Tayland için En İyi VPN Hizmetleri: 2023 için 5 Güvenilir ve Test Edilmiş Uygulama

İnternette güvenlik Tayland’da zor bir konu haline geldi, özellikle 2014 darbesinden sonra’etat. Vatandaşlar internet faaliyetleri nedeniyle tutuklandı, para cezasına çarptırıldı ve işkence gördü.

Böyle bir ortamda, güvenilir bir VPN çoğu Thais için kritik bir araçtır. Sadece bir kullanıcıyı değil’güvenlik ve anonimlik, ancak aynı zamanda yasaklanmış içeriğe erişmelerini sağlar.

Bu yüzden birçok Tayland sakininin VPN sahibi olması bir zorunluluktur. Tayland için en iyi VPN’lerden bazılarını, çeşitli faktörler üzerinde değerlendirdikten sonra aşağıda listeledim..

Tayland için En İyi VPN

Contents

Tayland için En İyi 5 VPN Hizmeti (Özet)

 1. PureVPN: 12 özel Tayland sunucusu kullanıcıların Tayland’ın içinde ve dışında her yerde en iyi özelliklere erişmesini sağlamak. VPN sağlayıcınız sadece 2,91 $ / ay .
 2. Surfshark: Kullanımı kolay ve güvenilir. Bugün Surfshark’ı tercih edin, Tayland da dahil olmak üzere 140’tan fazla ülkede kullanımı kolay bir arayüze sahip 1040+ sunucu kullanmak Daha iyi VPN’ler yok, sadece 1,99 $ / ay .
 3. Ivacy: Akış için tasarlandı. Uzun tamponlama beklemeleri ve yavaş hızlardan bıkmış kullanıcılar için mükemmel VPN sağlayıcısı. Sadece 2,25 $ / aylık bir pazarlık
 4. ExpressVPN: Sektördeki en hızlı VPN. Yapmayan oyuncular için’Gecikmenin PUBG veya Fortnite’deyken oyun deneyimlerini tehlikeye atmasını istemiyorum. Gecikme ile ilgili endişeleri sadece 8,32 $ / aylık olarak unutun .
 5. CyberGhost: Tayland’da 10 yerel sunucu. Çevrimiçi içerikte sonsuz bir girdap geçirerek saatler geçiren kullanıcılar için tasarlanmıştır. İnternetinizi kesintisiz olarak sadece 2,75 $ / ay düzeyinde tutmak için özel Tay sunucuları .

Tayland’da VPN Neden Gereklidir?

Sanal Özel Ağ (VPN), tamamlanmış çevrimiçi anonimlik ve internet güvenliğini garanti etmek için en iyi araçtır. VPN’ler, çevrimiçi etkinliğinizin herkes tarafından izlenmesinden endişe etmeden internetin avantajlarından yararlanmaya devam etmenizi sağlayan çok sayıda özellik içerir..

Tüm teknik avantajların yanı sıra, bir VPN size eğlence açısından da çok şey sunabilir. Netflix, Hulu, Disney + ve Amazon Prime, içerik kitaplıkları nedeniyle hızla milyonların tercih ettiği seçenek haline geldi.

Bununla birlikte, zaman zaman bazı içeriklerinde belirli coğrafi kısıtlamalar vardır, yani belirli bölgeler dışındaki kullanıcılar bu içeriğe erişemez.

Bir VPN, tüm favori içeriğinizin akışına ve keyfini çıkarmaya devam etmenizi sağlar. Ayrıca, Tayland televizyonu da büyük bir eğlence kaynağı haline geldi. Ne yazık ki, bu içeriğin çoğu yalnızca Tayland dahilinde görüntüleme için coğrafi olarak kısıtlanmıştır.

Bir gurbetçi için VPN, sunucularınızı Tayland içinde ayarlamanıza ve Thai TV 3, Workpoint kanalı veya Kanal GMM 25’in tadını çıkarmaya izin verecektir..

