Hindistan İçin En İyi VPN – Ülke İçi Kullanıcıları Koruma Kılavuzu

Hindistan dünyadaki en fazla internet kullanıcısından birine sahiptir, ancak yine de yasalarla korunan kapsamlı hükümet sansürü nedeniyle tamamen ücretsiz ve güvenli değildir. Bu kısıtlı etkinliklerin çoğu Torrenting siteleri gibi kullanıcı favorilerini içerir, bu da Hintli kullanıcıların internet bağlantılarından tam değer kazanmasını zorlaştırır.


Kullanmak En İyi VPN Hintli kullanıcıların bu kısıtlamaları güvenli bir şekilde atlamasına, yetkili gözetimden korunmalarına, Netflix ABD gibi coğrafi kısıtlı içeriğin engellemesini kaldırmasına ve hatta günün her saati kötü amaçlı yazılım tehditlerinden korunmalarına izin verebilir.

Onları en iyi seçeneğe yönlendirmek için, yasallık kılavuzları, Hindistan'daki telif hakkı yasası bilgileri, Hint sunucuları ile en iyi ücretli VPN'ler, Hotstar için engelleme engelleri ve daha fazlasını içeren en iyi VPN için Hindistan için kapsamlı bir inceleme.

Hint Siber Yasasının Gerçekliği Sel Kullanıcılarını Hedefledi

Laik bir demokrasi olmasına rağmen, Hindistan zaman zaman yüksek miktarda internet sansürüne tanıklık eden bir yer olduğu için hala meşhurdur. Yasaklanan web siteleri arasında tanışma siteleri, ThePirateBay gibi Torrenting web siteleri ve hatta Vimeo ve Daily Motion gibi video akışı siteleri bulunur.

Hindistan'daki birçok Telekomünikasyon şirketi ve ISS sağlayıcısı, İnternet kullanıcılarını sürekli olarak izlemek ve bunların erişiminin kısıtlandığı web sitelerini ziyaret etmelerini engellemek için hükümetle işbirliği içinde çalışmıştır.

Ayrıca, 1957 Telif Hakkı Yasası'na göre, 3 kısıtlı INR'a kadar para cezasına çarptırılabilir (25 Nisan 2018'de geçerli döviz kurlarına göre 4485 dolar) ve kısıtlı erişmeye çalışırken yakalanırsanız 3 yıl hapis cezasına çarptırılabilir içerik.

Hint Müzik ve Film Endüstrisi, bu internet kısıtlamalarını daha katı hale getirmede de karmaşıktır. Örneğin; 21st Century Fox'a ait olan Star India Pvt Ltd'nin, internet sitelerini, ISS'leri telif hakkı ihlali temelinde yapmaya zorlayarak yasakladığı bilinmektedir..

Hindistan'da Torrenting için veya yetkililer tarafından uygulanan genel internet sansürünü atlamak için, Hindistan için sadece son derece güvenli değil aynı zamanda toplu olarak Hintli kullanıcılar için üst düzey performans sağlayan En İyi VPN'e ihtiyacınız var..

Hindistan için En İyi VPN - Zamana İhtiyaç Var

Telif hakkı yasaları çoğu insanı dünya çapında çok sayıda ülkede yasal ve mali sıkıntıya sokabilir ve Hindistan'daki bir kullanıcının olamayacağına inanmak için bir neden yoktur..

Popüler inanışın aksine,’sadece Batı Ülkeleri veya Torrenting gibi ücretsiz internet faaliyetlerine karşı hoşgörüsüzlük uyguladıkları Çin değil. Ayrıca, katı telif hakkı ihlali rejimlerine sahip diğer ülkelerde olduğu gibi, Hindistan'daki korumalı veya yasaklı web sitelerine erişmeye çalıştığınız için para cezasına çarptırılabilir veya hapse atılabilirsiniz..

Kendinizi çevrimiçi olarak bu tür acımasız, bağlayıcı, kısıtlayıcı ve internet sansürüne karşı korumanın en iyi yolu Hindistan için En İyi VPN kullanmaktır.

