VPN zadarmo pre iPhone – najlepšie aplikácie pre zariadenia iOS, ktoré skutočne fungujú

Na rozdiel od všeobecného vnímania musia byť zariadenia Apple zabezpečené rovnako ako iné zariadenia. Väčšina používateľov iPhonu urobí chybu, že nechráni svoju kybernetickú bezpečnosť online a zaplatí cenu, keď sa ich zariadenia dostanú do siete. Dnešní kybernetickí hackeri využívajú mimoriadne šikovné spôsoby, ako sú útoky MITM, phishing, otravné odkazy atď..

Najlepšou možnosťou zabezpečenia telefónu iPhone proti takýmto hrozbám je získanie siete VPN. Väčšina používateľov sa však pri výbere najlepšej siete VPN snaží získať bezplatných. Je to pochopiteľné, pretože bezplatné služby sú v porovnaní s prémiovými službami lákavejšie, sú však rovnako bezpečné?

Nie úplne. Bezplatná služba VPN väčšinou nie je príliš bezpečná, pretože ak nezíska svoje príjmy prostredníctvom vašich predplatných, bude hľadať nasadenie iných prostriedkov na doplnenie spodných riadkov..

Bolo známe veľa bezplatných sietí VPN, ktoré predávajú užívateľské údaje, zasahujú do užívateľských zariadení a zavádzajú ich ako uzly v sieti botnetov, unesú šírku pásma používateľov okrem iných takýchto škodlivých aktivít..

Takže, ak idete pre iPhone VPN, tie bezplatné sú veľmi nedôveryhodné. Počítače Mac VPN sú však oveľa bezpečnejšie a ponúkajú mnoho rôznych funkcií, ktoré často nie sú k dispozícii v bezplatných. nechať’podrobnejšie ich preskúmajte.

Nedostatky don’koniec tu. Ak sa pozriete na našu príručku VPN aplikácie pre iPhone, budete sa môcť dozvedieť viac o tom, ako platené fungujú v úplne inom vesmíre ako ich bezplatné náprotivky, rovnako ako bezplatné VPN pre Android

Čo môže zadarmo iPhone VPN VPN’t Do?

Vyhrali bezplatné siete VPN’t byť rovnaké ako prémiové, to’Je to dané, ale máte nejakú predstavu o tom, ako môže byť tento rozdiel výrazný?

Tu je prehľad o veciach, ktoré Vaša sieť VPN získala zadarmo’byť schopný urobiť:

 1. Bezplatné siete VPN don’t ponúkajú vysoké rýchlosti.
 2. Bezplatné siete VPN don’• často ponúkajú neobmedzenú šírku pásma.
 3. Bezplatné siete VPN don’Nemám dostatok serverov.
 4. Bezplatné siete VPN don’t podpora protokolu OpenVPN.
 5. Najčastejšie bezplatné VPN’nemám šifrovanie vojenskej triedy.
 6. Zadarmo VPN nedokážu odblokovať geograficky obmedzené streamingové weby ako Netflix USA atď.
 7. Bezplatné siete VPN don’v Číne dobre nefunguje.
 8. Sieť VPN zadarmo môže mať úniky DNS alebo WebRTC.
 9. Sieť VPN zadarmo často nepodporuje Torrenting.

Funkcie a doplnky VPN

Napriek svojmu hlavnému účelu, ktorým je šifrovanie vašej premávky a maskovanie vašej adresy IP, vám VPN pomáha v mnohých ohľadoch.

Najprv si môžete vybrať server akejkoľvek krajiny a bude to vyzerať, akoby ste tam boli. Napríklad vy’v Nemecku, ale musíte sa pripojiť na webovú stránku, ktorá’Je prístupný iba v Ománe a pripája sa k Ománu’s server vám umožní prístup k nemu.

Sieť VPN vám tiež pomôže zbaviť sa škrtenia rýchlosti poskytovateľa internetových služieb spolu s mnohými bezpečnostnými funkciami, ako je prepínač zabíjania, dvojitý skok a vysoká úroveň šifrovania..

Ktorá bezplatná sieť VPN pre iPhone skutočne funguje v roku 2019?

Ako sme už uviedli, bezplatné služby väčšinou nie sú dôveryhodné, takže ak chcete špičkový výkon a bezpečnosť, odporúčame vám ísť iba za platené služby..

Ak si však stále chcete kúpiť zadarmo, tu je niekoľko poskytovateľov zabezpečenia, ktoré môžete získať pre svoj iPhone.

TunnelBear

Recenzia TunnelBear 2019Pravdepodobne najbezpečnejšia bezplatná služba tam, Tunnelbear, je tá, ktorá ide na prvé miesto, ak hľadáte neplatenú sieť VPN pre svoj iPhone..

Nedávno aktualizovala svoje zásady ochrany osobných údajov a znížila množstvo protokolovania, ktoré predtým robila pre používateľov, čím sa stala oveľa anonymnejšou. Teraz to tak nie je’• Pri registrácii nezbierajte svoje krstné meno, ani neprihlási vaše celoživotné pripojenia k službe.

Obmedzenia sú však v prípade bezplatnej služby dostatočné, pričom užívateľ má v rámci bezplatného plánu povolený iba 500 MB šírky pásma každý mesiac.

Môžete ich však kedykoľvek odstrániť aktualizáciou na platené plány. Ich najlepším plánom je ročná dohoda, ktorá vás stojí iba 4,99 $ mesačne.

Stiahnuť ▼: TunnelBear bezplatná aplikácia pre iOS

Štít Hotspot pre zariadenia iPhone, iPad a všetky zariadenia so systémom iOS

Hotspot Shield - reviewTáto služba je v porovnaní s programom Tunnelbear štedrejšia ako bezplatná služba, čo vám umožňuje vybrať si medzi servermi v 15 krajinách, chrániť sa šifrovaním na vojenskej úrovni a oveľa viac..

