Najlepsza VPN dla Chromebooka 2020 – dbaj o bezpieczeństwo swoich danych przez cały czas!

W tym szybkim świecie, zdominowanym obecnie przez kosmos cyfrowy, potrzebne są nowe technologie, które uprościłyby nam życie. W związku z tym Google stworzył słynnego Chromebooka, który jest tanim laptopem, niezwykle znanym wśród osób dbających o budżet, podróżujących i studentów. Jednak bez względu na to, jakiej platformy / sprzętu używasz, poleganie na usługach internetowych budzi pewne obawy dotyczące prywatności, ponieważ wszystkie dane są narażone na wyciek lub nadzór rządowy. W tym momencie pojawia się najlepsza sieć VPN, która zawiera listę najlepszych sieci VPN dla Chromebooka, aby wykorzystać najwyższy poziom anonimowości w Internecie!

Co to jest Chromebook Google?

Chromebook to nowa generacja laptopów, która trafiła na rynek 15 czerwca 2011 r. Jest niewiarygodnie lekka, ma niską moc i oferuje duże prędkości natychmiastowego wykonywania zadań obliczeniowych. Obsługiwany przez system operacyjny Chrome, jest również przeznaczony do użytku głównie w Internecie, a większość jego dokumentów i aplikacji żyje i działa w chmurze. Jest to zupełnie inny rodzaj laptopów, co daje najlepsze z Google’s możliwości za naciśnięciem kilku przycisków.

Co to jest Chromebook Google?

Jak Google Chromebook różni się od innych laptopów i notebooków?

W porównaniu z laptopami Mac i Windows 10 Chromebook należy do zupełnie innej kategorii. Są to maszyny CLOUD z własną klasą, zasadniczo znane ze swojej mobilności i szybkości. Z drugiej strony standardowe laptopy i notebooki działają w trybie offline. Następnie klasyfikują się według innych kryteriów. Co sprawia, że ​​Chromebook jest tak wyjątkowy?

Jak Google Chromebook różni się od innych laptopów i notebooków?

Wszystko właściwie! Te niezwykłe urządzenia są prawie wielkości ultrabooków, szczupły design, z długą listą funkcji. Są dobrym wyborem dla początkujących właścicieli laptopów i często zajmują wysokie pozycje w świecie edukacji. Marki oferujące Chromebooki to Samsung, HP, Asus i Acer, z których wszystkie działają w systemie operacyjnym Chrome. Usprawniona obsługa, przystępna cena, dopracowany interfejs, usługi Google z jedną lokalizacją i pomoc Cortana to ich główne zalety.

Czy Twoje dane są bezpieczne na Chromebooku?

To trudne pytanie, biorąc pod uwagę, że niezależnie od używanej platformy, jeśli chcesz uzyskać dobre bezpieczeństwo - zaczyna się od tego, jak TY zarządzasz swoimi danymi. W przypadku Chromebooków wymaga to należytego zabezpieczenia własnego konta Google, ponieważ każda drobna czynność i zadanie są przez niego wykonywane. Dlatego musisz dodać silne hasło w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, a także skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które wymaga kodu z aplikacji Google Authenticator do zalogowania.

Czy Chromebook jest bezpieczny

Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje bezpieczeństwo i prywatność, istnieje wiele poprawek i konfiguracji do użycia. W ustawieniach Chromebooka ogranicz swoje logowanie tylko do JEDNEGO konta, aby uniemożliwić osobom nieupoważnionym uzyskanie dostępu do Twojego laptopa lub danych na nim zapisanych. Możesz także podać Google mniej informacji, przełączając domyślną przeglądarkę na słynną DuckDuckGo, wyszukiwarkę zorientowaną na prywatność, która nie śledzi danych ani nie rejestruje żadnych informacji o połączeniu / sesji.

Czy naprawdę potrzebujesz najlepszej sieci VPN na Chromebooka??

