5 najlepszych sieci VPN dla Afryki Południowej: niezawodne i szybkie usługi 2020

W 2017 r. Miliony mieszkańców Afryki Południowej ujawniły swoje dane osobowe i bankowe online. W końcu okazało się, że jest to firma z branży nieruchomości, Aida’przyczyną był otwarty serwer WWW.

Gdy pojawiły się dalsze informacje, okazało się, że kilka innych renomowanych firm jest winnych przechowywania poufnych informacji o użytkownikach na podatnych serwerach.

Dlatego internauci w Południowej Afryce muszą zainwestować w niezawodną usługę VPN, aby uzyskać ochronę przed inwazyjnymi firmami i stronami trzecimi chcącymi danych osobowych.

Najlepsza sieć VPN dla Afryki Południowej

Najlepsze VPN dla Afryki Południowej 2020

 1. PureVPN: najlepszy VPN dla Afryki Południowej. Jest prawie 36 dedykowanych południowoafrykańskich serwerów zapewniając obcym bezproblemowy dostęp do treści w RPA za 2,91 USD / mc
 2. Surfshark: Ekonomiczny i niezawodny. Ty masz 5 serwerów w Afryce Południowej za odblokowanie lokalnych treści przy minimalnej cenie 1,99 USD / mc
 3. ExpressVPN: Warto wysoką cenę. 3 serwery w Afryce Południowej. Prosty i łatwy w użyciu. To’jest znany na rynku ze swoich szybkich serwerów. Zasadniczo warte 8,32 USD / mc
 4. CyberGhost: odblokowuje najwięcej treści. 10 serwerów w Afryce Południowej oraz szereg elastycznych planów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Wyceniony na zaledwie 2,75 USD / mc
 5. Ivacy: Prosty i skuteczny. 10 południowoafrykańskich serwerów dla emigrantów. Jest w branży od 13 lat. Przyzwoita cena za jedyne 2,25 USD / mc

Dlaczego warto korzystać z VPN w Południowej Afryce??

Obecne przepisy dotyczące prywatności w Internecie są nieaktualne i nie dotyczą w odpowiedni sposób użytkowników’ obawy dotyczące ich prywatności w Internecie.

Ustawa POPI to nowoczesny akt prawny, który próbuje sobie z tym poradzić. Jednak parlament zajmie lata, aby formalnie skorygować projekt ustawy, oprócz stwierdzonych już luk prawnych.

Uzyskanie VPN to najbardziej naturalna i rozsądna decyzja, ponieważ wyeliminowałaby możliwość dostępu do danych bez Twojej zgody online.

Dałoby to również dostęp do treści z serwisu Netflix i innych stron z transmisjami strumieniowymi, które mają na sobie geoblokady.

Korzystając z najlepszej sieci VPN w Południowej Afryce, Ty’Będę bezpieczniejszy od ciebie’kiedykolwiek byliśmy online, będąc w stanie cieszyć się wszelkiego rodzaju treściami, nie martwiąc się o swoją prywatność.

5 najlepszych opcji dla VPN w Afryce Południowej

Teraz, gdy wiesz, co VPN dla Ciebie robi, naturalnym pytaniem jest, jakie są niektóre opcje najlepszej VPN dla Afryki Południowej. Tutaj’lista ułatwiająca podejmowanie decyzji.

1. PureVPN: Najlepsza sieć VPN dla Afryki Południowej

 • Cena £: 2,91 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo PureVPNJeśli ty’szukają niedrogiego VPN, który może zaznaczyć wszystkie niezbędne pola, to PureVPN jest VPN dla Ciebie.

Ma ponad 2000 serwerów na całym świecie w ponad 140 krajach. 36 z nich to dedykowane serwery Południowej Afryki, zapewniające pełne bezpieczeństwo w Internecie, gdy jesteś online.

Inne funkcje obejmują pełną kompatybilność ze wszystkimi głównymi systemami operacyjnymi na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych, a także urządzeniami inteligentnymi, 5 logowań wielokrotnych oraz pełny dostęp do treści Netflix, Hulu, Amazon Prime i Disney + z ograniczeniami geograficznymi.

Wykorzystuje szyfrowanie AES-256 obsługiwane przez wszystkie główne protokoły, takie jak PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec i OpenVPN.

Plusy

 • Nieograniczony dostęp do Netflix, Hulu.
 • 36 dedykowanych południowoafrykańskich serwerów.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • Zgodność krzyżowa dla wszystkich platform.
 • 5 Multi loginów.

Cons

 • Interfejs użytkownika może być nieco skomplikowany.

2. Surfshark - Przyjazny dla budżetu i niezawodny

 • Cena £: 1,99 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 4.0

1-Surfshark-LogoSurfshark działa na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, co czyni go jedną z najbardziej wiarygodnych nazw, jeśli chodzi o VPN.

