Najlepsza sieć VPN dla Indii – przewodnik dotyczący ochrony użytkowników krajowych

Indie mają jedną z najwyższych liczby użytkowników Internetu na świecie, ale nie są oni w pełni wolni i bezpieczni z powodu rozległej cenzury rządowej chronionej przez prawo. Większość tych ograniczonych działań obejmuje ulubione przez użytkowników, takie jak strony Torrenting, co utrudnia indyjskim użytkownikom uzyskanie pełnej wartości z ich połączeń internetowych.

Używając Najlepsza sieć VPN może pozwolić użytkownikom indyjskim na bezpieczne ominięcie tych ograniczeń, zabezpieczyć je przed autorytatywnym nadzorem, odblokować treści ograniczone geograficznie, takie jak Netflix US, a nawet chronić ich przed zagrożeniami złośliwym oprogramowaniem przez całą dobę.

Aby uzyskać najlepszy wybór, oto obszerna recenzja Best VPN dla Indii, zawierająca przewodniki legalności, informacje o prawie autorskim w Indiach, najlepiej płatne sieci VPN z serwerami indyjskimi, przewodniki odblokowujące dla Hotstar i więcej autorstwa BestVPN.co

Rzeczywistość indyjskiego prawa cybernetycznego ukierunkowana na użytkowników torrentów

Pomimo tego, że jest świecką demokracją, Indie wciąż są znane z tego, że od czasu do czasu są świadkami cenzury internetowej. Do zabronionych witryn należą serwisy randkowe, witryny Torrenting, takie jak ThePirateBay, a nawet witryny do przesyłania strumieniowego wideo, takie jak Vimeo i Daily Motion.

Wiele firm telekomunikacyjnych w Indiach i dostawców usług internetowych współpracowało z rządem, aby konsekwentnie monitorować użytkowników Internetu i powstrzymywać ich przed odwiedzaniem stron internetowych, do których dostęp ten ogranicza.

Ponadto, zgodnie z ustawą o prawie autorskim z 1957 r., Możesz zostać ukarany grzywną w wysokości do 3 Lakh INR (4485 USD według obowiązujących kursów walutowych w dniu 25 kwietnia 2018 r.) I grozi ci 3 lata więzienia, jeśli zostaniesz przyłapany na próbach ograniczenia dostępu zawartość.

Indyjski przemysł muzyczny i filmowy jest również współwinny zaostrzenia tych ograniczeń internetowych. Na przykład Star India Pvt Ltd, która jest własnością 21st Century Fox, znana jest z banowania stron internetowych poprzez zmuszanie dostawców usług internetowych do robienia tego na podstawie naruszenia praw autorskich.

Do torrentowania w Indiach lub w celu ominięcia ogólnej cenzury internetowej narzuconej przez władze potrzebujesz najlepszej sieci VPN dla Indii, która nie tylko jest bardzo bezpieczna, ale zapewnia najwyższą wydajność masowym użytkownikom indyjskim.

Najlepsza sieć VPN dla Indii - potrzeba czasu

Prawa autorskie mogą doprowadzić większość ludzi do kłopotów prawnych i finansowych w wielu krajach na całym świecie i nie ma powodu, aby sądzić, że nie może się zdarzyć użytkownikowi w Indiach.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, to’to nie tylko kraje zachodnie czy Chiny, w których praktykują nietolerancję wobec bezpłatnych działań internetowych, takich jak torrenting. Możesz również zostać ukarany grzywną lub więzieniem za próbę uzyskania dostępu do chronionych lub zabronionych stron internetowych w Indiach, tak jak dzieje się to w innych krajach, w których obowiązują surowe przepisy dotyczące naruszenia praw autorskich.

Najlepszym sposobem, aby zabezpieczyć się online przed taką drakońską, wiążącą, ograniczającą i szkodliwą cenzurą Internetu jest skorzystanie z Best VPN dla Indii.

Top VPN dla Indii musi zapewnić dużą liczbę serwerów w Indiach i przyległych lokalizacjach, takich jak Pakistan, Hongkong, a nawet Sri Lanka, aby zagwarantować szybsze prędkości i wartościowe wrażenia. Ma nawet do zaoferowania szerokie funkcje bezpieczeństwa, takie jak przełącznik Internet Kill, podwójne szyfrowanie, ochrona przed wyciekiem DNS i Onion przez VPN, aby chronić użytkowników przed sponsorowanymi przez rząd programami nadzoru w Indiach.

