Najlepšie VPN pre Indiu – Sprievodca ochranou domácich používateľov

India má jedného z najvyššieho počtu užívateľov internetu na svete, stále však nie je úplne zadarmo a zabezpečená kvôli rozsiahlej vládnej cenzúre stráženej zákonom. Väčšina z týchto obmedzených aktivít zahŕňa obľúbené užívateľa, ako sú stránky Torrenting, takže indickým používateľom je ťažké získať plnú hodnotu zo svojho internetového pripojenia..

Pomocou Najlepšie VPN môžu indickým používateľom umožniť obísť tieto obmedzenia bezpečne, zaistiť ich proti autoritatívnemu dohľadu, odblokovať geoobmedzený obsah, ako je Netflix USA, a dokonca ich neustále chrániť pred hrozbami škodlivého softvéru.

Aby ste ich uviedli v najlepšej voľbe, uvádzame rozsiahlu recenziu pre Najlepšie VPN pre Indiu, ktorá obsahuje sprievodcov zákonnosťou, informácie o autorských právach v Indii, najlepšie platené VPN s indickými servermi, odblokovacie príručky pre Hotstar a ďalšie od spoločnosti BestVPN.co.

Realita indického zákona o kybernetickom práve zameraná na používateľov torrentov

Napriek tomu, že je sekulárnou demokraciou, India je stále známa tým, že je miestom, ktoré sa z času na čas stáva svedkom vysokého množstva cenzúry internetu. Zakázané webové stránky zahŕňajú zoznamovacie webové stránky, webové stránky typu Torrenting ako ThePirateBay a dokonca aj webové stránky na streamovanie videa, ako sú Vimeo a Daily Motion..

Mnoho telekomunikačných firiem v Indii a poskytovatelia internetových služieb spolupracovalo v zhode s vládou, aby dôsledne monitorovali používateľov internetu a zabránili im v navštevovaní webových stránok, ktoré predtým obmedzujú prístup k.

Okrem toho podľa autorského zákona z roku 1957 by vám mohla byť uložená pokuta až do INR 3 Lakh (4485 dolárov podľa platných devízových kurzov 25. apríla 2018) a v prípade, že vás pristihnú obmedzení prístupu, budete čeliť trestu odňatia slobody v trvaní 3 rokov. obsah.

Indický hudobný a filmový priemysel tiež prispieva k sprísneniu týchto obmedzení internetu. Napríklad Je známe, že spoločnosť Star India Pvt Ltd, ktorá je vo vlastníctve spoločnosti 21. storočia Fox, zakazuje webové stránky tým, že donúti poskytovateľov internetových služieb, aby tak robili na základe porušenia autorských práv..

Pre Torrenting v Indii alebo pre obídenie všeobecného internetového cenzúry vynúteného úradmi, potrebujete najlepšiu VPN pre Indiu, ktorá nielenže je vysoko bezpečná, ale zároveň zabezpečuje masívny výkon pre indických používateľov..

Najlepšie VPN pre Indiu - potreba času

Zákony o autorských právach môžu spôsobiť, že väčšina ľudí bude mať právne a finančné problémy vo veľkom počte krajín na celom svete, a nie je dôvod domnievať sa, že sa to nemôže stať užívateľovi v Indii..

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia’nie iba západné krajiny alebo Čína, kde praktikujú neznášanlivosť voči internetovým aktivitám, ako je Torrenting. Za pokus o prístup k chráneným alebo zakázaným webovým stránkam v Indii môžete dostať pokutu alebo uväznenie rovnako ako v iných krajinách s prísnymi režimami porušovania autorských práv..

Najlepším spôsobom, ako sa chrániť online pred takými drakonickými, záväznými, obmedzujúcimi a škodlivými internetovými cenzúrami, je použitie najlepšej VPN pre Indiu.

Špičková sieť VPN pre Indiu musí poskytovať veľký počet serverov v Indii a priľahlých miestach, ako je Pakistan, Hongkong alebo dokonca Srí Lanka, aby sa zaručila vyššia rýchlosť a užitočný zážitok. Musí dokonca ponúkať rozsiahle bezpečnostné funkcie, ako je prepínač Internet Kill, dvojité šifrovanie, ochrana proti úniku DNS a cibuľa cez VPN, ktoré chránia používateľov pred vládnymi programami sledovanými v Indii..

