Najlepsze bezpłatne usługi VPN w 2019 roku

Jeśli chcesz VPN za darmo, ponieważ płatni dostawcy nie’t pasuje do twojego budżetu, a następnie możesz iść naprzód, ale zachowaj ostrożność.

Darmowe VPN to podchwytliwe usługi, w których wiele rzeczy ukrytych pod powierzchnią może potencjalnie zaszkodzić.

Aby mieć pewność, że korzystasz tylko z najbezpieczniejszej sieci VPN do pobrania za darmo, musisz przeczytać nasz przewodnik.

Przedstawię pokrótce czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed subskrybowaniem niektórych usług, i przedstawię podsumowanie najlepszej darmowej sieci VPN na rok 2019.

Oto krótkie podsumowanie naszych 5 najlepszych darmowych usług VPN w 2019 roku

# 1: Surfshark: # 1 Zalecana sieć VPN z 30-letnim okresem próbnym bez ryzyka.
Najlepszy plan: 1,99 USD / miesiąc (oferta na 2 lata)
# 2: ProtonVPN: Brak ograniczeń przepustowości w ramach bezpłatnej usługi
# 3: Ukryj. Darmowa sieć VPN, która nie działa’t Zachowaj dzienniki
# 4: Windscribe: Użyj do 15 GB miesięcznie za darmo
# 5: OperaVPN: Odblokowuje Netflix US za darmo

Wiele darmowych VPN nie zapewnia nawet podstawowej prywatności, przez co pula, z której mogliśmy wybierać, była poważnie ograniczona.

Niemniej jednak dokładamy wszelkich starań, aby zaciągnąć na tę listę usługi, które są całkowicie bezpieczne dla użytkownika w dowolnym momencie.

Tutaj my’sporządziliśmy listę 5 wysoce bezpiecznych usług VPN, które możesz wykonać jako darmowy VPN.

Surfshark - wysoce zalecany dostawca z 30-dniową bezpłatną wersją próbną VPN

Surfshark to najlepsza usługa VPN, która oferuje najwyższe bezpieczeństwo wraz z funkcjami premium, ale to’nie jest w pełni bezpłatną usługą.

Dlaczego wybraliśmy go na szczycie listy darmowych sieci VPN?

Że’ponieważ Surfshark oferuje przyjazny dla użytkownika, 30-dniowy bezpłatny okres próbny w którym możesz bez obaw korzystać z usługi ze wszystkimi funkcjami.

Jeśli nie’chcesz pozostać z usługą, złóż proste żądanie zwrotu pieniędzy za pośrednictwem czatu na żywo, a otrzymasz zwrot pieniędzy. Tak, to takie proste.

Surfshark jest najbliżej darmowej usługi VPN dzięki bardzo przystępnym cenowo ofertom. Dwuletnia subskrypcja będzie Cię kosztować 1,99 USD / miesiąc.

Najlepsze bezpłatne usługi VPN w 2019 roku

A dostawca podaje całkiem dobre powody, aby zapłacić tę kwotę i pozostać z usługą po upływie bezpłatnego okresu próbnego.

Netflix US współpracuje za każdym razem z Surfshark, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie.

Torrenting jest obsługiwany przez ponad 800 silną sieć serwerów i zabezpieczony przez ochronę przed wyciekiem DNS.

Możesz korzystać z jego usług na wszystkich głównych platformach dzięki łatwym w użyciu aplikacjom oferowanym przez dostawcę.

Czat na żywo zawsze służy pomocą, jeśli utkniesz lub potrzebujesz tej konfiguracji VPN bez problemów.

Prędkości są stałe i szybkie przez cały czas, a także nie ma ograniczenia przepustowości.

Dostępne są wojskowe szyfrowanie i protokół OpenVPN, które zapewniają nieprzeniknione bezpieczeństwo w Internecie.

Surfshark to najlepszy darmowy wybór VPN’Dostaliśmy, jeśli chcesz korzystać z usługi w krótkim okresie czasu, na przykład przez miesiąc.

ProtonVPN: brak ograniczenia przepustowości w ramach usługi bezpłatnej

Ten dostawca oferuje rzadką funkcję nieograniczonego wykorzystania przepustowości jako bezpłatną usługę VPN.

Don’t lekko skorzystaj z tej funkcji, ponieważ w domenie Free VPN napotkasz ograniczenia przepustowości tak rygorystyczne jak 500 MB / miesiąc.

Darmowy ProtonVPN

Dzięki temu możesz korzystać z tej bezpłatnej sieci VPN bez problemów z rejestracją lub aktualizacją tak długo, jak chcesz.

