPN dla Tajlandii

5 najlepszych usług VPN dla Tajlandii (podsumowanie)

 1. PureVPN: 12 dedykowanych serwerów Tajlandii zapewniając użytkownikom dostęp do najlepszych funkcji w dowolnym miejscu w Tajlandii i poza nią. Może to być Twój dostawca VPN za jedyne 2,91 USD / mc .
 2. Surfshark: Łatwy w użyciu i niezawodny. Wybierz Surfshark dzisiaj, aby korzystać z ponad 1040 serwerów w ponad 140 krajach, w tym w Tajlandii z łatwym w użyciu interfejsem. Nie ma lepszych sieci VPN dostępnych za jedyne 1,99 USD / mc .
 3. Ivacy: Zaprojektowany do przesyłania strumieniowego. Idealny dostawca VPN dla użytkowników, którzy mają dość długiego buforowania i powolnych prędkości. Okazja za jedyne 2,25 USD / mc
 4. ExpressVPN: Najszybsza sieć VPN w branży. Dla graczy, którzy to robią’nie chcą, aby lag zagroził ich doświadczeniom w grach na PUBG lub Fortnite. Zapomnij o zmartwieniach związanych z opóźnieniami w cenie 8,32 USD / mc .
 5. CyberGhost: 10 rodzimych serwerów w Tajlandii. Zaprojektowany dla użytkowników, którzy spędzają godziny na przeglądaniu nieskończonego wiru treści online. Dedykowane tajlandzkie serwery, aby Twój dostęp do Internetu był bezproblemowy i kosztuje zaledwie 2,75 USD / mc .

Dlaczego VPN jest niezbędny w Tajlandii??

Wirtualna sieć prywatna (VPN) to najlepsze narzędzie gwarantujące pełną anonimowość i bezpieczeństwo w Internecie. Sieci VPN są wyposażone w mnóstwo funkcji, które pozwalają nadal cieszyć się korzyściami płynącymi z korzystania z Internetu bez obawy, że ktoś będzie monitorował Twoją aktywność online.

Oprócz wszystkich korzyści technicznych, VPN może zaoferować wiele również pod względem rozrywki. Netflix, Hulu, Disney + i Amazon Prime szybko stały się ulubionym wyborem milionów ze względu na biblioteki zawartości.

Czasami jednak istnieją pewne ograniczenia geograficzne dotyczące niektórych ich treści, co oznacza, że ​​użytkownicy spoza określonych regionów nie mogą uzyskać dostępu do tych treści.

VPN pozwoli ci kontynuować przesyłanie strumieniowe i cieszyć się ulubionymi treściami. Ponadto tajska telewizja stała się również doskonałym źródłem rozrywki. Niestety większość tych treści jest ograniczona geograficznie dla widzów tylko w Tajlandii.

W przypadku emigrantów VPN pozwoli Ci ustawić serwery w Tajlandii i nadal cieszyć się Thai TV 3, kanałem Workpoint lub Channel GMM 25.

Najlepsze tajlandzkie sieci VPN w 2020 r

Aby uniknąć problemów związanych z prywatnością i swobodą w Internecie w Tajlandii, te 5 najlepszych sieci VPN powinno okazać się niezwykle przydatne:

1. PureVPN - Najlepsza sieć VPN dla Tajlandii

 • Cena: 2,91 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo PureVPNZ siedzibą w Hongkongu PureVPN zaznacza najwięcej pól, jeśli chodzi o korzyści, jakie może zapewnić swoim użytkownikom.

Mając ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach, w tym kilkanaście w Tajlandii, niewiele innych VPN zapewnia dostęp do takiej ilości treści jak PureVPN.

Serwery tajlandzkie zapewnią, że użytkownicy nigdy nie przegapią swoich lokalnych treści, jeśli to zrobią’są również poza swoim krajem.

Wygrałeś’nie musisz martwić się o kompatybilność, ponieważ PureVPN jest obsługiwany w systemach Android, Mac, Windows, iOS i Linux. Dodatkowo tam’pełne wsparcie dla Kindle i konsol do gier, takich jak PS4 i Xbox One.

5 Multi-loginów dostępnych z szyfrowaniem AES-256 zgodnie z protokołami PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec i OpenVPN zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Plusy

 • 12 dedykowanych tajskich serwerów
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • 5 Multi-loginów
 • Nie odnotowano wycieków DNS ani WebRTC
 • Kompatybilność z systemami Android, Mac, Windows & iOS

Cons

 • Interfejs użytkownika może być prostszy

2. Surfshark - łatwy w obsłudze i niezawodny

 • Cena £: 1,99 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 4.4

Logo SurfsharkSurfshark z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych jest najlepszym wyborem dla osób mieszkających w Tajlandii. Jest to usługa przyjazna dla budżetu, która przeciwstawia się wszelkim przeciwnościom w starciu z najlepszymi konkurentami na rynku.

