Najlepsza sieć VPN na PC – przegląd kompatybilnych systemów dla wszystkich marek komputerów

Komputery istnieją teraz jako niezastąpione elementy naszego współczesnego świata. Mieszkając wszędzie, od szpitali po domy korporacyjne, pozwalają użytkownikom wykonywać szereg zadań. Przeżycie bez komputera do dyspozycji jest prawie niemożliwe. Ponieważ ich popularność rośnie w coraz szybszym tempie, ryzyko dla przechowywanych i przesyłanych danych również znacznie wzrasta. Powoduje to, że muszą działać pod kontrolą najlepszej usługi VPN. Tak więc, zapewniając najlepszy możliwy przewodnik, oto przewodnik na temat najlepszego VPN na PC.

Czy VPNy na PC są bezpieczne w użyciu?

Sieci VPN są prawdopodobnie najbezpieczniejszym sposobem anonimowego przeglądania Internetu i zachowania prywatności w dziedzinie cyfrowej. W obecnych czasach każda osoba musi szybko korzystać z VPN do ochrony przed włamaniami i naruszaniem prywatności.

Czy korzystanie z VPN na PC jest bezpieczne?

Od linków do złośliwego oprogramowania po oszustwa typu phishing i od grup zajmujących się hackowaniem przestępców, a także tych, którzy chcą wykorzystać luki w komputerach typu zero-day, zagrożenia pojawiają się w różnym stopniu, ale każdy z nich może spowodować znaczną szkodę dla danych osobowych i biznesowych.

Wbrew powszechnemu przekonaniu sieci VPN nie tylko fałszują adresy IP i przekierowują wyłącznie ruch internetowy. Nowoczesne usługi VPN mogą zapewnić ultra-bezpieczne funkcje dostępu do sieci, takie jak przełączniki zabijania, zapobieganie wyciekom IPV6, obsługa wielu protokołów, szyfrowanie na wysokim poziomie i wiele innych, aby zagwarantować, że szpiedzy mają trudności z dostępem do danych.

Czy korzystanie z PC VPN jest legalne??

Z wyjątkiem niektórych bardzo represyjnych reżimów i krajów na świecie, takich jak Iran i Chiny, VPN są całkowicie legalne w użyciu i wdrażaniu na całym świecie. Mieszkańcy Internetu w regionach takich jak USA, Unia Europejska, Wielka Azja i Bliski Wschód są najbardziej znaczącymi użytkownikami na świecie.

Czy korzystanie z PC VPN jest legalne?

A ponieważ wszystko ewoluuje i znajdujemy nowe sposoby korzystania z rzeczy, branża VPN nie jest inna, ponieważ oferuje teraz tyle ekskluzywnych usług niż kilka lat temu.

Na przykład Ci z nas, którzy uwielbiają przesyłać strumieniowo nasze ulubione treści wideo online, wiarygodna sieć VPN na PC może pomóc nam w odblokowaniu i dostępie do treści ograniczonych geograficznie. Użytkownicy mieszkający w Wielkiej Brytanii nie mają teraz problemów z dostępem do programu przeznaczonego tylko dla amerykańskiej publiczności, jeśli korzystają z dobrej usługi VPN na PC.

Sieci VPN są wyrazem indywidualnej wolności i kontroli, co czyni je nie tylko prawnie, ale także moralnie akceptowalnymi i zalecanymi.

Czy korzystanie z PC VPN na wszystkich urządzeniach jest bezpieczne??

Podobnie jak w przypadku każdej kategorii produktów i usług na świecie, oszustwa i duplikaty istnieją również w świecie VPN na PC. Przeważnie musisz unikać usług VPN i tych, które istnieją w sferze Androida & Ekosystem aplikacji na iOS.

Czy korzystanie z PC VPN na wszystkich urządzeniach jest bezpieczne?

