Najlepsza VPN dla Chrome 2020 – Zawiera VPN dla rozszerzeń Chrome

Najpopularniejsza przeglądarka, Google Chrome, rządzi latem. Jest szybki, szybki i sprawia, że ​​podróżowanie po Internecie jest cennym doświadczeniem. Najlepsze ze wszystkich: przeglądarkę można nawet dostosować do własnych upodobań i potrzeb użytkowania “Rozszerzenia Chrome”.

Do tych cennych narzędzi przeglądarki należą najlepsze produkty VPN, które są kluczowe dla zwiększenia bezpieczeństwa i prywatności w Internecie, zwiększając komfort przeglądania jak żaden inny. Od odblokowywania telewizji internetowej po zabezpieczanie adresu IP podczas torrentowania - rozszerzenia Chrome VPN mogą zapewniać niezliczone korzyści w uzyskiwaniu dostępu do nieograniczonego internetu.

Jednak ważne jest, aby wybrać odpowiednie rozszerzenie. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z tym kompleksowym przewodnikiem po najlepszym VPN dla Chrome autorstwa BestVPN.Co, zawierającym najwyższej jakości płatne i bezpłatne rozszerzenia VPN, instrukcje konfiguracji, FAQ o wiele więcej!

najlepszy VPN dla Chrome

Contents

Jaki jest najlepszy VPN dla Chrome?

Od czasu pojawienia się Google Chrome stała się kwintesencją przeglądarki na prawie wszystkich platformach i krajach. Lekki charakter przeglądarki umożliwia bezproblemowe korzystanie z Internetu, przyczyniając się do rozwoju Chrome’wzrost mocy.

Jednak, podobnie jak w przypadku wszystkich innych popularnych programów we wszechświecie obliczeniowym, takich jak Windows i Android, Chrome jest miejscem, w którym większość aktywistów szkodliwego oprogramowania opróżnia swoją torbę sztuczek. Przeglądarka może zostać zainfekowana przez manipulujące skrypty i złośliwe oprogramowanie.

Utrudnia to przeglądanie Internetu, ponieważ musisz poradzić sobie z zawstydzającymi przekierowaniami witryn, nieistotnymi wyskakującymi reklamami / powiadomieniami i automatycznymi inicjacjami. Podczas gdy najlepszym narzędziem chroniącym cię przed staniem się ofiarą takich problemów jest unikanie manipulacji linkami i plikami do pobrania zainfekowanymi złośliwym oprogramowaniem, VPN nie są zbyt daleko w tyle.

Sieci VPN służą wielu celom, takim jak ochrona anonimowości w Internecie, zabezpieczenie cennych danych przed nieautoryzowanym dostępem, odblokowywanie treści ograniczonych geograficznie i maskowanie adresu IP. Jednak to, co czyni te usługi świetnymi, polega na tym, że teraz możesz je nawet uzyskać jako rozszerzenie do Chrome, gwarantując bezpieczniejsze przeglądanie.

Dla tych z was, którzy don’Wiem, że Chrome ma rozszerzenia, podobnie jak smartfony z Androidem i iOS mają aplikacje i dedykowany sklep. Te rozszerzenia pozwalają budować większą funkcjonalność i dodawać odrobinę modyfikacji w przeglądarce, aby spełniały Twoje potrzeby. Czy chcesz wiedzieć, jakie korzyści zapewnią Ci VPN VPN? Czytaj dalej!

Najlepsze zalety Google Chrome VPN:

Wiarygodna, wysokiej jakości sieć VPN może rozszerzyć Chrome’zdolność do pracy i zapewnia większą wszechstronność w bezpiecznym i anonimowym korzystaniu z Internetu. Tutaj’Jak VPN może udoskonalić przeglądanie w Chrome:

 1. Odblokuj telewizję online
 2. Zapewnij najwyższe bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu i obsłudze wielu protokołów
 3. Zaoszczędź pieniądze na stronach e-commerce, fałszując swoje IP
 4. Zapewniają bezpieczeństwo przed atakami złośliwego oprogramowania
 5. Funkcje blokowania reklam zmniejszają frustrację

Co wziąć pod uwagę w najlepszej sieci VPN dla Chrome? Nasze kryteria oceny

Chociaż dowolna sieć VPN może być sparowana z Chrome, nie wszystkie z nich byłyby w stanie zapewnić takie wrażenia, które najlepiej pasowałyby do platformy. Kiedy sprawdziliśmy setki VPN podczas wypełniania tej recenzji Najlepsza VPN dla przeglądarki Chrome, tutaj’s ile wagi podano każdemu czynnikowi (mamy górny limit 5 gwiazdek):

Dobrze wykonane przedłużenie - (2 gwiazdki)

Najważniejszymi kryteriami oceny dla dowolnej sieci VPN, która ma znaleźć się na tej liście najlepszych sieci VPN dla przeglądarki Chrome, była dostępność funkcjonalnego i bezproblemowego rozszerzenia.

Kompatybilne aplikacje lub rozszerzenia są zawsze trudne do opracowania, a jeszcze trudniejsze do zoptymalizowania pod kątem doskonałej wygody użytkownika. Źle zaprojektowane rozszerzenia mogą spowolnić przeglądarkę i sprawić, że przeglądanie Chrome stanie się koszmarem!

Spośród 2 gwiazdek jedna dotyczy dostępności działającego rozszerzenia Chrome VPN, a druga dotyczy stopnia zgodności i bezproblemowej integracji rozszerzenia.

Bezpieczeństwo - (1 gwiazdka)

Jeśli VPN nie jest bezpieczny, nie jest narzędziem ochrony prywatności, to mistyfikacja. Istnieje wiele czynników, które sprawiają, że VPN jest bezpieczny, a wśród nich są te, które uważamy za niezbędne:

 1. Poziom szyfrowania - szyfrowanie AES 256 (nie można się włamać, chyba że ktoś zainwestuje biliony dolarów)
 2. Obsługa wielu protokołów - musi obsługiwać OpenVPN i L2TP (najbezpieczniejsze protokoły)
 3. Kill Switch - chroni twoją prywatność w przypadku nagłego rozłączenia
 4. Ochrona przed wyciekiem DNS i IPV6 - wycieki IP są błędne, a my to robimy’wybacz im

Inne opcjonalne funkcje, takie jak Split Tunneling, Onion-Over-VPN i Double VPN mogą jeszcze bardziej poprawić twoje bezpieczeństwo i zdecydowanie poprawią VPN’ranking.

