Nejlepší VPN pro Indii – průvodce pro ochranu domácích uživatelů

Indie má jednoho z největších uživatelů internetu na světě, ale stále není zcela svobodná a bezpečná kvůli rozsáhlé vládní cenzuře hlídané zákonem. Většina těchto omezených činností zahrnuje oblíbené uživatele, jako jsou weby Torrenting, což indickým uživatelům ztěžuje získat plnou hodnotu z jejich připojení k internetu..


Za použití Nejlepší VPN mohou indickým uživatelům umožnit bezpečně obejít tato omezení, zajistit je proti autoritativnímu dohledu, odblokovat obsah s omezeným přístupem, jako je Netflix USA, a dokonce je neustále chránit před hrozbami škodlivého softwaru nepřetržitě.

Zde je rozsáhlá recenze pro nejlepší VPN pro Indii, která obsahuje průvodce zákonnosti, informace o autorských právech v Indii, nejlépe placené VPN s indickými servery, odblokování průvodců pro Hotstar a další od BestVPN.co

Realita indického kybernetického zákona cílená na uživatele Torrentu

Přestože je světská demokracie, Indie je stále proslulá tím, že je místem, kde se čas od času stává velkým množstvím internetové cenzury. Zakázané weby zahrnují seznamovací weby, Torrenting weby jako ThePirateBay a dokonce i weby streamování videa, jako je Vimeo a Daily Motion.

Mnoho telekomunikačních firem v Indii a poskytovatelů poskytovatelů internetových služeb spolupracovalo ve shodě s vládou, aby důsledně monitorovali uživatele internetu a zabránili jim v navštěvování webových stránek, které dříve omezují přístup k.

Podle autorského zákona z roku 1957 vám může být uložena pokuta až do INR 3 Lakh (4485 $ podle převládajících devizových kurzů 25. dubna 2018) a pokud budete přistiženi při omezeném přístupu, budete vystaveni trestu odnětí svobody ve výši 3 let obsah.

Indický hudební a filmový průmysl také přispívá ke zpřísnění těchto omezení internetu. Například Je známo, že společnost Star India Pvt Ltd, která vlastní společnost 21. století Fox, zakazuje webové stránky tím, že nutí poskytovatele internetových služeb, aby tak činili na základě porušení autorských práv.

Pro Torrenting v Indii nebo pro obcházení obecné internetové cenzury vynucené úřady, potřebujete nejlepší VPN pro Indii, která nejenže je vysoce bezpečná, ale také zajišťuje masivní výkon indickým uživatelům.

Nejlepší VPN pro Indii - potřeba času

Zákony o autorských právech mohou přistát většinu lidí v právních a finančních potížích ve velkém počtu zemí po celém světě a není důvod se domnívat, že se uživateli v Indii nemůže stát..

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, to’Nejen západní země nebo Čína, kde praktikují netoleranci vůči internetovým aktivitám zdarma, jako je Torrenting. Můžete být také pokutováni nebo uvězněni za pokus o přístup k chráněným nebo zakázaným webům v Indii, stejně jako v jiných zemích s přísnými režimy porušování autorských práv.

Nejlepší způsob, jak se chránit online proti takovým drakonickým, závazným, omezujícím a škodlivým internetovým cenzurám, je použít nejlepší VPN pro Indii.

Nejlepší VPN pro Indii musí poskytovat velký počet serverů v Indii a přilehlých místech, jako je Pákistán, Hongkong nebo dokonce Srí Lanka, aby byla zaručena vyšší rychlost a užitečný zážitek. Musí dokonce nabídnout rozsáhlé bezpečnostní funkce, jako je přepínač Internet Kill, dvojité šifrování, ochrana proti úniku DNS a Cibule přes VPN, které chrání uživatele před vládními programy v Indii..

Kromě toho musí uživatelé vždy dodržovat zásady bezpečného používání internetu, například neklikat na pochybné odkazy, které mohou vést k napadení malwarem nebo nesdílejí jejich finanční údaje na jakémkoli online fóru, aby se v Indii chránili před podvody.

