Najlepšie VPN služby pre Thajsko: 5 dôveryhodných a testovaných aplikácií do roku 2020

Bezpečnosť na internete sa stala v Thajsku chúlostivou témou, najmä po prevrate v roku 2014 d’Etat. Občania boli zatknutí, pokutovaní a mučení za svoju internetovú aktivitu.

V takomto prostredí je pre väčšinu Thajčanov spoľahlivá sieť VPN kritickým nástrojom. Nielenže to zvyšuje užívateľa’s bezpečnosťou a anonymitou online, ale tiež im umožňuje prístup k zakázanému obsahu.

To je dôvod, prečo je pre mnohých obyvateľov Thajska nevyhnutná VPN. Nižšie uvádzam niektoré z najlepších VPN pre Thajsko po vyhodnotení mnohých faktorov.

Najlepšie VPN pre Thajsko

5 najlepších služieb VPN pre Thajsko (zhrnutie)

 1. PureVPN: 12 vyhradených serverov pre Thajsko zabezpečenie prístupu používateľov k najlepším funkciám kdekoľvek v Thajsku a mimo neho. Môže to byť váš poskytovateľ VPN za pouhých 2,91 dolárov / mesiac .
 2. Surfshark: Ľahko použiteľné a spoľahlivé. Rozhodnite sa pre Surfshark dnes, aby ste mohli používať 1040+ serverov vo viac ako 140 krajinách vrátane Thajska s ľahko použiteľným rozhraním. Nie sú k dispozícii žiadne lepšie siete VPN za pouhých 1,99 USD / mesiac .
 3. zažívacie: Navrhnuté na streamovanie. Perfektný poskytovateľ VPN pre používateľov, ktorí majú dosť dlhých čakacích časov a pomalých rýchlostí. Výhodná cena len za 2,25 USD / mesiac
 4. ExpressVPN: Najrýchlejšia sieť VPN v priemysle. Pre hráčov, ktorí nie’Nechcem zaostávať, aby ohrozil ich herný zážitok na PUBG alebo Fortnite. Zabudnite na obavy z oneskorenia iba za 8,32 dolárov / mesiac .
 5. CyberGhost: 10 natívnych serverov v Thajsku. Určené pre používateľov, ktorí trávia hodiny prechádzaním nekonečným vírením obsahu online. Vyhradené thajské servery, vďaka ktorým bude vaše pripojenie k internetu bez prerušenia dostupné už za 2,75 dolárov / mesiac .

Prečo je VPN potrebná v Thajsku?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je najlepším nástrojom na zabezpečenie úplnej anonymity online a zabezpečenia internetu. Sieť VPN prichádza s množstvom funkcií, ktoré vám umožňujú naďalej využívať výhody internetu bez obáv z toho, že by niekto online sledoval vašu online aktivitu..

Okrem všetkých technických výhod vám VPN môže ponúknuť aj veľa zábavy. Netflix, Hulu, Disney + a Amazon Prime sa vďaka svojim knižniciam s obsahom rýchlo stali obľúbenou voľbou miliónov..

V niektorých prípadoch však existujú určité geografické obmedzenia týkajúce sa ich obsahu, čo znamená, že používatelia mimo konkrétnych regiónov nemajú prístup k tomuto obsahu.

Sieť VPN vám umožní pokračovať v streamovaní a vychutnávať si všetok svoj obľúbený obsah. Thajská televízia sa navyše stala veľkým zdrojom zábavy. Väčšina tohto obsahu je žiaľ bohužiaľ geograficky obmedzená iba na sledovanie v Thajsku.

V prípade expatov vám VPN umožní nastaviť servery v Thajsku a naďalej si užívať thajskú TV 3, kanál Workpoint alebo kanál GMM 25.

Najlepšie VPN pre Thajsko v roku 2020

Aby sa v Thajsku zabránilo problémom týkajúcim sa súkromia a slobody internetu, malo by sa týchto päť najdôležitejších sietí VPN ukázať neuveriteľne užitočné:

1. PureVPN - najlepšia VPN pre Thajsko

 • Cena: 2,91 $ / mesiac
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

Logo PureVPNSpoločnosť PureVPN so sídlom v Hongkongu zaškrtáva najviac políčok, pokiaľ ide o výhody, ktoré môže poskytnúť svojim používateľom.

S viac ako 2000 servermi vo viac ako 140 krajinách vrátane tuctu v Thajsku poskytuje niekoľko ďalších sietí VPN prístup k rovnakému obsahu ako PureVPN..

Thajské servery by zabezpečili, aby používatelia nikdy nezmeškali miestny obsah, ak tak urobia’vždy mimo svojej krajiny.

Vyhral si’Nemusíte sa obávať kompatibility, pretože PureVPN je podporovaný v systémoch Android, Mac, Windows, iOS a Linux. Navyše tam’s plnou podporou Kindle a herných konzol ako PS4 a Xbox One.

5 multi-prihlásení dostupných so šifrovaním AES-256 podľa protokolov PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec a OpenVPN zaisťuje maximálnu bezpečnosť.

