7 En İyi Rus VPN Hizmetleri – Rusya’da Seyahat Ederken İnternet Sansürünü Atlayın

Rusya, kullanıcıların İnternet'i özgürce ve kısıtlamasız bir şekilde keşfetmesini engelleyen sert internet sansürü ve veri saklama yasaları sayesinde yavaş yavaş, nihayetinde bir sonraki Çin'e dönüşüyor. Neredeyse Milliyetçilik, vatandaşları o kadar kör etmiş ki, artık başka ülkelerde bulunanlarla etkileşim kurmak istemiyorlar. Bütün bu ayrılma nedir? İnternetin toplanması? En önemlisi, bunun üstesinden nasıl gelebilirsiniz? Peki, burada bir Rus VPN kullanmak devreye giriyor, bu da web sitelerinin ve çevrimiçi hizmetlerin engelini kaldırmak için coğrafi kısıtlamaları atlamaya yardımcı oluyor. Bu ayrıntılı kılavuzu şuradan okuyun: en iyi vpn.

Rusça VPN

Yeni Rus VPN Yasası ve Netizenler İçin Neyin Yasak Olduğu?

1 Kasım 2017'de yürürlüğe girecek - yeni bir Rus yasası, anonimleştiriciler ve VPN'ler içeren proxy önleme araçlarına erişimin kısıtlanmasını gerektiriyor ve netizenlerin internet sansürünü atlamasını zorlaştırıyor. Ülkede faaliyet gösteren sağlayıcıların Roskomnadzor (Rus medya bekçisi) ile yakın işbirliği içinde olması ve tüm taleplerine uyması gerekecek.

Yeni Rus VPN Yasası

Bununla birlikte, kanunla ilgili hala çok fazla karışıklık var. Proxy kaçınma araçlarının tam bir yasağı olmasa da, Rusya Hükümeti bu araçların yardımıyla yasaklı web sitelerine erişimin kısıtlanmasını talep etti. BT uzmanlarına göre, şirket VPN'leri yasaktan muaf tutuluyor, ancak Roskomnadzor'un kamu ve kurumsal hizmetler arasında nasıl ayrım yapacağına hâlâ açık değil.

Rusya için en iyi VPN

Tor Project'te adıyla uzman “Leonid Yevdokimov” Son zamanlarda, pazarda yayılmış binlerce isim olduğu düşünüldüğünde, her biri internette çeşitli amaçlara hizmet eden bu tür sağlayıcıları ayırt etmenin imkansız olduğunu söyleyerek bulunmuştur..

Rusya'da FIFA Dünya Kupası 2018 - Gerçek Oyun Başlıyor

FIFA Dünya Kupası 2018 köşede, bu yaz 14 Haziran'da başlıyor ve 15 Temmuz'da Moskova'daki son hesaplaşma ile sona eriyor. Şampiyona, dünya çapında milyonlarca insan arasında büyük bir konuşma olduğundan, insanların Rusya'yı ziyaret etmeleri ve favori takım desteklerini sunmaları için kendi ülkelerinde uçmalarını bekleyebiliriz. Ancak tek sorun, bu kişilerin Rusya'yı ziyaret ettiklerinde çok fazla internet kısıtlamasıyla karşılaşacaklarıdır..

Rusya'da FIFA Dünya Kupası 2018

Engellenen uygulamalar, erişilemeyen sosyal medya web siteleri, memleket haber web sitelerinin kullanılamaması - karşılaşılması yaygın sorunlardır. Tabii ki, hemen hemen her restoran, pub, bar veya halka açık yerde ücretsiz halka açık Wi-Fi erişimine sahip olacaksınız, ancak istediğiniz siteleri ziyaret edemiyorsanız ne faydası var? Ayrıca, bu genel bağlantılar, saldırıya açık oldukları için genel veri güvenliğinizi de azaltabilir. Bu nedenle FIFA Dünya Kupası 2018 için kasabadayken bir Fifa dünya kupası VPN'i kullanmanız gerekiyor. Ayrıca, hakkında ayrıntılı blogumuzu okuyabilirsiniz. fifa dünya kupası 2018 nasıl izlenir.

Rusya'da Siber ve Dijital Suçlar

Çoğu ülkeye benzer şekilde, Rusya, bilgisayar bilgilerine yetkisiz erişim, kötü amaçlı yazılım geliştirme / kullanma / yayma, korumalı bilgisayar bilgilerinin aktarılması için geçerli kuralların ihlali, ödeme kartlarının kullanımında sahtekarlık ve diğer hackleme faaliyetleri ile ilgili her türlü suçu cezalandırır. İçişleri Bakanlığı, Federal Güvenlik Hizmetleri ve hatta Rusya Merkez Bankası gibi Sanayi düzenleyicileri tarafından izlenen bu tür suçların para cezaları ve hapis cezaları yoğun!