Co więcej, jest to tylko jedna z niedrogich opcji, oferująca świetną ofertę za jedyne 1,99 USD, gwarantującą Ci to’Będę mieć bezpieczne połączenie internetowe bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.

Istnieje ponad 1040 serwerów międzynarodowych, które Surfshark ma w ponad 140 krajach, w tym serwery w Południowej Afryce, które zapewniają dostęp do lokalnych treści w SABC, M-Net i Moja Love.

Pozwala łączyć się na nieograniczonej liczbie urządzeń, dodając wiele warstw zabezpieczeń z prywatnym DNS na każdym serwerze i ochronę przed wyciekiem przy stosie IPv4.

Surfshark wykorzystuje szyfrowanie AES-256-GCM, a jednocześnie jest całkowicie zoptymalizowany dla systemów Android, iOS, Mac i Windows, umożliwiając płynny dostęp do wielu urządzeń.

Plusy

 • Tryb kamuflażu maskuje cię od twojego dostawcy usług internetowych.
 • Ponad 1040 globalnych serwerów w ponad 140 krajach.
 • Surowe zasady braku dzienników.
 • Odblokowuje Netflix, Hulu, Amazon Prime.

Cons

 • Obsługa klienta jest powolna.

3. ExpressVPN - warte swojej ceny

 • Cena £: 8,32 USD / mies
 • Ocena Trustpilot: 5.0

Logo 5-ExpressVPNOd samego początku ExpressVPN jest spójną i niezawodną opcją VPN dla użytkowników na całym świecie.

To’jest z pewnością droższy niż niektórzy jego konkurenci, ale naprawdę możesz zobaczyć, gdzie są twoje dodatkowe pieniądze’idzie z jego niezwykle przyjaznym interfejsem, szybkimi serwerami w 94 różnych krajach, kompatybilnością krzyżową na iOS, Android, Mac, Windows, Linux, a także konsole do gier.

Dodatkowo jest wyposażony w Network Lock, jedną z branż’najlepiej zabija przełączniki, które w przypadku rozłączenia sieci blokują cały ruch internetowy, dopóki ochrona nie zostanie przywrócona.

Gdyby to nie było’wystarczy tego’jest również kompatybilny z urządzeniem Kindle.

Posiada tam 256-bitowe szyfrowanie AES z protokołem OpenVPN (TCP i UDP)’nie ma powodu, dla którego użytkownicy nie powinni’poważnie rozważ ExpressVPN.

Plusy

Obsługuje bitcoiny i inne kryptowaluty
Kill Switch jest najlepszy w branży
30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Obsługuje L2TP, OpenVPN, IKEv2, PPTP i IPSec

Cons

Droższy niż reszta

4. CyberGhost - odblokowuje ograniczoną zawartość

 • Cena £: 2,75 USD / mies
 • Trustpilot: 7.0

5 najlepszych sieci VPN dla Afryki Południowej: niezawodne i szybkie usługi 2020Oferuje dostęp do 6100 serwerów w 90 krajach, w tym 10 serwerów dedykowanych w Afryce Południowej. Istnieje kilka innych sieci VPN, które mogą pasować do CyberGhost w oferowanych usługach.

Daje również dostęp do jego centrum NoSpy, wraz z 256-bitowym szyfrowaniem AES opartym na Rumunii, poza jurysdykcją 5 oczu (a nawet 14 oczu).

Jest kompatybilny z systemami iOS, Android, Mac i Windows oraz Linux.

Dzięki 7-Multi loginom możesz go używać na różnych urządzeniach.

256-bitowe szyfrowanie z protokołami OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP pozwala przeglądać Internet bez obaw o prywatność.

Plusy

 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • 7 wielu loginów.
 • Surowe zasady braku dzienników.
 • Instalacja jest łatwa.

Cons

 • Prędkości połączenia VPN mogą się czasem opóźniać.

5. Ivacy - dla maksymalnej prywatności

 • Cena £: 2,25 USD / mc
 • Ocena Trustpilot: 5.0

5 najlepszych sieci VPN dla Afryki Południowej: niezawodne i szybkie usługi 2020Skąd wiesz, czy możesz zaufać VPN? Cóż, jednym określonym sposobem jest obejrzenie usługi’s osiągnięcia.

Będąc jednym z najstarszych dostawców VPN z pewnością Ivacy jest niezawodną i bezpieczną opcją.

Użytkownicy otrzymują wszystkie standardowe opcje, takie jak wzajemna kompatybilność i wsparcie dla iOS, Mac, Windows i Windows, umożliwiając wybór między głównymi protokołami, takimi jak L2TP, OpenVPN, Stealth, iKev, L2TP lub PPTP.

Pozwala przesyłać strumieniowo wszystkie ulubione treści na Netflix, Amazon Prime, Hulu i HBO bez kłopotliwych prędkości buforowania, eliminując ograniczanie prędkości. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie dla torrentowania poprzez przekierowanie portów.