2023’deki En İyi Tayland VPNleri

Tayland’da gizlilik ve internet özgürlüğü ile ilgili sorunlardan kaçınmak için, bu en iyi 5 VPN’in inanılmaz derecede faydalı olduğu kanıtlanmalıdır:

1. PureVPN – Tayland için En İyi VPN

 • Fiyat: $ 2.91 / aylık
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0
  2023'de Filipinler için en iyi VPN'ler

PureVPN logosuHong Kong merkezli, PureVPN kullanıcılarına sağlayabileceği faydalar söz konusu olduğunda en fazla kutuyu işaretler.

Tayland’da bir düzine de dahil olmak üzere 140’tan fazla ülkede 2000’den fazla sunucuyla diğer birkaç VPN, PureVPN kadar içeriğe erişim sağlıyor.

Tay sunucuları kullanıcıların yerel içeriklerini hiçbir zaman kaçırmamasını sağlar’ülkelerinin dışında da hiç.

Kazandın’PureVPN Android, Mac, Windows, iOS ve Linux’ta desteklendiğinden uyumluluk konusunda endişelenmeniz gerekmez. Ayrıca, orada’PS4 ve Xbox One gibi Kindle ve oyun konsolları için tam destek.

PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec ve OpenVPN protokollerini izleyen AES-256 şifrelemeyle 5 çoklu oturum açma özelliği maksimum güvenlik sağlar.

Artıları

 • 12 Özel Tay Sunucusu
 • 30-gün para iade garantisi
 • 5 Çoklu giriş
 • DNS veya WebRTC sızıntısı kaydedilmedi
 • Android, Mac, Windows için uyumluluk & iOS

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzü daha basit olabilir

2. Surfshark – Kolay Kullanım ve Güvenilir

 • Fiyat: $ 1.99 / mo
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.4

Surfshark-logoİngiliz Virgin Adaları merkezli Surfshark, Tayland’da ikamet edenler için en iyi seçimdir. Pazardaki en iyi rakiplere karşı gitmek için tüm oranları karşılayan bütçe dostu bir hizmettir.

Surfshark, kullanıcılarına Tayland dahil 140’tan fazla ülkede 1040+ sunucuya erişim sağlıyor. Ayrıca, kullanıcılar Android, iOS, Mac, Windows ve Linux cihazlarında kesintisiz Surfshark hizmetinin tadını çıkarabilir.

En iyi yanı; VPN’i Netflix’in ve BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu ve hatta Disney Plus gibi diğer akış web sitelerinin engellemesini kaldırmak için kullanabilirsiniz

IKEv2 ve OpenVPN protokolünü destekleyen askeri sınıf AES-256-GCM şifrelemesini izleyerek sınırsız cihazlarda kullanım için güvenli ve güvenilir bir hizmet sunar..

Artıları

 • 140’tan fazla ülkede 1040+ sunucu
 • Kamuflaj Modu
 • Sınırsız cihaz desteği
 • Kesin kayıt tutmama politikası

Eksileri

 • Müşteri hizmetleri daha iyi olabilir

3. Ivacy – Güvenli Akış için Tasarlandı

 • Fiyat: $ 2.25 / mo
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

Tayland için En İyi VPN Hizmetleri: 2023 için 5 Güvenilir ve Test Edilmiş UygulamaGüvenilir hizmet ve müşteri memnuniyeti Ivacy’nin bileşenleridir’on yıldan fazla bir süredir başarısı.

Kullanıcılara, mevcut en uygun fiyatlı seçeneklerden biri olmasının yanı sıra sunucu bağlantılarını özelleştirme konusunda benzeri görülmemiş bir yetenek sunar.

İOS, Mac, Windows ve Android için çapraz uyumludur, birden fazla cihazda sınırsız içerik akışı yapan kullanıcılar için mükemmel bir VPN sağlayıcısı olabilir.

Bölünmüş tünelleme özelliği, Ivacy sayesinde akış deneyimini daha da iyi hale getiriyor.

Endüstri Standardı AES-256-GCM şifrelemenin yanı sıra L2TP ve IKeV2 protokolleri, Ivacy’nin bir sonraki VPN sağlayıcınız olarak güvenilir bir seçim olmasını sağlar.