Štít Hotspot je v priemysle VPN staré meno, ktoré si v priebehu rokov získava dôveru a dôveryhodnosť používateľov.

Poskytuje tiež 500 MB šírky pásma každý deň, čo predstavuje približne 15 GB dátový limit bezplatnej služby každý mesiac. Vyhrali ste však’• ak nemáte v pláne získať prémiu, mať prístup k mnohým ďalším funkciám, ako je napríklad viac prihlásení alebo podpora chatu.

Bezplatná verzia tejto služby je podporovaná reklamami.

Stiahnuť ▼: HotSpot Shield Zadarmo iOS aplikácie

Windscribe pre iPhone a iPad

VPN zadarmo pre iPhone - najlepšie aplikácie pre zariadenia iOS, ktoré skutočne fungujú

Ďalšou bezpečnou bezplatnou VPN, Windscribe, je trochu nová, bola však hviezda na výkonnom fronte s inherentnou stabilitou.

Jeho používateľom umožňuje každý mesiac vyskúšať 10 GB bezplatnej šírky pásma, ale tento limit môžete zvýšiť na 15 GB, ak sa o ňom náhodou pípate..

Vo voľnom pláne je zahrnutých 8 umiestnení serverov, ale vyhrané rýchlosti’t byť optimalizovaný alebo tak rýchly, ako sa môžete dostať v prémiovej verzii služby.

Stiahnuť ▼: Bezplatná aplikácia pre iOS pre Windsribe

Platené môžete použiť zadarmo

Okrem úplne bezplatných služieb existujú aj poskytovatelia prémiových služieb, ktorí vám umožňujú využívať ich služby bezplatne na obmedzený čas, aby ste vedeli o ich výkone skôr, ako zaplatíte za ich plány..

NordVPN pre iPhone a všetky iOS zariadenia

NordVPN - Panamský poskytovateľ zameraný na ochranu súkromiaTento poskytovateľ ponúka viac ako 5300 serverov, čo je omnoho viac, ako môžu bezplatné siete VPN pre používateľov kedykoľvek ponúknuť. Má tiež neuveriteľné bezpečnostné funkcie, ktoré zahŕňajú Double VPN, kill switch, Onion over VPN, atď., Spolu s podporou chatu, vysokou rýchlosťou a ďalšími funkciami..

Vďaka bezplatnej skúšobnej ponuke môžete používať NordVPN celých 7 dní. Stačí zadať e-mail a budete môcť používať službu so všetkými dostupnými funkciami.

Stiahnuť ▼: Oficiálna aplikácia NordVPN pre iOS

ExpressVPN pre iPhone a všetky iOS zariadenia

ExpressVPN - všestranný s vynikajúcou kompatibilitou smerovačaAj keď ExpressVPN nemá’Neponúkajte bezplatnú skúšobnú verziu, ako je NordVPN, ponúka politiku vrátenia peňazí bez otázok, ktorá je platná celých 30 dní a poskytuje vám dostatok času na vyskúšanie služby..

Toto je pravdepodobne najlepšia VPN na svete s bezkonkurenčnými rýchlosťami, neuveriteľnými funkciami odblokovania, vynikajúcou podporou chatu, ultra bezpečnou ochranou súkromia a oveľa viac.

Jeho platený program prichádza na 8,32 USD mesačne (Ročné predplatné).

Stiahnuť ▼: Oficiálna aplikácia ExpressVPN pre systém iOS

Ako nastaviť VPN na iPhone – Sprievodca krok za krokom

Nastavenie VPN na iPhone je naozaj jednoduché, ak používate klientsky softvér, t. J. Špeciálnu aplikáciu pre IOS ponúkanú poskytovateľom VPN. Stačí si ho stiahnuť z obchodu iTunes a zaplatiť zaň:

 1. Aplikácia bude vyžadovať, aby vaše používateľské poverenia pokračovali ďalej (sú ponúkané každým poskytovateľom pri registrácii alebo registrácii a zvyčajne zahŕňajú vaše používateľské meno a heslo)
 2. Po zadaní poverení sa prihláste.
 3. Po prihlásení vyberte server podľa vášho výberu.
 4. Vychutnajte si neobmedzené streamovanie a bezpečnosť, nech ste kdekoľvek’hľadám.

Ako v telefóne iPhone ručne nastavím sieť VPN?

Ak nie’Ak nechcete na svojom iPhone získať oficiálnu aplikáciu, môžete ju kedykoľvek načítať. Uvedomte si však, že vedľajšie zaťaženie je oveľa zložitejšie ako získanie aplikácie, pretože vyžaduje, aby ste všetky nastavenia urobili sami. Ak stále chcete pokračovať ďalej, my’V našom podrobnom sprievodcovi sieťami VPN pre zariadenie iPhone sme spomenuli viaceré metódy vedľajšieho zaťaženia pre nastavenie VPN v iPhone.

Je to možné?? Internet zadarmo pre iPhone pomocou VPN

Určite nie! Sieť VPN sa dá použiť iba na šifrovanie vašich údajov a na ochranu pred hackermi a inými podobnými zraniteľnými miestami.

Zabalenie

Ak používate vyššie uvedené bezplatné servery VPN, ktoré odporúčame, môžete si byť istí, že máte prístup k najlepším funkciám a zabezpečeniu, ktoré ponúka bezplatná doména používateľom iPhone..

Ak máte nejaké pripomienky alebo návrhy, môžete ich zaradiť do našej sekcie nižšie.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me