Ten dostawca VPN’Darmowa wersja oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, który nie działa’t w ogóle narażać na szwank dane użytkownika. Poziom szyfrowania jest silny i w naszych testach nie stwierdzono wycieków IP.

Jedynym problemem jest to, że prędkości są czasami ślimakami, tj. Absolutnie wolne.

Jest to jednak oczekiwane, ponieważ wszystkie bezpłatne VPN nakładają ograniczenia na niektóre funkcje premium i ProtonVPN’W takim przypadku dławi prędkość i nie pozwala na przesyłanie strumieniowe ani Torrent.

Aplikacje są oferowane na wszystkie główne platformy, takie jak Windows, Mac, iOS i Android. A jeśli chcesz kiedykolwiek zaktualizować, jego płatna wersja jest zawsze dostępna, aby zapewnić znacznie lepsze wrażenia.

Hide.Me: Darmowa sieć VPN, która przestrzega rygorystycznych zasad dotyczących zerowych dzienników:

Hide.Me to kolejna wysoce bezpieczna usługa VPN z siedzibą w Malezji, bezpiecznej jurysdykcji.

Hide.Me Free

Dostawca oferuje dobre prędkości na wszystkich 5 serwerach, które przydziela w ramach bezpłatnej usługi.

Nie robi’t prowadzić dzienniki twoich działań w jakikolwiek sposób i jeśli połączymy to z dobrym szyfrowaniem, a ty’otrzymaliśmy ochronę VPN wysokiego poziomu za darmo.

Hide.Me ma również swoje wady, głównie w postaci ograniczenia przydzielania użytkownikom jedynie 2 GB danych miesięcznie.

Niski limit wykorzystania danych sprawia również, że dostawca nie nadaje się do przesyłania strumieniowego i torrentowania ani innych działań intensywnie wykorzystujących dane.

Możesz korzystać z tej usługi na wszystkich popularnych urządzeniach i niektórych niszowych, jak na przykład FireTV. Oferuje także rozszerzenie do przeglądarki Firefox.

Windscribe: użyj do 15 GB / miesiąc / przyjazny Torrentingowi

Jeśli nie’Biorąc pod uwagę ograniczenie przepustowości i serwera, nie ma znaczącej różnicy między Windscribe’darmowe i płatne usługi.

Subskrybując tę ​​usługę, możesz korzystać z ich funkcji blokowania reklam, która jest funkcją premium i działa niezwykle dobrze, aby wyeliminować niepotrzebne uciążliwości w Internecie.

To sprawia, że ​​ograniczenie przepustowości 10 GB / miesiąc jest znacznie bardziej przydatne, ponieważ nie marnujesz cennego pasma na reklamy’chcę zobaczyć.

Windscribe Free

Możesz dodaj dodatkowe 5 GB na dodatek tweetując o usłudze.

Nie jest to zdecydowanie zła okazja, ponieważ gwarantuje, że możesz korzystać z tej sieci VPN za darmo w nieograniczony sposób, jeśli tylko regularnie przeglądasz.

Dostawca ma jednak problem z prędkościami, ale tak jest’nie ze względu na ograniczanie przepustowości ze względu na bezpłatną usługę.

Problem występuje również w płatnej wersji tej usługi.

Czat na żywo jest zaskakująco oferowany przez Windscribe i mimo to’nie jest na najwyższym poziomie, to’wciąż jest wystarczająco dobry, aby rozwiązać główne problemy techniczne.

Możesz korzystać z VPN za darmo dla Windows, Mac i przeglądarek, dzięki czemu możesz uzyskać stabilne połączenie VPN za darmo poprzez łatwą konfigurację i rejestrację.

Mobile nie jest obsługiwany przez Windscribe.

OperaVPN - odblokowuje Netflix:

Jedyny darmowy VPN, który może odblokować Netflix, OperaVPN działa tylko jako rozszerzenie przeglądarki Opera.

OperaVPN za darmo

Na ogół nie’Zalecam wybranie tej sieci VPN, ponieważ ma wiele problemów z wyciekami adresów IP i logowaniem, przez co nie nadaje się do torrentowania, przeglądania i innych podobnych działań.

Ale jeśli chcesz oglądać amerykańską wersję Netflix za darmo, możesz wybrać tę usługę.

6 ważnych czynników decydujących o wyborze najlepszej darmowej usługi VPN

My don’po prostu wybierz dostawców naszej najlepszej darmowej listy VPN z powietrza.