Hindistan için En İyi VPN'in, daha yüksek hızları ve değerli bir deneyimi garanti etmek için Hindistan'da çok sayıda sunucu ve Pakistan, Hong Kong veya Sri Lanka gibi bitişik konumlar sağlaması gerekir. Kullanıcıları Hindistan'daki devlet destekli gözetim programlarından korumak için İnternet Kill anahtarı, çift şifreleme, DNS sızıntı koruması ve VPN üzerinden Soğan gibi kapsamlı güvenlik özellikleri bile sunması gerekiyor..

Bunun dışında, kullanıcılar her zaman Hindistan'daki dolandırıcılıklardan korunmak için kötü amaçlı yazılım istilalarına yol açabilecek veya herhangi bir çevrimiçi forumda finansal verilerini paylaşmayan şüpheli bağlantıları tıklamamak gibi güvenli internet kullanım uygulamalarını takip etmelidir..

Hindistan için en iyi VPN'i edinin

Hindistan'da VPN Yasal mı??

Sivil ve siyasi huzursuzluk dönemlerinde bazı durumlarda internet VPN kullanımındaki bazı geçici yasakların yanı sıra, VPN kullanımı hala Hindistan'da tamamen yasal.

Ancak, yetkililer sizden VPN'nizden çıkan şifreli mesajları deşifre edemezlerse kullanıcı kimlik bilgilerinizi ters çevirmenizi isteyebilirler. Bu tür talepleri her zaman bir mahkemeye giderek reddedebilirsiniz, ancak orada’VPN sağlayıcınız günlüklerini yetkililere teslim etmeye karar verirse ve bu nedenle sizi büyük belada bırakırsa.

Hindistan için En İyi VPN'i kullanmak güvenli mi??

Sürekli olarak yüksek miktarda günlük tutan VPN sağlayıcıları, kendinizi resmi makamlardan ve devlet kurumları tarafından çevrimiçi gözetimden korumaya çalışıyorsanız, ilişkilendirmek istediğiniz şey değildir..

Hindistan için En İyi VPN'in sadece açıkça belirtilmesi gerekmez sıfır günlük politikası ancak aşağıdakileri içeren temiz bir geçmişe sahip olmalıdır yetkililer tarafından veri iade taleplerinin reddedilmesi (aşağıdaki BestVPN listesinde bir örnek belirtilmiştir) veya hiç utanç verici veri sızıntısına maruz kalmamış olmak.

Hindistan 2018 için En İyi VPN

Daha önce de belirtildiği gibi, en iyi VPN sağlayıcıları, üstün kullanıcı deneyimi ve ultra dereceli güvenlik sağlamak için birinci sınıf garantilerdir. 100'lerde numaralandırılmış birçok VPN hizmeti var, ancak hepsi kullanıcı gizliliğini en iyi VPN'in yapabileceği şekilde koruyamaz.

Hindistan için en iyi VPN'ler, kullanıcı verilerini sadece askeri sınıf şifreleme ve güvenli protokoller ile korumakla kalmayacak, aynı zamanda kullanıcılara normal hizmet paketlerine eşlik eden diğer şaşırtıcı özelliklerin kapsamlı bir listesini sunacak. Bu, özel sunucular aracılığıyla Torrenting için En İyi VPN ve P2P desteği, coğrafi kısıtlamalı içerik ve akış engelleme engelleme ve kullanımı kolay, son derece gezinilebilir uyumlu uygulamalar ve çok daha fazlası gibi bazı harika özellikleri içerir..