Teraz wiesz, jak zwiększyć bezpieczeństwo swoich Chromebooków. Czy jednak wspomniane wyżej udoskonalenia gwarantują również pełne bezpieczeństwo online? Nie dokładnie! Dlatego musisz zainwestować w rozwiązanie VPN, aby zwiększyć swoją anonimowość w Internecie i zmniejszyć ryzyko wycieku danych. Aby uzyskać więcej informacji o tym, dlaczego potrzebujesz najlepszej sieci VPN na Chromebooka, czytaj dalej:

 • Zapobiegaj śledzeniu / nadzorowaniu - W wielu krajach obowiązują surowe przepisy dotyczące internetu, które nakładają na rządy obowiązek szpiegowania Twojej osobistej działalności. Dostawcy usług internetowych mają prawo do legalnego monitorowania / rejestrowania wszystkich danych bez Twojej zgody. Korzystanie z najlepszej sieci VPN na Chromebooka gwarantuje, że Twoje dane pozostaną całkowicie ukryte!
 • Zabezpiecza publiczne sieci Wi-Fi - Chromebooki wymagają połączenia z Internetem, aby uzyskać dostęp do wszystkich swoich możliwości. Jeśli jesteś podróżnikiem i korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi’bardzo często, korzystanie z najlepszej sieci VPN na Chromebooka to dobry wybór, aby zapobiec jakiejkolwiek aktywności szpiegowania lub hakowania, dzięki czemu Twoje dane pozostają bezpieczne przed oczami publicznymi.
 • Natychmiastowe odblokowywanie witryn przesyłających strumieniowo - Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo określony film / program telewizyjny na Chromebooku, często możesz natknąć się na strony, które nakładają ograniczenia geograficzne. Najlepsza VPN dla Chromebooka pomaga odblokować te witryny premium, zapewniając dostęp do kompletnych bibliotek treści.
 • Zaangażuj się w P2P / Torrenting - Przepisy dotyczące naruszenia praw autorskich uniemożliwiają użytkownikom angażowanie się w jakąkolwiek działalność P2P / torrentowania na Chromebookach lub innym urządzeniu z dostępem do Internetu. Sieci VPN maskują twój adres IP, maskując twoją tożsamość, ułatwiając bezpieczne pobieranie torrentów.

Funkcje, które można znaleźć w najlepszej sieci VPN dla Chromebooka

Jeśli chodzi o znalezienie najlepszej VPN dla Chromebooka, możesz natknąć się na ogromną listę opcji na rynku, zarówno płatnych, jak i DARMOWYCH. Nie można jednak po prostu zarejestrować się w żadnej usłudze i należy dołożyć należytej staranności. Wymaga to znajomości niektórych funkcji używanych na Chromebookach, które obejmują między innymi:

 • Zgodność - W porównaniu z VPN na PC nie każdy dostawca oferuje obsługę Chromebooka. Ponieważ system operacyjny jest oparty na systemie Linux, ale jego konstrukcja jest zupełnie inna, nie można po prostu pobrać wersji systemu Linux. Zarejestruj się u dostawcy, który oferuje dedykowaną aplikację dla systemu operacyjnego Chrome.
 • Logowanie - Jeśli sieci VPN angażują się w rejestrowanie działań, rejestrowanie informacji o połączeniu / sesji, to w pierwszym rzędzie jest to sprzeczne z celem rejestracji. Upewnij się, że najlepsza VPN na Chromebooka, którą wybierzesz, ma ścisłą politykę braku dzienników, aby zapewnić maksymalną ochronę online.
 • Prędkość - Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, jest niska prędkość podczas korzystania z Internetu na Chromebooku. Jest to nie tylko irytujące, ale także powoduje, że zadania pobierania / przesyłania strumieniowego są niezwykle stresujące. Wybierz tylko VPN dla Chromebooka o sprawdzonej reputacji o wysokiej wydajności i szybkich serwerach.
 • Serwery - Ponieważ użytkownicy Chromebooków są rozproszeni po całym świecie, konieczne jest, aby wybrany dostawca posiadał ogromną bazę danych serwerów z wieloma lokalizacjami na całym świecie. Ułatwia to dostęp do stron z ograniczeniami geograficznymi za pośrednictwem Best VPN dla Chromebooka.