Ivacy nadal zapewnia obiecane wyniki, a dzięki szyfrowaniu AES-256-GMC z obsługą protokołów TCP, UDP, L2TP i IKEV’nie ma powodu, aby nie wybierać Ivacy jako dostawcy VPN.

Plusy

 • Polityka braku dzienników.
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6.
 • Miła obsługa klienta.
 • Jedna z najstarszych usług VPN.

Cons

 • Czasem brakuje wsparcia technicznego.

Czy VPN ochroni Cię przed RPA’s Przepisy dotyczące prywatności?

Południowoafrykańskie przepisy dotyczące prywatności i wolności w Internecie są nieaktualne i dlatego nie są jasne, w jaki sposób mają zastosowanie do stron internetowych działających poza jurysdykcją RPA.

Prawo do prywatności jest chronione na mocy sekcji 14 Konstytucji Republiki Południowej Afryki z 1996 roku.

Jednak sekcja nie omawia wyraźnie kwestii bezpieczeństwa w Internecie.

Ustawa o ochronie danych osobowych (POPI Act lub POPIA) ma zakończyć spekulacje na temat tego, jak Republika Południowej Afryki radzi sobie z problemami związanymi z informacjami o użytkownikach i prywatnością w Internecie.

Czy ustawa POPI jest skuteczna?

Ustawa POPI ma na celu zmianę obecnych przepisów w celu odzwierciedlenia międzynarodowych trendów i przepisów dotyczących prywatności, regulując sposób, w jaki strony zbierają informacje o wzorcach przeglądania użytkowników i aktywności w Internecie.

Jednak ustawa wciąż oczekuje na zatwierdzenie i, zgodnie z niektórymi krytykami, ma luki, które umożliwiłyby stronom trzecim monitorowanie aktywności użytkowników online.

Zaleca się, aby użytkownicy wybrali najlepszą sieć VPN w Południowej Afryce, aby zapewnić im ochronę prywatności cyfrowej.

VPN South Africa nie tylko zwiększa twoje bezpieczeństwo w Internecie, ale także daje dostęp do wielu innych funkcji, które z pewnością poprawią twoje wrażenia z korzystania z Internetu.

Ludzie również pytają

Czy sieci VPN są legalne w Południowej Afryce??

Tak, mieszkańcy Afryki Południowej mogą wybrać najlepszą sieć VPN dla Afryki Południowej bez obaw o problemy prawne.

Jednak rozdział XIII ustawy o komunikacji elektronicznej i transakcjach nr 25 z 2002 r. Stanowi, że uzyskanie dostępu do danych poprzez hakowanie i podsłuchiwanie pakietów jest przestępstwem..

Dlatego nie można używać sieci VPN do jakiejkolwiek formy cyfrowego wymuszenia, oszustwa i fałszowania.

Jaki jest najlepszy VPN dla Androida?

Prawie wszystkie najlepsze usługi VPN oferują użytkownikom pełną obsługę wszystkich głównych systemów operacyjnych’ w tym Android.

Najlepszą opcją jest PureVPN, ponieważ interfejs użytkownika jest łatwy w użyciu na Androidzie, oferując jedno z najbezpieczniejszych połączeń sieciowych na rynku.

Czy w Południowej Afryce są serwery VPN??

Tak, najlepsze opcje VPN Republika Południowej Afryki zapewnią ci dostęp do serwerów w Południowej Afryce, umożliwiając ci dostęp do treści Południowej Afryki’ponownie poza Republiką Południowej Afryki.

Jaki jest najlepszy darmowy VPN w Afryce Południowej?

Istnieją tysiące internetowych usług VPN, które oferują użytkownikom możliwość bezpłatnego korzystania z ich usług.

Jednak nie zaleca się wybierania tych usług, ponieważ nie ma gwarancji, że połączenie jest rzeczywiście bezpieczne, oprócz problemów takich jak limity danych, ograniczenia serwera, a także wysokie wskaźniki rozłączenia.

Płatna usługa zapewni niezawodne połączenie VPN, które może naprawdę maskować Twoją aktywność online.

Podsumowując

Niezawodna i bezpieczna sieć VPN jest dokładnie tym, czego potrzebują użytkownicy w Południowej Afryce, aby chronić się online.

Surfshark to opcja, która pozwoliłaby użytkownikom zachować bezpieczeństwo poniżej 2 USD. Użytkownicy mogą korzystać z torrentów i dostępu do wszystkich głównych witryn z ograniczeniami geograficznymi.

Jednak jeśli użytkownicy chcą najlepszej opcji dla swoich potrzeb VPN w Południowej Afryce, żaden inny wybór nie może być lepszy niż PureVPN.

Wszystko, od dedykowanych serwerów, protokołu szyfrowania, wielu logowań, a także skromnej ceny nie pozostawia żadnego powodu, dla którego nie powinieneś’Wybierz go jako dostawcę VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me