Odblokowywanie treści z ograniczeniami geograficznymi - (1 gwiazdka)

Według ostatniego raportu dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi pozostaje głównym powodem nabycia VPN. W przypadku użytkowników Chrome najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Chrome musi być w stanie zastąpić te ograniczenia zawartości, zapewniając solidną bazę serwerów, umożliwiając oglądanie czegokolwiek z dowolnego miejsca.

Zero Logs Policy - (1 gwiazdka)

Google, Facebook i agencje rządowe już chcą wydobywać z ciebie dane, a usługa VPN, która jest zgodna z ich żądaniami, nigdy nie dostaje aprobaty od naszego końca. Dzienniki dowolnego rodzaju, niezależnie od tego, czy są sygnaturami czasowymi połączenia, adresami IP, wykorzystaniem przepustowości, a nawet danymi osobowymi, mogą spowodować kłopoty użytkownika, jeśli są przechowywane w jakikolwiek sposób.

Dane sesji użytkownika Chrome są jeszcze bardziej cenne, ponieważ historia przeglądania i lista odwiedzin w witrynie są potencjalną kopalnią złota dla każdego szpiega lub hakera. VPN z wyraźnie określoną polityką zerowych dzienników jest tym, na co czekamy w tym przeglądzie Best VPN for Chrome Browser Review.

Najlepsza VPN dla Chrome w 2018 roku:

Jeśli chodzi o płatne sieci VPN, możesz mieć pewność, że wykorzystasz dobrą wartość w każdym aspekcie w porównaniu do ich bezpłatnych odpowiedników. Dobra usługa VPN może Cię kosztować, ale zapewni niezrównane funkcje i wiarygodność, np. nie znamy żadnej bezpłatnej usługi VPN, która mogłaby odblokować Netflix US z dowolnego miejsca na świecie.

W przypadku użytkowników Chrome płatne sieci VPN to najlepsze rozszerzenia VPN i pozwalają na bezpieczniejsze i niesłabnące korzystanie z prywatnego przeglądania. Zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa, zasady zero logów, bezpłatne wersje próbne, szeroką gamę nowatorskich funkcji, a przede wszystkim kompatybilne rozszerzenia z Chrome.

Oto 5 najlepszych płatnych najlepszych rozszerzeń VPN na Chrome w 2018 roku:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

1. ExpressVPN - najlepsza sieć VPN dla przeglądarki Chrome

To jedna VPN, która wygrała’nie znajdzie się na żadnej z najlepszych list VPN, niezależnie od platformy i tutaj też nie będzie inaczej. ExpressVPN ma wieloletnią wiarygodność rynkową jako usługa najwyższej jakości i nie było znanych wpadek tej usługi, w przeciwieństwie do wielu innych podobnych dostawców VPN równorzędnych.

Według naszej recenzji Best VPN, ExpressVPN’Dodatek do Chrome można bezproblemowo używać w systemach Windows, Mac, a nawet Linux OS. Interfejs użytkownika i interfejs użytkownika są tak zaprojektowane, aby wszystkie funkcje były łatwo dostępne. Jego rozszerzenie jest przyjazne dla urządzeń mobilnych, co czyni go najlepszym wyborem do ochrony urządzenia dzięki wiarygodnej sieci VPN dla Chrome Android.

ExpressVPN dla Chrome

Każdy, od amatora po profesjonalistę, może łatwo przełączyć się na dowolny ze 148 serwerów w 94 krajach, będąc jednocześnie zabezpieczonym przełącznikiem zabójstwa, szyfrowaniem AES 256, ochroną przed wyciekiem DNS, blokowaniem WebRTC i polityką zerowych logów. Odblokowuje nawet wszystkie rodzaje witryn z ograniczeniami geograficznymi w dowolnym miejscu i czasie, dzięki czemu jest to jedna z usług, które mogą twierdzić, że zapewniają tę usługę użytkownikom.

Z siedzibą w Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, które są krajem przyjaznym dla danych, a oprócz wyjątkowych funkcji bezpieczeństwa użytkownicy ExpressVPN mogą również uzyskać dostęp do czatu na żywo przez całą dobę, jeśli napotkają problemy. Miesięczna subskrypcja będzie kosztować 12,95 USD, podczas gdy abonament 6-miesięczny zwróci Ci 59,95 USD rozliczone jeden raz. Najlepszym planem w ExpressVPN jest jednak plan roczny, który kosztuje 99,95 USD za jednorazowy abonament. (Przeczytaj naszą szczegółową recenzję expressvpn)

Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, a rozszerzenie Chrome można pobrać stąd. Niezwykłe rozszerzenie Chrome ExpressVPN ma 5 gwiazdek.

Plusy

 1. Dedykowany dodatek do Chrome
 2. Polityka zerowych dzienników
 3. Z siedzibą w kraju przyjaznym dla danych
 4. Dostępna szybka obsługa klienta
 5. Automatyczny przełącznik zabijania i zapora NAT
 6. Dostępna jest bezpłatna wersja próbna ograniczona
 7. 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy dla płatnych początkujących.
 8. Szyfrowanie AES klasy wojskowej 256

Cons

 1. Ceny pozostają drogie w porównaniu do podobnych usług
 2. Dostępne tylko 3 jednoczesne połączenia urządzeń

Uzyskaj ExpressVPN

2. NordVPN - lekkie rozszerzenie Chrome idealne do bezpiecznego przeglądania

Ziarniste funkcje bezpieczeństwa i doskonała kompatybilność platformy sprawiają, że NordVPN’Rozszerzenie Chrome, jedna z najlepszych opcji dla użytkowników. Jego rozszerzenie do Chrome jest niezwykle lekkie i nie działa’zbyt wolno spowalniać przeglądarkę, aby zepsuć całe wrażenia.

Najlepszą częścią NordVPN jest jego zdolność do odblokowywania witryn z ograniczeniami geograficznymi, takich jak Netflix, za pośrednictwem zadziwiającej infrastruktury serwerów w ponad 60 krajach i oferującej łącznie 3359 serwerów. Ma nawet funkcję SmartPlay dla entuzjastów telewizji internetowej, która zapewnia niezakłócone wrażenia wizualne.