Získejte nejlepší VPN pro Indii

Je VPN v Indii legální?

Kromě dočasných zákazů používání internetu VPN v některých státech v době občanských a politických nepokojů zůstává používání sítí VPN nadále dokonale legální v Indii.

Úřady vás však mohou požádat o předání vašich uživatelských údajů, pokud nemohou dešifrovat zašifrované zprávy vycházející ze samotné sítě VPN. I když takové žádosti můžete vždy odmítnout projednáním soudem’Pokud se váš poskytovatel VPN rozhodne obrátit své protokoly na úřady, a tím vás dostane do velkých potíží, nedá se to vrátit.

Je bezpečné používat nejlepší VPN pro Indii?

Poskytovatelé VPN, kteří neustále vedou velké množství protokolů, nejsou tím, s čím byste se měli spojit, pokud se snažíte chránit před úřady a online dozor ze strany vládních agentur.

Nejlepší VPN pro Indii by neměla mít pouze výslovně uvedeno politika nulových protokolů ale měla by mít čistou historii, která zahrnuje úřady odmítly žádosti o vydání dat (příklad je uveden v seznamu BestVPN níže) nebo nebyl nikdy vystaven trapnému úniku dat.

Nejlepší VPN pro Indii 2018

Jak již bylo zmíněno dříve, nejlepší poskytovatelé VPN jsou špičkovými garanty zajištění nejvyššího uživatelského dojmu a prvotřídní bezpečnosti. Existuje mnoho služeb VPN tam číslování ve 100s, ale ne všechny z nich mohou chránit soukromí uživatelů způsobem nejlepší VPN může.

Špičkové VPN pro Indii budou nejen chránit uživatelská data pomocí šifrování a zabezpečených protokolů vojenské úrovně, ale také uživatelům poskytnou rozsáhlý seznam dalších úžasných funkcí, které doprovázejí jejich pravidelnou aktualizaci Service Pack. To zahrnuje některé z fantastických funkcí, jako je nejlepší VPN pro Torrenting a podpora P2P prostřednictvím dedikovaných serverů, odblokování geo-omezeného obsahu a streamování webů a snadné použití, vysoce navigovatelné kompatibilní aplikace a mnoho dalšího.

Zakázáno po testování a kontrole 100s VPN, zde je exkluzivní průvodce přizpůsobený uživatelům v zemi BestVPN.co pro nejlepší VPN pro Indii 2018:

Poskytovatelé Cena ($) Funkce Hodnocení Sleva Navštívit Poskytovatele

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 $ $1,99Za měsíc

  • 800+ serverů ve více než 50 zemích
  • Šifrování AES-256-GCM
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • Neomezené simultánní připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 83% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 $2,91Za měsíc

  • 2 000+ serverů ve více než 140 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 5 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 73% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 $8,32Za měsíc

  • 3 000+ serverů v 94 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Žádné zásady protokolování
  • 3 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivý 35% sleva na návštěvě webu
  Přečtěte si recenzi

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 $2.25Za měsíc

  • 1 000+ serverů na 100 místech
  • 256bitové standardní vojenské šifrování
  • Podpora live chatu je vynikající
  • Poskytovatel nulových protokolů
  • K dispozici 5 multi-přihlášení
  • Windows, Mac, Android, iOS Apps a rozšíření Chrome

  Spolehlivý 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 $ $2,75Za měsíc

  • 3 700 serverů v 60 zemích
  • 256bitové šifrování AES
  • 24/7 Live Chat
  • Přísná zásada bez protokolu
  • 7 Současná připojení
  • Aplikace pro Windows, Mac, iOS & Android

  Spolehlivé 77% sleva Navštívit stránku
  Přečtěte si recenzi

NordVPN - Bezpečnostní funkce Apexu jako VPN pro Indii:

Tato VPN se vyznačuje kombinací odolnosti a bezpečnosti, což z ní činí jedno z nejlepších losů pro VPN v Indii. NordVPN je skvělé pro odblokování geo-omezeného obsahu, jako je Hotstar, pokud jej prohlížíte mimo Indii. Má funkci SmartPlay, která poskytuje optimální výkon na streamovacích webech. Potřebujete vědět více? Pak si přečtěte naši komplexní recenzi NordVPN.