Pros

 • 12 vyhradených thajských serverov
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 5 Viac prihlásení
 • Nezaznamenali sa žiadne úniky DNS alebo WebRTC
 • Kompatibilita pre Android, Mac, Windows & iOS

Zápory

 • Používateľské rozhranie by mohlo byť jednoduchšie

2. Surfshark - ľahko použiteľné a spoľahlivé

 • Cena: $ 1,99 / mo
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.4

Surfshark-logoSurfshark so sídlom na Britských Panenských ostrovoch je najlepšou voľbou pre obyvateľov Thajska. Je to služba šetrná k rozpočtu, ktorá odmieta všetky šance ísť proti najlepším konkurentom na trhu.

Surfshark poskytuje svojim používateľom prístup k 1040+ serverom vo viac ako 140 krajinách vrátane Thajska. Okrem toho môžu používatelia využívať bezproblémovú službu Surfshark na svojich zariadeniach s Androidom, iOS, Mac, Windows a Linuxom.

Najlepšia časť zo všetkých; môžete použiť VPN na odblokovanie Netflixu a iných streamovaných webových stránok, ako sú BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a dokonca aj Disney Plus

Vychádza z vojenského šifrovania AES-256-GCM podporujúceho protokol IKEv2 a OpenVPN, čím sa stáva bezpečnou a spoľahlivou službou, ktorá je k dispozícii na použitie na neobmedzených zariadeniach..

Pros

 • 1040+ serverov v 140+ krajinách
 • Kamuflážny režim
 • Podpora pre neobmedzené zariadenia
 • Prísne zásady neprihlásenia

Zápory

 • Zákaznícky servis môže byť lepší

3. Ivacy - Navrhnuté pre zabezpečené streamovanie

 • Cena: $ 2,25 / mo
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

Najlepšie VPN služby pre Thajsko: 5 dôveryhodných a testovaných aplikácií do roku 2020Spoľahlivé služby a spokojnosť zákazníkov sú súčasťou Ivacy’s úspechom viac ako desať rokov.

Poskytuje používateľom bezprecedentnú možnosť prispôsobiť si pripojenie k serveru a byť jednou z najdostupnejších dostupných možností.

Je kompatibilný pre systémy iOS, Mac, Windows a Android a môže byť perfektným poskytovateľom VPN pre používateľov, ktorí streamujú neobmedzený obsah na viacerých zariadeniach..

Funkcia rozdeleného tunela ešte viac vylepšuje zážitok zo streamovania prostredníctvom aplikácie Ivacy.

Priemyselné štandardné šifrovanie AES-256-GCM, ako aj protokoly L2TP a IKeV2 zaisťujú, že Ivacy bude spoľahlivou voľbou ako váš ďalší poskytovateľ VPN..

Pros

 • Zákaznícky servis je odvetvovým meradlom.
 • Najlepšia dostupná podpora streamovania.
 • Prísne zásady neprihlásenia.
 • Jedna z najdostupnejších možností.

Zápory

 • Technická podpora potrebuje zlepšenie.

4. ExpressVPN - ideálne pre milovníkov hier

 • Cena: $ 8,32 / mo
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 5.0

5-ExpressVPN-LogoZatiaľ čo používatelia môžu blokovať vyššiu cenu za ExpressVPN, množstvo funkcií, ku ktorým by mali prístup, aby sa vyplatilo za peniaze navyše.

ExpressVPN spravuje najrýchlejšie servery v 94 krajinách vrátane Thajska.

Vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre nadšených hráčov, okrem krížovej kompatibility pre systémy iOS, Windows, Android a Mac..

Ďalšou funkciou, ktorá je pre ExpressVPN jedinečná, je sieťový zámok, najmodernejší prepínač zabíjania, ktorý v prípade prerušenia pripojenia obmedzí všetok internetový prenos v sieti..

Jeho štandardné šifrovanie AES-256 bit využíva protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 a PPTP, čo z neho robí jednu z najlepších sietí VPN pre hráčov a bežných používateľov na trhu celkovo..

Pros

 • Ideálne pre hranie s najrýchlejšími servermi.
 • Sieťový zámok.
 • Podpora bitcoínov.
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Zápory

 • Drahšie ako iné siete VPN v tomto zozname.

5. CyberGhost: Vytvorený pre odblokovanie geogra- fického obsahu

 • Cena: $ 2,75 / mo
 • Hodnotenie dôveryhodnosti: 4.5

Logo CyberGhostAk ty’jeden z používateľov, ktorí trávia hodiny na konci, posúvajú sa cez internet, potom je CyberGhost pre vás ideálnou voľbou.

Používatelia môžu využívať viac ako 6000 serverov operujúcich z 90 rôznych krajín vrátane 10 v Thajsku.

Okrem toho ponúka úplnú kompatibilitu pre systémy Android, iOS, Linux, Mac a Windows.

Najlepšie je dátové centrum NoSpy: CyberGhost’dedikovaný server, ktorý používa vyhradený uplink na ďalšie posilnenie svojho 256-bitového šifrovania podporovaného protokolmi OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP dostupnými pre 7-viacnásobné prihlásenie.