Okrem toho musia používatelia vždy dodržiavať zásady bezpečného používania internetu, napríklad nekliknúť na pochybné odkazy, ktoré môžu viesť k napadnutiu škodlivým softvérom alebo nezdieľať ich finančné údaje na žiadnom online fóre, aby sa pred podvodmi v Indii nezdržali..

Získajte najlepšiu sieť VPN pre Indiu

Je VPN v Indii legálne?

Okrem dočasných zákazov používania internetu VPN v niektorých štátoch v čase občianskych a politických nepokojov zostáva používanie sietí VPN naďalej v Indii je úplne legálne.

Úrady vás však môžu požiadať o odovzdanie vašich poverení používateľov, ak nedokážu dešifrovať zašifrované správy pochádzajúce z vašej samotnej VPN. Aj keď takéto žiadosti môžete kedykoľvek odmietnuť, prejdite na súd’Ak sa váš poskytovateľ VPN rozhodne obrátiť svoje protokoly na úrady, a tým vás dostane do veľkých problémov, nedá sa vrátiť.

Je bezpečné používať službu Best VPN for India?

Poskytovatelia VPN, ktorí neustále uchovávajú veľké množstvo protokolov, nie sú to, s čím by ste sa mali spojiť, ak sa snažíte chrániť pred úradmi a online dohľad zo strany vládnych agentúr..

Najlepšie VPN pre Indiu by sa nemalo iba výslovne uvádzať politika nulových záznamov ale mala by mať čistú históriu, ktorá zahŕňa zamietnutie žiadostí o vydanie údajov zo strany orgánov (príklad je uvedený v zozname BestVPN nižšie) alebo nebol nikdy vystavený trápnemu úniku údajov.

Najlepšie VPN pre Indiu 2018

Ako už bolo spomenuté, najlepší poskytovatelia VPN sú špičkovými garantmi zabezpečenia najvyššej používateľskej skúsenosti a prvotriednej bezpečnosti. Existuje veľa služieb VPN, ktoré sú číslované v 100-tych rokoch, ale nie všetky z nich môžu chrániť súkromie používateľov tak, ako to najlepšie VPN dokáže.

Špičkové VPN pre Indiu nielen budú strážiť užívateľské dáta prostredníctvom vojenského šifrovania a zabezpečených protokolov, ale poskytnú používateľom aj rozsiahly zoznam ďalších úžasných funkcií sprevádzajúcich ich pravidelný balík Service Pack. To zahŕňa niektoré z fantastických funkcií, ako je napríklad najlepšia podpora VPN pre Torrenting a P2P prostredníctvom dedikovaných serverov, odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu a streamovania stránok a jednoduché použitie, vysoko navigovateľné kompatibilné aplikácie a oveľa viac.

Zakúpené po testovaní a preskúmaní 100 s VPN, je tu exkluzívny sprievodca prispôsobený pre používateľov v krajine BestVPN.co pre Best VPN for India 2018:

Poskytovatelia Cena ($) Vlastnosti Hodnotenie Zľava Navštíviť Poskytovateľa

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 dolárov1,99Za mesiac

  • 800+ serverov v 50+ krajinách
  • Šifrovanie AES-256-GCM
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • Neobmedzené súčasné pripojenie
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 83% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 dolárov2.91Za mesiac

  • 2 000+ serverov v 140+ krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 5 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 73% zľavový návštevný web
  Prečítajte si recenziu

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za mesiac

  • 3 000+ serverov v 94 krajinách
  • 256 bitové šifrovanie AES
  • 24/7 live chat
  • Žiadne zásady protokolovania
  • 3 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Spoľahlivý 35% zľava na návšteve stránok
  Prečítajte si recenziu

 4. zažívacie

  zažívacie

  9,95 dolárov2.25Za mesiac

  • 1 000+ serverov na 100 miestach
  • 256-bitové štandardné vojenské šifrovanie
  • Podpora live chatu je vynikajúca
  • Poskytovateľ nulových protokolov
  • K dispozícii je 5 prihlásení s viacerými prihláseniami
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšírenie Chrome

  spoľahlivý Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $2.75Za mesiac

  • 3 700 serverov v 60 krajinách
  • 256-bitové šifrovanie AES
  • Živý rozhovor 24/7
  • Prísne zásady denníka
  • 7 Súčasné pripojenia
  • Aplikácie pre Windows, Mac, iOS & Android