Najlepsza sieć VPN na Chromebooka

Najlepsze VPN dla Chromebooka w 2018 roku

Rozumiemy, że znalezienie dostawcy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom budżetowym i wymaganiom Chromebooka, czasami może być niezwykle irytujące, zwłaszcza że w Internecie istnieje ogromna lista opcji. Aby zminimalizować problemy, opracowaliśmy listę najlepszych sieci VPN dla Chromebooka, w oparciu o wyżej wymienione czynniki, które oferują niezwykłą ogólną wydajność:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

CyberGhost - niezawodna aplikacja komputerowa i rozszerzenie Chrome

CyberGhost z siedzibą w Rumunii oferuje dedykowaną aplikację dla użytkowników systemu operacyjnego Chrome, która jest niezwykle łatwa w obsłudze i ma atrakcyjny wygląd. Wykorzystuje silne szyfrowanie OpenVPN dla maksymalnego bezpieczeństwa i oferuje możliwość połączenia z 5 urządzeniami jednocześnie, oferując 30-dniową bezproblemową gwarancję zwrotu pieniędzy i 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz szczegółowy przewodnik po przeglądzie CyberGhost.

Najlepsza sieć VPN na Chromebooka

Plusy

 1. Dedykowana aplikacja dla systemu operacyjnego Chrome.
 2. Dostępne rozszerzenie do Chrome.
 3. Globalny zasięg: 800 serwerów.
 4. Wiele połączeń na 5 urządzeniach.
 5. Polityka zerowego logowania.

Cons

 1. Prędkości mogą być szybsze.

Uzyskaj CyberGhost

ExpressVPN - doskonałe bezpieczeństwo / prywatność dla użytkowników Chromebooków

ExpressVPN dobrze spełnia wymagania użytkowników Chromebooków, oferując instrukcje dotyczące ręcznej konfiguracji VPN w Chrome OS. Istnieje nawet przeglądarka Chrome ExpressVPN, która jest pełną aplikacją komputerową, z której użytkownicy mogą korzystać. Funkcje dostępne po rejestracji obejmują trzy jednoczesne połączenia, P2P / Torrenting, ochronę WebRTC i automatyczny przełącznik zabijania. Don’zapomnij przeczytać naszą zaktualizowaną recenzję ExpressVPN.

ExpressVPN na Chromebooka

Plusy

 1. Aplikacja Chrome na Androida OpenVPN.
 2. Responsywna obsługa klienta.
 3. Ręczne przewodniki po Chromebookach VPN.
 4. Serwery w 84 krajach na całym świecie.
 5. Brak dzienników użycia dla maksymalnej prywatności.

Cons

 1. Drogie plany miesięczne.

Uzyskaj ExpressVPN

VyprVPN - doskonałe prędkości przesyłania strumieniowego / torrentowania na Chromebookach

Chociaż VyprVPN nie udostępnia żadnej aplikacji, dostawca oferuje dedykowany przewodnik konfiguracji L2TP dla systemu operacyjnego Chrome, który doskonale współpracuje z jego usługą. Otrzymujesz dostęp do serwerów w 70 krajach, wraz z funkcją SmartDNS i “Kameleon” technologia ukrywania, która zwiększa Twoje bezpieczeństwo, szczególnie jeśli chcesz odwiedzić miejsca takie jak Iran lub Chiny. Masz nawet 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

VyprVPN na Chromebooka

Plusy

 1. Podręcznik konfiguracji Chromebooka L2TP.
 2. Posiada własną infrastrukturę serwerową.
 3. “Kameleon” Technologia.
 4. Brak dzienników połączeń / sesji.
 5. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy.