Nejlepší VPN pro Indii

Přidal více serverů a nyní je celkový počet 4047 serverů v 62 zemích, včetně serverů v Indii, nabízející vysokou anonymitu online. Společnost NordVPN vítá uživatele P2P a Torrenting poskytováním vyhrazených serverů.

Co se týče zabezpečení, má DoubleVPN a Onion over VPN jako další funkce kromě nejlepšího šifrování ve třídě a podpory více protokolů včetně počítatelnosti OpenVPN.

Aplikace fungují úžasně dobře na všech dostupných platformách, jako jsou Mac, Windows, Android, iOS a další. Má úžasnou podporu a sekce s průvodci pro větší uživatelský komfort.

Roční předplatné je oceněno 83,88 $, zatímco dvouleté předplatné je nabízeno za 119,7 $ a zůstává jejich zatím nejlepší nabídkou.

Kromě toho je to jediná nejlepší VPN, která nabízí bezplatnou zkušební verzi Indie VPN bez žádných otázek.

Profesionálové

 1. Funkce Tor s VPN pro bezpečné prohlížení Indie.
 2. Zkušební období zdarma.
 3. K dispozici je dvojí šifrování.
 4. 3359 serverů ve více než 60 zemích.
 5. Více platebních metod.
 6. Protokoly OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP a SSTP.
 7. Funkce SmartPlay pro streamování webů.

Nevýhody

 1. Drahý měsíční tarif (není vhodný pro krátkodobé uživatele).

Získejte NordVPN

Soukromý přístup k internetu - nabízí ochranu před FaceNiff a Firesheep jako VPN pro Indii

Tato VPN, která je favoritem Reddit, řídí podle metrik spokojenosti zákazníků. Nabízí vše, co ostatní nejlepší VPN dělají, ale úroveň výkonu těchto funkcí je v oboru bezkonkurenční. V současné době nabízí 3035+ serverů ve 29 hlavních zemích, takže odblokování všech geo-omezení je hračkou. Přečtěte si naši recenzi na přístup k internetu a získejte více informací.

Soukromý přístup k internetu pro Indii

Netflix, Hulu, Amazon Prime, Hotstar, všechny jsou snadno dostupné přes vaše oblíbené země přes PIA. K dispozici je vestavěný blokovač reklam a malware identifikátor, který zaručuje bezproblémový zážitek.

Ale nejlepší část o PIA je, že zabraňuje hackerům, kteří používají FaceNiff a FireSheep, proniknout do vašich profilů sociálních médií, když jste na veřejné WiFi.

PIA v současné době nabízí servery v Indii pro nejlepší přístup a vyšší rychlosti pro domácí uživatele.

Indický server PIA

Jeho nejlepší cenový plán je pro dvouleté předplatné přicházející na 69,95 $ účtováno jednou, zatímco roční plán bude stát uživatele 39,95 $ účtováno jednou.

Profesionálové

 1. Chrání uživatele na veřejné WiFi jako nejlepší VPN pro Indii.
 2. Podporovány OpenVPN, L2TP / IPsec.
 3. Podpora P2P je k dispozici.
 4. Nulové protokoly.
 5. 5 Současná připojení.
 6. Neomezená šířka pásma.

Nevýhody

 1. Speciální aplikace jsou pro nováčky trochu obtížné.

Získejte soukromý přístup k internetu

PureVPN - nejlepší VPN pro odblokování Hotstar z vnější Indie:

V Indii jsou miliony uživatelů populárních streamovacích webů, jako jsou Netflix a Amazon Prime, ale kvůli geo-omezením obsahu nemusí být schopni zajistit plné využití svých odběrů. PureVPN’Rozsáhlá síť 750+ serverů rozložených po úžasných 140 zemích včetně 3 v Chennai v Indii může uživatelům přinést plnou hodnotu ze svých předplatných streamování.