Sieci VPN to produkty kapitałochłonne, ze względu na infrastrukturę wymaganą do ich uruchomienia, takie jak globalne systemy serwerów, funkcje obsługi protokołów i tym podobne, więc większość bezpłatnych usług utrzymuje przepływy pieniężne poprzez sprzedaż danych użytkownika, spamowanie reklam lub wszczepianie kodów śledzenia w urządzenia.

Najlepsze VPN na PC, o którym wspomnimy w dalszej części tego przeglądu, są niezwykle godne zaufania, a ich jedynym celem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa online użytkownikom. Tacy dostawcy VPN mogą być kosztowni, ale możesz mieć pewność, że można z nich bezpiecznie korzystać na wszystkich urządzeniach, tj. Tabletach, smartfonach, komputerach i innych.

Obsługiwane marki komputerów PC VPN

Praktycznie nie ma marek komputerów PC, które nie zapewniają obsługi VPN. Wynika to z faktu, że marki komputerów PC dostarczają tylko sprzęt i zwykle nie’• ograniczyć dostęp do instalowania określonego oprogramowania w swoich systemach.

Bez względu na to, czy masz laptopa HP, czy używasz nowego systemu Lenovo, VPN na pewno na nim zadziała. Apple, Acer, Razer, Samsung, Dell, Asus, Microsoft i inne, to najpopularniejsze marki komputerów na świecie i wszystkie obsługują VPN.

Jednak niektóre systemy operacyjne utrudniają instalację, a VPN jak np. niekodujący i programiści mogą mieć trudności z instalacją VPN bezpośrednio w swoich systemach.

Z drugiej strony dostawcy VPN oferują dedykowane aplikacje do użytku w innych popularnych systemach operacyjnych, takich jak Windows i Mac, co jeszcze bardziej ułatwia pobieranie i konfigurowanie prawie każdego dostawcy VPN, którego subskrybujesz.

Obsługiwany system operacyjny PC VPN

Ponieważ popularność sieci VPN wciąż rośnie, ponieważ ludzie znajdują o wiele więcej nowatorskich zalet korzystania z nich, prawie wszystkie systemy operacyjne zaczęły zapewniać wrodzoną obsługę oprogramowania. Bardziej popularne systemy operacyjne, takie jak Windows, Android, iOS i Mac, są objęte większością sieci VPN za pośrednictwem dedykowanych aplikacji dla platform.

Jednak bardziej złożone systemy operacyjne, takie jak UNIX i Linux, nie otrzymują dedykowanych aplikacji od dostawców VPN, ponieważ te systemy operacyjne mają wiele dystrybucji i konfiguracji, co sprawia, że ​​herculean zadaniem jest opracowanie pojedynczej aplikacji dla platform.

Ale nie trzeba się zniechęcać, ponieważ ci, którzy używają platform takich jak Linux, należą głównie do areny technicznej i zajmują się zawodami takimi jak kodowanie, programowanie, bezpieczeństwo danych itp., Więc znają się na takich trudnych instalacjach.

Z drugiej strony dostępnych jest wiele szczegółowych przewodników z najlepszymi VPNami, które prowadzą przez wiele skomplikowanych konfiguracji w niezwykle łatwy sposób.

Najlepsza lista VPN na PC

Oto pełna lista najlepszych 10 najlepszych VPN na PC:

 1. ExpressVPN
 2. PureVPN
 3. NordVPN
 4. IPVanish
 5. PrivateVPN
 6. Ivacy VPN
 7. TunnelBear
 8. CyberGhost
 9. TorGuard VPN
 10. Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

Najlepsza sieć VPN na PC 2018

Nie wystarczy być wystarczającym w świecie VPN, ponieważ współczesny konsument wymaga dodatkowych funkcji i nowatorskiej użyteczności, jeśli chce zapłacić za usługę.

Sieci VPN, które ledwo spełniają kryteria najszybszej sieci VPN, takie jak oferowanie ograniczonych serwerów, średnie bezpieczeństwo danych i sprawna obsługa klienta, mogą przetrwać na rynku, ale nie ma miejsca na naszej liście najlepszych sieci VPN na PC 2018.