Rusya'da Siber ve Dijital Suçlar

Neden Rus VPN'e İhtiyacınız Var?

Rus Hükümeti, tüm uygulamalarında son derece istilacıdır, kullanıcılarına göz kulak olur ve hatta çeşitli nedenlerle çok sayıda yabancı siteyi kara listeye alır. Çoğunlukla, yabancı kaynaklardan gelen haberler Google gibi hizmetlerle birlikte karartmalara tabidir. Rusya siteleri için kritik olan birçok web sitesi sansür uygularken, Ukrayna siteleri erişimi engelliyor - süregelen çatışma nedeniyle.

Bu yeterince kötü olsaydı, hükümet PORNOGRAFYAYI bile yasakladı, ki bu biraz tuhaf ve şaşırtıcı. Yeni Yarovaya yasalarının getirilmesi sayesinde, vatandaşlar yüksek düzeyde gözetim altında olduğu için işler gelecekte daha da kötüye gidecek. Tüm bu kısıtlamalar ve korkular, ülke içinde bir VPN kullanımını dijital gizlilik ve özgürlüğü sağlamak için çok önemli hale getiriyor.

Neden Rus VPN'e İhtiyacınız Var?

2014'te Rusya, çok sayıda takipçiye (3.000+ daha spesifik olmak üzere) sahip blogcuların ünlü ve kurumsal düzeydeki medya kuruluşları tarafından uygulanan aynı düzenlemelere uymasını gerektiren bir yasa bile kabul etti. Bu, gerçek adlarını yazmayı ve resmi olarak Roskomnadzor'a kaydolmayı içerir. Ayrıca, Rusya'yı muhalefet eden herhangi bir siyasi görüş yıllarca hapis cezasına neden olabilir.

Yani, genellikle Rusya'da yaşayan herkesin istediklerini yapma özgürlüğü yoktur. Hükümet pratik olarak her şeyi kontrol ediyor, bu da ülkede VPN kullanımını inanılmaz derecede önemli ve kullanışlı hale getiriyor. IP adresinizi maskeleyerek ve farklı bir ülkede yaşıyormuş gibi görünmesini sağlayarak, VPN'ler herhangi bir internet etkinliğine girerken yerel ISS'leri, devlet kurumlarını ve telif hakkı ihlali avcılarını kandırmak için tamamen faydalıdır - bu yasa dışı sayılabilir.

Rusya İçin En İyi VPN

2018'de En İyi 5 Rus VPN'i

Çevrimiçi gizliliğinizi artırırken tüm gereksiz kısıtlamaları atlamak istiyorsanız - pazardaki en iyi Rus VPN'ini seçmek zorunludur. Bu, tüm sağlayıcıları ayrıntılı olarak analiz etmeniz ve performans, güvenilirlik, destek, fiyatlandırma ve sunucu kullanılabilirliğini değerlendirmeniz gerektiği anlamına gelir. Şanslıyız, ziyaretçilerimiz adına araştırma yaparak görevi biraz daha kolaylaştırdık. Bu nedenle, daha fazla uzatmadan, aşağıdakileri içeren En İyi Rus VPN hizmetleri hakkındaki bu ayrıntılı kılavuza bakın:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

ExpressVPN - Rusya için Gizlilik Odaklı Sağlayıcı

İngiliz Virgin Adaları merkezli ExpressVPN, sezgisel bir görünüm ve kullanıcı dostu tasarımı ile harika uygulamalar sunan en iyi Rus VPN'lerinden biridir. Sağlayıcı, büyük ölçüde mahremiyete odaklanıyor ve Türk Makamlarının bile yenemeyeceği bir kayıt politikası yok. VPN ile kaydolduktan sonra, 1.500+ sunucuya, güçlü OpenVPN şifrelemesine ve Otomatik Kill Switch, üç eşzamanlı bağlantı, P2P / Torrent ve WebRTC Koruması gibi özelliklere bile erişebilirsiniz..

Rusya için ExpressVPN

Artıları

 1. Rusya'da Maksimum Güvenlik için 256 bit AES Şifrelemesi
 2. Dünyada 84 Ülkede Sunucular.
 3. Maksimum Gizlilik için Kullanım Günlüğü Yok.
 4. P2P / Dosya Paylaşımı Etkin.
 5. Sezgisel Yerel Uygulamalar

Eksileri

 1. Yüksek Değerli ama Pahalı Değil.

ExpressVPN'i edinin

CyberGhost - Rusya'da Çevrimiçi İyi Anonimlikten yararlanın

Romanya merkezli CyberGhost, Rusya'da sınırsız bir internete erişim kazanmak için anonimlik ve engelleme yeteneklerinden yararlanmak için başka bir harika sağlayıcıdır. Kullanıcılar AES 256 bit OpenVPN şifrelemesi ile güçlü güvenlik elde eder. Eşzamanlı olarak 5 cihaza bağlanabilirsiniz. En iyisi: 30 günlük sorunsuz para iade garantisi ve 7 günlük ücretsiz deneme süreniz var.