PureVPN pro Indii

Ať už chcete odblokovat Netflix USA nebo získat přístup k vyhrazené podpoře Torrenting nebo P2P, PureVPN to může udělat za vás.

Z bezpečnostních důvodů má vojenské šifrování AES 256 a podporu více protokolů včetně OpenVPN a L2TP a také nabízí zabezpečení upgradů pomocí přepínačů Kill Switch, Split Tunneling, Double VPN a Onion over VPN..

Udržuje však určitý druh záznamu, ale obrátí se, pouze pokud se dopustíte jakéhokoli druhu trestné činnosti, jako je kyberšikana, kybernetická kontrola nebo dokonce spam.

PureVPN zůstává nejlepší VPN pro Indii, pokud jde o vysokou dostupnost, s dvouletým předplatným balíčků, které jsou v současné době nabízeny za pouhých 69 USD. Roční předplatné lze zakoupit také za 58,92 $. Podívejte se na naši recenzi PureVPN, pokud se chcete dozvědět více o jejích funkcích.

Profesionálové

 1. Hotstar odblokování jako VPN pro Indii.
 2. Ochrana DDoS.
 3. Podpora vyhrazeného streamování.
 4. Servery P2P a Torrent.
 5. 750 + servery ve 141 zemích.
 6. VPN hotspot.
 7. Nat Firewall.
 8. Podpora více protokolů včetně OpenVPN a L2Tp.
 9. Umožňuje rozdělení tunelů.

Nevýhody

 1. Udržuje některé protokoly.
 2. Zkušební verze zdarma není k dispozici.

Získejte PureVPN

ExpressVPN - Poskytuje přísnou ochranu před ochranou ISP jako VPN pro Indii:

V jednom z nejznámějších případů v doméně VPN odmítl ExpressVPN v průběhu vyšetřování trestního řízení předat datové protokoly tureckým úřadům. Poskytovatel popřel, že by uchovával všechny protokoly, které hovoří o objemech, o kterých jde, aby zajistil soukromí svých uživatelů.

ExpressVPN pro Indii

ExpressVPN je vaše nejbezpečnější sázka jako VPN pro Indii, pokud se snažíte vyhnout vynuceným programům dohledu a pokusům o protokolování s protokolováním, které ohrožují vaši anonymitu online.

ExpressVPN vlastní globální serverovou síť zahrnující servery 2 000+ a také poskytuje kompatibilní aplikace a rozšíření pro všechny populární OS a prohlížeče. Má sídlo na Britských Panenských ostrovech, což zajišťuje, že je daleko od zemí s autoritářskými datovými režimy (k dispozici je také naše aktualizovaná a podrobná recenze ExpressVPN)..

ExpressVPN indická proxy služba

V aplikacích je vypínač zabíjení a spolu s příslušnou ochranou proti úniku DNS jsou vaše relace procházení stále bezpečnější, pokud se na ně vztahuje ExpressVPN..

Cenové plány jsou o něco dražší, ale roční tarif stojí 99,95 $ jednou, zatímco pololetní předplatné je účtováno na 59,95 USD za byt.

Profesionálové

 1. Výkonné funkce zabezpečení pro indické uživatele VPN.
 2. Vyhrazené aplikace a rozšíření pro prohlížeče.
 3. Odolné, vojenské šifrování.
 4. Podpora více protokolů.
 5. Zásady nulových protokolů.

Nevýhody

 1. Žádné vyhrazené servery P2P.
 2. Drahé ve srovnání s konkurenčními službami.

Získejte ExpressVPN

IPVanish - Nejlepší server se počítá jako VPN pro Indii

Tento poskytovatel nabízí 6 nativních indických serverů nacházející se v Novém Dillí k posílení ochrany soukromí uživatelů online v zemi a díky úžasnému snadnému přístupu uživatelů mimo Indii k přístupu k Hotstar.