Gwarantujemy infrastrukturę serwerową rozproszoną w dziesiątkach krajów i zawierającą tysiące adresów IP, zapewniając ultra bezpieczne szyfrowanie i obsługę protokołów, w stanie odblokować wszystko, od Netflix US po HotStar India i zdolne zasilić jeszcze więcej, oto nasza lista najlepsza VPN na PC 2018:

Dostawcy Cena ($) Funkcje Ocena Rabat Odwiedź dostawcę

 1. Surfshark

  Surfshark

  11,95 USD1,99Na miesiąc

  • Ponad 800 serwerów w ponad 50 krajach
  • Szyfrowanie AES-256-GCM
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • Nieograniczone jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 83% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 2. PureVPN

  PureVPN

  10,95 USD2,91Na miesiąc

  • Ponad 2000 serwerów w ponad 140 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 5 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 73% rabat Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 3. ExpressVPN

  ExpressVPN

  12,95 USD8,32Na miesiąc

  • Ponad 3000 serwerów w 94 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Brak zasad rejestrowania
  • 3 jednoczesne połączenia
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Wiarygodne 35% zniżki na odwiedzenie strony
  Przeczytaj recenzję

 4. Ivacy

  Ivacy

  9,95 USD2.25Na miesiąc

  • Ponad 1000 serwerów w 100 lokalizacjach
  • 256-bitowe standardowe szyfrowanie klasy wojskowej
  • Obsługa czatu na żywo jest doskonała
  • Dostawca zerowych dzienników
  • Dostępnych 5 logowań wielokrotnych
  • Aplikacje Windows, Mac, Android, iOS i rozszerzenie Chrome

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

 5. CyberGhost

  CyberGhost

  12,99 USD2,75Na miesiąc

  • 3700 serwerów w 60 krajach
  • 256-bitowe szyfrowanie AES
  • 24/7 czat na żywo
  • Surowe zasady braku dziennika
  • 7 jednoczesnych połączeń
  • Aplikacje na Windows, Mac, iOS & Android

  Niezawodny 77% zniżki Odwiedź stronę
  Przeczytaj recenzję

ExpressVPN - Top of the Line VPN Specjalnie na komputery PC

Z siedzibą w przyjaznym dla danych regionie Brytyjskiej Wyspy Dziewiczej i ponad 2000 serwerów w 148 lokalizacjach na całym świecie, ExpressVPN uzasadnia swoje hasło “Najbardziej zaufany VPN na świecie” całkiem trafnie.

Najlepsza sieć VPN na PC 2018

Nigdy nie przechowywał ani nie zapisywał dzienników użytkowników. O czym świadczy niedawna sprawa w Turcji. Express VPN pokazuje wyjątkową integralność w zakresie ochrony prywatności konsumentów.

Przeczytaj pełne szczegółowe informacje w tej zaktualizowanej recenzji expressvpn.

Co więcej, szyfruje pakiety danych ze swoich serwerów w szyfrowaniu klasy AES 256, zapewnia obsługę wszystkich bardzo bezpiecznych protokołów, takich jak Open VPN, odblokowuje prawie wszystkie witryny z ograniczeniami geograficznymi i treściami, a nawet oferuje dedykowane wsparcie za pośrednictwem natywnych aplikacji na szeroki repertuar platform.

Jedyną wadą tej usługi jest to, że po pierwsze oferuje tylko trzy jednoczesne połączenia, a po drugie nie’taniej. Roczny abonament kosztuje 99,95 USD rozliczany jeden raz, podczas gdy plan dwuletni będzie wymagał jednorazowego wystawienia 69,95 USD rozliczonych.