Surfshark zapewnia swoim użytkownikom dostęp do ponad 1040 serwerów w ponad 140 krajach, w tym w Tajlandii. Ponadto użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemową usługą Surfshark na urządzeniach z Androidem, iOS, Mac, Windows i Linux.

Najlepsza część wszystkich; możesz użyć VPN, aby odblokować Netflix i inne strony streamingowe, takie jak BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu, a nawet Disney Plus

Jest zgodny z wojskowym szyfrowaniem AES-256-GCM obsługującym protokół IKEv2 i OpenVPN, dzięki czemu jest bezpieczną i niezawodną usługą dostępną na nieograniczonej liczbie urządzeń.

Plusy

 • Ponad 1040 serwerów w ponad 140 krajach
 • Tryb kamuflażu
 • Obsługa nieograniczonej liczby urządzeń
 • Surowe zasady braku dzienników

Cons

 • Obsługa klienta może być lepsza

3. Ivacy - Zaprojektowany dla bezpiecznego przesyłania strumieniowego

 • Cena £: 2,25 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Najlepsze usługi VPN dla Tajlandii: 5 zaufanych i przetestowanych aplikacji na 2020 rokNiezawodna obsługa i zadowolenie klienta są składnikami Ivacy’sukces od ponad dekady.

Daje użytkownikom niespotykaną dotąd możliwość dostosowania połączenia z serwerem, będąc jednocześnie jedną z najtańszych dostępnych opcji.

Kompatybilny z systemami iOS, Mac, Windows i Android, może być idealnym dostawcą VPN dla użytkowników przesyłających nieograniczoną ilość treści na wiele urządzeń.

Funkcja dzielonego tunelowania sprawia, że ​​strumieniowanie jest jeszcze lepsze dzięki Ivacy.

Standardowe w branży szyfrowanie AES-256-GCM, a także protokoły L2TP i IKeV2 zapewniają, że Ivacy będzie niezawodnym wyborem jako następny dostawca VPN.

Plusy

 • Obsługa klienta to branżowy punkt odniesienia.
 • Najlepsza dostępna obsługa przesyłania strumieniowego.
 • Surowe zasady braku dzienników.
 • Jedna z najtańszych opcji.

Cons

 • Wsparcie techniczne wymaga poprawy.

4. ExpressVPN - idealny dla miłośników gier

 • Cena £: 8,32 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo 5-ExpressVPNPodczas gdy użytkownicy mogą walczyć o wyższą cenę ExpressVPN, wiele funkcji, do których mieliby dostęp, sprawia, że ​​jest to warte dodatkowych pieniędzy.

ExpressVPN utrzymuje najszybsze serwery w 94 krajach, w tym w Tajlandii.

To sprawia, że ​​jest to idealny wybór dla entuzjastycznych graczy, a także jego wzajemna kompatybilność z systemami iOS, Windows, Android i Mac.

Kolejną funkcją unikalną dla ExpressVPN jest blokada sieci, najnowocześniejszy przełącznik zabijania, który ogranicza cały ruch internetowy w sieci w przypadku zakłócenia połączenia.

Standardowe szyfrowanie AES-256 bitów wykorzystuje protokoły OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 i PPTP, dzięki czemu jest to jedna z najlepszych sieci VPN dla graczy i zwykłych użytkowników na rynku.

Plusy

 • Idealny do gier z najszybszymi serwerami.
 • Blokada sieci.
 • Wsparcie dla Bitcoin.
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Cons

 • Droższe niż inne sieci VPN na tej liście.

5. CyberGhost: Stworzony do odblokowywania treści geograficznych

 • Cena £: 2,75 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 4.5

Logo CyberGhostJeśli ty’Jeśli jesteś jednym z użytkowników, którzy spędzają całe godziny bez przerwy, przewijając internet, CyberGhost jest dla Ciebie idealną opcją.

Użytkownicy mogą korzystać z ponad 6000 serwerów działających w 90 różnych krajach, w tym 10 w Tajlandii.

Ponadto oferuje pełną zgodność z systemami Android, iOS, Linux, Mac i Windows.

Najlepszą funkcją jest centrum danych NoSpy: CyberGhost’dedykowany serwer, który używa dedykowanego łącza zwrotnego, aby dodatkowo wzmocnić swoje 256-bitowe szyfrowanie obsługiwane przez protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP dostępne dla 7-Multi loginów.

Plusy

 • 7 Multi-loginów.
 • Surowe zasady braku dzienników.
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • Odblokowuje najwięcej treści.

Cons

 • Prędkości połączenia mogą się opóźniać.

W jaki sposób prawo radzi sobie z prywatnością w Internecie w Tajlandii?

W maju 2019 r. Tajlandia przyjęła ustawę o ochronie osobistej B.E. 2562 (2019), znany jako PDPA.