  Reliabile Zľava 77% Navštívte stránku
  Prečítajte si recenziu

NordVPN - Bezpečnostné funkcie Apex ako VPN pre Indiu:

Táto VPN sa vyznačuje kombináciou odolnosti a bezpečnosti, čo z nej robí jedno z najlepších žrebov pre VPN v Indii. NordVPN je vynikajúci nástroj na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu, ako je napríklad Hotstar, ak ho prezeráte mimo Indie. Má funkciu SmartPlay, ktorá poskytuje optimálny výkon na streamovacích serveroch. Potrebujete vedieť viac? Potom si prečítajte komplexnú recenziu spoločnosti NordVPN.

Najlepšie VPN pre Indiu

Pridal viac serverov a v súčasnosti predstavuje celkový počet 4047 serverov v 62 krajinách vrátane serverov v Indii, ktoré ponúkajú vysokú anonymitu online. Spoločnosť NordVPN víta používateľov P2P a Torrentingu poskytovaním vyhradených serverov.

Čo sa týka zabezpečenia, má DoubleVPN a Onion over VPN ako ďalšie funkcie okrem najlepších šifrovania v triede a podpory viacerých protokolov vrátane výpočtovateľnosti OpenVPN..

Aplikácie fungujú úžasne dobre na všetkých dostupných platformách, ako sú Mac, Windows, Android, iOS a ďalšie. Má úžasnú podporu a sekcie sprievodcov pre väčšie pohodlie používateľov.

Ročné predplatné sa oceňuje na 83,88 dolárov, zatiaľ čo dvojročné predplatné sa ponúka za 119,7 USD a zostáva ich najlepšia ponuka.

Okrem toho je to jediná najlepšia VPN, ktorá ponúka bezplatnú skúšobnú verziu Indie VPN bez otázok.

Pros

 1. Funkcia Tor s VPN pre bezpečné prehliadanie v Indii.
 2. Bezplatné skúšobné obdobie.
 3. K dispozícii je dvojité šifrovanie.
 4. 3359 serverov v 60+ krajinách.
 5. Viaceré spôsoby platby.
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP.
 7. Funkcia SmartPlay pre streamovanie webov.

Zápory

 1. Drahý mesačný plán (nie je vhodný pre krátkodobých používateľov).

Získajte NordVPN

Súkromný prístup na internet - ponúka ochranu pred FaceNiff a Firesheep ako VPN pre Indiu

Táto VPN, ktorá je obľúbená od spoločnosti Reddit, je rozhodujúca podľa metrík spokojnosti zákazníka. Ponúka všetko, čo robia ostatné Najlepšie VPN, ale úroveň výkonu týchto funkcií je v tomto odvetví bezkonkurenčná. V súčasnosti ponúka 3035+ serverov v 29 hlavných krajinách, takže odblokovanie všetkých geo-obmedzení bude hračkou. Prečítajte si našu recenziu súkromného prístupu na internet a získajte viac informácií.

Súkromný prístup na internet pre Indiu

Netflix, Hulu, Amazon Prime, Hotstar, všetky sú ľahko dostupné cez vaše obľúbené krajiny cez PIA. K dispozícii je vstavaný blokovač reklám a identifikátor škodlivého softvéru, ktorý zaručuje nepríjemný zážitok.

Najlepšia časť o PIA je však to, že zabraňuje hackerom, ktorí používajú FaceNiff a FireSheep, preniknúť do vašich profilov sociálnych médií, keď ste na verejnej WiFi.

PIA v súčasnosti ponúka servery v Indii pre najlepší prístup a vyššiu rýchlosť pre domácich používateľov.

Indický server PIA

Jeho najlepší cenový plán je pre dvojročné predplatné príde na 69,95 dolárov účtované raz, zatiaľ čo ročný plán bude stáť užívateľa 39,95 dolárov účtované raz.

Pros

 1. Chráni používateľov na verejnej sieti Wi-Fi ako najlepšej VPN pre Indiu.
 2. Podporované OpenVPN, L2TP / IPsec.
 3. Podpora P2P je k dispozícii.
 4. Nulové záznamy.
 5. 5 Súčasné pripojenia.
 6. Neobmedzená šírka pásma.

Zápory

 1. Špeciálne aplikácie sú pre začiatočníkov trochu náročné.