Oprócz tego użytkownicy muszą zawsze przestrzegać bezpiecznych praktyk korzystania z Internetu, takich jak nie klikanie podejrzanych łączy, które mogą prowadzić do infekcji złośliwym oprogramowaniem lub nieudostępnianie danych finansowych na forach internetowych, aby uchronić się przed oszustwami w Indiach.

Uzyskaj najlepszą sieć VPN dla Indii

Czy VPN jest legalny w Indiach?

Oprócz tymczasowych zakazów korzystania z Internetu VPN w niektórych stanach w czasie niepokojów społecznych i politycznych, korzystanie z VPN pozostaje całkowicie legalne w Indiach.

Jednak władze mogą poprosić Cię o przekazanie poświadczeń użytkownika, jeśli nie będą w stanie odszyfrować zaszyfrowanych wiadomości pochodzących z Twojej sieci VPN. Chociaż zawsze możesz odrzucić takie wnioski, zwracając się do sądu’nie ma odwrotu, jeśli Twój dostawca VPN zdecyduje się przekazać swoje dzienniki władzom, a tym samym wpędzić cię w poważne kłopoty.

Czy korzystanie z Best VPN dla Indii jest bezpieczne??

Dostawcy VPN, którzy konsekwentnie przechowują dużą liczbę dzienników, nie są tym, z czym powinieneś się kojarzyć, jeśli próbujesz chronić się przed władzami i nadzorem online przez agencje rządowe.

Najlepsza sieć VPN dla Indii powinna mieć nie tylko jednoznaczne stwierdzenie zero logów polityki ale powinna mieć czystą historię, która obejmuje odrzucenie wniosków władz o ekstradycję danych (przykład jest wymieniony na poniższej liście BestVPN) lub nigdy nie był narażony na zawstydzający wyciek danych.

Najlepsza sieć VPN dla Indii 2018

Jak wspomniano wcześniej, najlepsi dostawcy VPN są najlepszymi gwarantami zapewniającymi najwyższą jakość obsługi i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Istnieje wiele usług VPN o numeracji w latach 100., ale nie wszystkie z nich mogą chronić prywatność użytkowników tak, jak potrafi najlepsza sieć VPN.

Najlepsze VPN dla Indii nie tylko będą chronić dane użytkowników za pomocą szyfrowania wojskowego i bezpiecznych protokołów, ale także zapewnią użytkownikom obszerną listę innych niesamowitych funkcji towarzyszących ich zwykłemu pakietowi serwisowemu. Obejmuje to niektóre z fantastycznych funkcji, takich jak Best VPN for Torrenting i obsługa P2P poprzez dedykowane serwery, treści z ograniczeniami geograficznymi i witryny do streamingu, odblokowywanie i łatwe w użyciu, kompatybilne z aplikacjami, łatwe w nawigacji i wiele więcej.

Oto ekskluzywny przewodnik dostosowany dla użytkowników w tym kraju przez BestVPN.co do testu Best VPN for India 2018:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

NordVPN - Funkcje bezpieczeństwa Apex jako VPN dla Indii:

VPN charakteryzuje się połączeniem odporności i bezpieczeństwa, co czyni go jednym z najlepszych losów VPN w Indiach. NordVPN doskonale nadaje się do odblokowywania treści objętych ograniczeniami geograficznymi, takich jak Hotstar, jeśli oglądasz je spoza Indii. Ma funkcję SmartPlay, aby zapewnić optymalną wydajność w witrynach streamingowych. Chcesz wiedzieć więcej? Następnie przeczytaj naszą kompleksową recenzję NordVPN.

Najlepsza sieć VPN dla Indii

Dodało więcej serwerów, a obecnie łączna liczba serwerów wynosi 4047 w 62 krajach, w tym w Indiach, aby zapewnić wysoką anonimowość w Internecie. NordVPN wita użytkowników P2P i Torrenting, udostępniając dedykowane serwery.

