5 nejlepších VPN pro Jižní Afriku: Spolehlivé a vysokorychlostní služby 2020

V roce 2017 miliony Jihoafričanů nechali své osobní a bankovní údaje únikem online. Nakonec se ukázalo, že realitní společnost Aida’Otevřený webový server byl hlavní příčinou.

Jakmile vyšly najevo další informace, ukázalo se, že několik dalších dobře známých společností se dopustilo ukládání citlivých uživatelských informací na zranitelné servery.

To je důvod, proč je nutné, aby občané v Jižní Africe investovali do spolehlivé služby VPN, aby získali ochranu před invazivními společnostmi a třetími stranami, které chtějí vaše osobní údaje..

Nejlepší VPN pro Jižní Afriku

Nejlepší VPN pro Jižní Afriku 2020

 1. PureVPN: Nejlepší VPN pro Jižní Afriku. Existuje téměř 36 vyhrazených jihoafrických serverů poskytuje expat bezproblémový přístup k jihoafrickému obsahu za 2,91 $ / měsíc
 2. Surfshark: Rozpočet přátelský a spolehlivý. Ty máš 5 serverů v Jižní Africe pro odblokování místního obsahu při zaplacení minimálních 1,99 $ / měsíc
 3. ExpressVPN: Stojí za statnou cenu. 3 servery v Jižní Africe. Zjednodušující a snadné použití. To’s dobře-pokládaný na trhu pro své rychlé servery. Oprávněně stojí 8,32 $ / měsíc
 4. CyberGhost: Odblokuje nejvíce obsahu. 10 serverů v Jižní Africe a řadu flexibilních plánů, které vyhovují individuálním potřebám. Cena pouhých 2,75 $ / měsíc
 5. Ivacy: Jednoduché a efektivní. 10 jihoafrických serverů pro expat. V oboru působí již 13 let. Slušná cena pouhých 2,25 $ / měsíc

Proč používat VPN v Jižní Africe?

Současné zákony, které se zabývají ochranou soukromí na internetu, jsou zastaralé a nezabývají se správně uživateli’ obavy o jejich soukromí online.

Zákon POPI je moderní právní předpis, který se ho snaží řešit. Bude však trvat roky, než parlament formálně napraví návrh zákona, kromě již existujících mezer.

Získání VPN je nejpřirozenější a nejrozumnější rozhodnutí, protože by vyloučilo jakoukoli možnost přístupu k vašim datům bez vašeho svolení online..

Také by vám to umožnilo přístup k obsahu z Netflixu a jiných streamovacích webů, na nichž jsou umístěny geobloky.

Využíváte nejlepší VPN v Jižní Africe’Budu bezpečnější než ty’Byl jsem online a zároveň si můžete užívat jakéhokoli obsahu bez obav o své soukromí.

5 nejlepších možností pro VPN v Jižní Africe

Nyní, když víte, co pro vás VPN dělá, je přirozenou otázkou, jaké jsou možnosti pro nejlepší VPN pro Jižní Afriku. Tady’Seznam, který vám usnadní rozhodnutí.

1. PureVPN: Nejlepší VPN pro Jižní Afriku

 • Cena: 2,91 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5,0

Logo PureVPNjestli ty’znovu hledáte levnou VPN, která může zaškrtnout všechna potřebná pole, pak PureVPN je VPN pro vás.

Má více než 2000 serverů po celém světě a je rozšířena do více než 140 zemí. 36 z nich jsou vyhrazené jihoafrické servery, poskytuje vám úplnou internetovou bezpečnost v režimu online.

Mezi další funkce patří úplná kompatibilita pro všechny hlavní operační systémy na mobilních a stolních i inteligentních zařízeních, 5 multi-přihlášení a plná dostupnost geo-omezeného obsahu Netflix, Hulu, Amazon Prime a Disney +..

Používá šifrování AES-256 podporované všemi hlavními protokoly, jako jsou PPTP, L2TP, IKEv2, IPSec a OpenVPN..

Profesionálové

 • Neomezený přístup Netflix, Hulu.
 • 36 vyhrazených jihoafrických serverů.
 • 30denní záruka vrácení peněz.
 • Křížová kompatibilita pro všechny platformy.
 • 5 Více přihlašovacích údajů.

Nevýhody

 • Uživatelské rozhraní může být trochu komplikované.

2. Surfshark - cenově dostupný a spolehlivý

 • Cena: 1,99 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 4.0

Logo 1-SurfsharkSurfshark působí mimo Britské Panenské ostrovy, což z něj dělá jedno z nejdůvěryhodnějších jmen, pokud jde o VPN.