NordVPN dla chromu

Oprócz szyfrowania AES 256 klasy wojskowej i obsługi wielu protokołów użytkownicy uzyskają również dostęp do funkcji DoubleVPN, CyberSec, Kill Switch. To pokazuje, jak wszechstronna jest ta usługa dla użytkowników VPN w celu zwiększenia, rozszerzenia lub dywersyfikacji bezpieczeństwa online. (Zobacz tę szczegółową recenzję norvpn)

NordVPN ma ścisłą politykę zerowania logów i nie doszło do naruszenia zaufania w odniesieniu do tego roszczenia, więc zapewniamy, że jest to wystarczająco bezpieczna sieć VPN, aby ją zalecić. Dwuletni plan to najlepszy stosunek jakości do ceny, kosztujący zaledwie 79 USD za raz na 24-miesięczny okres subskrypcji.

Abonament miesięczny jest nieco droższy i kosztuje 11,95 USD, podczas gdy można również wziąć pod uwagę plan roczny, kosztujący 69 USD naliczany raz za 12-miesięczny okres subskrypcji. NordVPN zasługuje na pełne 5 gwiazdek z naszego końca, ponieważ nie ma słabych punktów w odniesieniu do tej VPN dla Chrome.

Plusy

 1. Dedykowane rozszerzenie Chrome
 2. Bezpłatny okres próbny
 3. Podwójne szyfrowanie
 4. 3359 serwerów w ponad 60 krajach
 5. Bitcoin został zaakceptowany
 6. Protokoły OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP
 7. Funkcja SmartPlay dla stron streamingowych

Cons

 1. Wysoko wyceniony na 11,95 USD / miesiąc z wytchnieniem dostępnym tylko w planach długoterminowych

Uzyskaj NordVPN

3. PureVPN - niedroga, a jednocześnie potężna sieć VPN dla potrzeb przeglądania Chrome

Niezwykle najtańszy VPN, który zapewnia wszystkie funkcje najwyższej jakości, PureVPN jest najlepszy dla użytkowników Chrome z ograniczonym budżetem. Oferując wszystko za pół ceny niż inne sieci VPN z podobnymi funkcjami, PureVPN niedawno dodał rozszerzenie Chrome, aby zapewnić użytkownikom bardziej zintegrowane wrażenia.

Jeśli szukasz sieci VPN, która mogłaby odblokowywać treści z ograniczeniami geograficznymi z dowolnego miejsca w najbardziej zoptymalizowany sposób, wyszukiwanie kończy się tutaj. PureVPN umożliwia przesyłanie strumieniowe treści z ponad 30 krajów z ponad 40 obsługiwanymi kanałami.

PureVPN dla Chrome

PureVPN nie pozostaje w tyle za innymi funkcjami, zapewniając użytkownikom dostęp do ponad 750 serwerów w 140 krajach, ochronę DDoS, NAT Firewall, Split Tunneling, szyfrowanie klasy AES 256, obsługę wielu protokołów na każdym serwerze i jeszcze więcej.

Jednak ta usługa ma tylko jedną wadę. PureVPN prowadzi dzienniki pewnego rodzaju, takie jak adresy IP, ale jeśli szukasz usługi, która po prostu odblokowuje ograniczoną geograficznie zawartość w budżecie i nie’t pozwolić sobie na coś nielegalnego, dzięki czemu jesteś bezpieczny dzięki tej usłudze.

Z zaledwie 68,88 USD naliczonymi raz za abonament 24 miesiące, PureVPN pozostaje najlepszą dostępną usługą pod względem przystępności cenowej wraz ze wszystkimi wspaniałymi funkcjami. (Nie zapomnij sprawdzić tej recenzji purevpn)

Plusy

 1. Ponad 750 serwerów w ponad 140 krajach dla wszystkich użytkowników Chrome
 2. Split Tunneling
 3. 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 4. Internet Kill Switch, NAT Firewall
 5. nieograniczona przepustowość
 6. Obsługuje wszystkie główne protokoły szyfrowania

Cons

 1. Zasady refundacji są nieco trudne

Uzyskaj PureVPN

4. Prywatny dostęp do Internetu (PIA) - ulubiony wśród użytkowników Premium VPN

Jest to jedna sieć VPN, która jest znacznie bardziej polecana przez użytkowników w postach i komentarzach Reddit, niż pojawia się na wiarygodnych listach recenzji. Prywatny dostęp do Internetu lub PIA to VPN, do którego początkowo trudno się przyzwyczaić, ale działa niesamowicie dobrze, gdy przyzwyczaisz się do jego funkcjonalności.

Dla użytkowników Chrome oferuje dedykowane rozszerzenie Chrome przeznaczone do obsługi użytkowników, którzy szukają adaptowalnej sieci VPN, która tego nie robi’t spowalnia całe doświadczenie. Wyposażony jest w funkcję automatycznego połączenia, obsługę wielu protokołów, pięć jednoczesnych połączeń, ochronę przed wyciekiem DNS, a nawet natychmiastowy test przepustowości.

Prywatny dostęp do Internetu dla Chrome

PIA jest wystarczająco bezpieczny, aby zalecić zestawienie go z przeglądarkami Chrome, a nawet będąc w USA, które nie jest krajem przyjaznym dla danych, nie przechowuje żadnych znanych dzienników użytkowników. Dostarczone szyfrowanie jest najwyższej klasy ze standardem AES 256, który chroni twoje pakiety danych przez cały czas.

Jedyną wadą, jakiej doświadczyliśmy, było odblokowanie telewizji internetowej, a serwisy takie jak Netflix i Hulu były często blokowane i zbyt wolne, gdy były otwarte, aby dać kciuki w górę od naszego końca.

Ceny są jednak wyjątkowo przyjazne dla klienta i wynoszą zaledwie 69,95 USD za dwuletni plan, co z pewnością przyczyni się do wzrostu sprzedaży. Nawet plan roczny jest dość przyjazny dla budżetu w porównaniu z pozostałą częścią usługi po bardzo rozsądnym 39,95 USD naliczonym jeden raz, za pełną 12-miesięczną subskrypcję.