W zakresie bezpieczeństwa ma DoubleVPN i Onion przez VPN jako dodatkowe funkcje oprócz najlepszego w swojej klasie szyfrowania i obsługi wielu protokołów, w tym obliczalności OpenVPN.

Aplikacje działają niesamowicie dobrze na wszystkich dostępnych platformach, takich jak Mac, Windows, Android, iOS i inne. Ma niesamowite sekcje wsparcia i przewodnika dla większej wygody użytkownika.

Roczna subskrypcja jest wyceniana na 83,88 USD, a dwuletnia subskrypcja jest oferowana za 119,7 USD i pozostaje najlepszą jak dotąd ofertą.

Poza tym jest to jedyna najlepsza sieć VPN, która oferuje bezpłatną wersję próbną VPN VPN bez zadawania pytań.

Plusy

 1. Tor z funkcją VPN do przeglądania Bezpiecznych Indii.
 2. Bezpłatny okres próbny.
 3. Dostępne podwójne szyfrowanie.
 4. 3359 serwerów w ponad 60 krajach.
 5. Wiele metod płatności.
 6. Protokoły OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP.
 7. Funkcja SmartPlay dla stron streamingowych.

Cons

 1. Kosztowny abonament miesięczny (niezbyt dobry dla użytkowników krótkoterminowych).

Uzyskaj NordVPN

Prywatny dostęp do Internetu - oferuje ochronę przed FaceNiff i Firesheep jako VPN dla Indii

Ulubiona przez Reddit, ta sieć VPN rządzi kurnikiem według wskaźników zadowolenia klienta. Oferuje wszystko, co robią inne najlepsze sieci VPN, ale poziomy wydajności tych funkcji nie mają sobie równych w branży. Obecnie oferuje ponad 3035 serwerów w 29 głównych krajach, dzięki czemu odblokowywanie wszelkich ograniczeń geograficznych jest dziecinnie proste. Przeczytaj naszą recenzję prywatnego dostępu do Internetu, aby dowiedzieć się więcej.

Prywatny dostęp do Internetu dla Indii

Do wszystkich serwisów Netflix, Hulu, Amazon Prime, Hotstar można łatwo uzyskać dostęp za pośrednictwem PIA w ulubionych krajach. Istnieje wbudowany bloker reklam i identyfikator złośliwego oprogramowania, które gwarantują bezproblemowe działanie.

Ale najlepsze w PIA jest to, że uniemożliwia hakerom korzystającym z FaceNiff i FireSheep włamanie się do twoich profili w mediach społecznościowych, gdy korzystasz z publicznej sieci WiFi.

PIA oferuje obecnie serwery w Indiach dla najlepszego dostępu i szybszych prędkości dla użytkowników w kraju.

Indyjski serwer PIA

Najlepszy plan cenowy dotyczy subskrypcji 2-letniej, która kosztuje 69,95 USD, a abonament roczny kosztuje 39,95 USD,.

Plusy

 1. Chroni użytkowników publicznego Wi-Fi jako najlepszej sieci VPN dla Indii.
 2. Obsługiwane OpenVPN, L2TP / IPsec.
 3. Dostępna obsługa P2P.
 4. Zero dzienników.
 5. 5 Jednoczesne połączenia.
 6. Nieograniczona przepustowość.

Cons

 1. Dedykowane aplikacje są nieco trudne w obsłudze dla początkujących.

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

PureVPN - Najlepsza VPN do odblokowania Hotstar spoza Indii:

W Indiach są miliony użytkowników popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix i Amazon Prime, ale ze względu na ograniczenia geograficzne dotyczące treści mogą nie być w stanie zapewnić pełnego korzystania z ich subskrypcji. PureVPN’ogromna sieć ponad 750 serwerów rozproszonych w aż 140 krajach, w tym 3 w Chennai w Indiach, może sprawić, że użytkownicy zyskają pełną wartość z subskrypcji strumieniowych.

PureVPN dla Indii

Niezależnie od tego, czy chcesz odblokować Netflix US, czy uzyskać dostęp do dedykowanej obsługi Torrenting lub P2P, PureVPN może to zrobić za Ciebie.