Pokud však chcete sledovat Netflix USA nebo Amazon Prime USA z Indie, IPVanish VPN nabízí více než 1 000 serverů, které zaručují výkonné odblokování.

IPVanish pro Indii

Rychlosti zůstaly během našich testů velmi konzistentní a byly až do úrovně, pokud jde o výkon na streamovacích webech. Nabízí 5 současných připojení na jeden účet a nabízí specializované aplikace pro populární OS, jako jsou Mac a Android, mezi ostatními.

K dispozici je 7denní vrácení peněz spolu s nepřetržitou zákaznickou podporou pro maximální pohodlí uživatele.

IpVanish nabízí tři cenové plány, které zahrnují měsíční, čtvrtletní a roční předplatné. Nejlepší plán z nich stojí 79,99 $ za úplnou 12měsíční nabídku předplatného.

Profesionálové

 1. VPN pro Indii s vysokým počtem nativních serverů.
 2. 1000+ VPN serverů a 40 000+ IP’s.
 3. Odblokuje geo-omezený obsah, jako je Netflix.
 4. Podpora více protokolů včetně OpenVPN.
 5. Funkce, jako je Kill Switch, IPv6, DNS Leak Protection.
 6. 5 Současná připojení.

Nevýhody

 1. Nevypadá’Nenabízejte zatím bezplatnou zkušební verzi.

Získejte IPVanish

Nejlepší VPN pro Indii zdarma

Bezdrátové sítě VPN mohou být někdy velmi těžkopádné vzhledem k tomu, že kolik poskytovatelů převádějí uživatele tím, že tvrdí, že nabízejí bezplatnou síť VPN s nejlepší bezpečností, ale nedělají nic jiného, ​​než je trhají tím, že prodávají svá data třetím stranám nebo zasílají malware..

Nejlepší VPN pro Indii zdarma

Stále existují dobré dobré VPN, kterým můžete věřit, ale bohužel žádný z nich nenabízí nativní indické servery. Že’Vzhledem k tomu, že většina uživatelů VPN pochází z amerického a evropského regionu a vzhledem k extrémně omezujícímu počtu serverů, které může VPN nabídnout, existuje velmi omezená možnost, že jakákoli bezplatná VPN nabízí servery v Indii..

Níže jsou uvedeny 3 vysoce spolehlivé Indie VPN zdarma a vy můžete určitě upgradovat na své placené plány a využít jejich servery v Indii:

 1. Tunnelbear VPN - nabízí vysoce zabezpečenou bezplatnou službu VPN pro Indii
 2. WindscribeVPN - má ve svém bezplatném plánu VPN limit šířky pásma 10 GB / měsíc
 3. Hide.Me - je neuvěřitelně rychlý co do rychlosti jako bezplatná VPN pro Indii

Indický VPN proxy

Proxy jsou alternativním bezpečnostním nástrojem k VPN, ačkoli ne’t neposkytují podporu šifrování nebo zabezpečeného tunelu protokolů, jsou dostatečně dobré, aby vás ochránily, pokud chcete pouze přesměrovat svou IP adresu přes nový server.

Zde jsou nejlepší proxy servery VPN, které můžete v Indii použít:

 1. Websurf.in
 2. Proxify
 3. Proxfree
 4. Kproxy
 5. Rychlý USA proxy
 6. Hide.me (Proxy verze)
 7. Hidester
 8. Whoer.net
 9. VPNbook
 10. Megaproxy

Nejlepší VPN pro Indii Hotstar

Nejlepší VPN pro Indii vám může poskytnout nejlepší způsob, jak odblokovat předplatné aplikace Hotstar nebo webových stránek mimo Indii. Vše, co musíte udělat, je připojit se k indickým serverům kterékoli z našich nejlepších VPN výše uvedených a užít si svůj oblíbený obsah na Hotstar.

Pokud tomu tak není’Pokud chcete pracovat, můžete vždy požádat o jejich nepřetržitou podporu a poskytnout vám vyhrazenou IP, která vám poskytne platnou streamingovou trasu.