Kromě toho je to pouze jedna z cenově dostupných možností nabízejících spoustu peněz za pouhých 1,99 $, což vám zajistí’Budu mít zabezpečené připojení k internetu, aniž byste museli hodně utrácet.

Surfshark má ve více než 140 zemích více než 1040 mezinárodních serverů, včetně serverů v Jižní Africe, které vám umožňují přístup k místnímu obsahu na SABC, M-Net a Moja Love.

To vám umožní připojit se k neomezenému počtu zařízení, přidat více vrstev zabezpečení se soukromým DNS na každém serveru a ochranu proti úniku při použití zásobníku IPv4.

Surfshark používá šifrování AES-256-GCM a je zcela optimalizován pro Android, iOS, Mac a Windows, což vám umožňuje bezproblémový přístup na více zařízeních.

Profesionálové

 • Kamuflážní režim vás maskuje od vašeho ISP.
 • 1040+ globálních serverů ve 140+ zemích.
 • Přísné zásady no-logs.
 • Odblokuje Netflix, Hulu, Amazon Prime.

Nevýhody

 • Zákaznický servis je pomalý.

3. ExpressVPN - stojí za to statnou cenu

 • Cena: 8,32 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5,0

5-ExpressVPN-LogoOd počátku je ExpressVPN konzistentní a spolehlivou možností VPN pro uživatele na celém světě.

To’Je to určitě dražší než někteří jeho konkurenti, ale můžete opravdu vidět, kde jsou vaše další peníze’jde o neuvěřitelně uživatelsky přívětivé rozhraní, vysokorychlostní servery v 94 různých zemích, vzájemnou kompatibilitu pro systémy iOS, Android, Mac, Windows, Linux a herní konzole.

Navíc přichází s Network Lock, jedním z odvětví’Nejlepší vypínače, které v případě odpojení sítě blokují veškerý internetový provoz, dokud není obnovena ochrana.

Pokud to nebylo’dost, pak to’Je také kompatibilní s vaším zařízením Kindle.

Má průmyslový standard 256bitové šifrování AES s protokolem OpenVPN (TCP a UDP)’není důvod, proč by uživatelé neměli’t vážně zvážit ExpressVPN.

Profesionálové

Podporuje bitcoiny a další kryptoměny
Kill Switch je nejlepší v oboru
30denní záruka vrácení peněz
Podporuje L2TP, OpenVPN, IKEv2, PPTP a IPSec

Nevýhody

Dražší než ostatní

4. CyberGhost - Odblokuje omezený obsah

 • Cena: 2,75 $ / měsíc
 • Trustpilot: 7,0

5 nejlepších VPN pro Jižní Afriku: Spolehlivé a vysokorychlostní služby 2020Nabízí přístup k 6100 serverům v 90 zemích včetně 10 dedikovaných serverů v Jižní Africe. Existuje několik dalších sítí VPN, které by mohly odpovídat CyberGhost ve službách, které nabízí.

Poskytuje také přístup k jeho centru NoSpy, spolu s 256bitovým šifrováním AES založeným z Rumunska, mimo jurisdikci 5 očí (a dokonce 14 očí).

Je kompatibilní s iOS, Android, Mac, Windows a Linuxem.

Díky svým 7-Multi přihlašovacím údajům je můžete používat na různých zařízeních.

Jeho 256bitové šifrování pomocí protokolů OpenVPN, L2TP-IPsec a PPTP vám umožňuje procházet internet bez obav o vaše soukromí.

Profesionálové

 • 45denní záruka vrácení peněz.
 • 7 více přihlašovacích údajů.
 • Přísné zásady no-logs.
 • Instalace je snadná.

Nevýhody

 • Rychlosti připojení VPN se mohou občas zpozdit.

5. Ivacy - Pro maximální soukromí

 • Cena: 2,25 $ / měsíc
 • Hodnocení důvěryhodnosti: 5,0

5 nejlepších VPN pro Jižní Afriku: Spolehlivé a vysokorychlostní služby 2020Jak víte, zda můžete věřit VPN? Jedním z jednoznačných způsobů je vidět službu’s záznam.

Díky tomu, že jste jedním z nejstarších poskytovatelů VPN, je Ivacy spolehlivou a bezpečnou volbou.

Uživatelé získají všechny standardní možnosti, jako je vzájemná kompatibilita a podpora pro systémy iOS, Mac, Windows a Windows, což vám umožní vybrat si mezi hlavními protokoly jako L2TP, OpenVPN, Stealth, iKev, L2TP nebo PPTP.