100'lü VPN'leri test ettikten ve inceledikten sonra, burada Hindistan'daki En İyi VPN için BestVPN.co tarafından ülkedeki kullanıcılar için özelleştirilmiş özel bir kılavuz bulunmaktadır:

Sağlayıcılar Fiyat ($) Özellikler Derecelendirme İndirim Sağlayıcıyı Ziyaret Edin

 1. Surfshark

  Surfshark

  $ 11.95 $1.99Her ay

  • 50+ Ülkede 800+ Sunucu
  • AES-256-GCM Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • Sınırsız Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 83 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 2. PureVPN

  PureVPN

  $ 10,95 $2.91Her ay

  • 140+ Ülkede 2.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 5 Eşzamanlı Bağlantı
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Güvenilir% 73 İndirim Sitesi
  İncelemeyi Oku

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8.32Her ay

  • 94 Ülkede 3.000+ Sunucu
  • AES 256 Bit Şifreleme
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Kayıt Politikası Yok
  • 3 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  Sitede Güvenilir% 35 İndirim
  İncelemeyi Oku

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Her ay

  • 100 Konumda 1000'den Fazla Sunucu
  • 256 bit standart askeri sınıf şifreleme
  • Canlı sohbet desteği mükemmel
  • Sıfır Günlük Sağlayıcısı
  • 5 Çoklu Giriş Mevcut
  • Windows, Mac, Android, iOS Uygulamaları ve Chrome uzantısı

  Dürüst 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  $ 12,992.75Her ay

  • 60 Ülkede 3.700 Sunucu
  • 256 Bit AES Şifrelemesi
  • 7/24 Canlı Sohbet
  • Katı Kayıt Yok Politikası
  • 7 Eşzamanlı Bağlantılar
  • Windows, Mac, iOS için uygulamalar & Android

  reliabile 77% İndirim Siteyi ziyaret et
  İncelemeyi Oku

NordVPN - Hindistan için VPN Olarak Apex Güvenlik Özellikleri:

Bu VPN, esneklik ve güvenliğin bir kombinasyonu ile karakterize edilir, bu da onu Hindistan'daki bir VPN için en iyi çekimlerden biri haline getirir. NordVPN, Hindistan dışından görüntülüyorsanız, Hotstar gibi coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmak için mükemmeldir. Akış sitelerinde optimum performans sağlamak için SmartPlay özelliğine sahiptir. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? O zaman kapsamlı NordVPN incelememizi okuyun.

Hindistan için en iyi VPN

Daha fazla sunucu ekledi ve şimdi çevrimiçi yüksek anonimlik sunmak için Hindistan'dakiler de dahil olmak üzere 62 ülkede toplam 4047 sunucuda duruyor. NordVPN, özel sunucular sağlayarak P2P ve Torrenting kullanıcılarını karşılar.

Güvenlik cephesinde, sınıfının en iyisi şifreleme ve OpenVPN hesaplanabilirliği dahil çoklu protokol desteği dışında ekstra özellikler olarak DoubleVPN ve VPN Üzerinden Soğan özelliği vardır.

Uygulamalar Mac, Windows, Android, iOS ve daha fazlası gibi mevcut tüm platformlarda inanılmaz derecede iyi çalışır. İnanılmaz destek ve daha fazla kullanıcı kolaylığı için bölümlere rehberlik eder.

Yıllık abonelik 83.88 $ değerindeyken, iki yıllık abonelik 119.7 $ 'a sunuluyor ve en iyi teklifleri olmaya devam ediyor.

Bunun dışında Hindistan VPN Ücretsiz deneme sürümünü hiçbir soru sormadan sunan tek Top VPN'dir..

Artıları

 1. Secure India taraması için VPN özellikli Tor.
 2. Ücretsiz Deneme Süresi.
 3. Çift Şifreleme mevcut.
 4. 60+ ülkede 3359 sunucu.
 5. Çoklu Ödeme Yöntemleri.
 6. OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP ve SSTP protokolleri.
 7. Akış siteleri için SmartPlay özelliği.