Odblokujte Hotstar

Nejlepší VPN pro Indii Chrome

Vzhledem k tomu, že prohlížeč Chrome je nejoblíbenější bránou přístupu k internetu na světě pro procházení online doménou, v Indii by v ní byly miliony uživatelů, kteří by pro ni chtěli prvotřídní zabezpečení.

Nejlepší VPN pro Indii Chrome

Tady je zběsile na Nejlepší VPN pro Chrome prohlížeč, který nabízí kompatibilní rozšíření a nabízí vyhrazené indické servery:

 1. Čistá VPN
 2. Nord VPN
 3. Express VPN
 4. Ivacy VPN
 5. Soukromá internetová přístupová síť VPN
 6. Torguard.net
 7. Tunnelbear VPN
 8. Hide.me VPN
 9. Windscribe VPN

Nejlepší VPN FAQ

Je streamování legální v Indii?

Streamování je v Indii legální a mnoho populárních streamovacích webů, jako jsou Netflix a Amazon Prime, a dokonce i indický nativní streamovací web Hotstar má miliony uživatelů pocházejících z Indie. Je proto důležité mít k dispozici nejlepší vpn pro streamování, abyste si mohli zábavu užít bez přerušení.

Ale protože mnoho z těchto webů nezobrazuje stejnou knihovnu obsahu, tj. Vyhrál uživatel Netflix v Indii’t být schopen vidět všechny show dostupné pro uživatele v USA, to nejlepší používat Top VPN pro Indii, aby vám umožnil odblokovat geo-omezení, jako jsou tato, a vychutnat si svůj oblíbený obsah bez problémů.

Žádná Indie VPN Free však v současné době nemůže povolit oprávněnou podporu torrentů pro vyhrazené uživatele.

Je torrenting legální v Indii?

Stejně jako ve většině zemí leží Torrenting v zákonné šedé oblasti v Indii. Stahování přijatelného obsahu nebo softwaru pomocí Torrentingu, jako je instalační soubor prohlížeče Google Chrome, vyhrál’dát do tebe hodně problémů. Skutečný problém začíná obsahem, který je citlivý a je vlastněn velkými mediálními domy.

Tento druh obsahu je chráněn autorskými právy a jeho sdílení prostřednictvím torrentu vás může dostat do problémů, pokud ho nemáte’• chránit se prostřednictvím špičkové VPN.

Jak odblokovat Hotstar mimo Indii?

Hotstar je úžasná online streamingová služba pro Indii, ale bohužel’není k dispozici uživatelům mimo zemi ve snaze chránit obsah chráněný autorskými právy. Takováto geo-omezení však můžete vždy obejít prostřednictvím Nejlepší VPN.

Tady’Nejlepší způsob, jak odblokovat Hotstar mimo Indii:

 • Vyberte si VPN a přihlaste se k odběru tarifního plánu
 • Získejte pověření uživatele (uživatelské jméno a heslo)
 • Stáhněte si Nativní aplikaci pro svůj operační systém a nainstalujte ji (Většina VPN nyní poskytuje vyhrazené aplikace pro kompatibilitu na více platformách)
 • Připojte se k indickému serveru (v opačném případě vyhrál’t práce) a Zapněte VPN

Užijte si své oblíbené filmy a pořady na Hotstar!

Nejlepší VPN pro Indii

Závěr:

Po celém světě si lidé více uvědomují výhody zápasící kontroly nad svým online soukromí. Většina uživatelů internetu byla chycena nevědomá kvůli obrovským a trapným datovým skandálům, které se týkaly velkých firem, jako jsou Careem a Facebook, ale v konečném důsledku ztráta není z těchto firem tolik jako u uživatelů.

Sítě VPN jsou v Indii stejně důležité jako ve zbytku světa, protože vám umožňují pokračovat v používání internetu bezmyšlenkovitě. V BestVPN.co se zasazujeme o nejvyšší formu zabezpečení internetu pro uživatele za všech okolností a doporučujeme bezpečné internetové praktiky spolu s nejlepšími nástroji pro bezpečný a bezpečný online zážitek.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me