Plusy

 1. Dedykowane aplikacje na kompatybilny system operacyjny komputera
 2. Obsługa wielu opcji płatności
 3. Wysokie standardy szyfrowania
 4. Obsługa protokołu ekspansywnego
 5. Polityka zerowych dzienników

Cons

 1. Brak dedykowanych serwerów P2P
 2. Drogie plany cenowe

visit-expressvpn

PureVPN - oferuje wysoce kompatybilną, łatwą w użyciu aplikację na komputery PC

Z siedzibą w Hongkongu PureVPN jest usługą, która zawsze dokładała wszelkich starań, aby obsługiwać swoich klientów i zapewniać im ogromną łatwość w zakresie wszystkich aspektów związanych z korzystaniem z tej usługi. Czy to’Dzięki bardzo przystępnym planom cenowym lub rozszerzonej natywnej pomocy / aplikacjom dla wielu platform PureVPN pozostaje usługą przełomową.

PureVPN na PC

Oferuje swoim abonentom wszystko w zakresie ekskluzywnych funkcji, takich jak przełącznik zabicia, zapora NAT, ochrona przed wyciekiem DNS, ochrona przed DDoS, odblokowywanie witryn do przesyłania strumieniowego, dzielone tunelowanie, cebula przez VPN i jeszcze więcej.

Przeczytaj szczegółowe informacje w tej recenzji Pure VPN.

Tam, gdzie jej brakuje, chodzi o rozrywkę i postępowanie zgodnie z wnioskami władz o ekstradycję danych. Zapewniamy jednak, że przypadek, w którym stwierdzono, że usługa prowadzi dzienniki użytkowników, dotyczył przestępstwa.

W przypadku innych działań związanych z wolnością w Internecie, takich jak torrentowanie lub przesyłanie strumieniowe ograniczonych treści, PureVPN nie odtworzy znicza i nie przerzuci danych.

Ta usługa jest przyjazna dla budżetu. Dwuletnia subskrypcja z PureVPN kosztuje tylko 69,12 USD, a abonament roczny nie jest naliczany’Jest to również drogie i wymaga jednorazowej zapłaty 59,04 USD.

Plusy

 1. Ochrona DDoS działa na wszystkich komputerach PC.
 2. Dedykowane serwery P2P i Torrent
 3. Ponad 750 serwerów w 141 krajach
 4. Hotspot VPN
 5. Nat Firewall
 6. Obsługa wielu protokołów, w tym OpenVPN i L2Tp
 7. Umożliwia dzielone tunelowanie

Cons

 1. Przechowuje niektóre dzienniki
 2. Bezpłatna wersja próbna niedostępna

Odwiedź PureVPN

NordVPN - zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla komputerów PC

Dzięki jednej z najszybszych prędkości podczas naszego przeglądu na wszystkich platformach NordVPN jest wyjątkowo niezawodny i oferuje szerokie rozwiązania dla wszystkich typów użytkowników VPN. Ten dostawca od samego początku nie jest żywiołowy, ale niewielu może dorównać jego funkcjom bezpieczeństwa i niewiarygodnej liczbie serwerów w sumie 3359+ serwerów w ponad 60 krajach.

NordVPN na PC

Z siedzibą w Panamie, NordVPN oferuje sześć jednoczesnych połączeń, obsługę wielu protokołów, wyłączną funkcję SmartPlay dla stron streamingowych, takich jak Netflix i podwójne szyfrowanie dla dodatkowego bezpieczeństwa. Na tym jednak nie kończą się zalety, ponieważ możesz liczyć na najwyższą dyspozycyjność usługodawcy przy minimalnych ewentualnych zakłóceniach w kontynuacji usługi.

Nie zapomnij sprawdzić naszej zaktualizowanej recenzji nordvpn.

Wcześniej była to jedna z droższych usług, ale teraz znajduje się w przystępnym oknie, kosztując zaledwie 125,64 USD za trzyletni plan subskrypcji.