Eksileri

 1. Pahalı aylık plan (Kısa süreli kullanıcılar için iyi değil).

NordVPN'i edinin

Özel İnternet Erişimi - Hindistan için VPN olarak FaceNiff ve Firesheep'ten koruma sağlar

Bir Reddit favorisi olan bu VPN, tüneli müşteri memnuniyeti metriklerine göre yönetir. Diğer En İyi VPN'lerin yaptığı her şeyi sunar, ancak bu özelliklerin performans seviyeleri sektörde eşsizdir. Şu anda 29 büyük ülkede 3035+ sunucu sunuyor ve her türlü coğrafi kısıtlamanın engellenmesini kolaylaştırıyor. Daha fazla bilgi edinmek için Özel İnternet Erişimi İncelememizi okuyun.

Hindistan için Özel İnternet Erişimi

Netflix, Hulu, Amazon Prime, Hotstar, hepsine PIA aracılığıyla en sevdiğiniz ülkelerden kolayca erişilebilir. Rahatsız edici bir deneyim sağlamak için dahili bir reklam engelleyici ve kötü amaçlı yazılım tanımlayıcısı vardır.

Ancak PIA ile ilgili en iyi bölüm, FaceNiff ve FireSheep kullanan bilgisayar korsanlarının halka açık bir WiFi'deyken Sosyal medya profillerinize girmesini engellemesidir..

PIA şu anda ülke içi kullanıcılar için en iyi erişim ve daha yüksek hızlar için Hindistan'daki sunucuları sunuyor.

PIA hint sunucusu

En iyi fiyatlandırma planı, bir kez faturalandırılan 69,95 dolardan gelen 2 yıllık abonelik için, yıllık plan bir kez faturalandırıldığında 39,95 dolara mal olacak.

Artıları

 1. Genel Wifi'daki Kullanıcıları Hindistan için En İyi VPN Olarak Korur.
 2. OpenVPN, L2TP / IPsec desteklenir.
 3. P2P Desteği mevcut.
 4. Sıfır günlükler.
 5. 5 Eş zamanlı bağlantılar.
 6. Sınırsız bant genişliği.

Eksileri

 1. Özel uygulamalar yeni başlayanlar için biraz zor.

Özel İnternet Erişimi Alın

PureVPN - Hindistan dışından Hotstar'ın engellemesini kaldırmak için en iyi VPN:

Hindistan'da Netflix ve Amazon Prime gibi milyonlarca popüler akış sitesi kullanıcısı var, ancak içerik üzerindeki coğrafi kısıtlamalar nedeniyle aboneliklerinin tam kullanımını sağlayamayabilirler. PureVPN’Hindistan'ın Chennai kentinde olmak üzere 3'ü aşkın 140 ülkeye yayılmış 750'den fazla sunucunun geniş ağı, kullanıcıların akış aboneliklerinden tam değer kazanmasını sağlayabilir.

Hindistan için PureVPN

Netflix ABD'nin engellemesini kaldırmak veya özel Torrenting veya P2P desteğine erişmek istiyorsanız, PureVPN bunu sizin için yapabilir.

Güvenlik cephesinde, askeri sınıf AES 256 şifreleme ve OpenVPN ve L2TP dahil olmak üzere çoklu protokol desteği vardır ve ayrıca Kill Switch, Split Tunneling, Double VPN ve VPN üzerinden Soğan ile yükseltmeleri korumayı sunar.

Bununla birlikte, bir tür günlük tutar, ancak yalnızca siber zorbalık, siber zorbalık ve hatta spam gönderme gibi herhangi bir suç faaliyetine girerseniz.

PureVPN, şu anda bir kez sadece 69 $ faturada sunulan 2 yıllık bir paket aboneliği ile yüksek satın alınabilirlik açısından Hindistan için En İyi VPN olmaya devam ediyor. Yıllık abonelik 58.92 $ 'dan satın alınabilir. Özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız PureVPN İncelememize göz atın.

Artıları

 1. Hotstar Hindistan için VPN olarak engellemeyi kaldırıyor.
 2. DDoS Koruması.
 3. Özel Akış desteği.
 4. P2P ve Torrent sunucuları.
 5. 141 ülkede 750+ sunucu.
 6. VPN Erişim Noktası.
 7. Nat Güvenlik Duvarı.
 8. OpenVPN ve L2Tp Dahil Birden Çok Protokol Desteği.
 9. Bölünmüş Tünel Oluşturmaya İzin Verir.