Cons

 1. Nie obsługuje Bitcoin.

Uzyskaj VyprVPN

Buforowane - niezwykła anonimowość podczas eksploracji niefiltrowanego Internetu

Podobnie jak w przypadku innych dostawców, nie ma dedykowanej aplikacji Chrome OS, której można używać na Chromebooku. Usługa oferuje jednak obsługę L2TP w formie przewodników. Jest nawet “Odkrycie portu” funkcja, która umożliwia natychmiastowe zalogowanie się przez Wi-Fi na lotniskach i w hotelach. Dostępny jest także bezpłatny okres próbny i 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy. Najlepsza część: wykorzystujesz duże prędkości!

Buforowane dla Chromebooka

Plusy

 1. Obsługa L2TP dla systemu operacyjnego Chrome.
 2. Automatyczny przełącznik zabijania.
 3. Serwery w 41 krajach.
 4. Wsparcie czatu na żywo 24/7.
 5. Szybkie prędkości połączenia.

Cons

 1. Niektóre dzienniki połączeń

Uzyskaj buforowaną sieć VPN

NordVPN - aplikacja VPN zorientowana na prywatność dla użytkowników Chromebooków

Z siedzibą w Panamie, NordVPN jest prawdopodobnie najbezpieczniejszą opcją dla użytkowników Chromebooków, którzy nie chcą, aby ich informacje były rejestrowane lub przekazywane do agencji rządowych. Wszystkie dane są chronione pod Panamą’ustawa o ochronie konsumentów. Ponadto otrzymujesz silne bezpieczeństwo przez “Double Hop” usługa, która kieruje Twoją sieć VPN do dwóch różnych serwerów w celu zwiększenia prywatności. Przeczytaj naszą kompleksową recenzję NordVPN.

NordVPN na Chromebooka

Plusy

 1. Dostępny dodatek do Chrome.
 2. 30-dniowe zasady zwrotu pieniędzy.
 3. Sześć jednoczesnych połączeń.
 4. Dostawca zerowych dzienników.
 5. 4189 serwerów w 62 krajach.

Cons

 1. Drogie ceny.

Uzyskaj NordVPN

Najlepsze VPN dla Chromebooka Free

Jeśli szukasz najlepszych sieci VPN na Chromebooka, ale nie możesz sobie pozwolić na koszty wyżej wymienionych usług premium, zawsze możesz polegać na bezpłatnych dostawcach. Oczywiście nie otrzymasz takiego samego poziomu bezpieczeństwa i prywatności, ale istnieją DARMOWE sieci VPN, które dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkt wysokiej jakości. Należą do nich między innymi:

 1. Windscribe.
 2. TunnelBear.
 3. Ukryj mnie.

Najlepsze rozszerzenia VPN dla Chromebooka

Chociaż mądrzej jest polegać na dedykowanej aplikacji VPN dla systemu operacyjnego Chrome, wielu użytkowników czuje się lepiej, korzystając z rozszerzenia przeglądarki. To jest dla tych użytkowników, którzy chcą natychmiast odblokować strony internetowe i przenieść serwery bezpośrednio z poziomu przeglądarki. Jeśli szukasz najlepszych rozszerzeń VPN dla przeglądarki Chrome, poniżej znajdziesz kilka sugestii:

 1. ExpressVPN.
 2. NordVPN.
 3. PureVPN.
 4. PrivateVPN.
 5. IPVanish.
 6. ZenMate.
 7. Windscribe.
 8. CyberGhost.
 9. Przeglądajc
 10. Prywatny dostęp do Internetu (PIA).