Plusy

 1. Protokoły OpenVPN, IKEv2 / IPSec, L2TP / IPSec, PPTP i SSTP dla wszystkich modeli komputerów.
 2. Dedykowane P2P i torrentowanie.
 3. Dostępny Tor z VPN
 4. Bezpłatny okres próbny
 5. Dostępne podwójne szyfrowanie
 6. 3359 serwerów w ponad 60 krajach
 7. Akceptowane bitcoiny i ściana płatności
 8. Funkcja SmartPlay dla stron streamingowych

Cons

 1. Plan miesięczny jest drogi i kosztuje 11,95 USD / miesiąc

Najlepsza sieć VPN na PC - przegląd kompatybilnych systemów dla wszystkich marek komputerów

IPVanish - oferuje płynną obsługę witryn do przesyłania strumieniowego na komputery PC

Jeśli szukasz dostawcy VPN, który nie psuje jakości HD treści przesyłanych strumieniowo, nie pozwala też, aby ikona buforowania przez większość czasu blokowała ekran, to możesz spotkać się z IPVanish.

IPVanish na PC

Dziwna nazwa, usługa ta ma moc w stosunku do bardziej ugruntowanych konkurentów. IPVanish oferuje szyfrowanie klasy AES 256, obsługę wielu protokołów, błyskawiczne prędkości, krótkie czasy pingowania, ponad 1000 serwerów i więcej,

Ale w BestVPN.co najbardziej podoba nam się ta usługa, ponieważ jej UX na dedykowanych aplikacjach jest niezwykle płynny i łatwy w nawigacji, dzięki czemu najlepiej jest wypróbować po raz pierwszy.

Plusy

 1. Dostępna nieograniczona przepustowość Obsługiwane dla wszystkich sieci LAN w komputerach PC.
 2. Protokoły VPN OpenVPN i L2TP / IPsec
 3. Odblokowuje treści objęte ograniczeniami geograficznymi
 4. Polityka zerowych dzienników
 5. Ponad 40 000 wspólnych adresów IP

Cons

 1. Obsługa klienta jest powolna
 2. Brak bezpłatnej wersji próbnej

Odwiedź IPVanish

PrivateVPN - Prosty i łatwy w użyciu VPN na PC

Najlepsze w każdej usłudze lub produkcie musi być jej prostota i niechęć do złożoności. PrivateVPN znajduje się na szczycie naszej listy, ponieważ jest wysoce bezpieczną, ale coraz bardziej usprawnioną usługą, która oferuje wszystko, od odblokowywania Netflix po dostęp do zabezpieczeń najwyższej jakości w niezwykle łatwy sposób.

PrivateVPN na PC

Chociaż usługa naprawdę musi zwiększyć liczbę serwerów z zaledwie 80 serwerów, bieżące nigdy nie są blokowane ani zbyt mocno ograniczane, aby zrzucić prędkości na bezużyteczne poziomy.

Poza tym PrivateVPN nie będzie przechowywać twoich logów, będzie szyfrować twoje dane za pomocą profilu szyfrowania klasy AES 256, oferuje różnorodne wsparcie protokołów oraz gwarantuje łatwość dostępu i wsparcie na wszystkich platformach poprzez natywne aplikacje.

Plany cenowe są nieco niekonwencjonalne jak na standardy branżowe, ponieważ nie jest dostępna subskrypcja długoterminowa. W przypadku abonamentu 13-miesięcznego trzeba będzie zapłacić 50,40.

Plusy

 1. 2048-bitowe szyfrowanie z AES 256 dla każdego bezpieczeństwa komputera.
 2. 30 dniowy okres próbny
 3. Ograniczanie prędkości zerowej
 4. 56 lokalizacji serwerów
 5. Protokoły obejmują Open VPN, PPTP, L2TP, Ikev2 & IPSec
 6. Ochrona przed wyciekiem IPv6

Cons

 1. Brak długoterminowego planu cenowego
 2. Trudny interfejs UX w aplikacjach natywnych

Odwiedź Private VPN

Najlepsza VPN na PC za darmo

Bezpłatne usługi zawsze przyciągają użytkowników z całego spektrum, jednak obecnie’W ultranowoczesnym, zaawansowanym technologicznie świecie musisz uważać na to, na co się zapisujesz, zwłaszcza na dostawców bezpłatnych.

