Nejlepší VPN služby pro Thajsko: 5 důvěryhodných a testovaných aplikací pro rok 2020

Bezpečnost na internetu se stala v Thajsku obtížným tématem, zejména po převratu v roce 2014’etat. Občané byli zatčeni, pokutováni a mučeni za svou internetovou aktivitu.

V takovém prostředí je spolehlivá VPN kritickým nástrojem pro většinu Thajců. Nejen, že to zvýší uživatele’s bezpečností a anonymitou online, ale také jim umožňuje přístup k zakázanému obsahu.

To je důvod, proč je pro mnoho obyvatel Thajska nezbytná VPN. Níže jsem uvedl některé z nejlepších VPN pro Thajsko poté, co jsem je vyhodnotil na mnoha faktorech.

Nejlepší VPN pro Thajsko

5 nejlepších VPN služeb pro Thajsko (shrnutí)

 1. PureVPN: 12 dedikovaných serverů v Thajsku zajistit uživatelům přístup k nejlepším funkcím kdekoli v Thajsku i mimo něj. Může to být váš poskytovatel VPN za pouhých 2,91 $ / měsíc .
 2. Surfshark: Snadno použitelné a spolehlivé. Rozhodněte se pro Surfshark dnes a používejte 1040+ serverů ve více než 140 zemích, včetně Thajska se snadno použitelným rozhraním. Nejsou k dispozici žádné lepší sítě VPN za pouhých 1,99 $ / měsíc .
 3. Ivacy: Navrženo pro streamování. Perfektní poskytovatel VPN pro uživatele, kteří mají problémy s dlouhými čekacími dobami a pomalými rychlostmi. Výhodná cena pouhých 2,25 $ / měsíc
 4. ExpressVPN: Nejrychlejší VPN v oboru. Pro hráče, kteří ne’Nechci, aby zpoždění ohrozilo jejich herní zážitek na PUBG nebo Fortnite. Zapomeňte na starosti se zpožděním pouhých 8,32 $ / měsíc .
 5. CyberGhost: 10 nativních serverů v Thajsku. Navrženo pro uživatele, kteří tráví hodiny procházením nekonečného víru na obsahu online. Vyhrazené thajské servery, které zajistí, že vaše připojení k internetu bude k dispozici za pouhých 2,75 $ / měsíc .

Proč je VPN nezbytná v Thajsku?

Virtuální privátní síť (VPN) je nejlepším nástrojem, který zaručuje úplnou anonymitu online a zabezpečení internetu. Sítě VPN přicházejí s množstvím funkcí, které vám umožňují i ​​nadále těžit z výhod internetu, aniž byste se museli obávat, že by někdo online sledoval vaši aktivitu..

Kromě všech technických výhod vám VPN může nabídnout také spoustu zábavy. Netflix, Hulu, Disney + a Amazon Prime se rychle staly oblíbenou volbou milionů kvůli jejich knihovnám obsahu.

Někdy však existují určitá geo-omezení týkající se jejich obsahu, což znamená, že uživatelé mimo konkrétní regiony nemají přístup k tomuto obsahu.

Síť VPN vám umožní pokračovat ve streamování a užívat si veškerého oblíbeného obsahu. Thajská televize se navíc stala velkým zdrojem zábavy. Většina tohoto obsahu je bohužel také geograficky omezena na diváky pouze v Thajsku.

V případě expatů vám VPN umožní nastavit servery v Thajsku a nadále si užívat thajské televize 3, kanálu Workpoint nebo kanálu GMM 25.

Nejlepší thajské VPN VPN v roce 2020

Abychom se vyhnuli problémům s ochranou soukromí a internetu v Thajsku, mělo by se těchto 5 hlavních sítí VPN ukázat neuvěřitelně užitečné:

1. PureVPN - nejlepší VPN pro Thajsko

 • Cena: 2,91 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

Logo PureVPNPureVPN se sídlem v Hongkongu zatrhává nejvíce políček, pokud jde o výhody, které může poskytnout svým uživatelům.

S více než 2000 servery ve více než 140 zemích, včetně tuctu v Thajsku, poskytuje několik dalších sítí VPN přístup k tolik obsahu jako PureVPN..

Thajské servery by zajistily uživatelům, aby nikdy nezmeškali svůj místní obsah, pokud ano’vždy mimo svou zemi.

Vyhrál jsi’Nemusíte se starat o kompatibilitu, protože PureVPN je podporován na platformách Android, Mac, Windows, iOS a Linux. Navíc tam’s plnou podporou Kindle a herních konzolí, jako jsou PS4 a Xbox One.

5 multi-loginů dostupných se šifrováním AES-256 po protokolech PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec a OpenVPN zajišťuje maximální bezpečnost.