PIA otrzymuje po naszej stronie ocenę 3 ½ gwiazdek jako dedykowany Google Chrome VPN.

Plusy

 1. Wiele opcji płatności, w tym Bitcoin dla przeglądarki Chrome.
 2. Rozległy serwer rozprzestrzenił się w głównych krajach
 3. Nie prowadzi żadnych dzienników
 4. Dedykowane aplikacje dla szerokiej gamy systemów operacyjnych
 5. Zapewnia wiodące protokoły i szyfrowanie klasy wojskowej
 6. Obsługa klienta 24/7
 7. Dostępny 7-dniowy zwrot pieniędzy
 8. Ponad 3284 serwerów w 24 krajach

Cons

 1. Brak dostępnego bezpłatnego okresu próbnego
 2. Prędkości opóźniają się na niektórych serwerach
 3. Nie’osiągają dobre wyniki w odblokowywaniu telewizji internetowej

Uzyskaj prywatny dostęp do Internetu

5. PrivateVPN - najwyższy poziom bezpieczeństwa w przeglądarce Chrome VPN

Chociaż ten dostawca VPN nie zapewnia jeszcze dedykowanego rozszerzenia Chrome, może zaoferować cenne ochronne przeglądanie, jeśli przejrzy swój repertuar dedykowanych aplikacji na system operacyjny. Odblokowujący front działa najlepiej w dostępie do treści z USA, a jeśli jesteś entuzjastą Netflix w Stanach Zjednoczonych, to jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

PrivateVPN dla Chrome

Dzięki szerokiej bazie serwerów rozproszonej w 56 krajach i oferującej obsługę wielu protokołów możesz mieć pewność, że PrivateVPN wygrał’zepsuć swoją przeglądarkę Chrome’zręczność, jeśli chodzi o surfowanie w Internecie.

PrivateVPN postępuje zgodnie z wyraźnie określoną polityką zerowych dzienników i jak dotąd nie był zaangażowany w żadne skandale dotyczące zgodności zapotrzebowania na dane, co czyni go wiarygodnym dostawcą, któremu można zaufać.

A dzięki tym wszystkim funkcjom nie będzie to zbyt trudne dla twojej kieszeni. 12-miesięczny abonament w PrivateVPN kosztuje 50,40 USD, a dodatkowo otrzymasz miesiąc abonamentu za darmo.

Plusy

 1. 30 dniowy okres próbny
 2. Rekord dostępności 98%
 3. Ograniczanie prędkości zerowej
 4. Nigdy nie doszło do naruszenia danych
 5. 56 lokalizacji serwerów
 6. Szyfrowanie 2048 bitów za pomocą AES 256
 7. Protokoły obejmują Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IpSec
 8. Zabezpieczenie przed wyciekiem IPv6

Cons

 1. Brak długoterminowego planu cenowego
 2. UX aplikacji jest nieco trudny do przyzwyczajenia się na początku

Uzyskaj PrivateVPN

Najlepsze bezpłatne VPN dla Chrome

* (Wygrane darmowe VPN’będą oceniane jak płatne sieci VPN) - bezpłatne sieci VPN to głównie minusy, które oferują bezpłatną usługę, aby zdzierżyć cenne dane lub działać jako środek do rozsiewania złośliwego oprogramowania. Wiarygodność jest trudna do znalezienia w świecie darmowych VPN, ale wciąż istnieją pewne nazwy, które są obecnie renomowanymi markami oferującymi godne pochwały standardy usług.

Jednak bez względu na to, jak dobry jest darmowy VPN, wygrał’być w stanie dopasować funkcję Płatnych dostawców do funkcji np. praktycznie żaden Chrome Free VPN nie oferuje nieograniczonej przepustowości. Jeśli więc szukasz najwyższej jakości funkcji, wybierz płatną usługę VPN.

Dla innych, którzy nadal chcą wiedzieć, które bezpłatne VPN dla Chrome zapewnią im najlepsze wrażenia w połączeniu z Chrome, oto lista 5 najlepszych darmowych dostawców VPN dla Chrome w 2018 roku:

1. TunnelBear - świetna darmowa VPN dla Chrome, która zapewnia maksymalne bezpieczeństwo

Darmowe VPN mogą być zacienione, ale TunnelBear nie jest’jeden z nich. Marka, która przetrwała próbę czasu pod względem wiarygodności, dostawca jest doskonałym wyborem do połączenia darmowej sieci VPN z przeglądarką Chrome.

Najlepsza darmowa VPN dla Chrome

Ta sieć VPN ma specjalnie zaprojektowane rozszerzenie Chrome, które jest wystarczająco szybkie, aby zapewnić bezproblemową obsługę dowolnego posiadanego systemu operacyjnego.

Jedynym minusem jest tutaj ograniczenie zużycia danych w wysokości zaledwie 500 MB miesięcznie, co jest wystarczające, jeśli szukasz przeglądarki lub przeglądasz internet i nie angażujesz się w żadną intensywną działalność.

Plusy

 1. Darmowe rozszerzenie do Chrome
 2. Można jednocześnie podłączyć 5 urządzeń
 3. Solidne szyfrowanie
 4. Polityka zerowych dzienników
 5. Prosty i łatwy do wdrożenia

Cons

 1. Ograniczenie użycia jest zbyt niskie
 2. Nie’t obsługuje peer to peer lub P2P

2. Hide.Me - oferuje szeroką gamę funkcji jako bezpłatny VPN dla Chrome

Niewiele darmowych VPN może pasować do prędkości dostarczanych przez Hide.Me. Hide.Me, jeden z najlepszych darmowych VPN dla VPN, Hide.Me zapewnia imponujący limit danych wynoszący 2 GB / miesiąc, co wystarcza na potrzeby przeglądania w trybie średnio-intensywnym.

Podczas sprawdzania za pomocą Hide.Me nie było żadnych wycieków DNS i nie było sygnatur infekcji złośliwym oprogramowaniem ani wirusami w jego oprogramowaniu, co czyni go bezpiecznym Bezpłatnym VPN polecanym naszym użytkownikom Chrome.

Hide.Me dla Chrome

Hide.Me nie’t obsługuje P2P lub odblokowuje treści z ograniczeniami geograficznymi, ale to’nie jest taka zła, ponieważ są to ekskluzywne usługi, których Free VPN nie może zapewnić. Nie robi’Ma rozszerzenie Chrome, ale oferuje rozszerzenie proxy z usługą dla użytkowników Chrome.

