Bezmaksas VPN tālrunim iPhone – labākās lietotnes iOS ierīcēm, kas patiešām darbojas

Pretēji izplatītajam uzskatam, Apple ierīces ir jānostiprina tāpat kā citas ierīces. Lielākā daļa iPhone lietotāju pieļauj kļūdu, neaizsargājot savu kiberdrošību tiešsaistē un maksā cenu, kad viņu ierīces tiek iejauktas. Mūsdienu kiberhakeri izliek ārkārtīgi viltīgus veidus, kā to izdarīt, ieskaitot MITM uzbrukumus, šķēpu pikšķerēšanu, ļaunprātīgas saites utt..

Labākais risinājums, lai aizsargātu savu iPhone pret šādiem draudiem, ir VPN iegūšana. Bet lielākā daļa lietotāju, izvēloties labāko VPN, mēģina izmantot bezmaksas. Tas ir saprotams, jo bezmaksas pakalpojumi ir vilinošāki salīdzinājumā ar augstākās kvalitātes pakalpojumiem, taču vai tie ir tikpat droši?

Ne īsti. Bezmaksas VPN pakalpojums lielākoties nav īpaši drošs, jo, ja viņi nesaņem savus ienākumus no abonēšanas maksas, viņi mēģinās izmantot citus līdzekļus, lai aizpildītu savas apakšējās līnijas..

Ir zināms, ka daudzi bezmaksas VPN pārdod lietotāju datus, iejaucas lietotāju ierīcēs un izliek tos kā mezglus robottīklā, nolaupīt lietotāja joslas platumu citu šādu nekonkrētu darbību starpā.

Tātad, ja jūs meklējat iPhone VPN, visvairāk neuzticami ir bezmaksas. Mac VPN tomēr ir daudz drošāki un piedāvā daudzas dažādas funkcijas, kuras bieži vien nav pieejamas bezmaksas. Ļaujiet’s izpētīt tos sīkāk.

Trūkumi nav’t beidzas šeit. Iepazīstoties ar mūsu VPN lietotnes iPhone ceļvedi, jūs varēsiet uzzināt vairāk par to, kā apmaksātie darbojas pavisam citā telpā nekā viņu bezmaksas kolēģi, tāpat kā bezmaksas VPN operētājsistēmai Android

Ko var bezmaksas iPhone VPN’t Dariet?

Bezmaksas VPN uzvarēja’t nav tas pats, kas premium, tas’Tas ir dots, bet vai jums ir kāds priekšstats par to, cik liela var būt šī atšķirība?

Šeit ir aprakstītas lietas, kuras uzvarēja jūsu bezmaksas VPN’t nespēj darīt:

 1. Bezmaksas VPN don’t piedāvā ātru ātrumu.
 2. Bezmaksas VPN don’t bieži piedāvā neierobežotu joslas platumu.
 3. Bezmaksas VPN don’t nav pietiekami daudz serveru.
 4. Bezmaksas VPN don’t atbalsta OpenVPN protokolu.
 5. Bezmaksas VPN visbiežāk don’t nav militāras pakāpes šifrēšanas.
 6. Bezmaksas VPN nevar atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas straumēšanas vietnes, piemēram, Netflix US utt.
 7. Bezmaksas VPN don’t labi darbojas Ķīnā.
 8. Bezmaksas VPN var būt DNS vai WebRTC noplūde.
 9. Bezmaksas VPN bieži nevar atbalstīt Torrenting.

VPN funkcijas un papildinājumi

Neskatoties uz to, ka galvenais mērķis ir šifrēt jūsu trafiku un maskēt jūsu IP atrašanās vietu, VPN palīdz jums daudzos veidos.

Pirmkārt, jūs varat izvēlēties jebkuru valstu serveri, un šķiet, ka jūs tur atrodaties. Piemēram, jūs’re Vācijā, bet jums ir nepieciešams izveidot savienojumu ar vietni, kas’ir pieejams tikai Omānā, savienojot ar Omānu’serveris ļaus jums tam piekļūt.