Po stronie bezpieczeństwa ma wojskowe szyfrowanie AES 256 i obsługę wielu protokołów, w tym OpenVPN i L2TP, a także oferuje zabezpieczenia aktualizacji za pomocą opcji Kill Switch, Split Tunneling, Double VPN i Onion over VPN.

Jednak prowadzi pewien dziennik, ale zostaną one przewrócone tylko wtedy, gdy będziesz angażować się w jakąkolwiek działalność przestępczą, taką jak cyberprzemoc, cyberstalking, a nawet spamowanie.

PureVPN pozostaje najlepszą siecią VPN dla Indii pod względem wysokiej przystępności cenowej, a 2-letnia subskrypcja pakietu jest obecnie oferowana za jedyne 69 USD. Roczną subskrypcję można również kupić za 58,92 USD. Sprawdź naszą recenzję PureVPN, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o jej funkcjach.

Plusy

 1. Odblokowanie Hotstar jako VPN dla Indii.
 2. Ochrona przed DDoS.
 3. Dedykowana obsługa przesyłania strumieniowego.
 4. Serwery P2P i Torrent.
 5. Ponad 750 serwerów w 141 krajach.
 6. Hotspot VPN.
 7. Nat Firewall.
 8. Obsługa wielu protokołów, w tym OpenVPN i L2Tp.
 9. Umożliwia dzielone tunelowanie.

Cons

 1. Przechowuje niektóre dzienniki.
 2. Bezpłatny okres próbny niedostępny.

Uzyskaj PureVPN

ExpressVPN - zapewnia rygorystyczną ochronę przed ochroną ISP jako VPN dla Indii:

W jednym z najlepiej odnotowanych przypadków w domenie VPN ExpressVPN odmówił przekazania dzienników danych władzom tureckim podczas dochodzenia w sprawie karnej. Dostawca zaprzeczył, że przechowywał wszelkie dzienniki, które mówią dużo o długościach, do których dąży, aby zapewnić prywatność użytkownika.

ExpressVPN dla Indii

ExpressVPN to najbezpieczniejszy zakład jako VPN dla Indii, jeśli próbujesz uniknąć wymuszonych programów nadzoru i prób logowania przy użyciu ISP, które zagrażają Twojej anonimowości w Internecie.

ExpressVPN jest właścicielem globalnej sieci serwerów obejmującej 2000+ serwerów i żarliwie zapewnia kompatybilne aplikacje i rozszerzenia dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych i przeglądarek. Z siedzibą na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co zapewnia, że ​​jest daleko od krajów z autorytarnymi reżimami danych (dostępny jest również nasz zaktualizowany i szczegółowy przegląd ExpressVPN).

ExpressVPN india proxy service

W jej aplikacjach znajduje się przełącznik „zabicia” i wraz z kompetentną ochroną przed wyciekiem DNS Twoje sesje przeglądania są jeszcze bardziej bezpieczne, gdy są objęte usługą ExpressVPN.

Plany cenowe są nieco drogie, jednak roczny abonament kosztuje 99,95 USD, a abonament półroczny kosztuje 59,95 USD..

Plusy

 1. Potężne funkcje bezpieczeństwa dla indyjskich użytkowników VPN.
 2. Dedykowane aplikacje i rozszerzenia dla przeglądarek.
 3. Twarde, wojskowe szyfrowanie.
 4. Obsługa wielu protokołów.
 5. Polityka zerowych dzienników.

Cons

 1. Brak dedykowanych serwerów P2P.
 2. Drogie w stosunku do konkurencyjnych usług.

Uzyskaj ExpressVPN

IPVanish - najlepszy serwer liczy się jako VPN dla Indii

Ten dostawca oferuje 6 rodzimych indyjskich serwerów zlokalizowanych w New Delhi, aby wzmocnić prywatność online dla użytkowników w tym kraju i niezwykle łatwo uzyskać dostęp do Hotstar użytkownikom spoza Indii.

Jeśli jednak chcesz oglądać Netflix US lub Amazon Prime US z Indii, IPVanish VPN oferuje ponad 1000 serwerów, aby zagwarantować potężne odblokowanie.