Profesionálové

 • 12 dedikovaných thajských serverů
 • 30denní záruka vrácení peněz
 • 5 Více přihlašovacích údajů
 • Nebyly zaznamenány žádné úniky DNS nebo WebRTC
 • Kompatibilita pro Android, Mac, Windows & iOS

Nevýhody

 • Uživatelské rozhraní by mohlo být jednodušší

2. Surfshark - snadno použitelné a spolehlivé

 • Cena: 1,99 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.4

Surfshark-logoSurfshark se sídlem na Britských Panenských ostrovech je nejlepší volbou pro ty, kteří mají bydliště v Thajsku. Jedná se o rozpočtovou službu, která vzdoruje všem šancím jít proti nejlepším konkurentům na trhu.

Surfshark poskytuje svým uživatelům přístup k 1040+ serverům ve více než 140 zemích, včetně Thajska. Uživatelé si navíc mohou užívat bezproblémovou službu Surfshark na svých zařízeních se systémem Android, iOS, Mac, Windows a Linux.

Nejlepší část ze všech; můžete použít VPN k odblokování Netflixu a dalších streamovaných webů, jako jsou BBC iPlayer, Amazon Prime, Hotstar, Voot, Hulu a dokonce Disney Plus

Vychází z vojenského šifrování AES-256-GCM podporujícího protokol IKEv2 a OpenVPN, což z něj činí bezpečnou a spolehlivou službu pro použití na neomezených zařízeních.

Profesionálové

 • 1040+ serverů ve 140+ zemích
 • Kamuflážní režim
 • Podpora neomezeného počtu zařízení
 • Přísné zásady no-logs

Nevýhody

 • Zákaznický servis může být lepší

3. Ivacy - Navrženo pro zabezpečené streamování

 • Cena: 2,25 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

Nejlepší VPN služby pro Thajsko: 5 důvěryhodných a testovaných aplikací pro rok 2020Spolehlivé služby a spokojenost zákazníků jsou součástí Ivacy’s úspěchem více než deset let.

Poskytuje uživatelům bezprecedentní schopnost přizpůsobit připojení k serveru a být jednou z nejdostupnějších dostupných možností.

Je kompatibilní pro systémy iOS, Mac, Windows a Android a může být perfektním poskytovatelem VPN pro uživatele, kteří streamují neomezený obsah na více zařízeních..

Díky funkci split tunelování je zážitek ze streamování ještě lepší díky Ivacy.

Průmyslové standardní šifrování AES-256-GCM a protokoly L2TP a IKeV2 zajišťují, že Ivacy bude spolehlivou volbou jako váš další poskytovatel VPN.

Profesionálové

 • Zákaznický servis je průmyslovým měřítkem.
 • Nejlepší dostupná podpora streamování.
 • Přísné zásady no-logs.
 • Jedna z nejdostupnějších možností.

Nevýhody

 • Technická podpora potřebuje zlepšení.

4. ExpressVPN - ideální pro milovníky her

 • Cena: 8,32 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5.0

5-ExpressVPN-LogoZatímco uživatelé mohou blokovat za vyšší cenu za ExpressVPN, řada funkcí, které by měli přístup, aby se vyplatila za peníze navíc.

ExpressVPN udržuje nejrychlejší servery v 94 zemích, včetně Thajska.

Díky tomu je ideální volbou pro nadšené hráče, kromě své vzájemné kompatibility pro iOS, Windows, Android a Mac.

Další funkcí, která je pro ExpressVPN jedinečná, je síťový zámek, nejmodernější přepínač zabíjení, který omezuje veškerý internetový provoz v síti, pokud dojde k přerušení připojení.

Jeho standardní šifrování AES-256 bitů využívá protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec, IPsec, IKEv2 a PPTP, což z něj činí jednu z nejlepších VPN pro hráče a běžné uživatele na trhu celkově.

Profesionálové

 • Ideální pro hraní s nejrychlejšími servery.
 • Síťový zámek.
 • Podpora bitcoinů.
 • 30denní záruka vrácení peněz.

Nevýhody

 • Dražší než jiné sítě VPN v tomto seznamu.

5. CyberGhost: Vytvořeno pro odblokování geografického obsahu

 • Cena: 2,75 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.5

Logo CyberGhostjestli ty’jeden z uživatelů, kteří tráví hodiny na konci, procházejí internet, pak je CyberGhost pro vás ideální volbou.

Uživatelé mohou těžit z více než 6000 serverů provozovaných z 90 různých zemí, včetně 10 v Thajsku.

Navíc nabízí úplnou kompatibilitu pro Android, iOS, Linux, Mac a Windows.

Nejlepší funkcí je datové centrum NoSpy: CyberGhost’dedikovaný server, který používá vyhrazený uplink k dalšímu posílení 256bitového šifrování podporovaného protokolem OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP pro 7-Multi přihlášení.