VPN arī palīdz jums atbrīvoties no ISP ātruma samazināšanas, kā arī ar daudzām drošības funkcijām, piemēram, slepkavības slēdzi, dubultu apiņu un augstu šifrēšanas līmeni..

Kurš bezmaksas VPN iPhone, kas patiešām darbojas 2019. gadā?

Tāpat kā mēs jau minējām iepriekš, bezmaksas pakalpojumi nav uzticami, tāpēc iesakām izvēlēties tikai maksas pakalpojumus, ja vēlaties izcilu veiktspēju un drošību.

Tomēr, ja jūs joprojām vēlaties izvēlēties bezmaksas, šeit ir daži drošības nodrošinātāji, ko varat iegūt savam iPhone.

TunnelBear

TunnelBear apskats 2019. gadāDroši vien visdrošākais bezmaksas pakalpojums, kas pieejams tur, vispirms ir Tunnelbear, ja jūs meklējat neapmaksātu VPN savam iPhone.

Tas tikai nesen atjaunināja savu konfidencialitātes politiku un samazināja to reģistrēšanas apjomu, ko iepriekš veica lietotājiem, padarot to daudz anonīmu. Tagad tā nav’t nereģistrē savu vārdu, reģistrējoties, un tas arī nereģistrē jūsu mūža savienojumus ar pakalpojumu.

Tomēr bezmaksas pakalpojumam ir ierobežoti ierobežojumi, jo bez maksas lietotājam katru mēnesi ir atļauts tikai 500 MB joslas platuma..

Bet jūs varat tos noņemt, kad vien vēlaties, pārejot uz apmaksātajiem plāniem. Viņu labākais plāns ir gada darījums, kas jums maksā tikai 4,99 USD / mēnesī.

Lejupielādēt: TunelBear bezmaksas iOS lietotne

Hotspot vairogs iPhone, iPad un visām iOS ierīcēm

Hotspot-Shield pārskatīšanaŠis, salīdzinot ar Tunnelbear, ir dāsnāks kā bezmaksas pakalpojums, ļaujot jums izvēlēties starp serveriem 15 valstīs, aizsargājot tos ar militārā līmeņa šifrēšanu un daudz ko citu..

Hotspot vairogs ir sens vārds VPN nozarē, gadu gaitā iegūstot lietotāju uzticību un uzticamību.

Tas arī piedāvā 500 MB joslas platuma katru dienu, kas mēnesī veido aptuveni 15 GB lielu datu ierobežojumu bezmaksas pakalpojumam. Tomēr jūs uzvarējāt’t nav piekļuves daudzām citām funkcijām, piemēram, multi-logins vai tērzēšanas atbalstam, ja vien jūs neplānojat maksāt piemaksu.

Šī pakalpojuma bezmaksas versiju atbalsta reklāmas.

Lejupielādēt: Bezmaksas iOS lietotne HotSpot Shield Free

Vējraksts iPhone un iPad

Bezmaksas VPN tālrunim iPhone - labākās lietotnes iOS ierīcēm, kas patiešām darbojas

Vēl viens drošs bezmaksas VPN, Windscribe, ir mazliet jauns, tomēr veiktspējas priekšpusē tas ir bijis izcils ar raksturīgo stabilitāti.

Tas lietotājiem ļauj katru mēnesi izjust 10 GB bezmaksas joslas platuma, taču jūs varat palielināt šo ierobežojumu līdz 15 GB, ja jūs par to tweet.

Brīvajā plānā ir iekļautas 8 serveru vietas, taču uzvarētie ātrumi’t nav optimizēts vai tik ātri, kā jūs varat nokļūt pakalpojuma premium versijā.

Lejupielādēt: Bezmaksas vējjaka iOS lietotne

Apmaksāti, kurus varat izmantot bez maksas

Papildus pilnīgi bezmaksas pakalpojumiem, arī tur ir premium pakalpojumu sniedzēji, kas ļauj ierobežotu laiku bez maksas izmantot viņu pakalpojumus, lai jūs varētu uzzināt par viņu sniegumu pirms maksājat par viņu plāniem.