Získajte súkromný prístup na internet

PureVPN - najlepšia VPN pre odblokovanie Hotstar z krajín mimo Indie:

V Indii existujú milióny používateľov populárnych streamingových webov, ako sú Netflix a Amazon Prime, ale z dôvodu geo-obmedzení obsahu nemusia byť schopní zabezpečiť plné využitie svojich odberov. PureVPN’Vďaka rozsiahlej sieti 750+ serverov rozmiestnených v obrovských 140 krajinách vrátane 3 v indickej Chennai môžu používatelia získať plnú hodnotu zo svojich odberov streamovania..

PureVPN pre Indiu

Či už chcete odblokovať Netflix v USA alebo získať prístup k vyhradenej podpore Torrenting alebo P2P, PureVPN to môže urobiť za vás.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, má šifrovanie AES 256 vojenskej triedy a podporu viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2TP a ponúka tiež zabezpečenie aktualizácií pomocou možností Kill Switch, Split Tunneling, Double VPN a Onion over VPN..

Uchováva však určitý druh denníka, ale prevráti sa, iba ak sa dopustíte akejkoľvek trestnej činnosti, ako je kyberšikana, kybernetika alebo dokonca spam.

PureVPN zostáva najlepšou VPN pre Indiu, pokiaľ ide o vysokú dostupnosť, s 2-ročným predplatným balíkov, ktoré sa v súčasnosti ponúkajú raz za 69 dolárov. Ročné predplatné sa dá kúpiť aj za 58,92 dolárov. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho funkciách, pozrite si našu recenziu PureVPN.

Pros

 1. Hotstar odblokovanie ako VPN pre Indiu.
 2. Ochrana DDoS.
 3. Podpora vyhradeného streamovania.
 4. Servery P2P a Torrent.
 5. 750 + servery v 141 krajinách.
 6. VPN hotspot.
 7. Nat Firewall.
 8. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN a L2Tp.
 9. Umožňuje rozdeliť tunelovanie.

Zápory

 1. Vedie niektoré protokoly.
 2. Bezplatná skúšobná verzia nie je k dispozícii.

Získajte PureVPN

ExpressVPN - Poskytuje prísnu ochranu pred ochranou ISP ako VPN pre Indiu:

V jednom z najznámejších prípadov v doméne VPN spoločnosť ExpressVPN odmietla odovzdať protokoly údajov tureckým orgánom počas vyšetrovania trestného prípadu. Poskytovateľ poprel, že uchováva všetky denníky, ktoré hovoria o dĺžkach, o ktorých ide, s cieľom zabezpečiť súkromie svojich používateľov.

ExpressVPN pre Indiu

ExpressVPN je vaša najbezpečnejšia stávka ako VPN pre Indiu, ak sa snažíte vyhnúť vynúteným programom sledovania a pokusom o protokolovanie pomocou protokolu ISP, ktoré ohrozujú vašu anonymitu online.

ExpressVPN vlastní globálnu serverovú sieť zahŕňajúcu 2 000 serverov a zároveň poskytuje kompatibilné aplikácie a rozšírenia pre všetky populárne OS a prehliadače. Má sídlo na Britských Panenských ostrovoch, čo zaisťuje, že je ďaleko od krajín s autoritárskymi režimami údajov (k dispozícii je aj naša aktualizovaná a podrobná recenzia ExpressVPN)..

ExpressVPN indická proxy služba

V aplikáciách je vypínač zabíjania a spolu s kompetentnou ochranou proti úniku DNS sú vaše relácie prehliadania stále bezpečnejšie, keď sa na ne vzťahuje ExpressVPN..

Plány tvorby cien sú o niečo drahšie, ale ročný plán stojí jedenkrát 99,95 dolárov, zatiaľ čo polročné predplatné sa účtuje na ploche 59,95 dolárov..

Pros

 1. Výkonné bezpečnostné funkcie pre indických používateľov VPN.
 2. Vyhradené aplikácie a rozšírenia pre prehliadače.
 3. Odolné šifrovanie vojenského stupňa.
 4. Podpora viacerých protokolov.
 5. Zásady nulových protokolov.

Zápory

 1. Žiadne špecializované servery P2P.
 2. Drahé v porovnaní s konkurenčnými službami.