Profesionálové

 • 7 Více přihlašovacích údajů.
 • Přísné zásady no-logs.
 • 45denní záruka vrácení peněz.
 • Odblokuje nejvíce obsahu.

Nevýhody

 • Rychlosti připojení mohou zaostávat.

Jak zákon řeší soukromí v Thajsku online?

V květnu 2019 Thajsko schválilo zákon o ochraně osob B.E. 2562 (2019), známý jako PDPA.

Zákon dal všem společnostem, které působí v Thajsku nebo podnikají v Thajsku, aby dodržovaly jeho směrnice.

Účelem zákona je modernizovat způsob, jakým má ústava nakládat s osobními údaji na internetu.

Mezi její hlavní rysy patří možnost zákazníkům odhlásit se ze sledování souborů cookie, upozornit všechny zákazníky na veškerá data a co je nejdůležitější, zřídil Výbor pro ochranu osobních údajů (PDPC), který dohlíží na provádění zákona.

Porušení tohoto zákona může vést k pokutám a trestnímu stíhání společností uznaných za vinné.

Thajsko’s Problémová minulost zahrnující internetovou cenzuru a dohled

“lèse-majesté” (poškozená majestát) je zákon, který činí jakoukoli online kritiku, výsměch nebo urážky vůči monarchii trestným činem, který má trest odnětí svobody po dobu nejméně 15 let. Občané byli uvězněni za vytváření a sdílení příspěvků na Facebooku.

Tým 60–70 osob s názvem Divize potlačování technologické kriminality (TCSD) se specializuje na regulaci internetu, sledování internetu na urážlivý obsah.

Po vojenském převratu v roce 2014 bylo zakázáno několik webových stránek, aby byla svoboda online pod kontrolou.

Novináři, studenti, turisté a další lidé se pravidelně museli obrátit na VPN jako řešení internetové cenzury, kterou úřady umístily na internet.

Kromě poskytování internetové svobody a anonymity tváří v tvář úřadům při neustálé ostražitosti vám VPN mohou pomoci streamovat obsah ze streamovacích webů, jako jsou Netflix, Hulu a Disney +, které byly geograficky omezeny a nelze je v Thajsku získat..

Lidé se také ptají

Jsou VPN v Thajsku legální?

Na papíře jsou VPN v Thajsku zcela legální. V posledních několika letech však vláda zavedla iniciativu zvanou Cyber ​​Scouts.

Přijímá thajské teenagery a upozorňuje je, aby ohlašovali přátele, členy rodiny a kohokoli ve svém bezprostředním kruhu, že mají podezření, že používají VPN k maskování IP adresy a vytvářejí a sdílejí obsah porušující zákon lèse-majesté..

Jaké jsou nejlepší bezplatné VPN pro PC?

Existují online stovky webů VPN, které lze používat zdarma.

Uživatelé však musí pochopit, že tyto weby postrádají důležité funkce, které vyžadují, aby VPN byla na prvním místě.

Existují omezené servery, rychlost odpojení je vysoká, omezení šířky pásma a hlavně tam’s žádná záruka, že vaše data nebudou předávána inzerentům nebo horšímu, samotné vládě.

jestli ty’když se vážně maskujete před obávaným TCDS, pak je placená služba VPN mnohem rozumnější a rozumnější možností.

Mohu sledovat Netflix v Thajsku?

Ano, v roce 2016 se Netflix oficiálně stal dostupným v Thajsku.

Nicméně, tam’s obrovským množstvím geo-omezeného obsahu na Netflixu, ke kterému diváci v Thajsku nemají přístup.

Použití VPN může tento problém rychle vyřešit a okamžitě vám umožní obejít všechna geo-omezení, která Netflix má.

Jaká je nejlepší VPN pro PUBG v Thajsku?

Většina sítí VPN vám poskytne všechny základní funkce pro provozování PUBG v Thajsku.

Nejlepším řešením by však bylo bezpochyby PureVPN.

To’Vyhrazené thajské servery by zaručily rychlé a nepřetržité připojení a zároveň vám poskytly hladký a příjemný zážitek.

Zabalení věcí

Používání internetu se v Thajsku v posledních několika letech stalo nebezpečným. Lidé čelili právním opatřením za své digitální aktivity. Síť VPN může maskovat vaši identitu online a udržet vás v bezpečí.

PureVPN je nejlepší všestranná možnost, protože poskytuje všechny potřebné funkce, aby uživatelé zůstali v bezpečí při procházení Internetu. Na druhou stranu je Surfshark cenově dostupnější, ale zároveň velmi efektivní možností.

Dejte nám vědět v sekci komentářů níže, jak se vám líbila vaše zkušenost s těmito možnostmi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me