Rusya için CyberGhost VPN

Artıları

 1. Rusya'daki Engellemeyi Kaldırma Siteleri için Dünya Çapında 800+ Sunucu
 2. 5 Cihazda Çoklu Bağlantı
 3. Chrome Uzantısı Var
 4. Şeffaf Kayıt Politikaları
 5. Windows, Mac, iOS, Android için Yerel Uygulamalar

Eksileri

 1. Hızlar Daha İyi Olabilir

CyberGhost'u edinin

IPVanish - Rusya'da İnanılmaz Gizlilik ve Güvenlik

ABD merkezli IPVanish, Rusya'daki kullanıcılara inanılmaz bir gizlilik ve güvenlik sunarak dünya çapında 60 ülkede 1000'den fazla sunucudan oluşan büyük bir ağ sunuyor. Linux, iOS, Android, Mac ve Windows gibi tüm platformlar için yerel uygulamalarınız bile var. Fiyatlandırma ayda 7,50 $ 'dan başlıyor, ancak 7 günlük geri ödeme garantiniz var. P2P / Torrenting için maksimum anonimlik için bir SOCKS5 proxy bile var.

Rusya için IPVanish VPN

Artıları

 1. 40.000+ IP’s ve 1000+ VPN Sunucusu
 2. 7 günlük para iade garantisi
 3. SOCKS5 Proxy ve Kill Switch
 4. Kripto para birimlerini kabul eder
 5. Tüm Platformlar için Yerel Uygulamalar

Eksileri

 1. ABD merkezli

IPVanish'i edinin

NordVPN - Çevrimiçi Maksimum Koruma için Gelişmiş Özellikler

Panama merkezli (dünya çapındaki en güvenli yerlerden biri olan NordVPN, kayıt politikası içermez ve Rusya'da maksimum güvenlik için askeri sınıf, 256 bit AES şifreleme sağlar.Ayrıca, kimliğinizi anonim tutmak için tüm gelişmiş özellikleri sunar Otomatik Öldürme Anahtarı, DNS Sızıntısı / IPv6 Koruması, Gizlilik Modu, Tor ve Double Hop gibi web siteleri ve sansürlenmiş sayfaların engellemesini kaldırırken, ucuz fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. her ay!

Rusya için NordVPN

Artıları

 1. Rusya'da Engellemeyi Kaldırmak İçin 62 Ülkede 4205 Sunucu
 2. Yüksek Değerli Bir Sağlayıcı için Ucuz 2 Yıllık Fiyatlandırma
 3. P2P / Torrent Etkin Özellikli Sunucular Var
 4. Maksimum Gizlilik için DoubleVPN Özelliği
 5. DDOS Koruma ve Gizlilik Modu

Eksileri

 1. Aylık Fiyatlandırma Pahalıdır

NordVPN'i edinin

VyprVPN - Rusya'daki Web Sitelerini Akış / Engellemeyi Kaldırma İçin Yüksek Hızlar

VyprVPN, ABD'li bir şirketin sahibi olduğu İsviçre merkezli bir sağlayıcıdır. “Altın Kurbağa”. Aylık 9,95 $ makul fiyatlandırma için olağanüstü bir hizmet sunuyor. Temel fiyatlandırma için, dünya çapında 70'ten fazla ülkede 700'den fazla sunucuya, 30 günlük geri ödeme ve 5 cihazda çoklu oturum açma özelliklerine erişebilirsiniz. Hatta “Bukalemun Teknolojisi” P2P / Torrenting ve engellemeyi kaldırma web siteleri için maksimum kolaylık ve yetenekler için kullanılabilir.