Získajte ExpressVPN

IPVanish - najlepší server sa počíta ako VPN pre Indiu

Tento poskytovateľ ponúka 6 natívnych indických serverov nachádzajúcich sa v Naí Dillí na posilnenie ochrany súkromia používateľov online v krajine a na sprístupnenie služby Hotstar používateľom mimo Indie úžasne jednoduchým spôsobom..

Ak však chcete sledovať servery Netflix USA alebo Amazon Prime USA z Indie, sieť IPVanish VPN ponúka viac ako 1 000 serverov, ktoré zaručujú výkonné odblokovanie..

IPVanish pre Indiu

Rýchlosti zostali počas našich testov dosť konzistentné a boli až do značnej miery, pokiaľ ide o výkon na streamovaných stránkach. Ponúka 5 súčasných pripojení na jeden účet a ponúka špecializované aplikácie pre populárne OS ako Mac a Android.

K dispozícii je 7-dňová refundácia spolu s 24/7 zákazníckou podporou pre maximálne pohodlie používateľa.

IpVanish ponúka tri cenové plány, ktoré zahŕňajú mesačné, štvrťročné a ročné predplatné. Najlepší plán z nich stojí 79,99 dolárov za celú 12-mesačnú ponuku predplatného.

Pros

 1. VPN pre Indiu s vysokým počtom natívnych serverov.
 2. 1 000+ VPN serverov a 40 000+ IP’s.
 3. Odblokuje geoobmedzený obsah, ako je Netflix.
 4. Podpora viacerých protokolov vrátane OpenVPN.
 5. Funkcie ako Kill Switch, IPv6, DNS Leak Protection.
 6. 5 Súčasné pripojenia.

Zápory

 1. nemá’Zatiaľ neponúkajte skúšobnú verziu zadarmo.

Získajte IPVanish

Najlepšie VPN pre Indiu zadarmo

Sieť VPN zadarmo môže byť niekedy veľmi ťažkopádna vzhľadom na to, že koľko poskytovateľov vedie používateľov tým, že tvrdia, že ponúkajú bezplatnú sieť VPN s najlepšou bezpečnosťou, ale nerobia nič viac, ako ich vytrhnú predajom svojich údajov tretím stranám alebo odoslaním škodlivého softvéru..

Najlepšie VPN pre Indiu zadarmo

Stále existuje niekoľko dobrých bezplatných sietí VPN, ktorým môžete dôverovať, ale bohužiaľ, žiadna z nich neponúka natívne indické servery. že’Pretože väčšina používateľov VPN pochádza z amerického a európskeho regiónu a vzhľadom na extrémne obmedzujúci počet serverov, ktoré môže sieť VPN ponúkať, existuje veľmi obmedzená možnosť, že každá sieť VPN ponúka servery v Indii..

Nižšie sú uvedené 3 vysoko spoľahlivé India VPN zadarmo a vy môžete určite upgradovať na svoje platené plány a využívať ich servery v Indii:

 1. Tunnelbear VPN - ponúka vysoko bezpečnú bezplatnú službu VPN pre Indiu
 2. WindscribeVPN - má vo svojom bezplatnom pláne VPN limit šírky pásma 10 GB / mesiac
 3. Hide.Me - je neuveriteľne rýchly z hľadiska rýchlosti ako bezplatná sieť VPN pre Indiu

Indický server VPN VPN

Proxy sú alternatívnym bezpečnostným nástrojom k VPN, aj keď nie’t neposkytujú podporu šifrovania alebo bezpečného tunela protokolov, sú dosť dobré na to, aby vás ochránili, ak si len chcete presmerovať svoju IP adresu cez nový server.

Tu sú najlepšie proxy servery VPN, ktoré môžete použiť v Indii:

 1. Websurf.in
 2. Proxify
 3. Proxfree
 4. Kproxy
 5. Rýchly USA proxy
 6. Hide.me (Proxy verzia)
 7. Hidester
 8. Whoer.net
 9. VPNBook
 10. Megaproxy

Najlepšie VPN pre Indiu Hotstar

Najlepšie VPN pre Indiu vám môžu poskytnúť najlepší spôsob, ako odblokovať predplatné aplikácie alebo webových stránok Hotstar mimo Indie. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k indickým serverom ktorejkoľvek z našich najlepších sietí VPN uvedených vyššie a vychutnať si svoj obľúbený obsah na serveri Hotstar.

Ak to tak nie je’Ak chcete pracovať, vždy môžete požiadať ich podporu 24/7, aby vám poskytli vyhradenú adresu IP, ktorá vám poskytne platnú trasu streamingu.