NordVPN iPhone un visām iOS ierīcēm

NordVPN - uz privātumu vērsts Panamas nodrošinātājsŠis pakalpojumu sniedzējs piedāvā vairāk nekā 5300 serverus, kas ir daudz vairāk nekā tas, ko kādreiz lietotājiem var piedāvāt bezmaksas VPN. Tam ir arī neticami drošības līdzekļi, kas ietver dubultu VPN, nogalināšanas slēdzi, sīpolu pār VPN utt., Kā arī tērzēšanas atbalstu, ātru ātrumu un daudz ko citu..

Izmantojot bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumu, varat izmantot NordVPN visas 7 dienas. Vienkārši ievadiet savu e-pastu un jūs varēsit izmantot pakalpojumu ar visām pieejamajām funkcijām.

Lejupielādēt: Oficiālā NordVPN iOS lietotne

ExpressVPN iPhone un visām iOS ierīcēm

ExpressVPN - universāls ar lielisku maršrutētāja savietojamībuLai gan ExpressVPN to nedara’nepiedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju, piemēram, NordVPN, tajā tiek piedāvāta atlīdzināšanas politika, par kuru nav jautājumu, un tā ir derīga visas 30 dienas, dodot jums daudz laika pakalpojuma izmēģināšanai..

Šis, iespējams, šobrīd ir labākais VPN pasaulē ar nepārspējamu ātrumu, neticamām atbloķēšanas iespējām, lielisku tērzēšanas atbalstu, īpaši drošu privātuma aizsardzību un vēl daudz ko citu..

Apmaksātais plāns ir USD 8,32 mēnesī (gada abonēšanas darījums).

Lejupielādēt: Oficiālā ExpressVPN iOS lietotne

Kā iestatīt VPN iPhone - soli pa solim

VPN iestatīšana iPhone ir patiešām vienkāršs, ja jūs izmantojat klienta programmatūru, t.i., speciālu lietotni IOS, ko piedāvā jūsu VPN sniedzējs. Vienkārši lejupielādējiet to no iTunes veikala un samaksājiet par to:

 1. Lietotnei būs nepieciešami jūsu lietotāja akreditācijas dati, lai turpinātu darbību (tos piedāvā katrs pakalpojumu sniedzējs, reģistrējoties vai reģistrējoties, un parasti tie satur jūsu lietotājvārdu un paroli)
 2. Kad esat ievadījis savus akreditācijas datus, piesakieties.
 3. Pēc pieteikšanās atlasiet izvēlēto serveri.
 4. Izbaudiet neierobežotu straumēšanu un drošību neatkarīgi no tā, kas jūs esat’atkal meklē.

Kā manuāli iestatīt VPN savā iPhone?

Ja jūs don’Ja nevēlaties iegūt oficiālo lietotni savā iPhone, vienmēr varat to ielādēt. Bet ņemiet vērā, ka sānu ielāde ir daudz sarežģītāka nekā lietotnes iegūšana, jo tas prasa, lai visi iestatījumi tiktu veikti paši. Ja jūs joprojām vēlaties turpināt tālāk, mēs’Mēs esam minējuši vairākas sānu ielādes metodes VPN iestatīšanai iPhone, mūsu sīkajā rokasgrāmatā par iPhone VPN.

Vai tas ir iespējams ?? Bezmaksas internets iPhone, izmantojot VPN

Noteikti nē! VPN var izmantot tikai, lai šifrētu jūsu datus un pasargātu jūs no uzlaušanas un citām šādām ievainojamībām.

Iesaiņošana

Ja jūs izmantojat iepriekš minētos bezmaksas VPN serverus, kurus mēs iesakām, varat būt pārliecināti, ka jums ir piekļuve labākajām iespējām un drošībai, ko bezmaksas domēns var piedāvāt iPhone lietotājiem..

Ja jums ir kādi komentāri vai ieteikumi, nekautrējieties tos iekļaut mūsu komentāru sadaļā zemāk.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me