Jak zainstalować VPN na Chromebooku

Jeśli znajdziesz dedykowaną aplikację Chrome taką jak CyberGhost, skonfigurowanie VPN jest tak proste, jak pobranie natywnego oprogramowania, a następnie naciśnięcie przycisku instalacji. Jeśli jednak chcesz ręcznie zainstalować VPN na Chromebooku, musisz poddać się skomplikowanemu procesowi. Poniżej przedstawiamy wszystkie kroki instalacji VPN na Chromebooku:

Najlepsza VPN na Chromebooka Bezpłatnie

 • Uzyskaj certyfikat CA od swojego dostawcy VPN i przechowuj go w lokalnej pamięci.
 • Otwórz nową kartę w przeglądarce Chrome, wpisz chrome: // ustawienia / certyfikaty w pasku adresu.
 • U góry strony kliknij “Władze” , a następnie naciśnij “Import” przycisk.
 • Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o weryfikację “Prawda tego certyfikatu”. Naciśnij przycisk OK.
 • Poczekaj, aż certyfikat zostanie zaimportowany i zainstalowany. Korzystaj z VPN.

Usługa Google VPN a najlepsza sieć VPN dla Chromebooka

Wszystkie Chromebooki są wyposażone w Google “Asystent Wi-Fi”, co pozwala użytkownikom na szybkie i bezpieczne łączenie się z sieciami. Google VPN jest częścią tej usługi, która szyfruje twoje połączenie internetowe, zapobiegając szpiegom i hakerom oszukiwania Wi-Fi natychmiast poprzez wąchanie pakietów lub łączenie się z en “zły bliźniak” punkt aktywny. Chociaż usługa jest dostępna ZA DARMO, nie ma wielu korzyści oferowanych przez zewnętrznych dostawców, w tym:

Najlepsze rozszerzenia VPN dla Chromebooka

 • Geo-Spoofing Twojej lokalizacji.
 • Angażowanie się w działania P2P / Torrenting.
 • Ukrywanie aktywności internetowej przed dostawcami usług internetowych i agencjami rządowymi.

Najlepsza sieć VPN na Chromebooka

Najlepsza VPN dla Chromebooka - często zadawane pytania

Jeśli chodzi o korzystanie z najlepszych sieci VPN na Chromebooka, może pojawić się wiele przemyśleń na temat tego, jak może chronić twoją tożsamość lub zwiększyć twoje bezpieczeństwo. Do najczęściej zadawanych nam zapytań należą:

Czy Chromebook obsługuje aplikacje Android VPN?

Ponieważ Chromebooki działają w systemie operacyjnym Chrome, są one bardzo ograniczonymi opcjami obsługiwanych aplikacji VPN na Androida. Chociaż laptop obsługuje dwa ważne typy protokołów: OpenVPN i L2TP / IPSec, platforma ma jeszcze długą drogę do przyjmowania aplikacji na Androida.

Czy korzystanie z darmowej sieci VPN na Chromebooku jest bezpieczne??

Ogólnie rzecz biorąc, bezpłatne usługi mają zepsutą reputację, ponieważ pokrywają koszty serwerów i wsparcia za pośrednictwem innych metod, takich jak reklamy i moduły śledzące. Jednak nadal istnieje kilka bezpiecznych opcji, które naprawdę dokładają wszelkich starań, aby Twoja działalność była prywatna i bezpieczna.

Jak przesłać kartę z Chromebooka na Chromecasta?

Otwórz przeglądarkę Chrome i kliknij w prawym górnym rogu “Więcej obsady”. Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o wybranie urządzenia do wysłania “Odlew” do. Po wybraniu wybierz, czy chcesz udostępnić cały ekran, czy tylko bieżącą kartę w Chrome. To po prostu Chromecast.

Podsumowanie

Jeśli chcesz zachować swoją tożsamość podczas korzystania z Chromebooka, konieczne jest skorzystanie z usługi VPN. Mamy nadzieję, że nasz przewodnik po najlepszych sieciach VPN na Chromebooka pomoże Ci znaleźć odpowiednią opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i wymaganiom. Niezależnie od tego, jeśli napotkasz jakieś problemy lub masz jakieś lepsze sugestie, nie wahaj się upuścić komentarza poniżej. Podziel się tym artykułem ze znajomymi i członkami rodziny!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me