Pros

 • 7 Viac prihlásení.
 • Prísne zásady neprihlásenia.
 • 45-dňová záruka vrátenia peňazí.
 • Odblokuje najviac obsahu.

Zápory

 • Rýchlosti pripojenia môžu zaostávať.

Ako sa zákon zaoberá ochranou súkromia online v Thajsku?

V máji 2019 Thajsko prijalo zákon o osobnej ochrane B.E. 2562 (2019), známy ako PDPA.

Zákon dal všetkým spoločnostiam, ktoré pôsobia alebo podnikajú v Thajsku, dodržiavanie jeho smerníc.

Účelom zákona je modernizovať spôsob, akým má ústava narábať s osobnými údajmi na internete.

Medzi jej hlavné vlastnosti patrí poskytnutie možnosti zákazníkom odhlásiť sa zo všetkých súborov cookie sledovania, informovať všetkých zákazníkov o akýchkoľvek údajoch a čo je najdôležitejšie, založil Výbor na ochranu osobných údajov (PDPC), ktorý dohliada na vykonávanie zákona..

Porušenie tohto zákona môže viesť k pokutám a trestnému stíhaniu pre spoločnosti, ktoré boli uznané vinnými.

Thailand’s Ťažká minulosť zahŕňajúca internetovú cenzúru a dohľad

“lese majestátu” (poškodené majestát) je zákon, ktorý robí akúkoľvek online kritiku, výsmech alebo urážku monarchie trestným činom, ktorý má trest odňatia slobody najmenej 15 rokov. Občania boli uväznení za vytváranie a zdieľanie príspevkov na Facebooku.

Tím 60 - 70 osôb s názvom Divízia potlačenia technologickej kriminality (TCSD) sa špecializuje na reguláciu internetu a monitoruje internet na obsah nevhodný.

Po vojenskom prevrate v roku 2014 bolo zakázaných niekoľko webových stránok, aby sa sloboda online kontrolovala.

Novinári, študenti, turisti a ďalší ľudia sa pravidelne museli obracať na VPN ako riešenie internetovej cenzúry, ktorú úrady umiestňujú na internet..

Okrem poskytnutia slobody a anonymity internetu tvárou v tvár orgánom pri neustálej ostražitosti vám siete VPN môžu pomôcť streamovať obsah zo streamovaných stránok, ako sú Netflix, Hulu a Disney +, ktoré boli geograficky obmedzené a v Thajsku sa k nim nedá dostať..

Ľudia sa tiež pýtajú

Sú VPN v Thajsku legálne?

Na papieri sú VPN v Thajsku úplne legálne. V posledných rokoch však vláda zaviedla iniciatívu s názvom Kybernetickí skauti.

Prijíma thajských tínedžerov a upozorňuje ich, aby nahlásili priateľom, rodinným príslušníkom a komukoľvek v ich bezprostrednom kruhu, že majú podozrenie, že používajú VPN na maskovanie svojej IP adresy na vytváranie a zdieľanie obsahu porušujúceho zákon lèse-majesté..

Aké sú najlepšie bezplatné VPN pre PC?

Existujú online stovky webov VPN, ktoré môžete používať zadarmo.

Používatelia však musia pochopiť, že týmto webovým stránkam chýbajú kritické funkcie, ktoré si v prvom rade vyžadujú VPN.

Existujú obmedzené servery, miera odpojenia je vysoká, obmedzenia šírky pásma a predovšetkým tam’nie je zaručené, že vaše údaje nebudú postúpené inzerentom alebo horšie, samotnej vláde.

Ak ty’keď sa vážne maskujete pred hrozivým TCDS, potom je platená služba VPN oveľa rozumnejšou a múdrejšou možnosťou ísť za.

Môžem sa pozerať na Netflix v Thajsku?

Áno, v roku 2016 sa Netflix oficiálne sprístupnil v Thajsku.

Avšak, tam’je obrovské množstvo obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením na serveri Netflix, ku ktorému nemajú diváci v Thajsku prístup.

Použitie siete VPN môže tento problém rýchlo vyriešiť a rýchlo vám umožní obísť všetky geografické obmedzenia, ktoré má spoločnosť Netflix.

Aká je najlepšia VPN pre PUBG v Thajsku?

Väčšina sietí VPN vám poskytne všetky základné funkcie na spustenie PUBG v Thajsku.

Najlepším riešením by však bolo bezpochyby PureVPN.

to’Vyhradené thajské servery by zaručili rýchle a nepretržité pripojenie a zároveň vám poskytli hladký a príjemný zážitok.

Zabalenie vecí

Používanie internetu sa v posledných rokoch stalo v Thajsku nebezpečným. Ľudia čelia právnym žalobám za svoje digitálne aktivity. Sieť VPN môže maskovať vašu identitu online a udržať vás v bezpečí.

PureVPN je najlepšia všestranná voľba, pretože poskytuje všetky potrebné funkcie na zaistenie bezpečnosti používateľov pri prehľadávaní Internetu. Na druhej strane je Surfshark cenovo priaznivejšou a zároveň mimoriadne účinnou možnosťou výberu.

Dajte nám vedieť v časti nižšie, ako sa vám páčili vaše skúsenosti s týmito možnosťami.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me