Eksileri

 1. Bazı Günlükleri Tutar.
 2. Ücretsiz deneme mevcut değil.

PureVPN'i edinin

ExpressVPN - Hindistan için bir VPN olarak ISS korumasına karşı sıkı koruma sağlar:

VPN alanındaki en iyi not edilen vakalardan birinde ExpressVPN, bir ceza davası soruşturması sırasında veri günlüklerini Türk Makamlarına teslim etmeyi reddetti. Sağlayıcı, kullanıcı gizliliğini sağlamak için gittiği uzunluklar hakkında hacim konuşan günlükleri tuttuğunu reddetti.

Hindistan için ExpressVPN

Zorunlu gözetim programlarından ve İnternet'te anonimliğinizi tehlikeye atan ISS destekli kayıt denemelerinden kaçınmaya çalışıyorsanız, ExpressVPN Hindistan için bir VPN olarak en güvenli bahistir..

ExpressVPN, 2000+ sunucuyu kapsayan küresel bir sunucu ağına sahiptir ve tüm popüler işletim sistemleri ve tarayıcılar için hararetle uyumlu uygulamalar ve uzantılar sağlar. Otoriter veri rejimleri olan ülkelerden çok uzak olmasını sağlayan İngiliz Virgin Adaları merkezli (Güncellenmiş ve ayrıntılı ExpressVPN İncelememiz de mevcuttur).

ExpressVPN Türkiye Proxy Hizmeti

Uygulamaları içinde bir öldürme anahtarı var ve yetkili DNS sızıntısı korumasının yanı sıra, tarama oturumlarınız ExpressVPN tarafından kapandığında daha da güvenli.

Fiyatlandırma planları biraz pahalıdır, ancak yıllık plan bir kez 99,95 dolar faturalanırken, yarım yıllık abonelik 59,95 dolar sabit olarak faturalandırılır.

Artıları

 1. Hintli VPN kullanıcıları için güçlü güvenlik özellikleri.
 2. Tarayıcılar için özel uygulamalar ve Uzantılar.
 3. Sert, Askeri Sınıf Şifreleme.
 4. Çoklu protokol desteği.
 5. Sıfır Günlük Politikası.

Eksileri

 1. Özel P2P sunucusu yok.
 2. Rakip hizmetlere göre pahalı.

ExpressVPN'i edinin

IPVanish - Hindistan için VPN olarak en iyi Sunucu sayısı

Bu sağlayıcı, ülkedeki kullanıcılar için çevrimiçi gizliliği güçlendirmek ve Hindistan dışındaki kullanıcıların Hotstar'a erişmesini inanılmaz derecede kolaylaştırmak için Yeni Delhi'de bulunan 6 yerli Hint sunucusu sunmaktadır..

Ancak, Netflix ABD'yi veya Amazon Prime ABD'yi Hindistan'dan izlemek istiyorsanız, IPVanish VPN, güçlü engellemeyi kaldırma garantisi için 1000'den fazla sunucu sunar.

Hindistan için IPVanish

Testlerimiz sırasında hızlar oldukça tutarlı kaldı ve akış sitelerinde performans açısından işaret edildi. Tek bir hesapta 5 eşzamanlı bağlantı sunar ve Mac ve Android gibi popüler işletim sistemleri için özel uygulamalar sunar..

Maksimum kullanıcı rahatlığı için 7/24 müşteri desteğinin yanı sıra 7 günlük geri ödeme mevcuttur.

IpVanish aylık, üç aylık ve yıllık abonelikleri içeren üç fiyatlandırma planı sunar. Aralarındaki en iyi planın tam 12 aylık abonelik teklifi için 79,99 $ maliyeti.