Istnieje kilka bardzo ważnych czynników, na których oceniamy wszystkich bezpłatnych dostawców i sprawdzamy, którzy z nich się wyróżniają, i wykonujemy test według następujących czynników:

Ograniczenie przepustowości

Ilość danych, którą możesz wykorzystać każdego miesiąca, jest być może najbardziej krytycznym czynnikiem przy wyborze bezpłatnej usługi VPN.

Wynika to z tego, że ograniczenia przepustowości są zrozumiałe w przypadku bezpłatnych sieci VPN, ponieważ nie mogą one oferować wszystkiego, co robią płatni dostawcy. Ale gdy limit ten spadnie poniżej akceptowalnego poziomu, VPN, bez względu na to, jak dobry jest, jest bezużyteczny.

Dobrym przykładem tego jest Tunnelbear, być może najbezpieczniejszy darmowy VPN spośród wszystkich.

Jednak oferuje tylko 500 Mb przepustowości każdego miesiąca, co jest po prostu żałosne i nie jest nawet wystarczająco dobre, aby przetrwać kilka dni, nawet przy podstawowym przeglądaniu.

Prędkość

To’głupio jest oczekiwać, że darmowe VPN będą oferować tak szybkie prędkości jak ich płatne odpowiedniki.

Oferowanie dużych prędkości wymaga zasobów i jest kosztownym przedsięwzięciem, dzięki czemu ta funkcja jest całkowicie poza zasięgiem bezpłatnych sieci VPN.

Mimo to stabilność prędkości jest dla nas niezwykle ważna, więc nawet jeśli VPN oferuje niskie prędkości w swojej bezpłatnej usłudze, prędkości te powinny być stałe lub rujnuje to doświadczenie użytkownika.

Lokalizacja serwera

Darmowe VPN don’oferują wszystkie serwery obecne w ich parku serwerów.

Często liczba serwerów oferowanych w bezpłatnych planach VPN jest dość niska i mieści się w przedziale 2-10 serwerów.

I nawet wtedy serwery w większości nie są zoptymalizowane, aby oferować duże prędkości, wspierać Torrenting lub ominąć Netflix’Geo-bloki.

Przeważnie problemy te utrzymują się w darmowych sieciach VPN, więc przeważnie otrzymują przepustkę, ale po tym sprawdza się, czy oferowane serwery są szczelne, czy nie.

Najlepsze darmowe VPN oferowane na tej liście don’t przeciekają twój adres IP za pośrednictwem swoich serwerów, a ich prędkości są stabilne, jeśli nie szybkie.

Zasady rejestrowania

Dzienniki aktywności użytkownika zawierają poufne informacje i nigdy nie powinny być przechowywane, ponieważ stanowią naruszenie prywatności użytkownika.

Ponadto, jeśli VPN prowadzi dzienniki, tam jest’istnieje duże prawdopodobieństwo, że sprzeda dane, które posiada.

Wiele darmowych VPN przechodzi przez tę trasę’dlatego dostawcy, którzy przestrzegają ścisłej zasady zerowego dziennika, zostali uwzględnieni na zalecanej liście bezpłatnych VPN.

Przecieki

VPN mają ukrywać twoje prawdziwe IP, aby zachować twoją anonimowość w Internecie.

Jednak ta anonimowość może zostać naruszona, jeśli VPN jest podatny na DNS, WebRTC lub podobne wycieki IP.

Wycieki IP są niebezpieczne, szczególnie podczas wrażliwych działań, takich jak torrenting i omijanie rządowej cenzury. Najlepsze bezpłatne sieci VPN nigdy nie powinny przeciekać twojego prawdziwego adresu IP.

Aby to sprawdzić, przeprowadziliśmy wiele testów szczelności i zaprezentowaliśmy tylko te sieci VPN, które przeszły je wszystkie bez większych problemów.

Przyjazność dla użytkownika

Nawet najlepsze funkcje oferowane przez VPN mogą stać się bezużyteczne, jeśli platforma, na której mają być używane, nie jest przyjazna dla użytkownika.

Najczęściej aplikacje oferowane przez dostawcę podlegają łatwości obsługi i tego, czy aplikacja’s UI i UX są niezdarnie wykonane, aplikacja jest trudna w użyciu, często się zawiesza lub nie reaguje przez długi czas, nie’w ogóle tobie polecam tego dostawcę.

Czy wszystkie bezpłatne usługi VPN są bezpieczne w użyciu?

Głównie NIE!

Darmowe VPN to często albo pułapki na miód, albo stonowane wersje płatnych usług VPN, które mają zmusić użytkownika do zakupu rzeczywistej sieci VPN’subskrypcja.