Plusy

 1. Bezpłatne rozszerzenie Chrome dla wszystkich wersji Chrome
 2. Niesamowite standardy szyfrowania
 3. Wyraźnie określona zasada zero logów.
 4. Obsługa klienta jest doskonała
 5. Zapewnia dużą prędkość
 6. Duży pakiet danych

Cons

 1. Serwery w zaledwie 3 krajach
 2. Nie nadaje się do odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi.

3. ZenMate VPN - Zaufany bezpłatny VPN dla Chrome

Jest to jedna sieć VPN, z której wiele osób mogło korzystać wcześniej, nawet ci, którzy to robią’ogólnie wiem dużo o branży VPN. Usługa VPN ZenMate wydaje się być obecna od pokoleń, ale jej usługa nigdy się nie zawiodła w tym okresie.

Od odblokowywania witryn mediów społecznościowych w restrykcyjnych systemach po płynne przesyłanie adresów IP w przeglądarce Chrome - ta sieć VPN to wszystko. Aby uzyskać wysokiej jakości bezpłatny VPN VPN, przejdź do tej usługi i wygrałeś’bądź rozczarowany.

Zenmate na Chrome

Co’tym bardziej, że oferuje dedykowane rozszerzenie VPN Chrome, aby zapewnić szybkie i bezproblemowe połączenie w przeglądarce internetowej. Oferuje nawet ulepszone konto Premium ze wszystkimi właściwymi funkcjami, jeśli chcesz posunąć relację z usługą o krok dalej.

Jako najlepszy dostawca usług VPN, ZenMate jest prawdopodobnie najlepszym wyborem na tej liście dla tych darmowych Chrome.

Plusy

 1. Nieograniczona przepustowość na darmowym rozszerzeniu chrome
 2. Dostępne rozszerzenie do Chrome
 3. Liczba serwerów jest wysoka

Cons

 1. Wyświetla reklamy
 2. Niejasne zasady rejestrowania

4. Windscribe VPN - nowicjusz, który należy do najlepszych darmowych VPN dla Chrome

Z limitem danych wynoszącym 10 GB / miesiąc, Windscribe VPN jest naszą bezpłatną usługą do odblokowywania treści ograniczonych geograficznie, gdy tylko nasz płatny dostawca zejdzie na chwilę.

Windscribe VPN to stosunkowo nowa nazwa w porównaniu z resztą usług na tej liście, jednak w tak krótkim czasie zyskała sobie markę zapewniającą niezrównane prędkości przy bardzo krótkim przestoju.

WindscribeVPN dla Chrome

Serwery tego dostawcy nigdy nie są zbyt zatłoczone, aby zakłócać połączenia z Internetem, a także ma dedykowane rozszerzenie Chrome, aby jego użytkownicy mogli łatwo połączyć się z usługą w przeglądarce.

Dodaj Adblocker, zaporę ogniową, obsługę P2P, 11 lokalizacji serwerów i nieograniczoną liczbę połączeń, a Windscribe pojawi się jako jeden z naszych wyborów dla Najlepszej VPN dla bezpłatnej listy Chrome 2018.

Plusy

 1. Darmowa aplikacja Chrome do Windscribe
 2. Nieograniczone połączenia urządzeń
 3. Limit danych 10 GB
 4. Zawiera blokadę reklam i zaporę ogniową
 5. Obsługuje P2P

Cons

 1. Nie’t obsługuje Open VPN
 2. Obsługa klienta jest powolna

Najgorszy VPN dla Chrome

Nie każda sieć VPN jest taka sama, dlatego bardzo ważne jest poznanie i zrozumienie ryzyka związanego z wyborem niewłaściwej sieci VPN. Zły wybór w świecie VPN może znacznie zwiększyć ryzyko utraty cennych danych i narazić prywatność online.

Najgorsze sieci VPN dla Chrome nie są wybierane w tej recenzji tylko z powodu braku niektórych funkcji jakości, ale uważamy VPN za zły tylko wtedy, gdy bierze udział w zdzieraniu klientów przez podstępną działalność, taką jak próba umieszczenia kodów śledzenia za pomocą ich oprogramowania w użytkownik’system s.

Unikaj tych usług, w przeciwnym razie mogą one uszkodzić cały system za pomocą przeglądarki Chrome, jeśli masz taką możliwość.

Oto lista najgorszych VPN dla Chrome 2018 według BestVPN.co

1. HolaVPN - Brak infekcji infrastruktury serwera i złośliwego oprogramowania

Nawet VPN, który zainwestował w budowę szerokiego repertuaru kompatybilnych aplikacji, w tym rozszerzenia do Chrome, może czasami okazać się podejrzaną usługą. HolaVPN, z bardzo hawajską nazwą, nie jest dostawcą, dla którego powinieneś zdecydować się w najbliższym czasie.

najgorszy VPN dla Chrome

HolaVPN znajduje się w Izraelu’ma nawet własną infrastrukturę serwerową, a raczej korzysta z systemów użytkowników i zamienia ich adresy IP w węzły, dzięki czemu wszystko wygląda jak potężna infrastruktura serwerowa, nawet jeśli w rzeczywistości nie istnieje.

Z drugiej strony ma także złośliwe oprogramowanie i kody śledzenia, jeśli chcesz innych powodów, aby trzymać się z dala od rozszerzenia Chrome tej usługi. Jest to co najwyżej zdzierstwo, którego należy unikać za wszelką cenę dla użytkowników Chrome.

Plusy

 1. Kompatybilność z wieloma systemami operacyjnymi.

Cons

 1. Nie’t własne serwery, raczej działa przez sieć opartą na węzłach, nawet w przeglądarkach chromme.
 2. Wyświetla reklamy
 3. Sprzedaje dane użytkownika
 4. Niejasne zasady rejestrowania
 5. Może być znacznie bardziej szkodliwy dla użytkowników Torrent

2. Betternet VPN - angażuje się w dojenie i sprzedaż danych użytkownika Chrome

W większości złe sieci VPN są samodzielnymi usługami, ale jeśli dostawca, który ma całkiem dobrą płatną usługę, podwaja się z równie złą usługą w wersji darmowej, należy ich całkowicie uniknąć.