Przeważnie darmowe sieci VPN nie są godne zaufania, ponieważ jeśli nie pobierają opłat za usługę, najprawdopodobniej zbierają przychody za pośrednictwem innych strumieni. Ten scenariusz może być dość ryzykowny dla użytkowników VPN, ponieważ gdy ufasz komuś, że chroni ciebie i twoje dane, a zamiast tego próbują myśleć o zarabianiu, wyniki często mogą być całkowicie szkodliwe.

Jednak nadal istnieją dostawcy bezpłatnych VPN, którzy pozwalają kontynuować działalność w Internecie pod ich czujną i bezpieczną ochroną, bez prób wyłudzenia Cię w jakikolwiek sposób.

Oto nasza lista najlepszych darmowych VPN na PC na 2018 rok:

TunnelBear VPN - oferuje świetny interfejs aplikacji na PC

TunnelBear, prawdopodobnie najbardziej godny zaufania darmowy VPN, jaki kiedykolwiek spotkałem na BestVPN.co, oferuje wzorowe bezpieczeństwo i dostęp do serwera (jak omówiono w tej recenzji tunelu tunelowego). Ze znakiem firmowym Bear wybitym na całym interfejsie użytkownika w dedykowanych aplikacjach, ta VPN jest tak łatwa w użyciu, że każdy, nawet osoby bez doświadczenia z VPNami, mogą korzystać z niej jak profesjonalista.

Najlepsza VPN na PC za darmo

W testach prędkości dobrze uwzględnił fakt, że oferował usługę za darmo. Jednak najlepszą rzeczą w nich musi być ich otwartość. Bezpłatne VPN są dość restrykcyjne, ale TunnelBear oferuje pięć równoczesnych połączeń, co pozwala spakować całe urządzenie pod ochronną osłoną podczas transmisji aktywności online.

Jednak usługa ta wyłącza nas z limitu przepustowości danych wynoszącego 500 MB, który wydaje się być tak dobry, ale nie można go mieć z powodu ograniczeń użytkowania.

Plusy

 1. 5 urządzeń może być jednocześnie podłączonych do każdego systemu operacyjnego.
 2. Potężne szyfrowanie
 3. Interfejs użytkownika jest niezwykle łatwy w użyciu

Cons

 1. Niski limit danych
 2. Nie obsługuje P2P / Torrenting

Hide.Me - wysoce bezpieczne szyfrowanie danych

Bezpłatna sieć VPN, która wyświetla zero reklam, jest już zwycięzcą. Hide.me już od pewnego czasu jest najpopularniejszym darmowym VPN na PC. zyskał reputację szybkiego, bezpiecznego dostawcy o zerowej uciążliwości.

Hide.me na PCSetki tysięcy użytkowników usługi mogą poręczyć za to, że ta sieć VPN jest bardzo bezpieczna pod względem ochrony prywatności użytkowników i nie angażuje się w żadną zabawną działalność, taką jak osadzanie kodów śledzenia lub sprzedaż danych użytkownika.

Jest objęty limitem przepustowości 2 GB dla gratisów, co jest wystarczające, jeśli weźmiesz pod uwagę niską wagę przeglądania. Z drugiej strony, możesz podłączyć tylko jedno urządzenie do usługi, co jest zdecydowanie bummer, ale możemy to potrwać, dopóki usługa pozostanie tak dobra, jak teraz.

Plusy

 1. Niesamowite standardy szyfrowania komputera
 2. Wyraźnie określona zasada zero logów.
 3. Wysokie prędkości

Cons

 1. Serwery w zaledwie 3 krajach
 2. Nie nadaje się do odblokowywania treści z ograniczeniami geograficznymi
 3. Dostępne tylko połączenie urządzenia

ZoogVPN - umożliwia obsługę P2P na PC

Chociaż nazwa brzmi dość osobliwie, usługa nie jest niczym innym. ZoogVPN jest wysoko ceniony jako Best VPN na PC przez BestVPN.co, ze względu na ich zerowe fałszywe obietnice i maksymalne dostarczenie wszystkich bezpłatnych funkcji.