Umožňuje streamovat veškerý váš oblíbený obsah na serverech Netflix, Amazon Prime, Hulu a HBO bez nepříjemných rychlostí vyrovnávání tím, že eliminuje omezení rychlosti. Kromě toho také získáte podporu pro torrenting prostřednictvím přesměrování portů.

Ivacy pokračuje v dosahování výsledků, které slibuje, a díky šifrování AES-256-GMC s podporou protokolů TCP, UDP, L2TP a IKEV zde’s důvod, proč si vybrat Ivacy jako svého poskytovatele VPN.

Profesionálové

 • Zásady no-logs.
 • Ochrana proti netěsnosti IPv6.
 • Přátelský zákaznický servis.
 • Jedna z nejstarších služeb VPN.

Nevýhody

 • Technická podpora může občas chybět.

Chrání vás VPN před Jižní Afrikou’s Zákony o ochraně osobních údajů?

Jihoafrické zákony, které se zabývají ochranou soukromí a svobodou internetu, jsou zastaralé, a proto nejsou jasné, jak se vztahují na webové stránky provozované mimo jihoafrickou jurisdikci.

Právo na soukromí je chráněno podle článku 14 Ústavy Jihoafrické republiky z roku 1996.

Sekce se však výslovně nezabývá otázkou bezpečnosti na internetu.

Zákon o ochraně osobních údajů (POPI Act nebo POPIA) má ukončit spekulace o tom, jak Jižní Afrika řeší problémy související s informacemi o uživateli a soukromí online.

Je POPI akt účinný?

Účelem zákona POPI je pozměnit současné zákony tak, aby odrážely mezinárodní trendy a zákony o ochraně soukromí tím, že upravuje, jak webové stránky shromažďují informace o vzorech prohlížení uživatelů a internetové aktivitě..

Návrh zákona však stále čeká na schválení a podle některých svých kritik má mezery, které by třetím stranám umožňovaly sledovat aktivitu uživatelů online.

Je vhodné, aby si uživatelé zvolili nejlepší VPN v Jižní Africe, aby zajistili ochranu svého digitálního soukromí.

Nejen, že VPN v Jižní Africe zvyšuje vaši bezpečnost na internetu, ale také vám poskytuje přístup k řadě dalších funkcí, které jistě zlepší vaše uživatelské prostředí online.

Lidé se také ptají

Jsou VPN v Jižní Africe legální?

Ano, Jihoafričané si mohou vybrat nejlepší VPN pro Jižní Afriku, aniž by se museli starat o jakékoli právní problémy.

Kapitola XIII zákona o elektronických komunikacích a transakcích 25 z roku 2002 však činí z trestního úřadu přístup k datům prostřednictvím hackerství a čichání paketů..

Nemůžete tedy používat VPN pro jakoukoli formu vydírání, podvodů a padělání.

Jaká je nejlepší VPN pro Android?

Téměř všechny špičkové služby VPN nabízejí uživatelům úplnou podporu všech hlavních operačních systémů’ včetně Androidu.

Nejlepším řešením by bylo PureVPN, protože uživatelské rozhraní se snadno používá v systému Android a zároveň nabízí jedno z nejbezpečnějších síťových připojení na trhu..

Existují servery VPN v Jižní Africe?

Ano, nejlepší možnosti VPN v Jižní Africe vám umožní přístup k serverům se sídlem v Jižní Africe, což vám umožní přístup k jihoafrickému obsahu, pokud ano’mimo jižní Afriku.

Jaká je nejlepší bezplatná VPN v Jižní Africe?

Existují tisíce online služeb VPN, které uživatelům nabízejí možnost využívat jejich služby zdarma.

Nedoporučuje se však volit tyto služby, protože neexistuje žádná záruka, že vaše připojení je skutečně bezpečné nebo bezpečné kromě problémů, jako jsou datové limity, omezení serveru a vysoká míra odpojení..

Placená služba vám poskytne spolehlivé připojení VPN, které může skutečně maskovat vaši online aktivitu.

Na závěr

Spolehlivá a bezpečná VPN je přesně to, co uživatelé v Jihoafrické republice potřebují, aby se mohli chránit online.

Surfshark je možnost, která by uživatelům umožňovala udržet si bezpečí nebo méně než 2 $. Uživatelé mohou těžit z torrentování a přístupu ke všem hlavním webovým serverům s omezeným geografickým omezením.

Pokud však uživatelé chtějí nejlepší možnost pro své VPN potřeby v Jižní Africe, pak žádná jiná volba nemůže být lepší než PureVPN.

Vše z dedikovaných serverů, šifrovacího protokolu, multi-přihlašování i skromné ​​ceny nenechává žádný důvod, proč byste neměli’t zvolte si to jako poskytovatel VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me