BetternetVPN jest szkodliwy dla chromu

W badaniu CSIRO stwierdzono, że Betternet VPN przecieka i sprzedaje dane użytkowników, co jest być może największym powodem, aby unikać tej usługi z pierwszej ręki. Nawet standardy szyfrowania i bezpieczeństwa nie mają o czym pisać, ze zwykłymi przeciekami DNS i niską prędkością.

Ma rozszerzenie do Chrome, ale odradzamy korzystanie z czegoś w Chrome, który działa dokładnie odwrotnie do tego, co powinien osiągnąć.

Plusy

 1. Cena jest dość niska
 2. Brak limitu przepustowości

Cons

 1. Prowadzi chromowane dzienniki użytkowników
 2. Zgłoszone wycieki DNS
 3. Dozwolone oprogramowanie śledzące innych firm
 4. Niska prędkość połączenia

3. Tarcza Hotspot - stawia wysokie bezpieczeństwo użytkownika online

Ta nazwa nie powinna’Byłem tu, biorąc pod uwagę fakt, że jest to być może jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie VPN, za darmo lub w inny sposób. Jednak w ostatnim czasie luki w zabezpieczeniach infrastruktury stały się coraz bardziej powszechne.

HotSpot Shield jest poniżej średniej dla chromu

Na przykład błąd ujawnienia informacji w serwisie może umożliwić hakerom łatwe rozpoznanie twojego prawdziwego adresu IP. Dla użytkowników Chrome taki błąd może być druzgocący ze względu na Twoje bezpieczeństwo, a także może prowadzić do wielu niepowodzeń w odblokowaniu treści i witryn z ograniczeniami geograficznymi z powodu słabych mechanizmów serwera.

Zalecamy trzymać się od niego z daleka, dopóki HotSpot Shield nie załatwi swojej usługi i nie odzyska swoich lat zaufania.

Plusy

 1. Bezproblemowo integruje się na różnych urządzeniach

Cons

 1. Infrastruktura jest słaba i może prowadzić do łatwych prezentów IP w przeglądarce Chrome
 2. Wolne prędkości
 3. Wyświetla uciążliwe reklamy

Najlepsza VPN do pobrania dla Chrome

Najlepiej jest, jeśli zdecydujesz się na VPN, który oferuje kompatybilne rozszerzenie Google Chrome VPN, ponieważ pozwoli ci to zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku podczas pobierania i instalowania oprogramowania.

Tutaj’Jak pobrać VPN dla przeglądarki Chrome, jeśli jest dostępne rozszerzenie:

 1. Wybierz usługę Wiarygodne VPN i zarejestruj nowe konto, podając swój adres e-mail
 2. Wybierz plan cenowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom
 3. Zabezpiecz poświadczenia użytkownika
 4. Teraz albo przejdzie bezpośrednio do łącza pobierania rozszerzenia Chrome u dostawcy VPN’lub przejdź do Chrome Web Store i wyszukaj rozszerzenie platformy usługi VPN.
 5. Pobierz i rozpocznij instalację
 6. Uderzaj w Internet dzięki tarczy ochronnej otwierającej wszystkie zakątki sieci!

Jak zainstalować najlepszy Google Chrome VPN

Wielu, jeśli nie wszyscy, użytkownicy Chrome uważają, że nie ma sposobu na zainstalowanie rozszerzenia w Chrome poza Chrome Web Store. Ale pomimo tego, że programiści próbowali dokręcić śruby w ostatnich latach, nadal mieli problemy, pozostawiając niewielki otwór, aby umożliwić każdemu zainstalowanie rozszerzenia bez konieczności umieszczania go w sklepie Chrome Web Store.

Dla użytkowników Chrome VPN, jeśli wiesz, że VPN oferuje rozszerzenie, ale nie możesz go znaleźć w sklepie Chrome Web Store, tutaj’jak możesz go łatwo zainstalować:

 1. Pobierz plik CRX, który oferuje twoja sieć VPN
 2. Teraz otwórz przeglądarkę Chrome i przejdź do Chrome: // extensions /, wpisując ten adres w górnym pasku
 3. Zaznacz opcję trybu programisty znajdującą się po prawej stronie przeglądarki
 4. Teraz musisz mieć zainstalowany CRX Extractor, aby przejść dalej. Ma to na celu wyodrębnienie pobranego pliku CRX i umożliwienie przekształcenia go w plik zip
 5. Rozpakuj ten plik i wróć do strony rozszerzeń Chrome, którą otworzyłeś wcześniej. Tutaj wybierz przycisk Load Unpacked Extension, aby rozpocząć proces instalacji

Ważną uwagą dla użytkowników jest to, że większość tych nieautoryzowanych plików CRZ może zawierać złośliwe oprogramowanie lub kody śledzenia, więc najlepiej albo trzymać się Chrome Web Store dla rozszerzeń VPN, albo używać tylko takich plików bardzo restrykcyjnie.

Jak skonfigurować VPN na Chromebooku

Potrzebujesz ochrony i prywatności nawet na Chromebooku, a ponieważ nie ma wielu VPN-ów’Aby nadal oferować dedykowane aplikacje dla platformy, musisz zainstalować VPN w tym systemie operacyjnym w procesie ręcznej konfiguracji.

Pozwolić’jak przejść przez to’zrobione tutaj:

 1. Po zalogowaniu się na Chromebooku przejdź do zdjęcia swojego konta.
 2. Teraz otwórz ustawienia
 3. Wybrać “Sieć”
 4. Wybierz “Dodaj połączenie”
 5. Teraz będzie opcja “Dodaj OpenVPN / L2TP”. Kliknij na to.
 6. Formularz zostanie wyświetlony monit. Wypełnienie wszystkich pól w tym formularzu jest konieczne, aby przejść dalej.
 7. Nazwa hosta serwera: Wpisz swój aktualny adres IP
 8. Nazwa usługi: według własnego uznania. Nazwij to, co chcesz, na przykład. “ABC VPN”
 9. Typ dostawcy: dla użytkowników, którzy mają hasło lub klucz osobisty, wybierz L2TP / IPsec + klucz współdzielony. Jeśli Twoje certyfikaty pochodzą od administratora sieci, wybierz następną opcję, tj. L2TP / IPsec + Certyfikat użytkownika
 10. Klucz wstępnego udostępniania: Don’pomyl to z twoim osobistym hasłem. Jest to klucz używany do sprawdzania poprawności połączenia VPN.
 11. Certyfikat CA urzędu certyfikacji: zainstalowany certyfikat serwera VPN musi zostać wybrany z listy, która pojawi się tutaj
 12. Nazwa użytkownika: Wprowadź dane logowania do swojego konta VPN
 13. Hasło: wprowadź dane logowania do swojego konta VPN
 14. OTP: Wygeneruj hasło za pomocą karty OTP lub tokena VPN i wpisz je tutaj
 15. Nazwa grupy: Jeśli pracujesz na systemie osobistym, pomiń to
 16. Teraz pozostaje tylko kliknąć “Połączyć”
 17. Jeśli Twoje informacje są prawidłowe, na pewno połączysz je z siecią serwerów VPN na Chromebooku

Przegląd proxy Chrome VPN

Serwer proxy nigdy nie może zastąpić sieci VPN, ponieważ to, co robi, można najlepiej opisać jako “ÏP Hopping”. VPN to znacznie bardziej całościowe usługi bezpieczeństwa, ponieważ zwiększają ochronę dzięki takim funkcjom, jak szyfrowanie pakietów danych i przekazywanie protokołów.

Serwery proxy, nawet w przypadku Chrome, nigdy nie są zalecane, ponieważ większość z nich jest na tyle zła, że ​​ujawnia prawdziwe IP nawet najbardziej amatorom hakerów. Użytkownicy torrentów zbyt dobrze wiedzą, jak niebezpieczne mogą być serwery proxy i jak łatwo mogą zostać złapani przez władze za pobieranie plików torrent, jeśli używają proxy.

Nigdy nie łącz Chrome z serwerem proxy’w najlepszym razie farsa.

Najlepszy Google Chrome VPN Reddit 2018

Recenzje Reddit są doskonałym wskaźnikiem nastrojów użytkowników w każdej kategorii produktów. Jeśli chodzi o Best VPN dla rozszerzeń Chrome, opinie użytkownika wydawały się mocno przekrzywiać na korzyść dwóch usług, tj. NordVPN i prywatnego dostępu do Internetu.

Jeden użytkownik skomentował, że NordVPN’s Chrome’Rozszerzenie jest wysoce zalecane i oferuje godną pochwały wydajność. Użytkownik przestał korzystać z jakiejkolwiek innej usługi strony trzeciej od momentu subskrypcji NordVPN, który mówi wiele o tej usłudze’niezawodność.

najlepsze recenzje VPN Reddit VPN

Inny użytkownik polecił zarówno NordVPN, jak i prywatny dostęp do Internetu i zwrócił uwagę na fakt, że obie te usługi są tańsze, jeśli zdecydujesz się na długoterminowe powiązanie.

chrome vpn reddit głosów

Prywatny dostęp do Internetu, jak wskazano w naszej recenzji powyżej, jest prawdopodobnie jedną z 3 najpopularniejszych sieci VPN według użytkowników, a komentarze reddit są tego dowodem.

Użytkownik nabrał elokwencji w tej usłudze, podobnie jak niezliczone inne, i zauważył wysoką niezawodność wszystkich jej funkcji, takich jak stałe prędkości i zerowe dławienie. Zauważono także dedykowane aplikacje, podczas gdy użytkownik zarezerwował swoje najlepsze słowa dla rozszerzenia Chrome, nazywając go “Super Niesamowite”.(Zobacz najlepsze reddit VPN, aby uzyskać więcej recenzji)

komentarze reddit chrome VPN

Najlepsza darmowa VPN dla Chromebooka

 1. Proton VPN

Z łatwością rozpoznasz nazwę “Proton” Jeśli ty’interesowałem się kiedyś szyfrowaniem lub bezpieczną pocztą. Że’Ponieważ firma, która stoi za tą siecią VPN, jest znana z tego powodu’jest właścicielem świata’największa bezpieczna sieć e-mail, tj. ProtonMail.

najlepszy darmowy VPN dla Chromebooka

Jest to całkiem nowy podmiot w świecie VPN, oferujący zarówno darmowe, jak i płatne plany, w zależności od funkcji, które użytkownik chce uzyskać od dostawcy.

Jeśli chodzi o darmową wersję, jej bezpieczeństwo jest dość niezawodne dzięki szyfrowaniu klasy wojskowej, obsłudze protokołu OpenVPN, Brak znanych wycieków lub zainfekowanych klientów.

Jego oferta przepustowości jest dość hojna, ponieważ nie ma na nią ograniczenia, więc możesz go używać jako dobrego pomocnika na Chromebooku w przypadku awarii płatnej usługi.

Jedynym problemem związanym z tą usługą jest to, że jej prędkości są okropnie wolne, tak powolne, że obsługuje tylko czynności przeglądania. W ogóle nie zaleca się przesyłania strumieniowego.

Jednak tam’tutaj jest haczyk. Ponieważ Chromebook jest tak niszowym systemem operacyjnym, niewielu dostawców oferuje dla niego dedykowanych klientów, nawet wielu spośród płatnych, nie mówiąc już o bezpłatnych dostawcach.

Musisz więc albo jailbreak aplikacji na Androida ProtonVPN, aby działał na Chromebooku, albo musisz zainstalować ją ręcznie, używając plików konfiguracyjnych OpenVPN.

Tak, istnieją ograniczenia dotyczące darmowych sieci VPN i to’ponieważ uruchomienie sieci VPN w najlepszej formie wymaga dużego kapitału, który przekazują bezpłatne usługi’t posiadać.

Szczerze polecam, aby wybrać płatne, jeśli chcesz mieć lepsze wrażenia na Chromebooku lub w przeciwnym razie zrujnujesz swoje rozczarowujące niedożywione i niedostatecznie wyposażone bezpłatne połączenie VPN.