Artıları

 1. Yüksek yerel sunucu sayısına sahip Hindistan için VPN.
 2. 1000+ VPN Sunucusu ve 40.000+ IP’s.
 3. Netflix gibi Coğrafi Kısıtlı İçeriğin Engelini Kaldırır.
 4. OpenVPN dahil olmak üzere Çoklu Protokol Desteği.
 5. Kill Switch, IPv6, DNS Sızıntı Koruması gibi özellikler.
 6. 5 Eşzamanlı Bağlantı.

Eksileri

 1. doesn’Henüz ücretsiz deneme sunma.

IPVanish'i edinin

Hindistan için En İyi VPN Ücretsiz

Ücretsiz VPN'ler, bazen en iyi güvenlikle ücretsiz bir VPN sunduğunu iddia ederek, ancak sağlayıcılarını üçüncü taraflara satarak veya kötü amaçlı yazılım göndererek onları koparmaktan başka bir şey yapmadan, kaç sağlayıcının kullanıcıları yönlendirdiğini göz önüne alarak çok zor olabilir.

Hindistan için En İyi VPN Ücretsiz

Hala güvenebileceğiniz bazı iyi ücretsiz VPN'ler var, ancak ne yazık ki hiçbiri yerli Hint sunucuları sunmuyor. o’VPN kullanıcılarının çoğu Amerika ve Avrupa bölgesinden geldiği ve Free VPN'in sunabileceği son derece kısıtlayıcı sunucu sayısı göz önüne alındığında, herhangi bir Free VPN'in Hindistan'da sunucular sunduğu çok sınırlı bir olasılık var..

Aşağıda son derece güvenilir 3 Hindistan VPN Ücretsiz ve kesinlikle Hindistan'da sunucularını boşuna ödemek için ücretli planlarına yükseltebilirsiniz:

 1. Tunnelbear VPN - Hindistan için son derece güvenli Ücretsiz VPN hizmeti sunuyor
 2. WindscribeVPN - Ücretsiz VPN planında 10 GB / ay bant genişliği limiti var
 3. Hide.Me - Hindistan için Ücretsiz VPN olarak hız açısından inanılmaz derecede hızlı

Hint VPN Proxy'si

Proxy'ler VPN'lere alternatif bir güvenlik aracıdır ve’t Şifreleme veya güvenli protokol tüneli desteği sağlama, IP adresinizi yeni bir sunucu üzerinden yeniden yönlendirmek istiyorsanız sizi korumak için yeterince iyidir.

Hindistan'da kullanabileceğiniz en iyi VPN proxy'leri şunlardır:

 1. Websurf.in
 2. Proxify
 3. Proxfree
 4. Kproxy
 5. Hızlı ABD Proxy'si
 6. Hide.me (Proxy Sürümü)
 7. Hidester
 8. Whoer.net
 9. VPNBook
 10. Megaproxy

Hindistan Hotstar için En İyi VPN

Hindistan için En İyi VPN, Hotstar uygulamanızın veya web sitesi aboneliklerinizin Hindistan dışından engelini kaldırmanın en iyi yolunu sağlayabilir. Tek yapmanız gereken yukarıda listelenen En İyi VPN'lerden herhangi birinin Hint sunucularına bağlanmak ve Hotstar'da en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarmak.

Bu olmazsa’Çalışmıyorsa, 7/24 desteklerinden her zaman size geçerli bir akış rotası sağlayan özel bir IP sağlamasını isteyebilirsiniz..

Engellemeyi kaldır Hotstar

Hindistan Chrome için En İyi VPN

Chrome Tarayıcı'nın, çevrimiçi etki alanını dolaşmak için dünyanın en popüler internet erişimi ağ geçidi olduğu göz önüne alındığında, Hindistan'da üst düzey güvenlik isteyen milyonlarca kullanıcı olacaktır..