Te ostatnie, tj. Oferowane przez płatnych dostawców, są nadal w porządku, ponieważ mają ograniczenia, ale często nie są wystarczająco wiarygodne, aby zarejestrować się w.

Jednak samodzielne bezpłatne usługi to te, które wcale nie są bardzo niezawodne.

Przeważnie są to pułapki na miód, jak wspomniano wcześniej, wabiące klientów, oferując bezpłatną usługę, a następnie wykonując nikczemne działania w tle.

Darmowe sieci VPN wychwyciły aplikacje zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, handel danymi, odsysanie przepustowości i znacznie więcej problematycznych wydarzeń w ruchu.

Że’dlatego zawsze powtarzamy, że darmowe VPN nie są przez nas zalecane, ponieważ istnieje duża szansa, że ​​nie są prywatne ani wystarczająco bezpieczne, aby użytkownicy mogli je subskrybować.

Dlaczego darmowe VPN nigdy nie będą najlepszymi VPNami??

Bezpłatne VPN nie są w żadnym wypadku oferowane bez ograniczeń.

W niektórych przypadkach możesz zostać zablokowany z pełnej liczby serwerów oferowanych przez dostawcę, a w niektórych limit danych jest mniejszy, aby nawet uznać, że przeglądanie jest wystarczająco dobre.

Prędkości są silnie spowalniane na bezpłatnych usługach przez samych dostawców VPN i wszystkie takie problemy i bariery istnieją, aby zapewnić, że wybierzesz ich płatne wersje.

Istnieje stare powiedzenie, że na świecie nie ma darmowych lunchów,

Dzięki darmowym VPNom wydaje się, że otrzymujesz właśnie taki produkt.

Rzeczywistość jest inna, ponieważ możesz być produktem. Wielu użytkowników powiedziało nam, że darmowe VPN skradły ich dane osobowe i sprzedały je stronom trzecim.

Powoduje to kolejny problem.

Chociaż bezpłatna sieć VPN powinna pomóc Ci zachować anonimowość, robią to tylko naprawdę dobre usługi. Niestety, przy wielu darmowych sieciach VPN stanowią one zagrożenie bezpieczeństwa.

Twoje dane mogą zostać sprzedane tylko, jeśli zostaną zapisane.

Wiele bezpłatnych usług nie ma tak zwanych zasad braku dziennika. Oznacza to, że dane mogą być śledzone, co stanowi zagrożenie dla Twojej prywatności. Bezpłatne usługi są również znane ze spamu, reklam i złośliwego oprogramowania.

Darmowy VPN przeciwko płatnemu VPN

Jak musieliście już rozumieć, darmowe VPN są kuszące, ale nie mogą zaoferować takiej wydajności, jaką mogą zaoferować płatni dostawcy.

Darmowe VPN, nawet jeśli są bardzo bezpieczne i nie dają’t zaloguj swoje dane (zdarza się to bardzo rzadko), don’mają wiele do zaoferowania, z wyjątkiem podstawowego odblokowania poziomu i odrobiny anonimowości w Internecie.

Są prawie zawsze ograniczenia przepustowości, nie mogą ominąć surowych zakazów VPN na stronach takich jak Netflix US, często nie’t wsparcie Torrentowanie, wsparcie nie istnieje, prędkości są dławione, a aplikacje nie są oferowane na niektórych głównych platformach i systemach operacyjnych.

Jeśli zgadzasz się z tymi ograniczeniami i chcesz użyć tej pozbawionej pasma wersji VPN, to tak’w porządku, ale jeśli nie’Aby polubić te ograniczenia, będziesz musiał wybrać płatnego dostawcę.

Płatni dostawcy oferują najsilniejsze poziomy szyfrowania i tunelowania, don’t rejestrować dane, oferować aplikacje dla głównych platform, mieć dobre prędkości, odblokowywać Netflix i obsługiwać bezpieczne torrentowanie.

Niektórzy najlepsi dostawcy oferują nawet funkcje zabezpieczeń premium, takie jak Double VPN i Onion over VPN, których nigdy nie zobaczysz w ofercie darmowych VPN.

Jeśli jednak obawiasz się wysokich kosztów, które możesz ponieść, wybierając płatnego dostawcę, don’martw się dużo.

Istnieje wiele niedrogich sieci VPN o niewiarygodnej wydajności i stabilności, które zaspokoją Twoje potrzeby.

Najlepszą, tanią usługą VPN jest teraz Surfshark.

Możesz uzyskać jego dwuletnią subskrypcję za jedyne 1,99 USD / miesiąc.