Prawo dało wszystkim firmom prowadzącym działalność w Tajlandii lub prowadzącym działalność gospodarczą, aby przestrzegały jej dyrektyw.

Prawo ma zmodernizować sposób, w jaki konstytucja ma zajmować się danymi osobowymi w Internecie.

Niektóre z jego najistotniejszych funkcji obejmują dawanie klientom możliwości rezygnacji z plików cookie związanych ze śledzeniem, powiadamianie wszystkich klientów o jakichkolwiek danych i, co najważniejsze, ustanowienie Komitetu Ochrony Danych Osobowych (PDPC) w celu nadzorowania wdrażania prawa.

Naruszenie tego prawa może prowadzić do grzywien i postępowań karnych dla firm uznanych za winne.

Tajlandia’s Trudna przeszłość z udziałem cenzury i nadzoru w Internecie

The “lèse-majesté” (poszkodowany majestat) to prawo, które czyni krytykę online, wyśmiewanie lub obrażanie monarchii przestępstwem, prowadząc karę pozbawienia wolności przez co najmniej 15 lat. Obywatele zostali osadzeni w więzieniu za tworzenie i udostępnianie postów na Facebooku.

60-70-osobowy zespół o nazwie Technology Crime Suppression Division (TCSD) specjalizuje się w regulowaniu Internetu, monitorowaniu Internetu pod kątem obraźliwych treści.

Po wojskowym zamachu stanu w 2014 r. Kilka stron internetowych zostało objętych zakazem, co pozwoliło na kontrolę wolności w Internecie.

Dziennikarze, studenci, turyści i inne osoby regularnie musiały zwracać się do VPN jako rozwiązania cenzury internetowej, którą władze wprowadzają w Internecie.

Oprócz zapewnienia ci wolności i anonimowości w Internecie w obliczu władz przy stałej czujności, VPN mogą pomóc Ci przesyłać treści ze stron streamingowych, takich jak Netflix, Hulu i Disney +, które są ograniczone geograficznie i nie są dostępne w Tajlandii.

Ludzie również pytają

Czy sieci VPN są legalne w Tajlandii??

Na papierze VPN są całkowicie legalne w Tajlandii. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat rząd ustanowił inicjatywę o nazwie Cyber ​​Scout.

Rekrutuje tajlandzkich nastolatków i indoktrynuje ich, aby zgłaszali przyjaciół, członków rodziny i wszystkich członków ich najbliższego kręgu, którzy podejrzewają, że mogą używać VPN do maskowania swojego adresu IP w celu tworzenia i udostępniania treści naruszających prawo Lèse-Majesté.

Jakie są najlepsze darmowe VPN na PC?

Istnieją setki witryn internetowych VPN, z których można korzystać bezpłatnie.

Jednak użytkownicy muszą zrozumieć, że na tych stronach brakuje kluczowych funkcji, które sprawiają, że konieczne jest posiadanie VPN.

Istnieją ograniczone serwery, wysokie są współczynniki rozłączania, ograniczenia przepustowości i przede wszystkim’Nie ma gwarancji, że Twoje dane nie zostaną przekazane reklamodawcom lub, co gorsza, samemu rządowi.

Jeśli ty’poważnie podchodzisz do maskowania się przed przerażającym TCDS, to płatna usługa VPN jest o wiele bardziej rozsądną i mądrą opcją.

Czy mogę oglądać Netflix w Tajlandii?

Tak, w 2016 r. Netflix oficjalnie stał się dostępny w Tajlandii.

Jednak tam’ogromna ilość treści z ograniczeniami geograficznymi w serwisie Netflix, do których widzowie w Tajlandii nie mają dostępu.

Korzystanie z VPN może szybko rozwiązać ten problem i szybko ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne, które ma Netflix.

Jaki jest najlepszy VPN dla PUBG w Tajlandii?

Większość VPN będzie w stanie zapewnić Ci wszystkie podstawowe funkcje do uruchomienia PUBG w Tajlandii.

Jednak najlepszą opcją byłby bez wątpienia PureVPN.

To’dedykowane tajskie serwery zagwarantują szybkie i nieprzerwane połączenia, zapewniając jednocześnie płynne i przyjemne doświadczenie.

Podsumowanie

Korzystanie z Internetu stało się niebezpieczne w Tajlandii w ciągu ostatnich kilku lat. Ludzie stanęli przed sądem za swoje działania cyfrowe. VPN może ukryć twoją tożsamość online i zapewnić bezpieczeństwo.

PureVPN jest najlepszą wszechstronną opcją, ponieważ zapewnia wszystkie niezbędne funkcje, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom podczas przeglądania Internetu. Z kolei Surfshark jest bardziej przyjazną dla budżetu, a jednocześnie niezwykle skuteczną opcją do wyboru.

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jak wyglądało korzystanie z tych opcji.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me