Rusya için VyprVPN

Artıları

 1. Rusya'daki Kısıtlamaları Aşmak için Bukalemun Protokolü
 2. Anonimlik için NAT Güvenlik Duvarı ve DPI Koruması
 3. Test için 30 Günlük Geri Ödeme ve 3 Günlük Ücretsiz Deneme
 4. Aynı Anda 5 Cihazda Oturum Açmayı Destekler
 5. Akış / Torrent için Mükemmel Hızlar

Eksileri

 1. Bitcoin Ödeme Desteği Yok

VyprVPN'i edinin

4 Kolay Adımda Rus VPN Kurulumu

 1. Yukarıda belirtilen adlardan herhangi bir Rus VPN sağlayıcısına abone olun
 2. Web sitelerini ziyaret ederek platformunuz için özel uygulamayı indirin
 3. Uygulamaya Kullanıcı Adı ve Şifreyi Girin
 4. Rusya'daki bir sunucuya (ülkede başka bir yerden başka bir yerden erişmek istiyorsanız) veya ABD sunucusuna (sansürü atlamak istiyorsanız) bağlanın.

En İyi Rus VPN Sunucuları

En İyi VPN'ler Sunucu Sayısı
ExpressVPN 5 Sunucu
HideMyAss 12 Sunucu
NordVPN 22 Sunucu
VyprVPN 2 Sunucu

2 En İyi Rus VPN Ücretsiz

En iyi Rus VPN'i bulmak söz konusu olduğunda, birçok kullanıcı ÜCRETSİZ çözümler arayabilir. Premium muadilleriyle aynı değeri alamasanız da, Rusya'da kullanım için en üst düzeyde güvenlik ve gizlilik sağlamanın ekstra yolunu açan bazı hizmetler vardır. Mükemmel bir genel performans sunan en iyi olanlar arasında:

Windscribe - Gelişmiş Güvenlik Özelliklerine Sahip Kullanıcı Dostu Uygulamalar

Kanada merkezli Windscribe, ücretsiz ve ücretli planları olan tam özellikli bir VPN hizmetidir. ÜCRETSİZ hizmet temelinde, dünya çapında 11 sunucuya aylık 10 GB bant genişliği sınırı ile dikkat çekici bir bağlantı sunar. Bununla birlikte, istediğiniz sayıda cihaza bağlantı kurabilirsiniz. Ekstra 5 GB bant genişliği için sosyal platformlardaki hizmet hakkında tweet atabilirsiniz.

2 En İyi Rus VPN Ücretsiz

Artıları

 1. Yerleşik Reklam / İzleyici Engelleme Özelliği
 2. Şeffaf Kayıt Politikası
 3. Ücretsiz Planda 10 GB Veri Sınırı
 4. P2P / Torrent Etkinleştirilen Sunucular
 5. Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı

Eksileri

 1. Müşteri Desteğinde Çalışmaya İhtiyaç Var

Rusça VPN İstemcisi

Bir Rus VPN istemcisi genellikle VPN ve birçok özelliğine erişmek için dizüstü bilgisayarlarda / bilgisayarlarda / tabletlerde / akıllı telefonlarda kullanılan uygulama / yazılımdır. Kullanıcıların tek bir düğmeye basarak sunucuları kolayca değiştirmelerini sağlar. Güvenilir bir Rus VPN istemcisi kullanmadan, web sitelerinin engellemesini kaldırma ve sınırsız bir internete erişim konusunda büyük sorun yaşayacaksınız..

Rusça VPN İstemcisi

Rusça VPN Android

Android cihazlarda kullanılacak Rus VPN hizmetlerini arıyorsanız, yukarıda belirtilen sağlayıcılardan herhangi birine kaydolabilirsiniz. Her biri, Android'li akıllı telefonlar içeren tüm platformlar için özel uygulamalar sunar. Sadece web sitesini ziyaret edin ve “İndir” bölümünde yazılımı yalnızca Google Play Store'dan yükleyin.

Steam için Rusça VPN

Steam, şüphesiz şu anda piyasadaki en iyi oyun yazılımlarından biridir ve keyfini çıkarmak için çok çeşitli ücretli ve ücretsiz kullanıcılar sunmaktadır. Konuma göre, çoğu kullanıcı aynı en çok satan ve en yeni oyunlar için farklı fiyatlar ödemek zorunda kalabilir. Örneğin, ABD'deki oyunların Rusya'da daha yüksek bir fiyatı olabilir. Burada bir Rus VPN devreye giriyor, konumunuzu değiştiriyor, böylece oyunu daha ucuz bir fiyata satın almanıza izin veriyor!

Şeyleri Sarmak

Ne yazık ki, dünyadaki internet yasaları gittikçe sertleşiyor. Savunmaya ne başladı? “konuşma özgürlüğü” şu anda Rusya'yı da içeren yüksek güçlü ve gerileyen Hükümetler / rejimlerdekiler tarafından yavaş yavaş kontrol ediliyor ve hakim. Aptal kısıtlamaları ve sansürü atlamak istiyorsanız, yukarıda belirtilen sağlayıcılardan herhangi birine kaydolduğunuzdan emin olun. Herhangi bir sorun / sorunla karşılaşırsanız aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me