Oferuje ponad 800 serwerów, aplikacji na Androida, Maca, Windowsa, iOS i FireTV, szyfrowanie na poziomie wojskowym, serwery zoptymalizowane pod kątem torrentowania, możliwość odblokowania Netflix, obsługę czatu na żywo i domyślną obsługę protokołu tunelowania OpenVPN.

Ponadto, Surfshark oferuje 30-dniowy okres bez ryzyka, więc jeśli podoba ci się ta usługa, możesz z nią zostać, ale jeśli nie’t, możesz łatwo poprosić o zwrot pieniędzy.

Najlepiej opłacani dostawcy, tacy jak Surfshark, bardzo poważnie podchodzą do kwestii prywatności i nie narażają się na żadne luki, które mogłyby zagrozić Twojej anonimowości.

Doświadczenie użytkowników jest również wysoko cenione przez takich płatnych dostawców.

Najważniejsze jest to, że istnieją pewne dobre bezpłatne VPN, ale po prostu nie są wystarczająco dobre, aby dać ci wszystko, czego szukasz.

Zagrożenia dla Twojej prywatności i związane z nimi dane to także dodatkowe wyłączenie.

Wiele bezpłatnych usług VPN było zaangażowanych w handel danymi

Jeśli ktoś miałby obecnie zidentyfikować największy problem z większością dostawców darmowych VPN, musi to stanowić problematyczny aspekt handlu danymi, którym oddają się darmowe VPN.

Zasadniczo, płatne sieci VPN zwykle przestrzegają zasady zerowego logowania, ale darmowe sieci VPN nie tylko rejestrują dane, ale także sprzedają je do źródeł zewnętrznych, co uważamy za poważną ingerencję w twoje prawo do prywatności jako osoby fizycznej.

I to’nie są niejasnymi lub mniej znanymi dostawcami, którzy oddają się temu.

Niektóre z najpopularniejszych bezpłatnych usług zostały uznane za winne handlu danymi.

Wystarczy spojrzeć na Hotspot Shield, bardzo popularnego dostawcę, który ludzie uważają za najlepszy VPN dla Androida w kategorii darmowej.

Fakt, że do tej pory zgromadził bezprecedensowe pół miliarda pobrań aplikacji, jeszcze bardziej potwierdza to przekonanie.

Badanie przeprowadzone przez Centrum na rzecz Demokracji i Technologii ujawniło, że ta popularna sieć VPN sprzedawała poufne dane użytkownika swoim podmiotom zewnętrznym.

Sprzedawane dane obejmowały między innymi nazwy użytkowników, numery ich urządzeń, a nawet przepustowość, z której korzystali.

Ale tak nie jest’kończą się tutaj jako niepozorne “HolaVPN” został przyłapany na sprzedaży przepustowości od użytkowników stronom trzecim.

Takie rzeczy w bardzo dużym stopniu budzą zaufanie użytkowników i są powodem, dla którego prosimy o poważne rozważenie wyboru bezpłatnej usługi VPN.

W naszym badaniu dotyczącym ciemnej strony branży VPN odkryliśmy, że głównymi winowajcami byli bezpłatni dostawcy z ich problemami, od zwykłego handlu danymi po umieszczanie złośliwego oprogramowania na urządzeniach użytkowników takich jak Betternet.

Wniosek

Jeśli chcesz uzyskać VPN bez ponoszenia żadnych kosztów, narażasz swoją prywatność na poważne ryzyko.

Że’dlatego zalecamy wybranie kolejnej najlepszej alternatywy dla darmowych sieci VPN, tj. płatnej usługi, która ma wyjątkową wydajność i nie działa’t kosztuje zbyt wiele.

Naszą rekomendowaną do tego VPN jest Surfshark, ponieważ jest’jest stosunkowo tani, za 1,99 USD miesięcznie, według najlepszego planu i ma najlepsze standardy bezpieczeństwa i wydajności w branży.

Ale największą zaletą jest to, że możesz korzystać z Surfshark za darmo przez 30 dni, zanim się na to zaangażujesz.

Ale jeśli nadal chcesz wypróbować gratisy, don’t wybierz innego dostawcę niż ten, który zalecamy na powyższej liście, np. ProtonVPN, Windscribe, Hide.Me i OperaVPN.

Każdy dostawca spośród nich jest odpowiedni do konkretnego zadania, takiego jak OperaVPN współpracuje z Netflix US.

Wybieraj więc mądrze, ponieważ jeśli dokonasz złego wyboru, możesz ponieść poważne konsekwencje, takie jak naruszenia prywatności, złośliwe oprogramowanie, kradzież danych i handel danymi.

Похожие статьи

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me