Hindistan Chrome için En İyi VPN

İşte bir özet Chrome için en iyi VPN'ler Uyumlu uzantılar sunan ve Özel Hint Sunucuları sunan tarayıcı:

 1. Saf VPN
 2. Nord VPN
 3. Express VPN
 4. Ivacy VPN
 5. Özel İnternet Erişimi VPN'i
 6. Torguard.net
 7. Tunnelbear VPN
 8. Hide.me VPN
 9. Windscribe VPN

En İyi VPN SSS

Hindistan'da yasal akış var?

Hindistan'da yayın akışı yasaldır ve Netflix ve Amazon Prime gibi birçok popüler yayın sitesi ve hatta Hint yerel yayın sitesi Hotstar'ın Hindistan kökenli milyonlarca kullanıcısı vardır. Bu nedenle, kesintisiz eğlencenin tadını çıkarmak için akış için en iyi vpn'ye sahip olmak önemlidir.

Ancak bu sitelerin birçoğu aynı içerik kütüphanesini göstermediğinden, yani Hindistan'daki bir Netflix Kullanıcısı’ABD'deki bir Kullanıcı tarafından sunulan tüm şovu görebilmek için, Hindistan gibi En İyi VPN'i kullanmak, bunun gibi coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza ve en sevdiğiniz içeriğin sorunsuzca keyfini çıkarmanıza izin vermek için en iyisidir.

Ancak, hiçbir Hindistan VPN Ücretsiz şu anda özel kullanıcılar için yasal Torrenting desteğine izin veremez.

Torrenting Hindistan'da Yasal mı?

Çoğu ülkede olduğu gibi, Torrenting Hindistan'da yasal bir gri alanda yatıyor. Torrenting aracılığıyla Google Chrome Tarayıcı kurulum dosyası gibi kabul edilebilir içerik veya yazılım indirme,’Sana çok belada. Asıl sorun, hassas ve büyük medya evlerinin sahip olduğu içerikle başlıyor.

Bu tür içerik telif hakkı korumalıdır ve bunu torrent aracılığıyla paylaşmak,’t En İyi VPN ile kendinizi koruyun.

Hindistan dışında Hotstar nasıl engellenir?

Hotstar Hindistan için inanılmaz bir çevrimiçi akış hizmetidir, ancak ne yazık ki,’telif hakkıyla korunan içeriği koruma amacıyla ülke dışındaki kullanıcılar tarafından kullanılamaz. Bununla birlikte, bunun gibi coğrafi kısıtlamaları her zaman En İyi VPN ile atlayabilirsiniz.

Buraya’Hindistan dışında Hotstar engelini kaldırmak için en iyi yolu:

 • Bir VPN seçin ve bir fiyatlandırma planına abone olun
 • Kullanıcı kimlik bilgileri edinin (Kullanıcı adı ve Parola)
 • İşletim Sisteminiz için Yerel Uygulamayı indirin ve yükleyin (Çoğu VPN artık birden çok platform uyumluluğu için özel uygulamalar sunmaktadır)
 • Bir Hint Sunucusuna Bağlanın (Aksi halde kazandı’t)) ve VPN'yi açın

Hotstar'da en sevdiğiniz filmlerin ve şovların keyfini çıkarın!

Hindistan için en iyi VPN

Sonuç:

Dünya üzerinde, insanlar çevrimiçi gizliliklerini kontrol etmenin avantajları hakkında daha fazla farkında oluyorlar. Çoğu internet kullanıcısı, Careem ve Facebook gibi büyük firmaları içeren büyük ve utanç verici veri skandalları nedeniyle habersiz yakalandı, ancak sonuçta kayıp, bu firmalar kadar kullanıcılardan da değil..

VPN'ler, interneti kesintisiz olarak kullanmaya devam etmenize izin verdikleri için Hindistan'da da dünyanın geri kalanında olduğu kadar önemlidir. BestVPN.co'da, kullanıcılar için her zaman en yüksek internet güvenliği biçimini savunuyoruz ve güvenli, güvenli bir çevrimiçi deneyim için En İyi araçlar ile birlikte güvenli internet uygulamalarını öneriyoruz.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me