IPVanish dla Indii

Prędkości pozostały dość stałe podczas naszych testów i osiągnęły najwyższy poziom pod względem wydajności w witrynach streamingowych. Oferuje 5 jednoczesnych połączeń na jednym koncie i oferuje dedykowane aplikacje dla popularnych systemów operacyjnych, takich jak Mac i Android.

Dostępny jest 7-dniowy zwrot pieniędzy oraz całodobowa obsługa klienta dla maksymalnej wygody użytkownika.

IpVanish oferuje trzy plany cenowe, które obejmują subskrypcje miesięczne, kwartalne i roczne. Najlepszy z nich kosztuje 79,99 USD za pełną ofertę subskrypcji na 12 miesięcy.

Plusy

 1. VPN dla Indii o wysokiej liczbie serwerów natywnych.
 2. Ponad 1000 serwerów VPN i ponad 40 000 adresów IP’s.
 3. Odblokowuje treści ograniczone geograficznie, takie jak Netflix.
 4. Obsługa wielu protokołów, w tym OpenVPN.
 5. Funkcje takie jak Kill Switch, IPv6, DNS Leak Protection.
 6. 5 jednoczesnych połączeń.

Cons

 1. Nie’oferuje jeszcze bezpłatny okres próbny.

Uzyskaj IPVanish

Najlepsza sieć VPN dla Indii Bezpłatnie

Bezpłatne sieci VPN mogą być bardzo trudne, czasami biorąc pod uwagę fakt, że ilu dostawców przekonuje użytkowników, twierdząc, że oferuje bezpłatną sieć VPN z najlepszym bezpieczeństwem, ale robiąc nic więcej, niż ich zdzierstwo, sprzedając swoje dane stronom trzecim lub wysyłając złośliwe oprogramowanie.

Najlepsza sieć VPN dla Indii Bezpłatnie

Istnieje kilka dobrych darmowych VPN, którym możesz zaufać, ale niestety żaden z nich nie oferuje rodzimych indyjskich serwerów. Że’Ponieważ większość użytkowników VPN pochodzi z regionu amerykańskiego i europejskiego, a biorąc pod uwagę bardzo ograniczoną liczbę serwerów, które może oferować bezpłatny VPN, istnieje bardzo ograniczona możliwość, że dowolny bezpłatny VPN oferuje serwery w Indiach.

Poniżej znajdują się 3 bardzo niezawodne Indie VPN za darmo i na pewno możesz uaktualnić do ich płatnych planów, aby korzystać z ich serwerów w Indiach:

 1. Tunnelbear VPN - oferuje wysoce bezpieczną bezpłatną usługę VPN dla Indii
 2. WindscribeVPN - ma limit przepustowości 10 GB / miesiąc w swoim bezpłatnym planie VPN
 3. Hide.Me - jest niesamowicie szybki pod względem prędkości jako darmowy VPN dla Indii

Indyjski serwer proxy VPN

Serwery proxy są alternatywnym narzędziem bezpieczeństwa do sieci VPN i mimo to działają’Zapewniają szyfrowanie lub bezpieczną obsługę tunelu protokołów, są wystarczająco dobre, aby Cię chronić, jeśli chcesz tylko przekierować swój adres IP przez nowy serwer.

Oto najlepsze proxy VPN, z których możesz korzystać w Indiach:

 1. Websurf.in
 2. Proxify
 3. Beztoksyczny
 4. Kproxy
 5. Szybki amerykański pełnomocnik
 6. Hide.me (wersja proxy)
 7. Hidester
 8. Whoer.net
 9. VPNBook
 10. Megaproxy

Najlepsza VPN dla Indii Hotstar

Najlepsza sieć VPN dla Indii zapewnia najlepszy sposób na odblokowanie aplikacji Hotstar lub subskrypcji witryn spoza Indii. Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć się z indyjskimi serwerami dowolnego z naszych Top VPN wymienionych powyżej i cieszyć się ulubionymi treściami na Hotstar.

Jeśli tak nie jest’Aby działać, zawsze możesz poprosić ich wsparcie 24/7 o dostarczenie dedykowanego adresu IP, który zapewni prawidłową trasę przesyłania strumieniowego.