Artıları

 • Müşteri hizmetleri bir endüstri ölçütüdür.
 • Mevcut en iyi akış desteği.
 • Kesin kayıt tutmama politikası.
 • En uygun fiyatlı seçeneklerden biri.
  2023'de Filipinler için en iyi VPN'ler

Eksileri

 • Teknik desteğin geliştirilmesi gerekiyor.

4. ExpressVPN – Oyun Severler için Mükemmel

 • Fiyat: $ 8.32 / mo
 • Trustpilot değerlendirmesi: 5.0

5-ExpressVPN-LogoKullanıcılar ExpressVPN için daha yüksek bir fiyata bakabilirken, ekstra paraya değecek şekilde erişebilecekleri birçok özellik.

ExpressVPN, Tayland dahil 94 ülkede en hızlı sunucuları elinde tutuyor.

Bunlar, iOS, Windows, Android ve Mac için çapraz uyumluluğunun yanı sıra hevesli oyuncular için ideal seçimdir.

ExpressVPN’e özgü bir başka özellik, bağlantınız kesilirse ağınızdaki tüm internet trafiğini kısıtlayan son teknoloji ürünü bir öldürme anahtarı olan Ağ Kilidi’dir..

Standart AES-256 bit şifrelemesi, OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 ve PPTP protokollerini kullanarak piyasadaki oyuncular ve normal kullanıcılar için en iyi VPN’lerden biridir..

Artıları

 • En hızlı sunucularla oyun oynamak için ideal.
 • Ağ kilidi.
 • Bitcoin desteği.
 • 30-gün para iade garantisi.

Eksileri

 • Bu listedeki diğer VPN’lerden daha pahalı.

5. CyberGhost: Jeo-Grafiksel İçerik Engelini Kaldırmak için Oluşturuldu

 • Fiyat: $ 2.75 / mo
 • Trustpilot değerlendirmesi: 4.5

CyberGhost LogosuEğer sen’İnternette dolaşarak saatlerce vakit geçiren kullanıcılardan biriyseniz, CyberGhost sizin için ideal bir seçenektir.

Kullanıcılar, 10’u Tayland dahil olmak üzere 90 farklı ülkede çalışan 6000’den fazla sunucudan yararlanabilir.

Ayrıca, Android, iOS, Linux, Mac ve Windows için tam uyumluluk sunar.

En iyi özellik NoSpy veri merkezidir: CyberGhost’7-Multi oturum açma için kullanılabilen OpenVPN, L2TP-IPsec ve PPTP protokolleri tarafından desteklenen 256 bit şifrelemesini daha da güçlendirmek için özel bir yer-uydu hattı kullanan özel sunucusu.

Artıları

 • 7 Çoklu giriş.
 • Kesin kayıt tutmama politikası.
 • 45 günlük para iade garantisi.
 • En fazla içeriğin engelini kaldırır.

Eksileri

 • Bağlantı hızları gecikebilir.

Yasalar Tayland’daki çevrimiçi gizlilikle nasıl başa çıkıyor??

Mayıs 2023’da Tayland, Kişisel Koruma Yasası’nı B.E. 2562 (2023), PDPA olarak bilinir.

Yasa Tayland’dan faaliyet gösteren veya iş yapan tüm şirketlere direktiflerine uymalarını sağladı.

Yasa, anayasanın internetteki kişisel verilerle nasıl başa çıkacağının modernleştirilmesini amaçlamaktadır..

Göze çarpan özelliklerinden bazıları, müşterilere izleme ile ilgili çerezleri devre dışı bırakma, tüm müşterilere herhangi bir veriyi bildirme ve en önemlisi, kanunun uygulanmasını denetlemek için bir Kişisel Veri Koruma Komitesi (PDPC) kurma şansı vermeyi içerir..

Bu yasanın ihlali, suçlu bulunan şirketler için para cezasına ve cezai kovuşturmaya yol açabilir.

Tayland’ın İnternet Sansürünü ve Gözetimini İçeren Sorunlu Geçmiş

“krala ihanet” (yaralı heybet) monarşiye karşı herhangi bir çevrimiçi eleştiri, alay ya da hakaret suçu yapan ve en az 15 yıl hapis cezası alan bir yasadır. Vatandaşlar Facebook yayınları yapmak ve paylaşmak için hapse atıldı.