ZoogVPN na PC

Jest to jedna z niewielu darmowych sieci VPN, która pozwala użytkownikom na korzystanie z łączności P2P bez ograniczania przepustowości. Szyfrowanie jest 128-bitowe i to z pewnością może być ulepszone, ale względnie bezpieczne jest chronienie twoich działań online.

Ma zasadę zerowych dzienników i pozwala użytkownikom podłączyć pojedyncze urządzenie, aby zużywać do 2 GB przepustowości danych każdego miesiąca.

Plusy

 1. Limit danych 2 GB dla wszystkich użytkowników komputerów PC.
 2. Zapewnia stosunkowo silne szyfrowanie
 3. Szybkie serwery

Cons

 1. Obsługa klienta zajmuje zbyt dużo czasu
 2. Dostępne połączenie z jednym urządzeniem

Windscribe VPN - hojny limit przepustowości danych dla komputerów PC

Względnie nowa usługa, w porównaniu do innych dostawców na liście, Windscribe jest jedną z lepszych darmowych usług VPN, wśród tych, które oferuje obecny rynek.

WindscribeVPN na PC

Najlepszą częścią tej usługi jest jej hojność, która umożliwiła bezprecedensowy limit danych 10 GB, nieograniczoną liczbę połączeń urządzeń, dedykowaną obsługę P2P, a nawet polecany bloker reklam.

VPN został wyłączony tylko z powodu jego częstych awarii w ciągłości usług. Nawet zespoły obsługi klienta reagowały bardzo wolno, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest nowy, możemy dać mu przewagę czasu, aby poprawić te problemy i dopasować je zgodnie z oczekiwaniami użytkowników.

Plusy

 1. Limit danych 10 GB na każdą markę komputera.
 2. Nieograniczone połączenia urządzeń
 3. Zawiera Ad-Blocker i Firewall
 4. Obsługuje P2P / Torrenting

Cons

 1. Nie obsługuje OpenVPN
 2. Awarie Często

Najlepsza VPN na PC do pobrania za darmo

Aby pobrać dowolną natywną aplikację systemu operacyjnego na komputery PC, wystarczy pobrać linki do dostawców (lista jest podzielona między najlepiej płatne i najlepsze bezpłatne VPN na PC):

Najpopularniejsze płatne VPN na komputery PC:

 • https://www.expressvpn.com/vpn-software
 • https://www.purevpn.com/download
 • https://nordvpn.com/download/
 • https://www.ipvanish.com/vpn-setup/
 • https://privatevpn.com/why-privatevpn/our-vpn-features/apps/

Najlepsze bezpłatne VPN na komputery PC:

 • https://www.tunnelbear.com/apps/windows
 • https://hide.me/en/software
 • https://zoogvpn.com/vpn-apps
 • https://windscribe.com/download

Wniosek

Z imponującej wielkości 40 miliardów dolarów rynek VPN ma gwałtownie wzrosnąć i osiągnąć wartość rynkową sięgającą 70 miliardów dolarów, podważając rosnącą wiedzę wśród ludzi na temat nieodłącznej wartości wdrożenia VPN.

Sieci VPN to nie tylko wymyślne urządzenia zabezpieczające, które należy traktować jak nowości, ale w erze spójnych spisk danych, takich jak skandal Cambridge Analytica, użytkownicy online muszą przemyśleć swoje opinie na temat korzyści, jakie może uzyskać dobra usługa VPN.

W przypadku komputerów PC, które przechowują i przesyłają większość danych osobowych, finansowych i biznesowych, VPN są niezbędnym towarem. Jeśli jesteś użytkownikiem czytającym tę recenzję w 2018 r., Musisz ją również zdobyć lub zaryzykować bycie częścią większych i bardziej szkodliwych skandali z danymi, z których niektóre mogą po prostu wyrządzić więcej szkody w życiu, niż kiedykolwiek mógłbyś wyobrażony.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me