Odblokuj Hotstar

Najlepsza VPN dla Indii Chrome

Biorąc pod uwagę, że przeglądarka Chrome jest najpopularniejszą bramą dostępu do Internetu na świecie do przeglądania domeny internetowej, w Indiach byłyby w niej miliony użytkowników, którzy chcieliby jej najwyższej jakości zabezpieczeń.

Najlepsza VPN dla Indii Chrome

Oto podsumowanie w Internecie Najlepsze VPN dla Chrome przeglądarka, która oferuje kompatybilne rozszerzenia i oferuje dedykowane serwery indyjskie:

 1. Pure VPN
 2. Nord VPN
 3. Express VPN
 4. Ivacy VPN
 5. Prywatny dostęp do Internetu VPN
 6. Torguard.net
 7. Tunnelbear VPN
 8. Hide.me VPN
 9. Windscribe VPN

Najlepsze VPN FAQ

Streaming jest legalny w Indiach?

Streaming jest legalny w Indiach, a wiele popularnych witryn do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Amazon Prime, a nawet indiańska witryna do przesyłania strumieniowego Hotstar ma miliony użytkowników pochodzących z Indii. Dlatego ważne jest, aby mieć najlepszą sieć VPN do przesyłania strumieniowego, aby cieszyć się rozrywką bez zakłóceń.

Ale ponieważ wiele z tych stron nie przedstawia tej samej biblioteki treści, tj. Wygrał użytkownik Netflix w Indiach’aby móc zobaczyć cały program dostępny dla użytkownika w USA, najlepiej użyć Top VPN dla Indii, aby umożliwić odblokowanie takich ograniczeń geograficznych i cieszyć się ulubioną treścią bez problemów.

Jednak żadna z bezpłatnych VPN VPN nie może obecnie pozwolić na legalną obsługę torrentów dla dedykowanych użytkowników.

Czy torrenting jest legalny w Indiach?

Podobnie jak w większości krajów, Torrenting leży w legalnej szarej strefie w Indiach. Pobieranie akceptowalnej zawartości lub oprogramowania za pomocą torrentowania, takiego jak plik instalacyjny przeglądarki Google Chrome, wygrał’wpakowałem cię w kłopoty. Prawdziwy problem zaczyna się od treści wrażliwych i będących własnością dużych domów mediowych.

Tego rodzaju treści są chronione prawami autorskimi, a udostępnianie ich przez torrent może wpędzić cię w kłopoty, jeśli nie’chroń się poprzez Top VPN.

Jak odblokować Hotstar poza Indiami?

Hotstar to niesamowita usługa przesyłania strumieniowego online dla Indii, ale niestety to’nie są dostępne dla użytkowników spoza kraju, którzy chcą chronić treści chronione prawem autorskim. Zawsze możesz jednak ominąć takie ograniczenia geograficzne poprzez Best VPN.

Tutaj’najlepszy sposób na odblokowanie Hotstar poza Indiami:

 • Wybierz VPN i subskrybuj plan cenowy
 • Uzyskaj poświadczenia użytkownika (nazwa użytkownika i hasło)
 • Pobierz natywną aplikację dla swojego systemu operacyjnego i zainstaluj ją (większość sieci VPN oferuje teraz dedykowane aplikacje dla zgodności z wieloma platformami)
 • Połącz się z indyjskim serwerem (inaczej wygrał’t)) i włącz VPN

Ciesz się ulubionymi filmami i programami na Hotstar!

Najlepsza sieć VPN dla Indii

Wniosek:

Na całym świecie ludzie stają się bardziej świadomi korzyści płynących z przejęcia kontroli nad prywatnością w Internecie. Większość użytkowników Internetu została przyłapana na nieświadomości z powodu ogromnych i żenujących skandali z danymi, które dotyczyły dużych firm, takich jak Careem i Facebook, ale ostatecznie strata nie dotyczy tych firm, a użytkowników.

Sieci VPN są tak samo ważne w Indiach, jak w pozostałych częściach świata, ponieważ pozwalają na nieprzerwane korzystanie z Internetu. W BestVPN.co opowiadamy się za najwyższą formą bezpieczeństwa internetowego dla użytkowników przez cały czas i zalecamy bezpieczne praktyki internetowe wraz z najlepszymi narzędziami do bezpiecznego korzystania z Internetu.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me