Plusy

 1. Dozwolona nieograniczona przepustowość
 2. Wystarczająco dobra infrastruktura prywatności

Cons

 1. Wolne prędkości
 2. Dozwolone jest tylko jedno połączenie

2. Speedify

Jak sama nazwa wskazuje, ta VPN jest najlepsza dla tych, którzy chcą połączyć się z bezpłatnym dostawcą, ale nie chcą iść na kompromis w sprawie prędkości. I to nie jest mała rzecz, szczególnie w bezpłatnej domenie VPN. Że’ponieważ większość darmowych dostawców zwykle obniża prędkość do absolutnego minimum, niższego niż to, co zapewniają w swoich płatnych planach.

speedify VPN dla Chrome

Poza tym nie’t mieć również ograniczenia w dostępie do listy serwerów. Możesz korzystać ze wszystkich ponad 30 serwerów wraz z 5 jednoczesnymi połączeniami.

Jedynym problemem, który zidentyfikowałem w tej darmowej sieci VPN dla Chromebooka, jest jej wyjątkowo skąpy limit danych. Możesz uzyskać 4 GB danych w pierwszym miesiącu, ale spada to do zaledwie 1 GB na każdy następny miesiąc. Niewiele zdecydowanie. Możesz po prostu zrobić tak podstawowe przeglądanie z tym, że’s wszystkie.

Plusy

 1. Szybkie bezpłatne prędkości VPN
 2. Ponad 30 serwerów
 3. 5 Multi-loginów

Cons

 1. Niski limit danych
 2. Klienci aplikacji nie są przyjaźni dla użytkownika

3. Pron VPN

Nie jest to dobrze znana sieć VPN, ale bardzo skuteczna, jeśli szukasz wystarczająco dobrego, bezpłatnego rozszerzenia VPN dla Chrome, PronVPN to świetna usługa, jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to odblokować witryny do przesyłania strumieniowego wideo.
Nie robi’t znacznie spowalnia prędkość i pozwala na szybsze przejście do stron z minimalnym zamieszaniem.
Rozszerzenie Chrome jest lekkie i nie wymaga od użytkownika żadnych prawdziwych informacji, aby rozpocząć. Usługa pojedynczego kliknięcia, którą użytkownicy mogą autentycznie przechowywać w swoich przeglądarkach na wypadek, gdyby ich płatna usługa nie była dostępna’działają i muszą pilnie odblokować coś.

Plusy

 1. Nieograniczona przepustowość
 2. Łatwy dostęp do cenzurowanych stron
 3. Lokalizacja przełącznika dostępna

Cons

 1. Zasady rejestrowania są niejasne
 2. Brak informacji o obsługiwanym szyfrowaniu lub protokołach

Najlepsza VPN dla Chrome - często zadawane pytania

Czy Google Chrome to VPN?

Nie, Google Chrome nie jest VPNem i nie należy go mylić z jednym. Chrome to bezpłatna przeglądarka internetowa, której można używać do uzyskiwania dostępu do Internetu w celu pobierania i wysyłania informacji.

Czy możesz używać VPN na Chromebooku?

Chromebook to także specjalnie zaprojektowany system operacyjny przez twórców przeglądarki Chrome. Ten system działa w systemie operacyjnym Google Chrome i jest dobrym zamiennikiem popularniejszych systemów operacyjnych, takich jak Windows i Mac.

Sieci VPN mogą być używane w dowolnym systemie operacyjnym, a Chromebook nie jest wyjątkiem, jednak ponieważ niewielu dostawców ma dedykowane aplikacje dla tego konkretnego systemu operacyjnego, musisz zainstalować go za pomocą ręcznego procesu, o którym wspominaliśmy szczegółowo powyżej.

Jak korzystać z serwera proxy w przeglądarce Chrome?

Najlepszą rzeczą w przeglądarce Chrome jest łatwość, jaką zapewnia ona użytkownikowi w zakresie ułatwiania dostępu do różnych funkcji. Konfigurowanie serwera proxy nie jest’To wszystko jest zbyt trudne w Chrome. Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć proces konfiguracji serwera proxy:

 1. Kliknij na ikonę z trzema równoległymi paskami w prawym górnym rogu przeglądarki. To miejsce, do którego możesz się udać, jeśli chcesz dostosować lub kontrolować swoje wrażenia z Chrome
 2. Wybierz “Ustawienia” i wtedy przewiń w dół aż dojdziesz do opcji “Zaawansowane ustawienia”
 3. Teraz musisz zejść głęboko do Wybierz opcja o nazwie “Ustawienia sieci”
 4. My’są prawie na miejscu. Widzieć opcja mówi “Zmień ustawienia proxy”. Kliknij na tym
 5. Teraz okno właściwości internetowych zostanie otwarte przed tobą
 6. W środkowej prawej części tego okna znajduje się opcja zatytułowana “ustawienia sieci LAN”. Wybierz to
 7. Domyślnie opcja “Ustawienia automatycznego wykrywania” zostanie włączony. Włącz to wyłączając to zaznaczenie
 8. Teraz czek pole, które mówi “Użyj serwera proxy z siecią LAN”
 9. Wchodzić adres IP serwera proxy, z którym chcesz się połączyć, w pustym polu dla “Adres” i numer portu serwera proxy w drugim tytule pola “Port”
 10. Kliknij Kliknij przycisk OK, aby zainicjować połączenie za pośrednictwem serwera proxy, a następnie ponownie kliknij przycisk OK, aby zapisać zmiany
 11. Jeśli chcesz usunąć połączenie proxy, po prostu odznacz “Użyj serwera proxy z siecią LAN” opcja i Wybierz “Ustawienia automatycznego wykrywania” opcja

Podsumowanie

Dla entuzjastów Chrome bezpieczeństwo online staje się sprawą najwyższej wagi, biorąc pod uwagę fakt, że wiele dużych firm próbuje ukraść dane. Niedawny skandal Cambridge Analytica świadczy o tym, ile warte są twoje dane oraz o znaczeniu ich ochrony przed nieuprawnionym użyciem.

Naszym głównym priorytetem pozostaje informowanie użytkowników o najlepszych usługach VPN we wszystkich kategoriach, aby oświecić ich najlepszymi wyborami dla każdego urządzenia i systemu operacyjnego. Opinie te pozostaną bezstronne i otwarte na sugestie, jeśli nasi użytkownicy uważają, że mają coś wartego podzielenia się lub dodania do naszych recenzji.

Zachęcamy do polubienia, krytykowania, debaty i docenienia naszej recenzji Best VPN for Chrome Extension 2018 w komentarzach poniżej!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me