Teknoloji Suç Bastırma Bölümü (TCSD) olarak adlandırılan 60-70 kişilik ekip, interneti düzenleme, saldırgan içerik için interneti izleme konusunda uzmanlaşmıştır..

  2023'de Filipinler için en iyi VPN'ler

2014 askeri darbesinden sonra, çevrimiçi özgürlüğü inceleme altına alan çeşitli web siteleri yasaklandı.

Gazeteciler, öğrenciler, turistler ve diğer insanlar yetkililerin internete yerleştirdiği internet sansürüne bir çözüm olarak düzenli olarak VPN’lere yönelmek zorunda kaldılar.

VPN’ler, sürekli uyanıklık konusunda yetkililerin karşısında internet özgürlüğü ve anonimlik vermenin yanı sıra, coğrafi olarak kısıtlanmış ve Tayland içinde erişilemeyen Netflix, Hulu ve Disney + gibi akış sitelerinden içerik yayınlamanıza yardımcı olabilir..

İnsanlar Ayrıca Soruyor

VPN’ler Tayland’da Yasal mı??

Kağıt üzerinde, VPN’ler Tayland’da tamamen yasaldır. Ancak, son birkaç yılda hükümet Siber İzciler adlı bir girişim kurdu..

Taylandlı gençleri işe alır ve arkadaşlarına, aile üyelerine ve yakın çevrelerindeki herkese lèse-majesté yasasını ihlal eden içerik oluşturmak ve paylaşmak için IP’lerini maskelemek üzere VPN kullandıklarından şüphelendiklerini bildirmeleri için öğretmez..

PC için en iyi ücretsiz VPN’ler nelerdir?

Çevrimiçi ücretsiz yüzlerce VPN web sitesi var.

Ancak, kullanıcıların bu web sitelerinin bir VPN’ye sahip olmasını gerekli kılan kritik özelliklerden yoksun olduğunu anlamaları gerekir..

Sınırlı sunucular var, bağlantı kesme oranları yüksek, bant genişliği sınırlamaları ve en önemlisi,’verilerinizin reklamverenlere veya daha da kötüsü, hükümetin kendisine iletilmediğinin garantisi yok.

Eğer sen’Kendinizi korkutucu TCDS’den maskeleme konusunda ciddiyseniz, ücretli bir VPN hizmeti gitmek için çok daha mantıklı ve akıllıca bir seçenektir..

Netflix’i Tayland’da izleyebilir miyim?

Evet, 2016’da Netflix resmi olarak Tayland’da satışa sunuldu.

Ancak, orada’Tayland’daki görüntüleyenlerin erişemediği Netflix’te muazzam miktarda coğrafi olarak kısıtlanmış içerik var.

Bir VPN kullanmak bu sorunu hızlı bir şekilde çözebilir ve Netflix’in sahip olduğu coğrafi kısıtlamaları hemen atlamanıza izin verebilir.

Tayland’daki PUBG için en iyi VPN nedir?

Çoğu VPN, Tayland’da PUBG’yi çalıştırmak için size tüm temel özellikleri verebilir.

Ancak, en iyi seçenek şüphesiz PureVPN olacaktır..

O’Tayin edilmiş Tay sunucuları size sorunsuz ve keyifli bir deneyim sunarken hızlı ve kesintisiz bağlantıları garanti eder.

Şeyleri Sarmak

Son birkaç yılda Tayland’da internet kullanımı tehlikeli hale geldi. İnsanlar dijital faaliyetleri için yasal işlemlerle karşılaştılar. Bir VPN kimliğinizi çevrimiçi olarak gizleyebilir ve sizi güvende tutabilir.

PureVPN, internette gezinirken kullanıcıları güvende tutmak için gerekli tüm özellikleri sağladığından çok yönlü en iyi seçenektir. Öte yandan Surfshark, daha bütçe dostu, ancak son derece etkili bir seçim.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde bu seçeneklerle ilgili deneyiminizin nasıl olduğunu bize bildirin.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me