Odblokujte službu Hotstar

Najlepšie VPN pre India Chrome

Vzhľadom na to, že prehliadač Chrome je najobľúbenejšou bránou na prístup na internet na svete na prechádzanie doménou online, v Indii by v nej boli milióny používateľov, ktorí by pre ňu chceli zaistiť najvyššiu bezpečnosť.

Najlepšie VPN pre India Chrome

Tu je zhrnutie na internete Najlepšie VPN pre prehliadač Chrome prehliadač, ktorý ponúka kompatibilné rozšírenia a ponúka špecializované indické servery:

 1. Čistá sieť VPN
 2. Nord VPN
 3. Express VPN
 4. Ivacy VPN
 5. Súkromná internetová prístupová sieť VPN
 6. Torguard.net
 7. Tunnelbear VPN
 8. Hide.me VPN
 9. Windscribe VPN

Najlepšie VPN FAQ

Streamuje sa legálne v Indii?

Streamovanie je v Indii legálne a mnoho populárnych streamingových serverov, ako sú Netflix a Amazon Prime, a dokonca aj indická natívna streamingová stránka Hotstar má milióny používateľov pochádzajúcich z Indie. Preto je dôležité mať k dispozícii najlepší vpn na streamovanie, aby ste si svoju zábavu mohli užiť bez prerušenia.

Ale pretože mnoho z týchto stránok nezobrazuje tú istú knižnicu obsahu, t. J. Vyhral používateľ siete Netflix v Indii’aby ste mohli vidieť všetku reláciu, ktorá je k dispozícii pre používateľov v USA, je to najlepšie, keď môžete používať špičkovú sieť VPN pre Indiu, ktorá vám umožní odblokovať také geografické obmedzenia a vychutnať si obľúbený obsah bez problémov.

Žiadna India VPN Free však v súčasnosti nemôže povoliť legitímnu podporu torrentu pre vyhradených používateľov.

Je torrent v Indii legálny?

Rovnako ako vo väčšine krajín, Torrenting leží v legálnej šedej oblasti v Indii. Stiahnutie prijateľného obsahu alebo softvéru pomocou Torrentingu, ako je napríklad inštalačný súbor prehliadača Google Chrome, vyhral’nedám ti veľa problémov. Skutočný problém začína obsahom, ktorý je citlivý a vlastní veľké mediálne domy.

Tento druh obsahu je chránený autorskými právami a jeho zdieľanie prostredníctvom torrentu vás môže dostať do problémov, ak ho nemáte’• Chráňte sa prostredníctvom špičkovej VPN.

Ako odblokovať Hotstar mimo Indie?

Hotstar je úžasná online streamingová služba pre Indiu, ale bohužiaľ’nie je k dispozícii používateľom mimo krajiny v snahe chrániť obsah chránený autorskými právami. Takéto geo-obmedzenia však môžete vždy obísť pomocou Best VPN.

Tu’najlepší spôsob odblokovania služby Hotstar mimo Indie:

 • Vyberte sieť VPN a prihláste sa na odber cenového plánu
 • Získajte poverenia používateľa (meno a heslo)
 • Stiahnite si natívnu aplikáciu pre svoj operačný systém a nainštalujte ju (väčšina sietí VPN teraz poskytuje špecializované aplikácie na kompatibilitu s viacerými platformami)
 • Pripojte sa k indickému serveru (inak to vyhrá’t work) a Zapnite VPN

Užite si svoje obľúbené filmy a relácie na Hotstar!

Najlepšie VPN pre Indiu

záver:

Na celom svete sa ľudia viac informujú o výhodách kontroly ich súkromia online. Väčšina používateľov internetu bola chytená nevedomá kvôli obrovským a trápnym škandálom s údajmi, ktoré sa týkali veľkých firiem, ako sú Careem a Facebook, ale v konečnom dôsledku strata nie je z týchto firiem tak veľká ako u používateľov..

VPN sú v Indii rovnako dôležité ako vo zvyšku sveta, pretože vám umožňujú pokračovať v používaní internetu bezo zmeny. V BestVPN.co obhajujeme najvyššiu formu zabezpečenia internetu pre používateľov za všetkých okolností a odporúčame bezpečné internetové praktiky spolu s najlepšími nástrojmi pre bezpečný a bezpečný online zážitok..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me